Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-28, 06:25   #4171
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
madziarra, pokaż zdjęcia!
Nie mam przy sobie kabla do aparatu, ale z chęcią Wam pokażę jak już tylko go odzyskam
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Też mnie ciekawiły te szampony, ale te butle dla mnie za duże, nie wiem czy bym zużyła O musie Garniera właśnie napisałam wyżej, nie mogłam się na niego nie skusić.
Ja bym raczej zużyła, kusi mnie ten zielony do włosów przetłuszczających się. Ale mam w zapasach jeszcze 3 szampony + jeden w uzyciu, więc szybko chyba sobie nie kupię

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Taki głupi czas - na koniec zimy zawsze jest szaro, zimno i brak energii.
Ja też nie cierpię tej końcówki zimy, w Warszawie zeszły tydzień był bardzo mokry i pochmurny.
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Różę oglądała koleżanka i jedyną recenezją było to, że nie mogła długo z nikim o niczym rozmawiać po wyjściu z kina...
Ja też byłam z sobotę na "Róży" i miałam tak samo, w ogóle nie mogłam zebrać myśli... Podczas filmu cały czas się zastanawiałam, czy może jeszcze być gorzej. Ale film zdecydowanie warto obejrzeć.

Iza, spóźnione, ale najszczersze życiania, wszystkiego, co najlepsze
Fajne zakupy, miałam kiedyś maseczkę otrąbkową Jedwigi i bardzo mi się podobała Jak cenowo teraz na Targach, korzystnie czy lepiej kupować przez internet?

W zeszłym tygodniu wróciła w końcu moja siostra z wymiany, więc spędzałyśmy razem trochę czasu, poza tym przywiozła mi kilka kosmetyków z niemieckiego dm i Rossmanna Jeszcze nie zaczęłam używać, stoją i czekają na swoją kolej, ale co wieczór mnie kusi, aby je otworzyć

Poza tym u mnie wykończeniowo zastój, w zeszłym tygodniu poszedł żel pod prysznic i szampon, na wykończeniu odzywka, i chyba to tyle by było z moich sukcesów

A , zapomniałam się pochwalić, że kupiłam nowy róż Catrice (rzeczywiście piękny) i 2 nowe szminki Wibo, są transparentne i mają urocze kolory, polecam
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 09:01   #4172
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No na szczęście TŻ się śmieje że to magia słowa "ślubne" przyciąga kobiety do kupna.
Gorzej, że sklepy/fryzjerzy/kwiaciarnie o tym wiedzą i cena za rzeczy ślubne jest dwa razy wyższa niż normalnie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Miałam iść na fitness dzisiaj, ale musze obskoczyć pocztę, aptekę, skoczyć do Rossmanna po odżywkę, więc chyba odpuszczę i zajmę się gotowaniem spaghetti z sosem z bakłażana.
Brzmi super, możesz podać przepis
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Też kiedyś tak robiłam, ale właśnie przez to, że nic się nie kończyło to się zacięłam w sobie i mam zawsze 2 szampony (bez SLS i z SLS ), 2 żele (jeden ciepły, słodki, drugi odświeżający) i 1 balsam do ciała (plus antycellulit) i 1 masło (głównie do łydek, bo na resztę ciała nie chce mi się masła wsmarowywać) i idzie zdecydowanie szybciej
To ja też mniej więcej tyle... no ostatnio trochę więcej szamponów i masek do włosów się zrobiło, ale niedługo się dużo skończy i wtedy wrócę do używania jednej rzeczy na raz
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Miałam tak samo po Róży, zero chęci odzywania się do kogokolwiek...
No właśnie dlatego nie chcę iść na ten film, wiem, że nie mogłabym potem spać, ciągle bym myślała... Po prostu się boję.
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ładne zakupy, jestem ciekawa tej oliwki w sztyfcie?Co to za wynalazek?
A Estella co tam nakupowała?
Ta oliwka wygląda tak jak korektor do lakieru albo flamaster - tylko zamiast zmywacza/atramentu jest oliwka ładnie pachnie, nawilża skórki i mozna nim też je delikatnie odsuwać. Niby bajer ale fajny i działa A Estella nie kupiła prawie nic, kilka rzeczy z Ziaji, ale nie wiem, czy nie wolałaby sama się pochwalić
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo, uwielbiam zimą mieć na paznokciach soczyste róże i pomarańcze, od razu się robi cieplej i weselej
Poza tym jak mam pomalowane paznokcie u stóp to od razu czuję się bardziej zadbana
O to! Mam tak samo
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Czuję się wywołana do tablicy, więc żeby nie było, że udaję, że nie widzę...
Hej! Fajnie, że widzisz już plusy w tej sytuacji, na pewno szybko się tam zadomowisz i znajdziesz pracę
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Iza, spóźnione, ale najszczersze życiania, wszystkiego, co najlepsze
Fajne zakupy, miałam kiedyś maseczkę otrąbkową Jedwigi i bardzo mi się podobała Jak cenowo teraz na Targach, korzystnie czy lepiej kupować przez internet?
Dziękuję No właśnie wzięłam ją, bo miała dobre opinie i od dawna mnie kusiła. Kosztowała 16 zł - widzę, że na allegro z przesyłką najtańsza jest za 19.50. Oczywiście zależy ile się kupuje, ale jeśli pojedyncze sztuki, to chyba taniej było na targach A mieszałaś ją z tonikiem ziołowym Jadwigi czy wodą?
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 09:15   #4173
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja też nie cierpię tej końcówki zimy, w Warszawie zeszły tydzień był bardzo mokry i pochmurny.
Ja ją lubię o tyle, że czuć bliskość wiosny, ale coś mi się wydaje, że w moim biurze szybko zaczną się panoszyć wiosenne wirusy i bakterie.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Gorzej, że sklepy/fryzjerzy/kwiaciarnie o tym wiedzą i cena za rzeczy ślubne jest dwa razy wyższa niż normalnie
No to jest niestety paranoja, najlepsze są cenniki u fryzjera:
upięcie - cena X
upięcie ślubne - cena 2X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Brzmi super, możesz podać przepis
Proszę bardzo:
1 mały bakłażan
1 cebula
1 duża zielona papryka
2 puszki pomidorów
1 ząbek czosnku
6 filetów anchoivis
2 łyżeczki kaparów
1 łyżka czarnych oliwek
bazylia (świeżej ok. 2 łyżki), sól, chili
natka pietruszki (2 łyżki)

Bakłażana kroimy w kostkę, solimy i zostawiamy na godzinkę na durszlaku, potem płuczemy, odsączamy i smażymy na oliwie z papryką i cebulą, po kilku minutach dodajemy czosnek, potem pomidory, chili i bazylię, dusimy ok. 15 minut, kolejne 10 gotujemy bez przykrywki, żeby sos zgęstniał, w połowie tego czasu dodajemy posiekane anchoivis, kaparki i pokrojone oliwki, dosalamy, a minutę przed zgaszeniem wrzucamy natkę. Smacznego

Wczoraj z moich zamierzeń wieczornych zrobiłam tylko spaghetti, upiekłam jeszcze ciasto i pojechaliśmy z zaproszeniami do znajomych. Więc nie byłam na poczcie, nie zamówiłam szamponu i odżywki, nie mam ani ratunku dla paznokci, ani dla twarzy i dzisiaj znowu nie będę mieć czasu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać

Edytowane przez iceflower
Czas edycji: 2012-02-28 o 14:48 Powód: błędy w przepisie wynikające z zaspania
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 09:34   #4174
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Proszę bardzo:
1 mały bakłażan
1 cebula
1 duża zielona papryka
2 puszki pomidorów
1 ząbek czosnku
6 filetów anchoivis
2 łyżeczki kaparów
1 łyżka czarnych oliwek
bazylia (świeżej ok. 2 łyżki), sól, chili
natka pietruszki (2 łyżki)

Bakłażana kroimy w kostkę i zostawiamy na godzinkę na durszlaku, potem płuczemy, odsączamy i smażymy na oliwie z papryką i cebulą, po kilku minutach dodajemy czosnek, potem pomidory, chili i bazylię, dusimy ok. 15 minut, kolejne 10 gotujemy bez przykrywki, żeby sos zgęstniał, w połowie tego czasu dodajemy anchoivis, kaparki i oliwki, dosalamy, a minutę przed zgaszeniem wrzucamy natkę. Smacznego
Wypróbuję!!
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 10:06   #4175
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Aaa, Mag! Zaspana coś jestem dzisiaj miło Cię widzieć po tak długiej nieobecności w wątku, szkoda że z pracą wyszło jak wyszło, ale mam nadzieję, że wyjazd do UK będzie dla Ciebie oznaczał nowy początek i wszystko się ułoży tak jak chcesz!


Kliknęłam szampon i odżywkę Matrix Biolage Fortetherapie, mam nadzieję, że będę zadowolona, no i mam spokój szamponowo-odżywkowy na długo.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 11:43   #4176
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

hej hej, ja mam ostatnio utrudniony dostęp do internetu. Na targach kupiłam kremowy olejek i peeling enzymatyczny Ulga z Ziaji i rozświetlacz wypiekany Peggy Sage - rewelacja, długo takiego szukałam, daje bardzo mocne rozświetlenie. Wkład kosztował tylko 16zł

Widziałam wcześniej rozmowę o Limie i Lux Medzie. Najpierw byłam w Limie i byłam bardzo zadowolona; potem przepisali nas do Lux Medu i niestety, ale lekarze mi nie pasowali, a ostry dyżur to porażka. Teraz po połączeniu firm korzystam z usług Promedis, bo mam ich najbliżej pracy i jestem zadowolona, mam bardzo fajną dermatolog, ginekolog jest ok. Nie mieli jeszcze żadnej wpadki, chociaż jedna osoba mi się na nich skarżyła. No ale to oczywiście zależy do kogo się trafi, lekarze są różni, warto wcześniej poczytać opinie. Jak szukałam ginekologa za czasów Lux Medu to był dramat, wszyscy byli zjechani w internecie.

Iza nie masz za co dziękować, byłaś jedną z pierwszych osób, które wysłały maila. A koleżanka poszła w niedzielę?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 12:35   #4177
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Proszę bardzo:
1 mały bakłażan
1 cebula
1 duża zielona papryka
2 puszki pomidorów
1 ząbek czosnku
6 filetów anchoivis
2 łyżeczki kaparów
1 łyżka czarnych oliwek
bazylia (świeżej ok. 2 łyżki), sól, chili
natka pietruszki (2 łyżki)

Bakłażana kroimy w kostkę i zostawiamy na godzinkę na durszlaku, potem płuczemy, odsączamy i smażymy na oliwie z papryką i cebulą, po kilku minutach dodajemy czosnek, potem pomidory, chili i bazylię, dusimy ok. 15 minut, kolejne 10 gotujemy bez przykrywki, żeby sos zgęstniał, w połowie tego czasu dodajemy anchoivis, kaparki i oliwki, dosalamy, a minutę przed zgaszeniem wrzucamy natkę. Smacznego
dziękuję Wypróbuję, choć na pewno bez rybek
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Iza nie masz za co dziękować, byłaś jedną z pierwszych osób, które wysłały maila. A koleżanka poszła w niedzielę?
ma się refleks
A dziękuję za miłe towarzystwo Koleżanka poszła w niedzielę z siostrą, były tam ponad 4 godziny, kupiły ok. 10 lakierów OPI, dały się pomalować i były zachwycone Nie wiedziałam, że aż taką radość im to sprawi.
Używałaś już tego olejku do mycia twarzy? Ja jak na razie jestem bardzo zadowolona z zakupów, tylko kiedy ja zużyję ten krem do stóp
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 12:39   #4178
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ej no, kto zamawiał śnieg? Wiosna miała być a nie zima znowu!

Na pocieszenie kupiłam sobie w Rossmanie jakiś nowy żel pod prysznic Isana passiflora&shea butter. I krem na noc Ziaja Ulga. I Lakier Lovely czarny pękacz Bo jeszcze nie miałam nigdy pękającego lakieru (jak ja się ostałam tak długo? ).

EDIT: Ale fajny ten lakier, super pęka na małe kawałeczki. Będę mieć zabawę z nim na całe popołudnie
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2012-02-28 o 13:16
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 13:15   #4179
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
ma się refleks
A dziękuję za miłe towarzystwo Koleżanka poszła w niedzielę z siostrą, były tam ponad 4 godziny, kupiły ok. 10 lakierów OPI, dały się pomalować i były zachwycone Nie wiedziałam, że aż taką radość im to sprawi.
Używałaś już tego olejku do mycia twarzy? Ja jak na razie jestem bardzo zadowolona z zakupów, tylko kiedy ja zużyję ten krem do stóp
jeszcze nie; staram się zużyć to co mam, żałuję, że nie wzięłam tego dużego do ciała. Nie mogłam nigdzie znaleźć tej serii, więc musiałam ją kupić na targach skoro tam była
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:43   #4180
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
jeszcze nie; staram się zużyć to co mam, żałuję, że nie wzięłam tego dużego do ciała. Nie mogłam nigdzie znaleźć tej serii, więc musiałam ją kupić na targach skoro tam była
A widzisz, Isa napisała, że kupiła, może do nas też dotrze do sklepów
Akurat weszłam na główną stronę i zobaczyłam artykuł o boyzilian
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 17:28   #4181
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mag!!! Rany, jak długo Cię tu nie było!!!
Myślałam, że już jesteś w UK.

Hex opuściła PL, teraz Ty (ja próbowałam, ale nie wyszło, może to i lepiej).
Nie , cały czas byłam w PL, nooo, może nie cały, bo w drugim półroczu 2011 w UK byłam 3x, w tym nawet na Boże Narodzenie, ale nawet wtedy o wyjeździe na stałe nie myślałam. Był taki nieśmiały plan, ale późną wiosną zeszłego roku, a że wtedy niespodziewanie znalazłam nową, lepszą pracę, to zostałam, a TŻ powoli oswajał się z wizją zakończenia swej emigracji. Dobrze, że nie zdążył jeszcze złożyć u siebie wypowiedzenia, bo by dopiero było... A tak, to on tam ma stałą i niezłą pracę, więc nawet jak mi dłużej zejdzie ze znalezieniem czegoś sensownego, to i tak damy radę. Zresztą na początku nie będę bardzo wybrzydzać, bo raz, że przydałoby się jednak dorobić do tej jego pensji parę groszy, a dwa, że siedzieć w domu nie zamierzam To nie dla mnie

A tak jak Ty wtedy pojechałaś sama, to ja pewnie w życiu bym się nie zdecydowała, zresztą jakoś nigdy specjalnie o emigracji nie myślałam. Fajnie było odwiedzać siostrę, ale żeby wyjechać na stałe, to nie. No ale teraz stwierdziłam, że jak mamy być w końcu razem, a nie kolejny rok w rozjazdach, to jednak łatwiej nam będzie w UK niż w PL.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A mnie ciekawi jak czasowo teraz będzie wyglądał mój dojazd do Mag- liczę na zaproszenie
Pewnie szybciej dotrzesz z Krk do Ltn niż do Ostr Chociaż nie wiem czy i co lata z Krk bezpośrednio do Ltn, a inne lotniska nie mają sensu, bo po co sobie dokładać drogi i wydatków...
Co do zaproszenia, to nie ma sprawy, ale póki co warunków brak Pokój TŻ jest mniejszy niż mojej Sis, więc ja już w tym momencie mam obawy co do zmieszczenia tam mojego skromnego dobytku... Lepiej na razie trzymaj kciuki, żebym szybko znalazła sensowną pracę i żebyśmy mogli sobie wynająć we dwójkę jakiś flacik. Wtedy będziemy się gościć

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mag miło Cię wreszcie widzieć Proszę jakie zmiany Mam nadzieję, że w UK Ci się ułoży z pracą lepiej niż w naszej kochanej Polsce.
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Hej! Fajnie, że widzisz już plusy w tej sytuacji, na pewno szybko się tam zadomowisz i znajdziesz pracę
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Aaa, Mag! Zaspana coś jestem dzisiaj miło Cię widzieć po tak długiej nieobecności w wątku, szkoda że z pracą wyszło jak wyszło, ale mam nadzieję, że wyjazd do UK będzie dla Ciebie oznaczał nowy początek i wszystko się ułoży tak jak chcesz!
isa, kochanie, ice - Dziękuję za miłe słowa
Ja już tak mam, że mało co się przejmuję i stresuję, wszyscy mi to zawsze powtarzają i w sumie mają rację. Staram się myśleć pozytywnie, a jeszcze teraz jak mam takie wsparcie w TŻ, to już w ogóle. Także wiem, że będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja też byłam z sobotę na "Róży" i miałam tak samo, w ogóle nie mogłam zebrać myśli... Podczas filmu cały czas się zastanawiałam, czy może jeszcze być gorzej. Ale film zdecydowanie warto obejrzeć.
To jednak dobrze, że nie zdecydowałam się iść na niego sama. Spodziewałam się, że film do lekkich nie należy, ale nie, żeby aż zaniemówić z wrażenia.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ej no, kto zamawiał śnieg? Wiosna miała być a nie zima znowu!
No właśnie! Łaziłam trochę po mieście i przemarzłam strasznie. Ja już wiosnę w kościach czuję, a tu taki ziąb... Dobrze, że jutro nie muszę nigdzie iść

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2012-02-28 o 17:30
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 18:17   #4182
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A widzisz, Isa napisała, że kupiła, może do nas też dotrze do sklepów
Akurat weszłam na główną stronę i zobaczyłam artykuł o boyzilian
Był nawet w Hebe w promocji, ale nie znalazłam Ulgi na półkach wolę nie chodzić za często do drogerii, bo to się źle kończy, poza tym słabo u mnie z czasem.
Boyzilian to moje najnowsze dzieło mam nadzieję, że artykuł, a raczej wywiad Ci się podobał.
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No właśnie! Łaziłam trochę po mieście i przemarzłam strasznie. Ja już wiosnę w kościach czuję, a tu taki ziąb... Dobrze, że jutro nie muszę nigdzie iść
U nas sypie śnieg, który zamarza i można się zabić na chodniku. Jezu, dopiero wróciłam do domu, a powinnam niedługo wychodzić ponownie. Dzisiaj impreza inauguracyjna Glossybox!!!
Maguś na pewno szybko znajdziesz coś fajnego fajnie, że Wam się tak dobrze układa
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 05:48   #4183
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ale dziś za to wreszcie czuć wiosnę Rano wyszłam z domu i takie fajne ciepełko na zewnątrz (szkoda tylko, że prawie utonęłam w błocie na podwórku próbując się dostać do garażu ).

Zrobiłam sobie wczoraj malowanko paznokci: czerwony lakier z drobinkami Sensique a na niego nowy pękacz.
Na noc użyłam kremu Ziaja Ulga, bardzo lekką ma konsystencję. Przyzwyczajona byłam od dłuższego czasu do cięższych smarowideł (Calma, Cold Cream Avene), ale chyba na wiosnę już nie muszę aż takich tłuściochów używać
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 07:13   #4184
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

A ja wczoraj spotkałam Em

pierwszy Glossybox do obejrzenia http://polishmakeupbag.blogspot.com/...glossybox.html
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 07:45   #4185
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dziękuję No właśnie wzięłam ją, bo miała dobre opinie i od dawna mnie kusiła. Kosztowała 16 zł - widzę, że na allegro z przesyłką najtańsza jest za 19.50. Oczywiście zależy ile się kupuje, ale jeśli pojedyncze sztuki, to chyba taniej było na targach A mieszałaś ją z tonikiem ziołowym Jadwigi czy wodą?
Chyba z wodą termalną albo zwykłym tonikiem, ale nie alkoholowym. Mam nadzieję, że Ci będzie pasować

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja ją lubię o tyle, że czuć bliskość wiosny, ale coś mi się wydaje, że w moim biurze szybko zaczną się panoszyć wiosenne wirusy i bakterie.
U mnie dziś już za oknem wiosna, cały wczorajszy śnieg przez noc się roztopił i dziś już jest względnie sucho.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Proszę bardzo:
1 mały bakłażan
1 cebula
1 duża zielona papryka
2 puszki pomidorów
1 ząbek czosnku
6 filetów anchoivis
2 łyżeczki kaparów
1 łyżka czarnych oliwek
bazylia (świeżej ok. 2 łyżki), sól, chili
natka pietruszki (2 łyżki)
Brzmi bardzo smakowicie, chętnie wypróbuję przy najbliższej okazji


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kliknęłam szampon i odżywkę Matrix Biolage Fortetherapie, mam nadzieję, że będę zadowolona, no i mam spokój szamponowo-odżywkowy na długo.
Ja miałam kiedyś maskę w słoiku z tej serii, zupełnie mi nie podchodziła Ale mam nadzieję, że szampon i odżywka będą lepsze
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Superaśne, podjarałam się Od kiedy i gdzie będzie można je zamówić, wiesz może ?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 07:46   #4186
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - razem z TŻ podjęliśmy decyzję, że jadę do niego do UK. Także teraz załatwiam, co mam załatwić i za 3 tygodnie wylatuję.
super! niech Wam się układa
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Bo jeszcze nie miałam nigdy pękającego lakieru (jak ja się ostałam tak długo? ).
ja też nie miałam, ale nie zamierzam
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
świetna zawartość do tej pory jak oglądałam na blogach, to było takie byle co, a tu widzę fajne marki, a miniaturka przeurocza ile taka przyjemność kosztuje?
śmiesznie robi Douglas, że u nas Boxy to te z poprzedniego miesiąca w Niemczech przynajmniej wiadomo, co się w nim znajdzie, ale bez przesady..

Warszawianki, wiecie może w którym Rossmannie dostanę żel Original Source malinowo-waniliowy? Szukam i szukam, a wszędzie są podstawowe 4 zapachy
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-02-29 o 07:47
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 08:44   #4187
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Organzzo w Rossmannie na Dworcu Centralnym kupowałam ten zapach.

Karolina ja byłam na 17.30, bardzo mi się podobało, naprawdę niesamowity efekt, zwłaszcza że nie znałam żadengo z tych skeczy Byłam też kiedyś na Ani Mru Mru też bardzo polecam.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 08:59   #4188
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
U mnie dziś już za oknem wiosna, cały wczorajszy śnieg przez noc się roztopił i dziś już jest względnie sucho.
U nas podobnie, byłam miło zaskoczona jak mnie znowu obudziło słońce po tym wczorajszym okropieństwie pogodowym. Ale takie ciężkie ciemne chmury chodzą, że nie wiem czy nie będzie powtórki z wczoraj

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja miałam kiedyś maskę w słoiku z tej serii, zupełnie mi nie podchodziła Ale mam nadzieję, że szampon i odżywka będą lepsze
Widziałam Twoją recenzję, ogólnie recenzje tej serii są dość zróżnicowane, ale już dawno miałam ochotę na nie, no i stwierdziłam że zaryzykuję. Mam nadzieję, że będę zadowolona, a ostatnio nie mam specjalnie wymagających włosów, są zdrowe, tylko niech szybko odrosną i będę naprawdę zadowolona.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 09:28   #4189
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Boyzilian to moje najnowsze dzieło mam nadzieję, że artykuł, a raczej wywiad Ci się podobał.
Wywiad fajny, choć tematyka nietypowa
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Wygląda super!
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Chyba z wodą termalną albo zwykłym tonikiem, ale nie alkoholowym. Mam nadzieję, że Ci będzie pasować
Też mam nadzieję, choć teraz mam kilka masek, które muszę wykończyć i jeszcze nawet jej nie otworzyłam A miałaś coś jeszcze z Jadwigi oprócz papki?
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Warszawianki, wiecie może w którym Rossmannie dostanę żel Original Source malinowo-waniliowy? Szukam i szukam, a wszędzie są podstawowe 4 zapachy
Nie wiem, ale dziś może będę na Chmielnej, to dam Ci znać


Ale szkoda siedzieć w pracy jak taka piękna pogoda
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 10:03   #4190
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Bo jeszcze nie miałam nigdy pękającego lakieru (jak ja się ostałam tak długo? ).
Ja jeszcze się opieram, więc w porównaniu do mnie wcale nie jesteś taka opóźniona Może w końcu się skuszę, bo faktycznie czasem fajnie by było odświeżyć manicure na szybko takim pękaczem, ale że wcześniej w pracy takie chwyty nie były dozwolone, to nie kupowałam, bo po co? Nie dla mnie zabawa lakierami na same tylko weekendy

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Maguś na pewno szybko znajdziesz coś fajnego fajnie, że Wam się tak dobrze układa


Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
No, no, całkiem fajny. Gdyby nie to, że wyjeżdżam, to bym się skusiła. Ale coś czuję, że się i tak skuszę, tyle że na angielską wersję. Hex skutecznie kusi na blogu zawartością tych słodkich pudełeczek, a nie powiem, przydałoby się poznać trochę brytyjski rynek kosmetyczny Zresztą na początku nie będę mogła sobie pozwolić na szaleństwa w tym temacie, więc myślę, że w ten sposób to sobie wynagrodzę. 10 funtów nie majątek, a jaka radość z nowości będzie

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
super! niech Wam się układa


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
U nas podobnie, byłam miło zaskoczona jak mnie znowu obudziło słońce po tym wczorajszym okropieństwie pogodowym. Ale takie ciężkie ciemne chmury chodzą, że nie wiem czy nie będzie powtórki z wczoraj
U mnie też niby cieplej niż wczoraj, ale słońce wychyla się tylko zza chmur, więc też może być powtórka z rozrywki Nic, to, dzisiaj i tak zamierzam utonąć w swoich ciuchach, butach, torebkach i kosmetykach, żeby ocenić ile z tego mojego dobytku zmieszczę w walizki, ile trzeba będzie wcześniej wysłać paczką, a ile całkiem zostawić...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 10:53   #4191
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Superaśne, podjarałam się Od kiedy i gdzie będzie można je zamówić, wiesz może ?
mają stronę i facebooka - ale na marzec chyba już są wyprzedane, bo to trzeba się dużo wcześniej zapisać.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
świetna zawartość do tej pory jak oglądałam na blogach, to było takie byle co, a tu widzę fajne marki, a miniaturka przeurocza ile taka przyjemność kosztuje?
śmiesznie robi Douglas, że u nas Boxy to te z poprzedniego miesiąca w Niemczech przynajmniej wiadomo, co się w nim znajdzie, ale bez przesady..
49zł ten polski kissbox mi się nie podoba, no ale jest dużo tańszy.
Malinowego żelu nie widziałam niestety.
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Wywiad fajny, choć tematyka nietypowa
Nietypowa, ale chyba poszukiwana, bo jest bardzo mało miejsc, gdzie można to zrobić.
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No, no, całkiem fajny. Gdyby nie to, że wyjeżdżam, to bym się skusiła. Ale coś czuję, że się i tak skuszę, tyle że na angielską wersję. Hex skutecznie kusi na blogu zawartością tych słodkich pudełeczek, a nie powiem, przydałoby się poznać trochę brytyjski rynek kosmetyczny Zresztą na początku nie będę mogła sobie pozwolić na szaleństwa w tym temacie, więc myślę, że w ten sposób to sobie wynagrodzę. 10 funtów nie majątek, a jaka radość z nowości będzie
10 funtów, a ile radości
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 11:29   #4192
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
A ja wczoraj spotkałam Em

pierwszy Glossybox do obejrzenia http://polishmakeupbag.blogspot.com/...glossybox.html
Ale super! Jak takie coś można dostać? Nie mogę za bardzo skapować tego regulaminu. Trzeba co miesiąc im przelewać kasę czy jak? I trzeba mieć PayPal do tego? Bo ja nie umiem tego obsługiwać, umiem tylko zwykłe przelewy z konta robić

Pogoda cudna, byłam na mieście i nim doszłam do biura to się aż zgrzałam w tym słońcu. Dobrze, że wzięłam płaszcz a nie kurtkę. Super jest
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 12:01   #4193
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Z facebooka

UWAGA! Przygotujcie swoje karty płatnicze, sprawdźcie czy możecie nimi płacić przez Internet (można płacić każdą kredytową, ale nie każdą debetową). Warto też założyć konto na PayPal-u.

chyba najlepiej zapisać się przez ich stronę - może wyślą jakieś instrukcje
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 14:32   #4194
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Organzzo w Rossmannie na Dworcu Centralnym kupowałam ten zapach.
dziękuję na pewno tam zajrzę, bo mam ochotę na jakiś nowy żel, a na KWC ma chyba same dobre opinie

z drugiej strony wczoraj dostałam bon 20zł w Hebe (tak, jednak nadal są ), jutro nowa gazetka i może tam upoluję jakiś żel
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale dziś może będę na Chmielnej, to dam Ci znać
nie ma niestety, wczoraj tam byłam i mają te same zapachy co u mnie

pogoda dziś cudowna niech już zima nie wraca
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 15:56   #4195
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
A ja wczoraj spotkałam Em

pierwszy Glossybox do obejrzenia http://polishmakeupbag.blogspot.com/...glossybox.html
Bardzo, bardzo miło było Cię ponownie poznać!!
Ja właśnie wróciłam z Warszawy, nie wiem czy ja zawsze muszę w pociągu trafiać na dziwnych ludzi... No, ale na imprezie było bardzo fajnie, cieszę się, że wyrwałam się na chwilę z Krk.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 23:05   #4196
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ale p[ięknie dziś było!
Mnie znów wzięło na małe porządki- odkopałam takie 2 skrzynki z pierdołami składanymi jeszcze w czasach liceum, na razie uporałam się z nimi w 25%

Uderzam jutro z teczką pełną CV na targi kariery dla studentów i absolwentów, może mi się tam coś wykluje w sprawie pracy

Fajne te Boxy chociaż z tego Glossy to bym chciała tylko Lieraca wypróbować. Wolałabym żeby to był np. kupon na określoną listę rzeczy do wyboru. No ale ja wyjątkowo wybredna się zrobiłam coś ostatnio

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:46 ----------

AA i dostałam smska od Sephory na 20% na wszystko do 4 marca jakby ktoś chciał to służę
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 07:21   #4197
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Buuu, a dziś się pogoda musiała zepsuć Czeka mnie chyba wyjazd na drugi koniec Krakowa, jak miło. Dobrze, że tramwajką do samego końca i bez przesiadek, bo w tej mżawce gonić mi się wcale nie chce.

Wczoraj ponad godzinę męczyłam się z malowaniem paznokci, próbowałam różne warianty nakładania tego pękacza Lovely na moje lakiery. W końcu zmyłam wszystko, bo niestety dzieje się z tym lakierem to, co można przeczytać w recenzjach na KWC: mam go dopiero drugi dzień a już glucieje i zasycha na pędzelku. Szkoda, bo efekt mi się podoba, ale jednak chyba musiałabym zainwestować w nieco lepszą firmę niż Wibo

A jutro może przyjdzie moja paczucha z apteki
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 07:59   #4198
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Nietypowa, ale chyba poszukiwana, bo jest bardzo mało miejsc, gdzie można to zrobić.
Na pewno, zwłaszcza w Polsce
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ale super! Jak takie coś można dostać? Nie mogę za bardzo skapować tego regulaminu. Trzeba co miesiąc im przelewać kasę czy jak? I trzeba mieć PayPal do tego? Bo ja nie umiem tego obsługiwać, umiem tylko zwykłe przelewy z konta robić
Ktoś gdzieś pisał, że jak się zapisze na subskrypcję, to potem z paypala sami pobierają te pieniądze co miesiąc...
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dziękuję na pewno tam zajrzę, bo mam ochotę na jakiś nowy żel, a na KWC ma chyba same dobre opinie
Też chcę nowy żel, bo właściwie nie mam żadnego (tzn mam jeden, ale ten czeka jako uzupełnienie jako płyn do rak), zostały mi tylko mydła. Chyba dziś kupię któryś z serii I love w Douglasie, podoba mi się kilka zapachów
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Uderzam jutro z teczką pełną CV na targi kariery dla studentów i absolwentów, może mi się tam coś wykluje w sprawie pracy

Fajne te Boxy chociaż z tego Glossy to bym chciała tylko Lieraca wypróbować. Wolałabym żeby to był np. kupon na określoną listę rzeczy do wyboru. No ale ja wyjątkowo wybredna się zrobiłam coś ostatnio
Trzymam kciuki, na pewno się uda
Mi też najbardziej podoba się krem Lierac, lubię też olejek Nuxe, więc bym nie pogardziła... Resztę kosmetyków też bym zużyła, ale z drugiej strony i tak mam co używać
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Wczoraj ponad godzinę męczyłam się z malowaniem paznokci, próbowałam różne warianty nakładania tego pękacza Lovely na moje lakiery. W końcu zmyłam wszystko, bo niestety dzieje się z tym lakierem to, co można przeczytać w recenzjach na KWC: mam go dopiero drugi dzień a już glucieje i zasycha na pędzelku. Szkoda, bo efekt mi się podoba, ale jednak chyba musiałabym zainwestować w nieco lepszą firmę niż Wibo
Lakiery Isadora też szybko wysychały, ale dało się nimi malować. Mam jeszcze jednego pękacza OPI, on nie zasycha na pędzelku. Ale ja jednak nie lubię pękających lakierów, efekt cieszy mnie ok. pół godziny, później tylko drażni... Chociaż może jakbym miała czarny to bym go czasem używała na złoty lakier jako gepardzie cętki...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 09:50   #4199
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Uderzam jutro z teczką pełną CV na targi kariery dla studentów i absolwentów, może mi się tam coś wykluje w sprawie pracy
Trzymam kciuki, żeby coś się udało

Dziewczyny mam takie pytanie - jakie sa wasze doświadczenia ze sztucznymi rzęsami? Chcę kępki na ślub - dam radę to sama przykleić bez problemu i będą się trzymać? Klej nie podrażnia oczu ani skóry?

Jakie kupić i jaki klej? Chciałabym w miarę niedrogo, ale dobrze, o ile tak się da? Co możecie polecić?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 10:19   #4200
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanie - jakie sa wasze doświadczenia ze sztucznymi rzęsami? Chcę kępki na ślub - dam radę to sama przykleić bez problemu i będą się trzymać? Klej nie podrażnia oczu ani skóry?

Jakie kupić i jaki klej? Chciałabym w miarę niedrogo, ale dobrze, o ile tak się da? Co możecie polecić?
Ja mam prawie żadne doświadczenie, ale wiem, że trzeba kupić oddzielnie klej, bo taki dodawany do rzęs jest podobno zawsze beznadziejny. Ja próbowałam sobie raz dokleić rzęsy i to rzuciłam, ale to nie były kępki...


Wczoraj zamiast oglądać mecz upiekłam chałkę i bułeczki Wyszły ładne, bardzo podoba mi się takie ciasto drożdżowe, wypróbowałam kilka rodzajów hm... plecenia (?) bułek. I nawet TŻ, który nigdy nie bierze jedzenia do pracy, wziął dziś ze sobą dwie bułki
A mecz leciał w tle, więc widziałam, że jest beznadziejny, nie wiem, czemu ludzie się zachwycali. Fajnie tylko, że stadion się nie zawalił
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.