Wszystko o Avonie - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-24, 20:49   #3541
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Wszystko o Avonie

nie zwracają tego...pytałam moją OMS...
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 21:03   #3542
mischelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 673
Dot.: Wszystko o Avonie

Będę się z nimi o to kłóciła - wyraźnie napisali, że

Cytat:
"Podstawą do naliczania opustu jest łączna wartość wszystkich zamówień w danej kampanii według obowiązujących cen"
Jak dla mnie to jest to jednoznaczne i powinni zwrócić.
__________________

mischelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 21:07   #3543
gwiazdeczka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 376
GG do gwiazdeczka179
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ja rozumiem ze konsultantki sa zle bo nie kupuje u nich ale zbawiem jest dla mnie allegro.
A te kosmetyki z allegro sa od konsultantek ktore maja upusty.

Np teraz chce kupic meski zestaw Individual Blue w katalogu za 45.90 a na allegro za 29 wiec nawet z przesylka wyjdzie najwiecej 38.

NIEKONIECZNIE OD KONSULTANTEK !
ciagle w garwolinie sa akcje w wylapywaniem złodziei, którzy wynoszą kosmetyki bądz chamsko przerzucają przez siatkę dla osób podstawionych!
takze KUPUJĄC NA ALLEGRO NIE MOZESZ MIEC ZUPEŁNIE SPOKOJNEGO SUMIENIA
gwiazdeczka179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 21:17   #3544
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez mischelle Pokaż wiadomość
Będę się z nimi o to kłóciła - wyraźnie napisali, że



Jak dla mnie to jest to jednoznaczne i powinni zwrócić.
No tylkoz tego cytatu nic nie wynika. Bo w końcu jeśli nie zwracają to i tak się wywiązują z tego cytatu. "Podstawą do naliczania opustu"-no to też naliczają Ci wyższy upust w np. 2 terminie i uwzględniają wszystkie zamówienia(z 1 i 2).
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 21:18   #3545
corx
Raczkowanie
 
Avatar corx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez milagrosx Pokaż wiadomość
Widziałyście. To jakieś jaja chyba są: http://www.allegro.pl/item259167128_...von.html#photo
Nigdy nie przyszłoby mi do głowy sprzedawać używane szminki. To mniej więcej tak jakby sprzedawć mało używaną szczoteczkę do zębów.
__________________
corx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 21:43   #3546
mischelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 673
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
No tylkoz tego cytatu nic nie wynika. Bo w końcu jeśli nie zwracają to i tak się wywiązują z tego cytatu. "Podstawą do naliczania opustu"-no to też naliczają Ci wyższy upust w np. 2 terminie i uwzględniają wszystkie zamówienia(z 1 i 2).

Zobaczymy co odpiszą, bo ja się czepiam tego :
"łączna wartość wszystkich zamówień".
Skoro nie ma zasady "lepszy z dwóch" a opust przyznawany jest na daną kampanię to powinni też uwzględnić zamówienie z I terminu
__________________

mischelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 21:46   #3547
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
o kurka wodna

Tam są jakieś próbki z białym opakowaniem - chyba dawno temu były, co?
Z serii Beyond Color były w białych opakowaniach Nie wiem jak z obecnymi Anew bo nie widziałam.


[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;5608213]
Hosenka gratuluję awansu I dzięki za opis szminki diamentowej, pójdę za radą i wemę ten drugi odcień. Dzięki wielkie [/quote]

Dziękuję

Drugą czyli którą?

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
jejku, wielka mi rzecz sprzedawac czy kupowac na allegro. sama czasem cos sprzedaje a raczej starama sie spedac bo nic mi sie nie udaje. niestety ale ja jak cos spedaje to nie chodzi ze chce zarobic ale nie chce chociaz doplacac do tego.

a niektorzy tam albo doplacaja, albo sa to kosmetyki z niepewnego zrodla [np kradzone] bo nie uwierze ze ktos sprzedaje wode rouge za 40 zl i mu sie to oplaca.

no ale niewazne. na allegro nie kupilabym bo u konsultantki mam chociaz mozliwosc zwrotu badz wymiany, na allegro niestety kupujesz kota w worku, konsultantka moze ci pomoc w doborze np kremu a na allegro kto ci pomoze skoro kazdemu chodzi tylko o to by komus wcisnac te kosmetyki?

ale skoro i tak sie komus oplaca kupowac na allegro to przeciez nikomu tego nie zabronimy.
no i wlasnie o to chodzi Dziewczyny starały sie tylko przedstawić różne aspekty takiej sprzedaży i kupna na Allegro Ja też czasem coś sprzedaję - ale sa to raczej zestawy kosmetyków które mi leżą, lub ktorych już nie używam.
To, co ja pisałam do ilo16na odnosiło sie bezpośrednio do jej wypowiedzi typu: i tak bede "kupywać" na Allegro, po co mam przepłacać u konsultantki skoro na Allegro moge miec tanio, ze jest przeciwna zakazowi sprzedaży kosmetyków Avonu na Allegro. Chodziło mi tylko o to że nie musi ciągle o tym pisać i sie afiszować

Skończmy temat Allegro, bo jak jest wszystkie wiemy i nei ma co sie rozpisywać.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 22:03   #3548
littlevenus
Raczkowanie
 
Avatar littlevenus
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 345
Dot.: Wszystko o Avonie

Witam Avonki,
mam pytanie do uczestniczek nowego TPS. A mianowicie, po osiągnięciu 3 poziomu można zamówić za 29,90 profesjonalny zestaw konsultantki (swoją drogą naprawdę bardzo fajny ). I tutaj moje, pewnie trochę głupie pytanie, mogę go zamówić w 3 "moim" katalogu? Czy dopiero w 4? Pewnie dla części osób, to pytanie jest banalne, ale ja chyba naprawdę należę do tych, którzy mają poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem... P.S. Hosenko, gratuluję awansu, już dawno uważałam,że powinnaś zająć to "wirtualne stanowisko"
__________________
TP wg OM- 30.10.2015 r.
Kingusia
littlevenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 22:11   #3549
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez mischelle Pokaż wiadomość
Zobaczymy co odpiszą, bo ja się czepiam tego :
"łączna wartość wszystkich zamówień".
Skoro nie ma zasady "lepszy z dwóch" a opust przyznawany jest na daną kampanię to powinni też uwzględnić zamówienie z I terminu
No uwzględniają i przyznają Ci na 2 termin wyższy upust
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 22:16   #3550
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
No tylkoz tego cytatu nic nie wynika. Bo w końcu jeśli nie zwracają to i tak się wywiązują z tego cytatu. "Podstawą do naliczania opustu"-no to też naliczają Ci wyższy upust w np. 2 terminie i uwzględniają wszystkie zamówienia(z 1 i 2).
Mój OMS tłumaczył mi to tak,że przy naliczaniu upustu przy II zamówieniu biorą pod uwagę też kwotę pierwszego zamówienia- dodają obie kwoty i od tej sumy naliczają upust .
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 22:24   #3551
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez littlevenus Pokaż wiadomość
Witam Avonki,
mam pytanie do uczestniczek nowego TPS. A mianowicie, po osiągnięciu 3 poziomu można zamówić za 29,90 profesjonalny zestaw konsultantki (swoją drogą naprawdę bardzo fajny ). I tutaj moje, pewnie trochę głupie pytanie, mogę go zamówić w 3 "moim" katalogu? Czy dopiero w 4? Pewnie dla części osób, to pytanie jest banalne, ale ja chyba naprawdę należę do tych, którzy mają poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem... P.S. Hosenko, gratuluję awansu, już dawno uważałam,że powinnaś zająć to "wirtualne stanowisko"
zamawiasz po osiagnieciu 3 poziomu, czyli jesli np w 3 katalogu na I termin mialas kwote ktora Ci zalicza 3 poziom, mozesz zamowic w 3 katalogu w II lub III terminie. Ja tak zamawialam ;-)
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 22:24   #3552
mischelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 673
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
No tylkoz tego cytatu nic nie wynika. Bo w końcu jeśli nie zwracają to i tak się wywiązują z tego cytatu. "Podstawą do naliczania opustu"-no to też naliczają Ci wyższy upust w np. 2 terminie i uwzględniają wszystkie zamówienia(z 1 i 2).
Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
No uwzględniają i przyznają Ci na 2 termin wyższy upust
Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Mój OMS tłumaczył mi to tak,że przy naliczaniu upustu przy II zamówieniu biorą pod uwagę też kwotę pierwszego zamówienia- dodają obie kwoty i od tej sumy naliczają upust .

Tak, ja to wiem
Ja bym po prostu chciała aby po wypracowaniu wyższego upustu w II terminie - zwrócili mi różnicę za zamówienie z I terminu


Pomarzyć nie wolno
__________________

mischelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 22:40   #3553
justynka333
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 680
GG do justynka333
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez mischelle Pokaż wiadomość
Tak, ja to wiem
Ja bym po prostu chciała aby po wypracowaniu wyższego upustu w II terminie - zwrócili mi różnicę za zamówienie z I terminu


Pomarzyć nie wolno
Ja też się nad tym zastanawiałam i jak by byli ok w stosunku do nas to by to zwracali ciekae co Ci odpiszą
__________________
15.09.2013 Poznaliśmy się.
24.09.2014 Zaręczyny.
18.04.2015 Ślub
06.06.2015 II kreski
06.02.2016 Jakub Andrzej syn Justyny i Michała
14.12.2016 II kreski
16.08.2017 Barbara Maria córka Justyny i Michała
justynka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 05:59   #3554
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Ja wyjątkowo, chyba pierwszy raz w tym roku bede miała zamówienie za ponad 500, czyli 30 %, oczywiście trochę wezmę dla siebie. Zastanawiam się, czy wziąć perełki brązujące czy może poczekać na rozświetlające. Dodam, że mam ciemną karnację. Słyszałam, ze brązujące są naprawdę dobr, ale jakoś nie mogę się zdecydowac. doradzicie cos?
perełki są super!! wprawdzie nie miałam nigdy tych rozświetlających, ale brązujące są extra! używam ich codziennie na krem kryjący Clearskin i uważam, że efekt jest bardzo ładny! myślę, że dla bladych osób te brązujące perełki mogłyby się nie nadawać, ale jak piszesz, że masz ciemną karnację to powinnaś być zadowolona...

Cytat:
Napisane przez mischelle Pokaż wiadomość
Będę się z nimi o to kłóciła - wyraźnie napisali, że



Jak dla mnie to jest to jednoznaczne i powinni zwrócić.
z całą pewnością niczego nie będą zwracali. chodzi o dotychczasowy wypracowany opust. jeśli w I terminie wypracowałaś np 25% to tylko taki Ci się należy, a jeśli przy wyliczaniu opustu do II terminu dodasz wartość zamówienia z całego katalogu (czyli I i II termin) i tu przekroczysz np. 30% to nie ma żadnego znaczenia do zrealizowanego już zamówienia z I terminu... wyobraź sobie jakby co tydzień każdemu mieliby wystawiać korekty faktur, które już nawet niektóre osoby zdążyłyby zapłacić... nie miałoby to kompletnie żadnego sensu...
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 07:07   #3555
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wszystko o Avonie

Ponawiam nieśmiało moje pytanko, czy któraś widziała torebkę Brianna z kat. 14 na żywo?
Hosenko, również gratuluję Jesteś moderatorką naszego wątku czy jak?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 07:30   #3556
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez mischelle Pokaż wiadomość
Będę się z nimi o to kłóciła - wyraźnie napisali, że
.....
Jak dla mnie to jest to jednoznaczne i powinni zwrócić.
no niestety nie zwroca ci bo i dlaczego mieliby to robic. nigdzie nie jest napisane ze maja obowiazek zwracac roznice. chyba ze zdarzy ci sie to comi kilka razy ze mialam wypracowany wiekszy upust a oni naliczyli mi mniejszy i mialam korekte faktury na ten wiekszy upust.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ponawiam nieśmiało moje pytanko, czy któraś widziała torebkę Brianna z kat. 14 na żywo?
Hosenko, również gratuluję Jesteś moderatorką naszego wątku czy jak?
tak widzialam ja i ogladalam bo mi sie podoba w katalogu i wzielabym ja od razu bo jest ladna ale malutka. jest wielkosci malego zeszytu, wiec napewno a4 nie wepchasz do niej. jest bardzo solidnie zrobiona z takiego tworzywa sztywnego ze nie ejst flakiem ta torebka.w srodku ma przegrodki na telefon komorkowy. hmm wlasciwie tyle, wzielabym od razy tylko szkoda ze taka mala. jest pakowana bo w sumie sporo do niej wejdzie ale mala.
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 07:59   #3557
rea1981
Raczkowanie
 
Avatar rea1981
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 83
GG do rea1981
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy to zgodne z prawem - chyba że www.avonet.pl należy do firmy Avon, wtedy to co innego.
Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Chyba, że kupujesz przez Allegro u konsultantki, która mieszka przystanek od twojego domu i umawiasz sie na odbiór osobisty.
Kiedyś tak kupiłam wodę świąteczna z drobinkami z 50% upustem. W katalogu już jej nie było, na wyprzedażach sie nie pojawiała, a ona kupiła ją na gwiazdkę w ofercie łączonej z kremem i nie mogła znaleźć na nią klientki.

Sprzedaż na Allegro jest zabroniona przez sam Avon szkoda, że to martwy przepis, bo moim zdaniem ten handel uderza w uczciwe konsultantki.
Cytat:
Napisane przez kubioczek Pokaż wiadomość
Ja składam w czawrtekz 14.. jak będę miec podgląd poinformuję o ew brakach.
A co do allegro.. to avon nie jest zabroniony do sprzedaży na allegro.. Kupiłam np dla siebie coś w promocji łączonej .. a potrzebuję jedną rzecz to nie mogę wystawić na aukcję? To tak samo jak bym kupiła np podkład Astor i tusz dostała gratis. Nie moge sprzedac tuszu osobie która go potrzebuje? Przestańcie się już tak za każdym razem czepiać. Dam rękę sobie uciąć że 90% z was sprzedaje/kupuje na allegro.. Zresztą często o tym pisałyście, np na pytanie "Co zrobicie jak przyjdą kosmetyki niby te co są w brakach" odp była.. "pójdą na allegro".. więc troche dystansu..
Peace
Odnosnie allegro i innych stron internetowych, na ktorych sprzedaje sie kosmetyki: jest to bezprawne, jako ze avon prowadzi tylko i wylacznie sprzedaz bezposrednia za posrednictwem konsultantki ibezposredniego kontaktu konsultantki i klientki. Konsultantka jest zobowiazana do przestrzegania tego zgodnie z tym, co jest zapisane w umowie i co ona podpisala! Za lamanie tego prawa groza jej sankcje zgodnie z kodeksem karnym!

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hosenko, również gratuluję Jesteś moderatorką naszego wątku czy jak?
Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
O, Hosenka moderatorką !
fajniutko
i gratuluję.
Ja rowniez dolaczam sie do gratulacji
__________________
rea1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 08:07   #3558
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Wszystko o Avonie

Widziała już któraś "na żywo" te pędzelki z zestawu za 19.90 Jak długie są?
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 08:34   #3559
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wszystko o Avonie

elffee dziękuję
Właśnie szukam takiej małej torebki, bo mam same wielkie a potrzebuję takiej mniejszej trochę, bo na np. wyjazdy na uczelnię mam wielką torbę, do ktorej pakuję ile wlezie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-25, 08:37   #3560
bryczek18
Raczkowanie
 
Avatar bryczek18
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
Widziała już któraś "na żywo" te pędzelki z zestawu za 19.90 Jak długie są?
dlugosc standardowa jak wszytskich pedzelkow z avonu nie moge znalezc niestety linijki ale ok 12-13 cm
bryczek18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 08:47   #3561
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Wszystko o Avonie

Dzięki
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 08:47   #3562
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie

Dziękuję za wszytskie gratulację. Ja jestem skromniutkim moderatorem i pod opieką mam 3 watki Avonowe: ktoś tu musi pilnować porządku


Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
Widziała już któraś "na żywo" te pędzelki z zestawu za 19.90 Jak długie są?
ładnie się prezentują i tak jak napisała bryczek mają standartwoa wielkość jak pedzle Avonowe - nei sa to zadne "mini pedzelki" tylko pełnowymiarowe Mam zamówienia za 2 zestawy, moge wziąć jeszcze 2 i sie zastanawiam czy wziąć sobie


Cytat:
Napisane przez bryczek18 Pokaż wiadomość
dlugosc standardowa jak wszytskich pedzelkow z avonu nie moge znalezc niestety linijki ale ok 12-13 cm
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 08:49   #3563
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszytskie gratulację. Ja jestem skromniutkim moderatorem i pod opieką mam 3 watki Avonowe: ktoś tu musi pilnować porządku




ładnie się prezentują i tak jak napisała bryczek mają standartwoa wielkość jak pedzle Avonowe - nei sa to zadne "mini pedzelki" tylko pełnowymiarowe Mam zamówienia za 2 zestawy, moge wziąć jeszcze 2 i sie zastanawiam czy wziąć sobie




Ja sobie na pewno wezmę. Jeśli są tak trwałe jak te co kiedyś były to będą super

Gratulacje
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 09:17   #3564
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wszystko o Avonie

tez widzialam te pedzle, sa dlugie i fajne. wygladaja na porządne i ja je zamowilam. wezme te z k16 tez bo tez mi sie podobaja szalona jesytem.

jesli mi sie jutro uda to bede w coku ale nie wiem wiec porobie jakies foty
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 09:25   #3565
littlevenus
Raczkowanie
 
Avatar littlevenus
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 345
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez aiyyo Pokaż wiadomość
zamawiasz po osiagnieciu 3 poziomu, czyli jesli np w 3 katalogu na I termin mialas kwote ktora Ci zalicza 3 poziom, mozesz zamowic w 3 katalogu w II lub III terminie. Ja tak zamawialam ;-)
Dziękuję W takim razie zrobię tak samo.
__________________
TP wg OM- 30.10.2015 r.
Kingusia
littlevenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 10:14   #3566
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Wszystko o Avonie

jeszcze raz się spytam, dziewuszki czy macie zdjecie albo moze wiecie, czy z katalogu nr 14 ten portfelik za 17,90 ma w srodku miejsce na zdjecie/a ??

czy ktoras z was nalezy do okregu 161?? jestem z Ostrowa Wielkopolskiego na formularzu jest napisane ze 2 termin katalogu 14 to 2.11, a u mnie w okregu przesuwa sie o 1 dzien wstecz, czyli 1 a to jest Wszystkich Świetych, czyli co w srode skladamy?? Pozdrawwiam
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 10:14   #3567
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wszystko o Avonie

Ja też się czaiłam na pędzelki, ale najbardziej potrzeba mi dużego pędzla i małego do cieni Pozosotałe 2 z tego kompletu byłby dla mnie bezużyteczne i dlatego nie zamawiam, choć tak ślicznie wyglądają
No i poza tym nic mnie nie kusi z tych promocyjnych stron.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 10:29   #3568
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
jeszcze raz się spytam, dziewuszki czy macie zdjecie albo moze wiecie, czy z katalogu nr 14 ten portfelik za 17,90 ma w srodku miejsce na zdjecie/a ??

czy ktoras z was nalezy do okregu 161?? jestem z Ostrowa Wielkopolskiego na formularzu jest napisane ze 2 termin katalogu 14 to 2.11, a u mnie w okregu przesuwa sie o 1 dzien wstecz, czyli 1 a to jest Wszystkich Świetych, czyli co w srode skladamy?? Pozdrawwiam
Nie jestem z tego okregu, ale sądzę,że sroda jest najbardziej prawdopodona.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 10:45   #3569
mischelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 673
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
z całą pewnością niczego nie będą zwracali. chodzi o dotychczasowy wypracowany opust. jeśli w I terminie wypracowałaś np 25% to tylko taki Ci się należy, a jeśli przy wyliczaniu opustu do II terminu dodasz wartość zamówienia z całego katalogu (czyli I i II termin) i tu przekroczysz np. 30% to nie ma żadnego znaczenia do zrealizowanego już zamówienia z I terminu... wyobraź sobie jakby co tydzień każdemu mieliby wystawiać korekty faktur, które już nawet niektóre osoby zdążyłyby zapłacić... nie miałoby to kompletnie żadnego sensu...
Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
no niestety nie zwroca ci bo i dlaczego mieliby to robic. nigdzie nie jest napisane ze maja obowiazek zwracac roznice. chyba ze zdarzy ci sie to comi kilka razy ze mialam wypracowany wiekszy upust a oni naliczyli mi mniejszy i mialam korekte faktury na ten wiekszy upust.


Skoro potrafią korygować faktury jak zmieni Nam się opust bo zwrotach produktów to w tym przypadku też powinni

Ale czego ja oczekuję od Avonu
__________________

mischelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 11:03   #3570
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Wszystko o Avonie

ja w k14 mam zamiar wziąc dla siebie perełki brązujące a potem w demo jak będą rozświetlające a co tam! zaszaleję!
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.