Jakie wino? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-14, 17:02   #1
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523

Jakie wino?


cześć wszystkim
postanowiłam zacząć serwować wino przy różnych okazjach lecz niestety jeżeli chodzi o wybór tego trunku to w tej sprawie jestem kompletnym laikiem może wy drogie wizażanki macie swoje ulubione wina?bardzo byłabym wdzięczna za ujawnienie swojego ulubionego i najlepiej w cenie do 30 zł o ile za takową można kupić dobre wino?pozdrawiam
__________________
Bywa nieraz, że czasem stoimy w obliczu prawdy dla, której brakuje słów... JP
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 17:11   #2
Simonka
Raczkowanie
 
Avatar Simonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 108
Dot.: Jakie wino?

moje ulubione wino to grecki imiglykos, polslodkie czerwone uwielbiam je a cena to okolo 25 złotych pozdrawiam
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do raju, a niegrzeczne mają raj na ziemi
Simonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 17:23   #3
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Jakie wino?

Cytat:
Napisane przez morwa74
cześć wszystkim
postanowiłam zacząć serwować wino przy różnych okazjach lecz niestety jeżeli chodzi o wybór tego trunku to w tej sprawie jestem kompletnym laikiem może wy drogie wizażanki macie swoje ulubione wina?bardzo byłabym wdzięczna za ujawnienie swojego ulubionego i najlepiej w cenie do 30 zł o ile za takową można kupić dobre wino?pozdrawiam

przede wszystkim trzeba poznac zasade: biale wina serwujemy do ryb i drobiu,czerwone wina do czerwonych mies.Biale musi byc schlodzone,czerwone zawsze podajemy w temperaturze pokojowej.Biale najlepsze beda z 2003-2004 roku,nie moga byc za stare wiekowo,bo wtedy traca na jakosci,czerwone 2001-2003 chociaz te z 2004 z dobrej winnicy tez powinno byc ok.Przykladowych win niestety Ci nie moge podac,bo nie wiem co teraz jest dostepne w Polsce,niemniej jednak szukalabym win wytrawnych ewentualnie pol wytrawnych,a unikala slodkich.Na pewno znajdziesz dobre w cenie do 30 zlotych,musisz tylko patrzec na rocznik i pochodzenie,tzn z jakiego regionu,kraju pochodzi ja potrafie wynalezc dobre wino za 12 dolcow duzo czasu to zajmuje,ale sie oplaci
pozdrowka
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 17:30   #4
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Jakie wino?

Watek o ulubionych winach jest na forum "Moje gotowanie"
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 17:44   #5
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Jakie wino?

ja tam sie nie znam za bardzo, bo nie przepadam za winem, ale w czasie zakupow we francuskim hipermarkecie siostra poradzil mojemu TŻ (ktory chcial cos przywiezc do Polski), ze trzeba zwracac uwage na ksztal butelki - jezeli od spodu ma spore wglebienie tzn. ze lezakowalo i jest ok (bo jest wiele tzw. oszukanych win)
zasady juz sa wyzej podane, teraz tylko kupowac i probowac, bo kazdemu smakuje co innego
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.