Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-07, 20:53   #3001
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Ja tam na moje zdjęcia nie narzekam mimo pogody. Nawet ładniejsze wychodzą niż zawsze :P

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 20:57   #3002
Aniusia1408
Zadomowienie
 
Avatar Aniusia1408
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Fabryczna23 Pokaż wiadomość
Od tygodnia nie dodałam żadnego wpisu ani nie odpisałam na komentarze. Do tego raczej nie udzielam się na innych blogach - czasu mi braknie. Coś czuję, że w weekend się mogę nie wyrobić.

Mam tak samo, niestety...
__________________
Po prostu Ania

BLOG

Aniusia1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 21:10   #3003
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Nie, bo mialam Dopplera nic groznego nie wykazal na tyle, by trzeba bylo sie leczyc. Zaproponowal mi laser, ale przed ciaza nie ma sensu tego robic, wiec zostaje mi tylko schudniecie i dbanie o zylki

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------



To dopiero masakra. Moje kolezanki maja policystyczne i tyle pieprzenia z tym jest, a tak naprawde ciezko to wyleczyc. U mnie dziewczyny jezdza sie leczyc do Niemiec (mieszkam przy granicy). A bralam luteine na uregulowanie?


Cytat:
Napisane przez Mart_91 Pokaż wiadomość
To musisz bardzo się obserwować...ja miałam tylko ból nogi, raz miałam ją bardzo opuchniętą i miałam duszności coś a'la problemy z oddychaniem - trafiłam na sor gdzie potraktowali mnie w karygodny sposób, później jeszcze łażenie po lekarzach przez 1,5 tygodnia i dopiero okazało się, że to nie żadna torbiel (co organoleptycznie stwierdzili na sorze) a zakrzepica...musisz bardzo się obserwować i zwracać uwagę na każdy szczegół, bo nie zawsze zakrzepica daje takie oczywiste i ostre objawy...
ja jak będę następnym razem u mojego ginekologa to popytam o ten NuvaRing, czytałam o nim wcześniej ale obawiam się, że i tak nie będzie dla mnie;/ kurde wiecie co jest dla mnie najgorsze? Ja bez takiej praktycznie 100% antykoncepcji mam taką blokadę że hej...no nie wiem, jakbym zaszła w ciążę to nie byłby to dla mnie koniec świata, ale wolę jednak jeszcze trochę poczekać i za każdym razem przeżywam ogromny stres...w sumie jak sobie pomyślę, to z takim zakazem tabsów nie ma szans na jakieś lekkomyślne miłosne porywy...

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------




Dobrze masz...ja miałam zakrzep w żyle śródmięśniowej (niby też nie takie groźne) a musiałam przez ponad 3 miesiące mieć robione zastrzyki w brzuch i nosić sexy podkolanówki uciskowe
NR ma minimalną dawkę hormonów, i działa bardziej "punktowo"... No mi się nic nie działo w każdym razie
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 21:18   #3004
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez paulaxw Pokaż wiadomość
Tak sobie siedzę i myślę, że w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem A raczej jeszcze jego brakiem. Myślicie, że dobrze robię chcąc przenieść się na zaoczne i znaleźć pracę? Nie śpię po nocach myśląc o tym, ale boję się, że pracy za nim sobie nie znajdę wciąż będąc w trakcie studiów, albo dlatego, że nie mam żadnego doświadczenia... ale jak tu nabrać doświadczenia, studiując od rana do wieczora w obcym mieście :/ Jestem załamana, ze stresu znów wypadają mi włosy...
Ja ostatnio doszłam do tego samego. Nie wiem co studiujesz, ale dla mnie czyli biotechnologa pracy nie ma. Po magisterce chcę wyjechać za granicę, bo tam pracy jest więcej. Teraz muszę się intensywnie uczyć języków i będzie dobrze. Na starość sobie do polski wrócę
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja tam na moje zdjęcia nie narzekam mimo pogody. Nawet ładniejsze wychodzą niż zawsze :P

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
Spadówa
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 21:24   #3005
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Karmenka, glopio Ci?

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 21:24   #3006
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Wszyscy za granicę, państwo jest do tego anty ale sami nie zapewniają młodym pracy. Niestety dzisiaj studia nie gwarantują pracy....
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 22:17   #3007
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

nie było mnie tu pare dni i tyle czytania mnie czeka
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 23:10   #3008
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Promocja w Colorowo -40% na wszystko kupiłam 5 lakierów
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 23:13   #3009
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Wszystkiego najlepszego Kobiety
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 00:51   #3010
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

100 lat
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 03:35   #3011
levana
Raczkowanie
 
Avatar levana
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 457
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

dziewczyny, help

na którymś blogu widziałam notkę odnośnie kupionej bodajże biżuterii i kilku ubrań w jakimś sklepie internetowym (zagranicznym) - albo to było USA albo azjatyckie klimaty.
sklep na pewno miał jakąś konkretną nazwę, to był jeden wyraz.
w ofercie była biżu, ubrania, kapelusze, torebki, buty.

nie mogę go znaleźć, w historii też nic nie mam, a jedne kolczyki wpadły mi w oko i chciałam zamówić, któraś coś może kojarzy?


edit: NIEAKTUALNE, właśnie znalazłam

p.s. wszystkiego naj z okazji dnia kobiet ^^

Edytowane przez levana
Czas edycji: 2014-03-08 o 03:41
levana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-08, 05:35   #3012
BeautifulThings00
Raczkowanie
 
Avatar BeautifulThings00
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 36
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Wszystkiego najlepszego kobietki 😀🌹


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
BeautifulThings00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 08:08   #3013
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
uderzyło mnie to tak, że nie wiem, jak można być takim pacanem, żeby to zrobić i dalej, jak można być takim pacanem, żeby obok takiego siedzącego na klatce kilka godzin kota przechodzić i nie reagować??? jak to napisała jedna z moich koleżanek, (opcja dla wierzących) człowiek się Bogu nie udał :/
Ja siedziałam zalana łzami i życzę tej osobie, która to zrobiła, żeby los ją tak samo pokarał.. A najbardziej wzruszyły mnie te smutne oczy tego bezbronnego zwierzęcia, jakby pytało 'za co"...

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
Czy, któraś z was odkwaszała kiedykolwiek organizm? Szukam opinii na ten temat ale jedyne co znajduje to reklamy preparatów...
Wybieraj produkty alkalizujące,a unikaj tych silnie zakwaszających. Czyli po prostu przejdź na zdrowy tryb życia - silnie alkalizujące są między innymi cytrusy, buraki, kasza jaglana, generalnie jest to dieta warzywno-owocowa. Żadnych głodówek typu sam sok z grapefruita i robienie lewatyw nie polecam, bo i takie kwiatki można znaleźć w internecie, a można popaść w anemię (co większość uwaga za lekki stan ducha i oczyszczenie).

Cytat:
Napisane przez paulaxw Pokaż wiadomość
Tak sobie siedzę i myślę, że w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem A raczej jeszcze jego brakiem. Myślicie, że dobrze robię chcąc przenieść się na zaoczne i znaleźć pracę? Nie śpię po nocach myśląc o tym, ale boję się, że pracy za nim sobie nie znajdę wciąż będąc w trakcie studiów, albo dlatego, że nie mam żadnego doświadczenia... ale jak tu nabrać doświadczenia, studiując od rana do wieczora w obcym mieście :/ Jestem załamana, ze stresu znów wypadają mi włosy...
Sama myślę nad tym, póki co prawie rok przesiedziałam w domu. Mam w planach taki mały biznes, zobaczę, czy to się rozkręci. Jeśli nie, no to trzeba zdobyć chociaż jakieś wykształcenie

Cytat:
Napisane przez Mart_91 Pokaż wiadomość
Nie...byłam na wizycie kontrolnej w związku z torbielami na jajniku...w styczniu miałam mieć laparoskopię, ale na szczęście jakoś obyło się bez i teraz musiałam się zgłosić na wizytę kontrolną

Ja się boję wrócić do anty chociaż bez nich jest mi cholernie źle...ale tyle stresu co przeżyłam przy tym zakrzepie to chyba nie chcę więcej przeżywać...ale z drugiej strony, taka metoda antykoncepcji i zarazem zapobiegania powstawaniu torbieli bardzo mi odpowiadała...a pozostajesz pod stałą opieką naczyniowca?
Ja również jestem obciążona genetycznie (choroby naczyniowe) i na tabletki anty się nie zdecyduję...
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 08:15   #3014
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Dziewczyny dostałam propozycje współpracy z Dressale, współpracowała któraś z was z nimi? Mi się wydaje, że to jakaś lipa
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 08:31   #3015
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam propozycje współpracy z Dressale, współpracowała któraś z was z nimi? Mi się wydaje, że to jakaś lipa
"Wspolpracowalam" z podobna "firma" tzn oni mi przyslali "plaszczyk", ktory okazal sie bluza/kamizelka o beznadziejnej jakosci i polecial na smietnik ale warto sprobowac, tylko sprawdzaj rozmiarowke



Wszystkiego dobrego z okazji naszego swieta!** zapraszam z tej okazji na kobiece rozdanie
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 08:32   #3016
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Promocja w Colorowo -40% na wszystko kupiłam 5 lakierów
Także im uległam Tylko ja kliknęłam toppery : holo, oto el złoto i los diamentos
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 08:46   #3017
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

hej

Cytat:
Napisane przez Fabryczna23 Pokaż wiadomość
Od tygodnia nie dodałam żadnego wpisu ani nie odpisałam na komentarze. Do tego raczej nie udzielam się na innych blogach - czasu mi braknie. Coś czuję, że w weekend się mogę nie wyrobić.
u mnie też czasu brak, powoli mam przez to serdecznie dość mojej uczelni, bo przecież nie da się żyć tylko nią i nauką na przyjemności też powinno się mieć chwile... na szczęście w drugiej połowie semestru będzie trochę lepiej.

Karmenka, ja mogę wyjechać z Tobą za granicę chociaż rozmyślam też o zrobieniu doktoratu, ale nie wiem, czy chce mi się kolejne lata męczyć z nauką i ogromną dawką stresu

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Ja siedziałam zalana łzami i życzę tej osobie, która to zrobiła, żeby los ją tak samo pokarał.. A najbardziej wzruszyły mnie te smutne oczy tego bezbronnego zwierzęcia, jakby pytało 'za co"...
ja na takie rzeczy patrzeć nie mogę, bo od razu chce mi się płakać...

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Także im uległam Tylko ja kliknęłam toppery : holo, oto el złoto i los diamentos
ja top holo kupiłam wcześniej, jak była darmowa wysyłka, więc mnie już nic od nich nie kusi i promocję sobie podaruję ogólnie ostatnio na zakupy nie mam czasu, więc mój portfel jest uradowany

wrzuciłam w końcu notkę na bloga
__________________
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 09:59   #3018
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Wszystkiego najlepszego dziewczyny Oby każdy dzień był cudowny.
Doczekałam się promocji w Minti: -10% na wszystko.
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 10:05   #3019
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Fabryczna23 Pokaż wiadomość
Od tygodnia nie dodałam żadnego wpisu ani nie odpisałam na komentarze. Do tego raczej nie udzielam się na innych blogach - czasu mi braknie. Coś czuję, że w weekend się mogę nie wyrobić.
U mnie to samo. W tygodniu jak wracam z pracy to już ciemno a dzisiaj jak chciałam porobić na zapas, to pogoda z

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Promocja w Colorowo -40% na wszystko kupiłam 5 lakierów
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Także im uległam Tylko ja kliknęłam toppery : holo, oto el złoto i los diamentos
Ja wzięłam 6 Zmierzch, Drachetkę, Daleko do Sopotu, Drwiny z cytryny, ciemny top ten nowy i Los Diamentos
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-08, 10:05   #3020
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez Fabryczna23 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego dziewczyny Oby każdy dzień był cudowny.
Doczekałam się promocji w Minti: -10% na wszystko.
Ja też juz kliknęłam

Siedzę właśnie nad menu na bloga wczoraj ogarniałam etykiety i dodam nowe kategorie żeby łatwiej było posty wyszukać Na pewno będą paznokcie i makijaż, myślę co jeszcze
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 10:06   #3021
Alex_07
Zadomowienie
 
Avatar Alex_07
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 1 338
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Promocja w Colorowo -40% na wszystko kupiłam 5 lakierów
Tak myślałam, że szykują promocję więc się wstrzymałam z zamówieniem. Na pierwszy raz wzięłam 10 sztuk, mam nadzieję, że i u mnie będą wyglądać ładnie na paznokciach, bo naoglądam się u innych, a potem wielkie rozczarowanie.
Alex_07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 10:22   #3022
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ja też juz kliknęłam

Siedzę właśnie nad menu na bloga wczoraj ogarniałam etykiety i dodam nowe kategorie żeby łatwiej było posty wyszukać Na pewno będą paznokcie i makijaż, myślę co jeszcze
Ja jeszcze nie, ale już się doczekać nie mogę

Ogólnie to nie poznaję siebie - spałam dzisiaj do 10:50. Szook A tu taka ładna pogoda.
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 11:01   #3023
Aniusia1408
Zadomowienie
 
Avatar Aniusia1408
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Dzień doby i wszystkiego najlepszego

Widzę, że nie tylko jak pozbywam się pieniędzy od rana. Ja jak na razie atakuje z siostrą rosyjskie kosmetyki z triny
__________________
Po prostu Ania

BLOG

Aniusia1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 11:23   #3024
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Fabryczna23 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego dziewczyny Oby każdy dzień był cudowny.
Doczekałam się promocji w Minti: -10% na wszystko.
10%.., bez szału


Czy któryś sklep z kolorówką ma darmową dostawę z okazji Dnia Kobiet?

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniusia1408 Pokaż wiadomość
Dzień doby i wszystkiego najlepszego

Widzę, że nie tylko jak pozbywam się pieniędzy od rana. Ja jak na razie atakuje z siostrą rosyjskie kosmetyki z triny
Ja wczoraj pozbyłam się 140zł w lumpeksie Obkupiłam dziecko w tonę ubranek (+ 1 rzecz dla mnie, w sumie ok 40 sztuk). Jak pomyślę, że za to nie kupiłabym nawet 1/5 w sklepie to chce się znowu uderzyć na łowy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 11:27   #3025
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
10%.., bez szału


Czy któryś sklep z kolorówką ma darmową dostawę z okazji Dnia Kobiet?

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------


Ja wczoraj pozbyłam się 140zł w lumpeksie Obkupiłam dziecko w tonę ubranek (+ 1 rzecz dla mnie, w sumie ok 40 sztuk). Jak pomyślę, że za to nie kupiłabym nawet 1/5 w sklepie to chce się znowu uderzyć na łowy
Tez bylam wczoraj w sh, ale kupilam tylko sweter/poncho. Nowka sztuka, kosztowal 40 funtow a kupilam za 28zl, boski jest! ostatbio takze bylam i kupilam 2 super tschirty i sweterek kolory wiosenne - wszystko czarne oprocz poncha haha dokladnie, nie pamietam koedy ostatni raz kupilam cos w sieciowce oprocz torebki, ciuchow sportowych czy tzw basicow...
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 11:28   #3026
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
"Wspolpracowalam" z podobna "firma" tzn oni mi przyslali "plaszczyk", ktory okazal sie bluza/kamizelka o beznadziejnej jakosci i polecial na smietnik ale warto sprobowac, tylko sprawdzaj rozmiarowke

A jakie były warunki współpracy?
A konkretnie z tą marką Dressale któraś współpracowała?
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 11:30   #3027
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
A jakie były warunki współpracy?
Po prostu wyslali mi ta szmatke, nic nie chcieli w zamian, wiec nie nazwalabym tego wspolpraca.
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 11:35   #3028
Aniusia1408
Zadomowienie
 
Avatar Aniusia1408
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
10%.., bez szału


Ja wczoraj pozbyłam się 140zł w lumpeksie Obkupiłam dziecko w tonę ubranek (+ 1 rzecz dla mnie, w sumie ok 40 sztuk). Jak pomyślę, że za to nie kupiłabym nawet 1/5 w sklepie to chce się znowu uderzyć na łowy

Też właśnie patrzyłam ale 10% to mało Ja wolałabym darmową dostawę np na tym minti.


A co sh to ja jakoś nigdy nie mogę się tam odnaleźć. Wow, 40 sztuk Ale wiadomo dzieci szybko rosną i mi też byłoby szkoda kasy żeby wszystkie ubrania kupować ze sklepu.
__________________
Po prostu Ania

BLOG

Aniusia1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 11:54   #3029
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
ja top holo kupiłam wcześniej, jak była darmowa wysyłka, więc mnie już nic od nich nie kusi i promocję sobie podaruję ogólnie ostatnio na zakupy nie mam czasu, więc mój portfel jest uradowany
Ja z holo topem czekałam na promocje bo w sumie kolorówka jako tako nie kusiła

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja wzięłam 6 Zmierzch, Drachetkę, Daleko do Sopotu, Drwiny z cytryny, ciemny top ten nowy i Los Diamentos
Też mi się ten ciemny podobał ale później uznałam, że jednak sobie odpuszczę gdyż częściej jasnymi odcieniami maluje ale kto wie może kiedyś jeszcze mnie pokusi
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 12:20   #3030
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
ja nie próbowałam, ale moja siostra i mama mają ostatnio fioła na punkcie zdrowia, więc podczytywałam i wiem, że w tej książce było sporo o tym, np. o jakiejś miksturze o czyszczającej

ja się o nim dowiedziałam od lekarza ponieważ często się źle czuje, bolą mnie kości, stawy, wszystko! tarczyca ok, wyniki badań krwi ok. Lekarz zalecił mi kupić zestaw Alkana N, są w nim paski do pomiaru ph w moczu i wyszło. prawidłowe jest ok 7 a ja mam ok 5. zaczęłam brać ten lek i faktycznie czuje się lepiej, mam lepszy humor, nie boli mnie głowa, kości. warto poszukać w google informacji o objawach i przyczynach. ważna jest też dieta i wysiłek fizyczny. sam proszek nic nie zdziała.
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-29 22:47:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.