Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-20, 15:09   #91
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Nikadomi - na kolana powaliły mnie zdjęcia wklejone przez Ciebie jeszcze w starym wątku. Niesamowita inspiracja i dowód na to, że blade jest piękne.
Dzięki
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 15:32   #92
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

ja w tym roku nad morzem wzbudzałam powszechne oburzenie. wyglądałam pomiędzy tymi wszystkimi skwarkami jak trup. jeszcze jak sobie zaaplikowałam słuszną porcję pobielającego filtra to rodzice wstydzili się ze mną wyjść na plażę

a co do krótkich spódniczek to nie noszę, ale ostatnio strasznie spodobały mi się plisowane spódniczki i uznałam że wiosną sobie taką kupię i przestanę się wstydzić moich nóg. mam długie nóżki i jestem szczupła, ale niestety przez bladą, cienką skórę widać wszystkie żyłki i to nie wygląda fajnie poza tym (zupełnie nie wiem czemu) mam rozstępy na kolanach ale mam to gdzieś, kiedy będę nosić takie spódniczki jak nie w wieku 18 lat? jak będę stara to nie wypada raz się żyje!


niv jeśli chodzi o zły stan cery to skądś to znam ale na szczęście jakieś pół roku temu moje hormony uznały, że przestaną mnie dręczyć i cera zaczęła się poprawiać. ale ciągle nie jest idealna.
kupiłam sobie niedawno podwójny peeling Garniera. użyłam jak na razie 2 razy i już widać efekty! wczoraj użyłam drugi raz. a dziś rano obudziłam się z buzią gładszą i czystszą niż kiedykolwiek. polecam. oczyszcza pory, likwiduje zaskórniki, a moje paskudne wągry są już prawie niewidoczne poza tym trochę rozjaśnia. jak tak dalej pójdzie to do studniówki powinnam wyglądać bajecznie
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 16:30   #93
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Nie muszę wam mówić która to ja, a która to moja kuzynka W te wakacje i tak byłam opalona od pasa w górę, mimo filtrów i unikania słońca. Dużo czasu na dworze robi swoje

edit: zdjęcie nie chce się załadować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a3.JPG (120,0 KB, 386 załadowań)
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 17:54   #94
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Wink Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Maja, ja mam ten podklad, przed najjasniejszy numer, i jest to idelany odcien dla mnie, jest on taki bezowy zamieszczam fotke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez tytułu44.jpg (49,9 KB, 324 załadowań)
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 19:26   #95
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

A ja nogi mam zawsze bardziej opalone, najszybiciej chwytają słońce co mnie bardzo dziwi.
Nie stac mnie żeby kupować bloker na całe ciało, w związku z czym zawsze jestem delikatnie opalona
Ale i tak o wiele bielsza niż wszyscy
W końcu nawet blokera nie potrzebuję - tak wolno mnie chwyta słońce, że i bez niego jestem biała
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 22:19   #96
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

ja jestem takie dziwadlo, ze nie znosze upalnego, slonecznego lata, po prostu wtedy czuje sie jak warzywo jestem zupelnie ospala i nie potrafie normalnie funkcjonowac, wole zostac w domu przy spuszczonych roletach, a wyjsc dopiero pod wieczor
nie lubie odslaniac nozek, mam jakis kompleks na ich punkcie, gdyby byly opalone wygaldalyby na pewno ladniej i zgrabniej, raz je wysmarowalam samoopalaczem i wygladaly o niebo lepiej, ale majac jasna reszte ciala to dziwnie by wygladalo
przez 3 lata ubieralam sie na czarno, w sumie ostatnio troche mi przeszlo w najwieksze upaly tez, mama juz nie mogla patrzec na mnie, nie dosc ze biala to jeszcze sie katuje w tej czerni
nie wiem jak wy, bladolice, ale ja w kolorach bezowych, kremowych, piaskowych(mam na mysli ubrania) wygladam beznadziejnie, zupelnie nie komponuje sie to z moja skora

maja55- nie odbierz to jako jakies molestowanie, ale widzialam Twoje makijaze, jestes przepiekna taka slowianska bogini
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 22:48   #97
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
przez 3 lata ubieralam sie na czarno, w sumie ostatnio troche mi przeszlo w najwieksze upaly tez, mama juz nie mogla patrzec na mnie, nie dosc ze biala to jeszcze sie katuje w tej czerni
nie wiem jak wy, bladolice, ale ja w kolorach bezowych, kremowych, piaskowych(mam na mysli ubrania) wygladam beznadziejnie, zupelnie nie komponuje sie to z moja skora
aktualnie jestem na etapie katowania czerni od jakiegoś czasu moja mama też tego znieść nie może.. "nie dość, że biała skóra, to jeszcze czerwone włosy i czarne ciuchy.. "
z beżami itp mam tak samo
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-20, 23:06   #98
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
aktualnie jestem na etapie katowania czerni od jakiegoś czasu moja mama też tego znieść nie może.. "nie dość, że biała skóra, to jeszcze czerwone włosy i czarne ciuchy.. "
z beżami itp mam tak samo
biedne te nasze maminki, corki dziwne sie im przytrafily, wszystkim innym bladosc przeszkadza a ich chca byc jeszcze bielsze z czasem mama powinna przestac sie tym przejmowac, przywyknie i sama zacznie Ci kupowac czarne dodatki
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 07:48   #99
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Nie muszę wam mówić która to ja, a która to moja kuzynka W te wakacje i tak byłam opalona od pasa w górę, mimo filtrów i unikania słońca. Dużo czasu na dworze robi swoje

edit: zdjęcie nie chce się załadować
Ines-kamam identyczną bluzkę

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
Maja, ja mam ten podklad, przed najjasniejszy numer, i jest to idelany odcien dla mnie, jest on taki bezowy zamieszczam fotke
Dziękuję za odzewMam jasne (jak na mnie)podkłady ale potrzebuje czegoś na poliki, na naczynkaA ten, z tego co czytałam na KWC jest kryjący, wieć byłby dobry. I na dodatek piszesz, że jest beżowy, bez różu czy zbytniego pigmentu zółtego.Nie wiem czy przed świętami uda mi się jeszcze obadać ten podklad ale po na pewno sie koło niego zakręcę
Sliczna bużka, tak poza tym

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
A ja nogi mam zawsze bardziej opalone, najszybiciej chwytają słońce co mnie bardzo dziwi.
Nie stac mnie żeby kupować bloker na całe ciało, w związku z czym zawsze jestem delikatnie opalona
Ale i tak o wiele bielsza niż wszyscy
W końcu nawet blokera nie potrzebuję - tak wolno mnie chwyta słońce, że i bez niego jestem biała
Ja też - wyglądam jak bym się posmarowała samoopalaczem zapominając o twarzy:/ja rozwiązuję ten problem brązerem, jeżeli musze pokazać i ngi i trochę ramion, to żeby sie zbytnio nie odcinać , na poliki aplikuję brązer i to załatwia sprawę.Na szczęście opalenizna znika mi szybciutko

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
nie wiem jak wy, bladolice, ale ja w kolorach bezowych, kremowych, piaskowych(mam na mysli ubrania) wygladam beznadziejnie, zupelnie nie komponuje sie to z moja skora

maja55- nie odbierz to jako jakies molestowanie, ale widzialam Twoje makijaze, jestes przepiekna taka slowianska bogini
ja w beżach przy bladej twarzy wyglądam gorzej niż jak bym była chora. Latem, kiedy mam taki lekko złocisty odcień, to wygląda to ładnie, jednak zimą nie ryzykuje i nie mam ubrań w takich kolorach.

truskawkowawiosnajakie molestowaniejest mi bardzo miło, zwłaszcza, że podziwiam Twoją śliczną białą twarz(zdjęcia ze studniówki)Ale pewnie nigdy nie bedę aż tak blada I nie widac u mnie takiego kontrastu między włosami a cerą, ale zawsze mogę je zafarbować
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 09:34   #100
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ines-kamam identyczną bluzkę



Coś o mamimym przekonaniu do opalania wiem.. Tekst mojej rodzicielki na plaży
-Eśka no weź przestań z tym kremem do opalania! Wogóle się nie opalisz i jak ja się z tobą ludziom na oczy pokażę?!
Jeszcze mnie i siostrze się dostało od trupów jej za to od murzynki Niesprawiedliwość na tym świecie wielka, brat ma 3 (w porywach 4) fototyp po mamie, zero piegów i naczynek. A my z siostrą..?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 09:47   #101
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość
to chyba ja pisałam intensywny, ale jednocześnie bardzo elegancki czerwony lakier to firmowy SEPHORA, kolor 06. mocna, krwista czerwień. kosztuje 13zł.
Ilonko - ślicznie dziękuję

Maja55 - ja mam ten podkład Gosha, X-Ceptional Wear nr 11 porcelain, na nim jest napisane że jest przeznaczony właśnie do cery naczyńkowej
(i właśnie fakt że jest on stworzony dla takich cer spowodował że zdecydowałam się go kupić )
Poza tym podklad ten bardzo lubię, spełnia swoje zadanie dobrze. Na razie jednakże go nie uzywam bo mimo mocnych filtrów ( 100 na twarz, 50 na resztę) pociemniałam tego lata i mi tak zostało...
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-21, 10:03   #102
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość



Coś o mamimym przekonaniu do opalania wiem.. Tekst mojej rodzicielki na plaży
-Eśka no weź przestań z tym kremem do opalania! Wogóle się nie opalisz i jak ja się z tobą ludziom na oczy pokażę?!
Jeszcze mnie i siostrze się dostało od trupów jej za to od murzynki Niesprawiedliwość na tym świecie wielka, brat ma 3 (w porywach 4) fototyp po mamie, zero piegów i naczynek. A my z siostrą..?
Moja mama sie nie opala w zasadzie od zawszeTzn teraz unika słońca, bo ją męczy, a w młodości to tylko przy okazji wakacji i to z umiarem, więc nie patrzy na moją bladość czy filtry jak na kosmiczne wynalazkiSama też twierdzi, że jaśniejsze skóra odejmuje lat i ma rację
Za to mój brat ma mnie za dziwadło, bo sam ma ciemną karnację, ciemne włosy i szybko sie opala, i kiedy teraz ścieram ciało peelingami i narzekam, że jeszcze mi trochę opalenizny zostało, patrzy jak na wariatkę. I mówi: "to chyba dobrze, że jesteś opalona, no nie?"
Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
Maja55 - ja mam ten podkład Gosha, X-Ceptional Wear nr 11 porcelain, na nim jest napisane że jest przeznaczony właśnie do cery naczyńkowej
(i właśnie fakt że jest on stworzony dla takich cer spowodował że zdecydowałam się go kupić )
Poza tym podklad ten bardzo lubię, spełnia swoje zadanie dobrze. Na razie jednakże go nie uzywam bo mimo mocnych filtrów ( 100 na twarz, 50 na resztę) pociemniałam tego lata i mi tak zostało...
Coraz bardziej przekonuję sie do tego podkładu, a jeśli jest przeznaczony do naczynkowej cery, to tym bardziej(naczynka odkryłam jakiś miesiąc temu)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 10:26   #103
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

pobawilam sie dzis aparatem ale ze mam srednio talent to efekty takie sobie, robilam przy oknie, ale zdjecia do konca nie oddaja wszystkiego

1 seria: puder w kamieniu golden rose odcien 01
jak sie na niego patrzy to nie wydaje sie az taki jasny, dopiero jak sie przejdzie palcem to jest prawie bielutki
2 seria- cien cantare, leciutko polyskujacy, na zdjeciach wyszedl duzo ciemniejszy, ładnie komponuje sie z jasna twarza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg puder111.jpg (30,1 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg puder 1.jpg (24,8 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg puder11111.jpg (22,0 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg puder 11.jpg (25,0 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cien.jpg (16,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cien2.jpg (18,7 KB, 25 załadowań)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 10:30   #104
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

a zapomnialam napisac, dlonie mam ciemniejsze od twarzy, zawsze sa zaczerwienione

wklejam zdjecia bialego pudru w kompakcie i zestawienia 2 podkladow

ten z lewej to golden rose nr 01 a po prawej lasting performance nr 100, kurcze malo widac, musze poprobowac innym aparatem, na zywo widac roznice, mf jest bezowiutki nie ma w nim nuty rozu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podklad1.jpg (30,3 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podklad2.jpg (42,6 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podklad 3.jpg (35,0 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg puder2.jpg (29,4 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg puder22.jpg (28,8 KB, 41 załadowań)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 10:35   #105
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

i jeszcze moj ukochany roz golden rose(maniaczka tej firmy jestem, wiem) odcien 301, na zdjeciach wyszedl bardzo ciemno, na zywo jest jasniejszy, ale na jasnej buzi wyglada naprawde slicznie, jest widoczny, wyglada tak naturalnie i nienachalnie, podkresla kosci policzkowe bardzo dobrze, nawet jako ktos nie ma wprawy w nakladaniu rózu

BTW, Maju, za Twoje kosci policzkowe wiele babeczek dałoby sie pocwiartowac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg puder i roz.jpg (32,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roz1.jpg (29,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roz2.jpg (17,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roz3.jpg (21,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roz4.jpg (26,9 KB, 31 załadowań)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 10:38   #106
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
i jeszcze moj ukochany roz golden rose(maniaczka tej firmy jestem, wiem) odcien 301, na zdjeciach wyszedl bardzo ciemno, na zywo jest jasniejszy, ale na jasnej buzi wyglada naprawde slicznie, jest widoczny, wyglada tak naturalnie i nienachalnie, podkresla kosci policzkowe bardzo dobrze, nawet jako ktos nie ma wprawy w nakladaniu rózu

BTW, Maju, za Twoje kosci policzkowe wiele babeczek dałoby sie pocwiartowac
Mam róż z gąbeczką Oriflame GG. Landrynkowy róż w opakowaniu, na policzkach śliczne rumieńce Idealnie pasuje do porcelanowej cery.
Plątam się dzisiaj po domu i przechodziłam kilka razy obok lustra..

Jestem aż tak blada?!
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 10:49   #107
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Mam róż z gąbeczką Oriflame GG. Landrynkowy róż w opakowaniu, na policzkach śliczne rumieńce Idealnie pasuje do porcelanowej cery.
Plątam się dzisiaj po domu i przechodziłam kilka razy obok lustra..

Jestem aż tak blada?!
podasz mi nr tego rozu GG? mam gdzies w domu katalog uwielbiam miec duzo malowidel mimo iz wiekszosci nie uzywam



z ta bladoscia, jak jestem w domu i patrze w lustro to jest ok, norma, ale jak widze siebie w wystawach sklepowych z odleglosci pareu metrow, oh my god, jestem biala, a dzis nie hallowen albo jak jade miejskim i jest juz wieczor, wtedy kazdy sie odbija w szybach, patrzysz na swoje odbicie, bo jest tak ciasno, ze nie masz jak sie ruszyc a nic innego Ci nie pozostaje, zestawiasz sie z ludzmi w autobusie na tym odbiciu, po prostu megalol
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 10:49   #108
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna
ja jestem takie dziwadlo, ze nie znosze upalnego, slonecznego lata, po prostu wtedy czuje sie jak warzywo jestem zupelnie ospala i nie potrafie normalnie funkcjonowac, wole zostac w domu przy spuszczonych roletach, a wyjsc dopiero pod wieczor
Mam dokładnie to samo, za to kocham przedwiośnie Ok 15*C, zimny wiatr, słonko i resztki śniegu

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna
nie wiem jak wy, bladolice, ale ja w kolorach bezowych, kremowych, piaskowych(mam na mysli ubrania) wygladam beznadziejnie, zupelnie nie komponuje sie to z moja skora
I znów mam to samo A okres czerni też przechodziłam, tyle, że dawno temu - w IV/V klasie podstawówki Choć czerń do dziś jest moim ulubionym kolorem

PS. T "obcymi" lustrami też tak mam
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 10:59   #109
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
Mam dokładnie to samo, za to kocham przedwiośnie Ok 15*C, zimny wiatr, słonko i resztki śniegu



I znów mam to samo A okres czerni też przechodziłam, tyle, że dawno temu - w IV/V klasie podstawówki Choć czerń do dziś jest moim ulubionym kolorem

PS. T "obcymi" lustrami też tak mam
ja najbardziej kocham jesien, wtedy wygladam chyba najlepiej, w lecie mam nieszczesliwa mine bo mi za goraco, a slonko mi robi krzywde, w zimie marzne i jestem cala czerwona, na wiosne mam dola, a wszyscy sie raduja przedwiosnie tez lubie, bo mozna chodzic bez czapki juz
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-21, 10:59   #110
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
podasz mi nr tego rozu GG? mam gdzies w domu katalog uwielbiam miec duzo malowidel mimo iz wiekszosci nie uzywam
Wycofali już tą wersję GG, jest nowa i pewnie róż niedługo pojawi się w nowszym wydaniu
edit: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=13439 to ten
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 11:50   #111
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

A ja lubie czapki I zime też lubię, zimnolubna jestem
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 13:07   #112
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Agniesko.. niestety z porównania Gosga i Softflex nici... mój TŻ wczoraj pełen zapału pobiegł do drogerii.. a Pani próbki mu nie dała
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 13:31   #113
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Tayla Collins
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (28,3 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (28,6 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (27,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (24,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (29,8 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (31,5 KB, 56 załadowań)
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 13:41   #114
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (22,7 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (25,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (29,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (32,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (36,0 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (18,9 KB, 64 załadowań)
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 13:49   #115
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Glamrock
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 14:02   #116
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Hej Bladolice Nie bylo mnie tydzien , a tu: nie tylko nowy watek , a jeszcze naprodukowalyscie tyle postow

Pogoda- ja jestem typem zimnym, ale bez wyraznie rozowego odcienia cery- mam generalnie smietankowa (prawie biala) skore. Za to oczy i wlosy-b. chlode, popielate Przeczytalam, ze L. Mercier, dla Ciebie byl fatalny (musisz byc rozowa, bo na mnie wychodzil szarawy i odrobine za ciemny )- mam nadzieje, ze dla Ines-ki bedzie lepszy Ja zawsze mieszam podklady z perlowo-rozowa baza rozswietlajaca Lumene- dlatego nawet zoltawy podklad , na mnie jest OK.
Ciesze sie, ze chociaz szminka Ci sie podoba Minerwa wystawila inna na Allegro, za grosze-to prawie nowiutki tester, ktory dostalam od znajomej (tej samej, u ktorej kupilam Twoja szminke)- moze Ci sie tez spodoba http://allegro.pl/item150163870__isa...ty_.html#photo
---------------------------------------



Co do pasteli i im podobnych kolorow ubran- od 15 lat 99,99% mojej garderoby stanowia czarne ciuchy A jedyne, ktore sa inne- to prezenty, od osob upierajacych sie, ze powinnam urozmaicic swoj wyglad
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 15:04   #117
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00470m.jpg (32,1 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sfrf.jpg (24,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg monajohannesson12.jpg (72,9 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00190m.jpg (25,0 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100121370.jpg (25,1 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00320m.jpg (47,6 KB, 78 załadowań)
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 15:06   #118
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100093528.jpg (27,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1155559949_212828850_4fbd65090a.jpg (34,9 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg saffron7.jpg (63,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lily_254.jpg (109,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lucy20.jpg (41,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tiah_26.jpg (44,3 KB, 25 załadowań)
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 15:07   #119
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kiera_Gormley_78.jpg (40,8 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Alana_33.jpg (46,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg denise4.jpg (24,0 KB, 37 załadowań)
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 15:23   #120
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
biedne te nasze maminki, corki dziwne sie im przytrafily, wszystkim innym bladosc przeszkadza a ich chca byc jeszcze bielsze z czasem mama powinna przestac sie tym przejmowac, przywyknie i sama zacznie Ci kupowac czarne dodatki
co prawda zaczęła mi kupować czarne dodatki, ale nieśmiało dalej próbuje mnie przekonać, żem wariatka i muszę się opalić i chodzić kolorowo ubrana jeszcze jej schudnąć nie chcę (jak przestała truć, schudłam 5kg)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.