Kursy i szkolenia-watek zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-05, 20:08   #151
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

nieraz watro dojechać ten kawałek ja na swój kurs jechałam 100 km
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 20:14   #152
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

Może i masz racje a po ile godzin dziennie są takie kursy? tylko przeraża mnie cena ponad 3000 zł za kurs bo zależy mi na dwóch metodach jakimś zdobieniu itp bo chce się czegoś nauczyć i robić profesjonalnie paznokietki a chcialam tak za 1500 zł minimóm więcej, ale nie za 3000 tys
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 20:59   #153
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

3000 za kurs u Asi to w tym przypadku żadne pieniądze za jej wiedzę i umiejętności i fakt że jest mega sympatyczną osobą
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 20:59   #154
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

http://www.for-nails.pl/szkolenia,2.html
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 21:09   #155
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
3000 za kurs u Asi to w tym przypadku żadne pieniądze za jej wiedzę i umiejętności i fakt że jest mega sympatyczną osobą
Niewątpie ale nastawiałam się na 1500 zł;p

Cytat:
Napisane przez charolina Pokaż wiadomość
Widziałam cennik i ok 3000 tys musiała bym mięć bo jest to chyba najbardziej opłacalne?
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 21:50   #156
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

Uuuu ponad 3 tys za kurs to naprawdę dużo, bez urazy dla nikogo ale uważam że po pracach z galerii pani Joasi ten kurs nie jest wart tyle pieniędzy, przynajmniej mi te paznokcie nie przypadły do gustu i nie chodzi mi o zdobienia, choć też, ale uważam że dużo paznokci się rozszerza na wolnym brzegu, nie podoba mi się bordowy french brokatowy z pozłotkiem, brzydko wygląda brokat na dolnej dłoni - są jakby prześwity i te paznokcie nawet wyglądają jakby na trochę przepiłowane, ale to pewnie kwestia światła, uważam po prostu że wiele dziewczyn na tym forum robi dużo ładniejsze paznokcie, a nie są instruktorami, więc powiem szczerze że z obecnie dostępnych dla Ciebie punktów wybrałabym zdecydowanie studio Rumia może ich pracę nie są na naj naj najwyższym poziomie ale uważam że na wysokim, dodam dla porównania mojej skali że dla mnie najwyższy poziom z instruktorów z tego forum prezentuje zdecydowanie Noriko i też bardzo cenię sobie pracę Azji, ale Azja chyba nie szkoli, a szkoda, bo mogło by wiele dobrych stylistek wyjść spod jej ręki! Jedyne co mi jeszcze w studiu Rumia nie pasuje to właśnie to że szkolenie jest tylko z akrylu, ale może to na początek wystarczy, doszkolić się z żelu zawsze możesz, a może nie będziesz miała takiej potrzeby.



Po obejrzeniu zakładki galeria II odszczekuję wszystko co przed chwilą napisałam na temat prac pani Joasi, po prostu wcześniej oglądałam prace z zakładki galeria umieszczonej na górze i tam było wiele z tych paznokci które mnie zdziwiły jak na prace instruktora, ale może to jakieś starsze prace, przepraszam jeszcze raz!

Edytowane przez stormm
Czas edycji: 2011-01-05 o 21:58
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 22:05   #157
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stormm Pokaż wiadomość
Uuuu ponad 3 tys za kurs to naprawdę dużo, bez urazy dla nikogo ale uważam że po pracach z galerii pani Joasi ten kurs nie jest wart tyle pieniędzy, przynajmniej mi te paznokcie nie przypadły do gustu i nie chodzi mi o zdobienia, choć też, ale uważam że dużo paznokci się rozszerza na wolnym brzegu, niektóre są jakby za grube, niektóre są trochę mało estetyczne mam na myśli bordowy french brokatowy z pozłotkiem, brzydko wygląda brokat na dolnej dłoni - są jakby prześwity i te paznokcie nawet wyglądają jakby na trochę przepiłowane, ale to pewnie kwestia światła, uważam po prostu że wiele dziewczyn na tym forum robi dużo ładniejsze paznokcie, a nie są instruktorami, więc powiem szczerze że z obecnie dostępnych dla Ciebie punktów wybrałabym zdecydowanie studio Rumia może ich pracę nie są na naj naj najwyższym poziomie ale uważam że na wysokim, dodam dla porównania mojej skali że dla mnie najwyższy poziom z instruktorów z tego forum prezentuje zdecydowanie Noriko i też bardzo cenię sobie pracę Azji, ale Azja chyba nie szkoli, a szkoda, bo mogło by wiele dobrych stylistek wyjść spod jej ręki! Jedyne co mi jeszcze w studiu Rumia nie pasuje to właśnie to że szkolenie jest tylko z akrylu, ale może to na początek wystarczy, doszkolić się z żelu zawsze możesz, a może nie będziesz miała takiej potrzeby.
Dziękuje za odpowiedź Też mi sie troszke wydaje że 3 tyś to naprawde dosyć sporo ... właśnie bardzo żałuje że studio Rumia ma tylko akryl (( bardzo bym chciała nauczyć się obu metod łączyć je itp a sam akryl to troszke mało.. co jeśli klientka będzie wolała żel ? no niby trójmiasto a mały wybór.. tym bardziej że tak jak mówie chciałam jakiś kurs kompleksowy, a co sądzisz o quality nails pierwszyh link?

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez stormm Pokaż wiadomość
Uuuu ponad 3 tys za kurs to naprawdę dużo, bez urazy dla nikogo ale uważam że po pracach z galerii pani Joasi ten kurs nie jest wart tyle pieniędzy, przynajmniej mi te paznokcie nie przypadły do gustu i nie chodzi mi o zdobienia, choć też, ale uważam że dużo paznokci się rozszerza na wolnym brzegu, nie podoba mi się bordowy french brokatowy z pozłotkiem, brzydko wygląda brokat na dolnej dłoni - są jakby prześwity i te paznokcie nawet wyglądają jakby na trochę przepiłowane, ale to pewnie kwestia światła, uważam po prostu że wiele dziewczyn na tym forum robi dużo ładniejsze paznokcie, a nie są instruktorami, więc powiem szczerze że z obecnie dostępnych dla Ciebie punktów wybrałabym zdecydowanie studio Rumia może ich pracę nie są na naj naj najwyższym poziomie ale uważam że na wysokim, dodam dla porównania mojej skali że dla mnie najwyższy poziom z instruktorów z tego forum prezentuje zdecydowanie Noriko i też bardzo cenię sobie pracę Azji, ale Azja chyba nie szkoli, a szkoda, bo mogło by wiele dobrych stylistek wyjść spod jej ręki! Jedyne co mi jeszcze w studiu Rumia nie pasuje to właśnie to że szkolenie jest tylko z akrylu, ale może to na początek wystarczy, doszkolić się z żelu zawsze możesz, a może nie będziesz miała takiej potrzeby.



Po obejrzeniu zakładki galeria II odszczekuję wszystko co przed chwilą napisałam na temat prac pani Joasi, po prostu wcześniej oglądałam prace z zakładki galeria umieszczonej na górze i tam było wiele z tych paznokci które mnie zdziwiły jak na prace instruktora, ale może to jakieś starsze prace, przepraszam jeszcze raz!
Czyli jednak warto ?
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 22:51   #158
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość

Czyli jednak warto ?

Ja powiem tak: gdyby było mnie stać oddałabym każde pieniądze za jak najbardziej profesjonalny kurs!
A jeżeli chodzi o qualitynails to w ich galerii niektóre prace nie są najgorsze, ale niektóre są absolutnie tragiczne jak na instruktorów, jakbym już musiała się zdecydować to uważam że z ich instruktorów to najlepsze prace są pani Agnieszki, ale do innej bym nie poszła nawet za darmo! Może jeszcze poczekaj, poszukaj, nie spiesz się, albo zrób szkolenia na raty, naprawdę zanim dojdziesz do wprawy w jednej z metod minie sporo czasu i zdążysz odłożyć na kolejne szkolenie, a doszkalać się będziesz i tak cały czas bo nie wszystko pochłoniesz na kursie, wiele rzeczy wyjdzie w praktyce i o tyle będziesz mądrzejsza np na drugim kursie bo będziesz wiedziała o co pytać i nad czym bardziej popracować, co ci np będzie sprawiało większe trudności etc, pamiętaj że po szkoleniu na materiały wydasz ok 2000-3000 zł więc to też spory wydatek, dlatego zastanów się czy po wydaniu 3000 zł na kurs będzie Cię na to stać.

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

A tak mi jeszcze przyszło do głowy, może jesteś osobą niepracującą i mogłabyś się postarać o kurs finansowany z urzędu pracy?
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 22:57   #159
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stormm Pokaż wiadomość
Ja powiem tak: gdyby było mnie stać oddałabym każde pieniądze za jak najbardziej profesjonalny kurs!
A jeżeli chodzi o qualitynails to w ich galerii niektóre prace nie są najgorsze, ale niektóre są absolutnie tragiczne jak na instruktorów, jakbym już musiała się zdecydować to uważam że z ich instruktorów to najlepsze prace są pani Agnieszki, ale do innej bym nie poszła nawet za darmo! Może jeszcze poczekaj, poszukaj, nie spiesz się, albo zrób szkolenia na raty, naprawdę zanim dojdziesz do wprawy w jednej z metod minie sporo czasu i zdążysz odłożyć na kolejne szkolenie, a doszkalać się będziesz i tak cały czas bo nie wszystko pochłoniesz na kursie, wiele rzeczy wyjdzie w praktyce i o tyle będziesz mądrzejsza np na drugim kursie bo będziesz wiedziała o co pytać i nad czym bardziej popracować, co ci np będzie sprawiało większe trudności etc, pamiętaj że po szkoleniu na materiały wydasz ok 2000-3000 zł więc to też spory wydatek, dlatego zastanów się czy po wydaniu 3000 zł na kurs będzie Cię na to stać.
Pewnie masz racje chociaż gdybym udała się do Pani Agnieszki to praktycznie kurs kompleksowy bym miała za 1500 zł ale czy warto... jeśli nie to może jednak ten droższy kurs co do materiałów to jakieś mam, robie paznokcie sobie i w rodzinie więc podstawowe rzeczy już mam wiadomo dobry akyl żel itp na którym bym sie uczyła i pare innych rzeczy ale myśle że to nie będzie koszt 3000 zł bo jakieś reczy już posiadam dziękuje za pomoc i myśle że musze wybrać już teraz bo za długo zwlekałam a musze zacząć wkońcu działać

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez stormm Pokaż wiadomość
Ja powiem tak: gdyby było mnie stać oddałabym każde pieniądze za jak najbardziej profesjonalny kurs!
A jeżeli chodzi o qualitynails to w ich galerii niektóre prace nie są najgorsze, ale niektóre są absolutnie tragiczne jak na instruktorów, jakbym już musiała się zdecydować to uważam że z ich instruktorów to najlepsze prace są pani Agnieszki, ale do innej bym nie poszła nawet za darmo! Może jeszcze poczekaj, poszukaj, nie spiesz się, albo zrób szkolenia na raty, naprawdę zanim dojdziesz do wprawy w jednej z metod minie sporo czasu i zdążysz odłożyć na kolejne szkolenie, a doszkalać się będziesz i tak cały czas bo nie wszystko pochłoniesz na kursie, wiele rzeczy wyjdzie w praktyce i o tyle będziesz mądrzejsza np na drugim kursie bo będziesz wiedziała o co pytać i nad czym bardziej popracować, co ci np będzie sprawiało większe trudności etc, pamiętaj że po szkoleniu na materiały wydasz ok 2000-3000 zł więc to też spory wydatek, dlatego zastanów się czy po wydaniu 3000 zł na kurs będzie Cię na to stać.

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

A tak mi jeszcze przyszło do głowy, może jesteś osobą niepracującą i mogłabyś się postarać o kurs finansowany z urzędu pracy?
Tak jestem osobą niepracującą ale niestety byłam zapisana do urzędu, wypisali mnie i będe mogła ponownie sie zapisać za 3 mies, a to troche za długo, nawet nie wiem co trzeba zrobić aby jakikolwiek kurs dofinansowali, wiem że nie jest to takie proste bo słyszałam , a pozatym zapisałam sie w urzędnie na kurs właśnie paznokci ale nie dostałam sie na 20 os załapało sie tylko 10 i niestety
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 23:32   #160
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

Szczerze to ja bym się jednak zdecydowała na szkolenie u pani Agnieszki w qualitynails, ale tylko u niej, teraz odnalazłam jeszcze jej bloga i naprawdę większość prac jest bardzo przyjemna. Myślę, że z kursu będziesz bardzo zadowolona, po za tym właśnie wyczytałam, że pani Agnieszka wyszła z pod ręki właśnie pani Joasi Rozwadowskiej, także nie musisz mieć obaw co do poziomu jej wiedzy pozdrawiam
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 23:36   #161
Magik Madzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 80
GG do Magik Madzia Send a message via Skype™ to Magik Madzia
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

kazdy instruktor ceni swoj cenny czas i wycenia swoje umiejetnosci na tyle, na ile uwaza

jesli jest sie zrzeszonym instruktorem w danej firmie, ceny sa sztywne - jednak sporo firm prowadzi szkolenia majac podpisane umowy z firmami kredytujacymi te inwestycje i mozna je rozlozyc na raty - co polecam poczatkujacym stylistkom zaczynajacym zabawe z czy to żelem, czy akrylem.


Koszt szkolen i zakupu produktów nie jest mały, ale powiedzmy sobie prawdę- zaczynajac nowa dzialalnosc nie jest to jakas kosmiczna kwota, bo gdyby otworzyc nie wiem sklep z modna odzieża, czy cos innego trzeba by bylo miec inne zasoby materialne niz poczatkujaca stylistka. wiec i tak macie tutaj duzy plus za! ;-)

i polecam zdecydowac sie szybko, gdyz lada dzien firmy zapewne podniosa ceny - niestety od 1 stycznia szkolenia stylizacji paznokci ze zwolnionego Vat weszly na Vat 23% - wiec wszystkie firmy na pewno podniosa ceny!

wracajac do zapytan w tym watku - ja polecam zrobic kurs najpierw na jedna metode i ja doprowadzic do perfekcji, a potem jak juz nie bedzie ci sprawialo problemu stylizowanie np frencha na formie zelem metoda pink&white i zajmie ci nie wiecej niz 1,5h to mozemy dalej sie ksztalcic. Opanujesz do perfekcji frezarkę, ze klientka z przyjemnoscią wystawi Ci rączki a nie bedzie siedziala spieta i spocona, ze ja przepilujesz. ;-)
a po czasie pierwszych stylizacji, pierwszych problemow i pytan - przybedzie Wam klientek, same juz zadowolone z siebie, ze odlozylyscie z wlasnej ciezkiej pracy z przyjemnoscia udacie sie na doszkolenia, warsztaty chcac wyeliminowac bledy w Waszej pracy, chcac przyspieszyc czas wykonania czy udoskonalic technikę.

tym bardziej z przyjemnoscią klientki beda do Was sie zapisywały, widząc jak sie prężnie rozwijacie i śledzicie nowości naszej branzy. A klientka to najlepsza reklama - wiec one same będą Wam przyciągały nowe klientki!

beda oczekiwaly nowosci i hitów i tym byloby np docelowe doszkolenie sie np. w kwiatkach akrylowych czy technice malowania metoda one stroke, etc

nie od razu Rzym zbudowano

ale to tylko moja sugestia
kazdy zrobi jak uwaza ;-)
i zycze Wam powodzenia
__________________
AKADEMIA ZDROWIA I URODY "MAGIK"
Magdalena Perec
pozdrawiam wszystkie forumki
Magik Madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 23:38   #162
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stormm Pokaż wiadomość
Szczerze to ja bym się jednak zdecydowała na szkolenie u pani Agnieszki w qualitynails, ale tylko u niej, teraz odnalazłam jeszcze jej bloga i naprawdę większość prac jest bardzo przyjemna. Myślę, że z kursu będziesz bardzo zadowolona, po za tym właśnie wyczytałam, że pani Agnieszka wyszła z pod ręki właśnie pani Joasi Rozwadowskiej, także nie musisz mieć obaw co do poziomu jej wiedzy pozdrawiam

A czy mogła bym prosić linka do bloga Pani Agnieszki? Gdzie znalazłaś takie informacje ?
__________________

Edytowane przez Ccarolinaa
Czas edycji: 2011-01-05 o 23:50
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 23:54   #163
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

A bardzo proszę http://paznokcie-agnieszka-zdrojewska.blog.onet.pl/ i jeśli się zdecydujesz to radziłabym zadzwonić szybko do ośrodka bo skoro jest taka ogromna przepaść między instruktorami to do pani Agnieszki mogą być kolejki.
Szkoda, mimo wszystko, że akurat teraz nie masz większych funduszy na kurs, albo nie chcesz sobie rozłożyć tego na raty, bo jak oglądam tą drugą galerię pani Joasi i jeszcze te załączniki z publikacji to napatrzeć się nie mogę i znowu cholera pół nocy nie będę mogła spać! Życzę udanego wyboru, powodzenia
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 00:02   #164
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stormm Pokaż wiadomość
A bardzo proszę http://paznokcie-agnieszka-zdrojewska.blog.onet.pl/ i jeśli się zdecydujesz to radziłabym zadzwonić szybko do ośrodka bo skoro jest taka ogromna przepaść między instruktorami to do pani Agnieszki mogą być kolejki.
Szkoda, mimo wszystko, że akurat teraz nie masz większych funduszy na kurs, albo nie chcesz sobie rozłożyć tego na raty, bo jak oglądam tą drugą galerię pani Joasi i jeszcze te załączniki z publikacji to napatrzeć się nie mogę i znowu cholera pół nocy nie będę mogła spać! Życzę udanego wyboru, powodzenia
Dziękuje bardzo Naprawde ładne te paznokietki w porównaniu do innych z galeri, mimo pochwal Pani Joasi wolała bym chyba dozbierać i udać się do niej, może można by było rozłożyć to na raty mimo wszystko dziękuje za porady bo to ułatwiło mi wybór pomiędzy Panią Agnieszką, Joasią a firmą a-studio w rumi coś musze wybrać mimo wszystko
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 08:04   #165
Magik Madzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 80
GG do Magik Madzia Send a message via Skype™ to Magik Madzia
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

wszystkie rozważane przez Ciebie placówki szkoleniowe, sa godne polecenia - wiec na kogo wypadnie i tak wybór bedzie trafny!

zycze owocnej nauki
__________________
AKADEMIA ZDROWIA I URODY "MAGIK"
Magdalena Perec
pozdrawiam wszystkie forumki
Magik Madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 12:35   #166
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

Carolina powiem Ci tak, uważam że najbardziej optymalną opcją jest wybranie tej metody, którą częściej będziesz pracować. W większości stylistki mają swoją ulubioną metodę i to nią posługują się w codziennej pracu, dla przykładu stylistki która ja znam dosyć blisko preferują metodę żelową jako metodę codziennej pracy, a metodę akrylową jak metodę dodatkową, na zdobienia konkursowe itp. Myślę że na sam początek mogłabyś zrobić jedną metodę, plus I stopień zdobień akrylowych i frezarkę i to powinno Ci w zupełności starczyć na "dobry" początek. A później jak odłożysz trochę pieniędzy to skompletujesz sobie resztę szkoleń. Uważam że lepiej kupić buty za 400 zł i cieszyć się nimi dłużej niż tymi za 100, i lepiej dać za mniej kursów więcej u Mistrzyni, niż dać mniej za więcej a później pluć sobie w brodę.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 18:05   #167
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

Dziękuje bardzo wszystkim za odpowiedzi, już wybrałam umuwiłam się z Panią Joanna Rozwadowską zobaczymy jak będzie mam nadzieje że słuszny wybór
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 16:24   #168
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo wszystkim za odpowiedzi, już wybrałam umuwiłam się z Panią Joanna Rozwadowską zobaczymy jak będzie mam nadzieje że słuszny wybór
Patrząc na jej prace myślę, że bardzo dobry
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 14:14   #169
Lady26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 208
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo wszystkim za odpowiedzi, już wybrałam umuwiłam się z Panią Joanna Rozwadowską zobaczymy jak będzie mam nadzieje że słuszny wybór
napisz nam potem jak było i czego się nauczyłaś
czekam z niecierpliwością
__________________
Miłośniczka kosmetyków!!

Żona kochającego męża, mama kochających córeczek !!!


Lady26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 08:29   #170
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

Już niedługo odwiedzam New Nails w Wawie, wtedy napiszę Wam coś o nich, a wybór szkolenia nie był łatwy. Jest tego całe mnóstwo ;/
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 16:04   #171
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

A czy ktoś jeszcze był na kursie u Sylwii Tomaszowskiej w Chorzowie? Słyszałam kilka dobrych opinii o kursach u niej ale może jeszcze któraś z Was się u niej szkoliła i może mi napisać co nieco na temat kursów u Sylwii?
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 19:19   #172
prosperito18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 19
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

Witam
jestem nowa na forum i nowa w swiecie paznokci:d

chciałabym zapytac poniewaz wybieram sie na kurs zelowy i z kolrowego akrylu w czestochowie poniewaz mam do czestochowy jedynie 40 km

rozeznalam sie na rynku troszeczke, czytam fora, przegladam galerie i chyba zdecyduje sie na panią Karolinę Musiał z Perfect Beauty:d

jestem po wstepnych rozmowach telefonicznych z panią Karolina i powiem szczezre ze z rozmowy wnioskuje ze jest to bardzo konkretna osoba, poniewaz od razu wsyztsko mi przedtawila - co zawiera szkolenie, ze jest promocja na pedzle - a to dla mnie wazne bardzo bo szkoelnie kosztuje i mamy sie spotkac w czwratek i jeszcze porozmawiac

jestem mile zaskoczona poniewaz dzwonilam jeszcze do dwóch szkoleniowców i jeden od razu zapisywał na szkolenie- nic nie mówiac co i jak, a drugie szkolenie mialo byc w grupie za ta sama cene


stad moje pytanie do was czy pani Karolina dobrze szkoli, jakie sa produkty Perfect Beauty bo jak narazie to jestem zielona, owszem troche kombinowalam sama z paznokciami na mamie ale chce zajac sie tym kiedys profesjonalnie


prsiłabym o opinie i tutaj:d
prosperito18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 21:20   #173
fashionistkaaa
Raczkowanie
 
Avatar fashionistkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 51
GG do fashionistkaaa
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

Cześć Wszystkim Robię pazurki już od 3 lat. Chciałabym w końcu wziąć się za działania w kierunku otworzenia saloniku. Jednak abym mogła o czymkolwiek zacząć myśleć muszę skończyć kursy. Dlatego mam do Was pytanie czy znacie jakieś miejsca gdzie odbywają się szkolenia w okolicach Wrocławia lub Opola? Ja mieszkam w Brzegu a tutaj niestety niema nic nawet nie ma żadnego dobrego salonu. Zależało by mi też na dłuższym kursie a nie takim 3-4dniowym. I chciałabym aby on był pełny- żel, akryl i wszelkiego rodzaju zdobienia.
Pozdrawiam Aneta G
fashionistkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 07:31   #174
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

prosperito18 - dobrze wybrałaś - Karolinka robi bardzo ładne pazurki, często organizuje warsztaty, które dziewczyny chwalą więc pewnie swoją wiedzę dobrze przekazuje.
Co do produktów, to są całkiem ok - fajne kolorowe akrylki mają, ale podstawowe też niczego sobie. O żelach za dużo się nie wypowiem, bo miałam tylko jeden i nie podpasował mi gęstością

fashionistkaaa - z Opola to mogę Ci polecić dziewczyny z Annailsa - pracują na spn, też tam kiedyś robiłam szkolenie i byłam zadowolona, warsztaty też organizują całkiem ok. Z wrocławia z nikim nie miałam przyjemności, więc nie polecę nikogo

Gdybyś miała ochotę troszkę dalej się wybrać, to polecam Ci Madzię Rurańską z Tych - bardzo fajniusi instruktor z ramienia astonishinga - bardzo dużo się u niej nauczyłam zarówno na warsztatach jak i na szkoleniu akrylowym; kompetentnie przekazuje całą swoją wiedzę jak i drobne triki, co i jak poprawić, by było szybciej, lepiej i mniej roboty, a do tego jest strasznie milutka
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 07:39   #175
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

Może warto wybrać się gdzieś dalej? ;-) Przeglądając oferty doszłam do wniosku, że to stolica ma najlepsze salony. Tam właśnie mam już zarezerwowany kurs.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 12:48   #176
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Kursy i szkolenia.

Z twego co ja wiem i pisze w regulaminie, to reklama jest płatna ...
Na waszej stronie nie ma żadnych zdjęć waszych prac, więc jak ktoś ma się zdecydować u was na kurs, skoro nawet nie wie, jaki poziom sobą reprezentujecie....
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 14:50   #177
fashionistkaaa
Raczkowanie
 
Avatar fashionistkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 51
GG do fashionistkaaa
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiu235 Pokaż wiadomość
prosperito18 - dobrze wybrałaś - Karolinka robi bardzo ładne pazurki, często organizuje warsztaty, które dziewczyny chwalą więc pewnie swoją wiedzę dobrze przekazuje.
Co do produktów, to są całkiem ok - fajne kolorowe akrylki mają, ale podstawowe też niczego sobie. O żelach za dużo się nie wypowiem, bo miałam tylko jeden i nie podpasował mi gęstością

fashionistkaaa - z Opola to mogę Ci polecić dziewczyny z Annailsa - pracują na spn, też tam kiedyś robiłam szkolenie i byłam zadowolona, warsztaty też organizują całkiem ok. Z wrocławia z nikim nie miałam przyjemności, więc nie polecę nikogo

Gdybyś miała ochotę troszkę dalej się wybrać, to polecam Ci Madzię Rurańską z Tych - bardzo fajniusi instruktor z ramienia astonishinga - bardzo dużo się u niej nauczyłam zarówno na warsztatach jak i na szkoleniu akrylowym; kompetentnie przekazuje całą swoją wiedzę jak i drobne triki, co i jak poprawić, by było szybciej, lepiej i mniej roboty, a do tego jest strasznie milutka

Nie chcialabym sie uczyc na spn-nie lubie tej firmy. wolałabym sie uczyc na jakis zwyklejszych zelach. Zreszta juz i tam mam swoje zele ktore uzywam od 3 lat i wiem ze po kursie nie zmienie firmy. takze nie chce robic kursu na spn ibd itp. bo jest mi to zbędne

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

a co myslicie o tym kursie? http://www.wizaz.wroc.pl/i,40,kurs_t...-_5_metod.html

Czas trwania kursu:
50 godzin – 5 dni
45 godz. praktyki
5 godz. teorii
Cena: 1100
Grupa: 2- 6 osób


Program kursu :
  • manicure:
  • omówienie zasad dezynfekcji, higieny w gabinecie
  • manicure :biologiczny, klasyczny,z frezarką, ciepły
  • budowa płytki paznokci dłoni
  • elementy dermatologii dłoni
  • pielęgnacja i masaż dłoni
  • reperacja paznokci:
  • fiberglass
  • przedłużanie paznokci metodą akrylową:
  • modelowanie paznokci za pomocą tipsów
  • modelowanie paznokci za pomocą szablonów
  • modelowanie paznokci - french permanentny
  • modelowanie paznokci - french metodą KAMUFLAŻ
  • zatapianie ozdób w masę w akrylu
  • metoda alternatywna - porcelana
  • przedłużanie paznokci metodą żelową UVA
  • modelowanie paznokci za pomocą tipsów
  • modelowanie paznokci - french permanentny
  • modelowanie paznokci - french metodą KAMUFLAŻ
  • zatapianie ozdób w masę w żel UV
  • żelowanie naturalnej płytki:
  • żelowanie naturalnej płytki żelem silikonowym
  • wzornictwo podstawowe:
  • wzory wykonywane z lakierów
  • aplikacja ozdób na paznokcie / tipsy (np. brokat, cekiny, nitki, cyrkonie, hologramy, ozdoby płaskie)
łączenie akrylu z żelem - Combo

wzornictow przy użyciu akryli kolorowych
wzornictow przy użyciu żeli kolorowych

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

w sumie to on jest tylko 5cio dniowy ale zapowiada sie calkiem ciekawie. mam juz praktyki 3 lata myslicie ze taki kurs wystarczy???
fashionistkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 16:27   #178
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

Dla mnie już sama nazwa 'kurs tipsów' brzmi zniechęcająco...
poza tym nie ma tam żadnej galerii z pazurkami, więc nie jesteś w stanie stwierdzić, jak te panie pracują
kurs ten też nie jest kursem indywidualnym, więc możesz się mniej z niego nauczyć, bo jest więcej osób na które musi instruktor zwrócić uwagę
A skoro masz już 3 lata praktyki, to może lepiej zrób sobie tylko jakieś doszkalanie
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 18:04   #179
fashionistkaaa
Raczkowanie
 
Avatar fashionistkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 51
GG do fashionistkaaa
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiu235 Pokaż wiadomość
Dla mnie już sama nazwa 'kurs tipsów' brzmi zniechęcająco...
poza tym nie ma tam żadnej galerii z pazurkami, więc nie jesteś w stanie stwierdzić, jak te panie pracują
kurs ten też nie jest kursem indywidualnym, więc możesz się mniej z niego nauczyć, bo jest więcej osób na które musi instruktor zwrócić uwagę
A skoro masz już 3 lata praktyki, to może lepiej zrób sobie tylko jakieś doszkalanie


szczerze mówiąć to zalezy mi bardziej na papierku niż na szkoleniu. jedyne z czego chcialabym sie podszkolic to akryl i combo bo tym dopiero pol roku sie zajmuje a z żelem juz 3 latka pracuje. no ale i tak i tak musze zrobic pelne szkolenia abym mogla otworzyc salon. nie chce isc na szkolenia jakis dobrych drogich firm bo i tak nie bede na nich pracowac i nie chce płacić za "firmę". nie bede tez jak poniektóre "stylistki" kupowac certyfikatów na allegro

Edytowane przez fashionistkaaa
Czas edycji: 2011-01-21 o 18:09
fashionistkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 19:16   #180
prosperito18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 19
Dot.: Kursy i szkolenia-watek zbiorczy

misiu dziekuje bardzo... juz jestem zdecydowana na 99%

fashionistka ja byym byla za tym zeby wybrac kurs po ktorym masz i papierek i wiedze bo skoro juz placisz to wymagaj, napewno instruktor doradzi ci jak polepszyc wiedze itp, ja bym wybrala pryznajmniej tak
prosperito18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.