Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-31, 13:46   #3721
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Taka fajna ta Hydrabio? To chyba sobie ją sprawię, ale to w maju, jak wykończe wszystkie maseczki w saszetkach i tubkach, które mam.
Od czeterech dni używam Hydrabio UV na dzień, wiem, że filtr niziutki, ale cera zaczyna wyglądac lepiej... Na noc kłade grubą warstwę kremu emolium i jakoś leci
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 13:48   #3722
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Taka fajna ta Hydrabio? To chyba sobie ją sprawię, ale to w maju, jak wykończe wszystkie maseczki w saszetkach i tubkach, które mam.
Od czeterech dni używam Hydrabio UV na dzień, wiem, że filtr niziutki, ale cera zaczyna wyglądac lepiej... Na noc kłade grubą warstwę kremu emolium i jakoś leci
Znalazłam skład.
Jak to możliwe ze takie byle jakie składy maja takie fajnie działanie? (Podobnie krem Hydrabio)

Aqua, glycerin, cyclomethicone, dicaprylyl ether, dimethicone, xylitol, alcohol denat, glycol palmitate, corn starch modified, arachidyl alcohol, pyrus malus fruit extract, niacinamide, anhydroxylitol, rhamnose, mannitol, fructooligosaccharides, cyclopentasiloxane, glyceryl stearate, PEG-100 stearate, behenyl alcohol, cetyl alcohol, titanium dioxide, arachidyl glucoside, xanthan gum, hexyldecanol, C30-45 alkyl cetearyl dimethicone crosspolymer, aluminated, xylitylglucoside, stearic acid, caprylic/capric triglyceride, laminaria ochroleuca extract, disodium EDTA, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben, butylparaben, ethylparaben, isobutylparaben, fragrance.
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 13:48   #3723
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

ja dostalam kiedys spora probke, no i mnie przypasila na posloneczne ukojenie skory bedzie jak znalazl
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 13:53   #3724
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

pakosta chyba aż takie byle jakie nie są Skład może być za to kosmicznie długi i nafaszerowany różnymi olejkami czy wyciągami jak np. Nutrisource i zrobić masakrę na twarzy... To ja już wolę tę bylejakość Chociaż dawałam Hydrabio Riche i UV do analizy i nie zostały jakoś szczególnie zjechane
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 13:59   #3725
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
pakosta chyba aż takie byle jakie nie są Skład może być za to kosmicznie długi i nafaszerowany różnymi olejkami czy wyciągami jak np. Nutrisource i zrobić masakrę na twarzy... To ja już wolę tę bylejakość Chociaż dawałam Hydrabio Riche i UV do analizy i nie zostały jakoś szczególnie zjechane
Byle jaki = dla mnie bez rewelacyji
Silikon i alkohol, moja skóra tego nie lubi, lubi za to roślinki Mam kompletnie niewrażliwą cerę i wszelkie zielska na nią dobrze działają

Zizou jak ta biała maska jakjejtam oczyszczająca? Wiesz o czym mówię? Nie paczula tylko lotos albo inne cudo. Dalej zadowolona jesteś?
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 14:06   #3726
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

pakosto z zielnych moze nuxe nawilzajaca?
lotos spisuje sie swietnie nie smierdzi jak paczula. stosuje co drugi dzien i cere mam jak marzenie - czysta, nawilzona, uspokojona.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 14:26   #3727
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Dziewczyny Widzę, że chyba tylko ja dobrze się czuję Taka pogoda jak dziś wpływa na mnie jak zastrzyk pozytywnej energii, żadne choróbska czy osłabienia nie wchodzą w grę, może to dlatego, że ja zimą jestem w takim letargu a z wiosną się budzę i mam dużo siły
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 14:33   #3728
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Znalazłam skład.
Jak to możliwe ze takie byle jakie składy maja takie fajnie działanie? (Podobnie krem Hydrabio)

Aqua, glycerin, cyclomethicone, dicaprylyl ether, dimethicone, xylitol, alcohol denat, glycol palmitate, corn starch modified, arachidyl alcohol, pyrus malus fruit extract, niacinamide, anhydroxylitol, rhamnose, mannitol, fructooligosaccharides, cyclopentasiloxane, glyceryl stearate, PEG-100 stearate, behenyl alcohol, cetyl alcohol, titanium dioxide, arachidyl glucoside, xanthan gum, hexyldecanol, C30-45 alkyl cetearyl dimethicone crosspolymer, aluminated, xylitylglucoside, stearic acid, caprylic/capric triglyceride, laminaria ochroleuca extract, disodium EDTA, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben, butylparaben, ethylparaben, isobutylparaben, fragrance.

Sklad nie jest byle jaki baza kremu dosc niezla a skladniki aktywne wysoko i ciekawe

************************* ************************* *******

Tak przy okazji sie spytam,czy ma ktoras z Was konto na eBay'u? i czy pomoglaby w zakupie? Bede wdzieczna
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 14:36   #3729
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
pakosto z zielnych moze nuxe nawilzajaca?
lotos spisuje sie swietnie nie smierdzi jak paczula. stosuje co drugi dzien i cere mam jak marzenie - czysta, nawilzona, uspokojona.
Nuxe nie lubię, zieleń zielenią ale składy długości Iliady mnie przerażają Poza tym co 2 ich krem mi się na twarzy roluje.
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 14:38   #3730
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Ja niestety też osłabiona, a raczej mega wkurzona. Robiłam rano awanturę w banku, ktoś zalega mi sporo czasu z dwoma FV ,a ta kasa potrzebna mi teraz bardzo. By wszystko rozwikłać i uporządkować musiałam zrobić pełny wyciąg z historii konta firmowego na 365 dni wstecz, powinnam mieć do tego dostęp przez serwis int.(za który płacę), ale od września u.r ciągle coś modernizują i albo mam dostęp do niepełnej historii albo wcale go nie mam .
Dziś po raz kolejny robiłam awanturę w centrali banku i pani "poradziła" mi, bym udała się do placówki prowadzącej mój rachunek (bagatelka prawie 150 km). Niestety musiałam pojechać, właśnie wróciłam i zamiast korzystać ze słoneczka siedzę teraz nad papierami i staram się zrobić w nich porządek .
Życie jest niesprawiedliwe, a własna działalność to przy naszej biurokracji i podejściu do interesanta szczyt masochizmu!
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 14:43   #3731
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Nuxe nie lubię, zieleń zielenią ale składy długości Iliady mnie przerażają Poza tym co 2 ich krem mi się na twarzy roluje.
ja tez nie lubie, ale wiem, ze maja w swej ofercie maske nawilzajaca

0306 czym siem cieplo nad tymi papierami znam ten bol, kiedy wszystko mialo byc na wczoraj
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 17:48   #3732
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

melduję się ledwo żywa ale jeszcze zipię. Za to mój małżonek, którego nigdy odkąd się znamy nie widziałam chorego zaraził sie ode mnie szok

Muszę się pochwalic, mam śliczna butelkę Ultraviolet
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 18:15   #3733
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Umieram Po 1 nie działa mi internet w Warszawie i technik może przyjść dopiero za tydzień,
po 2 dzisiaj rano już prawie długi tunel ze światełkiem widziałam. Momentalnie jak sobie robiłam kanapke, oblał mnie zimny pot, zrobiło mi się duszno, mroczki przed oczami, jakiś taki dziwny jakby ścisk w głowie i niesamowity ból brzucha. Musiałam usiąść, bo bym się nie utrzymała na nogach. Ale kurcze musiałam iść na zajęcia, bo 1 nieobecność to - 3 punkty z 30tu do zdobycia. Cudem dotrwałam do końca laboratoriów i ćwiczeń, na wykład już nie dotarłam. Poszłam do domu spać Obudził mnie domofon i stwierdziłam, że wracam do domu. Po drodze na dworzec (no, prawie) w końcu odebrałam paczke z Truskawy Zaraz idę do łóżka to ją sobie rozpakuje Ehh.. przez moment już niby lepiej było, a dzisiaj znowu zdycham...
Ale jutro idę do lekarza (wiem, późno)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 18:23   #3734
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja tez nie lubie, ale wiem, ze maja w swej ofercie maske nawilzajaca

0306 czym siem cieplo nad tymi papierami znam ten bol, kiedy wszystko mialo byc na wczoraj
Uff, przebrnęłam .

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
Umieram Po 1 nie działa mi internet w Warszawie i technik może przyjść dopiero za tydzień,
po 2 dzisiaj rano już prawie długi tunel ze światełkiem widziałam. Momentalnie jak sobie robiłam kanapke, oblał mnie zimny pot, zrobiło mi się duszno, mroczki przed oczami, jakiś taki dziwny jakby ścisk w głowie i niesamowity ból brzucha. Musiałam usiąść, bo bym się nie utrzymała na nogach. Ale kurcze musiałam iść na zajęcia, bo 1 nieobecność to - 3 punkty z 30tu do zdobycia. Cudem dotrwałam do końca laboratoriów i ćwiczeń, na wykład już nie dotarłam. Poszłam do domu spać Obudził mnie domofon i stwierdziłam, że wracam do domu. Po drodze na dworzec (no, prawie) w końcu odebrałam paczke z Truskawy Zaraz idę do łóżka to ją sobie rozpakuje Ehh.. przez moment już niby lepiej było, a dzisiaj znowu zdycham...
Ale jutro idę do lekarza (wiem, późno)
Nie powiem: "a nie mówiłam?" Kuruj się i koniecznie zgłoś się do lekarza, co byś nie musiała jak ja pomocy szukać na pogotowiu.
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 18:27   #3735
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Aga, ach, mój ukochany Ultraviolet - używam tylko tych perfum od sześciu pewnie lat właśnie mi przypomniałaś, że niebawem skończy mi się butelka i należy kupić następną.
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 18:55   #3736
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Nie powiem: "a nie mówiłam?" Kuruj się i koniecznie zgłoś się do lekarza, co byś nie musiała jak ja pomocy szukać na pogotowiu.
No mówiłaś, mówiłaś Ale ja cały czas sądziłam, że nie jest jeszcze aż tak źle i wmówiłam sobie, że da się to zaleczyć gripexami itp.

Mam pytanie co do bambusa Lancome - tylko wierzchnia warstwa jest złota? czy pod spodem też?
bo ja właśnie złotego chciałam uniknąć :/
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 19:10   #3737
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Akurat z Miss Sporty nie miałam żadnego kosmetyku nigdy, ale ja mam dość "problematyczne" rzęsy, bo są krótkie, bardzo cienkie i jasne na końcach i właściwie każdy tusz je skleja(choć jedne mniej a inne bardziej) A ten z Rimmel`a superczarny robił mi z rzęs 1 kupkę.
Generalnie myślę też nad powrotem do Volume Express Curved Brush z Maybelline, bo póki co to jeden z tuszy, który mi najbardziej służył
Na poczatku VF daje straszny efekt - skleja bardzo. Trzeba ze szczoteczki usunąc nadmiar tuszu. Po ok tygodniu/2 nabiera sie już mniej i jest taki:

tez mam liche rzęsy. VF Extra Black kocham
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6320343


Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Mi też ta Miss Sporty pasuje, przyzwoity tusz za niską cenę

Kurczę, mnie też chyba coś chwyta, mam chyba stan podgorączkowy i po prostu nie mogę już wysiedzieć w pracy Tęsknię za wiosną i ciepełkiem Kupiłam sobie ostatnio w lumpku trzy świetne bluzeczki na lato i jeden sweterek, i wszystko za niebagatelna sumę 20 zlotych Bardzo lubię takie polowania
Miss Sporty jest całkiem ok jeśłi ktoś szuka wydłużenia - wydłuża rewelacyjnie,. Szkoda ze nie pogrubia ...



Czy przez komputer można się zarazic?? zaraziłyście mnie!! ()

Ledwo wytrzymałam w pracy - miałam gorączkę (i nadal mam ), głowa ciężka .... Miałam isć po południu do lekarza, ale żadnego nei było w przychodni Mam nadzieje że jutro będzie lepiej.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 21:29   #3738
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

zrobilam dzis przeglad mojej szafy - krolojace kolory? czern! i szary. ewentualnie braz. a jeszcze trzy lata temu bylam zakochana w niebieskim, takim pastelowym. czarny dla mnie nie istnial, braz byl fe a szarosc byle jaka. jak to sie gusta zmieniaja... teraz niebieskich rzeczy nie mam, ewentualnie granatowe. kilka sweterkow w zieleni, jeden czerwony, jeden zolty. telo. ech
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 22:05   #3739
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
rzyrafka co to za 2 tuszyki? Bo ja myślę nad tym Rimmel Glam Eyes, ale kurczę boję się nieco, bo choć na promocji jest za 19.90 zł to jednak miałam tusz Volume Flash w werji superczarnej i mi nie podszedł i się jakoś tak zraziłam do tuszy Rimmel`a
A pisałam juz o nich z 5 razy chyba
http://www.allegro.pl/item336316655_...ght_black.html
http://www.allegro.pl/item337540687_...ck_xtreme.html

Rimmela tez sie trochę boję bo jakoś ich tusze nie przypadłu mi do gustu ale ten to będzie ostatnia szansa dla tej marki A astora chciałam wcześniej ale nie podobała mi sie pomarańczowa szczoteczka więc poczekałam sobie na 'wariacje na temat'
Dopiero zapłaciłam.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Generalnie myślę też nad powrotem do Volume Express Curved Brush z Maybelline, bo póki co to jeden z tuszy, który mi najbardziej służył
Ja go nie znosiłam szczerze

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Widzę, że chyba tylko ja dobrze się czuję
Nie tylko
Ja dizś się wygrzałam na plantach z koleżanką- uczyłyśmy się 3 godziny mikrobiologii (to mój życiowy rekord chyba ) i chociaż głowy nam już parowały to tak nam się dobrze na duchu zrobiło, coś niesamowitego co to słoneczko potrafi zdziałać

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
Umieram Po 1 nie działa mi internet w Warszawie i technik może przyjść dopiero za tydzień,
po 2 dzisiaj rano już prawie długi tunel ze światełkiem widziałam. Momentalnie jak sobie robiłam kanapke, oblał mnie zimny pot, zrobiło mi się duszno, mroczki przed oczami, jakiś taki dziwny jakby ścisk w głowie i niesamowity ból brzucha. Musiałam usiąść, bo bym się nie utrzymała na nogach. Ale kurcze musiałam iść na zajęcia, bo 1 nieobecność to - 3 punkty z 30tu do zdobycia. Cudem dotrwałam do końca laboratoriów i ćwiczeń, na wykład już nie dotarłam. Poszłam do domu spać Obudził mnie domofon i stwierdziłam, że wracam do domu. Po drodze na dworzec (no, prawie) w końcu odebrałam paczke z Truskawy Zaraz idę do łóżka to ją sobie rozpakuje Ehh.. przez moment już niby lepiej było, a dzisiaj znowu zdycham...
Ale jutro idę do lekarza (wiem, późno)
Co studiujesz jeśli można wiedzieć?

PS. wysłałam PW, dostałaś? bo mi wizaż momentami nie działa :/

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
zrobilam dzis przeglad mojej szafy - krolojace kolory? czern! i szary. ewentualnie braz. a jeszcze trzy lata temu bylam zakochana w niebieskim, takim pastelowym. czarny dla mnie nie istnial, braz byl fe a szarosc byle jaka. jak to sie gusta zmieniaja... teraz niebieskich rzeczy nie mam, ewentualnie granatowe. kilka sweterkow w zieleni, jeden czerwony, jeden zolty. telo. ech
Ja ostatnio zrobiłam przegląd szuflad z bielizną- masakra wywaliłam chyba z kilkanaście par przetartych skarpetek i prawie nei mam w czym chodzić

Doszło moje Goshowe zamówienie, póki co tylko jeden błyszczyk mi się średnio widzi, ale reszta ok. Ten tydzień będzie makijażowo pod znakiem Gosha (właściwie to do tej pory miałam tylko kredkę tej marki, zobaczymy jak reszta produktów )

Może już jutro uda mi się rozpocząć sezon rolkowy 2008
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 22:08   #3740
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

szuflada z bielizna to: teskowe skarpetki w kolorach... czarnym i szarym i same czarne biustonosze, jeden cielisty, i czarne majty. nie mam innych kolorow bielizny
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 22:16   #3741
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

ja mam jeden 5-ciopak HMowych skarpecioch kolorowych, kilka par stopek i to włąściwie tyle...
majtasków mi nie brakuje (a szkoda bo tak lubię je kupować) stringów też niestety Ale za to biustonosze mam 2- beżowy i różowy- też trzeba to zmienić Tylko to niestety spora inwestycja bo rozsmakowałam się już w tych dobrze leżących na dużym biuście i za zadne skarby nie wrócę do za małych Triumphów
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 22:28   #3742
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Zizou, jak tam poszukiwania błyszczyka?

Biedne jesteście, wszystkie takie kichające a mnie głowa boli cały dzień - wcale mi się to nie podoba.
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 22:30   #3743
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Zizou, jak tam poszukiwania błyszczyka?

Biedne jesteście, wszystkie takie kichające a mnie głowa boli cały dzień - wcale mi się to nie podoba.
zaczelam sie zastanawiac nad smashboksowym o-gloss'em - po testach to wlasnie on daje taki efekt, jaki sobie wymarzylam. jak zdobede fundusze to go sobie kupie
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 22:32   #3744
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

ziz, to błyszczykowy odpowiednik o-glowa? Maziałam się - na mnie niestety zbyt malinowy wychodził. Ale cóż, nie powinnam wzdychać, bo i tak mam nic nie kupować!
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 22:35   #3745
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
ziz, to błyszczykowy odpowiednik o-glowa? Maziałam się - na mnie niestety zbyt malinowy wychodził. Ale cóż, nie powinnam wzdychać, bo i tak mam nic nie kupować!
tak, blyszczykowy odpowiednik o-glow. moje usta pieknie malinuje zaden blyszczyk nie dawal takiego efektu
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 22:41   #3746
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
tak, blyszczykowy odpowiednik o-glow. moje usta pieknie malinuje zaden blyszczyk nie dawal takiego efektu
Mmm, szczęściara . Cieszę się, że mi nie wpadł aż tak w oko, bo mocno bym cierpiała na tym moim odwyku...

Teraz to mnie tylko róże wszelakie kuszą, aż wczoraj prawie zdecydowałam się na ten YSL: http://uk.strawberrynet.com/productD...59426&goChar=Y

Byłam jednak silna i powstrzymałam się, proszę o pochwały
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 22:44   #3747
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

uuu piekniasty ale chwalimy, chwalimy dzielna Dziewczynka ja cierpie wrecz na nadmiar rozy, nie chce wiecej [narazie ]
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 22:45   #3748
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

brawo Ola

a na różyk to ja też mam ochotę- na ten co wkleiłam w wątku o letnich sezonówkach, firmy Catrice, taki maczkopodobny, ale nie mam nikogo w Niemczech któ mógłby mi kupić
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 22:56   #3749
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
uuu piekniasty ale chwalimy, chwalimy dzielna Dziewczynka ja cierpie wrecz na nadmiar rozy, nie chce wiecej [narazie ]
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
brawo Ola

a na różyk to ja też mam ochotę- na ten co wkleiłam w wątku o letnich sezonówkach, firmy Catrice, taki maczkopodobny, ale nie mam nikogo w Niemczech któ mógłby mi kupić
Dziękuję Wam, dziękuję jestem żądna pochwał, bo wiem, że Wy naprawdę potraficie docenić siłę woli, jaką musiałam się wykazać!

Zizou, ja też mam dużo (przynajmniej mi wystarczy NA PEWNO), i używam ich falami: przez długi czas jeden, potem długi czas inny... nie zmieniam co dzień, także słowo daję nie potrzeba mi kolejnego - ale róż to zdecydowanie jeden z moich ukochanych kosmetyków, uwielbiam je, tak ożywiają twarz... I tak mnie ciągle kuszą! Mało jest innych elementów kolorówki, które by mnie tak kusiły

rzyrafka, muszę zerknąć, o którym mówisz bo słowo "maczkopodobny" mnie zaintrygowało

EDIT: już kuknęłam, śliczności
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 07:14   #3750
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
ja mam jeden 5-ciopak HMowych skarpecioch kolorowych, kilka par stopek i to włąściwie tyle...
majtasków mi nie brakuje (a szkoda bo tak lubię je kupować) stringów też niestety Ale za to biustonosze mam 2- beżowy i różowy- też trzeba to zmienić Tylko to niestety spora inwestycja bo rozsmakowałam się już w tych dobrze leżących na dużym biuście i za zadne skarby nie wrócę do za małych Triumphów
Ja też lubię skarpetki z H&M Na zimę kupiłam 5-pak w mocnych kolorach: róż, niebieski, zielony, żółty i czerwony(dziś mam czerwone na stopach ) i jeszcze kupię, ale te w pastelowych odcieniach(wtedy były tylko te "stopki" a ja ich nie lubię).
O i dobrze, że o stanikach mówimy, bo ja mam z 5 staników na krzyż a muszę dokupić jakiś nowy(w H&M widziałam ostatnio w takich rażących kolorach: żółte, pomarańczowe i zielone, ale ja chyba kupię czarny albo kolorowy, bo białych ani beżowych nie lubię ).

I jeszcze szukam dobrej maseczki do włosów, muszę tak od połowy do końcówek coś nakładać, bo ostatnio dużo modelowałam końce lokówką i są w nienajlepszym stanie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.