linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-13, 17:38   #1
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310

linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler


ZAstanawiam się, które produkty z linii do pielęgnacji ciała "Angel" są dobre i dodają głębi zapachowi wody perfumowanej. Których używałyście i które polecacie?
Jakie mają mniej więcej ceny?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 18:14   #2
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Smile Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Beliczku, miałam kiedyś mleczko do ciała (Celestial Body Lotion) i byłam bardzo zadowolona . Rewelacyjnie się wchłania, ma lekką konsystencję (ja mam tłustą skórę), poręczne opakowanie i przepięknie pachnie. Miły dla oka i nosa gadżet.
Mleczko prawdopodobnie przedłuża trwałość wody, na mnie jest ona jednak sama w sobie tak intensywna, że nie potrzebuję żadnych "wspomagaczy" .

O linii Angel jest trochę w naszym KWC: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ubmitimage.y=4

i na stronie perfumerii Lumiere: http://www.lumiere.pl/index.php?acti...d=131&cat_id=1 .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 18:31   #3
roztoczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 165
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Beliczku, linia zapachowa Angel to czysta poezja... Nie dość, że rozbudowana, jak w mało którym zapachu, to jeszcze w dodatku naprawdę są to doskonałej jakości kosmetyki pielęgnacyjne. Zgadzam się z Demonikiem, że rewelacyjne jest mleczko do ciała, ale krem w szklanym słoju to już jest coś naprawdę wielkiego... Cieszy oko samym wyglądem, no i bardzo dobrze nawilża nawet przesuszoną skórę. Dodam jeszcze, że obydwa te kosmetyki "perfumują" na baardzo długo i jest to zdecydowanie wyczuwalny zapach. I tu muszę się przyznać, że o ile Angel bardzo mi się podoba, to sama edp jest dla mnie zbyt intensywna i stąd mój pomysł, by nie rezygnować z zapachu a zastosować alternatywną formę perfumowania, czyli linię kąpielową Używałam też dezodorant w kulce i perfumy do włosów oraz żel nawilżający do ciała w rozpylaczu. Bardzo, bardzo polecam te kosmetyki. Wiem, ze w linii Angel jest jeszcze żel pod prysznic, szampon i odżywka do włosów i piling do ciała. Pozdrawiam
roztoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 18:54   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Demonik dobrze gada, na Lumiere mozesz sprawdzić ceny
Ja mam w domu żel i mleczko do ciała, miałam mini spray do włosów, a mam okropną ochotę na krem do ciała w słoju. Nawet w czasam jak nie przepadałam za Angelem, okropnie mnie ciągneło do tej całej linii. Obiecuję sobie, że wreszcie kupię szampon i odzywkę Na zachodzie jest jeszcze sól do kapieli, swieczka i cała gama produktów do twarzy, np. puder...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 19:22   #5
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Ceny już sprawdziłam sobie Dzięki dziewczyny
Bardzo kusi mnie linia do włosów, czyli szmapon, odżywka i perfumy.
Może to naiwne i dziecinne ale od czasu włamania (to już tydzień dzisiaj mija ) "Angel" stał mi się jescze bliższy. Miałam go w torebce i to go uratowało. Tak jakby chciał mi powiedzieć, że jest MÓJ
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 20:07   #6
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Miałam spray do włosów (taki jak Smoczyca).Bardzo wydajny i silny zapach.Nie musialam juz używać perfum Polecam

Edytowane przez neonka28
Czas edycji: 2005-11-13 o 20:37
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 21:39   #7
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Cytat:
Napisane przez neonka28
Miałam spray do włosów (taki jak Smoczyca).Bardzo wydajny i silny zapach.Nie musialam juz używać perfum Polecam
Kasiu, czy ten spray nie wysusza włosów?
CZy jest wydajny?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-13, 21:55   #8
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

To ja będę chyba pierwszą, która wyemancypuje się z tego rozentuzjazmowanego tłumu - mnie linia Angel bardzo rozczarowała. "Przerobiłam" sporo kosmetyków: mleczko do ciała, żel pod prysznic i peeling, mgiełkę do ciała i włosów i powiem szczerze - że w każdym z tych produktów z mojego przeukochanego Angela wychodziła jakaś fałszywa nuta: z mleczka i perfum do włosów - nadmiernie przypalonego karmelu, z peelingu i żelu - czegoś nieświeżego, zgnilizny jakby. Nie było to związane ze świeżościa tych kosmetyków - były kupowane w sklepie i miały długie terminy przydatności. Może to reakcja w połączeniu z moją skóra, ale nie mam tutaj jakichś szczególnych problemów - skórę mam noralną i raczej nie przekłamuje zapachów. Wydaje mi się natomiast, że w kosmetykach z linii pielegnacyjnej zapach inaczej się rozwija, ale nie jest to korzystne "inaczej". Jedynym właściwie produktem z serii quasi-pielęgnacyjnej, który mi pasował i w którym nie wyczuwałam żadnych potworków, był (i jest) puder do ciała, ale mam wrażenie, że on jest obecnie nie do kupienia. Jeszcze zastanawiam się nad kremem do ciała w słoju, ale boję się wydać 240 zł na coś, z czego potencjalnie może wyjść jakiś zonk. Dlatego ja bym Ci, Beliczku, radziła (jak i każdemu, kto mnie pyta o linie pielęgnacyjną Angel) zacząć od testów w sklepie (w Douglasach widziałam testery) albo kupić na Allegro miniaturke - bywają i żele pod prysznic i balsamy do ciała. Bo ja mało mojego ukochanego Angela nie znielubiłam za to, że musiałam pozużywać to, co sobie nakupowałam.

A, przypomniał mi się jeszcze chłodzący żel do ciała, on pachniał ładnie i Angelowo, bez fałszywych nut, ale niestety, właściwości nawilżające miał mizerne, a poza tym skóra po jego użyciu nieprzyjemnie się lepiła
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 21:57   #9
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Cytat:
Napisane przez hybris
To ja będę chyba pierwszą, która wyemancypuje się z tego rozentuzjazmowanego tłumu - mnie linia Angel bardzo rozczarowała. "Przerobiłam" sporo kosmetyków: mleczko do ciała, żel pod prysznic i peeling, mgiełkę do ciała i włosów i powiem szczerze - że w każdym z tych produktów z mojego przeukochanego Angela wychodziła jakaś fałszywa nuta: z mleczka i perfum do włosów - nadmiernie przypalonego karmelu, z peelingu i żelu - czegoś nieświeżego, zgnilizny jakby. Nie było to związane ze świeżościa tych kosmetyków - były kupowane w sklepie i miały długie terminy przydatności. Może to reakcja w połączeniu z moją skóra, ale nie mam tutaj jakichś szczególnych problemów - skórę mam noralną i raczej nie przekłamuje zapachów. Wydaje mi się natomiast, że w kosmetykach z linii pielegnacyjnej zapach inaczej się rozwija, ale nie jest to korzystne "inaczej". Jedynym właściwie produktem z serii quasi-pielęgnacyjnej, który mi pasował i w którym nie wyczuwałam żadnych potworków, był (i jest) puder do ciała, ale mam wrażenie, że on jest obecnie nie do kupienia. Jeszcze zastanawiam się nad kremem do ciała w słoju, ale boję się wydać 240 zł na coś, z czego potencjalnie może wyjść jakiś zonk. Dlatego ja bym Ci, Beliczku, radziła (jak i każdemu, kto mnie pyta o linie pielęgnacyjną Angel) zacząć od testów w sklepie (w Douglasach widziałam testery) albo kupić na Allegro miniaturke - bywają i żele pod prysznic i balsamy do ciała. Bo ja mało mojego ukochanego Angela nie znielubiłam za to, że musiałam pozużywać to, co sobie nakupowałam.

A, przypomniał mi się jeszcze chłodzący żel do ciała, on pachniał ładnie i Angelowo, bez fałszywych nut, ale niestety, właściwości nawilżające miał mizerne, a poza tym skóra po jego użyciu nieprzyjemnie się lepiła
Hybris, miałaś szampon i odżywkę do włosów? Ja maniak pielęgnacji włosów planuję już jutro się tymi specyfikami "zaintereswać" (= kupić...)
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 22:04   #10
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Cytat:
Napisane przez beliczek
Hybris, miałaś szampon i odżywkę do włosów? Ja maniak pielęgnacji włosów planuję już jutro się tymi specyfikami "zaintereswać" (= kupić...)
Nie, tych akurat nie miałam to były jeszcze czasy, kiedy miałam włosy długości max 3 cm, więc nie przejmowałam się specjalnie ich dopieszczaniem Raczej przerabiałam specyfiki do ciała, jak pisałam
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 10:27   #11
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Cytat:
Napisane przez roztoczanka
Beliczku, linia zapachowa Angel to czysta poezja... Nie dość, że rozbudowana, jak w mało którym zapachu, to jeszcze w dodatku naprawdę są to doskonałej jakości kosmetyki pielęgnacyjne. Zgadzam się z Demonikiem, że rewelacyjne jest mleczko do ciała, ale krem w szklanym słoju to już jest coś naprawdę wielkiego... Cieszy oko samym wyglądem, no i bardzo dobrze nawilża nawet przesuszoną skórę. Dodam jeszcze, że obydwa te kosmetyki "perfumują" na baardzo długo i jest to zdecydowanie wyczuwalny zapach. I tu muszę się przyznać, że o ile Angel bardzo mi się podoba, to sama edp jest dla mnie zbyt intensywna i stąd mój pomysł, by nie rezygnować z zapachu a zastosować alternatywną formę perfumowania, czyli linię kąpielową Używałam też dezodorant w kulce i perfumy do włosów oraz żel nawilżający do ciała w rozpylaczu. Bardzo, bardzo polecam te kosmetyki. Wiem, ze w linii Angel jest jeszcze żel pod prysznic, szampon i odżywka do włosów i piling do ciała. Pozdrawiam
Bieliczku, krem w słoiczku jest przepiękny Konsystencja niezbyt gęsta, pięknie się wchłania, doskonale perfumuje ciało

Miałam próbkę sprayu do włosów i też przypadł mi do gustu Nie wiem tylko jak sprawuje się przy dłuższym użytkowaniu
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-14, 10:50   #12
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Cytat:
Napisane przez E
Bieliczku, krem w słoiczku jest przepiękny Konsystencja niezbyt gęsta, pięknie się wchłania, doskonale perfumuje ciało

Miałam próbkę sprayu do włosów i też przypadł mi do gustu Nie wiem tylko jak sprawuje się przy dłuższym użytkowaniu
Ewuś, oglądałam ten krem w sephorze. To cudo same w sobie - prześliczny słoik ojojojo, coś widzę, że zmienię moje podejście do kosmetyków i wybiorę jeden krem do ciała "angel" zamiast 10 avonów czy garnierów.
...
Taka mnie nachodzi dygresja - wydać 200zł na jeden krem do ciała, który jest absolutnie wart swojej ceny jest ciężko. Za to całkiem łatwo przychodzi mi kupić w przeciągu miesiąca 10 balsamów po 20zł - pełnych paraffinum liquidum i nic de facto nie czyniących dobrego ze skórą poza chwilowym nawilżeniem (a pote j e oddaję mamie, kuzynkom, etc.)
Ten spray do włosów zamierzam kupić - tylko czy on nie przetłuszcza ani nie wysusza włosów
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 11:00   #13
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Cytat:
Napisane przez beliczek
Ewuś, oglądałam ten krem w sephorze. To cudo same w sobie - prześliczny słoik ojojojo, coś widzę, że zmienię moje podejście do kosmetyków i wybiorę jeden krem do ciała "angel" zamiast 10 avonów czy garnierów.
...
Taka mnie nachodzi dygresja - wydać 200zł na jeden krem do ciała, który jest absolutnie wart swojej ceny jest ciężko. Za to całkiem łatwo przychodzi mi kupić w przeciągu miesiąca 10 balsamów po 20zł - pełnych paraffinum liquidum i nic de facto nie czyniących dobrego ze skórą poza chwilowym nawilżeniem (a pote j e oddaję mamie, kuzynkom, etc.)
Ten spray do włosów zamierzam kupić - tylko czy on nie przetłuszcza ani nie wysusza włosów
Bieliczku, myślę, że na ten krem warto się wykosztować Raz, że piękny Dwa, że nie musisz już używać perfum Trzy - bardzo wydajny
no i co tu mówić - przyjemność z użytkowania nieporównywalna do "zwykłych" balsamów

Ze spray'em - niestety nie wiem Nie mogę wydawać opinii na podstawie próbki Hmmm... może odezwie się ktoś, kto go używał regularnie
U Hybris było coś nie tak z zapachem (u mnie nie było z tym problemów), ale nie napisała o innych efektach
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 12:59   #14
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Cytat:
Napisane przez beliczek
ZAstanawiam się, które produkty z linii do pielęgnacji ciała "Angel" są dobre i dodają głębi zapachowi wody perfumowanej. Których używałyście i które polecacie?
Jakie mają mniej więcej ceny?
Mgielka do wlosow jest swietna, sol do kapieli rowniez. No i ten puder do ciala... mmmm... bylam tez zadowolona z mleczka do ciala.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 13:00   #15
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Cytat:
Napisane przez beliczek
Ten spray do włosów zamierzam kupić - tylko czy on nie przetłuszcza ani nie wysusza włosów
Mgielka jest bardzo lekka, potrzeba jej niewiele, zeby uzyskac intensywny zapach na wlosach. Co do szamponu to mnie nie zachwycil... wole profesjonalne...
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 13:57   #16
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Mgielka jest naprawde piekna i jak to mgiełki do włosów(takich marek)nie zawieraja alkoholu więc nie wysuszają.Smiem nawet Beliczku twierdzić ,że mgiełka jest silniej skoncentrowanym zapachem bo czystym ,bez alkoholu.Używałam latem i moim włosom nie wyrządziła rzadnej krzywdy.Zreszta uwielbiam te spraye do włosów i zawsze prosze o kupno siostre mojego męża.
Przyjemnie jest jak wiatr pieści włosy z Angelkiem w tle a ukochany je wącha.W końcu pachniemy nie tylko dla siebie...........
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 20:23   #17
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Cytat:
Napisane przez neonka28
Mgielka jest naprawde piekna i jak to mgiełki do włosów(takich marek)nie zawieraja alkoholu więc nie wysuszają.Smiem nawet Beliczku twierdzić ,że mgiełka jest silniej skoncentrowanym zapachem bo czystym ,bez alkoholu.Używałam latem i moim włosom nie wyrządziła rzadnej krzywdy.Zreszta uwielbiam te spraye do włosów i zawsze prosze o kupno siostre mojego męża.
Przyjemnie jest jak wiatr pieści włosy z Angelkiem w tle a ukochany je wącha.W końcu pachniemy nie tylko dla siebie...........
Neonko po takim opisie to na 100% ją kupię. Powiedz mi tylko czy jest wydajna.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 20:33   #18
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Moim zdaniem jest wydajna.No cóż idealnie by bylo miec na półeczce:
Zel do mycia ciała
Balsam do ciała
Puder do ciała sypki bądz w kremie
EDP lub EDT
Mgiełke do włosów i szamponik i odzywka(wątpie z skuteczność takich srodkow chyba że zapachową)
A cały ten rytuał wykonywać w blasku świec o tym samym zapachu lub wdychać kadzidełko ANGEL(nie wiem czy takowe istnieje)

P.S Miałam kiedys odświeżacz do powieszenia w garderobie Kenzo ..piekny duży liść.
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 20:35   #19
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Napiszcie proszę , czy cała linia jest dostępna w Polsce?
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-14, 21:34   #20
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Cytat:
Napisane przez neonka28
Moim zdaniem jest wydajna.No cóż idealnie by bylo miec na półeczce:
Zel do mycia ciała
Balsam do ciała
Puder do ciała sypki bądz w kremie
EDP lub EDT
Mgiełke do włosów i szamponik i odzywka(wątpie z skuteczność takich srodkow chyba że zapachową)
A cały ten rytuał wykonywać w blasku świec o tym samym zapachu lub wdychać kadzidełko ANGEL(nie wiem czy takowe istnieje)

P.S Miałam kiedys odświeżacz do powieszenia w garderobie Kenzo ..piekny duży liść.
o tak Kasiu...
Ja marzę o takim właśnie zestawie
Co prawda jestem realistą i wiem, że puder jest niedostępny w Polsce, ale pomarzyć można.
W każdy razie uważam za spełnienie anielskiego marzenia nastepująca menażerię produktow:
-żel pod prysznic
-balsam/krem do ciała
-szampon
-odżywka
-mgiełka do włosów
-dezodorant/antyperspirant
wtedy chyba nie byłoby konieczne używanie EDP...
...
zapomniałam o świeczce perfumowanej
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 08:04   #21
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Bieliczku, Geoniu - a jak byście się tak pięknie uśmiechnęły do Svenji? Cosik mi się wydawało, że niedługo będzie w Polszy

Svenju, pomożecie?


A gdyby Svenja nie mogła - dajcie znać! Spróbuję kogoś pomęczyć - może się uda
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 11:15   #22
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Cytat:
Napisane przez E
Bieliczku, Geoniu - a jak byście się tak pięknie uśmiechnęły do Svenji? Cosik mi się wydawało, że niedługo będzie w Polszy

Svenju, pomożecie?


A gdyby Svenja nie mogła - dajcie znać! Spróbuję kogoś pomęczyć - może się uda
Czyli rozumiem ze w Polsce nic nie kupię

Zafascynowała mnie mgiełka do włosów o krem do ciala w pięknym słoju
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 11:16   #23
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Kupisz, kupisz... tylko zapewne nie wszystko
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 11:31   #24
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Cytat:
Napisane przez geonia
Czyli rozumiem ze w Polsce nic nie kupię
Zafascynowała mnie mgiełka do włosów o krem do ciala w pięknym słoju
Geoniu, oba te kosmetyki kupisz w Polsce, choć np. krem za cenę zbójecką. Mgiełki bywają na Allegro, w nawet przyzwoitych cenach. Krem też kiedyś widziałam, ale cena była też niezbyt przyjazna - cos ok. 150 zł.
Tylko niektóre kosmetyki z linii pielęgnacyjnej sa u nas niedostępne - na pewno nie widziałam olejku w spraju (a kiedyś szukałam), sprayu odświeżającego, mojego pudru (ale on chyba w ogóle był limited edition) i świeczek. Mleczko do ciała, krem w słoju, szampon, odzywkę, żel pod prysznic, peelink, krem do rąk i mgiełkę do włosów - kupisz bez większych problemów np. w Douglasie, czy przez internet w lumiere
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 21:28   #25
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Odkopuję wątek i od razu pytanie:
Gdzie można kupić krem do ciała w tym cudnym szkalnym słoju Angel?
Pytałam w okolicznych Sephorach i nie maja ( był jedynie balsam).
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 10:46   #26
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Up
Może ktos wie...
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 10:55   #27
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Kiedyś widziałam go w Douglasie, ale ostatnio nie było .
Na 100% jest na Truskawce http://www.strawberrynet.com/product...21780&goChar=T , ale chyba nie o to Ci chodzi...
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 10:58   #28
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Cytat:
Napisane przez homyk
Kiedyś widziałam go w Douglasie, ale ostatnio nie było .
Na 100% jest na Truskawce http://www.strawberrynet.com/product...21780&goChar=T , ale chyba nie o to Ci chodzi...
Homyku dziękuję
O tym k remie marzy moja Mama i jak go nie dostanę nigdzie w okolicy to Truskawa pozostanie.
Będę przychodzić do Mamy pogapić sie na ten słoik
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 11:14   #29
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

Cytat:
Napisane przez szaja
Homyku dziękuję
O tym k remie marzy moja Mama i jak go nie dostanę nigdzie w okolicy to Truskawa pozostanie.
Będę przychodzić do Mamy pogapić sie na ten słoik
Ba, ja to nawet myślę, że mama da Ci się nim posmarować!

A mi marzy sie taki słój tylko z Alien'em w środku . Też nigdzie nie widziałam. Czasem tylko pojawia się na krótko na Truskawce...
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 11:19   #30
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: linia kąpielowa "Angel" Thierry Mugler

[quote=homyk]Ba, ja to nawet myślę, że mama da Ci się nim posmarować!

Mama by dała, ale ja poprzestanę na spojrzeniach .
Angela odziedziczyła po mnie. Niestety nie mogłam go nosić przy całej miłości do Angel Le Lys, Angel Violette i Innocenta.
Mama pokochała Angel od pierwszego powąchania i tak zamieszkał u niej. Ja go tylko odwiedzam
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.