Wszystko o Avonie II - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-30, 18:53   #1531
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
To zycze Ci tego.
W sumie jeszcze się nie zdarzyło żebym nie składała na jakiś termin. Nawet jak sobie postanowię, że złoże tylko na jeden to się zawsze ktoś znajdzie na pozostałe dwa powyżej 50 zł i składam na wszystkie 3
W K15 to chyba łącznie ponad 1500zł wyszło, albo i więcej. Więc liczę, że ktoś coś będzie chciał z K16 No na 3. termin to pewnie nie bo 2 tygodnie czekać na zamówienie to chyba nikt nie będzie chciał :P Ale na pierwsze dwa, albo chociaż jeden to mam nadzieję, że klientki nie zawiodą
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 18:56   #1532
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Wszystko o Avonie II

Macie może fotki jak na ustach wyglądają te trzy mini błyszczyki za 15,90 w ostatnim katalogu? (chodzi mi o te dostępne też dla konsultantek za 10,90) ;P
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 19:32   #1533
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Macie może fotki jak na ustach wyglądają te trzy mini błyszczyki za 15,90 w ostatnim katalogu? (chodzi mi o te dostępne też dla konsultantek za 10,90) ;P

Fotki są w Katalogach Avonu...Przynajmniej 2 z tych trzech mini błyszczyków. Osobiście wkejałam odcień Bloosom Shine, a ktoś inny Sand Shine...Jest jeszcze jeden błyszczyk w tym kompleciku, nie ma fotki ale on jest bardzo delikatnie różowy Przynajmniej na moich z natury ciemnych ustach, wyglądał jak bezbarwny
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 20:16   #1534
aiso87
Rozeznanie
 
Avatar aiso87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Avonie II

Moje perypetie z świątecznym płynem do kapieli miały owocny finał : tuz przed odebraniem paczki weszłam do sklepu i akurat wystawili te płyny,więc na wszelki wypadek kupiłam i bardzo dobrze,bo oczywiście w paczce był zwykły lawendowy (bedzie na prezent ).

Jestem zaaachwycona perełkami rozświetlajacymi!!! rzeczywiście nie tylko slicznie rozświetlaja,ale troszkę przyciemniaja skórę (jeżeli nie zalezy nam na bardzo mocnym makijaży to nie trzeba używać juz różu do policzków). Z czystym sumieneim bede je zachwalać!

Zachęcona Waszymi fotkami obejrzałam kolorki połyskujących cieni do powiek i Pinky Peach jest cuuudny, zażyczę sobie pod choinkę

Cytat:
Napisane przez mgpoziomka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was posiada albo widziała Szminkę Ultra Color Rich Edycja Specjalna ???

Chodzi głównie o kolory:
Nude Beige
Copper Plum
Rosy Pink

Jeśli tak to poprosiłabym o zdjęcia w wątkach z katalogami... albo przynajmniej opisanie tych kolorów.
Z góry dziękuję!
Oglądałam te szminki,ale niestety kolorów tak bardzo dokładnie nie pamietam,poza Nude Beige : jest naturalny,ale ma ładny połysk (ale nie nachalnie perłowy); Rosy Pink różowawy,też delikanty. Tak jak patrzę na fotki w k16,to tym razem dosyć dobrze odwzorowują one prawdziwy kolor szminek. Moim zdaniem są bardzo ok i maja bardzo ładne opakowanie, na żywo wygląda to nawet lepiej niż w katalogu.
__________________


Kasia/Katarzyna poprostu
aiso87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 21:00   #1535
Jadis78
Raczkowanie
 
Avatar Jadis78
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 42
Dot.: Wszystko o Avonie II

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;5920147]Dlaczego go odradasz? Moim zdaniem najładniejszy z wszystkich załączonych zdjęć, frozen rose jedynie jeszcze mi się podoba, mam ją w wersji normalnej UCR. Gdyby ta ciemna miała swój odpowiednik w normalnych, to bym się skusiła ale jak z musem, to odpada[/quote]

Odradzam tym dziewczynom które zasugerują się zdjęciem z katalogu. Za nic nie przypomina tego koloru.

Cytat:
Napisane przez rea1981 Pokaż wiadomość
Bardzo ciemny bord To jest to, co lubie najbardziej
Też myślałam ,że się przekonam do tego kolorku - ale nic z tego
Jadis78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 22:02   #1536
mgpoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z mieszkania
Wiadomości: 149
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez aiso87 Pokaż wiadomość
Oglądałam te szminki,ale niestety kolorów tak bardzo dokładnie nie pamietam,poza Nude Beige : jest naturalny,ale ma ładny połysk (ale nie nachalnie perłowy); Rosy Pink różowawy,też delikanty. Tak jak patrzę na fotki w k16,to tym razem dosyć dobrze odwzorowują one prawdziwy kolor szminek. Moim zdaniem są bardzo ok i maja bardzo ładne opakowanie, na żywo wygląda to nawet lepiej niż w katalogu.
Dziękuję za odpowiedź!
Skoro oglądałaś te szminki na żywo i twierdzisz że katalog dosyć dobrze oddaje kolory to bardzo mi pomogłaś
__________________
Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
mgpoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 22:34   #1537
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
dzieki
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Przeszukaj watek ze zdjęciami. Sama wklejałam Icy Nude i Sparkling Nude wiec napewno są
juz mamczy zdjecia dobrze oddaja kolorki?szukam czegos bzowego ale bez zlotawego polysku-taki zimny odcien
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-01, 07:36   #1538
rea1981
Raczkowanie
 
Avatar rea1981
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 83
GG do rea1981
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Jadis78 Pokaż wiadomość
Też myślałam ,że się przekonam do tego kolorku - ale nic z tego
Generalnie lubie ciemne szminki, a ciemnego bordu szukam do mojego ciemnobordowego lakieru do paznokci i sie jeszcze zastanawiam, czy do tego by pasowaly poczworne cienie smokey eyes (jakos tak sie nazywaja). Za jakies 2 tygodnie bede w coku, to sobie obejrze chyba cala kolorowke Z k16 na pewno jeszcze wezme szminke UCR w czerwonym opakowaniu (vino royale albo copper plum), diamentowa smzinke (kolor nie wiem ktory, bo prawie wszystkie mi sie podobaja). Zastanawiam sie tez nad kredka do ust "magia koloru"

Czy moze ktoras mi powiedziec, ktora wysuwana konturowka do ust wchodzi w braz??
__________________
rea1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 08:26   #1539
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez rea1981 Pokaż wiadomość
Czy moze ktoras mi powiedziec, ktora wysuwana konturowka do ust wchodzi w braz??
Konturówka zwana Rich Ginger
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 08:42   #1540
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Emilkaa Pokaż wiadomość
czy w coku mozna robic zakupy jak sie nie zaplacilo za rachunek z paczki?
dzienks za odp.
możesz bo płacisz gotówką.

Mam kilka sziminek z musem to wkleje zdjęcia wieczorem, w brakach mam niestety cienie poczwórne te violet i przyszedł mi tusz ten srebny chociaż go nie zamawiałam i muszę za niego zapłacić no nic sprzedam komus
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 09:37   #1541
rea1981
Raczkowanie
 
Avatar rea1981
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 83
GG do rea1981
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Maricken Pokaż wiadomość
Konturówka zwana Rich Ginger
dziekuje
__________________
rea1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-01, 09:44   #1542
aiso87
Rozeznanie
 
Avatar aiso87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez mgpoziomka Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź!
Skoro oglądałaś te szminki na żywo i twierdzisz że katalog dosyć dobrze oddaje kolory to bardzo mi pomogłaś
nie ma sprawy mam nadzieje,ze bedziesz zadowolona
__________________


Kasia/Katarzyna poprostu
aiso87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 11:02   #1543
Kurpianka
Zadomowienie
 
Avatar Kurpianka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wszystko o Avonie II

Mam pytanie o krem ANEW ULTIMATE do cery dojrzałej (to ten złoty eliksir). Czy on jest do cery tłustej, czy suchej? chce zamówić go dla swojej mamy, ale nic nie wiem dla jakiej cery sie nadaje. Czy zamawiałyście już go? klientki są zadowolone?
W k16 jest razem z torebka wieczorowa
__________________
Wymianka!

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post84634771

Zapraszam

Edytowane przez Kurpianka
Czas edycji: 2007-12-01 o 18:57
Kurpianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 11:06   #1544
Basienka27
Raczkowanie
 
Avatar Basienka27
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 482
Dot.: Wszystko o Avonie II

A ja dalam klientka probki tych nowych perfum treselle i sie oplacalo bo juz 3 zamawiaja perfumki,widocznie zapach sie podoba,ja bralam dla siebie z demo i tez mi sie podobaja,ale nie mozna ich za duzo na siebie psikac bo sa dosc mocne
Basienka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 11:36   #1545
Kasiulka28
Raczkowanie
 
Avatar Kasiulka28
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 89
GG do Kasiulka28
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kasiulko: wklejałaś w wątku ze zdjęciami fotki szminki diamentowej Champagne Shimmer i nabłyszczającej Champagne Glow. Jakbyś je porównała? Miałam nabłyszczającą ale była za blada dla mnie Czy diamentowa jest choć ciut ciemniejsza i cieplejsza?
(fotki widziałam, ale na ustach jest tylko diamentowa. Mogłabyś jeszcze nabłyszczającą zrobić na ustach, lub porównać)

Hosenko czy to pytanie do mnie? Kiedys porownywalam te dwie pomadki,wiec chyba do mnie. Za chwilke wkleje do katalogow zdjecia pomadek
__________________
Ori-zapraszam
Kasiulka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 11:41   #1546
little_bad_girl
Raczkowanie
 
Avatar little_bad_girl
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 299
Dot.: Wszystko o Avonie II

Mam do was pytanie. Może wyda się ono dla was banalne............
Co to jest produkt ALTERNATYWNY?????????, bo na podglądzie faktury mam 11 takich pozycji i nie wiem co to jest

Proszę o szybką odpowiedź
__________________
little_bad_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 12:11   #1547
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez little_bad_girl Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie. Może wyda się ono dla was banalne............
Co to jest produkt ALTERNATYWNY?????????, bo na podglądzie faktury mam 11 takich pozycji i nie wiem co to jest

Proszę o szybką odpowiedź

to produkty, które np. nie mają Polskiego opisu bo są z zagranicy ale właściwości te same, a mogą to być troszkę inne zmienione rzeczy za te pieniądze, jak np. pilniki inne dawali albo te sławne płyny do kąpieli
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 12:29   #1548
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie II

Wreszcie trafilam na super koordynatorkę.Niepotrzebn ie wiele lat bylam wierna takiej, ktora wogóle nic nie robila. Teraz mam kobitkę bardzo pomocną.Przykład, proszę bardzo. Brakowało mi jednej szminki z musem do kompletu tych 5 i ona zaproponowala,ze tą jedną ode mnie weźmie, a torebka oczywiscie dla mnie.Może ta szminkę wczesniej sprzedam i nie bedę potrzebowala jej pomocy, ale sam fakt takiej propozycji i chęci niesienia pomocy bardzo ją w moich oczach dowartościował.Te nasze "opiekunki", przecież na nas zarabiają i takie wszystkie powinny być.
Mam rację?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 12:44   #1549
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
to produkty, które np. nie mają Polskiego opisu bo są z zagranicy ale właściwości te same, a mogą to być troszkę inne zmienione rzeczy za te pieniądze, jak np. pilniki inne dawali albo te sławne płyny do kąpieli
Lub inne opakowanie np.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-01, 12:55   #1550
Kasiulka28
Raczkowanie
 
Avatar Kasiulka28
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 89
GG do Kasiulka28
Dot.: Wszystko o Avonie II

Wkleiłam fotki w katalogach pomadki nabłyszczajcej i diamentowej
Wg mnie champagne glow pomadki nablyszczajcej jest troszke ciemniejszy od champagne shimmer diametowej. Jednak diamenowa jest zdecydowananie ladniesza Teraz jednak zakochana jestem w mauve sparke-sliczny kolor i te drobinki-cudna
__________________
Ori-zapraszam
Kasiulka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 13:49   #1551
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Wszystko o Avonie II

Mam pytanie i prosbe do dziewczyn, ktore orientuja sie w "zapomnianych" kosmetykach Avon. Byla kiedys szminka z serii Color Trend bodajze o nazwie Birchwood - jasny, satynowy bez z nuta rozu. Czy moze mi ktos znalezc zastepstwo dla tego koloru? Obojetnie jaka marka, byle ten sam kolor. Niestety nie dysponuje zdjeciem ale moze ktos pamieta lub ma jeszcze w zbiorach ta szminke i widzial w drogerii lub nawet samym Avonie podobna? Z gory dzieki za odzew
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 13:51   #1552
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
dzieki

juz mamczy zdjecia dobrze oddaja kolorki?szukam czegos bzowego ale bez zlotawego polysku-taki zimny odcien
Polecam Sparkling Nude - daje bardzo ciekawy efekt, ponieważ kolor szminki jest ciepły ale połysk jest zimny - ma srebrne drobinki


Cytat:
Napisane przez Kasiulka28 Pokaż wiadomość
Hosenko czy to pytanie do mnie? Kiedys porownywalam te dwie pomadki,wiec chyba do mnie. Za chwilke wkleje do katalogow zdjecia pomadek
Cytat:
Napisane przez Kasiulka28 Pokaż wiadomość
Wkleiłam fotki w katalogach pomadki nabłyszczajcej i diamentowej
Wg mnie champagne glow pomadki nablyszczajcej jest troszke ciemniejszy od champagne shimmer diametowej. Jednak diamenowa jest zdecydowananie ladniesza Teraz jednak zakochana jestem w mauve sparke-sliczny kolor i te drobinki-cudna
Tak, do Ciebie było Już zamówiłam Champagne Shimmer (dziś powinna być paczuszka a w niej jeszcze dla mnie Glass Reflection Nectar). Cieszę się że Mauve Sparkle Ci się podoba - tak ją tu zachwalałam, że w razie czego dostałabym
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 14:13   #1553
90natalia
Raczkowanie
 
Avatar 90natalia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: D G
Wiadomości: 183
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Wreszcie trafilam na super koordynatorkę.Niepotrzebn ie wiele lat bylam wierna takiej, ktora wogóle nic nie robila. Teraz mam kobitkę bardzo pomocną.Przykład, proszę bardzo. Brakowało mi jednej szminki z musem do kompletu tych 5 i ona zaproponowala,ze tą jedną ode mnie weźmie, a torebka oczywiscie dla mnie.Może ta szminkę wczesniej sprzedam i nie bedę potrzebowala jej pomocy, ale sam fakt takiej propozycji i chęci niesienia pomocy bardzo ją w moich oczach dowartościował.Te nasze "opiekunki", przecież na nas zarabiają i takie wszystkie powinny być.
Mam rację?
Tak z ciekawosci chcialam sie Ciebie spytac: wiesz ile one na nas zarabiaja?
90natalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 14:51   #1554
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Wszystko o Avonie II

DZiewczyny czy pamiętacie co to była za szminka w takiej perłowo niebieskiej oprawce ? Mam jej próbkę w kolorze "Berry Mauve", czy jest taka teraz w avonie, bo jakoś nie przyuważyłam...Dołączam fotkę próbki dla rozpoznania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie006.jpg (56,2 KB, 12 załadowań)
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 15:10   #1555
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Wszystko o Avonie II

Czy to nie były przypadkiem szminki Ultra Colour Rich?

Ja mam taką próbkę jak pokazałaś (inny kolor szminki, opakowanie takie samo) i to jest właśnie UCR.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szmink.JPG (25,8 KB, 6 załadowań)
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 15:14   #1556
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez 90natalia Pokaż wiadomość
Tak z ciekawosci chcialam sie Ciebie spytac: wiesz ile one na nas zarabiaja?
Koordynatorki zarabiają od 4% do 7,5% od zamowienia podleglej konsultantki. zalezy to od zajmowanego przez nia stanowiska ( lider czy starszy lider).Przelicz, ile taka kobitka zarabia na Tobie w ciagu roku nie robiąc nic. A jeśli ma pod sobą dziesiątki konsultantek.........
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 15:25   #1557
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Wszystko o Avonie II

Ale to samo mogą o NAS powiedzieć nasze KLIENTKI...

Przecież my zarabiamy na nich nawet do 40/45% ...

A przecież my na tym kokosów nie zbijamy....
Podejrzewam że takie koordynatorki też mają sporo pracy w szukaniu nowych konsultantek, słyszałam, że mają określony czas "być" w biurze danego okręgu...

to chybanie jest "za nic"...

No i odprowadzają podatek od prowadzenia działalności gospodarczej.

Nie chce nikogo bronić, bo nie wiem jak to wygląda ze strony koordynatorki,ale tak mi przyszło do głowy.
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 15:29   #1558
rea1981
Raczkowanie
 
Avatar rea1981
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 83
GG do rea1981
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez Maricken Pokaż wiadomość
DZiewczyny czy pamiętacie co to była za szminka w takiej perłowo niebieskiej oprawce ? Mam jej próbkę w kolorze "Berry Mauve", czy jest taka teraz w avonie, bo jakoś nie przyuważyłam...Dołączam fotkę próbki dla rozpoznania
To jest szminka Ultra Color Rich. Mam jeszcze takie probeczki
__________________
rea1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 15:29   #1559
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
Czy to nie były przypadkiem szminki Ultra Colour Rich?

Ja mam taką próbkę jak pokazałaś (inny kolor szminki, opakowanie takie samo) i to jest właśnie UCR.
Tak to chyba taka! Kurcze odkopałam tą próbkę i taki ładny ma kolor, nie znalazłam jeszcze odpowiednika w obecnych odcieniach - tak na oko...
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 16:07   #1560
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie II

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
Ale to samo mogą o NAS powiedzieć nasze KLIENTKI...

Przecież my zarabiamy na nich nawet do 40/45% ...

A przecież my na tym kokosów nie zbijamy....
Podejrzewam że takie koordynatorki też mają sporo pracy w szukaniu nowych konsultantek, słyszałam, że mają określony czas "być" w biurze danego okręgu...

to chybanie jest "za nic"...

No i odprowadzają podatek od prowadzenia działalności gospodarczej.

Nie chce nikogo bronić, bo nie wiem jak to wygląda ze strony koordynatorki,ale tak mi przyszło do głowy.
Większość konsultantek zarabia na klientkach nie 40 czy 45% tylko średnio 25%. Wiele daje jeszcze upusty i upominki.A w razie potrzeby słuzy pomocą. Nie wymagam nic ponadto od koordynatorek.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.