18 w klubie - ceny... (Toruń) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-01, 15:19   #1
Summer_Sunny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11

18 w klubie - ceny... (Toruń)


Hej nie dlugo będę wyprawiać swoją 18 z koleżanką. Będziemy mialy łącznie około 80-100 gości i tak się zastanawiam ile mogłybyśmy zapłacić za klub. Czy jesteście zorientowani ile to mniej więcej kosztuje? Szczególnie pytam osób mieszkających (i zorientowanych w tych sprawach) w Toruniu. Może moglibyście polecić mi jakiś klub. Ogólnie planujemy imprezę tak do 4 rano minimum, co do alkoholu, żeby mieć karteczki na piwo, i po jednym piwie na osobę. No i oczywiście DJ by się przydał...
Summer_Sunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 15:46   #2
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: 18 w klubie - ceny... (Toruń)

Sto osób tożto jak wesele
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 18:19   #3
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: 18 w klubie - ceny... (Toruń)

Cytat:
Napisane przez Summer_Sunny Pokaż wiadomość
Hej nie dlugo będę wyprawiać swoją 18 z koleżanką. Będziemy mialy łącznie około 80-100 gości i tak się zastanawiam ile mogłybyśmy zapłacić za klub. Czy jesteście zorientowani ile to mniej więcej kosztuje? Szczególnie pytam osób mieszkających (i zorientowanych w tych sprawach) w Toruniu. Może moglibyście polecić mi jakiś klub. Ogólnie planujemy imprezę tak do 4 rano minimum, co do alkoholu, żeby mieć karteczki na piwo, i po jednym piwie na osobę. No i oczywiście DJ by się przydał...
Z tego co wiem najtaniej jest w Kotłowni i w Blue Kaktusie. Nie wiem jak to wygląda cenowo dokładnie w Kotlowni, ale w Blue Kaktusie cena to 930zł.
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 18:54   #4
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: 18 w klubie - ceny... (Toruń)

Bardzo tanio jest też w Klubie 21 (obok empiku w mieście) ale tyle osób się tam nie pomieści płaci się głównie za karteczki, które nie są na piwo, a na 5zł tak więc jak masz dwie karteczki to już sobie kamikadze czy malibu kupisz, ceny dokładnej nie znam, wiem że wynajęcie dj'a 200zł + karteczki + (bodajże) ok. 100 do maksymalnie dwustu za klub i to wszystko
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 18:55   #5
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: 18 w klubie - ceny... (Toruń)

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Sto osób tożto jak wesele
Taka moda teraz Moja kuzynka robiła 18 w takiej sali, gdzie normalnie to odbywają się wesela, orkiestra nawet była Pozapraszała wszystkich swoich znajomych i nawet daleką rodzinę- ciotki, wujków(ja tam bym nie chciała, żeby dajmy na to wujek Staszek patrzył jak mi się znajomi upiją) i było ponad 100 osób. Jak dla mnie masakra, całe szczęście, że mnie nie zaprosiła
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 19:03   #6
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: 18 w klubie - ceny... (Toruń)

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Taka moda teraz Moja kuzynka robiła 18 w takiej sali, gdzie normalnie to odbywają się wesela, orkiestra nawet była Pozapraszała wszystkich swoich znajomych i nawet daleką rodzinę- ciotki, wujków(ja tam bym nie chciała, żeby dajmy na to wujek Staszek patrzył jak mi się znajomi upiją) i było ponad 100 osób. Jak dla mnie masakra, całe szczęście, że mnie nie zaprosiła
mój chłopak na 18-stkę miał wynajętą cały lokal, w którym było mnóstwo pomieszczeń, na piętrze rodzina (wujkowie itp), a na dole znajomi i kuzyni wszyscy ogłosili to 18stką roku, było żarcia pełno, alkohole do wyboru, pełna obsługa ale w końcu 10tys. kosztowało
gdyby co to Forte Club w Toruniu a i plus dj
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 21:24   #7
Madiha
Zadomowienie
 
Avatar Madiha
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 133
Dot.: 18 w klubie - ceny... (Toruń)

To wszystko zależy czy chcecie stawiac alkohol gościom czy nie. Najbardziej chyba się opłaca znaleźc klub w którym możesz wynając samą sale i dj'a a jedzenie i alkohol załatwic samemu. Jeśli chcecie jednak zrobic tak żeby każdy miał tylko po jednym piwie na głowe a reszta we własnym zakresie to bym się zastanowiła nad zmniejszeniem liczby gości i podania chociaż jednego ciepłego dania.
Madiha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 17:50   #8
Summer_Sunny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: 18 w klubie - ceny... (Toruń)

Hymm, chyba faktycznie zastanowię się nad zmniejszeniem liczby gości...
Na pewno nie będę robić 18 w połączeniu rodzina + znajomi, po pierwsze chciałabym jednak mieć imprezę w klubie, a po drugie (i co najważniejsze) 18 dla rodziny jest już zaplanowana, goście zaproszeni, więc nie można zmieniać. Przede wszystkim zależy mi na znalezieniu klubu taniego (nie mowię najtańszego) gdyż chciałabym mieć, żeby ta 18 długo trwała (nie tylko do 2). Co do alkoholu będą raczej tylko karteczki.
Dziękuję za powyższe wypowiedzi
Summer_Sunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.