Zuzana Light - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-22, 19:06   #1381
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny to ja jestem trochę zdezorientowana . Cały czas wszystkie powtarzacie, że wystarczy Zuzka i jej Zwowy, ze nie powinno sie już nic więcej, bo to niezdrowo. podobno widzicie efekty przy samych ZWOWach, a teraz slysze, ze ćwiczycie po 1-1,5 h

To, że jedna osoba napisała nie znaczy, że wszystkie a jeśli chodzi o dłuższe (te do godziny) treningi to była mowa o innych niż Zuzki. Ja np. ćwiczę głownie siłowe
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 19:16   #1382
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
To, że jedna osoba napisała nie znaczy, że wszystkie a jeśli chodzi o dłuższe (te do godziny) treningi to była mowa o innych niż Zuzki. Ja np. ćwiczę głownie siłowe
No nie jedna, bo nawet Ty Rzabbo, mówiłaś, że przy ZWODzie dziennie można schudnąć, bo pomimo tego, że taki krótki, to jednak spala sie tłuszcz (chyba najczesciej pojawiające się pytanie na wątku, czy można schudnąć, bo ZWODy są krótkie itp. itd) Stąd też się zdziwiłam, to że Ty ćwiczysz więcej to wiem Była jeszcze kiedyś poruszana kwestia, tego właśnie, czy coś jeszcze po ZWODzie można ćwiczyć i wiele z Was powiedziało, że w takim razie chyba za mało z siebie daje skoro ma siłe jeszcze na coś więcej po Zuzce... Torche się podłamałam, bo zamieniłam Insanity (ok. 45 min) na ZWODy, by zaoszczędzić czas, myslałam, że efekt jest zblizony, ale to może jednak powód tego, ze nie chudne (nie diety i odżywiania, bo myśle, że robię to w miare dobrze). Chyba w takim wypadku powrócę do insanity

Edit: sorry za to coś w zwodzie
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 19:53   #1383
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Zuzana Light

Mi chodziło o to, ze jedna napisała, że ćwiczy 1,5 h
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 20:35   #1384
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny to ja jestem trochę zdezorientowana . Cały czas wszystkie powtarzacie, że wystarczy Zuzka i jej Zwowy, ze nie powinno sie już nic więcej, bo to niezdrowo. podobno widzicie efekty przy samych ZWOWach, a teraz slysze, ze ćwiczycie po 1-1,5 h
Wystarczy ćwiczyć tylko Zuzkę i mieć efekty, w wątku wypowiadały się wizażanki, które ćwiczą tylko z Ewką.
Bo się nie powinno nic więcej robić, o tym mówi sama Zuzka.
Po 1-1,5 h ćwiczą głównie te, które Zuzką się wspomagają oraz te, które nie są świadome, że więcej nie znaczy lepiej.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Była jeszcze kiedyś poruszana kwestia, tego właśnie, czy coś jeszcze po ZWODzie można ćwiczyć i wiele z Was powiedziało, że w takim razie chyba za mało z siebie daje skoro ma siłe jeszcze na coś więcej po Zuzce...
Ale Insanity też nie jest programem, który wybitnie odchudza. Nie wiem skąd to dziwne przekonanie.

Co do Zuzki - jakby nie patrzeć ona ma na chwilę obecną prawie 60 zwowów. Logicznym zatem staje się, że są tam różne treningi, o różnej intensywności i różnym oddziaływaniu na ciało. I tak są tam takie, które można uznać za luźniejsze. Ale jest też sporo takich, które męczą, a jak nie męczą wystarczy po prostu wziąć porządne obciążenie lub zrobić poprawną wersję ćwiczenia (nie tą łatwiejszą) i wtedy dopiero jest tak, jak być powinno.

I stąd też zwykle zdziwienie dziewczyn ćwiczących z Zuzką, kiedy przychodzi ktoś piszący, że zwow-y go nie męczą, a potem okazuje się, że np. ćwiczy sobie z hantelkami 1-2 kg, pompki robi damskie i nawet nie próbuje męskich, nie robi pełnego burpee, itp. itd. Czyli tak naprawdę mamy do czynienia z osobą, która nie daje zbyt wiele z siebie podczas ćwiczeń i faktycznie nie robi ich na maksa. Więc w takich sytuacjach nie ma co się dziwić, że nie męczy
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni

Edytowane przez tygryskowym_okiem
Czas edycji: 2013-02-22 o 20:37
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 21:22   #1385
even_number
Raczkowanie
 
Avatar even_number
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 188
Dot.: Zuzana Light

Witam wszystkie cwiczace

Pojawiam sie znowu ja, ta lamaga od skreconej kostki

Znalazlam wszystkie treningi z zuzka od samego piczatku bodyrock, kurcze, 30gb tego jest!!
__________________
Uni of Edinburgh?
even_number jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 21:30   #1386
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zuzana Light

Rzabba, aaaaaa, nie zrozumiałam kontekstu

Tygrysku mi Insanity dawalo efekty, widziałam sama po sobie, poza tym wysiłek tam tez jest spory, choć mniej siłowy, ale to przez insanity nauczyłam się robić normalne pompki.

Czyli podsumowując Same ZWODy są wystarczajace dla osoby, która chce zrzucić tak do 5 kg, bez budowania masy, czy konkretnej sylwetki? I jeśli dorzucę do tego jeszcze tylko basen (2-3 x w tyg) oraz taniec (2 x w tyg, ale to prawie w ogóle niewysiłkowo, czasami tylko lekko zgrzana wychodzę z zajęć), to nie bedzie to też dla mnie krzywdzace. Zuzke ćwicże 3-4x, mam jeszcze karte Multisportu i nie wiem czy nie dorzucić jakiegoś fitnessuu, siłka odpada, bo wstydliwa jestem i nieśmiała
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 22:50   #1387
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Melduje wieczorny ZCUT#2 plus ABS teraz czas coś zjeść ;-))
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 15:51   #1388
psychobunny
Raczkowanie
 
Avatar psychobunny
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Zuzana Light

Dziś ZWOW #25, faaaajny, tylko trochę krótki i nie zdążyłam się zmęczyć
psychobunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 15:56   #1389
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez psychobunny Pokaż wiadomość
Dziś ZWOW #25, faaaajny, tylko trochę krótki i nie zdążyłam się zmęczyć
Tez ostatnio robiłam. I nie wysłuchałam, że te pierwsze burpees jest tylko jeden raz, myslałam, że się będzie powatarzało w każdej rundzie. Po pierwszej 30 myślałam, ze oszalała, zebym zrobiła to jeszcze raz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 17:51   #1390
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: Zuzana Light

a co tu tak cicho?? cwiczymy, forme na lato robimy

zakupilam dzis obciazenie w tesco o ktorym wspomnialam, a w zasadzie dostalam na rocznie od malza kosztowaly jednak po 46zl, za 32zl byla 7,5kg.

u mnie dzis przyplyw sil i checi (z takim obciazeniem to ja moge cwiczyc ) zrobilam ZWOW wlasnej kombinacji, praktycznie silowy. swietnie mi sie cwiczylo czas: 21min 30sek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2354.jpg (163,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2355.jpg (140,3 KB, 13 załadowań)
__________________
"Nie trwoń czasu, to z niego składa się życie."
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 18:10   #1391
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Właśnie zrobiłam zwow #7. Jeden z moich ulubionych.
A jutro chyba jakiś siłowy, mam ochotę na ciężary. Może #14 zrobię...
koko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 20:52   #1392
CzarnaKocurka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaKocurka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rybnik / Katowice
Wiadomości: 611
Dot.: Zuzana Light

Dzisiaj zrobiłam ZWOW #55... Ciężko było pod koniec ehh
__________________
Wiosenne porządki
wymieniam art zabawki (serwetki do decoupage, wełna czesankowa, materiały do scrapbookingu itp.)
wymieniam książki
a tych książek s z u k a m

CzarnaKocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 22:19   #1393
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość

Wiecie co - ja tak skaczę po tych zwowach i strasznie widac przemianę Zuzki. Tzn tez w tych pierwszych fajnie wygladała, ale jest róznica w porównaniu z ostatnimi Ja chcę taki brzuch jak ona i to do lata
jest różnica. Zuzka ZAWSZE wyglądała super ale widać jej przemianę. Za czasów bodyrock (początki?) troszkę chudawa, napewno na potrzeby programu mega odtłuszczona: http://gogirlsa.co.za/wp-content/upl...zana-Light.jpg
później miała czas jak się stała bardziej...apetyczna http://www.youtube.com/watch?v=a2Jo6qZUe7Y
gdzieś w ostatnim filmiku mówi, że udało jej się schudnąć...pewnie poleciało jej kilka kg jak uruchomiła swoją stronę i cotygodniowe Zwowy (a teraz jeszcze dodatkowy wysiłek na filmiki Zcut!)
Ja też chcę taki brzuch (takie ciało) jak ona ''i to do lata''
http://24.media.tumblr.com/d34be3d24...0xu2o1_500.png
Cytat:
Napisane przez even_number Pokaż wiadomość
Witam wszystkie cwiczace

Pojawiam sie znowu ja, ta lamaga od skreconej kostki

Znalazlam wszystkie treningi z zuzka od samego piczatku bodyrock, kurcze, 30gb tego jest!!
no się pochwal, które treningi już zrobiłaś i które polecasz!

beatiska: [Czyli podsumowując Same ZWODy są wystarczajace dla osoby, która chce zrzucić tak do 5 kg, bez budowania masy, czy konkretnej sylwetki? I jeśli dorzucę do tego jeszcze tylko basen (2-3 x w tyg) oraz taniec (2 x w tyg, ale to prawie w ogóle niewysiłkowo, czasami tylko lekko zgrzana wychodzę z zajęć), to nie bedzie to też dla mnie krzywdzace. Zuzke ćwicże 3-4x, mam jeszcze karte Multisportu i nie wiem czy nie dorzucić jakiegoś fitnessuu, siłka odpada, bo wstydliwa jestem i nieśmiała ]

twoje tygodniowe minimum to:
3 x Zuzka (z założeniem, że się przykładasz nawet te 12-15 min)
2x basen (super)
2x taniec (to, że sie nie spływasz potem nie znaczy, ze nie spalasz kalorii
z uwzględnieniem przyzwoitej diety- 5 kg szybciutko zrzucisz

Cytat:
Napisane przez psychobunny Pokaż wiadomość
Dziś ZWOW #25, faaaajny, tylko trochę krótki i nie zdążyłam się zmęczyć
oooooo, zapomniałam o tym Zwowie, a fajny jest zapisuję
a co do zmęczenia- zakończ Zwow-a tym, czym rozpoczęłaś
Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
a co tu tak cicho?? cwiczymy, forme na lato robimy

zakupilam dzis obciazenie w tesco o ktorym wspomnialam, a w zasadzie dostalam na rocznie od malza kosztowaly jednak po 46zl, za 32zl byla 7,5kg.

u mnie dzis przyplyw sil i checi (z takim obciazeniem to ja moge cwiczyc ) zrobilam ZWOW wlasnej kombinacji, praktycznie silowy. swietnie mi sie cwiczylo czas: 21min 30sek

zazdroszczę. Nie ma to jak trening z porządnym obciążeniem (gym )

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
Właśnie zrobiłam zwow #7. Jeden z moich ulubionych.
A jutro chyba jakiś siłowy, mam ochotę na ciężary. Może #14 zrobię...
fajna ta 7-ka.. (ciągle szukam pomysłów na kolejne Zwowy a jakie miałaś obciążenie w 'love bends'? również zapisuję do zrobienia, ale zamiast tego ostatniego ćwiczenia u siebie widzę 'oblique crunch'


malvinus- też sie wczoraj zdziwiłam co tu tak cicho! znalazłam Was na ...2 stronie
wczoraj u mnie najnowszy 57...klasyyyyyka ćwiczenia dobrze znane, nieskomplikowane, ale w 4 rundach robią swoje przed zrobiłam moje challenges, po- ab ripper i dobra godzina w jękach mi zeszła
dzisiaj na szybko cardioooo - 12 min AMRAP -Zwow 43
jutro rest
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 22:54   #1394
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość

fajna ta 7-ka.. (ciągle szukam pomysłów na kolejne Zwowy a jakie miałaś obciążenie w 'love bends'? również zapisuję do zrobienia, ale zamiast tego ostatniego ćwiczenia u siebie widzę 'oblique crunch'
7kg. Ale to chyba nadal za mało. Chociaż poprzednio wzięłam 6kg, a następnego dnia zakwasy. Takie podstępne jest to ćwiczenie, podczas treningu jakoś go nie czuć, ale już następnego dnia tak.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 07:40   #1395
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
beatiska:

twoje tygodniowe minimum to:
3 x Zuzka (z założeniem, że się przykładasz nawet te 12-15 min)
2x basen (super)
2x taniec (to, że sie nie spływasz potem nie znaczy, ze nie spalasz kalorii
z uwzględnieniem przyzwoitej diety- 5 kg szybciutko zrzucisz
Dziekuję za opinię
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 11:35   #1396
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: Zuzana Light

zamiast tu chwalic sie co cwiczyly to one TAM dyskutuja o polskich trenerkach i innych ☠☠☠☠☠☠☠ach

dzis # 31, czas 26 min 45sek. zmachalam sie, wiem ze dlugo ale musialam lapac oddech... najgorsze bylo 20 burpess. brzuszki robilam knees hugs, russian twist (z 10kg, po 50 na strone czyli 100) i side crunch (50 w sumie). kiedys juz go robilam i zajal mi ok 2 min dluzej ale napewno robilam pompki damskie, a dzis meskie. chyba #7 bedzie nastepna,fajna jest
__________________
"Nie trwoń czasu, to z niego składa się życie."
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 13:39   #1397
Kerju
Raczkowanie
 
Avatar Kerju
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 286
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
zamiast tu chwalic sie co cwiczyly to one TAM dyskutuja o polskich trenerkach i innych ☠☠☠☠☠☠☠ach
nic nowego
Ostatnio opuściłam się z aktywnością na forum ale już się poprawiam Melduję zbiórczo za ostatni tydzień: ZWOW #46, 52, 54, 55, 56, 57 i dzisiejszy ZWOW #19 ten ostatni nie obył się bez modyfikacji, i tak zamiast pistolsów były przysiady na jednej nodze z hantlami i nogą na krześle, a zamiast "chodzonych" pompek (wczorajszy Z57 zajechał mi ręce) najzwyklejszy plank, choć i to dało mi popalić i w ostatnich dwóch rundach telepało mną jak młodym jastrzębiem w locie
Kerju jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 14:33   #1398
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: Zuzana Light

widze ze nadrabiasz nowosci ja bede bic swoje rekordy w tym tyg, zawsze mnie to bardziej motywuje do wiekszego wysilku
__________________
"Nie trwoń czasu, to z niego składa się życie."
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 17:06   #1399
psychobunny
Raczkowanie
 
Avatar psychobunny
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Zuzana Light

Ja dziś melduję zwow #26
psychobunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 21:50   #1400
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
zakupilam dzis obciazenie w tesco o ktorym wspomnialam, a w zasadzie dostalam na rocznie od malza kosztowaly jednak po 46zl, za 32zl byla 7,5kg.
Ale super prezent na rocznię

Melduję pt- 14, wczoraj , dzisiaj 44.

Te fimiki Zuzki kiedy ja będe to burpees ta robic
Chociaz jest poprawa - w pt bolało mnie wszystko tak, ze przy kazdej próbie pompek po zwowie 14 mialam wrażenie ze rozłazi mi się klata,auć.... wczoraj nic nie zrobilam, a dzissiajsze burpees jakoś tak fajnie i lekko mi poszło
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 10:20   #1401
psychobunny
Raczkowanie
 
Avatar psychobunny
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Zuzana Light

Donoszę, że dziś od rana skusiłam się na zwow #27 Krótki, ale dość monotonny w porównaniu z wczorajszym 26.
psychobunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 10:46   #1402
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Zuzana Light

zwow # 36, musiałam dołożyć jedną rundę bo jakoś malo męczący..
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 11:44   #1403
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny to ja jestem trochę zdezorientowana . Cały czas wszystkie powtarzacie, że wystarczy Zuzka i jej Zwowy, ze nie powinno sie już nic więcej, bo to niezdrowo. podobno widzicie efekty przy samych ZWOWach, a teraz slysze, ze ćwiczycie po 1-1,5 h

Ja się przyznam, że 2 lata ćwiczeń z Zuzką i ani grama nie schudłam ani mięśni nie wyrobiłam. Potem poszłam na siłownię normalną i nieco lepiej to wygląda, aczkolwiek ja ogólnie nie mam tendencji do chudnięcia od ćwiczeń.
Ale Zuzka to taka przyjemność moja, urozmaica dzień.
Także nie, nawet 2h dziennie z Zuzką niewiele mi dają, oprócz tego muszę dziennie przebiec jakies 6-8 km, potem z godzinka siłowych i dopiero przy takiej ilości przestaję tyć jeśli zjem za dużo ale nadal nic nie chudnę. Taki mam typ ciała, niestety.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 12:25   #1404
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ja się przyznam, że 2 lata ćwiczeń z Zuzką i ani grama nie schudłam ani mięśni nie wyrobiłam. Potem poszłam na siłownię normalną i nieco lepiej to wygląda, aczkolwiek ja ogólnie nie mam tendencji do chudnięcia od ćwiczeń.
Ale Zuzka to taka przyjemność moja, urozmaica dzień.
Także nie, nawet 2h dziennie z Zuzką niewiele mi dają, oprócz tego muszę dziennie przebiec jakies 6-8 km, potem z godzinka siłowych i dopiero przy takiej ilości przestaję tyć jeśli zjem za dużo ale nadal nic nie chudnę. Taki mam typ ciała, niestety.
no nie wiem może po prostu coś robisz nie tak skoro masz problem ze schudnięciem i wyrabianiem mięśni. Piszesz że ćwiczysz 2 h dziennie z Zuzką i jeszcze biegasz może za dużo tego i organizm się buntuje? albo może dietę powinnaś trochę zmodyfikować? Jak tyle czasu robisz zwowy Zuzki to gdzieś mi się nie chce wierzyć że nie ma żadnych efektów, jakie ciężarki do nich dobierasz?
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 12:29   #1405
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
dzis # 31, czas 26 min 45sek. zmachalam sie, wiem ze dlugo ale musialam lapac oddech... najgorsze bylo 20 burpess. brzuszki robilam knees hugs, russian twist (z 10kg, po 50 na strone czyli 100) i side crunch (50 w sumie). kiedys juz go robilam i zajal mi ok 2 min dluzej ale napewno robilam pompki damskie, a dzis meskie. chyba #7 bedzie nastepna,fajna jest
Ale to sobie dodatkowo dołożyłas czy jak?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 12:48   #1406
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez psychobunny Pokaż wiadomość
Donoszę, że dziś od rana skusiłam się na zwow #27 Krótki, ale dość monotonny w porównaniu z wczorajszym 26.
Cytat:
Napisane przez Klepsydra88 Pokaż wiadomość
zwow # 36, musiałam dołożyć jedną rundę bo jakoś malo męczący..
a te już od rana szaleją i ciągle im mało
..a ja strasznie się dziś nie wyspałam przekładam trening na wieczór- rozbudzę się poprzez zajęcia w ciągu dnia.

DZIEWCZYNY! dbacie o posiłki okołotreningowe kiedy robicie tylko Zwowy? tj.węgle, białko, min. tłuszczy? czy ze względu na krótki czas treningu nie traktujecie sprawy 'aż tak poważnie?' pytanie szczególnie do dziewczyn ćwiczących rano (po śniadaniu? jakim?

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ja się przyznam, że 2 lata ćwiczeń z Zuzką i ani grama nie schudłam ani mięśni nie wyrobiłam. Potem poszłam na siłownię normalną i nieco lepiej to wygląda, aczkolwiek ja ogólnie nie mam tendencji do chudnięcia od ćwiczeń.
Ale Zuzka to taka przyjemność moja, urozmaica dzień.
Także nie, nawet 2h dziennie z Zuzką niewiele mi dają, oprócz tego muszę dziennie przebiec jakies 6-8 km, potem z godzinka siłowych i dopiero przy takiej ilości przestaję tyć jeśli zjem za dużo ale nadal nic nie chudnę. Taki mam typ ciała, niestety.
wcale nie musiałaś chudnąć.
Ale, że mięśni nie wyrobiłaś w ogóle po 2 latach intensywnych ćwiczeń to nie uwierzę..
2. musiałabyś dziennie jadać dużo za dużo

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Ale to sobie dodatkowo dołożyłas czy jak?
jeśli również mogę się wypowiedzieć na temat tego Zwowa..ja zamiast 3x 50 sit up robiłam 1x brzuszki na górne partie, 1x na dolne, 1x skośne..I tak po 3 rundach masz kompletny trening z kompletnym zestawem na abs
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 13:13   #1407
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
no nie wiem może po prostu coś robisz nie tak skoro masz problem ze schudnięciem i wyrabianiem mięśni. Piszesz że ćwiczysz 2 h dziennie z Zuzką i jeszcze biegasz może za dużo tego i organizm się buntuje? albo może dietę powinnaś trochę zmodyfikować? Jak tyle czasu robisz zwowy Zuzki to gdzieś mi się nie chce wierzyć że nie ma żadnych efektów, jakie ciężarki do nich dobierasz?
Mam tu ciezarki po 6kg, na silce sobie biore w tej chwili hantle 6-8 i sztabki do 15.

Ogólnie Zuzka nie wygląda tak od samych ćwiczeń, zauważcie że ona żyje na sałacie. Codziennie je to samo, sałata, banan i masło orzechowe. Ona ma dziennie jakies 1200 kcal, nie dociąga do tych 2000. Do tego najpierw schudła dietą, potem zrobiła sobie biust, potem robiła mięśnie. Jak ktoś chce tłuszcz w mięsnie samymi ćwiczeniami przerobić to to jest normalne, że mu to zajmie lata. A ja nie mam siły jeść 1000 kcal i jeszcze ćwiczyć, trzymam się około 1700 dziennie, ale to jest o 700 za dużo, żebym zaczęła chudnąć.
Więc to nie jest tak, że Zuzce wystarcza ten jej jeden trening dziennie, troche bajeruje. Poza tym prowadzi zajęcia grupowe z tego co wiem, więc cwiczy kilka godzin.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 13:37   #1408
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Mam tu ciezarki po 6kg, na silce sobie biore w tej chwili hantle 6-8 i sztabki do 15.

Ogólnie Zuzka nie wygląda tak od samych ćwiczeń, zauważcie że ona żyje na sałacie. Codziennie je to samo, sałata, banan i masło orzechowe. Ona ma dziennie jakies 1200 kcal, nie dociąga do tych 2000. Do tego najpierw schudła dietą, potem zrobiła sobie biust, potem robiła mięśnie. Jak ktoś chce tłuszcz w mięsnie samymi ćwiczeniami przerobić to to jest normalne, że mu to zajmie lata. A ja nie mam siły jeść 1000 kcal i jeszcze ćwiczyć, trzymam się około 1700 dziennie, ale to jest o 700 za dużo, żebym zaczęła chudnąć.
Więc to nie jest tak, że Zuzce wystarcza ten jej jeden trening dziennie, troche bajeruje. Poza tym prowadzi zajęcia grupowe z tego co wiem, więc cwiczy kilka godzin.
Tak się wtrącę
1000 kcal to jest już głodówka, a nie racjonalna dieta. A może Ty jesz za mało właśnie i organizm przeszedł w tryb oszczędny. Do tego ćwiczysz za dużo...- spalasz mięśnie, a nie budujesz- zresztą z czego masz je budować jak jesz 1700 kcal- biegając , chodząc na siłkę i ćwicząc z Zuzką- moim zdaniem dlatego efektów nie ma. ..a wręcz tyjesz jak tylko przestaniesz biegać czy zjesz trochę więcej. Zmień zupełnie system i zacznie być jak trzeba- czyli jedz więcej ćwicz mniej

A no i jeszcze jedno- nie da się przerobić tłuszczu w mięśnie
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 14:17   #1409
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Tak się wtrącę
1000 kcal to jest już głodówka, a nie racjonalna dieta. A może Ty jesz za mało właśnie i organizm przeszedł w tryb oszczędny. Do tego ćwiczysz za dużo...- spalasz mięśnie, a nie budujesz- zresztą z czego masz je budować jak jesz 1700 kcal- biegając , chodząc na siłkę i ćwicząc z Zuzką- moim zdaniem dlatego efektów nie ma. ..a wręcz tyjesz jak tylko przestaniesz biegać czy zjesz trochę więcej. Zmień zupełnie system i zacznie być jak trzeba- czyli jedz więcej ćwicz mniej

A no i jeszcze jedno- nie da się przerobić tłuszczu w mięśnie
To troche mit ze 1000 kcal to głodówka. Jak sie pójdzie do lekarza i zmierzy Ci metabolizm to może spokojnie 1000 kcal przepisać, bo to jest właśnie najbardziej racjonalna dieta. Poza tym osoby starsze, którym metabolizm zwalnia mają przepisaną dietę nawet 500 kcal. Przy mojej masie 1700 to jest tyle ile spalam dziennie, jedząc więcej bym już tyła. Poza tym jak się je 5 razy dziennie to organizm nie przejdzie w tryb oszczędzania nawet przy 500 kcal więc to nie to. Po prostu różni ludzie różnie reagują na ćwiczenia, tu nie ma zasady. Sa trzy typy wyróżnione ectomorph, mesomoprh i endomorph, i każdy będzie miał inne efekty. Niestety jestem typowy endomorph, któremu wszystko przychodzi najtrudniej i najwolniej.
Dla mnie Zuzanna sama to jakbym nie robiła nic. Może gdybym faktycznie jadła tylko sałatę i banana to bym widziała zmiany, ale wylądowałabym w szpitalu.
Widzę efekty pracy z hantlami po ramionach, mięśnie się powiększyły ale tłuszcz został, zaraz się przestanę mieścić w rękawki, a tego nie chcę. Mowi się trudno i ćwiczy się dalej bo siedzieć na tyłku nie można.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 15:11   #1410
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
To troche mit ze 1000 kcal to głodówka. Jak sie pójdzie do lekarza i zmierzy Ci metabolizm to może spokojnie 1000 kcal przepisać, bo to jest właśnie najbardziej racjonalna dieta. Poza tym osoby starsze, którym metabolizm zwalnia mają przepisaną dietę nawet 500 kcal. Przy mojej masie 1700 to jest tyle ile spalam dziennie, jedząc więcej bym już tyła. Poza tym jak się je 5 razy dziennie to organizm nie przejdzie w tryb oszczędzania nawet przy 500 kcal więc to nie to. Po prostu różni ludzie różnie reagują na ćwiczenia, tu nie ma zasady. Sa trzy typy wyróżnione ectomorph, mesomoprh i endomorph, i każdy będzie miał inne efekty. Niestety jestem typowy endomorph, któremu wszystko przychodzi najtrudniej i najwolniej.
Dla mnie Zuzanna sama to jakbym nie robiła nic. Może gdybym faktycznie jadła tylko sałatę i banana to bym widziała zmiany, ale wylądowałabym w szpitalu.
Widzę efekty pracy z hantlami po ramionach, mięśnie się powiększyły ale tłuszcz został, zaraz się przestanę mieścić w rękawki, a tego nie chcę. Mowi się trudno i ćwiczy się dalej bo siedzieć na tyłku nie można.
w takim razie chyba masz niedowagę skoro Twoje zapotrzebowanie wynosi 1700 kcal... jeśli długo jesteś na takiej diecie to metabolizm dlatego zwolnił, przyzwyczaił się że dostarczasz mu za mało energii i wszystko magazynuje nawet jeśli ćwiczysz. Lekarz w normalnym przypadku na pewno nie przepisze 1000 kcal chyba że ktoś ma jakieś poważne problemy zdrowotne. Może właśnie powinnaś teraz zacząć jeść więcej nawet kosztem przytycia żeby rozkręcić metabolizm i dopiero wziąć się za racjonalne odchudzanie bo z tego co piszesz problem tkwi nie w tym jaką masz budowę tylko w diecie. Jesteś bardzo krytycznie nastawiona ''najtrudniej'', ''najwolniej'', a mi się wydaje że wystarczyło by zmienić taktykę żeby przychodziło łatwo i szybko
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 16:08:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.