"Rolnik szuka żony"cz.II - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-08, 10:42   #2941
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Może naciągnę TŻ na obejrzenie "Rolnika" to się uważniej przyjrzę
Pod stołem pod koniec odcinka. Perfidni są. Jeżeli się w sobie zakochali w trybie pilnym, to powinni byli zrezygnować z udziału, albo dać znać pozostałym uczestniczkom i same by zrezygnowały. Tylko historia Łukasza pokazuje, że on chyba często taki "w gorącej wodzie kąpany", więc na miejscu Agaty aż tak pewnie bym się nie czuła.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-10-08 o 11:40
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 11:05   #2942
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Może naciągnę TŻ na obejrzenie "Rolnika" to się uważniej przyjrzę
Ja to muszę bez swojego oglądać żeby wyłapać smaczki, bo mój mąż co chwile rechocze i komentuje jak w googlebox

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 11:11   #2943
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Gdzie można obejrzeć odcinek wczorajszy? Bo nie widzę nigdzie :/
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 11:52   #2944
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Jak dla mnie oczywistym potwierdzeniem "bliżsej zażyłości" była akcja w stodole. Nikt, kto nie jest w utrwalonej bliskoćści z drugą osobą nie staje10 cm od drugiego człowieka , a ten drugi ani drgnie. To było 1 krótkie ujęcie,ale jasne. Łukasz jak widać zakochuje się w 5 minut. Fakty są takie,że faceta nie zdobywa się naleśnikami i gospodarzeniem a wyglądem. I już. Paulina może stawac na rzęsach, a facet wybiera co mu się 'podoba' w sensie,że ładne. A czy ono ma 'jakieś' drugrzędne wartościowe cechy to już tło. Może ona też ma wiele innych wartośiowych cech, nie przeczę, jeszcze jej nie znamy, może wie,ze się nie musi starać, póki są we czwórkę. Tak samo blondynka-niektórzy ludzie po prostu widzą więcej.Jesli zauwazyla relacje łukasza z tą od głaskania po nóżkach to po co ma cokolwiek dawać od siebie, nie chce się ośmieszać. CO do rozwodów-to nigdy nie jest wina jednej osoby. A na wsi właśnie okej, ślub bo wpadka, ale zapominacie,że tak samo jak śię zmusza do ślubu tak samo potem jest się w tym szajsie.Bo nie wypada się rozwodzić i ludzie tkwią ze sobą. Więc jesli to mialaby byc presja otoczenia to siedzieliby razem. Te jego maślane oczka są podejżane. Nie sądze,że 2 razy trafił na 'złe kobiety' które go zmusiły do seksu i oddania materiału genetycznego. Taki układ to zawsze więcej niż 2 osoby w związku, wieczna obecność byłych w życiu, ciągły kontakt. No i zobowiązania. Wystarczy popatrzeć ilu facetów wogóle zechciałoby poznać kobietę, która ma dziecko. Prawie żaden. Nie wiemy jeszcze co,ale coś z nim na bank jest nie tak w swerze psychiki...

Marek może się wydawać wycofany,ale nie stłamszony. ŻŻaden facet przytłoczony matką nie zwróciłby jej jakiejkolwiek uwagi. ZObaczcie jakim tonem odpowiadał matce i to 2 razy przy stole. To jest głos ukrytego dydkatora a nie podporządkowanego matce synunia. Myślę, że on jest takim ypem, co się zakochuje na amen, na zabój , tak całym sobą i pewnie w nastoletnich lub około 20 letnich latach zakochał się pierwszy raz i się zawiódł. Potem kilka lat to odreagowywał i się wycofał , stał się jeszcze bardziej zamknięty. Znalazł kolejną kobietę z 'problemami i przeszłością' i ona tez go zostawiła. To go ponownie wycofało.Pamiętacie że jego matka mówiła,że po ostatnim rozstaniu nawet nie pracował.Klasyczna depresja. Skoro rzucił się na łózko zamiast choćby w wir pracy to znaczy,że wogóle nie ma narzędzi żeby sobie radzić z problemami. Jeśli tego nie podleczył to tylko zapada się w tym dołku. Nie zdziwiłabym się gdyby miał próby samobójcze. Teraz jest jescze bardziej wycofany. Na pewno jednak mozna byc pewnym,ze tacy ludzie kochają bezgranicznie i całym sobą. Taki facet wszystko wybaczy,ale nie wolno zagrać na ranach z przeszłości.DLa niego każdy gest nieakceptacji, np. jakas sprzeczka jest od razu sygnalem odrzucenia. Dłuuugo zajmie mu żeby komuś zaufać. A Anetka jest cudowna, tylko strasznie cierpi.Ona nawet jak mówi ma cierpienie w głosie i w mimice twarzy, w każdym geście. Zasługuje na to,żeby się ktoś wreszcie nią zaopiekował. Oboje potrzebują w zyciu bardzo duzo ciepła i mogliby rozkwitnąć.


SAD news, w tą niedzielę też nie ma rolnika.
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.

Edytowane przez SaraSara
Czas edycji: 2018-10-08 o 12:08
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 12:01   #2945
taka ja
Wtajemniczenie
 
Avatar taka ja
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 238
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Łukasz powiedział coś w stylu, że długo siedzieli i gadali przy winie a resztę tzn co było dalej okryje milczeniem bo jest gentlemanem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
taka ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 12:03   #2946
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

A któraś z Nas wybierałaby faceta po tym, jak oborę sprząta? To nie kasting na pracownika, jak się zauroczysz to ona może nawet stać i ścianę w oborze podpierać (vide Agata). Jakby Paulina nie zapieprzała i nie skakała koło niego, to i tak nie zmieni tego, że kto inny wpadł mu w oko.

No ja znam przypadek taki, że cała rodzina cisnęła na to, że mają być razem (bardzo religijni i kościółkowi), a i tak chłopak znalazł sobie panią na boku i się ulotnił. Jasne, że taka osoba "zostawiająca" nie zostaje w tym środowisku, tylko ta "zostawiona". "Zostawiająca" mogła też nie być ze wsi, być ze środowiska o innych poglądach.

Oesu, ja się też w 5 minut zakochuję Może dlatego go bronię
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 12:18   #2947
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
(...)
Jakby Paulina nie zapieprzała i nie skakała koło niego, to i tak nie zmieni tego, że kto inny wpadł mu w oko.
(...)
Oczywiście, że by nie zmieniło. Potwierdza się jedno: jeżeli się wpadnie facetowi w oko, to niewiele trzeba robić, aby było dobrze (byle go nie zniechęcić). A jak się nie wpadnie, to można skakać, stawać na rzęsach, robić pajacyki, obiadki pod nos podkładać, a i tak będzie kiszka. Przecież nikt nie pisze, że on nie miał prawa się zakochać w Agacie, ale kurczę: uczciwy człowiek w tym momencie powinien był się zachować inaczej.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
(...)
Marek może się wydawać wycofany,ale nie stłamszony. ŻŻaden facet przytłoczony matką nie zwróciłby jej jakiejkolwiek uwagi. ZObaczcie jakim tonem odpowiadał matce i to 2 razy przy stole. To jest głos ukrytego dydkatora a nie podporządkowanego matce synunia. Myślę, że on jest takim ypem, co się zakochuje na amen, na zabój , tak całym sobą i pewnie w nastoletnich lub około 20 letnich latach zakochał się pierwszy raz i się zawiódł. Potem kilka lat to odreagowywał i się wycofał , stał się jeszcze bardziej zamknięty. Znalazł kolejną kobietę z 'problemami i przeszłością' i ona tez go zostawiła. To go ponownie wycofało.Pamiętacie że jego matka mówiła,że po ostatnim rozstaniu nawet nie pracował.Klasyczna depresja. Skoro rzucił się na łózko zamiast choćby w wir pracy to znaczy,że wogóle nie ma narzędzi żeby sobie radzić z problemami. Jeśli tego nie podleczył to tylko zapada się w tym dołku. Nie zdziwiłabym się gdyby miał próby samobójcze. Teraz jest jescze bardziej wycofany. Na pewno jednak mozna byc pewnym,ze tacy ludzie kochają bezgranicznie i całym sobą. Taki facet wszystko wybaczy,ale nie wolno zagrać na ranach z przeszłości.DLa niego każdy gest nieakceptacji, np. jakas sprzeczka jest od razu sygnalem odrzucenia. Dłuuugo zajmie mu żeby komuś zaufać. A Anetka jest cudowna, tylko strasznie cierpi.Ona nawet jak mówi ma cierpienie w głosie i w mimice twarzy, w każdym geście. Zasługuje na to,żeby się ktoś wreszcie nią zaopiekował. Oboje potrzebują w zyciu bardzo duzo ciepła i mogliby rozkwitnąć.
(...)
Trafna "diagnoza" Marka jak dla mnie. Jedynie nie zgadzam się do tego, że wszystko wybaczy, jak się zakocha. Raczej właśnie szybko zwieje, jeżeli mu się wyda (słusznie lub nie), że znowu się dzieje coś nie tak w związku.

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
A któraś z Nas wybierałaby faceta po tym, jak oborę sprząta?
(...)
Na wsi jest to równie ważne jak to, czy ma ładne oczy i fajnie całuje. Więc możliwe, że tak, gdyby była serio rolniczką i serio się gospodarstwem zajmowała i szukała kogoś, kto mnie w tym wesprze. Poza tym formuła programu to zakłada - nie czarujmy się: przecież to jest też szoł, a może przede wszystkim szoł.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-10-08 o 12:16
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-08, 13:04   #2948
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

A z drugiej strony był sobie taki Karolek który się zakochał już w liście od kwiaciarni, nie pamiętam imienia, tez każdy mówił, że żadna nie ma szans, itp. A później wyszło jak wyszło może Łukasz to ten sam typ. To jest ta chwila, ten moment czy jak to tam Karolek mówił.

No i ja nie uważam, że Łukasz musiał coś robić z Agatą. Różne są dziewczyny, jedna by zareagowała na złapanie za kolano a drugiej imponuje takie wyróżnienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 13:09   #2949
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Coś jest na rzeczy , bo zawsze w poniedziałki o tej porze oglądam odcinek na Vod, a dziś nie ma nic. Ciekawe czemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 13:10   #2950
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 13:25   #2951
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

[/COLOR]

Trafna "diagnoza" Marka jak dla mnie. Jedynie nie zgadzam się do tego, że wszystko wybaczy, jak się zakocha. Raczej właśnie szybko zwieje, jeżeli mu się wyda (słusznie lub nie), że znowu się dzieje coś nie tak w związku.[COLOR="Silver"]

WYbaczy wybaczy. To znaczy po czasie jak zaufa. Wcześniej owszem, może się wystraszyć najmniejszego podmuchu waitru. Ale Jeśli się zakocha, osiągnie pewnien lewel to wybaczy wszystko. Jestem pewna, że byłą tez by przygarnął i wybaczył. On jest jak pies, którego źle traktujes. Kopiesz, potem on się boi,ale z czasem znowu podejdzie. I porównanie do psiej miłości nie jest tu żadnym przytykiem czy deprecjonowaniem. To ten typ ludzi którzy kochają całym sobą, wiernie i na zawsze. Tyle,że z każdą raną on się staje coraz trudniejszy w relacjach. Zabrzmi banalnie ale musi dać sobie szansę, a wtedy będzie naprawdę oddanym na ressztę życia facetem. No i trzebaby go ośmielić w kwestiach kontaktu emocje i ich okazywanie.On robi wszystko żeby przefiltrować siebie na zewnątrz. On czeka,az jego ktos zaprosi,ośmieli, na 'znak'.
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-08, 14:38   #2952
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Przecież nie może powiedzieć przed kamerami, że teraz wam dwóm dziękuję. Możecie pojechać do domu albo zrobic sobie u mnie wakacje, bo czuję miętę do Agaty. Przecież ten program jest reżyserowany, to sprzątanie obory, mycie sprzętu czy jazda traktorem to przecież ustawki co do godziny.

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 14:42   #2953
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Przecież nie może powiedzieć przed kamerami, że teraz wam dwóm dziękuję. Możecie pojechać do domu albo zrobic sobie u mnie wakacje, bo czuję miętę do Agaty. Przecież ten program jest reżyserowany, to sprzątanie obory, mycie sprzętu czy jazda traktorem to przecież ustawki co do godziny.

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
Ależ oczywiscie ze może, on moze podziekowac pozostałym dwóm jak i one w kazdej chwili same mogą wyjechać. To akurat jest dopuszczalne, i bywało tak że dziekowali przed czasem (Piotr Emilce podziękował przykładowo) ....
Kazdy program jest reżyserowany-nie ma w TV żadnego programu niereżyserowanego...

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2018-10-08 o 14:44
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 14:49   #2954
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ależ oczywiscie ze może, on moze podziekowac pozostałym dwóm jak i one w kazdej chwili same mogą wyjechać. To akurat jest dopuszczalne, i bywało tak że dziekowali przed czasem (Piotr Emilce podziękował przykładowo) ....
Kazdy program jest reżyserowany-nie ma w TV żadnego programu niereżyserowanego...
Dokładnie.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 15:12   #2955
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 15:19   #2956
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

W 2 edycji Ania u Grzegorza też została szybko sama, bo sytuacja zaczeła sie robić jasna....
A Łukasz widac w bliższej relacji z Agatą, to jednak chyba lubi mieć jeszcze jakieś inne opcje w razie czego...

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2018-10-08 o 15:21
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 15:20   #2957
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Ciekawa ta teoria na temat Marka
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 15:46   #2958
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Właśnie z cytatu wynika, że nie tą Agata - ta w okularach, to jego faworytka, a gładził inną. Którą?


No właśnie tą w okularach gładził widziałam tą scenę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Tam przy tych krowach to powietrze prawie wybuchło od nadmiaru chemii. A Agata pod stołem ten uścisk odwzajemniła. Niech im będzie na zdrowie przynajmniej będzie ciekawie, bo ta ciemna wyraźnie obrała plan zgarnięcia Łukasza.

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka


Jak dla mnie to ta czarna pasowałaby idealnie widać, że chce być na wsi, nie boi się pracy, chętnie pomaga i nawet śniadanie ogarnęła a te za przeproszeniem nawet dupy nie ruszyły żeby cokolwiek zrobić :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 15:56   #2959
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
No właśnie tą w okularach gładził widziałam tą scenę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------





Jak dla mnie to ta czarna pasowałaby idealnie widać, że chce być na wsi, nie boi się pracy, chętnie pomaga i nawet śniadanie ogarnęła a te za przeproszeniem nawet dupy nie ruszyły żeby cokolwiek zrobić :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Może i by zrobiły, ale ta czarna nie dała im żadnych szans. Tak samo w tej oborze.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-08, 16:38   #2960
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Może i by zrobiły, ale ta czarna nie dała im żadnych szans. Tak samo w tej oborze.


Niby tak ale miały rano wstać a nie spać jak królewny hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 16:40   #2961
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
No właśnie tą w okularach gładził widziałam tą scenę
No, obejrzałam jeszcze raz i rzeczywiście, nikogo innego nie łapał za kolano i nie trzymał pod stołem za rękę, tylko Agatę. Lipa w tym pudlowym artykule
Jak ją tam obłapiał to spojrzałam na jego twarz i była to istna poker face

Zauważyłam, że w niektórych ujęciach Jessica miała swoje lewe oko jakieś mniejsze, zapuchnięte? Może to od tego błota, bo akurat to oko tarła, jak jej Ewelina chlustnęła z kałuży (ten jej rechot, to jednak nie gimnazjum, to wczesna podstawówka ). Albo tego wcześniej nie widziałam (tv mam dalej niż ekran laptopa, więc wiele może mi umknąć), a ona tak ma (choć w necie zdjęcia raczej z równymi oczami).
W którymś zbliżeniu na twarz zauważyłam też, że płynie jej łza po policzku
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 16:47   #2962
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Niby tak ale miały rano wstać a nie spać jak królewny hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ok, ale jak wstały i już pofatygowały się do obory, to co miały się z nią o widły kłócić Mogła powiedzieć, ok jesteście to ja idę odpocząć, a teraz wy popracujecie.



Tak czy siak odcinek był mega nudny
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 17:14   #2963
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Na Vod jest wczorajszy ocinek, jednak bez tego fragmentu z Marka mamą, co mówiła o osach, jest jak siedzą i jedza śniadanie Marek i dziewczyny, potem było ze przyszła mama i zaczeła tam swoje-tego własnie nie ma, dziwne. jakaś cenzura
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 17:28   #2964
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Na Vod jest wczorajszy ocinek, jednak bez tego fragmentu z Marka mamą, co mówiła o osach, jest jak siedzą i jedza śniadanie Marek i dziewczyny, potem było ze przyszła mama i zaczeła tam swoje-tego własnie nie ma, dziwne. jakaś cenzura
Rzeczywiście, nie było tego
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 17:37   #2965
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Myślałam, że padnę jak pokazali Krzyśka, który jeździ po błocie ciągniety przez krowę
Ewelinie źle z oczu patrzy, nie lubię jej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 18:06   #2966
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Jessica:

- Tym że złapał krowę to nie zaimponował mi. Jakby mi się chciało to też bym złapała taką krowę.


Kocham
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 18:29   #2967
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Jessica:

- Tym że złapał krowę to nie zaimponował mi. Jakby mi się chciało to też bym złapała taką krowę.

Kocham
Jessica na prezydenta.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 21:23   #2968
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Na Vod jest wczorajszy ocinek, jednak bez tego fragmentu z Marka mamą, co mówiła o osach, jest jak siedzą i jedza śniadanie Marek i dziewczyny, potem było ze przyszła mama i zaczeła tam swoje-tego własnie nie ma, dziwne. jakaś cenzura
Właśnie szukałam tego fragmentu na VOD, bo nie usłyszałam co ta jego matka powiedziała. I nie ma. Może ktoś nakreślić?
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"




dotaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 21:28   #2969
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez dotaa Pokaż wiadomość
Właśnie szukałam tego fragmentu na VOD, bo nie usłyszałam co ta jego matka powiedziała. I nie ma. Może ktoś nakreślić?

Ja tez poproszę.
Cos na sąsiadkę to było?
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 21:28   #2970
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez dotaa Pokaż wiadomość
Właśnie szukałam tego fragmentu na VOD, bo nie usłyszałam co ta jego matka powiedziała. I nie ma. Może ktoś nakreślić?
O pszczołach było, jedna z dziewczyn mówiła że latały, i zapytała czy przypakiem nie mają (chyba o hodowle jej chodziło) na co matka od razu że mieli, ale pogryzły dziecko sąsiada i musieli zrezygnować-jakoś tak, Marek zaczał ją uspokajac jak o tym dziecku zaczeła mówić, a ta dalej
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-03 10:35:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.