Scend Barł czyli Scent Bar LVIII - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-07, 16:03   #601
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez hellkitty Pokaż wiadomość
3. Nie próbowałam jeszcze, ale zarówno benzoes jak i olibanum zalatują kościołem na pewno bardziej niż te wszystkie kadzidła - patyki z india shopów myślę, że mirra dawałaby taki efekt.
Mirra
Prawdziwy patyczek drzewa sandałowego też cudnie pachnie Niestety takowych u nas nie widziałam.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 16:14   #602
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Wyguglałam ale niestety najwyraźniej nie mają salonu w Warszawie :/
ups nie przyszło mi nawet do głowy ze w Wawie mogłoby nie być
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
C'nie, jakie nagłe bombardowanie mózgu zbędnymi obrazami i informacjami! A tak to sobie żyję w błogiej nieświadomości jakie to sklepy mam na trasie, co kobita na plakacie reklamuje... Nie no, żart, tyle to jeszcze widzę.
Ale niewykluczone, że teraz dorwę jakieś hipsterskie okulary, które mnie "stylistycznie" odmłodzą i już będę ciągle nosić.


ja kiedyś chodziłam ślepa po ulicach i udawałam ze widzę, ale jak zaczęłam nosić soczewki to już bym się nie odzwyczaiła
poza tym ja dużo autem jeżdżę, a w takiej sytuacji raczej wskazane jest widzieć
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość

Rejcz - kupiłam mój pierwszy kompinezon!
W Reserved - i nie czarny
I nie kopertowy - wyjątkowo nie lubię tego patentu.


Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
A w TKK Maxxxx był L'Artisan Skin to Skin za... 99,99
kurcze, ja nigdy nie trafiłam na nic fajnego w TK
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Nożesz w mordę go i nożem mać zrobiłam 16 dużych słoików dyni pasteryzowanej i wszystkie co do jednego wzięły i się zepsuły w ciągu 2 tygodni od zrobienia , takoż marynowane jabłka i jabłka w pomidorach też zaczęły bąblować więc je właśnie do pasteryzacji ponownej wstawiłam : baba:

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
A mi spadł pierwszy kilogram po miesiącu diety! jeszcze dwa także także ten... na redukcji nic mi nie urośnie na nogach o tak

"polecam" drastyczną dietę cukrzycową, nawet w ciąży się na niej chudnie
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 16:17   #603
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Jak nie przepadam za sprzedawcami na all to chyba nic tego nie zmieni... Chciałam nabyc płaszczyk, który w sklepach był z jakies ponad 2 lata temu. To ze sprzedawca ma takie nowe nie dziwi mnie, bo wiem, ze sieciówki niesprzedane rzeczy rzucaja do outletów.
No ale na aukcji były foty sieciówkowe z modelkami tylko, wiec poprosiłam grzecznie o real foto plus foto metek, w końcu wiadomo, ze kota w worku nie kupię. Ale sprzedawca mnie olał. Wiec teraz jestem pewna, ze ma chińskie zbuki a nie oryginały i to za ponad 3 stówy.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
kurcze, ja nigdy nie trafiłam na nic fajnego w TK
Bo takie perfumy zazwyczaj szybko znikaja, trzeba sie wstrzelic w dostawę najlepiej. U nas ostatnio widziałam 2 L'artisany, jeden po 199 - L'eau du Artisan,a drugi nie pamietam nazwy - malo znana - po 169.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 16:45   #604
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Wielkie Panienki? Mogę zrobić jakiś eksperyment - w wolnej chwili... bo obliczyłam, że jeśli na jedno zamówienie poświęcę 2 tyg to mam robotę do października 2016

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-11-07 o 16:48
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 17:30   #605
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
ja kiedyś chodziłam ślepa po ulicach i udawałam ze widzę, ale jak zaczęłam nosić soczewki to już bym się nie odzwyczaiła
poza tym ja dużo autem jeżdżę, a w takiej sytuacji raczej wskazane jest widzieć
Do samochodu bym nie wsiadła bez okularów, znaczy żeby prowadzić, za duży stres, że coś przegapię.

W pon lub wt uderzam szukać pingli Ale w końcu stanęło na Doktorze Marchewce ze względu na ceny.

Cytat:
Napisane przez hellkitty Pokaż wiadomość
Nie próbowałam jeszcze, ale zarówno benzoes jak i olibanum zalatują kościołem na pewno bardziej niż te wszystkie kadzidła - patyki z india shopów
E, te indiaszopowe są fajne ale w zupełnie innym stylu.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 18:16   #606
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Wczorajsza impreza taka srednia: w klubie bez selekcji ścisk, pełno buraków i facetów z wielkim karkiem co się na chama łokciami rozpychali, poszliśmy do klubu z selekcja to z kolei pełno obcokrajowców, nachalnych ciapatych i cwanaiczkow figo fago. Ciężko w wawie o klub gdzie można sobie z kulturą potańczyć i ewentualnie poznać ciekawych facetów (koleżanka szuka, ja tylko na balety chodzę )
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2015-11-07 o 18:17
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 18:46   #607
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

snad lodów w ramach oczyszczania zamrażalnika w celu zrobienia miejsca na przyszłe pierogi z kapkiszem i dynię
Cytat:
Napisane przez hellkitty Pokaż wiadomość
Kupiłam kilka na spróbowanie, olibanum, benzoes i bursztyn bałtycki. Do tego dostałam próbkę czegoś o wdzięcznej nazwie "pontyfikat"


Tak mnie czasem nachodzą refleksje, że jesteśmy tacy mundrzy i dumni z naszej cywilizacji a tak naprawdę to często padamy ofiarami narzuconego trybu życia i braku poszanowania dla bardziej, powiedzmy, duchowej sfery (i nie mam tu na myśli religii). Ale może już narzekam ze zmęczenia
1.
2.dokładnie masz rację jesteśmy zwykłe zwierzaki , którym diabli wiedzą kto i po co nadmiernie rozbudował pewne partie mózgu , z czego pożytku nie ma , bo i tak życie krótkie i mogiłą sie kończy bessęsu , nic racjonalnego i porządnego zrobić nie można bo za krótko , bo za późno , bo rozum nie wtedy kiedy trzeba przychodzi , bo zdrowie szwankuje z wiekiem i tak dalej
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Niedawno właśnie narzekałam, że loty w kosmos, cuda wianki a wszak zwykłe z nas zwierzaki noszące małe w brzuchu, pfff. Gdzie godność, gdzie cyborgizacja!?

Parabelko, oj, a dodałaś odpowiednią ilość liści do każdego słoika?
1.gdzie rozwój duchowy, dążenie do absolutu i tak dalej ?
2.oł sziiiit , i wszystko jasne , zapomniałam

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
1. W tym roku warzywa i owoce sa takie nędzne wlaśnie/ nietrwale , podgotowane już na krzakach ....

2. Super


Z Lutków nie kręci mnie nic oprócz Cedru i Pomarańczy....tak się sklada,ze oba mam w ilości sporej, więc nie bedzie mi szkoda że mnie promo ominie ;-)
Wogle jakoś ostatnio nie mam ochoty na nowe perfumy....dawno nic nie testowalam/nie kupowałam...jakiś przesyt chyba.
1.czyżbym nie była osamotniona ?
2.
3.z Lutków w tej chwili tylko A La Nuit mnie interesuje , i nie sądzę żeby był
grzecznie odwykałam , ale musiałam kupić nowy karton bo nie miałam gdzie schować kilku flaszek od dawna stojących na wierzchu ( w kartonikach , i dawno oznacza jakiś miesiąc-dwa), no i raz dwa nie wiem kiedy i jak karton się zapełnił znaczy nowy pojemnik automatycznie przyciąga do siebie nowe flaszki
Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
1.
2. TŻtowi trener powiedział, że powinien trenować 6 razy w tygodniu po 8 godzin dziennie jeśli z patyczaka ma wyglądać jak człowiek
3. Pewnikiem Baru czytajom
bo przejściową między skórą a puchówką już upolowałam. I to dokładnie taką jak chciałam
1.
2.no tyle to już letka przesada , ale kilka razy w tygodniu solidnie , i tak minimum pół roku , żeby coś rzeczywiście drgnęło .
3.na bieżąco
4.
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Och, jaka szkoda, tyle (niewyobrażalnej dla mnie) roboty na nic!



A ja namalowałam postać nast. Panienki - bez głowy jeszcze
Figurka jak ta lala
1.
2.jeźdźczyni bez głowy ?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przyznam, ze na samym poczatku jak zaczełam ćwiczyć i zaczeły mi sie tworzyć widoczne mięsnie dwugłowe, to nie podobało mi się to, ale ze jak zaczełam coś to nie niweczę tego, więc cwiczyłam dalej i szczerze? Teraz nie wyobrażam sobie odnózy bez takich widocznych mięsni Chociaz jeszcze bardziej kręci mnie widoczny 6-pak
mnie się mięśnie stosunkowo niedawno zaczęły podobać - kiedy na własnej skórze stwierdziłam , że ich brak poważnie utrudnia życie , a skóra wypełniona samym tószczem wygląda obrzydliwie
6pak piękna rzecz , z całą pewnością mam go pod tószczem , tak jak cała resztę ślicznie wyrzeźbioną ino na razie jeszcze niewidoczną

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
A mi spadł pierwszy kilogram po miesiącu diety! jeszcze dwa także także ten... na redukcji nic mi nie urośnie na nogach o tak

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Jakkolwiek by to brzmiało, to dziś mnie olśniło jaki powinien być mój idealny zapach - powinien być jak dobry chleb razowy z masłem

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
kurcze, ja nigdy nie trafiłam na nic fajnego w TK

1.ja jeszcze nigdy tam nie byłam właściwie nie wiem czemu
2.
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-07, 18:52   #608
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1.]
mnie się mięśnie stosunkowo niedawno zaczęły podobać - kiedy na własnej skórze stwierdziłam , że ich brak poważnie utrudnia życie , a skóra wypełniona samym tószczem wygląda obrzydliwie
6pak piękna rzecz , z całą pewnością mam go pod tószczem , tak jak cała resztę ślicznie wyrzeźbioną ino na razie jeszcze niewidoczną
A pewno, ze masz, trzeba sie tylko do nich dogrzebać metodycznie cwiczeniowo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 19:00   #609
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A pewno, ze masz, trzeba sie tylko do nich dogrzebać metodycznie cwiczeniowo
Raczej dietetycznie

__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 20:13   #610
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Wczorajsza impreza taka srednia: w klubie bez selekcji ścisk, pełno buraków i facetów z wielkim karkiem co się na chama łokciami rozpychali, poszliśmy do klubu z selekcja to z kolei pełno obcokrajowców, nachalnych ciapatych i cwanaiczkow figo fago. Ciężko w wawie o klub gdzie można sobie z kulturą potańczyć i ewentualnie poznać ciekawych facetów (koleżanka szuka, ja tylko na balety chodzę )
Do złych klubów chodzisz Do metalowych było cza się udać

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
snad lodów w ramach oczyszczania zamrażalnika w celu zrobienia miejsca na przyszłe pierogi z kapkiszem i dynię
I w ten sposób przypomniałaś mi, że miałam dzisiaj lodówkę odmrozić. Skleroza nie boli
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 20:16   #611
hellkitty
Raczkowanie
 
Avatar hellkitty
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 308
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Mirra
Prawdziwy patyczek drzewa sandałowego też cudnie pachnie Niestety takowych u nas nie widziałam.
Mirra też była na aukcji, może potem wypróbuję jeszcze myślałam żeby kupić palo santo.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
E, te indiaszopowe są fajne ale w zupełnie innym stylu.
Lubię ich zapach, ale boli mnie od nich głowa. Podobno mają dużo niefajnej chemii w składzie :/

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
snad lodów w ramach oczyszczania zamrażalnika w celu zrobienia miejsca na przyszłe pierogi z kapkiszem i dynię

mnie się mięśnie stosunkowo niedawno zaczęły podobać - kiedy na własnej skórze stwierdziłam , że ich brak poważnie utrudnia życie , a skóra wypełniona samym tószczem wygląda obrzydliwie
1. No takie oczyszczanie to ja rozumiem!

2. Ja uważam że są mięśnie i mięśnie. Straszliwie podobają mi się figury joginek- często są umięśnione ale w taki fajny, stonowany sposób, do tego bajeczne rozciągnięcie i super postawa. No i tancerek. Ale już bodybuilding mnie nie kręci. Sama ćwiczę pole dance bo (poza tym że oczywiście mi się to strasznie podoba) a) potrzebuję jakiejś dyscypliny b) już jakiś czas temu ogarnęłam że dzięki ćwiczeniom można więcej jeść, bo mięśnie na samo swoje istnienie zużywają całkiem dużo energii. A ja uwielbiam jeść Ale od kiedy zaczęłam ćwiczyć przytyłam 8 kg - mimo, że chodzę w tych samych ubraniach co 4 lata temu.
hellkitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-07, 20:32   #612
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Oesu, jaki film znalazłam: Knock, knock o tym jak dwie laski "gwałcą" Keanu Obejrzę, obejrzę
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 20:40   #613
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Dobry


Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość

A ja namalowałam postać nast. Panienki - bez głowy jeszcze
Figurka jak ta lala

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1.czyżbym nie była osamotniona ?

3.z Lutków w tej chwili tylko A La Nuit mnie interesuje , i nie sądzę żeby był
grzecznie odwykałam , ale musiałam kupić nowy karton bo nie miałam gdzie schować kilku flaszek od dawna stojących na wierzchu ( w kartonikach , i dawno oznacza jakiś miesiąc-dwa), no i raz dwa nie wiem kiedy i jak karton się zapełnił znaczy nowy pojemnik automatycznie przyciąga do siebie nowe flaszki
]
1. Niestety

2. Mialam, wymarzone i wyśnione w ciemno. I jak szybko przyleciało tak szybko wyleciało

3 Znaczy nie może być pustej przestrzeni, wszystko ma być zapchane
Ja trzymam w barku, a resztę upchniętą w szafce z koszulkami...tych z szafki nie używam bo za daleko sięgać, więc w sumie moglabym się ich pozbyć....
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Oesu, jaki film znalazłam: Knock, knock o tym jak dwie laski "gwałcą" Keanu Obejrzę, obejrzę



Dawaj jakiś przerażający horror lepiej



Kupiłam przed chwila dwie sukienki...te kolory


http://pl.dawanda.com/product/883770...kienka-w-serek

http://pl.dawanda.com/product/883772...kienka-w-serek

No i mój ukochany fason po starszej siostrze
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 20:46   #614
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Dawaj jakiś przerażający horror lepiej
Nie ma nic, ściągam jakieś Hidden a w 2016 ma wyjść The forest w którym Margaery pęta się po Aokigaharze O_o Obejrzę choć trailer durnowaty.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 22:31   #615
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Właśnie szukam po sieciuni skórzanej, czarnej torby. Obszukałam dwa sklepy co to je mocno reklamują i padłam. W jednym sprzedają Valentino od 230 do 519 zł. Serio ludzie dają się tak nabierać? Czy po prostu wiedzą, że to podróbka i kupują dla napisu?



Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Kupiłam przed chwila dwie sukienki...te kolory


http://pl.dawanda.com/product/883770...kienka-w-serek

http://pl.dawanda.com/product/883772...kienka-w-serek

No i mój ukochany fason po starszej siostrze
Bardzo ładne
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 09:07   #616
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Karkki do klubów metalowych nie pójdziemy bo koleżanka metalu nie słucha i faceta metalu nie chce mieć
Ja zresztą chyba tez nie wszyscy metale jakich poznałam byli ślepo zapatrzeni w światopoglądy głoszone przez zespoły, żaden nie myślał o szkole, fajnym zawodzie, karierze, własnym mieszkaniu, za to wszyscy żyli graniem na gitarze (a za pare lat bedzie gwiazda bo przeciec taki zdolny jak nikt) i ciągłym chlaniem piwska. A gdzie jakiś spokojny, poukładany emocjonalnie fan metalu z umiarkowanym poglądami , kulturalny, lubiący swoją robotę, myślący o przyszłości, własnym m i podróżach itp ? Z moich obserwacji wynika, że tacy nie istnieją ;>
Nie spotkałam ani osobiście ani na licznych metalowych forach i fejsowych grupach

Ale jako kumple do picia i imprezowania super szkoda, że żadnego takiego nie znam
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2015-11-08 o 09:21
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 09:24   #617
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przyznam, ze na samym poczatku jak zaczełam ćwiczyć i zaczeły mi sie tworzyć widoczne mięsnie dwugłowe, to nie podobało mi się to, ale ze jak zaczełam coś to nie niweczę tego, więc cwiczyłam dalej i szczerze? Teraz nie wyobrażam sobie odnózy bez takich widocznych mięsni Chociaz jeszcze bardziej kręci mnie widoczny 6-pak
Nic nie powiem...

Cytat:
Napisane przez hellkitty Pokaż wiadomość
A dziękuję, dziękuję.
Żywice znam i mam (w trzy zady, z gugulem i smoczą krwią włącznie). Myślałam, że olejki jakieś.
Wiecznie napalona...

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Mirra
Prawdziwy patyczek drzewa sandałowego też cudnie pachnie Niestety takowych u nas nie widziałam.
Ja kiedyś kupiłam u nas szczapki czerwonego sandałowca. Już mi się kończą, bo palę często, ale można trafić.

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Do złych klubów chodzisz Do metalowych było cza się udać

Cytat:
Napisane przez hellkitty Pokaż wiadomość
Mirra też była na aukcji, może potem wypróbuję jeszcze myślałam żeby kupić palo santo.
Gwajak? Kusi. Mam tylko smar gwajakowy.
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Karkki do klubów metalowych nie pójdziemy bo koleżanka metalu nie słucha i faceta metalu nie chce mieć
Ja zresztą chyba tez nie wszyscy metale jakich poznałam byli ślepo zapatrzeni w światopoglądy głoszone przez zespoły, żaden nie myślał o szkole, fajnym zawodzie, karierze, własnym mieszkaniu, za to wszyscy żyli graniem na gitarze (a za pare lat bedzie gwiazda bo przeciec taki zdolny jak nikt) i ciągłym chlaniem piwska. A gdzie jakiś spokojny, poukładany emocjonalnie fan metalu z umiarkowanym poglądami , kulturalny, lubiący swoją robotę, myślący o przyszłości, własnym m i podróżach itp ? Z moich obserwacji wynika, że tacy nie istnieją ;>
Nie spotkałam ani osobiście ani na licznych metalowych forach i fejsowych grupach
Metale to tacy sami ludzie, jak niemetale.
Przecież to tak, jakbyś powiedziała, że metalówy to... kurde, nie wiem, co się stereotypowo o metalówach opowiada. Ryra mi to. W każdym razie to tak nie działa i sama dobrze o tym wiesz. I ja tez wiem.

Eniłej - po kij Ci facet, który słucha popeliny? Przecież w domu dużo się dzieje przy muzyce. Dobrze jest dryfować przynajmniej w podobnych klimatach.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 09:30   #618
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nic nie powiem...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 09:40   #619
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Metale to tacy sami ludzie, jak niemetale.
Przecież to tak, jakbyś powiedziała, że metalówy to... kurde, nie wiem, co się stereotypowo o metalówach opowiada. Ryra mi to. W każdym razie to tak nie działa i sama dobrze o tym wiesz. I ja tez wiem.
A w sumie masz rację
Inni faceci tez są po☠☠☠☠☠☠☠eni

Cytat:
Eniłej - po kij Ci facet, który słucha popeliny? Przecież w domu dużo się dzieje przy muzyce. Dobrze jest dryfować przynajmniej w podobnych klimatach.
Ale mi nie potrzebny facet
Dlatego chodzę z koleżanką tam gdzie są jej klimaty skoro chce kogoś poznać, ja tam tańczyć mogę i przy klubowej muzie
A od czasu do czasu trzeba zrobić wypad na muzę w moim klimacie żebym mogła się wyszaleć szwagierka koleżanki słucha gotyku o kiedyś już byłyśmy we 3 na wampiriadzie, trzeba by to powtorzyc
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2015-11-08 o 09:43
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-08, 10:22   #620
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
A gdzie jakiś spokojny, poukładany emocjonalnie fan metalu z umiarkowanym poglądami , kulturalny, lubiący swoją robotę, myślący o przyszłości, własnym m i podróżach itp ? Z moich obserwacji wynika, że tacy nie istnieją ;>
Istnieją ale po 30-tce Poza tym są metale i Metale, do Metali to nawet nie chce mi się gęby otwierać bo wiadomo, że będzie Pan i Władca Świata bo ma Długie Włosy i Nimi Zarzuca. Ale to się przekłada i na tzw. normalnych - są normalni i są Ci Kul.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 10:25   #621
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Snat caffee latte i moczenia nóg z misce z ciepła woda i mydłem

Wybieram sie wieczorem na Spectre, mam nadzieję, ze nie wyjde z kina zawiedziona
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 10:36   #622
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

A ja obejrzałam wczoraj Pentameron - bardzo piękny wizualnie i nawet mnie wciągnął ale zabrakło mi puenty. Doczytałam sobie o niej na filmwebie i teraz widzę w nim sens Czyli ogólnie polecam jeśli kto lubi klimaty mrocznych baśni.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 10:58   #623
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

To Pentameron do obejrzenia

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Istnieją ale po 30-tce Poza tym są metale i Metale, do Metali to nawet nie chce mi się gęby otwierać bo wiadomo, że będzie Pan i Władca Świata bo ma Długie Włosy i Nimi Zarzuca. Ale to się przekłada i na tzw. normalnych - są normalni i są Ci Kul.
Ano
Do koleżanki w sobotę startował z łapami koleś z obrączka. .. slabo
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 11:27   #624
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

snad niczego
Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
I w ten sposób przypomniałaś mi, że miałam dzisiaj lodówkę odmrozić. Skleroza nie boli
też mam odmrozić i dlatego opróżniam , bo o ile reszta by jakoś przetrwała odmrażanie upakowana na balkonie w zimno, lody nie
Cytat:
Napisane przez hellkitty Pokaż wiadomość
1. No takie oczyszczanie to ja rozumiem!

2. Ja uważam że są mięśnie i mięśnie. Straszliwie podobają mi się figury joginek- często są umięśnione ale w taki fajny, stonowany sposób, do tego bajeczne rozciągnięcie i super postawa. No i tancerek. Ale już bodybuilding mnie nie kręci. Sama ćwiczę pole dance bo (poza tym że oczywiście mi się to strasznie podoba) a) potrzebuję jakiejś dyscypliny b) już jakiś czas temu ogarnęłam że dzięki ćwiczeniom można więcej jeść, bo mięśnie na samo swoje istnienie zużywają całkiem dużo energii. A ja uwielbiam jeść Ale od kiedy zaczęłam ćwiczyć przytyłam 8 kg - mimo, że chodzę w tych samych ubraniach co 4 lata temu.
1.
2.bobybuilding to dla mnie fogle bessęsu i bez faszerowania sie anabolikami itd się nic nie osiągnie , bo fizjologicznie nie da rady takich mięśni wyhodować ładne są naturalnie narysowane naturalnej wielkości mięśnie , wypracowane dzięki regularnym treningom , wszelka przesada jest nietopra nie przytyłaś , tylko jesteś cięższa
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Oesu, jaki film znalazłam: Knock, knock o tym jak dwie laski "gwałcą" Keanu Obejrzę, obejrzę

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
1. Niestety

2. Mialam, wymarzone i wyśnione w ciemno. I jak szybko przyleciało tak szybko wyleciało

3 Znaczy nie może być pustej przestrzeni, wszystko ma być zapchane
Ja trzymam w barku, a resztę upchniętą w szafce z koszulkami...tych z szafki nie używam bo za daleko sięgać, więc w sumie moglabym się ich pozbyć....

Kupiłam przed chwila dwie sukienki...te kolory
1. a co Ci sie spsuło ?
2.ja nie w ciemno , dlatego tęsknię
3.najwyraźniej ale jeżeli sie pozbędziesz tych ukrytych , zarz będą nieodzownie niezbędnie koniecznie potrzebne zawsze tak jest
4.
Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Właśnie szukam po sieciuni skórzanej, czarnej torby. Obszukałam dwa sklepy co to je mocno reklamują i padłam. W jednym sprzedają Valentino od 230 do 519 zł. Serio ludzie dają się tak nabierać? Czy po prostu wiedzą, że to podróbka i kupują dla napisu?
ludzie som goopie i snobistyczne , więc pewnie jedno i drugie

wichura u mnie , siedzę w chałupie i nie wychodzę , nie ma goopich
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 11:31   #625
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
2.bobybuilding to dla mnie fogle bessęsu i bez faszerowania sie anabolikami itd się nic nie osiągnie , bo fizjologicznie nie da rady takich mięśni wyhodować ładne są naturalnie narysowane naturalnej wielkości mięśnie , wypracowane dzięki regularnym treningom , wszelka przesada jest nietopra
Dokładnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 12:16   #626
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Dobry! Macham znad kawy pierwszej, bom niedawno wstała. Pierwszy raz od 5 tygodni dobrze spałam.

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Karkki do klubów metalowych nie pójdziemy bo koleżanka metalu nie słucha i faceta metalu nie chce mieć
Ja zresztą chyba tez nie wszyscy metale jakich poznałam byli ślepo zapatrzeni w światopoglądy głoszone przez zespoły, żaden nie myślał o szkole, fajnym zawodzie, karierze, własnym mieszkaniu, za to wszyscy żyli graniem na gitarze (a za pare lat bedzie gwiazda bo przeciec taki zdolny jak nikt) i ciągłym chlaniem piwska. A gdzie jakiś spokojny, poukładany emocjonalnie fan metalu z umiarkowanym poglądami , kulturalny, lubiący swoją robotę, myślący o przyszłości, własnym m i podróżach itp ? Z moich obserwacji wynika, że tacy nie istnieją ;>
Nie spotkałam ani osobiście ani na licznych metalowych forach i fejsowych grupach

Ale jako kumple do picia i imprezowania super szkoda, że żadnego takiego nie znam
Oczywiście, że istnieją. Kilku takich nawet poznałam. Tylko cza się rozglądać wśród fanów zespołów z liderem, który ma jeśli nie dr, to przynajmniej mgr przed nazwiskiem

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja kiedyś kupiłam u nas szczapki czerwonego sandałowca. Już mi się kończą, bo palę często, ale można trafić.

Metale to tacy sami ludzie, jak niemetale.
Przecież to tak, jakbyś powiedziała, że metalówy to... kurde, nie wiem, co się stereotypowo o metalówach opowiada. Ryra mi to. W każdym razie to tak nie działa i sama dobrze o tym wiesz. I ja tez wiem.

Eniłej - po kij Ci facet, który słucha popeliny? Przecież w domu dużo się dzieje przy muzyce. Dobrze jest dryfować przynajmniej w podobnych klimatach.
Mnie koleżanka z Indii przywiozła. Piękne były



Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
też mam odmrozić i dlatego opróżniam , bo o ile reszta by jakoś przetrwała odmrażanie upakowana na balkonie w zimno, lody nie

wichura u mnie , siedzę w chałupie i nie wychodzę , nie ma goopich
Na balkon nie mogę wynieść, bo kotha grasuje
U mnie tysz



Znalazłam torebki. I się zakochałam. Ale ich nie kupię, bo ad 1. nie mam na podorędziu zbędnych 23 tys., ad 2. te koty wypisz wymaluj ja i mój TŻ , ale sknera jestem i nie dam 315 € za plastikową torbę, nawet najmojsiejszą
Znalazłam też jej chiński odpowiednik dostępny u nas Oryginał zakochany a odpowiednik marzy o jedzeniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg valentino.jpg (33,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Karl.jpg (37,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kicia.jpg (45,2 KB, 19 załadowań)
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 12:21   #627
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Baru snad pieczenia owsianej gęsi i wiatru w kominie


No i snad soku jabłkowego
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 14:37   #628
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Na balkon nie mogę wynieść, bo kotha grasuje
U mnie tysz



Znalazłam torebki. I się zakochałam. Ale ich nie kupię, bo ad 1. nie mam na podorędziu zbędnych 23 tys., ad 2. te koty wypisz wymaluj ja i mój TŻ , ale sknera jestem i nie dam 315 € za plastikową torbę, nawet najmojsiejszą
Znalazłam też jej chiński odpowiednik dostępny u nas Oryginał zakochany a odpowiednik marzy o jedzeniu
1.ale że garnek sobie otworzy i wyciągnie ?
2.cudne torbiszcza oczywiście kociasta oryginałka najlepsza
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 17:44   #629
hellkitty
Raczkowanie
 
Avatar hellkitty
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 308
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Dobry wieczór znad kaszy jaglanej z jarmużem i papryką *fit*

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Gwajak? Kusi. Mam tylko smar gwajakowy.
Mnie kusi od kiedy się dowiedziałam że to jest wykorzystywane przy cermonii Ayahuasca Ostatnio poznałam pana, który był na takiej ceremonii ponad 100 razy i specjanie po to lata do Peru.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Metale to tacy sami ludzie, jak niemetale.
Przecież to tak, jakbyś powiedziała, że metalówy to... kurde, nie wiem, co się stereotypowo o metalówach opowiada. Ryra mi to. W każdym razie to tak nie działa i sama dobrze o tym wiesz. I ja tez wiem.
Ja tam nie mam nic do metali per se, sama jak miałam kilkanaście lat zasuwałam w glanach, pieszczochach itd. Do tej pory słucham metalu, natomiast zaniepokoiłoby mnie, gdyby potencjalny kandydat na partnera identyfikowałby się jako metal... trochę mało dojrzałe imho.
Chociaż tak teraz sobie myślę to w Polsce ciężko o porządnego faceta w ogóle w du*ach im się poprzewracało od tylu ładnych dziewczyn.

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Do koleżanki w sobotę startował z łapami koleś z obrączka. .. slabo
Faceci, generalnie rzecz biorąc, potrafią być obleśni zdarzyło mi się być podrywaną tekstami typu "ale jesteś podobna do mojej córki"

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
nie przytyłaś , tylko jesteś cięższa
Lubię tak myśleć
Poza tym, z tymi wszystkimi bodybuilderami, zastanawiam się jak oni dają radę. Jak mi onegdaj zdarzało się mieć 4 treningi w tygodniu, to niby było fajnie bo sport itd, ale jednocześnie cały czas coś mi było (to naciągnięte, tu siniak, tu cośtam), bylam wiecznie głodna i niewyspana. Konsultacja z dietetykiem trochę pomogła, ale wiem że materiałem na zawodowca to ja nie jestem
hellkitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 18:29   #630
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez hellkitty Pokaż wiadomość
Dobry wieczór znad kaszy jaglanej z jarmużem i papryką *fit*



Mnie kusi od kiedy się dowiedziałam że to jest wykorzystywane przy cermonii Ayahuasca Ostatnio poznałam pana, który był na takiej ceremonii ponad 100 razy i specjanie po to lata do Peru.




Lubię tak myśleć
Poza tym, z tymi wszystkimi bodybuilderami, zastanawiam się jak oni dają radę. Jak mi onegdaj zdarzało się mieć 4 treningi w tygodniu, to niby było fajnie bo sport itd, ale jednocześnie cały czas coś mi było (to naciągnięte, tu siniak, tu cośtam), bylam wiecznie głodna i niewyspana. Konsultacja z dietetykiem trochę pomogła, ale wiem że materiałem na zawodowca to ja nie jestem
1.a jak robisz jarmuż i tę kaszę ? do jednego i drugiego się przymierzam , bo ponoć zdrrrrowe , jarmuż pono jest świetnym źródłem wapnia , a nigdy ani jednego ani drugiego nie jadłam ja znowu znad lodów miałam prawie dwa litry do wykończenia , czekoladowe (magnez ) , pistacjowe (orzechy - samo zdrowie ) i sorbet malinowy ( jedna z pięciu porcji owoców )
2.a so to za ceremonia ?
3.to nie myślenie - to fakt , skoro się mieścisz w dawne ciuchy to nie przytyłaś
Bodybildery myślę że zajmują się głównie bodybildingowaniem i ew. pracą w międzyczasie ; czytałam kiedyś bloga dziewczyny startującej w światowych mistrzostwach fitness bikini - pracowała i trenowała , w przerwach śpiąc , jedzenie jej mąż szykował i nie robiła nic poza pracą i treningami . Ale to trzeba być zafiksowanym na jednej rzeczy , ja bym tak nie potrafiła .
Zamierzam od następnego tygodnia znaczy nie od jutra tylko jeszcze następnego , wejść właśnie na 4 treningi w tygodniu i to dzień po dniu , ciekawe jak będzie na razie jestem na trzech tygodniowo , jakoś na razie tfutfutfuodpukać daję radę
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-05 23:54:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.