Jak daleko można się posunąć? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-22, 10:18   #31
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Cytat:
Napisane przez cattt
lexie a jak to wygląda?dostajesz takiego 'la priva czy co ?
Przychodzi mail z linką
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 10:20   #32
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Cytat:
Napisane przez lexie
Przychodzi mail z linką
aaa dzięki
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 11:52   #33
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Swoją drogą przeczytałam wypowiedzi Madonka i bardzo mi się to nie podoba! Mam ją na oku, ostatnio wypaliła z pewnym wybitnie niefajnym tekstem na forum perfumy:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...780#post831780
a później go jeszcze skomentowała:
Cytat:
Napisane przez madonek
Wlasnie mis ei oberwalo za moje gusta zapachowe ,ale coz tak bywa Nie lubie tzw tyranow potu i wanilli Oki koncze bo i tak mam wrogow.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=77330

Akane - pokazałaś klasę chciałabym miec tyle opanowania
Osobicie dziękuję redakcji za czujność, uhhhhh.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 12:14   #34
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Madonek wyleciała z hukiem z portalu i oby jak najmniej takich "użytkowników"
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 12:28   #35
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=71937&page=2 (Paola)
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=76431 (Judysia)
Oto te wątki Jelonku ale prawdę powiedziawszy - prosiłabym abyś nie banowała tych dziewczyn, nawet krótkofalowo - zwróciłam uwagę i dziewczyny przeprosiły Sylwiastą, uważam sprawę za załatwioną, myślę że to już się nie powtórzy i nei ma potrzeby ich banować. Jeśli znów coś wyskoczy, to dam Ci znać my dear
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 12:33   #36
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Oj, żebyśmy nie popadły w skrajność od razu... nie chciałabym szafować banem... tak jak to się stało np. z banem dla Kotowca - mam nadzieję, iż to tylko chwilowa pomyłka - ban miał być tymczasowy i mam nadzieję, że da się to odkręcić i Kotowiec uzyska dostęp do forum, bo przyznam szczerze, nie rozumiem tej decyzji. Pyskowała w tamtym wątku, ale Natii jako pierwsza nazwała ją "wredną" czym również naruszyła regulamin. Że już nie wspomnę o osobach, które swą pokrętną werbalną ekwilibrystyką siały ferment na plotkowym i nie zostały nawet czasowo odcięte od wizażu... Ok, powiem głośno - nie podoba mi się pewna wybiórczość jaka ma ostatnio miejsce na wizażu. Bardzo mi się nie podoba...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 12:36   #37
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Skoro przeprosiły to ok, w każdym razie są na "kontrolowanym", jeszcze jedna pyskówka i nie będzie tak miło
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-22, 15:10   #38
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Cytat:
Napisane przez joannea
a później go jeszcze skomentowała:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=77330

Akane - pokazałaś klasę chciałabym miec tyle opanowania
Osobicie dziękuję redakcji za czujność, uhhhhh.
Dzięki za ciepłe słowa
Przeczytałam następne wypowiedzi madonka i chyba faktycznie jej wyskok w stosunku do mnie nie był odsobniony. Chyba dobrze, że zapytałam jak to jest z tym "pozwalaniem sobie", bo na tych tekstach mogłoby się nie skończyć. A szkoda naszych nerwów

Raz jeszcze dziękuję Paniom Moderatorkom za zainteresowanie tematem
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 15:25   #39
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

ban dla Kotowca wydaje się uzasadniony
Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Odnośnie Kotowca:
Najpierw dałem jej bana na 14 dni. Normalne zachowanie uważam. Jednak otrzymałem zaraz potem korespondencję email, w której mnożyło się od słów podwórkowych, zakończone poleceniem dalszego lizania sobie pośladków.
Wynik: 14 dni urosło conieco.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 09:22   #40
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Cytat:
Napisane przez agabil1
ban dla Kotowca wydaje się uzasadniony
Przykro mi, ale nie nawykłem współmieszkać na forum z kobietami posługującymi się takimi słowami. Dlatego dla Kotowca ban absolutny i zdania raczej nie zmienię.

Owszem, były przypadki, kiedy zdanie zmieniałem, ale nigdy nie zeszliśmy z tymi osobami do poziomu pana Henia po paru głębszych.


p.s. Na przyszłość wkleję po prostu tego maila do mnie i będzie po sprawie.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 09:36   #41
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Przykro mi, ale nie nawykłem współmieszkać na forum z kobietami posługującymi się takimi słowami. Dlatego dla Kotowca ban absolutny i zdania raczej nie zmienię.

Owszem, były przypadki, kiedy zdanie zmieniałem, ale nigdy nie zeszliśmy z tymi osobami do poziomu pana Henia po paru głębszych.


p.s. Na przyszłość wkleję po prostu tego maila do mnie i będzie po sprawie.

Czasami mam wrażenie ze powinienes tak postąpic zeby co niektórym otworzyc gałki oczne
Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-23, 09:51   #42
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Przykro mi, ale nie nawykłem współmieszkać na forum z kobietami posługującymi się takimi słowami. Dlatego dla Kotowca ban absolutny i zdania raczej nie zmienię.

Owszem, były przypadki, kiedy zdanie zmieniałem, ale nigdy nie zeszliśmy z tymi osobami do poziomu pana Henia po paru głębszych.


p.s. Na przyszłość wkleję po prostu tego maila do mnie i będzie po sprawie.
Cóż, nie wiedziałam o tym - kiedy czytalam wątki nie było info o prywatnej korespondencji do Ciebie, być może pojawiło się to później, w takim razie zwracam honor, nie wiedziałam, nie miałam pojęcia o takim dictum. Na przyszłość myślę że dobrze byłoby upubliczniać podobne maile, żeby uniknąć właśnie takich pewnych niedomówień.
Szkoda że niektóre werbalne popisy i wściekłe podjudzanie watahy wilczyc oraz bezustanne kąsanie jeszcze nie zostały w odpowiedni sposób potraktowane... zresztą, zmilczę bo i co tu gadać...
Kotowca bronić nie chcę bo ani mnie ona ziębi ani grzeje, ale jest trochę innych zjawisk, ktore mnie irytują niepomiernie.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 09:52   #43
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Cytat:
Napisane przez Nutka
Czasami mam wrażenie ze powinienes tak postąpic zeby co niektórym otworzyc gałki oczne
Uuu, Nutko czyżby przytyk do mojej skromnej Smoczej osoby? Zapewniam szczerze, że gałki u mnie otwarte szeroko bardzo, w świetle ostatnich dziwnych wydarzeń wręcz wytrzeszczone, powiedziałabym
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 15:00   #44
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Szkoda że niektóre werbalne popisy i wściekłe podjudzanie watahy wilczyc oraz bezustanne kąsanie jeszcze nie zostały w odpowiedni sposób potraktowane... zresztą, zmilczę bo i co tu gadać...
Kotowca bronić nie chcę bo ani mnie ona ziębi ani grzeje, ale jest trochę innych zjawisk, ktore mnie irytują niepomiernie.
Smoczyco ,moze powinnaś sprecyzować?To czwarta aluzja w tym wą


tku ,a ja wciąż nie wiem o co chodzi... Zaczynam być ciekawa
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 16:44   #45
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Smoczyco ,moze powinnaś sprecyzować?To czwarta aluzja w tym wątku ,a ja wciąż nie wiem o co chodzi... Zaczynam być ciekawa
Ależ droga imienniczko, z mojej strony to ledwie druga aluzja, zatem nie pojmuję Twych supozycji. A co do precyzowania - ja chyba nie muszę tego robić, ja to wiem, Ty wiesz i te wszystkie osoby, które regularnie śledzą wizaż chyba również wiedzą o co mi chodzi
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 18:51   #46
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Ależ droga imienniczko, z mojej strony to ledwie druga aluzja, zatem nie pojmuję Twych supozycji. A co do precyzowania - ja chyba nie muszę tego robić, ja to wiem, Ty wiesz i te wszystkie osoby, które regularnie śledzą wizaż chyba również wiedzą o co mi chodzi
Hmm...śledzę Wizaż regularnie i nie wiem Nieważne
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 18:59   #47
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Cytat:
Napisane przez Nutka
Czasami mam wrażenie ze powinienes tak postąpic zeby co niektórym otworzyc gałki oczne
Ależ bardzo proszę... w załączeniu, bo i fajnego gifka załączyła
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 19:08   #48
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Ależ bardzo proszę... w załączeniu, bo i fajnego gifka załączyła
Nieźle, nieźle...
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 19:47   #49
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Przeczytalam mail Kotowca i rzeczywiscie,nie dziwie sie ze ma calkowity ban.Madonek rowniez zachowala sie bardzo niekulturalnie ale mysle,ze nie zasluzyla na az taka kare.Wiem,ze decyzja nalezy nie do mnie tylko do osob "wyzszych" i moja opinia nic nie pomoze ale czy moglabym miec prosbe,zebyscie to jescze raz przemysleli?Moze moglaby dostac szanse...Przeciez kazdy na nia zasluguje,tym bardziej,ze Madonek wczesniej nigdy nic podobnego nie zrobila i mysle ,ze nie zrobilaby.Moim zdaniem ban na kilkanasie dni czy nawet tygodni bylby najbardziej sprawiedliwy.Bo calkowity ban nie jest,Madonek na az taka kare nie zasluzyla.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-23, 19:57   #50
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Zastanowiłam się wystarczająco zanim zbanowałam Madonka- chyba sobie już to wyjaśniłyśmy w PW, prawda? To nie był jednorazowy wyskok, ale taki jest jej styl wypowiedzi. Byle kogoś sprowokować, byle dopiec, powiedzieć coś przykrego.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 20:04   #51
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Tak,wiem,rozmawialysmy o tym i jestem zaskoczona zachowaniem Madonka bo poznalam ją jako bardzo inteligentna,madra i zyczliwa osobe.Nie zauwazylam zeby byla w stosunku do kogos niemila,niezyczliwa(oproc z tego jednego watku).Dlatego pomyslalam,ze sprawiedliwe byloby danie jej szansy a nie staly ban.Wiem,ze moje zdanie nic nie zmieni ale chcialam je jednak napisac,sprobowac.
Wszyscy jestesmy ludzmi a pomylka ludzka rzecz.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 20:30   #52
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Polecam więc zapoznać się z innymi wypowiedziami Madonka również. Nie był to jednorazowy wyskok, co powtórzę po raz kolejny i mam nadzieję, że ostatni.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 20:58   #53
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Jelonku myslalam ,ze jest tu naprawde przyjazna atmosfera.Juz nawet nie chodzi mi o Madonka ale widze,ze zrobilam cos zlego,ze wogole osmielilam zapytac,wyrazic swoja opinie w tej kwestii.Ty jestes moderatorem ale chyba mozemy z Toba rozmawiac o wszystkim.Nie wiedzialam,ze Cie tak zdenerwuje.Przepraszam...
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:13   #54
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Ale gdzie tu jakieś zdenerwowanie Jelonka się objawia? Ja nie widzę
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:25   #55
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Widzisz Lexie,ja to tak odebralam.
"...Nie był to jednorazowy wyskok, co powtórzę po raz kolejny i mam nadzieję, że ostatni..."
Jelonek nie musiala mi tego powtarzac jak malemu dziecku albo dziecku w szkole.Chcialam dowiedziec sie czegos w sprawie Madonka ale teraz zaluje...
A ja juz taka jestem,ze sie wszystkimi przejmuje.Widac nie zawsze to wychodzi na dobre.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 08:55   #56
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

no wlasnie ja tez sie zastanawiam jak daleko mozna sie posunac tez mialam taki owy problem jest na perfumeryjnym a sprawa dotyczyla pewnego zapachu ktory zostal mocno skrytykowany w stanelam w obronie bo zapach nie jest taki zly i uwzglednilam w swojej wypowiedzi ze kazdy ma swoje zdanie jedna z wizazanek nie miala naprawde sie czego czepiac do zaczela od glupich docinek i malej prowokacjii nie wiem co mam o tym myslec dziewczyny
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 12:27   #57
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Cytat:
Napisane przez mosticchio
no wlasnie ja tez sie zastanawiam jak daleko mozna sie posunac tez mialam taki owy problem jest na perfumeryjnym a sprawa dotyczyla pewnego zapachu ktory zostal mocno skrytykowany w stanelam w obronie bo zapach nie jest taki zly i uwzglednilam w swojej wypowiedzi ze kazdy ma swoje zdanie jedna z wizazanek nie miala naprawde sie czego czepiac do zaczela od glupich docinek i malej prowokacjii nie wiem co mam o tym myslec dziewczyny
nie wpadajmy w histerię urządzania polowań na czarownice - dziewczyny zwróciły ci uwagę, że się nie da czytac twoich postów, bo nie uzywasz w ogóle znaków interpunkcyjnych, co zresztą jest prawdą. Ty natomiast najpierw odpyskowałaś w mało elegancki sposób, a następnie wyedytowałas swój wpis, a potem odpowiedź, żeby ładniej wyglądało i poleciałaś użalać się nad soba na redakcyjne - tak się nie robi, wiesz?
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 12:40   #58
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

nie mam zamiaru prowadzic dyskusjii i mysle nie chodzilo wcale o znaki interpunkcyjne tyko zrazilo to ze mamy odmienne gusty co do perfum ugryzlo to tak bardzo e same zaczely mnie prowokowac chcac doprowadzic do klotni i te glupie podteksty ze chyba w Italii nie uzywaja znakow interpunkcyjnych ja nikogo tutaj( nie krytykuje chcac zarazem ponizyc kogos ) czy w polsce sa uzywane znaki interpunkcyjne czy nie bo wiem ze od takich glupich docinek zaczynaja sie klotnie
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 12:53   #59
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Cytat:
Napisane przez hybris
nie wpadajmy w histerię urządzania polowań na czarownice - dziewczyny zwróciły ci uwagę, że się nie da czytac twoich postów, bo nie uzywasz w ogóle znaków interpunkcyjnych, co zresztą jest prawdą. Ty natomiast najpierw odpyskowałaś w mało elegancki sposób, a następnie wyedytowałas swój wpis, a potem odpowiedź, żeby ładniej wyglądało i poleciałaś użalać się nad soba na redakcyjne - tak się nie robi, wiesz?
Nie widziałem postu przed edycją, dlatego trudno mi się ustosunkować do dyskusji.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 12:54   #60
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Jak daleko można się posunąć?

Cytat:
Napisane przez mosticchio
nie mam zamiaru prowadzic dyskusjii i mysle nie chodzilo wcale o znaki interpunkcyjne tyko zrazilo to ze mamy odmienne gusty co do perfum ugryzlo to tak bardzo e same zaczely mnie prowokowac chcac doprowadzic do klotni i te glupie podteksty ze chyba w Italii nie uzywaja znakow interpunkcyjnych ja nikogo tutaj( nie krytykuje chcac zarazem ponizyc kogos ) czy w polsce sa uzywane znaki interpunkcyjne czy nie bo wiem ze od takich glupich docinek zaczynaja sie klotnie
zamiast udawać "więźnia sumienia" lepiej powiedz, dlaczego wyedytowałaś swoje posty, zanim przyszłaś tutaj narzekać, że tyle jest zła na świecie. I proszę, zacznij używac interpunkcji, bo twój sposób pisania to ewidentny brak szacunku wobec osób, do których się zwracasz.
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.