Krok po kroku: makijaż na randkę - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-02-14, 11:19   #31
myszorkaa
Raczkowanie
 
Avatar myszorkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 373
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

moim zdaniem straszny kolor różu mega tandetny, kształt oka za słabo zarysowany i o sto razy za dużo rozświetlacza... nie wiem, może tylko na zdjęciach wyszło tak plastikowo, a w rzeczywistości jest lepiej, ale mnie osobiście kojarzy się to tylko z przesłodzoną nastolatką z kilometrowymi tipsami... taki makijaż tylko i wyłącznie podkreśla wszystkie mankamenty urody, żaden facet by się nie dał uwieść... Róż + biel = Hello Kitty, a nie seksowna kobieta na randce.

Edytowane przez myszorkaa
Czas edycji: 2012-02-14 o 11:30
myszorkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:20   #32
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez wildmadzia Pokaż wiadomość
tak szczerze to ta modelka mnie przeraża, a make up jest sztuczny
zgadzam się w zupełności.


zamiast poprawić urodę, ukazał wszystkie mankamenty, a nie o to chyba chodzi prawda?
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:00   #33
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2012-02-14 o 13:04
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:36   #34
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Dziewczęco
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 15:51   #35
kerrybs
Raczkowanie
 
Avatar kerrybs
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 461
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Tak, mi też to się nie podoba. Ta modelka wygląda z lekka jak... kosmitka.
__________________
i'm at the payphone tryin' to call home, all of my change i spent on you
kerrybs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 15:55   #36
AgusiekT
Raczkowanie
 
Avatar AgusiekT
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

No fakt, modelka ma buzię jakąś trochę przerażającą.
Sam makijaż może i zdałby egzamin, ale nie wiem, może zaprezentowany na innej pani???
__________________
Zaręczeni: 17.08.2010
Koniec staropanieństwa: 17.09.2011
Maria: 03.11.2012
AgusiekT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 17:21   #37
caja21
Raczkowanie
 
Avatar caja21
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Woj. podkarpackie
Wiadomości: 38
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Mi się bardzo podoba, lubię makijaż w tym stylu.
caja21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 20:59   #38
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;32294976]Ty masz ewidentnie problemy ze sobą. Wpisujesz się pod każdym makijażem, co gorsza, makijaż schodzi na drugi plan, a ciągle próbujesz "dogryźć" autorce, że niby źle wygląda. Doszło do tego, że szukałaś poparcia wśród JAKICHŚ mężczyzn. Rozumiem, że to sposób dowartościowania? Sądzę, że Pudelek jest odpowiednim dla ciebie portalem Tam wylej swoje żale do woli. Pozdrawiam



Zgadzam się



Nie znasz wszystkich facetów na świecie, aby tak mówić. Założę się, że wielu lubi. Nie chodzi o róż "oczo***ny", tylko o taki stonowany bardziej.

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------



Jak ktoś ma jasną skórę, to ma się zabić? Co w tym nienaturalnego, że ma SWOJ odcień? Gdyby byla opalona teraz, to wyglądałaby naturalnie? Nie każdy ma swoją, ciemna karnację (tym bardziej w zimie). I nie dla każdego to jest problem, by musowo sięgac po środki brązujące czy solaria[/QUOTE]

z tych mężczyzn co znam- różu nie lubią. Co do prostaków lubiących różowawe lalunie- nie wnikam. Makijaże Agi doceniam, ale róż jest okropny. Z domu bym nie wyszła pomalowana na taki kolor. Wszystko w tym temacie,dziękuję, dobranoc
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 21:00   #39
ma_lena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Nie podoba mi się, że jest tu tyle Photoshopa.
__________________
ma_lena
ma_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 22:38   #40
efka206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 76
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;32294976]
Jak ktoś ma jasną skórę, to ma się zabić? Co w tym nienaturalnego, że ma SWOJ odcień? Gdyby byla opalona teraz, to wyglądałaby naturalnie? Nie każdy ma swoją, ciemna karnację (tym bardziej w zimie). I nie dla każdego to jest problem, by musowo sięgac po środki brązujące czy solaria[/QUOTE]
Ale ja mówię o nienaturalnym wyglądzie na prezentowanych zdjęciach. Jak autorka zdjęć wygląda w realu nie wiem, nie wykluczone, że o niebo lepiej niż tu. Wg mnie tu wygląda to źle. Poza tym między białym, zaprezentowanym na powyższych fotkach a opalonym kolorem skóry są i inne odcienie-naturalne i ja o takich.
efka206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 06:43   #41
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez Michunka Pokaż wiadomość
z tych mężczyzn co znam- różu nie lubią. Co do prostaków lubiących różowawe lalunie- nie wnikam. Makijaże Agi doceniam, ale róż jest okropny. Z domu bym nie wyszła pomalowana na taki kolor. Wszystko w tym temacie,dziękuję, dobranoc
Opanuj się dziewczyno z takimi komentarzami. To, że Ty i Twoje koleżanki nie potrafią się umalować nie oznacza, że nikt nie potrafi.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 08:16   #42
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Opanuj się dziewczyno z takimi komentarzami. To, że Ty i Twoje koleżanki nie potrafią się umalować nie oznacza, że nikt nie potrafi.
dobre, dobre wpadka. Właśnie ja świetnie wiem w jakim makijażu mi dobrze i doskonale wiem jak się malować. Obrończynie tandety się odezwały. Co do Agi-we wszystkich kolorach Cie uwielbiam tylko nie w tym nieszczęsnym różu
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 08:44   #43
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Przepiękny Też nie przepadam za różem, ale o gustach się nie dyskutuje przecież... Makijaż śliczny, a kolorki zawsze można zmienić w zależności od upodobań
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 09:09   #44
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez Michunka Pokaż wiadomość
dobre, dobre wpadka. Właśnie ja świetnie wiem w jakim makijażu mi dobrze i doskonale wiem jak się malować. Obrończynie tandety się odezwały. Co do Agi-we wszystkich kolorach Cie uwielbiam tylko nie w tym nieszczęsnym różu
nie no nie wytrzymam

Co do Twoich prawd życiowych się nie wypowiem, ale skoro już piszesz o tandecie, używaj normalnej czcionki, bo te literki krzyczą podobnie jak dla Ciebie kolor różowy. Jakbyś gadała do idiotów i nie miała pewności czy będą umieli przeczytać Twoje ważne mądrości
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 09:28   #45
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Michunka nie bardzo chce mi się zniżać do Twojego poziomu, ale z ciekawości zajrzałam do wątku z Twojego podpisu i wniosek generalnie nasuwa się taki, że bez wątpienia znasz się na tandecie I dwa - jeśli uwazasz, że doskonale wiesz jak się malować, to w sumie nic dziwnego, że makijaże Agi nie trafiają w Twoje gusta :
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 09:32   #46
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez Michunka Pokaż wiadomość
dobre, dobre wpadka. Właśnie ja świetnie wiem w jakim makijażu mi dobrze i doskonale wiem jak się malować.
erm. Zwłaszcza widać po tych brwiach :/ (serio, jak się krytykuje kogoś za pomocą takiego tekstu jak wyżej to naprawdę wypadałoby dobrze się malować, coby nie wkładać innym argumentu do ręki)
(nie wiem czemu sobie to zrobiłam i weszłam w link z podpisu ;/)

Swoją drogą - czy pisanie powiększoną i pogrubioną czcionką na forum daje Ci jakąś wyimaginowaną przewagę nad innymi rozmówcami?
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 09:33   #47
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Michunka nie bardzo chce mi się zniżać do Twojego poziomu, ale z ciekawości zajrzałam do wątku z Twojego podpisu i wniosek generalnie nasuwa się taki, że bez wątpienia znasz się na tandecie I dwa - jeśli uwazasz, że doskonale wiesz jak się malować, to w sumie nic dziwnego, że makijaże Agi nie trafiają w Twoje gusta :
Fakt
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 09:36   #48
whitedream
Przyczajenie
 
Avatar whitedream
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Jest uśmiech!! Od razu w miniaturce makijaż mi się spodobał
whitedream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 10:28   #49
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

macie problem z czytaniem tekstu ze zrozumieniem. Ja nie pisałam,że makijaż Agi mi się nie podoba lecz kolor który nałożyła tj różowy. Co do moich makijaży umieszczonych pod linkiem był to konkurs na makijaż przerysowany, karnawałowy(znowu macie problem z czytaniem tekstu ze zrozumieniem...). Na co dzień wiem jak się malować, żeby jakoś wyglądać. Zachęcam do dodania swoich zdjęć. Chętnie się pośmieje... Co do moich brwi. Cóż. Nie każdy się rodzi idealny jak co niektóre panny idealne na tym portalu...

brawa dla Pań pozbawionych kultury osobistej. Radzę przemyśleć słowa które się tu dodaję. Ja swoimi słowami nikomu przykrości nie zrobiłam. Wy się naśmiewacie z moich brwi a ja każdego dnia dziękuję,że po chemii jakiekolwiek włoski się u mnie pojawiły...

Edytowane przez Michunka
Czas edycji: 2012-02-15 o 10:50
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 10:49   #50
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez Michunka Pokaż wiadomość
macie problem z czytaniem tekstu ze zrozumieniem. Ja nie pisałam,że makijaż Agi mi się nie podoba lecz kolor który nałożyła tj różowy. Co do moich makijaży umieszczonych pod linkiem był to konkurs na makijaż przerysowany, karnawałowy(znowu macie problem z czytaniem tekstu ze zrozumieniem...). Na co dzień wiem jak się malować, żeby jakoś wyglądać. Zachęcam do dodania swoich zdjęć. Chętnie się pośmieje... Co do moich brwi. Cóż. Nie każdy się rodzi idealny jak co niektóre panny idealne na tym portalu...
Mnie jest naprawdę wszystko jedno co sądzisz o makijażu Agi. Oraz jak sama się malujesz, to Twój biznes i Twój gust. Ale jeśli używasz argumentów z worka "to jest tandetne ja się maluję o niebo lepiej" to powinnaś liczyć się z tym, że to zostanie zweryfikowane i przepuszczone przez subiektywny filtr oceny każdej z porównujących.

Edytowane przez ineczka7
Czas edycji: 2012-02-15 o 10:50
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 11:14   #51
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Michunka
Cytat:
Aga robi staranne makijaże i to trzeba przyznać, aleee... ten jest akurat straszny. Faceci nienawidzą kobiet w różowym makijażu! Ja bym wybrała na randkę stonowane kolory: beż, brąz. Nie muszą być nudne matowe. Mogą być rozświetlające, z drobinkami migoczącymi w blasku świec. To ten róż mnie przeraził
Cytat:
z tych mężczyzn co znam- różu nie lubią. Co do prostaków lubiących różowawe lalunie- nie wnikam. Makijaże Agi doceniam, ale róż jest okropny. Z domu bym nie wyszła pomalowana na taki kolor. Wszystko w tym temacie,dziękuję, dobranoc
Cytat:
dobre, dobre wpadka. Właśnie ja świetnie wiem w jakim makijażu mi dobrze i doskonale wiem jak się malować. Obrończynie tandety się odezwały. Co do Agi-we wszystkich kolorach Cie uwielbiam tylko nie w tym nieszczęsnym różu
czytasz to, co piszesz? Jeśli to, co zaznaczyłam nie jest obraźliwe, to nie wiem kto Cię kultury uczył

Ja się z Twoich brwi nie śmieję, choć nie podobają mi się ani trochę, wyglądają mało naturalnie. Uważam jednak, że w momencie kiedy prezentujesz i wystawiasz ocenie dzieła, które dziełom Agi do pięt nawet nie dorastają i te ostatnie krytykujesz, to trochę się osmieszasz. Tyle w temacie.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 11:56   #52
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez Michunka Pokaż wiadomość
dobre, dobre wpadka. Właśnie ja świetnie wiem w jakim makijażu mi dobrze i doskonale wiem jak się malować. Obrończynie tandety się odezwały. Co do Agi-we wszystkich kolorach Cie uwielbiam tylko nie w tym nieszczęsnym różu
Dokładnie.... Wpadka.... ale niestety Twoja. Na tandecie znasz się niestety jak mało kto, a co do umiejwiedzy jak się malować... No comment.

Rozbawił mnie podpis- stanowcze nie dla solarium. Ciekawa wypowiedź u pomarańczowoskórej

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Michunka nie bardzo chce mi się zniżać do Twojego poziomu, ale z ciekawości zajrzałam do wątku z Twojego podpisu i wniosek generalnie nasuwa się taki, że bez wątpienia znasz się na tandecie I dwa - jeśli uwazasz, że doskonale wiesz jak się malować, to w sumie nic dziwnego, że makijaże Agi nie trafiają w Twoje gusta :
Dokładnie....

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Michunka




czytasz to, co piszesz? Jeśli to, co zaznaczyłam nie jest obraźliwe, to nie wiem kto Cię kultury uczył

Ja się z Twoich brwi nie śmieję, choć nie podobają mi się ani trochę, wyglądają mało naturalnie. Uważam jednak, że w momencie kiedy prezentujesz i wystawiasz ocenie dzieła, które dziełom Agi do pięt nawet nie dorastają i te ostatnie krytykujesz, to trochę się osmieszasz. Tyle w temacie.

I to jeszcze gdy krytyka jest na tak niskim kulturalnie poziomie. Czasem może watro by się zastanowić jak odbierze taką obrzydliwa krytykę " co za kosmitka" "modelka straszy" osoba o której piszemy...?

Co do samego makijażu- nie przepadam za takim spopsobem podkreślenia oka, więc nie bardzo podpasowała mi akyurat ta propozycja. Kolory natomiast sa urocze i delikatne. Ślicznie zdejmują zmęczenie.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 12:07   #53
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
Mnie jest naprawdę wszystko jedno co sądzisz o makijażu Agi. Oraz jak sama się malujesz, to Twój biznes i Twój gust. Ale jeśli używasz argumentów z worka "to jest tandetne ja się maluję o niebo lepiej" to powinnaś liczyć się z tym, że to zostanie zweryfikowane i przepuszczone przez subiektywny filtr oceny każdej z porównujących.
jestem ciekawa gdzie użyłam sformułowania,że maluję się o niebo lepiej? Nie wsadzaj mi do ust słów, których nie użyłam... Jestem amatorką. Podoba mi się mój styl malowania i koło pupy mi lata co Wy sądzicie na ten temat. Co do oskarżania mnie o użytkowanie z solariów. Nigdy przenigdy nie byłam na solarium i nie będę. Nie zamierzam niszczyć skóry. Wystarczy,że w lato promienie uv dostają się w głąb skóry (mimo używania produktów z wysokimi filtrami).
wielka walka tylko dlatego że napisała że róż na oczach jest tandetny. Lepsze takie zdanie niż pisanie o modelce,że wygląda jak kosmitka... Napisałam wszystko co miałam w tym temacie. Żegnam ozięble.
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 13:37   #54
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Nie bardzo rozumiem wpisy osób typu:

wygląda jak kosmitka
przerażająca


itd.

W jakim celu to piszecie?
Co wam to daje? Byłabym wdzięczna za odp (i pewnie wielu innych zastanawia cel).

Rozumiem, że może wam się nie podobać dany typ urody. Tylko po co kogoś obrażać?

Sama mam jakieś kompleksy, jak praktycznie każda kobieta. Jeśli jednak ktoś mi się "nie podoba", to nie mam potrzeby wypisywania tego w mniej lub bardziej niegrzeczny czy wulgarny sposób. Pomyslę sobie np "nie podoba mi się ta pani X" i tyle. Nie muszę pisać tego pod artykułami (mądrymi lub nie), aby komuś pokazać, co ja o danej urodzie sądzę. Gdyby tak było, uznalabym, że źle ze mną i że próbuję sie dowartościować takim pisaniem. Coś w stylu: "mam gorsze wlosy od osoby Y, więc napiszę pod artykułem, że ona jest brzydka. Może znajdą sie osoby, które też tak twierdzą i poczuję się lepiej?"Wt edy poważnie zastanowiłabym się nad wizytą u psychologa, aby coś z tym zrobić, bo to jak dla mnie poniżające. Zauważylam, że wiele osób tak robi niestety. Nie mowię już nawet o tym przypadku, tu na forum. Nieraz widziałam obrażające dziewczyny (inną dziewczynę) w sieci, po czym gdy zobaczyłam zdjęcie tej osoby....ekhm. Do pięt nie dorastały, albo po prostu "ten sam poziom" (nie chcę, aby zabrzmiało to chamsko). Ja rozumiem kulturalne powiedzenie "nie podoba mi się uroda tej osoby", a wyrażenie "ale pasztet", "ale ma r*j", "jaka mor*a". To pokazuje tylko poziom osoby wypowiadającej, niestety, w sieci próżno szukać teraz kultury. Nie wiem naprawdę, co kieruje takimi osobami. Zawsze wtedy czuję sie lepiej, że aż tak nisko się nie stoczyłam jak ci ludzie.

Odnośnie tego wątku, to może jest kulturalniej, nie mniej jednak zwroty "kosmitka", "przerażająca" też nie są ok. Wszak tu miał być oceniany makijaż, a nie czyjś wygląd. No ale tak to zwykle jest, że jak ktos jest dobry, chce pomóc, pokazać coś...to dostaje po dupie. Zawsze znajdzie się ktoś, którego coś "boli".

Pozdrawiam i popracujcie nad sobą dziewczyny, bo kiedys to was ZJE

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2012-02-15 o 13:41
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 13:43   #55
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

.. A mnie się podoba, jest bardzo romantyczny, słodki, po prostu śliczny. Aga dla mnie będziesz moim makijażowym guru zawsze, Twoje prace są przemyślane, staranne, pomysłowe, nie boisz się eksperymentować.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 13:45   #56
Skyrim1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 50
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Ładne są te makijaże, niektóre na prawdę śliczne, ale ja sama nie uznaję makijaży w których na twarz nakłada się warstwowo kosmetyki, typu jakiś podkład, korektor, fluid, puder, brązer etc. dla mnie to przerażające jak można robić takie rzeczy z cerą. Nie lubie kiedy przez makijaż wyglądamy jak nie my, chyba nie na tym polega dobry makijaż..bo on ma podkreślać naszą urodę, atuty a nie robić z nas kogoś innego.

Czasem można sobie poszaleć na jakąś zabawę czy okazję, ale osoby które nakładają tyle rzeczy na twarz codziennie....masakra.
I na prawdę nie mówi tego osoba która ma nieskazitelną cerę, ja też mam pryszcze, jakieś syfy ale radze sobie z tym w inny sposób niż oblepianie się tapetą która tylko temu szkodzi.

Edytowane przez Skyrim1
Czas edycji: 2012-02-15 o 13:49
Skyrim1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 13:49   #57
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;32322460]Nie bardzo rozumiem wpisy osób typu:

wygląda jak kosmitka
przerażająca


itd.

W jakim celu to piszecie?
Co wam to daje? Byłabym wdzięczna za odp (i pewnie wielu innych zastanawia cel).

Rozumiem, że może wam się nie podobać dany typ urody. Tylko po co kogoś obrażać?

Sama mam jakieś kompleksy, jak praktycznie każda kobieta. Jeśli jednak ktoś mi się "nie podoba", to nie mam potrzeby wypisywania tego w mniej lub bardziej niegrzeczny czy wulgarny sposób. Pomyslę sobie np "nie podoba mi się ta pani X" i tyle. Nie muszę pisać tego pod artykułami (mądrymi lub nie), aby komuś pokazać, co ja o danej urodzie sądzę. Gdyby tak było, uznalabym, że źle ze mną i że próbuję sie dowartościować takim pisaniem. Coś w stylu: "mam gorsze wlosy od osoby Y, więc napiszę pod artykułem, że ona jest brzydka. Może znajdą sie osoby, które też tak twierdzą i poczuję się lepiej?"Wt edy poważnie zastanowiłabym się nad wizytą u psychologa, aby coś z tym zrobić, bo to jak dla mnie poniżające. Zauważylam, że wiele osób tak robi niestety. Nie mowię już nawet o tym przypadku, tu na forum. Nieraz widziałam obrażające dziewczyny (inną dziewczynę) w sieci, po czym gdy zobaczyłam zdjęcie tej osoby....ekhm. Do pięt nie dorastały, albo po prostu "ten sam poziom" (nie chcę, aby zabrzmiało to chamsko). Ja rozumiem kulturalne powiedzenie "nie podoba mi się uroda tej osoby", a wyrażenie "ale pasztet", "ale ma r*j", "jaka mor*a". To pokazuje tylko poziom osoby wypowiadającej, niestety, w sieci próżno szukać teraz kultury. Nie wiem naprawdę, co kieruje takimi osobami. Zawsze wtedy czuję sie lepiej, że aż tak nisko się nie stoczyłam jak ci ludzie.

Odnośnie tego wątku, to może jest kulturalniej, nie mniej jednak zwroty "kosmitka", "przerażająca" też nie są ok. Wszak tu miał być oceniany makijaż, a nie czyjś wygląd. No ale tak to zwykle jest, że jak ktos jest dobry, chce pomóc, pokazać coś...to dostaje po dupie. Zawsze znajdzie się ktoś, którego coś "boli".

Pozdrawiam i popracujcie nad sobą dziewczyny, bo kiedys to was ZJE [/QUOTE]

zgadzam się z Tobą. Swoje wypowiedzi należy tak pisać by nikomu nie robić nimi krzywdy. Słowa czasami bolą bardziej niż czyny.
Ja już nie będę się wypowiadać o mojej nienawiści do różu na oczach. Doceniam pracę włożoną w każdy makijaż na tym portalu(ładniejszy i brzydszy). Podziwiam odwagę tych, którzy dodali swoje prace i są gotowi na każdą ocenę-co nie znaczy że trzeba zaraz pisać same najgorsze rzeczy. W dobrym tonie pisanie jest co się podoba a nie wytykać co jest nie tak. Więc z tego miejsca przepraszam za swoje wypowiedzi odnośnie tego nieszczęsnego różu
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 14:00   #58
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez Michunka Pokaż wiadomość
macie problem z czytaniem tekstu ze zrozumieniem. Ja nie pisałam,że makijaż Agi mi się nie podoba lecz kolor który nałożyła tj różowy. Co do moich makijaży umieszczonych pod linkiem był to konkurs na makijaż przerysowany, karnawałowy(znowu macie problem z czytaniem tekstu ze zrozumieniem...). Na co dzień wiem jak się malować, żeby jakoś wyglądać. Zachęcam do dodania swoich zdjęć. Chętnie się pośmieje... Co do moich brwi. Cóż. Nie każdy się rodzi idealny jak co niektóre panny idealne na tym portalu...

brawa dla Pań pozbawionych kultury osobistej. Radzę przemyśleć słowa które się tu dodaję. Ja swoimi słowami nikomu przykrości nie zrobiłam. Wy się naśmiewacie z moich brwi a ja każdego dnia dziękuję,że po chemii jakiekolwiek włoski się u mnie pojawiły...

... i mamy grę na litość...
a swoją drogą najpierw przeczytaj to, co napisałaś o makijażu Agi,a potem się tłumacz sensownie, nie wykręcając kota do góry ogonem

Makijaż Agi to mój klimat! Uwielbiam!!!
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 14:03   #59
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;32322460]Nie bardzo rozumiem wpisy osób typu:

wygląda jak kosmitka
przerażająca


itd.

W jakim celu to piszecie? Co wam to daje? Byłabym wdzięczna za odp (i pewnie wielu innych zastanawia cel).

Rozumiem, że może wam się nie podobać dany typ urody. Tylko po co kogoś obrażać?

Sama mam jakieś kompleksy, jak praktycznie każda kobieta. Jeśli jednak ktoś mi się "nie podoba", to nie mam potrzeby wypisywania tego w mniej lub bardziej niegrzeczny czy wulgarny sposób. Pomyslę sobie np "nie podoba mi się ta pani X" i tyle. Nie muszę pisać tego pod artykułami (mądrymi lub nie), aby komuś pokazać, co ja o danej urodzie sądzę. Gdyby tak było, uznalabym, że źle ze mną i że próbuję sie dowartościować takim pisaniem. Coś w stylu: "mam gorsze wlosy od osoby Y, więc napiszę pod artykułem, że ona jest brzydka. Może znajdą sie osoby, które też tak twierdzą i poczuję się lepiej?"Wt edy poważnie zastanowiłabym się nad wizytą u psychologa, aby coś z tym zrobić, bo to jak dla mnie poniżające. Zauważylam, że wiele osób tak robi niestety. Nie mowię już nawet o tym przypadku, tu na forum. Nieraz widziałam obrażające dziewczyny (inną dziewczynę) w sieci, po czym gdy zobaczyłam zdjęcie tej osoby....ekhm. Do pięt nie dorastały, albo po prostu "ten sam poziom" (nie chcę, aby zabrzmiało to chamsko). Ja rozumiem kulturalne powiedzenie "nie podoba mi się uroda tej osoby", a wyrażenie "ale pasztet", "ale ma r*j", "jaka mor*a". To pokazuje tylko poziom osoby wypowiadającej, niestety, w sieci próżno szukać teraz kultury. Nie wiem naprawdę, co kieruje takimi osobami. Zawsze wtedy czuję sie lepiej, że aż tak nisko się nie stoczyłam jak ci ludzie.

Odnośnie tego wątku, to może jest kulturalniej, nie mniej jednak zwroty "kosmitka", "przerażająca" też nie są ok. Wszak tu miał być oceniany makijaż, a nie czyjś wygląd. No ale tak to zwykle jest, że jak ktos jest dobry, chce pomóc, pokazać coś...to dostaje po dupie. Zawsze znajdzie się ktoś, którego coś "boli".

Pozdrawiam i popracujcie nad sobą dziewczyny, bo kiedys to was ZJE [/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez Skyrim1 Pokaż wiadomość
Ładne są te makijaże, niektóre na prawdę śliczne, ale ja sama nie uznaję makijaży w których na twarz nakłada się warstwowo kosmetyki, typu jakiś podkład, korektor, fluid, puder, brązer etc. dla mnie to przerażające jak można robić takie rzeczy z cerą. Nie lubie kiedy przez makijaż wyglądamy jak nie my, chyba nie na tym polega dobry makijaż..bo on ma podkreślać naszą urodę, atuty a nie robić z nas kogoś innego.

Czasem można sobie poszaleć na jakąś zabawę czy okazję, ale osoby które nakładają tyle rzeczy na twarz codziennie....masakra.
I na prawdę nie mówi tego osoba która ma nieskazitelną cerę, ja też mam pryszcze, jakieś syfy ale radze sobie z tym w inny sposób niż oblepianie się tapetą która tylko temu szkodzi.
Ale makijaz zawsze nakłada się warstwowo.....

Cytat:
Napisane przez Michunka Pokaż wiadomość
zgadzam się z Tobą. Swoje wypowiedzi należy tak pisać by nikomu nie robić nimi krzywdy. Słowa czasami bolą bardziej niż czyny.
Ja już nie będę się wypowiadać o mojej nienawiści do różu na oczach. Doceniam pracę włożoną w każdy makijaż na tym portalu(ładniejszy i brzydszy). Podziwiam odwagę tych, którzy dodali swoje prace i są gotowi na każdą ocenę-co nie znaczy że trzeba zaraz pisać same najgorsze rzeczy. W dobrym tonie pisanie jest co się podoba a nie wytykać co jest nie tak. Więc z tego miejsca przepraszam za swoje wypowiedzi odnośnie tego nieszczęsnego różu

I od razu milej się zrobiło. Nikt przecież nie mówi, że wszystko musi się nam podobać
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 14:21   #60
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Krok po kroku: makijaż na randkę

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Ale makijaz zawsze nakłada się warstwowo.....
Raczej chodzi o ilość tych warstw.. Popieram to akurat.
Często mój makijaż wieczorowy wygląda na lżejszy niż niektórych codzienny...
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.