essence - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-05, 19:12   #1891
Elaiza186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 415
Dot.: essence

Dziewczyny wiecie moze ile kosztuje ten pędzel ?Moze ktoras z Was go ma?Dobry jest?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 21125.jpeg (42,2 KB, 57 załadowań)
Elaiza186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 20:00   #1892
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Elaiza186 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie moze ile kosztuje ten pędzel ?Moze ktoras z Was go ma?Dobry jest?
Ja go nie mam, ale kosztuje 9,99zł z tego co widziałam
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 08:32   #1893
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

no tez go widzialam za 9,99 czy jakos tak mialam go nawet kupic ale jakos sie rozmyslilam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 21:36   #1894
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Dlaczego by Cie nie wzieli?Ja aplikowalam do Natury 2 lata temu,zaraz po liceum.Bez kwalifikacji,doswiadczeni a,bez niczego.I bez problemu dostalam tam prace.Ale zrezygnowalam,bo dostalam lepsza
No wlasnie obawiam sie, ze pewnie dadza ja predzej komus z nizszymji referencjami. Zazwyczaj osoby z 2 fakultetami i jeszcze na studiach dziennych z miejsca odrzucaja w rekrutacji :/.

Ale widze, ze pojawi sie chyba nowy sklep w Warszawie, bo w ogloszeniu jest napisane, ze szukaja kogos do sklepu Warszawa Bemowo. Mam nadzieje, ze to nie pomylka
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:08   #1895
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: essence

dziewczyny, musze wam cos opowiedziec jako przestroge

a wiec. kupilam sobie utwardzacz do paznokci. na opakowaniu byla naklejka po polsku, ze to utwardzacz, reszta napisow byla po angielsku i francusku, wiec sie nie zglebialam. raz sobie nawet pomalowalam paznokcie i wszystko bylo w porzadku.

dzisiaj wyciagam to cos z szafki i w oczy rzucil mi sie napis stay on lip fix. ja w szoku, o co tu chodzi, skoro to jest utwardzacz do paznokci, czytam rozgoraczkowana wszystkie informacje z pudelka, i okazalo sie, ze to jakis utrwalacz szminki z aloesem

teraz musze sobie kupic jakas szminke bo nie mam zadnej
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:16   #1896
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
No wlasnie obawiam sie, ze pewnie dadza ja predzej komus z nizszymji referencjami. Zazwyczaj osoby z 2 fakultetami i jeszcze na studiach dziennych z miejsca odrzucaja w rekrutacji :/.

Ale widze, ze pojawi sie chyba nowy sklep w Warszawie, bo w ogloszeniu jest napisane, ze szukaja kogos do sklepu Warszawa Bemowo. Mam nadzieje, ze to nie pomylka
no racja, ale oni Twoimi fakultetami sie nie przejmuja tylko tymi dziennymi studiami bo mozesz miec nawet 10 fakultetow bylebys miala studia wieczorowe albo zaoczne to Cie wezma bo wiem jak to u mnie robili i w innych sklepach

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
dziewczyny, musze wam cos opowiedziec jako przestroge

a wiec. kupilam sobie utwardzacz do paznokci. na opakowaniu byla naklejka po polsku, ze to utwardzacz, reszta napisow byla po angielsku i francusku, wiec sie nie zglebialam. raz sobie nawet pomalowalam paznokcie i wszystko bylo w porzadku.

dzisiaj wyciagam to cos z szafki i w oczy rzucil mi sie napis stay on lip fix. ja w szoku, o co tu chodzi, skoro to jest utwardzacz do paznokci, czytam rozgoraczkowana wszystkie informacje z pudelka, i okazalo sie, ze to jakis utrwalacz szminki z aloesem

teraz musze sobie kupic jakas szminke bo nie mam zadnej
ale jaja! no nie to teraz najlepiej isc do sklepu i im pow jakie produkty sprzedaja!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:17   #1897
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

jak to stay on lip fix w ogole wyglada?? bo ja wlasnie przeszukuje strone i nie widze nic takiego ani do paznokci, ani do ust :P
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 10:19   #1898
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence



narcy, ale jeśli na paznokciach też się sprawdził, to będziesz miała utrwalacz 2 w 1 - do szminek i lakierów
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:21   #1899
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

gorzej bedzie jak na ustach bedzie strasznie smakowal i jeszcze tak sie utrwali szminka ze nie bedzie chciala zejsc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:41   #1900
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: essence

ale smieszne

kurde ja mam aparat zepsuty, ale bym wam cyknela fotke ale to jest w takim siwym prostokatnym pudelku, a buteleczka ma podluzny ksztalt, jest przezroczyta, a nakretka jest srebrnoszara. no i ma pedzelek zaraz przejrze strone to moze znajde.

pozyczylam szminke od mamy i maznelam tym czyms na poczatku strasznie mrowilo, wiec sie zastnawialam, czy to jednak nie jest do paznokci, ale zly napis walneli , ale usta staly sie takie... no, inne podejrzewam, ze jednak przedluzy trwalosc, bo to jest cos takiego, jakby oblepialo usta. kurde, nie umiem tego opisac
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:48   #1901
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
ale smieszne

kurde ja mam aparat zepsuty, ale bym wam cyknela fotke ale to jest w takim siwym prostokatnym pudelku, a buteleczka ma podluzny ksztalt, jest przezroczyta, a nakretka jest srebrnoszara. no i ma pedzelek zaraz przejrze strone to moze znajde.

pozyczylam szminke od mamy i maznelam tym czyms na poczatku strasznie mrowilo, wiec sie zastnawialam, czy to jednak nie jest do paznokci, ale zly napis walneli , ale usta staly sie takie... no, inne podejrzewam, ze jednak przedluzy trwalosc, bo to jest cos takiego, jakby oblepialo usta. kurde, nie umiem tego opisac
no ale chyba dziala? teraz bedziemy kupowaly lakier do paznokci na usta najlepiej kupic cielaka manhattana i ten utrwalacz i cuda beda!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 10:51   #1902
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: essence

co to jest cielak manhattana?

tego utrwalacza nie am na stronce, ale on chyba naprawde dziala

ide zaraz do Natury po AOH tylko msuze sie zastanowic, w co sie mam ubrac i musze sobie jeszcze kupic podklad Stay Natural, uwieeeelbiam go
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:53   #1903
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
co to jest cielak manhattana?

tego utrwalacza nie am na stronce, ale on chyba naprawde dziala

ide zaraz do Natury po AOH tylko msuze sie zastanowic, w co sie mam ubrac i musze sobie jeszcze kupic podklad Stay Natural, uwieeeelbiam go
to sa szminki cieliste idealne jak sie silniej maluje oczyto ubieraj sie szybko i kupuj AOH!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 11:53   #1904
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
co to jest cielak manhattana?

tego utrwalacza nie am na stronce, ale on chyba naprawde dziala
mozesz wrzucic fotke?

EDIT: juz nie musisz, znalazlam go w necie. ALe to chyba jeszcze produkt ze starej kolekcji i juz go nie ma w sprzedazy . Szkoda, bo opinie ma dobre (sadzac po gwiazkach, bo niemieckiego nie znam :P) http://www.ciao.de/Essence_Stay_On_Lip_Fix__2229861. W ogole faktycznie nie powiedzialabym, ze on moze byc do ust.. Pedzelek jest mylacy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg product-2229861.jpg (35,4 KB, 19 załadowań)
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 12:41   #1905
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
mozesz wrzucic fotke?

EDIT: juz nie musisz, znalazlam go w necie. ALe to chyba jeszcze produkt ze starej kolekcji i juz go nie ma w sprzedazy . Szkoda, bo opinie ma dobre (sadzac po gwiazkach, bo niemieckiego nie znam :P) http://www.ciao.de/Essence_Stay_On_Lip_Fix__2229861. W ogole faktycznie nie powiedzialabym, ze on moze byc do ust.. Pedzelek jest mylacy.
moze jakims cudem jeszcze gdzies sie znajdzie no pedzelek nie jest taki jak jakis miziadel do ust no ale moze essence wtedy jeszcze nie bylo taki zaponane z takimi rzeczami
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 13:31   #1906
Shikami
Raczkowanie
 
Avatar Shikami
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 51
Dot.: essence

Hej

Była już może któraś z Was w "Naturze" dziś? Czy jest już nowa limitowana z Essence? Bo nie wiem czy nadrabiać drogi do drogerii czy nie
Shikami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 13:32   #1907
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

no u mnie w naturze nadal pustki jezeli chodzi o limitowanki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 13:50   #1908
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 485
Dot.: essence

Treść usunięta
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 13:57   #1909
Shikami
Raczkowanie
 
Avatar Shikami
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 51
Dot.: essence

Ja bym chciała Poseidon's Love - tusz i perełki, ahhh...
Shikami jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 13:59   #1910
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

a ja juz nie mam nawet zadnej nadziei
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 14:11   #1911
Shikami
Raczkowanie
 
Avatar Shikami
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 51
Dot.: essence

Ja mam, ale słabą - w mojej "NAturze" w tym roku nie było kilku limitowanek i w ogóle półkę mają malutką, nie ma nic do pielęgnacji :/

Może gdzies w Warszawie mają regały z pielęgnacją? Bo w tej przy Metrze Centrum też tylko kolorówka. . .
Shikami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 14:13   #1912
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

u mnie niby bylo pare rzeczy z pielegnacji ale niestety nie w polce essence a zaraz na drugim koncu sklepu miedzy jakimis *******ami!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 14:58   #1913
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Shikami Pokaż wiadomość
Ja mam, ale słabą - w mojej "NAturze" w tym roku nie było kilku limitowanek i w ogóle półkę mają malutką, nie ma nic do pielęgnacji :/

Może gdzies w Warszawie mają regały z pielęgnacją? Bo w tej przy Metrze Centrum też tylko kolorówka. . .
W Warszawie jest jeszcze podobno Natura w Centrum Skorocze (nie wiem gdzie to nawet, gdzies we Wlochach chyba..). Jestem bardzo ciekawa co tam jest, ale poki co jeszcze chyba zadna z nas tam nie byla. W ogloszeniu o prace znalazlam tez info o Naturze na Bemowie (o ile to nie jakis blad, bo kiedys tam taka byla, ale ja bardzo dawno temu zlikwidowali)- moze tam bedzie jakies lepsze zaopatrzenie Essence. Na stronie widnieje tez info o Naturze na Brodnie, ale podobno jej tez juz jakis czas nie ma, wiec nie wiem..

A ta Polbita to chyba wlasnie firma, ktora jest wlascicielem Natury, a nie dystrybutor Essence :P Bo w ogloszeniu o prace jest tez ich adres
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 15:06   #1914
Shikami
Raczkowanie
 
Avatar Shikami
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 51
Dot.: essence

Skorosze to na styku Włochy-Ursus jakoś, jak będę u chłopa to się koniecznie wybiorę i zdam relację co tam jest

A dystrybutor "Essence" to nie "Sense&Body" [czy jakoś tak ] przypadkiem? Bo ta firma to sobie w ogole z paroma rzeczami w kulki leci, nie tylko z "Essence"
Shikami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 15:15   #1915
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Shikami Pokaż wiadomość
Skorosze to na styku Włochy-Ursus jakoś, jak będę u chłopa to się koniecznie wybiorę i zdam relację co tam jest

A dystrybutor "Essence" to nie "Sense&Body" [czy jakoś tak ] przypadkiem? Bo ta firma to sobie w ogole z paroma rzeczami w kulki leci, nie tylko z "Essence"
Tak to chyba ta firma. Pisalam o Polbicie, bo ktoras z dziewczyn znalazla na produktach Essence wlasnie ich adres. Do "Sense&Body" pisalo juz wiele z nas i nikt odpowiedzi zadnej nie uzyskal. Jak widac firma totalnie niepowazna.

Tak tak, Skorosze sa wlasnie tam :P Jak juz tam bedziesz to daj znac, bo ja mam tam niby autobus bezposredni, ale nie chce mi sie na darmo jechac godzine i stac w korkach we Włochach :P
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 16:19   #1916
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: essence

tak, to jest to, co lea wkleila ale fajne jest, bo do teraz mi sie szminka trzyma moze to tez 'wina' szminki (to jest tzw. long-lasting).

kupilam sobie AOH i jeszcze puder mineralny prasowany (? nie wiedzialam, ze taki w ogole jest). i mam nadzieje, ze nie bedzie nowej limitowanki, bo juz prawie wcale kasy nie mam
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 16:19   #1917
Shikami
Raczkowanie
 
Avatar Shikami
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 51
Dot.: essence

Dokłądniem "Sense&Body" są niepoważni - pisałam nie raz i nie dwa, nie tylko o "Essence" ale i inne marki - zero reakcji. Chyba im nie zalezy na kliencie. Szkoda, ze tylko ten jeden dystrybutor u nas jest :/

Możliwe, ze jutro się wybiorę, więc obejrzę dokładnie tamtejsze kosmetyczne [ mam fioła na punckie kolorwki ^^ ]
Shikami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 17:59   #1918
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

no i co innego mozemy zrobic oprocz pisania do nich? pisac bezposrednio do essence mozna?:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 18:26   #1919
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: essence

Aaaaaa, ja chcę taki utrwalacz do pomadki jak Narcy maa! Ciągle zjadam wszystkie moje szminki i to jeszcze tak niefortunnie, że zostaje mi na ustach taki burdelowy kontur xD
Co do tych limitowanek, to ja Wam szczerze powiem, że zanim poczytałam sobie ten wątek to nie miałam zielonego pojęcia, że Essence takie cuda robi. U mnie w Naturze na stoisku Essence zmieniają się tylko lakiery do paznokci, ostatnio to nawet sypki puder mineralny rzucili! xD A jak przejrzałam w necie te limitowanki to mało orgazmu nie dostałam widząc Poseidon's Love i zachorowałam na perełki A te perełki Cartrice, które kiedyś zagościły w tym wątku... brak słów!
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 18:27   #1920
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Aaaaaa, ja chcę taki utrwalacz do pomadki jak Narcy maa! Ciągle zjadam wszystkie moje szminki i to jeszcze tak niefortunnie, że zostaje mi na ustach taki burdelowy kontur xD
Co do tych limitowanek, to ja Wam szczerze powiem, że zanim poczytałam sobie ten wątek to nie miałam zielonego pojęcia, że Essence takie cuda robi. U mnie w Naturze na stoisku Essence zmieniają się tylko lakiery do paznokci, ostatnio to nawet sypki puder mineralny rzucili! xD A jak przejrzałam w necie te limitowanki to mało orgazmu nie dostałam widząc Poseidon's Love i zachorowałam na perełki A te perełki Cartrice, które kiedyś zagościły w tym wątku... brak słów!
szkoda tylko ze nie wszystkie te cudenka w sklepie sa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.