Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-13, 13:32   #811
Jestem_Jaaka_Jeestem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

OliOli właśnie te włosy zamówiłam
Będą we wtorek, więc na pewno napiszę jak wyglądają i wrzucę zdjęcie
Mam dosyć cienkie włosy więc myślę że 60g powinno wystarczyć.

Szymka - rzeczywiście różnicę widać, ale naprawdę bardzo ładnie wyglądają te Twoje włoski
Jestem_Jaaka_Jeestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 14:05   #812
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 769
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Oo będę bardzo wdzięczna dzięki za odpowiedź
OliOli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 14:15   #813
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez OliOli Pokaż wiadomość
Przepraszam że się Wam tu tak bezczelnie wtrącam ale widzę że jesteście ekspertami w dziedzinie Chcę zamówić sobie włosy clip in, najlepiej naturalne... I tu moje pytanie.. Mogłybyście rzucić okiem? Kupowałyście może takie włosy? Wydają mi się bardzo tanie jak na naturalne;/
http://www.allegro.pl/item955617295_...mie_55_cm.html

Proszę o pomoc
dreadservice maja te same wlosy co longhair. Dziewczyny pisaly juz i sie wypowiadaly co do wlosow longhair najgorsze jakie moga byc. Wiec nie kupuj doloz ta stówe i kup sobie z dobrych wlosow, masz 100 gram i dobre jakosciowo wlosy.

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Jestem_Jaaka_Jeestem Pokaż wiadomość
OliOli właśnie te włosy zamówiłam
Będą we wtorek, więc na pewno napiszę jak wyglądają i wrzucę zdjęcie
Mam dosyć cienkie włosy więc myślę że 60g powinno wystarczyć.


Szymka - rzeczywiście różnicę widać, ale naprawdę bardzo ładnie wyglądają te Twoje włoski
obawiam sie ze beda wygladac jak mysie ogonki
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 14:17   #814
Dirvina
Raczkowanie
 
Avatar Dirvina
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 81
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

OliOli ja juz teraz mogę Ci powiedziec cos o tych wlosach bo tez takie zamowilam WLASNIE OD TEGO SPRZEDAWCY nosze juz od kilku dni. Powiem tak-jakosc 100% nawet na opakowaniu jest hologram oryginalnosci. Wlosy sliczne no i zestaw jest naprawde duzy. Jedynie problem jest z kolorami. Nie koniecznie są one zgodne z opisem. Ja zamowilam BARDZO JASNY PLATYNOWY BLOND czyli najjasniejszy-powinien podchodzic pod bialy, a przyszly mi zolte:/ ale fryzjerka mi je pofarbowala i nadal wygladaja pieknie, jak na tą cene WARTO. Poza tym super sie trzymaja, ja nawet nie musze tapirowac warstw wlosow są leciutkie wogole ich nie czuje na glowie, nic nie widac, i wlosy wcale sie nie niszcza.
Dirvina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 14:19   #815
Jestem_Jaaka_Jeestem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Okaże się jak dojdą. Nic mi nie wiadomo na ten temat, żeby mieli te same włosy. A komentarze w zasadzie są same pozytywne ;d

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Dirvina Pokaż wiadomość
OliOli ja juz teraz mogę Ci powiedziec cos o tych wlosach bo tez takie zamowilam WLASNIE OD TEGO SPRZEDAWCY nosze juz od kilku dni. Powiem tak-jakosc 100% nawet na opakowaniu jest hologram oryginalnosci. Wlosy sliczne no i zestaw jest naprawde duzy. Jedynie problem jest z kolorami. Nie koniecznie są one zgodne z opisem. Ja zamowilam BARDZO JASNY PLATYNOWY BLOND czyli najjasniejszy-powinien podchodzic pod bialy, a przyszly mi zolte:/ ale fryzjerka mi je pofarbowala i nadal wygladaja pieknie, jak na tą cene WARTO. Poza tym super sie trzymaja, ja nawet nie musze tapirowac warstw wlosow są leciutkie wogole ich nie czuje na glowie, nic nie widac, i wlosy wcale sie nie niszcza.
właśnie też słyszałam że z blondami jest problem, ja zamówiłam kolor 613 zobaczymy jaki dojdzie.
Skoro nie tapirujesz włosów nie widać Ci ich jak np zawieje wiatr?
Mogłabyś wrzucić zdjęcie ?

Edytowane przez Jestem_Jaaka_Jeestem
Czas edycji: 2010-03-13 o 14:20
Jestem_Jaaka_Jeestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 14:36   #816
Dirvina
Raczkowanie
 
Avatar Dirvina
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 81
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

nic nie widac macham glowa ile wlezie moge skakac tanczyc biegac i nic nie widac po prostu spryskuje lakierem delikatnie tylko najmocniejszym. Wlasnie robie fotki wiec moge wrzucic za chwile
Dirvina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 15:00   #817
Jestem_Jaaka_Jeestem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Byłabym wdzięczna jakbyś wrzuciła
Jestem_Jaaka_Jeestem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 15:11   #818
Szymka25_2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Też jestem ciekawa
Szymka25_2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 15:19   #819
Dirvina
Raczkowanie
 
Avatar Dirvina
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 81
za chwilke bo przyszedl chlopak na korepetycje za pol godzinki wrzuce

Ok więc wrzucam jak obiecałam:

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-03-13 o 19:36 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Dirvina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 16:56   #820
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 769
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dirvina dziękuję :P uspokoiłaś mnie.. Ja też będę musiała przemalować pewnie bo teraz mam swoje pofarbowane na złocistomiedziano a nie sądzę żebym taki kolorek dobrała faktycznie... No to zamawiam w takim razie dzięki za pomoc
OliOli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 16:58   #821
Dirvina
Raczkowanie
 
Avatar Dirvina
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 81
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

nie ma sprawy
Dirvina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 17:13   #822
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Dirvina Pokaż wiadomość
OliOli ja juz teraz mogę Ci powiedziec cos o tych wlosach bo tez takie zamowilam WLASNIE OD TEGO SPRZEDAWCY nosze juz od kilku dni. Powiem tak-jakosc 100% nawet na opakowaniu jest hologram oryginalnosci. Wlosy sliczne no i zestaw jest naprawde duzy. Jedynie problem jest z kolorami. Nie koniecznie są one zgodne z opisem. Ja zamowilam BARDZO JASNY PLATYNOWY BLOND czyli najjasniejszy-powinien podchodzic pod bialy, a przyszly mi zolte:/ ale fryzjerka mi je pofarbowala i nadal wygladaja pieknie, jak na tą cene WARTO. Poza tym super sie trzymaja, ja nawet nie musze tapirowac warstw wlosow są leciutkie wogole ich nie czuje na glowie, nic nie widac, i wlosy wcale sie nie niszcza.
oj dziewczyny dziewczyny dirivina odezwij sie za miesiac i wtedy chetnie zobacze zdjecie twoich wloskow kilka dni to jednak za malo by je oceniac, spojrz na 3 zdjecie ktore wstawilas jak ci sie pokoltunily z tylu.. co do hologramu oryginalnosci kazdy moze przykleic sobie naklejeczke zapytaj firme o certyfikat a zobaczysz ich reakcje masz naprawde fajny kolorek wlosów ale te doczepione to jak mysie ogonki, wybacz za szczerosc a i zmien fryzjerke bo na takie wlosy wystarczylo dac plukanke i bys miala platyne a nie dodatkowo je farbami niszczyc, tak na przyszlosc.

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2010-03-13 o 17:14
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 17:41   #823
Dirvina
Raczkowanie
 
Avatar Dirvina
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 81
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
oj dziewczyny dziewczyny dirivina odezwij sie za miesiac i wtedy chetnie zobacze zdjecie twoich wloskow kilka dni to jednak za malo by je oceniac, spojrz na 3 zdjecie ktore wstawilas jak ci sie pokoltunily z tylu.. co do hologramu oryginalnosci kazdy moze przykleic sobie naklejeczke zapytaj firme o certyfikat a zobaczysz ich reakcje masz naprawde fajny kolorek wlosów ale te doczepione to jak mysie ogonki, wybacz za szczerosc a i zmien fryzjerke bo na takie wlosy wystarczylo dac plukanke i bys miala platyne a nie dodatkowo je farbami niszczyc, tak na przyszlosc.
Przede wszystkim nie mam zamiaru nosic pasemek codziennie. I masz racje nie wiem jak beda wyglądały za miesiąc. Chętnie sama się przekonam. Nie wiem co widzisz na 3 zdjeciu na moich wlosach, ale nie ma tam zadnych koltunow-problem ze wzrokiem? Hologram-tak, pytałam o certyfikat-mają. Mysie ogonki?-podobają mi się mysie ogonki, wole takie niz masa włosów-kwestia gustu i samopoczucia z tym co ma sie na glowie. Nie sądzę ze wystarczyłaby plukanka-byl to zbyt ciemny kolor-plukanka zabiera żółty odcien a nie rozjasnia. Poza tym zanim fryzjerka nalozyla farbe sama probowalam traktowac je plukanką. I? nic. Na przyszłość-nie oceniaj nie wiedząc wszystkiego
Dirvina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 18:08   #824
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Dirvina Pokaż wiadomość
Przede wszystkim nie mam zamiaru nosic pasemek codziennie. I masz racje nie wiem jak beda wyglądały za miesiąc. Chętnie sama się przekonam. Nie wiem co widzisz na 3 zdjeciu na moich wlosach, ale nie ma tam zadnych koltunow-problem ze wzrokiem? Hologram-tak, pytałam o certyfikat-mają. Mysie ogonki?-podobają mi się mysie ogonki, wole takie niz masa włosów-kwestia gustu i samopoczucia z tym co ma sie na glowie. Nie sądzę ze wystarczyłaby plukanka-byl to zbyt ciemny kolor-plukanka zabiera żółty odcien a nie rozjasnia. Poza tym zanim fryzjerka nalozyla farbe sama probowalam traktowac je plukanką. I? nic. Na przyszłość-nie oceniaj nie wiedząc wszystkiego
no coz jesli lubisz tandete masz racje kwestia gustu co do 3 zdjecia widac ze wlosy sie zbijaja i pusza a to droga do koltunu, a certyfikat Ci wyslali? Miec to sobie mogą, a bardzo watpie ze maja, a wracajac do ilosci wlosow, fakt ja lubie jak jest ich duzo, ale najwazniejsze jest to zeby wlosy przedluzone wygladaly jak nasze wloski nie odznaczaly sie w zaden sposob, a twoje ewidentnie sie odznaczaja, zamówic kiepskie wlosy z allegro to zadna robota 3/4 dziewczyn wyglada dokladnie jak ty bo nie maja wystarczajacej wiedzy, biora co jest i mysla ze jak doczepia sobie cienkie wlosy to wygladaja szałowo. Te forum jest od tego zeby wskazywac pomagac i dawac wskazówki dla innych dziewczyn, pojawilo sie tu wiele opini co do roznych firm wlosow jedne lepsze, drugie gorsze tak to juz jest ale mozna bylo kupic naprawde lepsze jakosciowo włosy, nawet kolor by sie zgadzał Wystarczy chciec

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2010-03-13 o 18:13
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 18:10   #825
Dirvina
Raczkowanie
 
Avatar Dirvina
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 81
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
oj dziewczyny dziewczyny dirivina odezwij sie za miesiac i wtedy chetnie zobacze zdjecie twoich wloskow kilka dni to jednak za malo by je oceniac, spojrz na 3 zdjecie ktore wstawilas jak ci sie pokoltunily z tylu.. co do hologramu oryginalnosci kazdy moze przykleic sobie naklejeczke zapytaj firme o certyfikat a zobaczysz ich reakcje masz naprawde fajny kolorek wlosów ale te doczepione to jak mysie ogonki, wybacz za szczerosc a i zmien fryzjerke bo na takie wlosy wystarczylo dac plukanke i bys miala platyne a nie dodatkowo je farbami niszczyc, tak na przyszlosc.
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
no coz jesli lubisz tandete masz racje kwestia gustu co do 3 zdjecia widac ze wlosy sie zbijaja i pusza a to droga do koltunu, a certyfikat Ci wyslali? Miec to sobie mogą, a bardzo watpie ze maja
ok masz racje
__________________
Moje rzeczy na wymianę:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=520464
Dirvina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 18:19   #826
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Dirvina Pokaż wiadomość
ok masz racje
jak zawsze kochana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 18:39   #827
Dirvina
Raczkowanie
 
Avatar Dirvina
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 81
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
jak zawsze kochana
no oczywiscie ze tak
__________________
Moje rzeczy na wymianę:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=520464
Dirvina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 18:54   #828
Jestem_Jaaka_Jeestem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziewczyny i co Wam to da?
Jak włosy będą wyglądać za miesiąc, okaże się.
Dużo zależy od dbania o nie i jakości. Nigdzie nie widzę NIC na temat powiązania firmy longhair z dreadservice. Na stronach internetowych również mają zupełnie inne komplety włosów oraz zupełnie inną paletę kolorystyczną. Więc nie rozumiem jak mogą to być dokładnie te same włosy Co do gęstości, każdy ma zupełnie inną grubość swoich naturalnych włosów i jak dziewczyna która ma cienkie włosy wyglądała by co najmniej śmiesznie z burzą włosów na głowie + wystającymi spinkami (cienkimi włosami ciężko jest dobrze zatuszować dużo spinek ) Poza tym nadmiernym obciążaniem włosów też można je zniszczyć. Także dla dziewczyn które mają cienkie włosy wystarczy 60g, natomiast jak ktoś ma gęste, grube, zdrowe włosy to może sobie pozwolić na zestaw 120g i więcej

Tyle mojego zdania na ten temat. Pożyjemy - zobaczymy.

A i Dirvina-mi Twoje włosy się podobają
Jestem_Jaaka_Jeestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 19:14   #829
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Jestem_Jaaka_Jeestem Pokaż wiadomość
Dziewczyny i co Wam to da?
Jak włosy będą wyglądać za miesiąc, okaże się.
Dużo zależy od dbania o nie i jakości. Nigdzie nie widzę NIC na temat powiązania firmy longhair z dreadservice. Na stronach internetowych również mają zupełnie inne komplety włosów oraz zupełnie inną paletę kolorystyczną. Więc nie rozumiem jak mogą to być dokładnie te same włosy Co do gęstości, każdy ma zupełnie inną grubość swoich naturalnych włosów i jak dziewczyna która ma cienkie włosy wyglądała by co najmniej śmiesznie z burzą włosów na głowie + wystającymi spinkami (cienkimi włosami ciężko jest dobrze zatuszować dużo spinek ) Poza tym nadmiernym obciążaniem włosów też można je zniszczyć. Także dla dziewczyn które mają cienkie włosy wystarczy 60g, natomiast jak ktoś ma gęste, grube, zdrowe włosy to może sobie pozwolić na zestaw 120g i więcej

Tyle mojego zdania na ten temat. Pożyjemy - zobaczymy.

A i Dirvina-mi Twoje włosy się podobają
Widzisz tu kazdy chce pomoc i sluzy pomoca nikt nikogo nie obraza. Moja krytyka nie byla bezpodstawna poprostu efekt mi sie nie podoba i mam zastrzezenia do wlosow. Moja dobra kolezanka je nosila, jak ja pierwszy raz zobaczylam w tych wlosach to szok, wygladała naprawde fajnie, ale pozniej z tego co wiem zaczely sie dziac niedobre rzeczy z jej wlosami, wiec nie ufam longhair ani dreadservice. Za taka cene mozna kupic "naturalne włosy" ale z chinskimi domieszkami. Ja kiedys tak samo zaczynalam, kupilam komplet włosów clipów nie tanio bo zaplacilam 400 zł i włosy po kilku myciach wygladaly jak mopW tej chwili sama mam dylemat bo chce znowu zakupic włosy mam kilku sprawdzonych sprzedawcow ale wciaz sie wacham bo nie wiem co wybrac Ja sama mam cieniutkie włosy, byly wielokrotnie rozjasniane, konce musialam podciąc bo zrobilo sie siano, sama zamawiam kolor 613. Nigdy nie mialam na wlosach ponizej 100 gram chociaz jak juz wspomnialam mam 2 wloski na krzyz Nosilam juz i syntetyki 175 gram i microringi 100 gram i wlosy sa w takim stanie jakim byly, choc to prawde ze nie wsadze pasemka 2 gramowego bo to zbyt duze obciazenie. A zeby nie bylo widac spinek wystarczy przypiac nizej, gore lekko przytapirowac i nic nie widac, ja nigdy nie mialam z tym problemu. Dla ciekawskich wstawiam zdjecia z moimi przedluzonymi wlosami
1 zdjecie rok 2007 clip on
2 zdjecie rok 2008 clip on syntetyki od victoria_hair
3 zdjecie rok 2008 clip on - wlosy porazka, kupione od kolezanki
4 zdjecie rok 2009/2010 microrings indyjskie
5 zdjecie rok 2009 clip on syntetyki krecone od victoria_hair


uhuhuu ale tego bylo
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 20:21   #830
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

NeverGood - jak oceniasz te od Victorii? Mialam je,ale jakos nie nosilam na codzien ale z tego co pamietam byly fajne

Te krecone wcale nie sa takie krecone prawda?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 20:43   #831
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
NeverGood - jak oceniasz te od Victorii? Mialam je,ale jakos nie nosilam na codzien ale z tego co pamietam byly fajne

Te krecone wcale nie sa takie krecone prawda?
jak nie na codzien to beda w sam raz Ja je zakladalam spontanicznie jakies imprezy itp. Jak na syntetyki moga byc co do kreconych to byla jedyna dlugosc.. 70 cm w skrecie no i wzielam je ale musialam obciac bo strasznie to wygladalo ;d niestety wyprostowalam je i juz nigdy nie dalo sie ich pokrecic, wlosy victori maja to do siebie ze nie da sie ich krecic a szkoda A co do skrętu to ładnie to wygladalo nie bylo takiego baranka ale takie fajne loczki Jak je na wesele zalozylam to kazdy myslal ze to naturalne, dodaje zdjecie jak to mniej wiecej wyglada

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2010-03-13 o 20:47
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 21:08   #832
Jestem_Jaaka_Jeestem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

NeverGoodEnough18 ok rozumiem ;D człowiek uczy się na błędach, jeśli te będą złe a metoda mi się spodoba zamówię inne, jeżeli będą się sprawować dobrze- jeszcze lepiej. Sama mówisz że miałaś już kilka par włosów
A co do tapirowania , chyba wolałabym tego uniknąć, mam dość zniszczone włosy rozjaśnianiem + codzienne suszenie rano bo inaczej się nie wyrabiam. Także swoje już przeszły, dlatego też zdecydowałam się na clipy a nie przedłużanie stałe.
Może jak będę dbała o te włosy to trochę mi posłużą.

Masz b. ładny kolor włosów. Jaki to kolor clipów?
Jestem_Jaaka_Jeestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 21:18   #833
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Jestem_Jaaka_Jeestem Pokaż wiadomość
NeverGoodEnough18 ok rozumiem ;D człowiek uczy się na błędach, jeśli te będą złe a metoda mi się spodoba zamówię inne, jeżeli będą się sprawować dobrze- jeszcze lepiej. Sama mówisz że miałaś już kilka par włosów
A co do tapirowania , chyba wolałabym tego uniknąć, mam dość zniszczone włosy rozjaśnianiem + codzienne suszenie rano bo inaczej się nie wyrabiam. Także swoje już przeszły, dlatego też zdecydowałam się na clipy a nie przedłużanie stałe.
Może jak będę dbała o te włosy to trochę mi posłużą.

Masz b. ładny kolor włosów. Jaki to kolor clipów?
Dokladnie, ja tak samo na poczatku kupilam jakis bubel i to za 4 stowy, człowiek sie uczy na bledach świete słowa Co do metody mysle ze Ci sie spodoba, ja mialam microringi i jednak wole clipy, za duzo zachodu z tym rozczesywaniem, rozdzielaniem zeby sie nie plataly i bolem glowy przez pierwsze kilka dni Moje tak samo wiele przeszly.. pamietam jak 2 lata temu farbowalam je uwaga.. 7 razy w ciagu dnia bo mi kolor nie wychodzil Ja zawsze kupuje kolorek 613 jasny blond, ale powiem Ci ze w zaleznosci od sprzedawcy i włosów kolor moze byc bardziej platynowy lub sloneczny, ja wole cieple odcienie

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2010-03-13 o 21:19
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 21:39   #834
Jestem_Jaaka_Jeestem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

No to widzę że jesteś już doświadczona w przedłużaniu włosów. Słuchaj a czy np zdarzyło Ci się iść w clipach na plaże bądź basen ?
Wow 7 razy w ciągu dnia. Ja jakieś 5 lat temu rozjaśniałam włosy, jednak fryzjerka rozjaśniała mi je za każdym razem od góry do dołu zamiast tylko odrosty, twierdząc że nic im się nie stanie. Po czym niestety musiałam zafarbować je na prawie że czarno, dlatego że wykruszyły się tragicznie, straciłam połowę włosów. No i w zasadzie przed wakacjami 2009 znowu zachciało mi się jasnych włosów, z tym że teraz już zrobiłam to sama w domu. I nakładam rozjaśniacz tylko na odrosty + zero farby, same płukanki i to sporadycznie , raz na 3-4 miesiące. W związku z czym moje włosy już odzyskują kondycję, dlatego nie chciałabym od nowa ich niszczyć. Moja znajoma miała na micro ringi i zdjęła po 5 dniach bo nie potrafiła w nich spać tak ją ciągło.
Ja też zamówiłam kolor 613, mam nadzieję że będzie odpowiedni.
No i mam nadzieję że mimo Twoich ostrzeżeń włosy nie będą taki złe, no nic zobaczymy po paru miesiącach
Jestem_Jaaka_Jeestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 21:46   #835
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Zamowilabym znowu te od VH, jakos nie chce mi sie brać z dobrewlosy i znowu zszywac tasmy(znaczy prosić o zszycie, bo sama tego nie robilam), ale chyba wezme na wiosne znow naturalne dobrewlosy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 21:57   #836
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Jestem_Jaaka_Jeestem Pokaż wiadomość
No to widzę że jesteś już doświadczona w przedłużaniu włosów. Słuchaj a czy np zdarzyło Ci się iść w clipach na plaże bądź basen ?
Wow 7 razy w ciągu dnia. Ja jakieś 5 lat temu rozjaśniałam włosy, jednak fryzjerka rozjaśniała mi je za każdym razem od góry do dołu zamiast tylko odrosty, twierdząc że nic im się nie stanie. Po czym niestety musiałam zafarbować je na prawie że czarno, dlatego że wykruszyły się tragicznie, straciłam połowę włosów. No i w zasadzie przed wakacjami 2009 znowu zachciało mi się jasnych włosów, z tym że teraz już zrobiłam to sama w domu. I nakładam rozjaśniacz tylko na odrosty + zero farby, same płukanki i to sporadycznie , raz na 3-4 miesiące. W związku z czym moje włosy już odzyskują kondycję, dlatego nie chciałabym od nowa ich niszczyć. Moja znajoma miała na micro ringi i zdjęła po 5 dniach bo nie potrafiła w nich spać tak ją ciągło.
Ja też zamówiłam kolor 613, mam nadzieję że będzie odpowiedni.
No i mam nadzieję że mimo Twoich ostrzeżeń włosy nie będą taki złe, no nic zobaczymy po paru miesiącach
bez problemu mozna isc na plaze tylko ze ja je wiazalam w warkocz wczesniej, na basenie nie bylam ale chlorowana woda nie jest dobra na i tak martwy wlos, moze wysuszyc wiec ja bym nie ryzykowala Jak bedziesz miala wlosy to koniecznie zrob w nich zdjecie

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Zamowilabym znowu te od VH, jakos nie chce mi sie brać z dobrewlosy i znowu zszywac tasmy(znaczy prosić o zszycie, bo sama tego nie robilam), ale chyba wezme na wiosne znow naturalne dobrewlosy
no ja tez wlasnie chce zamowic dobrewlosy ale kurcze nie wiem jak to z blondami u nich bo na zdjeciu to 613 jak platyna wyglada no nic najwyzej 24 wezme. A ty jaki masz kolorek moze akurat masz blond?;d Kurcze a ja szukalam szukalam i dalej nie wiem jak sie te tasmy zszywa i czy to nie bedzie odstawac po zszyciu

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2010-03-13 o 21:58
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 22:05   #837
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

zszywa sie latwo z tego co widzialam, najwyzej jak zamowisz to Ci powiem jak nie bedziesz czegoś wiedziala Teraz mam ciemne, mialam 613 pare mcy temu, na pewno nie był bialy a naturalny.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 22:08   #838
Jestem_Jaaka_Jeestem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
bez problemu mozna isc na plaze tylko ze ja je wiazalam w warkocz wczesniej, na basenie nie bylam ale chlorowana woda nie jest dobra na i tak martwy wlos, moze wysuszyc wiec ja bym nie ryzykowala Jak bedziesz miala wlosy to koniecznie zrob w nich zdjecie
A na plaży normalnie się w nich kąpałaś w wodzie? Właśnie też tak myślałam o chlorze, najwyżej nie będę wtedy doczepiać
Zdjęcie zrobię na pewno
A jak z myciem takich włosów?
Jestem_Jaaka_Jeestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 22:20   #839
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
zszywa sie latwo z tego co widzialam, najwyzej jak zamowisz to Ci powiem jak nie bedziesz czegoś wiedziala Teraz mam ciemne, mialam 613 pare mcy temu, na pewno nie był bialy a naturalny.
na tym zdjeciu mialas kolor 613? jesli tak to ladny a nawet bardzo ladny i wloskow sporo zamawialas tasme czy gotowy zestawi clip on? a i jak z kreceniem tych wloskow? dobrze sie krecily?

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Jestem_Jaaka_Jeestem Pokaż wiadomość
A na plaży normalnie się w nich kąpałaś w wodzie? Właśnie też tak myślałam o chlorze, najwyżej nie będę wtedy doczepiać
Zdjęcie zrobię na pewno
A jak z myciem takich włosów?
ja zawsze zwiazywalam do kąpania, woda plus slonce bez odpowiedniej ochrony ze strony kosmetykow tez prowadzi do koltunow bo wlosy staja sie suche. Trzeba o nie naprawde dobrze dbac zeby dlugo sie cieszyc ich fajnym wygladem A z mycie to zdejmuje clipy i pod kran w letniej wodzie, szampon do wlosow farbowanych ( ja uzywalam loreala czerwonego, lub gliss kura ) i delikatnie doslownie dlonia wystarczy przeciagnac, nie szarpac i nie czochrac wystarczy jak woda z szamponem po nich splynie Pozniej kladlam maske loreal matrix seria zielona na jakies 10 minut, splukiwalam i kladlam jedwab. Jak bylo cieplo to wlosy na balkon i mi schly na sloncu, w porze zimowej na kaloryfer Suszarki nie uzywalam chyba ze przed jakims wyjsciem zeby szybko podeschly:P Rozczesywalam jak juz wyschly albo byly prawie suche

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2010-03-13 o 22:21
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 06:28   #840
Szymka25_2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

kurcze to ile trzeba zapłacić kasy żeby mieć pewność że włosy będą dobre jakościowo wydałam 330 zł za clipy jak okażą sie szajs to sie wściekne
Szymka25_2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.