Niemcy II :) - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-20, 13:34   #631
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja wczoraj upolowalam pastelowe czworeczki Guerlaina... nowe za 18 ojro ...
Obserwowala ta aukcje i ta ,ktora skonczyla sie na 13 € dwie godz pozniej tez-chcialam sie zaczaic,ale przegapilam Jak zobaczylam te ceny,to ze wscieklosci sama siebie odpowiednio nazwalam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 17:21   #632
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Niemcy II :)

Witam Moge sie przylaczyc?
Kilka slow o mnie na dzien dobry
Od lipca mieszkam w Leverkusen, od prawie 4 lat bywalam tu gosciem Cel - TZ Studiuje w Polsce kosmetologie zaocznie - juz mi sie nie chce, ale jestem na polmetku wiec nie warto przerywac Mam 20 lat i nazywam sie Paula, moj TZ jest 14 lat starszy
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 10:07   #633
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy II :)

witaj Cosma ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 19:26   #634
MiaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Niemcy II :)

Witam!!
Ja tez sie chcialam przylaczyc... Mieszkam od 3 lat w Landzie Hessen... Mam 2 letniego synka i kochnego meza
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mieszkanki Deutschland
MiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 20:01   #635
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez MiaM Pokaż wiadomość
Witam!!
Ja tez sie chcialam przylaczyc... Mieszkam od 3 lat w Landzie Hessen... Mam 2 letniego synka i kochnego meza
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mieszkanki Deutschland
witaj


fajnie, ze ciagle przybywa niemieckich wizazanek ... im nas wiecej tym lepiej ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 20:18   #636
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Niemcy II :)

Majek - bardzo ladnie Ci w tym kolorze A myslalam, ze blond jest dla Ciebie stworzony Jak widze, braz rowniez

I ja witam nowe Wizazanki-Emigrantki Szkoda, ze wszystkie tak daleko mieszkaja...
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...

Edytowane przez ~~~JOLA~~~
Czas edycji: 2010-02-21 o 20:20
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 20:19   #637
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Niemcy II :)

Tylko cos tu cicho ....
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 20:29   #638
MiaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Niemcy II :)

No szkoda ze wszystkie mieszkaja daleko... Ale zawsze mamy nasze forum
MiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 20:34   #639
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy II :)

Cosma bo my tu mamy czasem przestoje ... tym bardziej w weekendy

MiaM czasami zdazy sie ktos w poblizu
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 20:38   #640
MiaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Cosma bo my tu mamy czasem przestoje ... tym bardziej w weekendy

MiaM czasami zdazy sie ktos w poblizu

No moze i tak... Jak narazie to ja siedze w domku z moim malym szkrabem, a za rok do przedszkola idzie... Ahhh... to bedzie dopiero...
MiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 21:35   #641
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 025
Dot.: Niemcy II :)

Witam nowe dziewczyny

U mnie juz sniegu nie ma. Wszystko stopnialo i jest powyzej zera, moze tylko czasem w nocy na minusie, ale tak to mam wiosne

Powiedzcie mi, bo sie znacie na kosmetykach. Jest jakis dobry krem koloryzujacy do twarzy (nie samoopalacz, tylko krem, ktory mozna zmyc woda) i ktory nadaje lekki koloryt, ale w ogole go nie widac na twarzy? (podklady widac, a przynajmniej na mojej) Zastanawialam sie nad Estee Lauder DayWear Plus Moisturizer, ale kosztuje on w Kaufhofie 45 ojro, wiec czy ktoras z Was go moze miala? Czytalam jego recenzje na KWC i ma bardzo dobre, ale mimo wszystko jakos mnie nie przekonaly. Choc jesli nie wymysle nic lepszego (a na razie nie wymyslilam) to jak sie zrobi cieplej bede musiala kupic cos lekkiego, zeby nie bylo efektu tapety, o co u mnie bardzo latwo.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 05:35   #642
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
U mnie juz sniegu nie ma. Wszystko stopnialo i jest powyzej zera, moze tylko czasem w nocy na minusie, ale tak to mam wiosne
Zazdroszcze... U mnie niestety zima jak z obrazka W nocy znow dosypalo sniegu... No bez przesady, wystarczy juz

W sprawie kremu nie pomoge, bo nie uzywam i nie uzywalam Moze popros o probke tego EL i sama sie przekonasz, czy Ci pasuje

Slonecznego i wiosennego poniedzialku zycze
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 07:25   #643
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Niemcy II :)

Witam z rana
U mnie tez brak sniegu i prawie wiosennie

Co do kremu, to nie pomoge, poniewaz nie uzywam tak drogich kosmetykow U mnie dobrze sie sprawdzal taki krem brazujacy od Eveline a kolezanki polecaja bardzo balsam do ciala od Garniera, podobno nadaje naturalna barwe, a nie zolta


Milego dnia!
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 11:17   #644
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
U mnie juz sniegu nie ma. Wszystko stopnialo i jest powyzej zera, moze tylko czasem w nocy na minusie, ale tak to mam wiosne
u mnie chyba wiecznosc minie zanim ten caly snieg stopnieje, bo na placu przed domem mam prawie dwumetrowe gorki... a na ulicach tez po bokach sterty i na polach tego nie malo... ale podobno ma byc cieplej... zobaczymy ...

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, bo sie znacie na kosmetykach. Jest jakis dobry krem koloryzujacy do twarzy (nie samoopalacz, tylko krem, ktory mozna zmyc woda) i ktory nadaje lekki koloryt, ale w ogole go nie widac na twarzy? (podklady widac, a przynajmniej na mojej) Zastanawialam sie nad Estee Lauder DayWear Plus Moisturizer, ale kosztuje on w Kaufhofie 45 ojro, wiec czy ktoras z Was go moze miala? Czytalam jego recenzje na KWC i ma bardzo dobre, ale mimo wszystko jakos mnie nie przekonaly. Choc jesli nie wymysle nic lepszego (a na razie nie wymyslilam) to jak sie zrobi cieplej bede musiala kupic cos lekkiego, zeby nie bylo efektu tapety, o co u mnie bardzo latwo.
ja uzywalam Biotherm Aquateinté... swietny jest ale z tego co widze chyba przestali go produkowac ...

Cosma mi sie wydaje, ze MdM chodzi o krem koloryzujacy a nie brazujacy ...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-02-22 o 11:18
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 11:18   #645
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy II :)

Cosma , MiaM witajcie

Jolus dziekuje patrzac na stare zdjecia w blondzie,wydaje mi sie,ze w ciemnych mi lepiej i narazie przy tym kolorze zostane

U mnie slonecznie teraz,chciaz deszczowy dzien dzisiaj...

MdM ja tez nie uzywam takich kremow,wiec nie podpowiem Moze faktycznie popros o probke...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 11:53   #646
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Witam nowe dziewczyny

U mnie juz sniegu nie ma. Wszystko stopnialo i jest powyzej zera, moze tylko czasem w nocy na minusie, ale tak to mam wiosne

Powiedzcie mi, bo sie znacie na kosmetykach. Jest jakis dobry krem koloryzujacy do twarzy (nie samoopalacz, tylko krem, ktory mozna zmyc woda) i ktory nadaje lekki koloryt, ale w ogole go nie widac na twarzy? (podklady widac, a przynajmniej na mojej) Zastanawialam sie nad Estee Lauder DayWear Plus Moisturizer, ale kosztuje on w Kaufhofie 45 ojro, wiec czy ktoras z Was go moze miala? Czytalam jego recenzje na KWC i ma bardzo dobre, ale mimo wszystko jakos mnie nie przekonaly. Choc jesli nie wymysle nic lepszego (a na razie nie wymyslilam) to jak sie zrobi cieplej bede musiala kupic cos lekkiego, zeby nie bylo efektu tapety, o co u mnie bardzo latwo.

ja kiedys w mojej fazie na wysoka polke mialam probke kremu tonujacego Clarinsa i mi ochota n awysoka polke przeszla.
Od ostatnich wakacji mam krem tonujacy Nivea i uwazam go za nejlepszy z tonujacych. najlepiej kryje i trzyma sie nie robiac maski. nadaje sie pod filtry, nadaje sie na filtry, w zimie musze pod niego cos dac bo mi za malo. Porbowalam od Cloche tonujacy LRP w kolorze 01 mialam potem z apteki odlewke koloru 02 i chodz tonowal juz lepiej( jestem bardzo jasna, ale ta jedynka byla lekka pomylka dla mnie) to nie podobala mi sie ta silikonowa warstweka i buzia mi sie bardzij tluscila, wiec latem to by mi pewnie kapalo z nosa.
mam tez tonujacy Alterra, ale poki co nie polubilismy sie. On szybko zasycha, wiec trzeba sie streszczac, a i tak nie udalo mi sie go nalozyc bez smug . Musialam sie dosmarowac w niektorych miejscach. matuje i na teraz dalam sobie z nim spokoj, sporbuje jak bedzie cieplej. Kolor ciemniejszy od jasnego koloru Nivea, co tez nie bylo dla mnie plusem. wczoraj na rece ladnie sie rozpowadzil i wtopil, wiec dam mu szanse jak bedzie cieplej. Alverde nie mialam. Balea mialam odlewke od znajomej, ale nawet na buzie go nie dalam. wystarczyl mi efekt na rece i wrazenie silikonu. W Rossmannie wyczailam jeszcze synergen krem tonujacy i sie zastanawiam jaki jest. Chwala sobie podklad z tej serii, ale o tonujacym nic nie znalazlam. Rival de Loop tez ma tonujacy z dodatkiem brazera, wiec po jakims czasie powinien lekko opalic tez buzie, ale nie przewiduje zakupu, bo ja nie chce sie brazowic samoopalaczem. chcce krem tonujacy ktory sie zmyje i nie bede miec opalonej buzi. Samoopalacza uzywam tylko latem i tylko do nog. Przed laty mialam tonujacy Vichy , ale tez to nie bylo nic dla mnie
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 13:31   #647
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
u mnie chyba wiecznosc minie zanim ten caly snieg stopnieje, bo na placu przed domem mam prawie dwumetrowe gorki... a na ulicach tez po bokach sterty i na polach tego nie malo... ale podobno ma byc cieplej... zobaczymy ...
Desti, lacze sie z Toba w sniegowym bolu... U mnie mniej wiecej tak samo wyglada... i ciagle snieg sypie Czas jakas lodke zalatwic, bo jak sie to wszystko stopi, to nie da rady bez A jeszcze na najblizsze dni deszcz ze sniegiem zapowiadaja

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Jolus dziekuje patrzac na stare zdjecia w blondzie,wydaje mi sie,ze w ciemnych mi lepiej i narazie przy tym kolorze zostane
Czyli zmiana jak najbardziej na plus Mnie sie w obu kolorach podobasz

Oddawaj slonko
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 13:56   #648
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~ Pokaż wiadomość
Desti, lacze sie z Toba w sniegowym bolu... U mnie mniej wiecej tak samo wyglada... i ciagle snieg sypie Czas jakas lodke zalatwic, bo jak sie to wszystko stopi, to nie da rady bez A jeszcze na najblizsze dni deszcz ze sniegiem zapowiadaja
ja tez juz sie zastanawialam co bedzie jak to wszystko stopnieje... do tego dolaczy caly alpejski snieg... u mnie i tak dosc szybko ze strumykow robia sie rwace potoki ... u mnie we wsi od paru lat jest nowy system antypowodziowy ale parenascie km dalej jest miasteczki gdzie spotykaja sie dwie rzeki i tam na wiosne zawsze wylewa... to wspolczuje im w tym roku...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 14:02   #649
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja tez juz sie zastanawialam co bedzie jak to wszystko stopnieje... do tego dolaczy caly alpejski snieg... u mnie i tak dosc szybko ze strumykow robia sie rwace potoki ... u mnie we wsi od paru lat jest nowy system antypowodziowy ale parenascie km dalej jest miasteczki gdzie spotykaja sie dwie rzeki i tam na wiosne zawsze wylewa... to wspolczuje im w tym roku...
No to rzeczywiscie nieciekawie... U Ciebie dodatkowo alpejski snieg, a u mnie z kazdej strony mnostwo wody Mam nadzieje, ze powoli bedzie wszystko topnialo
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 16:02   #650
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~ Pokaż wiadomość
No to rzeczywiscie nieciekawie... U Ciebie dodatkowo alpejski snieg, a u mnie z kazdej strony mnostwo wody Mam nadzieje, ze powoli bedzie wszystko topnialo
do tego alpejskiego sniegu mam ponad 100 km ale w postaci wody to go pewnie zobacze
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:06   #651
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
do tego alpejskiego sniegu mam ponad 100 km ale w postaci wody to go pewnie zobacze
He he... Ja do najblizszej wody nawet kilometra nie mam Ale na gorce mieszkam
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:16   #652
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~ Pokaż wiadomość
He he... Ja do najblizszej wody nawet kilometra nie mam Ale na gorce mieszkam
podejrzewam, ze Twoja woda wieksza ... ja mam po drugiej stronie ulicy rzeke... ktora w czasie topnienia lodow lub ulew przybiera spokojnie ze dwa metry na wysokosci... ale na szczescie jakby miala wylac to na pola... i w tym miasteczku, o ktorym pisalam
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 19:29   #653
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 025
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
ja kiedys w mojej fazie na wysoka polke mialam probke kremu tonujacego Clarinsa i mi ochota n awysoka polke przeszla.
Od ostatnich wakacji mam krem tonujacy Nivea i uwazam go za nejlepszy z tonujacych. najlepiej kryje i trzyma sie nie robiac maski. nadaje sie pod filtry, nadaje sie na filtry, w zimie musze pod niego cos dac bo mi za malo. Porbowalam od Cloche tonujacy LRP w kolorze 01 mialam potem z apteki odlewke koloru 02 i chodz tonowal juz lepiej( jestem bardzo jasna, ale ta jedynka byla lekka pomylka dla mnie) to nie podobala mi sie ta silikonowa warstweka i buzia mi sie bardzij tluscila, wiec latem to by mi pewnie kapalo z nosa.
mam tez tonujacy Alterra, ale poki co nie polubilismy sie. On szybko zasycha, wiec trzeba sie streszczac, a i tak nie udalo mi sie go nalozyc bez smug . Musialam sie dosmarowac w niektorych miejscach. matuje i na teraz dalam sobie z nim spokoj, sporbuje jak bedzie cieplej. Kolor ciemniejszy od jasnego koloru Nivea, co tez nie bylo dla mnie plusem. wczoraj na rece ladnie sie rozpowadzil i wtopil, wiec dam mu szanse jak bedzie cieplej. Alverde nie mialam. Balea mialam odlewke od znajomej, ale nawet na buzie go nie dalam. wystarczyl mi efekt na rece i wrazenie silikonu. W Rossmannie wyczailam jeszcze synergen krem tonujacy i sie zastanawiam jaki jest. Chwala sobie podklad z tej serii, ale o tonujacym nic nie znalazlam. Rival de Loop tez ma tonujacy z dodatkiem brazera, wiec po jakims czasie powinien lekko opalic tez buzie, ale nie przewiduje zakupu, bo ja nie chce sie brazowic samoopalaczem. chcce krem tonujacy ktory sie zmyje i nie bede miec opalonej buzi. Samoopalacza uzywam tylko latem i tylko do nog. Przed laty mialam tonujacy Vichy , ale tez to nie bylo nic dla mnie
Dzieki za odp A ten krem tonujacy z Nivea to jak sie nazywa? Mam z Nivea krem upiekszajacy, ale to jest sam brokat i na mojej twarzy wyglada naprawde koszmarnie. Wyprobuje ten Twoj. Nivea ma calkiem porzadne kremy, a do tego zaoszczedze
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 08:20   #654
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy II :)

http://www.nivea.de/products/show/3776 tu masz jak wyglada i sklad mozesz oblukac czy nie ma czegos co cie zapycha. Mnie sluzy, tylko ze jesli teraz uzyje to z kremem pod spodem bo mi za lekki.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 12:06   #655
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 025
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
http://www.nivea.de/products/show/3776 tu masz jak wyglada i sklad mozesz oblukac czy nie ma czegos co cie zapycha. Mnie sluzy, tylko ze jesli teraz uzyje to z kremem pod spodem bo mi za lekki.
Dziekuje Ci

Wlasnie zauwazylam, ze sa odcienie hell i bronze. Ale bronze to pewnie tylko do opalonej buzi pasuje. Szkoda, ze nie jestem mulatka

Edytowane przez MdM
Czas edycji: 2010-02-23 o 12:09
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 12:53   #656
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Niemcy II :)

O pierwszy raz to spotykam ale moze i ja sprobuje?

Jak Wam sie dzisiaj powodzi, emigrantki?

Jakos tutaj pusto i tak sztywno ... Myslalam ze bedzie tloczno i nie bede potrafila do slowa dojsc
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 13:08   #657
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy II :)

Cosma wiekszosc z nas pracuje albo studiuje... a i tak duzo nas tez nie ma, zeby ruch byl jak na dworcu... pomijajac, ze pare z nas odwiedza ten watek od kilku lat... i ja nigdy nie mialam wrazenia zeby tu sztywno bylo...

do tego mamy drugi watek niemiecki - mazidlowy...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 13:12   #658
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 025
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
O pierwszy raz to spotykam ale moze i ja sprobuje?

Jak Wam sie dzisiaj powodzi, emigrantki?

Jakos tutaj pusto i tak sztywno ... Myslalam ze bedzie tloczno i nie bede potrafila do slowa dojsc
Jak nie jest tloczno, mozesz napisac jakis esej o tym jak sie zyje w dojczlandach i bedzie co czytac

A ten watek ma takie zastoje, ze malo piszemy, potem jest nawal i produkcja kilku stron i znow malo i tak ciagle. Ale mnie to nie przeszkadza To i tak jest superwatek Jeden z moich ulubionych

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
do tego mamy drugi watek niemiecki - mazidlowy...
Aa no wlasnie Ja juz na niego nie wchodze, bo stracilam 1/3 pensji po jego lekturze
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 13:13   #659
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy II :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a i tak duzo nas tez nie ma, zeby ruch byl jak na dworcu... pomijajac, ze pare z nas odwiedza ten watek od kilku lat... i ja nigdy nie mialam wrazenia zeby tu sztywno bylo...
Podpisuje sie pod tym wszystkimi konczynami,a juz szczegolnie zgadzam sie z pogrubionym

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość

Aa no wlasnie Ja juz na niego nie wchodze, bo stracilam 1/3 pensji po jego lekturze
__________________

Edytowane przez *majka*
Czas edycji: 2010-02-23 o 13:14
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 13:17   #660
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Niemcy II :)

Jestem po prostu przyzwyczajona do mega lektury po chocby godzinie nieobecnosci przy komputerze


A dla nowych osob to takie odstraszajace, bo ciezko wbic sie w towarzystwo, kiedy go nie ma

Moze spojrze na ten mazidlowy
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.