Wszystko o Avonie - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-11, 11:47   #4981
daga88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 167
Dot.: Wszystko o Avonie

ja rowniez sie nie zgadzam
mam 19 lat i posiadam LBD uzywa go tez moja mama i mlodsza siostra
a incadessence jak dla mnie capi
daga88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 11:53   #4982
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez milagrosx Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to LD jest dla dojrzałych kobiet a Incandessence jest dla młodych kobiet - mi sie osobiście bardzo podoba mam 3 sztuki.
Moim zdanie LBD jest klasycznym, eleganckim zapachem.
Chętnie bym się nim spryskała na wieczorne wyjście, choć do kobiet dojrzałych nie można mnie jeszcze zaliczyć.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 11:56   #4983
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Wszystko o Avonie

tak jak mowie, na wieczor w sam raz
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 12:03   #4984
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Wszystko o Avonie

LBP podoba mi się... czuję się dojrzała
Inne pytanie na które nie dostałam odp.: jedna wizażanka mówiła o Pur Blance za 20,00 zł w katalogu 15 ... chyba nie załapię się bo ja przed sobą mam nr16 (w którym są promocje o wodach perfumowanych).
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 12:15   #4985
flo1wer1
Raczkowanie
 
Avatar flo1wer1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 151
Dot.: Wszystko o Avonie

Załapiesz się teraz obowiązuje katalog 15
flo1wer1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 12:27   #4986
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Wszystko o Avonie

Załapiesz się...
Jeśli jesteś z normalnego okręgu, to teraz zacznie obowiązywać katalog 15...

A jeśli jesteś z trednujących, to chyba 1, zgadza się?

Czy na pewno nie jest tak, że teraz 16 zaczynasz
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 12:33   #4987
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez milagrosx Pokaż wiadomość
Ale dlaczego? To taki poważny zapach, może to zależy od gusta ale dla mnie on sie nie sprawdza. Ja lubie TodayTA, True Glow, Incandessence itp.
Dla mnie true glow jest strasznie ciężki. I pasuje mi tylko do takich starych babć A LBD bardzo mi się podoba
Każdy ma swój gust.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-11, 12:34   #4988
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Wszystko o Avonie

ciezszy tez jest true glow wiec nie wiem czemu lbd nie pasuje wam.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 12:59   #4989
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;5754725]ja tez sie nie zgadzam, zalezy kto jakie nuty zapachowe lubi i czy woli bardziej zmyslowe czy ciezsze zapachy, ja jestem bardzo mloda osoba a mam LBD a lubie od czasu do czasu psiknac sie by poczuc sie bardziej zmyslowa czy cos, na wieczor albo specjalne okazje jest w sam raz. nie generalizujmy. [/QUOTE]



może powiem tak... - LBD jest uniwersalny
bo i u dojrzałych kobiet, jak i u nastolatek pasuje mi ten zapach.
pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 13:02   #4990
flo1wer1
Raczkowanie
 
Avatar flo1wer1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 151
Dot.: Wszystko o Avonie

Powiedzcie mi dziewczyny coś na temat perełek rozświetlających ( są w demo 15 za 18 zł z groszami) i nie wiem czy zamówić? Chciałabym używać ich na kości policzkowe, do rozświetlenia twarzy. Zimą mam bardzo poszarzała cere....
flo1wer1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 13:06   #4991
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Wszystko o Avonie

to jest zależne od gustu jaki kto zapach lubi. ja np. nie lubię Far Away, True Glow, TTA Tommorrow i mnie się kojarzą z babciami. no a ja wolę zapachu typu always, treselle, perceive. jak dla mnie to nie podziału na zapachy dla dorosłych, dojrzałych osób, a zapachy dla młodych.
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-11, 13:25   #4992
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Dla mnie true glow jest strasznie ciężki. I pasuje mi tylko do takich starych babć A LBD bardzo mi się podoba
Każdy ma swój gust.
potwierdza się reguła, że każdy ma inny gust i nie ma co generalizować pamiętam jak strasznie szalałam na punkcie LBD bo wszyscy mówili że to taki piękny zapach więc kupiłam i zaraz się ich pozbyłam bo okropnie mnie męczyły, dla mnie LBD śmierdzi równie brzydko jak chanel piątka uwielbiam ciężkie zapachy ale ten jest nie dla mnie, za to true glow bardzo mi pasuje. I nie jestem starą babcią nawet nie mam 20 lat kupiłam sobie ostatnio blue rush i bardzo mi się podoba chociaż nie jest to ciężki zapach, szkoda że nie trzyma się długo a dreamlife czy jakoś tak, jak pachnie?tzn do czego można porównać?Bo w którymś z kolejnych katalogów jest promocja że dwa flakoniki za 74,90 czy jakoś tak i zastanawiam się właśnie nad dreamlife bo chyba tylko ich jeszcze nie miałam
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 13:31   #4993
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Wszystko o Avonie

nutka85, flo1wer1 wczoraj dostałam katalog 16, wychodzi na to, że z wyprzedzeniem. Dzięki za informację Teraz będę myśleć czy wziąć Pur Blance za 20,00 zł 50 ml czy postawić na dwie wody perfumowane po 30 ml = 40 zł hehe Zwariuje ...
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 13:35   #4994
Kurpianka
Zadomowienie
 
Avatar Kurpianka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wszystko o Avonie

Nie wiem czy to dobre miejsce, aby zadac moje pytanie, ale nie moglam nic znalesc w wyszukiwarce...
Prosze powiedzcie mi czy warto zostac konsultantka Avon? Nie wiem jak to bedzie z zamowieniami, jesli bede miala zamowienie na mala kwote? Moge zrezygnowac z tego kiedy chce?
__________________
Wymianka!

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post84634771

Zapraszam
Kurpianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 13:48   #4995
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Kurpianka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to dobre miejsce, aby zadac moje pytanie, ale nie moglam nic znalesc w wyszukiwarce...
Prosze powiedzcie mi czy warto zostac konsultantka Avon? Nie wiem jak to bedzie z zamowieniami, jesli bede miala zamowienie na mala kwote? Moge zrezygnowac z tego kiedy chce?
Ja też na początku byłam pełna obaw czy będę miała zamówienie na te 150 zł. Ale jak się okazało zdobycie tego progu jest niezwykle łatwe, wystarczy że na początku parę osób z rodziny coś kupi + zawsze ja coś chcę z każdego katalogu :P Potem masz coraz więcej klientów, bo np ciocia weźmie katalog do pracy Myślę, że naprawdę warto. Dla mnie to sama przyjemność, a jak czekam na paczkę to czuję się jakbym czekała na św. Mikołaja! No i zawsze możesz zrezygnować, nie musisz się wypisywac, jeśli nie będziesz nic zamawiała przez rok to sami Cię wypiszą. Pozdrawiam
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 13:52   #4996
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Wszystko o Avonie

pewnie ja polecam zostanie konsultantka jesli sie tym intersujesz to jest to specjalnie dla Ciebie
Poza tym jak bedziesz niezadowolona to mozesz nie zamawiac,a po roku oni ciebie sami wykresla i nie ponosisz zadnej odpowiedzialnosci...
na poczatku sa fajne oferty (Twoj Pewny Start),jakies oferty na tansze probki,moga pomoc ci szkolenia(nieobowiazkowe) no i bardzo latwo zdobyc jest zamowieniePrzy zapisywaniu sie nic nie placisz,przyanjmniej jak ja sie zapisywalam ponad 2lata temu to nic sie nie placilo
Polecam
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 13:58   #4997
Kurpianka
Zadomowienie
 
Avatar Kurpianka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wszystko o Avonie

Dziekuje Wizażanki... Przekonujecie mnie... Interesuje mnie to , i u mnie na roku na studiach nie mam konsultantki Avonu, tylko Oriflame. A jak to jest z paczkami i zarobkami? nie chcialabym dokladac do tego interesu, ale przynajmniej wychodzic na zero...
__________________
Wymianka!

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post84634771

Zapraszam
Kurpianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 14:03   #4998
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Wszystko o Avonie

Ja w sumie dopiero zaczynam, zapisałam się raptem tydzień temu. Został mi jeszcze tydzień do pierwszego terminu z katalogu 15, a już mam uzbierane 160 zł, także nie żałuję. Zarobek nie jest może jakiś duży, ale i taniej dla siebie mogę zamawiać. Myślę, że teraz jest najlepszy czas, bo idą święta, każdy kupuje jakieś prezenty.

Tak przy okazji się zapytam. Czy pierwsze zamówienie muszę złożyć w biurze mojego okręgu czy mogę je złożyć w COKu? Powiedziano mi, że mam przynieść do biura bo nie mam tego numeru personalnego, ale do COKu mam bliżej.
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 14:09   #4999
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez estre Pokaż wiadomość
Ja w sumie dopiero zaczynam, zapisałam się raptem tydzień temu. Został mi jeszcze tydzień do pierwszego terminu z katalogu 15, a już mam uzbierane 160 zł, także nie żałuję. Zarobek nie jest może jakiś duży, ale i taniej dla siebie mogę zamawiać. Myślę, że teraz jest najlepszy czas, bo idą święta, każdy kupuje jakieś prezenty.

Tak przy okazji się zapytam. Czy pierwsze zamówienie muszę złożyć w biurze mojego okręgu czy mogę je złożyć w COKu? Powiedziano mi, że mam przynieść do biura bo nie mam tego numeru personalnego, ale do COKu mam bliżej.

ej wiesz nie wiem chyba nie bardzo bo wlasnie nie masz numeru i chyba nie chca miec balaganu.
jak ja mialam pierwsze zamowienie to wziela ode mnie moja koordynatorka bo nie mialam numeru i juz przy odbiorze byla ze mna pokazala mi wszystko i byl juz moj numer i od nastepnego zamowienia zamawialam sama w coku
mysle,zebys poszla do biura skoro tak ci mowili
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-11, 14:11   #5000
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
potwierdza się reguła, że każdy ma inny gust i nie ma co generalizować pamiętam jak strasznie szalałam na punkcie LBD bo wszyscy mówili że to taki piękny zapach więc kupiłam i zaraz się ich pozbyłam bo okropnie mnie męczyły, dla mnie LBD śmierdzi równie brzydko jak chanel piątka uwielbiam ciężkie zapachy ale ten jest nie dla mnie, za to true glow bardzo mi pasuje. I nie jestem starą babcią nawet nie mam 20 lat kupiłam sobie ostatnio blue rush i bardzo mi się podoba chociaż nie jest to ciężki zapach, szkoda że nie trzyma się długo a dreamlife czy jakoś tak, jak pachnie?tzn do czego można porównać?Bo w którymś z kolejnych katalogów jest promocja że dwa flakoniki za 74,90 czy jakoś tak i zastanawiam się właśnie nad dreamlife bo chyba tylko ich jeszcze nie miałam
No pewnie, że o zapachach nie da się w ten sposób dyskutować

Ja np. bardzo lubie 5...
dla mnie jest to bardzo elegancki zapach, ale mój kumpel powiedział, że to dla starszych pan zapach, a za taką się nie uważam

Ale również lubię zapachu lekkie, słodkie, orzeźwiające...

Co nos to gust

Ale LBD mi się nie podobają, zresztą tak samo jak TrueGlow...
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 14:16   #5001
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Emilkaa Pokaż wiadomość
ej wiesz nie wiem chyba nie bardzo bo wlasnie nie masz numeru i chyba nie chca miec balaganu.
jak ja mialam pierwsze zamowienie to wziela ode mnie moja koordynatorka bo nie mialam numeru i juz przy odbiorze byla ze mna pokazala mi wszystko i byl juz moj numer i od nastepnego zamowienia zamawialam sama w coku
mysle,zebys poszla do biura skoro tak ci mowili
Dzięki za odpowiedź. Tak zrobię.
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 14:53   #5002
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie

Mam pytanie do osob ktore przechodza teraz program TPS. Czy te dodatkowe katalogi do zamowionych 10 lub 20 można zamawiac przez wszystkie kolejne kampanie, aż do końca TPS?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 15:06   #5003
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Wszystko o Avonie

one ci automatycznie przychodza
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 15:25   #5004
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Avonie

Co do tego wypozyczania kosmetykow - ja bardzo czesto tak robie, pozyczam z biura testerki, perfumy i bizuterie, wtedy klienci nie kupuja w ciemno i "na zywo" latwiej przekonac klietke do kupna czegos, np wlasnie bizuterii. Sama jak mialam problem z podkladami, tzn z kolorami, jechalam sobie specjalnie do biura i mazialam rece wszystkimi mozliwymi, tez umozliwilo mi to wybranie dla siebie odpowiedniego koloru, a nie tak w ciemno poza tym czesto wacham zapachy, bardzo czesto tak mam, ze probka mi sie podoba (albo strona pachnaca) a jak wacham z flakonu to nie podoba mi sie, tak bylo z kilkoma wodami z avonu. Bardzo czesto tez tak robie, ze np jak jade do biura po cos, to zabieram ze soba jakas kolezanke do towarzystwa, ja zalatwiaj swoje sprawy a ona przeglada sobie kosmetyki, bardzo czesto od razu zamowic rzecz ktoraj jej sie akurat spodobala. W koncu po to to jest zeby sobie patrzec, sprawdzac, maziac i psikac.

Jesli zas mam cos powiedziec o TPSie, to wlasnie poraz drugi go zakonczylam pierwsza umowa byla na mnie, przeszlam TPS, potem na mame wzielam umowe i przeszlam kolejny wprawdzie z tych zestawow dodatkowych, ktore mozna bylo taniej zakupic nie korzystalam, ale same prezenty calkiem sympatyczne i dodatkowe katalogi co kampanie na poczatku w ogole nie obawialam sie, ze nie bede miec zamowien, bo zapisalam sie do Avonu tylko dlatego bo sama chcialam kupowac kosmetyki, kiedys bralam od kolezanki, ale ona gdzies kiedys na dluzej wyjechala i postanowilam sama sie zrobic konsultantka i nie zaluje, dodatkowo moge zarobic pare groszy, nie mowiac juz o tanszych kosmetykach dla siebie
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 15:48   #5005
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Mam takie pytanko. Czy hasło z krzyżówki wysyłacie z maila przez Strefę czy ze swojego prywatnego?
ja wysyłam meilem z o2


Cytat:
Napisane przez jadzika Pokaż wiadomość
Na te akurat wody miałam zamówienie, klientki mi pokazywały i były zadowolone. Są z atomizerkami, zmieszczą się do każdej torebki, Little Black Dress jak zwykle klasycznie ładna a Incandessence też mi się podobała, w katalogu, dopóki nie powąchałam "na żywo" - moim zdaniem była ciut za mocna, no ale może jak się troszkę wywietrzy po psiknięciu to jest całkiem ładna.



Odliczają od kolejnej fakturki kwotę jaką zapłaciłaś za dany kosmetyk (tyle samo ile za niego płaciłaś). Tylko wysłać musisz na koszt własny niestety - ja jak wysyłałam lakier do paznokci to zapłaciłam aż 14 zł za przesyłkę.. Pozdr.
ja zawsze gdy dokonuje zwrotu odsyłam produkty listem poleconym, nigdy nie wysyłam żadną paczkę wartościową

Cytat:
Napisane przez Basienka27 Pokaż wiadomość
witam składalam zamowienie z kat. 14 na II termin i juz dostane zestaw Today,a obecnie zbieram powoli zamowienia z kat.15 i zapowiada sie kiepsko,jedynie zamawiam dla siebie nowy tresell z demo,bo zapowiada sie ciekawie,mimo że zakochalam sie z today,wrazie co sprzedam albo bedzie na prezent.
ja nowe Treselle zamówię sobie w kat.16 (w przypadku demo zapłaciłabym o 1,77zł więcej )

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;5752316]Ja też czekam na Crystal a jeszcze bardziej mój Tż

Co do podkładów, to antystresowy nawilża, jest do cery suchej. Po kilku godzinach skóra się świeci ale można to usunąć dzieki bibułkom. Ja ich nie kupuje, dla mnie szkoda kasy ale nawet chusteczka pomaga Ogólnie podkład nie podkreśla skórek, ładnie kryje[/quote]

ja też się nie mogę doczekać- zamawiam z kat.15 cały zestawik (chcę naszyjnik z serduszkiem- boję się tylko czy go dostanę gdyż przy nim widnieje informacja, że jest do wyczerpania zapasów)
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:40   #5006
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
ja wysyłam meilem z o2




ja zawsze gdy dokonuje zwrotu odsyłam produkty listem poleconym, nigdy nie wysyłam żadną paczkę wartościową



ja nowe Treselle zamówię sobie w kat.16 (w przypadku demo zapłaciłabym o 1,77zł więcej )



ja też się nie mogę doczekać- zamawiam z kat.15 cały zestawik (chcę naszyjnik z serduszkiem- boję się tylko czy go dostanę gdyż przy nim widnieje informacja, że jest do wyczerpania zapasów)
nie martw sie ja jak zamawialam wlasnie z serduszkiem,a tez bylo zaznaczone ze do wyczerpania zapasow i bylo ich ciagle bardzo duzo...sadze,ze nie bedzie brakow z crystal aura z serduszkiem
...a tak poza tym to serduszko jest piekne...
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:55   #5007
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Wszystko o Avonie

Dziewczyny mam do Was prośbę. Powiedzcie mi prosze jak to jest z tymi limitami w Avonie....

Jestem konsultantką pierwsza kampanię, złozyłam właśnie zamówienie na trzeci tremin na 524 zł......
Pierwsze dwa terminy miałam na 300. Ale z tego co wiem limit w pierwszych trzech kampaniach to 500 zł. Czy w związku z tym nie dostane kosmetyków?

Jak to będzie rozwiązane?

Bardzo Was prosze o pomoc.
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 17:08   #5008
Agrippinilla
Rozeznanie
 
Avatar Agrippinilla
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 734
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez estre Pokaż wiadomość
Ja w sumie dopiero zaczynam, zapisałam się raptem tydzień temu. Został mi jeszcze tydzień do pierwszego terminu z katalogu 15, a już mam uzbierane 160 zł, także nie żałuję. Zarobek nie jest może jakiś duży, ale i taniej dla siebie mogę zamawiać. Myślę, że teraz jest najlepszy czas, bo idą święta, każdy kupuje jakieś prezenty.

Tak przy okazji się zapytam. Czy pierwsze zamówienie muszę złożyć w biurze mojego okręgu czy mogę je złożyć w COKu? Powiedziano mi, że mam przynieść do biura bo nie mam tego numeru personalnego, ale do COKu mam bliżej.
Musisz złożyć w biurze czy też innym punkcie, z którego liderka (czy też OMS) zabiera zamówienia. W Warszawie nie ma Cię jeszcze w bazie danych, bo nie mają Twojej umowy. A tą umowę dostarczy OMS wraz z pierwszym zamówieniem.
Na pierwszej fakturze zobaczysz swój numer personalny, który dopiero zostanie Ci nadany. A potem możesz składać zamówienia jak chcesz - na formularzu pełnym (dostarczasz go liderce/OMS), na formularzu faksowym (faksem, bądź w COK), telefonicznie lub przez internet.

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was prośbę. Powiedzcie mi prosze jak to jest z tymi limitami w Avonie....

Jestem konsultantką pierwsza kampanię, złozyłam właśnie zamówienie na trzeci tremin na 524 zł......
Pierwsze dwa terminy miałam na 300. Ale z tego co wiem limit w pierwszych trzech kampaniach to 500 zł. Czy w związku z tym nie dostane kosmetyków?

Jak to będzie rozwiązane?

Bardzo Was prosze o pomoc.
Limit dotyczy kwoty do zapłaty, nie wartości zamówienia.
__________________
Panta rei
Agrippinilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 17:08   #5009
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was prośbę. Powiedzcie mi prosze jak to jest z tymi limitami w Avonie....

Jestem konsultantką pierwsza kampanię, złozyłam właśnie zamówienie na trzeci tremin na 524 zł......
Pierwsze dwa terminy miałam na 300. Ale z tego co wiem limit w pierwszych trzech kampaniach to 500 zł. Czy w związku z tym nie dostane kosmetyków?

Jak to będzie rozwiązane?

Bardzo Was prosze o pomoc.
w przypadku kwoty do zaplaty, nalezy robic nadplaty, ja tak mialam
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 17:21   #5010
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Wszystko o Avonie

Dzięki dziewczyny Jesteście niezastąpione
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.