Maturzystki 2008 . . . - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-02, 12:34   #1471
n89
Raczkowanie
 
Avatar n89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 146
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość

Patrzyłam na warunki rekrutacji znow i własnie doczytałam teraz ze pierwszy stopien rekrutacji na wiele kierunkow to własnie swiadectwo...Czy to chodzi o to świadectwo z przedmiotami i ocenami z nich czy o świadectwo ze zdanej matury?
Nam nawet nauczyciele w szkole mówili, że przy rekrutacji liczy się tylko świadectwo z wynikami matury. To ze stopniami albo nie jest w ogóle wymagane, a jeśli nawet to jako potwierdzenie ukończenia szkoły średniej(co według mnie jest dość dziwne-przecież jak ktoś zdał maturę musiał też skończyć szkołę). Ale nawet jeśli tak jest, ja i tak biorę się solidnie za naukę w tym domu. Chcę, by moje świadectwo było 'przyzwoite"- dwój żadnych, dostatecznych też jak najmniej(oj, ciężko będzie)
Czyli...od początku zaczyna się wyścig szczurów.Też sobie obiecałam, że nie będę patrzeć się na innych, ale zawsze jest tak, że nie chce się być na szarym końcu klasy.Jeszcze u mnie w klasie jest kilka osób, które tylko chodzą za nauczycielami i proszą o lepsze oceny.Już wyobrażam sobie, jaka będzie panika...
A do szkoły mam jutro na 10:00, więc może potrwa to godzinę, potem pojadę do domu i idę na szkolne zakupy
__________________
[ori_pyc]168616[/ori_pyc]

***

n89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 12:37   #1472
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Boże dziewczyny to ile Wy jutro będziecie w tej szkole kisnąć ...
Ja idę na 9 i o 10 jestem już w domu
Ja też...
Jej nie chce mi się jutro oglądać nie których zakazanych twarzy, brrr. No ale ost. rok jakoś przeżyję
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 12:38   #1473
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

a ja chce juz do szkoly.. bo w koncu wszystko bede miala poukladane z nowy i moze odpoczne ( wiem, ze glupio to brzmi, ze po wakacjach potrzebny jest odpoczynek).. jest mi smutno, wczoraj robilam urodziny dla rodziny, dla znajomych w dzien moich urodzin, czyli w piatek beda.. i jakos tak zaczynam chyba w jakas " depresje" popadac.. mam swiadomosc, ze to juz koniec mojej ukochanej szkoly (mimo wszystko).. ze juz za mna tyle fajnych lat.. wy tez tak mialyscie zblizajac sie do swojej 18-tki? a moze macie tak teraz, gdy juz nadszedl wrzesien?
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 12:47   #1474
monisia_89
Raczkowanie
 
Avatar monisia_89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mysłowice City
Wiadomości: 362
GG do monisia_89 Send a message via Skype™ to monisia_89
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

a ja idę na 9 i myslę że rzed 10 jz wyjde ze szkoły jest tam jakas msza o 8 ale to bym musiała wstać o 5.30 żeby się wyszykowac, bo ja dojeżdzam :/ a jak pojdę na 9 to musze wstać o 6.50 takze spoko
ja mam tygodniowo 31 godizn bez dodatkowych i 3 asy maą taki przywilej że najpoźniej kończą o 15
monisia_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 12:51   #1475
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
a ja chce juz do szkoly.. bo w koncu wszystko bede miala poukladane z nowy i moze odpoczne ( wiem, ze glupio to brzmi, ze po wakacjach potrzebny jest odpoczynek).. jest mi smutno, wczoraj robilam urodziny dla rodziny, dla znajomych w dzien moich urodzin, czyli w piatek beda.. i jakos tak zaczynam chyba w jakas " depresje" popadac.. mam swiadomosc, ze to juz koniec mojej ukochanej szkoly (mimo wszystko).. ze juz za mna tyle fajnych lat.. wy tez tak mialyscie zblizajac sie do swojej 18-tki? a moze macie tak teraz, gdy juz nadszedl wrzesien?
Ja to się dołuję że w styczniu skończy mi się -naście a zacznie -dzieścia Ja będę czekac aż ten rok zleci i w końcu bedzie tak jak od zawsze tego chciałam. Ja za szkołą tęsnić nie będę, za ludzmi z niej też. Mam znajomych z którymi mam kontakt i dalej będę mieć..
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 12:52   #1476
monisia_89
Raczkowanie
 
Avatar monisia_89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mysłowice City
Wiadomości: 362
GG do monisia_89 Send a message via Skype™ to monisia_89
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

a jak jest w z waszym poziomem szkoł jakies najbardziej renomowane licea w miescie ?? 100% zdawalnosc matur?
monisia_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 12:53   #1477
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Ja mam rozpoczecie chyba na 9 i myśle ze o 10:30 juz bedzie po wszystkim...

Lele ja sie ciesze ze to bedzie juz koniec tej szkoły i wcale nie załuję ze to juz wszystko za mną. Te lata wale nie były dla mnie fajne - były okropne. Tzn owszem były tez miłe i szcześliwe momenty-ale tylko momenty. Jak to mowią z "w życiu piękne są tylko chwile"
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 13:12   #1478
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Durga, dlaczego byly okropne?
BlackAngel- to fakt, ze kontakt bedzie, ale wiadomo, ze to juz nie to samo.. ze czesc sie rozjedzie...

a co do skzoly, moja jest 3 skzola w moim miescie wedlug rankingow, i 100 ktoras w Polsce wedlug rankingu podajrze WPROST.. ale nie moge jakos go znalezc..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 13:19   #1479
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Durga, HulaGirl duże ambicje Ja tez do tej pory tak chciałam, ale zaczynam zmieniać zdanie. Chcialam zdawac biologie rozszerzona ale nie chodzilam do klasy rozszerzonej, a poza tym w 2kl. bardzo malo zrobilismy i chyba nie wyrobie sie z tym materialem przez niecaly rok...
Myslalam o geo, ale co po tym mozna robic...
eh
No to jestemśmy w identycznej sytuacji. Ale ja postanowiłam, że nie zrezygnuje z rozszerzonej bioli na maturze. Uparłam sie i tyle
Ten niecały rok to naprawde sporo czasu wbrew pozorom, może nam sie udac nadrobic wszystko na własną rękę! Trzeba chcieć i naprawde wziąć się do roboty, a damy rade!!
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 13:20   #1480
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Durga, dlaczego byly okropne?
BlackAngel- to fakt, ze kontakt bedzie, ale wiadomo, ze to juz nie to samo.. ze czesc sie rozjedzie...

a co do skzoly, moja jest 3 skzola w moim miescie wedlug rankingow, i 100 ktoras w Polsce wedlug rankingu podajrze WPROST.. ale nie moge jakos go znalezc..
Wiesz u mnie są 24 osoby, w tym 6 osób z mojego miasta reszta jest dojezdzająca.. Więc dla mnie różnicy i tak nie będzie..
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 13:22   #1481
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Durga, dlaczego byly okropne?
Po prostu mam wrazenie ze zmarnowałam ostatnie 5 lat...cały dzień spedzałam w szkole, prawie codziennie od 8 do 16:30...potem tylko do domu i tak cały czas szkola - dom, szkola-dom, żadnego życia prywatnego żadnych przyjaciół, zabawy, szaleństw...
A własnie te lata mlodosci powinny byc piekne, niezapomniane takie zebysmy mogli wspominac je całe zycie...A co ja mam wspominac? No wlasnie nie mam czego...

Nie chce jedynie narzekac bo tak jak juz pisałam momentami byłam szcześliwa, ale były to tylko chwile wiadomo raz krotsze (minuty) raz dłuższe (tygodnie, miesiace) ale ogolnie nie czuje sie szcześliwa, spełniona...mam juz jedynie wszystkiego dośc...
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 13:44   #1482
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
a ja doszlam do wniosku,ze szkoda nerwow tak sie przejmowac wszystkim i bede patrzyla tylko na siebie... nie interesuja mnie inni. a niech sie pozabijaja w walce o oceny. dla mnie to bezsens bo wiadomo, ze wiekszosc ocen jest niesprawiedliwa i nie odzwierciedla naszej wiedzy.
Zgadzam się
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 13:47   #1483
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Wiesz u mnie są 24 osoby, w tym 6 osób z mojego miasta reszta jest dojezdzająca.. Więc dla mnie różnicy i tak nie będzie..
u mnie tez spora czesc klasy dojezdza ok 30 km.. no ale zawsze tych 30 km to nie to samo, co 300 jak i nie wiecej..

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Po prostu mam wrazenie ze zmarnowałam ostatnie 5 lat...cały dzień spedzałam w szkole, prawie codziennie od 8 do 16:30...potem tylko do domu i tak cały czas szkola - dom, szkola-dom, żadnego życia prywatnego żadnych przyjaciół, zabawy, szaleństw...
A własnie te lata mlodosci powinny byc piekne, niezapomniane takie zebysmy mogli wspominac je całe zycie...A co ja mam wspominac? No wlasnie nie mam czego...

Nie chce jedynie narzekac bo tak jak juz pisałam momentami byłam szcześliwa, ale były to tylko chwile wiadomo raz krotsze (minuty) raz dłuższe (tygodnie, miesiace) ale ogolnie nie czuje sie szcześliwa, spełniona...mam juz jedynie wszystkiego dośc...
co wspominac? wszystkei dnia z klasa.. rozne odstawione numery.. normalnie nie wierze, ze moze byc az tak zle.. to chyba kwestia nastawienia.. no ale moze kazdy trafil na inna klase.. chcociaz w sumei ja tez tak myslalam, jak konczylam gimnazjum- jeden wielki wyscig szczurow..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:52   #1484
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Po prostu mam wrazenie ze zmarnowałam ostatnie 5 lat...cały dzień spedzałam w szkole, prawie codziennie od 8 do 16:30...potem tylko do domu i tak cały czas szkola - dom, szkola-dom, żadnego życia prywatnego żadnych przyjaciół, zabawy, szaleństw...
A własnie te lata mlodosci powinny byc piekne, niezapomniane takie zebysmy mogli wspominac je całe zycie...A co ja mam wspominac? No wlasnie nie mam czego...

Nie chce jedynie narzekac bo tak jak juz pisałam momentami byłam szcześliwa, ale były to tylko chwile wiadomo raz krotsze (minuty) raz dłuższe (tygodnie, miesiace) ale ogolnie nie czuje sie szcześliwa, spełniona...mam juz jedynie wszystkiego dośc...
ja mam podobne wrazenia, ale mam tez nadzieje ze na studiach chociaz troche to sobie odbije;-))))))))
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:04   #1485
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez n89 Pokaż wiadomość
Nam nawet nauczyciele w szkole mówili, że przy rekrutacji liczy się tylko świadectwo z wynikami matury. To ze stopniami albo nie jest w ogóle wymagane, a jeśli nawet to jako potwierdzenie ukończenia szkoły średniej(co według mnie jest dość dziwne-przecież jak ktoś zdał maturę musiał też skończyć szkołę). Ale nawet jeśli tak jest, ja i tak biorę się solidnie za naukę w tym domu. Chcę, by moje świadectwo było 'przyzwoite"- dwój żadnych, dostatecznych też jak najmniej(oj, ciężko będzie)
Czyli...od początku zaczyna się wyścig szczurów.Też sobie obiecałam, że nie będę patrzeć się na innych, ale zawsze jest tak, że nie chce się być na szarym końcu klasy.Jeszcze u mnie w klasie jest kilka osób, które tylko chodzą za nauczycielami i proszą o lepsze oceny.Już wyobrażam sobie, jaka będzie panika...
A do szkoły mam jutro na 10:00, więc może potrwa to godzinę, potem pojadę do domu i idę na szkolne zakupy
nie musisz zdawac matury, a wiec swiadectwo maturalne a swiadectwo ukonczenia szkoly to cos innego. na tym pierwszym masz ile % z matury, na tym drugim jakie oceny z przedmiotow.

a ja sobie obiecalam, ze bede sie uczyc tylko z tych przedmiotow ktore zdaje na maturze reszta olewka. bo na to swiadectwo z ocenami i tak nikt nie spojrzy oprocz mnie.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:13   #1486
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

ja tez bede sie przykladac jedynie do przedmiotow mi potrzebnych na maturze i moze zwroce troche uwagii na matme, ale to tylko tak,, aby nie miec zaleglosci..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:14   #1487
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez ufcio Pokaż wiadomość
a ja sobie obiecalam, ze bede sie uczyc tylko z tych przedmiotow ktore zdaje na maturze reszta olewka. bo na to swiadectwo z ocenami i tak nikt nie spojrzy oprocz mnie.
Tez wlasnie sobie tak planuje tylko mi jeszcze zawodowe przedmioty dochodza do nauki
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:15   #1488
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Tez wlasnie sobie tak planuje tylko mi jeszcze zawodowe przedmioty dochodza do nauki
A w jakiej jesteś szkole? Liceum profilowane? Technikum?
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:18   #1489
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Durga zmieniłas avatarek!!! Bardzo ładny masz teraz!
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 16:20   #1490
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
co wspominac? wszystkei dnia z klasa.. rozne odstawione numery.. normalnie nie wierze, ze moze byc az tak zle.. to chyba kwestia nastawienia.. no ale moze kazdy trafil na inna klase.. chcociaz w sumei ja tez tak myslalam, jak konczylam gimnazjum- jeden wielki wyscig szczurow..
U mnie nie tyle co wyścig szczurow ale nie jesteśmy zgrana kalsą...każdy ma swoje życie, swoją paczke znajomych dlatego moja klasa nie tworzy szczególnie przywiązanej do siebie społecznosci - jest jedna grupka złożona z 4 osob które sie przyjażnią i tyle reszta to tacy samotnicy jak ja lub osoby mające znajomych poza szkoła..


berethalia ja tez planuję odbić to sobie na studiach

HulaGirl dziękuje (to ja :P)
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:22   #1491
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość

HulaGirl dziękuje (to ja :P)
rozumiem, że na poprzednim to też byłas Ty??

tamten też był ładny
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:32   #1492
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
rozumiem, że na poprzednim to też byłas Ty??

tamten też był ładny
Tak, na wszystkich jestem ja
Dziękuje
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:44   #1493
malenstwo89
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo89
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 259
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

o, własnie myślałam o takim wątku,a tu prosze juz jest i to bardzo rozwinięty mogę do Was? polski, angielski, gegra, biola- nad poziomami ciągle się waham a tego jutrzejszego apelu to Wam zazdroszczę, ja mam na 9 i od razu polski, matme i dwie fizy (rozszerzenie mat-fiz-inf :P )
__________________
jestem
w podtekście mieszkam gdzieś
w przenośni chowam się...
malenstwo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:44   #1494
n89
Raczkowanie
 
Avatar n89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 146
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
U mnie nie tyle co wyścig szczurow ale nie jesteśmy zgrana kalsą...każdy ma swoje życie, swoją paczke znajomych dlatego moja klasa nie tworzy szczególnie przywiązanej do siebie społecznosci - jest jedna grupka złożona z 4 osob które sie przyjażnią i tyle reszta to tacy samotnicy jak ja lub osoby mające znajomych poza szkoła..
W mojej klasie jest podobnie. Klasa liczy 29 osób, z czego:
-większość ludzi jest z jednego miasta, dużo osób zna się już ze sobą od podstawówki, tylko jedna dziewczyna jest na Śląsku od dwóch lat, a wcześniej mieszkała niedaleko Poznania
-14 osób (w tym ja) to dojeżdżający z różnych miejscowości, np. ja i mój kolega z Gliwic, reszta z innych miejscowości- dojeżdżają np. po dwie osoby z jednego miejsca i też znają się z gimnazjum.
I teraz jest tak, że 'każdy sobie rzepkę skrobie'- niektórzy są w większych grupach, mieszkają w jednym mieście i tam się spotykają, chodzą na imprzey.. Inni natomiast znają się już od lat, dobrali się np. we dwoje i izolują się od reszty, inni też mają znajomych poza szkołą. Może za bardzo zgrani nie jesteśmy, ale klasa nie jest najgorsza. Myślę, że nawet jak już skończę liceum z kilkoma osobami będę utrzymywać kontakty.
__________________
[ori_pyc]168616[/ori_pyc]

***

n89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:44   #1495
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
A w jakiej jesteś szkole? Liceum profilowane? Technikum?
Technikum
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:55   #1496
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

Cytat:
Napisane przez malenstwo89 Pokaż wiadomość
o, własnie myślałam o takim wątku,a tu prosze juz jest i to bardzo rozwinięty mogę do Was? polski, angielski, gegra, biola- nad poziomami ciągle się waham a tego jutrzejszego apelu to Wam zazdroszczę, ja mam na 9 i od razu polski, matme i dwie fizy (rozszerzenie mat-fiz-inf :P )

witamy, witamy

tak z ciekawości spytam, skoro niektóre z Was mają juz lekcje w poniedziałek, to skąd macie plan na jutro?

ja też zdaję geo więc będziemy się wspierac
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 17:00   #1497
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

ja podobnie! gdyz nawet w zasadach rekrutacji pisze sie ze biora pod uwage tylko wyniki matury. i te pkt sa teraz najwazniejsze.
co wcale nie oznacza ze mam zamiar reszte oleje, zobacze jak sie ulozy. jak beda mnie nauczycile denerwowac to oleje. bo w tym roku same takie przedmioty jak pp, wos mam to nie powinni wnikac.
no ale obiecalam soebie ze bede miac 5 z matmy i na to troszke popracuje;-)
a tak pozatym u mnie lo punktowane, wy tez w punktowanym??
w punktowanym latwo sie zarobi na te 4 i ma sie gdzies przemiot!
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 17:01   #1498
malenstwo89
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo89
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 259
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

jest ponoć podany na stronie szkoły aczkolwiek ja i reszta mojej klasy wiemy od kumpla, który ma dobre układy z gronem
__________________
jestem
w podtekście mieszkam gdzieś
w przenośni chowam się...
malenstwo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 17:04   #1499
malenstwo89
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo89
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 259
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

co to jest lo punktowane?
__________________
jestem
w podtekście mieszkam gdzieś
w przenośni chowam się...
malenstwo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 17:04   #1500
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: Maturzystki 2008 . . .

u mnie plan juz od paru dni lae na szcescie jutro nie mmay lekcji;-)
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.