Zakupy na Vinted - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-09-24, 09:38   #2221
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
olx od niedawna wprowadził Program Ochrony - od odbioru kupujący ma 24h na potwierdzenie, czy wszystko gra. Dopiero po tym przelewane są pieniądze. Pytanie co się dzieje, gdy zgłosi uwagi
Nic się nie dzieje. Pieniądze Ci zwrócą jeśli dostaniesz pusta paczkę. Ja dostałam poplamiona sukienkę i napisali ze w takiej sytuacji nie zwracają pieniędzy.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-24, 10:24   #2222
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
W temacie vintage śmieszy mnie nadużywanie tego słowa.

Widzę takie szmaty, stare za.przeproszeniwm lumpy wyciągnięte sprzed 20 lat, rodem z kontenera PCK i pisanie że to vintage, o takie coś mi chodzi
Dla mnie vintage to coś zupełnie innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale to jest właśnie vintage. Ubrania sprzed minimum 20 lat. A estetyka i styl to kwestia indywidualna. Tak samo vintage jest każda z poniższych rzeczy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20210924-112326_Vinted.jpg (49,0 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20210924-111947_Vinted.jpg (61,8 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20210924-112105_Vinted.jpg (58,7 KB, 99 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-24, 10:44   #2223
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja wam powiem, że dzisiaj widzę, że się nacielam.

Kupiłam bluzę od dziewczyny, było jedno zdjęcie, podobało mi się, wymiary ok, więc wzięłam.

Paczkę odebrałam, rozpakowałam, obejrzałam na szybko i buch do pralki. Kliknęłam że z zamówieniem wszystko ok.

Dzisiaj jak pranie wyschło to zauważyłam że bluza jest w dwóch miejscach bardzo odbarwiona, to musiało być dotknięcie jakiegoś rozpuszczalnika? Nie wierzę, że się w praniu tak odbarwilo, bo niby czym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-24, 10:45   #2224
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Zakupy na Vinted

Tak to wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20210924_095224702_compress23.jpg (126,8 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20210924_095222731_compress34.jpg (113,8 KB, 112 załadowań)
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-24, 10:52   #2225
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Zakupy na Vinted

Czy często was proszą o przymierzenie ubrań na sobie i dosłanie zdjęć? Czy to zwiększa sprzedaż?

kurde, wystawiam rzeczy za małe głównie i średnio mi się uśmiecha je mierzyć.. Wcześniej, w większości przypadków jak wysłałam zdjęcia ubrania na sobie to większość nie kupowała . Chyba słaba ze mnie modelka

wydaje mi się ze jak ktoś jest zdecydowany to kupuje a reszta wypytuje parę razy , zadaje pytania a i tak w końcu nie kupuje. Ale może się mylę, może warto robić zdjęcia?
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-24, 10:57   #2226
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez jola1000 Pokaż wiadomość
Czy często was proszą o przymierzenie ubrań na sobie i dosłanie zdjęć? Czy to zwiększa sprzedaż?

kurde, wystawiam rzeczy za małe głównie i średnio mi się uśmiecha je mierzyć.. Wcześniej, w większości przypadków jak wysłałam zdjęcia ubrania na sobie to większość nie kupowała . Chyba słaba ze mnie modelka

wydaje mi się ze jak ktoś jest zdecydowany to kupuje a reszta wypytuje parę razy , zadaje pytania a i tak w końcu nie kupuje. Ale może się mylę, może warto robić zdjęcia?
Podaj wymiary i dodaj adnotację, że nie robisz zdjęć na sobie (bo nosisz inny rozmiar).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-24, 11:50   #2227
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Zakupy na Vinted

Kupiłam torebkę za małe pieniądze, ale... Miała opisany stan bardzo dobry. A ma porysowane zapięcie i miała na podszewce plamki. Głupio mi było za takie grosze robić aferę, ale ja bym o tym napisała i zrobiła zdjęcia. Te klamry zapinające często szybko się rysują, już po kilku dniach, no ale plamki na podszewce? Wyczyściłam to, ale niesmak pozostał. Nie mam farta do vinted naprawdę :/

Osobiście torebki w takim stanie bym nie wystawiła na sprzedaż. Żadnej rzeczy nie śladami użytkowania.

Edytowane przez brandie
Czas edycji: 2021-09-24 o 11:52
brandie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-24, 12:02   #2228
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Zakupy na Vinted

O wątek dla mnie. Witam wszystkie.
Zdążyło mi się kupić dwie rzeczy na vinted, ale głównie wystawiam.
Z moich doświadczeń największe meczydupy i tak nie kupują. Jak ktoś prosi o zdjęcie na mnie to najczęściej piszę, że rzecz jest na mnie za mała - z resztą przeważnie to jest przyczyna dlaczego sprzedaję swoje ubrania.
Hitem była kupująca, która męczyła mnie przez kilka dni odnośnie spodni za... 10zl. Aż w końcu dodałam je do ukrytych żeby już mnie nie dreczyla, bo bałam się, że jak kupi to będzie milion pretensji, że coś jest nie tak. Koniec końców dowiedzialam się w ten sposób, że jak ktoś dana rzecz polubił to i tak ją widzi mimo, że jest ukryta . Na szczęście dziewczyna po odbiorze paczki napisała mi, że nie żałuję zakupu .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-24, 13:43   #2229
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez jola1000 Pokaż wiadomość
Czy często was proszą o przymierzenie ubrań na sobie i dosłanie zdjęć? Czy to zwiększa sprzedaż?

kurde, wystawiam rzeczy za małe głównie i średnio mi się uśmiecha je mierzyć.. Wcześniej, w większości przypadków jak wysłałam zdjęcia ubrania na sobie to większość nie kupowała . Chyba słaba ze mnie modelka

wydaje mi się ze jak ktoś jest zdecydowany to kupuje a reszta wypytuje parę razy , zadaje pytania a i tak w końcu nie kupuje. Ale może się mylę, może warto robić zdjęcia?
Ja tez sprzedaje głównie za male rzeczy i jak dosyłalam zdjęcie na sobie bo ktos prosił to nigdy tej rzeczy nie kupił - nie dziwię się bo wyglądała na mnie totalnie nieatrakcyjnie przez zły rozmiar. Dodatkowo nie mam światła w przedpokoju gdzie jest duże lustro i te zdjęcia wyglądały jakbym je cykała w piwnicy

Khloe taka plamka juz się raczej nie spierze, tez takie bordowo czerwone coś zrobiło mi się na mankietach kilku ciemnych bluz czy bluzek z długim rekawem, odkryłam ze to plamy z soku z jabłek i pomarańczy :/ Tak dziś robią ubrania że łatwo je czymkolwiek zniszczyć niestety.

Edytowane przez Fenenna
Czas edycji: 2021-09-24 o 14:08
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-24, 14:05   #2230
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Zakupy na Vinted

U mnie zdarzały się prośby o zdjęcia zwłaszcza jednej rzeczy. Wysłałam, ale nie zgodziłam się na niższą cenę, więc zakupu nie było.
Nie za bardzo lubię robić takie zdjęcia, bo jestem trochę łamagą i niezbyt mi to wychodzi. Nie umiem ustawić tego telefonu tak, żeby było ładnie widać np. spódniczkę, bez tła w postaci połowy mieszkania, a mam lustra w takich miejscach, że ciężko tego uniknąć. Potem trzeba to wycinać, a to już dla mnie trochę dużo roboty jak dla 10 zł.
W ogóle zaniedbałam trochę swoje vinted, rzeczy chyba zaginęły już w innych ogłoszeniach. Na weekendzie postaram się wystawić kilka nowych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-24, 14:18   #2231
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez jola1000 Pokaż wiadomość
Czy często was proszą o przymierzenie ubrań na sobie i dosłanie zdjęć? Czy to zwiększa sprzedaż?

kurde, wystawiam rzeczy za małe głównie i średnio mi się uśmiecha je mierzyć.. Wcześniej, w większości przypadków jak wysłałam zdjęcia ubrania na sobie to większość nie kupowała . Chyba słaba ze mnie modelka

wydaje mi się ze jak ktoś jest zdecydowany to kupuje a reszta wypytuje parę razy , zadaje pytania a i tak w końcu nie kupuje. Ale może się mylę, może warto robić zdjęcia?
Nie, bo większość rzeczy mam na sobie lub mamie jak jej też wystawiam. Nie lubię wystawiać rzeczy na wieszkach lub rzuconych tak o

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-24, 15:38   #2232
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez jola1000 Pokaż wiadomość
Czy często was proszą o przymierzenie ubrań na sobie i dosłanie zdjęć? Czy to zwiększa sprzedaż?

Nie, ale ja mam manekina i na nim robię zdjęcia. Dodatkowo dodaję fotki na wieszaku na tle białej ściany i zdjęcia detali - ozdób, zbliżenie na materiał. Podaję też wymiary. Nigdy nie miałam prośby o dodatkowe zdjęcia.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-24, 18:26   #2233
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Ja tez sprzedaje głównie za male rzeczy i jak dosyłalam zdjęcie na sobie bo ktos prosił to nigdy tej rzeczy nie kupił - nie dziwię się bo wyglądała na mnie totalnie nieatrakcyjnie przez zły rozmiar. Dodatkowo nie mam światła w przedpokoju gdzie jest duże lustro i te zdjęcia wyglądały jakbym je cykała w piwnicy

Khloe taka plamka juz się raczej nie spierze, tez takie bordowo czerwone coś zrobiło mi się na mankietach kilku ciemnych bluz czy bluzek z długim rekawem, odkryłam ze to plamy z soku z jabłek i pomarańczy :/ Tak dziś robią ubrania że łatwo je czymkolwiek zniszczyć niestety.
Wiem, że się nie spierze, tym bardziej że to dojrzalam po praniu.

Napisałam do dziewczyny, zero refleksji, odczytała, bo widziałam, ale nawet nie przeprosiła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;88918391]Nie, ale ja mam manekina i na nim robię zdjęcia. Dodatkowo dodaję fotki na wieszaku na tle białej ściany i zdjęcia detali - ozdób, zbliżenie na materiał. Podaję też wymiary. Nigdy nie miałam prośby o dodatkowe zdjęcia.[/QUOTE]Też tak robię. Maksymalnie na neutralnym tle, robi zbliżenie żeby było widać fakturę materiału, ewentualne zmehacenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-25, 06:54   #2234
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Zakupy na Vinted

dziękuję, a czy cena za paczkę 7,90zł paczkomatem to tylko "kup teraz"?
chciałabym zacząć wysyłać paczkomatem, bo mam w końcu niedaleko i nie wiem jak tam się to odbywa...

Edytowane przez Iwona 25
Czas edycji: 2021-09-25 o 06:56
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-25, 07:11   #2235
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
dziękuję, a czy cena za paczkę 7,90zł paczkomatem to tylko "kup teraz"?
chciałabym zacząć wysyłać paczkomatem, bo mam w końcu niedaleko i nie wiem jak tam się to odbywa...
Jeżeli chcesz jako sprzedającą sprzedawać tylko za pośrednictwem paczkomatu to w ustawieniach musisz to ustawić, ukrywając wysyłkę w Ruch/Orlen czy Pocztę Polskę. I to jest cena za, Kup Teraz. Jeśli chciałabyś wysyłać poza systemem Vinted to przesyłka prywatnie będzie cię kosztować ok 14 zł. Proszę mnie poprawić z cena jeśli się mylę. I wtedy musisz się z kupującą dogadać na dodatkowo kwotę za dostawę.
Nie podpowiem jak to dalej wygląda, ale są tutaj dziewczyny, które tak sprzedają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-25, 11:01   #2236
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Jeżeli chcesz jako sprzedającą sprzedawać tylko za pośrednictwem paczkomatu to w ustawieniach musisz to ustawić, ukrywając wysyłkę w Ruch/Orlen czy Pocztę Polskę. I to jest cena za, Kup Teraz. Jeśli chciałabyś wysyłać poza systemem Vinted to przesyłka prywatnie będzie cię kosztować ok 14 zł. Proszę mnie poprawić z cena jeśli się mylę. I wtedy musisz się z kupującą dogadać na dodatkowo kwotę za dostawę.
Nie podpowiem jak to dalej wygląda, ale są tutaj dziewczyny, które tak sprzedają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, jeśli się kupuje na Vinted, ale poza Kup Teraz to się uzgadnia wysyłkę i cenę za nią jaka jest dostępna na stronie danego przewoźnika



Dziewczęta pierwszy raz mam coś takiego Doradzicie o co chodzi?
Napisałam do pani o wymiary swetra i widzę go w moich ulubionych, pani nie odpisała za to nie widzę innych jej rzeczy ( mam napis, że nic nie wystawia), czy ona mnie zablokowała z powodu jednego pytania? Czy o co chodzi?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-25, 11:08   #2237
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Tak, jeśli się kupuje na Vinted, ale poza Kup Teraz to się uzgadnia wysyłkę i cenę za nią jaka jest dostępna na stronie danego przewoźnika



Dziewczęta pierwszy raz mam coś takiego Doradzicie o co chodzi?
Napisałam do pani o wymiary swetra i widzę go w moich ulubionych, pani nie odpisała za to nie widzę innych jej rzeczy ( mam napis, że nic nie wystawia), czy ona mnie zablokowała z powodu jednego pytania? Czy o co chodzi?
Wydaje mi się, że tak
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-25, 11:54   #2238
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że tak

Wylogowałam się i też nie widać innych ubrań tej Vintendzianki
Jak się zaloguję widzę tylko polubiony sweter
Chyba ukryła wszystko? Tylko po co?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-25, 12:11   #2239
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Zakupy na Vinted

Może przez przypadek. Chciała ukryć dla innych sweter, którym jest zainteresowanie a ukryła wszystko pozostałe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-25, 12:12   #2240
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Wylogowałam się i też nie widać innych ubrań tej Vintendzianki
Jak się zaloguję widzę tylko polubiony sweter
Chyba ukryła wszystko? Tylko po co?
Może ma włączony tryb wakacyjny
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-25, 12:29   #2241
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Może przez przypadek. Chciała ukryć dla innych sweter, którym jest zainteresowanie a ukryła wszystko pozostałe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A no może i tak.


Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
Może ma włączony tryb wakacyjny
Nie wiedziałam, że coś takiego jest. Z komputera wchodzę i nie widziałam.

Dzięki Dziewczyny!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-25, 14:02   #2242
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 551
Dot.: Zakupy na Vinted

Nie wariuje u Was Vinted? Dodaję drugi raz ogłoszenie, dochodzę do Stanu i mi się nie pokazują opcje, klikam wróć to mnie cofa na stronę startową i od nowa muszę zaczynać... A mój błąd, bo zdjęcia robię przy dodawaniu, więc już 2 razy cykam z 6 zdj z wymiarami itp i mnie wyrzuca 🤬

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-25, 14:11   #2243
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Jeżeli chcesz jako sprzedającą sprzedawać tylko za pośrednictwem paczkomatu to w ustawieniach musisz to ustawić, ukrywając wysyłkę w Ruch/Orlen czy Pocztę Polskę. I to jest cena za, Kup Teraz. Jeśli chciałabyś wysyłać poza systemem Vinted to przesyłka prywatnie będzie cię kosztować ok 14 zł. Proszę mnie poprawić z cena jeśli się mylę. I wtedy musisz się z kupującą dogadać na dodatkowo kwotę za dostawę.
Nie podpowiem jak to dalej wygląda, ale są tutaj dziewczyny, które tak sprzedają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzięki dziewczyny
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-25, 14:22   #2244
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Tak, jeśli się kupuje na Vinted, ale poza Kup Teraz to się uzgadnia wysyłkę i cenę za nią jaka jest dostępna na stronie danego przewoźnika

Niekoniecznie przewoźnika Gabaryt A do paczkomatu na stronie furgonetka pl kosztuje 10,93, wiec taniej niż na stronie inpostu, kurier z doniesieniem przez Ciebie do punktu też koło 11 zł.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-25, 14:55   #2245
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;88919394]Niekoniecznie przewoźnika Gabaryt A do paczkomatu na stronie furgonetka pl kosztuje 10,93, wiec taniej niż na stronie inpostu, kurier z doniesieniem przez Ciebie do punktu też koło 11 zł.[/QUOTE]

No tak, napisałam ogólnie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-25, 17:53   #2246
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Takie pytanie na szybko- jak wystawię coś na Olx żeby zgarnąć darmową przesyłkę to za samą sprzedaż jest jakaś prowizja?
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-25, 17:57   #2247
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 551
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Takie pytanie na szybko- jak wystawię coś na Olx żeby zgarnąć darmową przesyłkę to za samą sprzedaż jest jakaś prowizja?
Nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-25, 18:01   #2248
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
Nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to super Dziękuję
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-29, 17:20   #2249
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
O to super Dziękuję
na razie nie
umman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-30, 13:12   #2250
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

Czy któraś z Was sprzedaje na allegro lokalnie? Czy kupujący nie ma możliwości dokonania wpłaty, skoro allegro ma wszystkie moje dane potrzebne do tego?
Mam podejrzenie wyłudzania danych a nie do końca wiem, jak to lokalne rzeczywiście działa
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-27 16:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.