Gdzie warto robić Diacolor w Trójmieście - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-15, 14:57   #1
wicca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 100

Gdzie warto robić Diacolor w Trójmieście


Witam dziewczyny, zdecydowałam się na koloryzację Diacolor i zastanawiam się, w jakim salonie warto wykonać farbowanie. Wiem, że Diacolor wykonują w Haircoffie i JL David, ciekawa jestem, jakie miejsce mogłybyście polecić. Pozdrawiam
wicca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 21:38   #2
wicca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 100
Dot.: Gdzie warto robić Diacolor w Trójmieście

Proszę ładnie o dopowiedź
wicca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 08:33   #3
Varinia
Raczkowanie
 
Avatar Varinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 201
Dot.: Gdzie warto robić Diacolor w Trójmieście

Ja ostatnio (tydziedz temu) robiłam w salonie Camille Albane w Madisonie w Gdańsku i jestem zadowolona. Cena to 100 zł. Nie wiem czy gdzieś robią to taniej, ale jeśli się dowiesz to daj znać, bo sama jestem ciekawa. A tak na marginesie, na jaki kolor chcesz zafarbować włoski?
Varinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 16:27   #4
wicca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 100
Dot.: Gdzie warto robić Diacolor w Trójmieście

Dzięki za odpowiedź . Włosów od 10 miesięcy nie farbowałam - mój naturalny kolor to ciemny blond ze złotawym połyskiem i ciut jaśnieszymi pasemkami, 1/3 dolnej długości jest rozjaśniona do średniego złotego blondu. Teraz chciałam zafarbować włoski na średni/ciemny złoty blond i sprawdzić czy te jaśniejsze pasma farba trochę przyciemni (jeśli nie to będę metodycznie ścinać, a włoski mam długości za łopatki). Varinia, czy włoski rzeczywiście nie ucierpiały po Diacolorze? W przyszłym roku w lipcu mam ślub i chciałabym już teraz spradzić efekty farbowania, ale wolałabym mojej grzywy nie niszczyć. Pozdrawiam
wicca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 16:41   #5
Varinia
Raczkowanie
 
Avatar Varinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 201
Dot.: Gdzie warto robić Diacolor w Trójmieście

Witaj

włoski absolutnie nie ucierpiłay, wręcz przeciwnie wyglądają lepiej. Kolor naturalny mam taki jak ty(no może nie bardzo ciemny blond, taki ni średni ni ciemny ale właśnie ze złotym pigmentem), wcześniej też nie farbowałam. Jeśli mogę tobie coś poradzić, to zapytaj o kolor zmrożony blod, jest przepiękny. Z tego co mi mówiła pani fryzjerka wynika, że na takie jak my mamy włosy, czyli z ciepłym, złotym pigmentem nie powinno się kłaść ciepłych odcieni blondu, bo wyjdą zielone. Jeśli chcesz mieć ciepły kolorek to po tym zmrożonym blondzie i tak nie będzie on taki zimny jak będzie się już wypłukiwał leciutko.
Varinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 16:45   #6
Varinia
Raczkowanie
 
Avatar Varinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 201
Dot.: Gdzie warto robić Diacolor w Trójmieście

Aha zapomniałam dodać, że ten zmrożony blond to absolutnie nie jest żaden jasny kolor
Varinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 21:56   #7
wicca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 100
Dot.: Gdzie warto robić Diacolor w Trójmieście

Wow, dzięki za rady . Wcześniej chciałam się wybrać do JLD, ale po twoich postach zdecydowałam się na polecany salon CAlbane. Na razie jeszcze regeneruję włoski rekonstruktorem a później za 2-3 tyg. wybiorę się do fryzjera i zapytam o ten zmrożony blond . Varinio, daj za jakiś czas znać jak utrzymuje się kolor. Jeszcze jedno, fajnie jest spotkać na forum wizażankę z Trójmiasta . Pozdrawiam
wicca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-04, 14:45   #8
Varinia
Raczkowanie
 
Avatar Varinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 201
Dot.: Gdzie warto robić Diacolor w Trójmieście

Witam Wicca,
jestem gdzieś ok miesiąca po koloryzacji diacolorem i fakt, że stopniowo kolor schodzi ale bardzo subtelnie się to odbywa, kolorek spisuje się super, świetnie dopasowany do moich włosów, bo za gwinta odrostów nie widzę. Stan włosów oceniam jako bardzo dobry , włoski błyszczą lepiej niż bez koloryzacji. Już nie chcę mieć swoich naturalnych
Pozdrawiam ciebie cieplutko

P.S. Zrobiłaś już coś z włoskami?
Varinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 14:54   #9
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Gdzie warto robić Diacolor w Trójmieście

Varinia - jak wrażenia po wizycie w CA w Madisonie?? Ja byłam bardzo niezadowolona, specjalnie jechałam tam z mazur!!! Zapłaciłam coś ok.200 zł za balejaż wenecki, nie wiem co to za cudo, na długość włosów podobną jak w avatarku, może trochę krótszą. Miły Pan pomalował na blond nawet te pasma, które wcześniej były pomalowane na brąz - więc wyszłam stamtąd żółto-pomarańczowa. SZOK!
Aha a co to jest ten diacolor???
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 15:57   #10
Varinia
Raczkowanie
 
Avatar Varinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 201
Dot.: Gdzie warto robić Diacolor w Trójmieście

Witaj Anciaahk
Najpierw odpowiem na drugie pytanie. Diacolor to coś w rodzaju kremu koloryzującego, co ważne bez amoniaku a więc nie niszczy włosów. Jest to koloryzacja ton w ton. Kolor schodzi stopniowo, bardzo subtelnie a więc jest zminimalizowany efekt odrostów (ja u siebie nie zauważam po miesiącu dosłownie żadnych, no ale to może być oczywiście kwesta właściwego doboru koloru do swoich naturalnych). Włoski po takiej koloryzacji bardzo ładnie błyszczą. Jest to koloryzacja, którą ma w swojej ofercie firma L`oreal.

Jeśli chodzi o jakość usług w CA w Madisonie, to ja akurat byłam zadowolona ( dwa razy tam byłam, raz strzygłam włosy i raz kładłam właśnie diacolor). Widzisz więc, to wszystko zależy od tego, kto się za ciebie „bierze”. Faktycznie jest tam taki młody pan, ja trafiłam akurat na panie, za każdym razem na inna. Ale doskonale rozumiem twoje odczucia. Ja akurat zraziłam się do salonu DOROTA w Alfa Centrum przez pewną panią. I domyślam się, że jest tam z pewnością paru dobrych fryzjerów, ale ja tam się już nie udam.

P.S. Nie wiem czy mogą tu padać imiona czy nazwiska ale mogę tobie wysłać prywatną wiadomość z imieniem pani, która ostatnio mi kładła farbę (widać było, że zna się na rzeczy, takie miałam przynajmniej wrażenie0

Pozdrawiam
Varinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 18:24   #11
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Gdzie warto robić Diacolor w Trójmieście

Dzięki .
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 20:49   #12
engelhai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41
GG do engelhai
Dot.: Gdzie warto robić Diacolor w Trójmieście

Cytat:
Napisane przez Varinia
Witaj Anciaahk
Najpierw odpowiem na drugie pytanie. Diacolor to coś w rodzaju kremu koloryzującego, co ważne bez amoniaku a więc nie niszczy włosów. Jest to koloryzacja ton w ton. Kolor schodzi stopniowo, bardzo subtelnie a więc jest zminimalizowany efekt odrostów (ja u siebie nie zauważam po miesiącu dosłownie żadnych, no ale to może być oczywiście kwesta właściwego doboru koloru do swoich naturalnych). Włoski po takiej koloryzacji bardzo ładnie błyszczą. Jest to koloryzacja, którą ma w swojej ofercie firma L`oreal.

Jeśli chodzi o jakość usług w CA w Madisonie, to ja akurat byłam zadowolona ( dwa razy tam byłam, raz strzygłam włosy i raz kładłam właśnie diacolor). Widzisz więc, to wszystko zależy od tego, kto się za ciebie „bierze”. Faktycznie jest tam taki młody pan, ja trafiłam akurat na panie, za każdym razem na inna. Ale doskonale rozumiem twoje odczucia. Ja akurat zraziłam się do salonu DOROTA w Alfa Centrum przez pewną panią. I domyślam się, że jest tam z pewnością paru dobrych fryzjerów, ale ja tam się już nie udam.

P.S. Nie wiem czy mogą tu padać imiona czy nazwiska ale mogę tobie wysłać prywatną wiadomość z imieniem pani, która ostatnio mi kładła farbę (widać było, że zna się na rzeczy, takie miałam przynajmniej wrażenie0

Pozdrawiam

Varinia czy mogłabyś mi polecić fryzjerkę w Galerii Madison.Mam zamiar tam się udać na strzyżenie i na koloryzację ale troszke się boje głównie strzyżenia ponieważ ostatnio jakis stylista w podobnym studio odwalił fuszerkę na mojej głowie więc byłabym Ci wdzięczna gdybyś podpowiedziała mi do której Pani powinnam się zapisać.Nie wiem którą farba L'oreal lepiej pomalowac włosy, myslałam o farbie Majirel ale poczytałam Twoje opinie na temat Diacolor i teraz sama juz nie wiem.Chciałabym uzyskac jasny brąz popielaty, naturalny brąz w chłodnej tonacji.Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.Brałam tez pod uwagę salon przy Krewetce Jean Louis Dawid i nie wiem do którego powinnam sie udać.
Pozdrawiam serdecznie
Beata
engelhai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 09:30   #13
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Gdzie warto robić Diacolor w Trójmieście

Podpinam sie pod prosbe
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.