♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡ - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-01, 15:31   #1051
zambeza
polaczek cebulaczek
 
Avatar zambeza
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10 737
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Hej!
Dziś wzięłam się ostro za robotę, 4 pralki wstawione, komoda z przewijakiem kupiona, zacznę układać ciuszki.
Mam tego tyle, że jak sobie pomyślę o prasowaniu to mi słabo. Czy te prasowanie jest konieczne? Plis, powiedzcie, że nie
Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Tak mamy firme i tylko dlatego pracuje. U kogoś już dawno bym odpuściła a tutaj wiem, że jak przestane pracować to spadnie od razu dochód, a już przez korone od marca mieliśmy sporą lipę i dopiero pod koniec czerwca troche się polepszyło ale to i tak nie to samo w stosunku do zeszłego roku. Poza tym praca umysłowa, nie fizyczna ale kalafior ciążowy i tam sprawia że robie wszystko 2 razy wolnej no i praca bardzo mi pomogła po śmierci mamy. Mogłam się trochę oderwać od rozmyślań, chociaż nadal mam napady panicznego płaczu bez większego powodu... ale już czas odpuścić. Może ze 2 tyg jeszcze bedzie cokolwiek działać, a potem tylko na telefon dyspozycje bede wydawać, bo nie da się odciąć na 100%.

Btw. Lekarz wysyłał mnie na l4 od 5tc ze względu na ciąże bliźniaczą, no ale

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Pewnie jakbym miała swoją działalność to też bym pracowała, bo jednak dla siebie. No ale gadka gadką, siedzę na już dłuższy czas i trochę pordzewiałam podziwiam nadal, tym bardziej jak piszesz o tych spuchniętych nogach.
Czytałam trochę was zanim się odezwałam i wiedziałam o twojej mamie. Niestety nie mogę powiedzieć,że wiem co przeżywałaś i nadal przeżywasz, ale trzymaj się kochana mocno :-* [1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;88038000]Donoszonajest 37+0, na 100%, więc spokojnie, to tylko 8 dni starszy rodził się w 37+5. A to 37 czy 38 to chodzi tylko o to, czy ktoś liczy rozpoczęte czy skończone tygodnie.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Dokładnie tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślub nie jest końcem naszej wolności. On oznacza, że chcę podrożować i zwiedzić świat ale z nim u mego boku.
On oznacza, że chcę całować te same usta każdego ranka i każdej nocy przed pójściem spać.
Jeśli odbierasz malżenstwo jako koniec wolności, to robisz to źle
zambeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 16:04   #1052
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez zambeza Pokaż wiadomość
Hej!
Dziś wzięłam się ostro za robotę, 4 pralki wstawione, komoda z przewijakiem kupiona, zacznę układać ciuszki.
Mam tego tyle, że jak sobie pomyślę o prasowaniu to mi słabo. Czy te prasowanie jest konieczne? Plis, powiedzcie, że nie Pewnie jakbym miała swoją działalność to też bym pracowała, bo jednak dla siebie. No ale gadka gadką, siedzę na już dłuższy czas i trochę pordzewiałam podziwiam nadal, tym bardziej jak piszesz o tych spuchniętych nogach.
Czytałam trochę was zanim się odezwałam i wiedziałam o twojej mamie. Niestety nie mogę powiedzieć,że wiem co przeżywałaś i nadal przeżywasz, ale trzymaj się kochana mocno :-* Dokładnie tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie prasowanie na siedząco i to było takie bardziej strzelanie parą niż prasowanie bo mi się nie chciało

Ja mam dziś zwroty głowy, mdłości. Jedyne co zrobiłam to odgrzałam obiad z wczoraj
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 17:08   #1053
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Mi też dziś niedobrze od rana czuję się jak na początku ciąży. Podejrzewam, że przez żelazo bo zaczęłam wczoraj brac.

Złożyliśmy kołyskę, ogarnęłam komodę z ubrankami i robimy takie ostatnie porządki. Jeszcze mam trochę do ogarnięcia a nie mam już siły
Przygotowałam też dokumenty do szpitala ale w temacie porodu cisza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 21:43   #1054
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Wiolkaa93 biedna trzymaj się tam jakoś, musisz dać radę!

Misio1849 oby się udało wytrzymać te 2tyg, trzymam kciuki! Odpoczywaj

Katarznaka biedna nie pozostaje nic innego jak odpoczywać jak najwięcej

Wymaginowa ja według om tp na 21.09, a według usg 28.09

Alwa i jak, lepiej się coś czujesz?

Sunshine16 może faktycznie to przez żelazo, obu organizm szybko się przyzwyczaił!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 21:52   #1055
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez zambeza Pokaż wiadomość
Hej!
Dziś wzięłam się ostro za robotę, 4 pralki wstawione, komoda z przewijakiem kupiona, zacznę układać ciuszki.
Mam tego tyle, że jak sobie pomyślę o prasowaniu to mi słabo. Czy te prasowanie jest konieczne? Plis, powiedzcie, że nie Pewnie jakbym miała swoją działalność to też bym pracowała, bo jednak dla siebie. No ale gadka gadką, siedzę na już dłuższy czas i trochę pordzewiałam podziwiam nadal, tym bardziej jak piszesz o tych spuchniętych nogach.
Czytałam trochę was zanim się odezwałam i wiedziałam o twojej mamie. Niestety nie mogę powiedzieć,że wiem co przeżywałaś i nadal przeżywasz, ale trzymaj się kochana mocno :-* Dokładnie tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie trzeba prasować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 22:15   #1056
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Wiolkaa93 biedna trzymaj się tam jakoś, musisz dać radę!

Misio1849 oby się udało wytrzymać te 2tyg, trzymam kciuki! Odpoczywaj

Katarznaka biedna nie pozostaje nic innego jak odpoczywać jak najwięcej

Wymaginowa ja według om tp na 21.09, a według usg 28.09

Alwa i jak, lepiej się coś czujesz?

Sunshine16 może faktycznie to przez żelazo, obu organizm szybko się przyzwyczaił!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki że pytasz, zawroty głowy mi minęły, ale teraz znowu miałam mdłości ja mam tylko nadzieję, że to nie są jakieś symptomy porodu
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 08:06   #1057
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Dzięki że pytasz, zawroty głowy mi minęły, ale teraz znowu miałam mdłości ja mam tylko nadzieję, że to nie są jakieś symptomy porodu
Ja mam zawroty głowy od początku ciąży :/ a mdłości mogą być od uciskania dziecka na żołądek. Ja mam przepukline roztworu przełykowego i zawsze musiałam jeść malutkie porcje bo inaczej mi się "ulewało" jak dziecku, ale w 3 trymestrze to zgagi i mdłości nie mam tylko z rana, bo jak tylko coś zjem to automatycznie kwas żołądkowy podrażnia i już mi niedobrze
Ja w końcu namówiłam męża i dziś jedziemy robić sesje ciążową, a ostatnio bawiłam się i cyknełam sobie pare "instafotek" . Zaczynam puchnąć, więc to ostatni dzwonek IMG_20200731_170018_152.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-02, 09:36   #1058
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Ja mam zawroty głowy od początku ciąży :/ a mdłości mogą być od uciskania dziecka na żołądek. Ja mam przepukline roztworu przełykowego i zawsze musiałam jeść malutkie porcje bo inaczej mi się "ulewało" jak dziecku, ale w 3 trymestrze to zgagi i mdłości nie mam tylko z rana, bo jak tylko coś zjem to automatycznie kwas żołądkowy podrażnia i już mi niedobrze
Ja w końcu namówiłam męża i dziś jedziemy robić sesje ciążową, a ostatnio bawiłam się i cyknełam sobie pare "instafotek" . Zaczynam puchnąć, więc to ostatni dzwonek Załącznik 7723828

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Super zdjęcie, ja nie mam w ogóle takiego zmysłu estetycznego
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 10:03   #1059
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Ja mam zawroty głowy od początku ciąży :/ a mdłości mogą być od uciskania dziecka na żołądek. Ja mam przepukline roztworu przełykowego i zawsze musiałam jeść malutkie porcje bo inaczej mi się "ulewało" jak dziecku, ale w 3 trymestrze to zgagi i mdłości nie mam tylko z rana, bo jak tylko coś zjem to automatycznie kwas żołądkowy podrażnia i już mi niedobrze
Ja w końcu namówiłam męża i dziś jedziemy robić sesje ciążową, a ostatnio bawiłam się i cyknełam sobie pare "instafotek" . Zaczynam puchnąć, więc to ostatni dzwonek Załącznik 7723828

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Śliczna fotka u mnie dzis od rana była tak mało aktywna, że aż się zastanawiałam czy nie jechać na sor, ale zaczęła się ruszać. Wystarszyłam się, bo ona rano zawsze kopie jak nie wiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 11:52   #1060
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Ja mam zawroty głowy od początku ciąży :/ a mdłości mogą być od uciskania dziecka na żołądek. Ja mam przepukline roztworu przełykowego i zawsze musiałam jeść malutkie porcje bo inaczej mi się "ulewało" jak dziecku, ale w 3 trymestrze to zgagi i mdłości nie mam tylko z rana, bo jak tylko coś zjem to automatycznie kwas żołądkowy podrażnia i już mi niedobrze
Ja w końcu namówiłam męża i dziś jedziemy robić sesje ciążową, a ostatnio bawiłam się i cyknełam sobie pare "instafotek" . Zaczynam puchnąć, więc to ostatni dzwonek Załącznik 7723828

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Super ujęcie <3
piąteczka - my dzisiaj też jedziemy porobić zdjęcia.
Choć myślałam że już pojadę sama bo mąż mnie ostatnio wyprowadza z równowagi ;]

Ja się wczoraj czułam źle. Miałam problemy jelitowe, gardło drapalo, glowa bolała. Ale na szczęście przeszło.

Jutro mam wizytę, pierwsze ktg, nie mogę się doczekać zobaczenia córeczki

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

A i jedziemy sami, córa jest u dziadków. Ale myślę że za tydzień pojedziemy z Ninką na zdjęcia rodzinne
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 12:30   #1061
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Alwa oby te dolegliwości szybko minęły!

Katarznaka cudne zdjęcie!

Mamaporazczwarty uf, że mała dała o sobie znać

Baambi dobrze, że szybko przeszło. A to na ktg też widać dziecko?

My wczoraj mieliśmy sesję ciążową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-02, 19:47   #1062
wymaginowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 154
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

a jakie macie koszule typowo do porodu? rozpinane po calosci czy wystarczy rozpinana do polowy?
wymaginowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 21:23   #1063
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez wymaginowana Pokaż wiadomość
a jakie macie koszule typowo do porodu? rozpinane po calosci czy wystarczy rozpinana do polowy?
Ja mam rozpinaną po boku. Ale patrzyłam na zdjęcia z porodówki i miałam po prostu podwiniętą koszulę pod szyję, chyba z wrażenia zapomniałam że można ją rozpiąć

Ja dziś cały dzień jakaś zestresowana byłam i w końcu mnie olśniło, że przeżywam, że dzieci od jutra do przedszkola wracają po 4,5 miesiącach przerwy. Oni zresztą też przejęci, zasnąć nie mogli, to i niewyspani jutro będą. Więc ogólnie przejmuję się wszystkim co związane z ich powrotem
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 21:39   #1064
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Mi gin mówił na puchnące dłonie, że trzeba rozruszać i dużo pić żeby dużo sikać.


Zaczęłyśmy sierpień ciekawe ile z nas urodzi w tym miesiącu
Sunshine chyba pierwsza?
Ja chcę!!!

Cytat:
Napisane przez wymaginowana Pokaż wiadomość
ja mogę być jedną z ostatnich, termin na 29 września
No niestety ja mam tp na 22.09 z OM, a z USG 17.09. Który jest bardziej realny i bierze się od uwagę? :p



Cytat:
Napisane przez wymaginowana Pokaż wiadomość
a jakie macie koszule typowo do porodu? rozpinane po calosci czy wystarczy rozpinana do polowy?
Boziu, ja jeszcze nie mam żadnej Chyba wezmę jakąś koszulkę małża... Taką, którą przeznaczyłam np. na jakieś ścierki... Mam trzy ładne do spania/ karmienia, a do porodu to raczej taką na zdarcie.

Pisałam już na fb, że moja mała ma już prawie 2kg (32+5) i leży poprzecznie. Dziś zaczęłam się zastanawiać, czy mi się obróci.. Chociaż gadałam dziś z sąsiadką i mówiła, że z poprzecznego córka jej się obróciła tydzień przed porodem i mogła sn.
I chciałabym, i boję się zarazem sn... Tego bólu

Chciałam spytać Was o laktatory - ma któraś z Was elektryczny? Jakie modele polecacie?
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 21:49   #1065
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
Ja chcę!!!







No niestety ja mam tp na 22.09 z OM, a z USG 17.09. Który jest bardziej realny i bierze się od uwagę?











Boziu, ja jeszcze nie mam żadnej Chyba wezmę jakąś koszulkę małża... Taką, którą przeznaczyłam np. na jakieś ścierki... Mam trzy ładne do spania/ karmienia, a do porodu to raczej taką na zdarcie.



Pisałam już na fb, że moja mała ma już prawie 2kg (32+5) i leży poprzecznie. Dziś zaczęłam się zastanawiać, czy mi się obróci.. Chociaż gadałam dziś z sąsiadką i mówiła, że z poprzecznego córka jej się obróciła tydzień przed porodem i mogła sn.

I chciałabym, i boję się zarazem sn... Tego bólu



Chciałam spytać Was o laktatory - ma któraś z Was elektryczny? Jakie modele polecacie?
U mnie tylko TP z usg się liczy.
A laktator kupiłam polecany tu z esperanzy. Jestem ciekawa jak będzie działał bo poprzednio miałam ręczny i prawie nic ściągnąć nie umiałam.

I u mnie córka z miednicowego przekręciła się na główkowe, nie wiem dokładnie w którym tygodniu ale ok 35.
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-02, 23:24   #1066
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez wymaginowana Pokaż wiadomość
a jakie macie koszule typowo do porodu? rozpinane po calosci czy wystarczy rozpinana do polowy?
O ile dobrze rozumiem to u mnie do porodu dają normalnie ich jakąś koszulę

Ja już nastawiłam się na cc. Będzie co ma być 🤷☠♀️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Co do laktatora to ja się jeszcze wstrzymam.
Ogólnie od wczoraj mam skurcze typowo okresowe oraz boli mnie spojenie łonowe. myślałam że jak biorę luteinę to sobie na spokojnie mogę kończy wyprawkę a tu chyba trzeba się sprężać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 04:28   #1067
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
O ile dobrze rozumiem to u mnie do porodu dają normalnie ich jakąś koszulę

Ja już nastawiłam się na cc. Będzie co ma być 🤷♀️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Co do laktatora to ja się jeszcze wstrzymam.
Ogólnie od wczoraj mam skurcze typowo okresowe oraz boli mnie spojenie łonowe. myślałam że jak biorę luteinę to sobie na spokojnie mogę kończy wyprawkę a tu chyba trzeba się sprężać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzę zielona kropke przy Tobie wiec chyba też nie śpisz ja nie śpię od 2.30 i nie mogę zasnąć. Jestem nieprzytomna ze zmęczenia a walam się po łóżku i nic.... masakra. Chyba już wizja, ze to już sierpień spedza mi sen z powiek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 06:10   #1068
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
O ile dobrze rozumiem to u mnie do porodu dają normalnie ich jakąś koszulę

Ja już nastawiłam się na cc. Będzie co ma być


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Co do laktatora to ja się jeszcze wstrzymam.
Ogólnie od wczoraj mam skurcze typowo okresowe oraz boli mnie spojenie łonowe. myślałam że jak biorę luteinę to sobie na spokojnie mogę kończy wyprawkę a tu chyba trzeba się sprężać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam czasem takie kłucia w spojeniu łonowym, ostatnio mi szybko po nospie przeszło, a ledwo szłam.

Mąż zabrał dzieci do przedszkola a ja nie wiem co ze sobą zrobić i z taką ilością wolnego czasu
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 06:21   #1069
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
Widzę zielona kropke przy Tobie wiec chyba też nie śpisz ja nie śpię od 2.30 i nie mogę zasnąć. Jestem nieprzytomna ze zmęczenia a walam się po łóżku i nic.... masakra. Chyba już wizja, ze to już sierpień spedza mi sen z powiek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety mam problemy ze snem zasypiam koło 1/2 wstaję o 4.30 🤦🏼☠♀️ kill me.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:21 ---------- Poprzedni post napisano o 06:20 ----------

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Ja mam czasem takie kłucia w spojeniu łonowym, ostatnio mi szybko po nospie przeszło, a ledwo szłam.

Mąż zabrał dzieci do przedszkola a ja nie wiem co ze sobą zrobić i z taką ilością wolnego czasu
Ja dopiero teraz 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-03, 07:30   #1070
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja kupiłam koszule od mamyginekolog. Zobaczymy
Do laktatora to wzięłam polecany na grupach KPI lionelo twee, bo koniecznie chciałam na dwie piersi. No i kupiłam już, bo chce mieć swój w szpitalu bo obrzydza mnie używanie od nich a każda z moich koleżanek musiała użyć laktatora w szpitalu.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 07:56   #1071
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja tez mam koszule od Mamy Ginekolog i póki co jestem bardzo zadowolona
Odnośnie laktatora ja nie kupuje, bo nie chce karmić. I mam nadzieje, ze nie będą mnie do tego zmuszać w szpitalu bo nie chce się z nimi użerać :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 07:57   #1072
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Męczą mnie mdłości już któryś dzień i kurcze czuję się jak w 1 trymestrze w ogóle mam od dwóch dni jakaś taka niemoc. Dopisuje mi za to apetyt bo jak nie zjem to mnie mdli 🤦 najchętniej jadłabym słodkie.
Cytat:
Napisane przez wymaginowana Pokaż wiadomość
a jakie macie koszule typowo do porodu? rozpinane po calosci czy wystarczy rozpinana do polowy?
Ja mam taką zwykłą do karmienia, rozpinana na środku

Laktator mam ręczny Avent kupiony jeszcze w poprzedniej ciąży (moje piersi nie współpracowały z laktatorem)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez sunshine16
Czas edycji: 2020-08-03 o 07:58
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 08:02   #1073
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Do porodu założę stary tshirt męża o ile nie zapomnę go schować do walizki
Laktatora nie kupuje bo nie mam zamiaru karmić piersią.

Co do spania to ogólnie nie jest źle ale budzę się conajmniej 3 razy na siku a pobudka koło 6 to u mnie norma


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 08:05   #1074
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Męczą mnie mdłości już któryś dzień i kurcze czuję się jak w 1 trymestrze w ogóle mam od dwóch dni jakaś taka niemoc. Dopisuje mi za to apetyt bo jak nie zjem to mnie mdli najchętniej jadłabym słodkie. Ja mam taką zwykłą do karmienia, rozpinana na środku

Laktator mam ręczny Avent kupiony jeszcze w poprzedniej ciąży (moje piersi nie współpracowały z laktatorem)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też właśnie miałam ręczny z Aventu i max 20ml wyciągałam z obu piersi.
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 08:05   #1075
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Moja koleżanka po porodzie nawet jak nie karmiła piersia i wyciszała laktacje to ściągała do uczucia ulgi. Leki na prolaktyne nie działają magicznie, że dzisiaj cieknie pokarm a jutro go nie ma, a ból jest podobno okropny jak piersi są pełne :/

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 08:06   #1076
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Też właśnie miałam ręczny z Aventu i max 20ml wyciągałam z obu piersi.
U mnie to samo... Myślisz że to kwestia laktatora?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 08:14   #1077
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Ja tez mam koszule od Mamy Ginekolog i póki co jestem bardzo zadowolona
Odnośnie laktatora ja nie kupuje, bo nie chce karmić. I mam nadzieje, ze nie będą mnie do tego zmuszać w szpitalu bo nie chce się z nimi użerać :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie jeszcze na porodówce pytali jak chcę karmić i zapisywali w karcie

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
U mnie to samo... Myślisz że to kwestia laktatora?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie się zastanawiam. Może źle naciskałam pompkę, za szybko albo za wolno teraz kupiłam elektryczny i zobaczę czy będzie różnica

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Moja koleżanka po porodzie nawet jak nie karmiła piersia i wyciszała laktacje to ściągała do uczucia ulgi. Leki na prolaktyne nie działają magicznie, że dzisiaj cieknie pokarm a jutro go nie ma, a ból jest podobno okropny jak piersi są pełne :/

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
To chyba też zależy bo ja nie miałam nigdy nawału. Syna karmiłam ok 3 mce na zmianę z mm to faktycznie jak przestałam trochę szczypały. Córkę tylko w szpitalu karmiłam, dokarmiali ją mm i przestałam po kilku dniach po powrocie do domu i też żadnego nawału, bólu, nic.
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 08:28   #1078
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Moja koleżanka po porodzie nawet jak nie karmiła piersia i wyciszała laktacje to ściągała do uczucia ulgi. Leki na prolaktyne nie działają magicznie, że dzisiaj cieknie pokarm a jutro go nie ma, a ból jest podobno okropny jak piersi są pełne :/

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Żeby piersi produkowały mleko musi być na nie popyt - jeżeli od początku nie karmi się piersią to one po prostu nic nie produkują


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 08:33   #1079
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
Żeby piersi produkowały mleko musi być na nie popyt - jeżeli od początku nie karmi się piersią to one po prostu nic nie produkują


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No tak to nie działa zawsze . Moja koleżanka nawet raz dziecka nie przystawiła a nie mogła przez 3 tyg wyciszyć laktacji a rodziła cc. Sama miałam taki poziom prolaktyny (nie będąc nigdy w ciąży) że hamowało mi owulacje. Lekarz mówił, że mój organizm myśli, że karmi bliźniaki

Nie wspominając, że kobiety, które miały np. Martwe urodzenie dziecka też mają nawały pokarmu chciaż dziecka nawet nie miały szansy poprzytulać, nie mówiąc o karmieniu.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Katarznaka
Czas edycji: 2020-08-03 o 08:35
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 08:38   #1080
kaate233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 75
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Hej. U mnie 35 tc się zaczął i główka już nisko. Czy któraś tak ma? Czy można jeszcze współżyć czy lepiej nie? 😀
kaate233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 14:31:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.