Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-29, 06:37   #3511
alehcar
Rozeznanie
 
Avatar alehcar
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

A co się stało z serum przywracającym równowagę Culture Bio?! Nie ma go na stronie internetowej a właśnie miałam zamówić... Widział ktoś w sklepie stacjonarnym? czy tam też nie ma?
alehcar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 08:42   #3512
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

A ja sie zastanawiam nad zamówieniem do którego gratisem jest albo zestaw peelingów albo japonki (oferta internetowa). Klapy by się przydały ale kurcze nie widze tu numeru, co oni mają jakiś uniwersalny czy jak??? Nie po to je chce żeby dostać np nr 37 (mam 40). A może juz któraś z Was je ma?
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 08:59   #3513
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

dziewczyny przyszla mi paczka z zamowienia z kodem z fb zamowilam za 39,90 po zniżce

wczesniej pisalam ze bralam 3 zele pod prysznic + ta gratisowa zielona torba ktora mi usunelo z koszyka, bo wyskoczyla jakas za mala wartosc zamowienia ale w paczce byla
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 09:09   #3514
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
dziewczyny przyszla mi paczka z zamowienia z kodem z fb zamowilam za 39,90 po zniżce

wczesniej pisalam ze bralam 3 zele pod prysznic + ta gratisowa zielona torba ktora mi usunelo z koszyka, bo wyskoczyla jakas za mala wartosc zamowienia ale w paczce byla
to ja czekam na swoją.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 09:24   #3515
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
A ja sie zastanawiam nad zamówieniem do którego gratisem jest albo zestaw peelingów albo japonki (oferta internetowa). Klapy by się przydały ale kurcze nie widze tu numeru, co oni mają jakiś uniwersalny czy jak??? Nie po to je chce żeby dostać np nr 37 (mam 40). A może juz któraś z Was je ma?
Na stronie /fotce podany jest rozmiar 39/40 --czyli dla ciebie powinny być ok .a np. dla Mnie "
małostopowca " 36 w porywach 37 to już nie bardzo a też sie nad Nimi zastanawiałam
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 09:35   #3516
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

dostałam maila, że moje zamówienie już wysłane.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 11:16   #3517
jagoda86
Przyczajenie
 
Avatar jagoda86
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 27
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

hmm a ja się zastanawiam nad tym mailingiem sklepowym bo jeszcze go nie mam w domu więc nie wiem czy to wszyscy dostają a tak bym z tej zniżki -50% skorzystała....aha..czy ktoś dostał może już oferte wysłykową???

Edytowane przez jagoda86
Czas edycji: 2011-06-29 o 12:10
jagoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 11:56   #3518
aggo_di
Wtajemniczenie
 
Avatar aggo_di
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 2 575
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

zamawiałam z oferty z facebooka 23.06 i właśnie zobaczyłam awizo

Jak dla mnie to mogliby uruchomić płatność przelewem w sklepie internetowym...

W przyszłym tygodniu jeszcze zakupię w stacjonarnym kilka rzeczy na wyjazdy. W czekach moja ulubiona promocja 2 w cenie 1. Liczę, że do tego czasu dostanę jeszcze ofertę -50%.
aggo_di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 13:29   #3519
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez jagoda86 Pokaż wiadomość
hmm a ja się zastanawiam nad tym mailingiem sklepowym bo jeszcze go nie mam w domu więc nie wiem czy to wszyscy dostają a tak bym z tej zniżki -50% skorzystała....aha..czy ktoś dostał może już oferte wysłykową???
Wlasnie wczoraj dostalam ta ulotke na lipiec i sierpien i teraz zastanawiam sie czy te -50% jest rowniez na perfumy?
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 14:27   #3520
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Sorki za mały offtop-ale mam wiadomosc dla mimosy. Szukalas tej wody Rose Jardin Delice z L Occitane, jest teraz w promocji za 110 zł ze 170-75 ml, i tak samo jeszcze ładniejsza od niej Rose Nuit de Mai. Zerknij na ich stronke
Apropo YR-tez juz dostałam ich mailingi na lipiec i sierpien, poprawiły mi wczoraj humor gdy sie okazało, ze moje wazne dokumenty z uczelni zniknely a sa mi pilnie potrzebne na nabor na drugi kierunek-ale juz wszystko ok w ogole moja siorka wyjechala w poniedziałek do Bretanii odpoczac i ma zamiar odwiedzic spa Yves Rocher w La Gacilly i obejrzec ich plantacjeja tam byc moze w ogole czesto bede bywac jak wyjade do Francji na wymiane z filologią romanska, a pozniej byc moze na stałe bo taki mam plan. Powiem Wam ze znajome Francuzki faktycznie bardzo sobie chwala i lubia YR, tylko ze one nie kupuja tyle kosmetykow do makijazu a raczej kremy, balsamy do pielegnacji ciała, a szczegolnie lubia Cure Solutions i rozne olejki, np. Tradition de Hammam, Les Huiles Essentielles i Spa Végétal Minceur no i ich zdaniem to nie jest drogi sklep, drogie kremy to np. bodajze La mer jakis szczegolny, ktory kosztuje ok. 300 euro i trzeba go specjalnie zamawiac, a we Francji teraz maja szał na niego...

Edytowane przez 201703061208
Czas edycji: 2011-06-29 o 14:37
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 14:27   #3521
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez ana761 Pokaż wiadomość
Na stronie /fotce podany jest rozmiar 39/40 --czyli dla ciebie powinny być ok .a np. dla Mnie "
małostopowca " 36 w porywach 37 to już nie bardzo a też sie nad Nimi zastanawiałam
Nad japonkami z YR lepiej się zastanowić. Może ktoś z Was już jakieś od nich miał - ja kiedyś dostałam jedne jako gratis i już po pierwszym noszeniu zaczął schodzić z nich wzór tak, że porobiły się nieładne łaty. Więc jakość może być nieciekawa.

Cytat:
Napisane przez pat0 Pokaż wiadomość
Wlasnie wczoraj dostalam ta ulotke na lipiec i sierpien i teraz zastanawiam sie czy te -50% jest rowniez na perfumy?
Na perfumy też.
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 15:30   #3522
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
Nad japonkami z YR lepiej się zastanowić. Może ktoś z Was już jakieś od nich miał - ja kiedyś dostałam jedne jako gratis i już po pierwszym noszeniu zaczął schodzić z nich wzór tak, że porobiły się nieładne łaty. Więc jakość może być nieciekawa.


Na perfumy też.
o, jesteś pewna? Bo czaję się na wodę kolońską, która tak tu była zachwalana
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 15:33   #3523
garnet
Raczkowanie
 
Avatar garnet
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 93
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

^ na wody na pewno obowiązuje zniżka (ogólnie na wszystko poza zielonym punktem)

Również się melduję awizo czekało dzisiaj w skrzynce (oferta z fb z kwtoą 50 zł)

ps. w ofercie wysyłkowej z pareo była woda zielona herbata za 29,90, a więc jeszcze taniej
__________________
Kiri kiri kiri kiri kiri...

Edytowane przez garnet
Czas edycji: 2011-06-29 o 15:40
garnet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 15:47   #3524
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Na perfumy (i wody kolońskie) zawsze obowiązuje -50%, jeśli jest taka zniżka, więc na pewno tym razem też tak jest.

Ja jeszcze swojej paczki z kodem z fb nie dostałam, ale skoro piszecie, że dochodzą, to pewnie mogę jej spokojnie oczekiwać.
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 16:42   #3525
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Dostałam dzisiaj przesyłkę zamawianą 22.06 z kodem TATOYR
Mam pytanie odnoście karty stałego klienta... Skończyłam ostatnio pierwszy poziom i chciałam sobie dobrać w sklepie wodę malinową. Niestety jej nie było, a nic innego mi nie wpadło w oko. Sprzedawczyni powiedziała, że może mi przekleić kartę na drugi poziom ( gdzie dostałam 1 pieczątkę), a gdy będę w sklepie następny raz, mogę sobie wybrać prezent z pierwszego poziomu (tracąc oczywiście ten drugi ). Robiła tak któraś z Was? Myślicie, że nie będzie problemu z taką kombinacją w innym sklepie?
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 17:27   #3526
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez jagoda86 Pokaż wiadomość
hmm a ja się zastanawiam nad tym mailingiem sklepowym bo jeszcze go nie mam w domu więc nie wiem czy to wszyscy dostają a tak bym z tej zniżki -50% skorzystała....aha..czy ktoś dostał może już oferte wysłykową???
Tak jest już oferta wysyłkowa. Wspominały kobietki już nieco wcześniej. Jest chyba dwie wersje gratisów. Ja dostałam z gratisowym kremem ADN. Dodatkowo komplet z pereł . Masa znaczków -2 szt. za jedną płacisz. Dodatkowo znaczki na makijaż - tu są jakieś limitowanki na błyszczyki , kredki, tusz, puder brązujący cień.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 18:32   #3527
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez garnet Pokaż wiadomość
Również się melduję awizo czekało dzisiaj w skrzynce (oferta z fb z kwtoą 50 zł)
u mnie też paczka już jest. jestem bardzo zadowolona, zapłaciłam 49 z groszami, a gratisów tyle, że hoho. podoba mi się ich polityka, potrafią zatrzymać klienta.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 19:14   #3528
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cześć używała może któraś z was tego balsamu ? Chodzi mi głównie o łagodzące działanie na poparzenia słoneczne
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 20:54   #3529
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez arbuziak Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj przesyłkę zamawianą 22.06 z kodem TATOYR
Mam pytanie odnoście karty stałego klienta... Skończyłam ostatnio pierwszy poziom i chciałam sobie dobrać w sklepie wodę malinową. Niestety jej nie było, a nic innego mi nie wpadło w oko. Sprzedawczyni powiedziała, że może mi przekleić kartę na drugi poziom ( gdzie dostałam 1 pieczątkę), a gdy będę w sklepie następny raz, mogę sobie wybrać prezent z pierwszego poziomu (tracąc oczywiście ten drugi ). Robiła tak któraś z Was? Myślicie, że nie będzie problemu z taką kombinacją w innym sklepie?
Oczywiscie ze nie bedzie problemu ale nie wiem, czy Ci sie opłaca bo za kazdy kolejny poziom dostajesz dwukrotnie bardziej wartosciowe prezenty, a na kazdy poziom masz cały rok na uzbieranie pieczatek. tez tak kiedys chciałam zrobic, ale pewna miła pani mnie odwiodła od tego pomysłu i bardzo jestem jej wdzieczna. Wiec przynajmniej jedna karte tak sobie uzbieraj w całosci i wtedy zakonczysz zakupy w sklepie
Tak sobie dzisiaj myslałam o serii Plaisirs Nature i połaczeniach roznych zapachow z tej serii-probowała ktoras z Was tego? A jezeli tak to jakie wody łaczycie? Bo ja rozkminiam maline, mandarynke z morelą i gruszke z miodem, jestem tego bardzo ciekawa tylko musiałabym najpierw przekopac moje zapasy a nie bardzo mi sie chce wiec najpierw bardzo chetnie wysłucham Waszych propozycji i czy te wody w ogole sie nadaja do łaczenia, od tego trza zaczac.
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 21:50   #3530
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez jj4u Pokaż wiadomość
Cześć używała może któraś z was tego balsamu ? Chodzi mi głównie o łagodzące działanie na poparzenia słoneczne
Używałam kremu-maski do twarzy z tej serii. Nieco tłustawy, mocno pachnący gardenią (jeśli ktoś lubi..) rzeczywiście koi podrażnienia.

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez aisha21 Pokaż wiadomość
Sorki za mały offtop-ale mam wiadomosc dla mimosy. Szukalas tej wody Rose Jardin Delice z L Occitane, jest teraz w promocji za 110 zł ze 170-75 ml, i tak samo jeszcze ładniejsza od niej Rose Nuit de Mai. Zerknij na ich stronke
Właśnie widziałam, bo przyszedł do mnie newsletter z Occitane
Kusi to, tak jak i inne rzeczy. Zobaczymy co zwycięży, rozsądek czy pokusa

Cytat:
Napisane przez aisha21 Pokaż wiadomość
w ogole moja siorka wyjechala w poniedziałek do Bretanii odpoczac i ma zamiar odwiedzic spa Yves Rocher w La Gacilly i obejrzec ich plantacje
No, to czekamy na dalsze spostrzeżenia... Bretania jest piękna i ma ciekawą kulturę (celtycką...folklor muzyczny, stroje, legendy itd.
Nie wiem czy znasz Dom Bretanii w Poznaniu lub w innym mieście, ja też przepraszam za offtop...)

Cytat:
Napisane przez aisha21 Pokaż wiadomość
Powiem Wam ze znajome Francuzki faktycznie bardzo sobie chwala i lubia YR, tylko ze one nie kupuja tyle kosmetykow do makijazu a raczej kremy, balsamy do pielegnacji ciała, a szczegolnie lubia Cure Solutions i rozne olejki, np. Tradition de Hammam, Les Huiles Essentielles i Spa Végétal Minceur no i ich zdaniem to nie jest drogi sklep, drogie kremy to np. bodajze La mer jakis szczegolny, ktory kosztuje ok. 300 euro i trzeba go specjalnie zamawiac, a we Francji teraz maja szał na niego...
Dobrze wiedzieć. Francuzki są sprytne, korzystają z tego co dobre (skoro lubią moje ulubione CS.. A tamto, to pewnie Crème de la Mer. Nie próbowałam, może jestem cyniczna, ale krem za 300 euro poprawia według mnie przede wszystkim samopoczucie
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:03   #3531
Kociakkk
Raczkowanie
 
Avatar Kociakkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 247
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

ja mam nadzieję że dziś moja paka przyjdzie z trzema prezentamiw sumie mam zapłacić 50,80 zł...
Byłam wczoraj w sklepie stacjonarnym... wykorzystałam kupon na lipiec to 50%. z racji tego że mam mega zachomikowane zapasy wzięłam żel JDM cytryna i mydło malinowe do pieczątki. dostałam te maseczkę kurcze taka malusia ta tubeczka ale ładnie pachnie chciałam kupić ten nowy żel z serii limitowanej ale w sklepie dopiero od 18 lipca a ja mam 60 km do sklepu a poza tym za 10 dni mam termin porodu więc nie wiem kiedy się tam zjawię następnym razem
Kociakkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:04   #3532
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Kilka lat temu byłam w Paryżu, mieszkałam przy rodzinie - też zauważyłam spora ilość kosmetyków Yves Rocher w łazience. Tylko dla nich to tania firma - coś jak nasza Ziaja.

Zastanawiam się co warto kupić na zniżkę - 50 % ...
macie swoje ulubione produkty , sprawdzone, przetestowane które warto ? (szukam czegoś raczej z kosmetyków pielęgnacyjnych)
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 12:25   #3533
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
No, to czekamy na dalsze spostrzeżenia... Bretania jest piękna i ma ciekawą kulturę (celtycką...folklor muzyczny, stroje, legendy itd.
Nie wiem czy znasz Dom Bretanii w Poznaniu lub w innym mieście, ja też przepraszam za offtop...)
własnie Pati wczoraj dzwoniła i poki co bardzo jej sie podoba wyjazd. Ona ma chłopaka stamtad Jeana i siedza teraz u jego dziadkow na wsi. Mowi, ze totalny luzik, Francuzi sa bardzo przyjazni a okolica jest połaczeniem historii-zamki, dworki, ogrody z plantacjami jasminu, roz, nasturcji, zioł i owocowych sadow do ktorych wszedzie mozna wchodzic, bo prawie nikt ich nie grodzi. Podobno ten pan, Yves Rocher juz dawno temu zainwestował tu grube pieniadze i m.in. dzieki niemu tak dobrze ludzie tam prosperuja, ponoc i maly dzieciak i staruszek bedzie wiedział kim on był chyba znaja go lepiej niz np. Ludwika XIV czy Marie Antonine

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć. Francuzki są sprytne, korzystają z tego co dobre (skoro lubią moje ulubione CS.. A tamto, to pewnie Crème de la Mer. Nie próbowałam, może jestem cyniczna, ale krem za 300 euro poprawia według mnie przede wszystkim samopoczucie
ooo tak, Francuzki wiedza co dobre kobiety z mojej rodziny tez uwielbiaja CS, mama miała kiedys podobne kremy z Nuxe ale twierdzi, ze te sa lepsze. Ten krem de la Mer to chyba jakis oparty na kolagenie morskim, czyli podobny do tych co sa u nas z jakiejs tam marki i tez sie robi je na zamowienie. A to chyba dlatego, ze trzeba ogarnac odpowiednia ilosc kolagenu rybiego a to troche trwa. Moim zdaniem to tez pic na wode, jak jakis snob nie wie na co kase wydac to se zamowi krem za 300 euro i juz, sprawa załatwiona
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 15:24   #3534
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Kilka lat temu byłam w Paryżu, mieszkałam przy rodzinie - też zauważyłam spora ilość kosmetyków Yves Rocher w łazience. Tylko dla nich to tania firma - coś jak nasza Ziaja.

Zastanawiam się co warto kupić na zniżkę - 50 % ...
macie swoje ulubione produkty , sprawdzone, przetestowane które warto ? (szukam czegoś raczej z kosmetyków pielęgnacyjnych)
Maruda, ale to zależy od Twojej cery. Jak wspominałam, uwielbiam krem Cure Solutions (ale latem może być za ciężki, chyba że ktoś ma naprawdę suchą skórę). Mam w tej chwili też maskę flash i serum (to większe, nie eliksir - recenzję eliksiru pt. 'tylko dla elfów' zamieściłam na KWC, i jak wynika z tytułu, mała objętość była moim głównym problemem) i jestem z nich zadowolona, choć maski flash w normalnej cenie bym nie kupiła, bo mała jest i drogo wypada, podobnie jak eliksir.

Nowe kremy Culture Bio (te przeciwzmarszczkowe) też się zapowiadają dobrze, bo smarowałam się w salonie, ale znowu, one są raczej treściwe, choć jak na kremy półtłuste czy regenerujące, to są bardzo na poziomie, ładnie się rozsmarowują, wyglądają na wydajne. Z kolei dla wrażliwców godna polecenia jest seria Active Sensitive, zwłaszcza (dla mnie) krem na zaczerwienienia i maseczka. Wg. mnie trudno kupować bez wypróbowania choćby z testera w salonie.

Edytowane przez mimosa
Czas edycji: 2011-06-30 o 15:26
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 15:40   #3535
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Ja dzisiaj wykorzystałam mailing lipcowy Kupiłam balsam po opalaniu i szampon jedynie, bo mam wszystko i nie wiedziałam, co bym chciała Maseczka jakaś malutka się wydaje, ale jej zapach Nie mogę przestać jej wąchać
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 15:42   #3536
garnet
Raczkowanie
 
Avatar garnet
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 93
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Kociakkk Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w sklepie stacjonarnym... wykorzystałam kupon na lipiec to 50%. z racji tego że mam mega zachomikowane zapasy wzięłam żel JDM cytryna i mydło malinowe do pieczątki. dostałam te maseczkę kurcze taka malusia ta tubeczka ale ładnie pachnie
Odebrałam swoją paczkę ten peeling marokański również cudnie pachnie w ogóle to w paczce same maleństwa-3 mini prezenty, zestaw mini dla skory odwod. (mgiełke mogli jednak dać w formie sprayu;p), błyszyk morelowy (i tu przyłączam się do pozytywnych recenzji, ktore tu wcześniej pisały dziewczyny, za te 10 zł naprawdę warto), podkład, maseczka CS (druga, na zapas;d) i peeling do stóp (na KWC wygrywa, a ja jeszcze nigdy go nie używałam..)
Małe rzeczy, a jak poprawiają humor
__________________
Kiri kiri kiri kiri kiri...
garnet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 17:00   #3537
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

A ja dostałam wreszcie paczkę z kodem z fb. I jest super - 3 gratisy, w sumie 7 kosmetyków za 49 zł.
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 18:56   #3538
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Maruda, ale to zależy od Twojej cery. Jak wspominałam, uwielbiam krem Cure Solutions (ale latem może być za ciężki, chyba że ktoś ma naprawdę suchą skórę). Mam w tej chwili też maskę flash i serum (to większe, nie eliksir - recenzję eliksiru pt. 'tylko dla elfów' zamieściłam na KWC, i jak wynika z tytułu, mała objętość była moim głównym problemem) i jestem z nich zadowolona, choć maski flash w normalnej cenie bym nie kupiła, bo mała jest i drogo wypada, podobnie jak eliksir.

Nowe kremy Culture Bio (te przeciwzmarszczkowe) też się zapowiadają dobrze, bo smarowałam się w salonie, ale znowu, one są raczej treściwe, choć jak na kremy półtłuste czy regenerujące, to są bardzo na poziomie, ładnie się rozsmarowują, wyglądają na wydajne. Z kolei dla wrażliwców godna polecenia jest seria Active Sensitive, zwłaszcza (dla mnie) krem na zaczerwienienia i maseczka. Wg. mnie trudno kupować bez wypróbowania choćby z testera w salonie.

Dzięki za informacje
Pewnie skusze się na kremy do cery wrażliwej - już dawno poluję ale cena regularna mnie odstrasza.
Culture Bio stosowałam ale strasznie wysuszyły i podrażniły mi skórę.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 18:58   #3539
Kociakkk
Raczkowanie
 
Avatar Kociakkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 247
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

ja też dostałam paczusię i jestem bardzo zadowolona z prezentów i też mam 7 kosmetyków za 50,80
Kociakkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 22:03   #3540
garnet
Raczkowanie
 
Avatar garnet
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 93
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Pewnie skusze się na kremy do cery wrażliwej - już dawno poluję ale cena regularna mnie odstrasza.
Culture Bio stosowałam ale strasznie wysuszyły i podrażniły mi skórę.
Krem na zaczerwienienia to w zimie u mnie jest obowiązkowo na półce Teraz czasem używam na noc. Możesz spróbować kupić najpierw próbki kremów z danej gamy, te zestawiki za 15 zł...akurat patrzę, że nie ma tego zestawu dla wrażliwców...musiały się już skończyć.


A z innej beczki....może trochę przesadzam;p ale już dawno żaden kosmetyk mnie tak nie zachwycił, jak peeling marokański. Przed chwilą pierwszy raz go użyłam, cudeńko i ten boski zapach-ciepły, korzenny (przypomina mi troszkę moje ukochane perfumy Black Cashmere ) Chyba już wiem na co wykorzystam 50%

Dziewczyny, używałyście tych cieni sypkich (pyłków). Chciałabym jakiś zakupić, ale nie wiem jaki kolor....jaki polecacie? Z sypkich mam odsypki z MAC, ale chciałam też spróbować tych. Który kolor najlepiej nadawałby się do makijażu dziennego? złoty odpada, nie mój kolor...chyba najlepszy byłby róż.. Muszę w końcu wybrać się do stacjonarnego i potestować
__________________
Kiri kiri kiri kiri kiri...
garnet jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.