Moda, która Cię ''rozwala''. - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-05, 12:24   #2731
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Hypnotist Pokaż wiadomość
Skarpetki do balerinek.
Ostatnio moja znajoma w nich wyszła jako, że trochę się ociepliło.
Na moje pytanie czy nie uważa, że takie połączenie nie wygląda żałośnie odpowiedziała "nie, zimno jest w nogi to, co miałam zrobić", ręce mi opadły.
Mnie też zimno w nogi bez skarpetek.
I właśnie rozwala mnie taka moda w imię której należy marznąć i obcierać stopy.
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 12:27   #2732
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;11290139]Mnie też zimno w nogi bez skarpetek.
I właśnie rozwala mnie taka moda w imię której należy marznąć i obcierać stopy.[/QUOTE]To ja Wam powiem, że ja bardzo lubię i mi się bardzo podobają kolorowe skarpetki do balerinek i co więcej, do szpilek też! Jak się fajnie zestawi ciuchy, to można wyglądac obłędnie i naprawdę nie wiem jak można znaleźć w tym coś "żałosnego"
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 12:36   #2733
olenkaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar olenkaaa_1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 210
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Czy Wy naprawdę wierzycie w to co piszecie?Co to za tekst-"w imię mody"?
Czy myślicie,że jakakolwiek dziewczyna męczy się w czymś,źle się w tym czuje i uważa,że wygląda okropnie w "imię mody"?
Każdy kupuje i nosi coś,bo jemu się to podoba.I tyle.
I nawet jeśli 100 osób powie temu komuś,że wygląda źle i tak będzie myślal swoje.Pewnie w końcu zdejmie te skarpetki,odloży balerinki,które uwielbia,żeby mu wszyscy przestali ględzić. I wtedy można powiedzieć,że zrobi to w "imię mody",bo koleżanka jej powiedziala,że "wygląda żalośnie",czyli niemodnie
__________________


Edytowane przez olenkaaa_1
Czas edycji: 2009-03-05 o 12:37
olenkaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 12:42   #2734
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez olenkaaa_1 Pokaż wiadomość
Czy Wy naprawdę wierzycie w to co piszecie?Co to za tekst-"w imię mody"?
Czy myślicie,że jakakolwiek dziewczyna męczy się w czymś,źle się w tym czuje i uważa,że wygląda okropnie w "imię mody"?
Każdy kupuje i nosi coś,bo jemu się to podoba.I tyle.
I nawet jeśli 100 osób powie temu komuś,że wygląda źle i tak będzie myślal swoje.Pewnie w końcu zdejmie te skarpetki,odloży balerinki,które uwielbia,żeby mu wszyscy przestali ględzić. I wtedy można powiedzieć,że zrobi to w "imię mody",bo koleżanka jej powiedziala,że "wygląda żalośnie",czyli niemodnie
Ty w to wierzysz? Mam na studiach koleżanką, która chodzi TYLKO w szpilkach, najlepiej z wąskimi przodami, bo takie sa modne, bo takie sa seksy, bo takie pasują do jej ekhm stylu. Chodzi w nich jak pokraka, bo "jejku, są niewygodne, cisną, nie da się w tym biegać" A na pytania, czy nie lepiej byłoby coś wygodniejszego (szczególnie w śnieżną zime do biegania po oblodzonych chodnikach...) kupić zamiast niebotycznie wysokich szpilek z czubem, że nie, no bo jak, przecież to wstyd się pokazać nie w szpilkach, a i tak ją wszędzie chłopak podwozi i ona dużo nie musi chodzić.

Wniosek - nosi niewygodne, niezdrowe buty, które tak naprawde top niewiadomo czy jej się podobają, bo... TAK ROBI ELEGANCKA KOBIETA I coś mi się wydaje, że sporo tych nastopatek z gołymi nerami i brzuchami trzęsących się z zimna w 10stopniowym mrozie też nie nosi tych kurtek, bo im w nioch ciepło i wygodnie, ale dlatego, że takie sa dżezi, trendi i cool.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 12:49   #2735
olenkaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar olenkaaa_1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 210
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

szczerze wątpię,żeby je nosila,gdyby się w nich sobie nie podobala i nie uważala,ze jest sexy no i sama napisalaś,że mówi,że pasują do jej stylu
ja mogę jej tylko wspólczuć obolalych stóp
__________________

olenkaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 12:51   #2736
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez olenkaaa_1 Pokaż wiadomość
szczerze wątpię,żeby je nosila,gdyby się w nich sobie nie podobala i nie uważala,ze jest sexy no i sama napisalaś,że mówi,że pasują do jej stylu
ja mogę jej tylko wspólczuć obolalych stóp
Ja tam nie wiem, czy ona się sobie podoba, natomiast wiemy wszyscy na roku, ze taka właśnie podoba się swojemu MISIOWI
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 12:54   #2737
Malaaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 26
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

ajajajj pełnojest rzeczy które mnie nieeezmiernie wkurza, jesli są niedopasowane do reszty stroju.
1. wszechobecne arafatki - nawet u 'dzieciołków' +5 lat
2. buty na 580785079 cm obcasie u dziewczyn z podstawówki, gimnazjum, a czasem i liceum - znam taką jedną - niska, 'przy kosci' i próbuje chodzic w takich, co jej marnie wychodzi.
3. srebrne, złote, błyszczace napisy w stylu 'cool girl' albo 'sweet' - chociaz sa nieliczne wyjatki.
4. obcisle, jednokolorowe (a kolory zazwyczaj jaskrawe - zielen, żółć) golfy z marszczeniami. fu!
5. emo-dżemo, czyli czaszki, agrafki, gwiazdki i bóg wie co jeszcze.
6. kurtki straaasznie 'puszyste' do bioder, oliwkowe z napisami z tyłu - w butku takie sprzedawali i 1/2 miasta je nosiła.
- to z zimy

oprócz tego:
1. źle dobrana farba do włosów, szczególnie czarna.
2. zgolone brwi i narysowane kredką.
3. źle dobrany puder, fluid, korektor
4. trądzik 'duszący' się pod kilogramami fluidu - takie stany się leczy i delikatnie maskuje, bo wiadomo - całe się nie zakryje.
5. 'stary' lakier (tzn. taki, ktory juz poodpryskiwal) na paznokciach
6. WSZECHOBECNE proste włosy. Nie wszystkim one pasują, bo niektorzy mają rzadkie włosy i to jest strasznie ulizane. Sama mam prostownice, ale nią robię tylko loczki. Nie lubie siebie w prostych włosach.


ale oczywiscie to takie moje zdanie - wiadomo mi się nie podoba taki wyglad, innym moj. Kwestia gusty.
Nienawidzę jednak niechlujstwa i stwierdzenia " nie będę o siebie dbać - bedę orginalna!"
Malaaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 14:23   #2738
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Mnie rozwala puszczanie muzyki na full z komórek kiedy się idzie w towarzystwie kilku koleżanek i przy tym głośno chichocze.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 14:38   #2739
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Mnie rozwala puszczanie muzyki na full z komórek kiedy się idzie w towarzystwie kilku koleżanek i przy tym głośno chichocze.
rzeczywiście to też moda ale moda na bycie cool i szpan
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 15:18   #2740
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Mnie rozwala puszczanie muzyki na full z komórek kiedy się idzie w towarzystwie kilku koleżanek i przy tym głośno chichocze.
O to, to!

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
rzeczywiście to też moda ale moda na bycie cool i szpan
A dla mnei to brak wychowania, zwłaszcza jak się jedzie autobusem i tym samym zmusza się 80-ciu innych współpasażerów do słuchania - zazwyczaj - tandetnej danceowej muzyki. Ale mnei to bulwersuje, nei wiedziałam że ze mnie aż taki moher

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2009-03-05 o 15:20
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 23:20   #2741
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

jak jest zimno to zaklada sie zimowe buty, plaskie lub na obcasie, a nie balerinki ze skarpetkami
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 23:23   #2742
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
O to, to!



A dla mnei to brak wychowania, zwłaszcza jak się jedzie autobusem i tym samym zmusza się 80-ciu innych współpasażerów do słuchania - zazwyczaj - tandetnej danceowej muzyki. Ale mnei to bulwersuje, nei wiedziałam że ze mnie aż taki moher
może moher ze mnie nie jest ale mnie też to przeszkadza dla mnie to jest takie gówniarskie zachowanie.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 06:17   #2743
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Re: Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Zgadzam sie ze wszystkimi przypadkami ktore wymienila Malaaja.


Mnie rozwala takze 'kobiecosc' za wszelka cene, a scisle mowiac, pewnej interpretacji kobiecosci. Z tym zjawiskiem czesciej spotykam sie kiedy jestem w poslce, ale nie tylko tam.
Podam przyklady:

1. Ide sobie sciezka zdrowia, i widze jak nadchodzi para nastolatkow. Ona ubrana w mini z
falabankami, moze jeszcze jakies szpilki. Na spacer. Po lesie. W powietrzu fetor desperacji.

2. Rano w autobusie siedzi pani ubrana w spodnice przylegajaca do ciala (pencil), bluzeczke, talia podkreslona paskiem. Sek w tym ze pani ma 10 kilo nadwagi, i faldy tluszczu sa widoczne nad stanem spodniczki, a tylek wyglada duzo szerszy niz wygladal by w ladnych spodniach o rozszezonych nogawkach.

3. Zwiewne sukieneczki na nawet osobach bez nadwagi, ktore maja sportowa budowe. Prosta, minimalistyczna sukienka pasuje duzo lepiej.


Aha, rozwalaja mnie tez czapki baseballowe noszone dzaszkiem do tylu, koszulek z napisami ktore nie pasuja do osoby/sytuacji.

Raz widzialam na okeciu pana z koszulka "runner's wife" i logo jakiegos tam klubu lekkoatletyki w uk.

Mam dosyc rurek, a leggings zawsze mi sie kojarza z bazarowa tandeta.
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO

Edytowane przez CaliDreamin
Czas edycji: 2009-03-06 o 06:20
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 06:57   #2744
LaLaRe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 840
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

przykład - dziewczyna z osiedla.
dzien - niezwykle deszczowy, wiatr, zimno.
ubranie: białe letnie cienkie spodnie, czerwone [tudzież różowe] stringi, biało-złote adidasy, biała puchowa zbyt krótka kurtka z kapturem i futerkiem. spod kurtki wystający rózowy wyciągniety sweter
makijaż: nie da się opisać tego pomarańczu i źle dobranego różu do policzków.. po prostu - wyobrazcie sobie,ze wychodzicie w beztrosce z osiedlowego sklepu z chlebem, masełkiem i innymi smakołykami i nagle Was odrzuca do tyłu.. niczym fala uderzeniowa po wybuchu jakiegoś ładunku..

tak własnie poczułam się widząc wczoraj ową dziewczyne..
__________________
:::: Norwegia ::::
LaLaRe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 07:58   #2745
Katarynka1
Raczkowanie
 
Avatar Katarynka1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 374
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Malaaja Pokaż wiadomość
6. WSZECHOBECNE proste włosy. Nie wszystkim one pasują, bo niektorzy mają rzadkie włosy i to jest strasznie ulizane. Sama mam prostownice, ale nią robię tylko loczki. Nie lubie siebie w prostych włosach.
O właśnie, mnie rozwala zapuszczanie włosów za wszelką cenę, byle tylko były długie... nieważne, że są 3 włosy na krzyż i końcówki rozdwojone na kilka centymetrów, nieważne że przez to są pozbijane w strąki i przylizane, byle do pasa! A jest tyle przyjemnych, lekkich fryzur które można zrobić na delikatnych włosach, wcale nie mówię że muszą być bardzo krótkie.
Katarynka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 08:37   #2746
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Mnie rozwalają rurki
zaraz mnie tu chyba zlinczują, ale dobija mnie jak ktoś nakłada tego typu spodnie tylko dlatego, że są modne i mimo tego, że wygląda w nich OKROPNIE!
Moim zdaniem one pasują do dziewczyn zgrabnych z raczej długimi nogami
Niestety wszędzie widzę te z krzywymi nogami (dzięki rurkom to widać jeszcze bardziej), grubymi nogami, krótkimi nogami , w połączeniu do dłuuugich stóp jak kosmitka jednym słowem I tak naprawdę mało jest dziewczyn, które wyglądają korzystnie w tego typu spodniach... W prostych trochę lepiej w dzwonach oczywiście tez
__________________
[*]
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 09:10   #2747
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez ashlix Pokaż wiadomość
Mnie rozwalają rurki
zaraz mnie tu chyba zlinczują, ale dobija mnie jak ktoś nakłada tego typu spodnie tylko dlatego, że są modne i mimo tego, że wygląda w nich OKROPNIE!
A jak sie jest zgrabnym, wysokim i ma się długie nogi?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 09:17   #2748
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

a mnie rozwalaja takie dziewczyny a'la dres + szpilki
I krzywo pomalowana twarz i w ogole... takie dziewczyny z bram.. bluza + szpilki tez super polaczenie, ciezka solora + jeszcze gorszy podklad.. ehh a najgorzej, ze one mysla ze sa fajne i zawsze maja cos ciekawego do powiedzenia Albo do zaczepienia, uwielbiam takie osoby..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 09:37   #2749
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
A jak sie jest zgrabnym, wysokim i ma się długie nogi?
To się wygląda ładnie
Ale rurki raczej podobają mi się tylko do obcasów, bo do butów sportowych raczej nie bardzo ...
Podkreślam, że to tylko mój gust, poprzedzając komentarze miłośniczek rurek
Po prostu ich nie trawię (prócz przypadków zgrabnych dziewczyn na obcasach)
__________________
[*]
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 09:42   #2750
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Może też dostanę ochrzan, ale spotkałam się z typem butów, który u mnie budzi wewnętrzny smiech chochlika - coś a la trampki na obcasach Może to fajnie na pokazach wygląda, ale na ulicy to mój wewnętrzny chochlik się potyka ze śmiechu Jeśli jest jakieś połączenie, które do siebie nie pasuje - to właśnie to. Z ręką na sercu, mniej mnie śmieszą balerinki do ciekawych podkolanówek


Edit : Co do rurek - zgadzam się, że ładnie wyglądają li i jedynie na dziewczynach z megazgrabnymi nogami do nieba, te z koslawcami lub tęższymi nogami wygladają źle - bo to pogrubia x10 :/ Ja nie mogę chodzić w rurkach ze względu na budowę, ale prawda jest taka że przez ostatni rok trafić gdzieś na spodnie z innym, normalnym fasonem i stanem pod pępęk a nie do połowy wzgórka łonowego- graniczyło z cudem, nie mogłam sobie jeansów kupić :/ Dopiero w tamtym tygodniu trafiłam na dzwony w Camaieu, z najnowszej kolekcji - co bogu dzięki oznacza, że rozszerzane nogawki wracają do łask, więc się będe mogła obkupić - w tym fasonie wyglądam najzgrabniej
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...



Edytowane przez Elliannia
Czas edycji: 2009-03-06 o 09:45
Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 09:44   #2751
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez ashlix Pokaż wiadomość
To się wygląda ładnie
Ale rurki raczej podobają mi się tylko do obcasów, bo do butów sportowych raczej nie bardzo ...
Podkreślam, że to tylko mój gust, poprzedzając komentarze miłośniczek rurek
Po prostu ich nie trawię (prócz przypadków zgrabnych dziewczyn na obcasach)

Zgadzam się, ja także wolę do obcasów
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:25   #2752
kesly1
Zakorzenienie
 
Avatar kesly1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Man
Wiadomości: 3 053
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Niedawno w pewnym centrum handlowym, widzialam dwie "małolaty" na oko miały ok. 17 lat.
Jedna zgrabna wysoka, a druga niska i dużo przy sobie...
Miały założone takie same rurki-biodrówki, i kurteczki "ala skóra"
Tej niskiej tłuszcz wypływał między spodniami, a kurtką, czyli tzw. "boczki". Wyglądało to po prostu okropnie.
Druga wyglądałaby jeszcze ok, gdyby nie to, że na twarzy była dosłownie pomarańczowa!! W sumie pierwszy raz miałam okazję zobaczyć, coś tak okropnego, odstraszającego...

Zwracały uwagę ludzi, i to bardzo.... Ale na pewno nie pozytywną
__________________
Everything in life is temporary.
So if things are going good, enjoy it because it won't last forever.
And if things are going bad, don't worry...
It can't last forever either...
kesly1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:33   #2753
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Jeśli jest jakieś połączenie, które do siebie nie pasuje - to właśnie to.
Mam podobne odczucia

Mnie ostatnio rozwala, jak to niektorzy sie wiosny nie moga doczekac. 2 stopnie na dworze, a laski juz pomykaja w balerinach i kurtkach z eko skorki brrr...
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:44   #2754
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez kesly1 Pokaż wiadomość
Niedawno w pewnym centrum handlowym, widzialam dwie "małolaty" na oko miały ok. 17 lat.
Jedna zgrabna wysoka, a druga niska i dużo przy sobie...
Miały założone takie same rurki-biodrówki, i kurteczki "ala skóra"
Tej niskiej tłuszcz wypływał między spodniami, a kurtką, czyli tzw. "boczki". Wyglądało to po prostu okropnie.
Druga wyglądałaby jeszcze ok, gdyby nie to, że na twarzy była dosłownie pomarańczowa!! W sumie pierwszy raz miałam okazję zobaczyć, coś tak okropnego, odstraszającego...
Zwracały uwagę ludzi, i to bardzo.... Ale na pewno nie pozytywną
kesly w galerii jest masa takich "lanserek"
pracowałam kiedyś w GB i ilekroć szłam po coś do zjedzenia na pięterko widziałam grupkę EMO. ciągle tą samą nie wiem czy oni tam mieszkają już czy co

propo mody i emo
ROZWALA mnie moda na emo...

teraz już może troszkę im przeszło, ale nadal natykam się na czarne grzywki na bok, mocno pomalowane oczy, czarne paznokcie i naszywki : nikt mnie nie kocha

to jakaś pseudo subkultura

i jeszcze botki do spódniczki i króciutkich nóżek
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 13:40   #2755
kesly1
Zakorzenienie
 
Avatar kesly1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Man
Wiadomości: 3 053
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
kesly w galerii jest masa takich "lanserek"
pracowałam kiedyś w GB i ilekroć szłam po coś do zjedzenia na pięterko widziałam grupkę EMO. ciągle tą samą nie wiem czy oni tam mieszkają już czy co

propo mody i emo
ROZWALA mnie moda na emo...

teraz już może troszkę im przeszło, ale nadal natykam się na czarne grzywki na bok, mocno pomalowane oczy, czarne paznokcie i naszywki : nikt mnie nie kocha

to jakaś pseudo subkultura

i jeszcze botki do spódniczki i króciutkich nóżek
Emo, i pseudo Emo mogę przeżyć, ale twarzy tej malolaty NIGDY nie zapomnę... Chyba odbije się to na mojej psychice
Zapomniałam dodać, żeby było śmieszniej to ta mała i przy sobie miała włosy takie czarne, poczochrane.
Za to ta wysoka, i szczupła miała włosy ulzane w kitka na żel ... Wiecie o co chodzi? I jak obok niej przechodziłam, to we włosach miała tak jakby łupież...
__________________
Everything in life is temporary.
So if things are going good, enjoy it because it won't last forever.
And if things are going bad, don't worry...
It can't last forever either...
kesly1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 15:55   #2756
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
A jak sie jest zgrabnym, wysokim i ma się długie nogi?
To sie wygląda jak pająk (taki z dłuuugimi cienkimi girkami) :P Albo bocian czy coś.
Wg mnie te spodnie pasują do osób o średnim wzroście, ani chudych ani grubych, no i nie do płaskich butów. Czyli prawie do nikogo
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 15:59   #2757
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Mam podobne odczucia

Mnie ostatnio rozwala, jak to niektorzy sie wiosny nie moga doczekac. 2 stopnie na dworze, a laski juz pomykaja w balerinach i kurtkach z eko skorki brrr...
ja też myślałam,że to dziwne ale sama ostatnio założyłam (przy 8 stopniach i było mi ciepło) ;-) każdy ma inny próg odczuwania zimna... ;-)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 18:10   #2758
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Re: Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
To sie wygląda jak pająk (taki z dłuuugimi cienkimi girkami) :P Albo bocian czy coś.
Wg mnie te spodnie pasują do osób o średnim wzroście, ani chudych ani grubych, no i nie do płaskich butów. Czyli prawie do nikogo

Dokladnie. Tyle ze ja bym wyciela slowo "prawie" z ostatniego zdania.
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 22:05   #2759
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

dzisiaj widziałam baletki plus frociaki mmm
__________________




Edytowane przez kicccia
Czas edycji: 2009-03-06 o 22:08
kicccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 08:00   #2760
LaLaRe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 840
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
ja też myślałam,że to dziwne ale sama ostatnio założyłam (przy 8 stopniach i było mi ciepło) ;-) każdy ma inny próg odczuwania zimna... ;-)

bo eko skóry nie przepuszczają powietrza
__________________
:::: Norwegia ::::
LaLaRe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.