Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-19, 14:59   #4891
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Rzabba- nie myślałam, że ten baby aż taki baby nadal nie umiem go sobie wyobrazić tzn. nie wiem jak taki mały pędzelek może istnieć Pewnie bym go swoimi paluchami nie ogarnęła
No i piękny zwierzaczek oczywiście
Nie przesadzajmy - na razie niestety jest to jedyny pędzel, który posiadam z EDM (moje dotychczasowe sie nei nadają do nakładania minerałów, bo drapią mi twarz niemiłosiernie) i daje radę.

Co prawda jestem w fazie testów, więc do ludzi tak nie wychodzę, ale sprawuje się całkiem przyzwoicie... Wiem, że oświecenia dostąpię dopiero, jak przyjdą duże pędzle
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 15:35   #4892
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

yaminishi wpółczuję. Mam nadzieje ze odzyskasz zgube. ja kiedys zgbilam moj ulubiony blyszczyk ktorego juz nie produkuja a byl prawie caly...
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 15:44   #4893
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ojej to muszę zamówić! Kurcze fatalnie, szkoda. To było duże udogodnienie.
ale dziewczyny mowily na początku, że próbki mają być, tylko, że będą droższe, tzn będzie trzeba zapłacić i za próbki i za przesyłkę. Coś się zmieniło?

Jeśli tak będzie to od kiedy? Od lipca jak było mowione?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 16:02   #4894
madziol
Zadomowienie
 
Avatar madziol
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 172
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny, czy odcień sunlight zarówno rice powder jak i kaolin nadaje się do bladej różowej cery? chciałabym zneutralizować ten różowy kolor na buzi ktory baaardzo odznacza się od "normalnej" o zoltym odcieniu szyi i reszty ciała (swoją droga bardzo mnie to denerwuje, co bym nie nalozyla na twarz i tak jest różowa :/ )
madziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 16:12   #4895
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez madziol Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy odcień sunlight zarówno rice powder jak i kaolin nadaje się do bladej różowej cery? chciałabym zneutralizować ten różowy kolor na buzi ktory baaardzo odznacza się od "normalnej" o zoltym odcieniu szyi i reszty ciała (swoją droga bardzo mnie to denerwuje, co bym nie nalozyla na twarz i tak jest różowa :/ )
Nada się idealnie!
Ja co prawda nie mam różowego odcienia skróry ale za to jestem blada i buźkę mam zaczerwienioną i sunlight delikatnie to koryguje. Przede wszystkim unikaj podkładów z różowym odcieniem.
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 16:22   #4896
madziol
Zadomowienie
 
Avatar madziol
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 172
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Nada się idealnie!
Ja co prawda nie mam różowego odcienia skróry ale za to jestem blada i buźkę mam zaczerwienioną i sunlight delikatnie to koryguje. Przede wszystkim unikaj podkładów z różowym odcieniem.
dziękuję Ci za odpowiedź a czy masz może porównanie co do odcienia fair? bo jednak jakoś obawiam się, ze za ciemny będzie ten sunlight, a fair z kolei wygląda mi na trochę różowy... czy między tymi odcieniami jest duża różnica? czy tylko sunlight jest bardziej zółty od fair?
madziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 16:43   #4897
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez madziol Pokaż wiadomość
dziękuję Ci za odpowiedź a czy masz może porównanie co do odcienia fair? bo jednak jakoś obawiam się, ze za ciemny będzie ten sunlight, a fair z kolei wygląda mi na trochę różowy... czy między tymi odcieniami jest duża różnica? czy tylko sunlight jest bardziej zółty od fair?
mam i fair i sunlight i wg mnie są one niemal transparentne; osobiście używam fair (mimo, że jestem stosunkowo ciemna, patrząc na inne osoby ) bo wmówiłam sobie, że delikatnie ochładza mi odcień skóry
*mam kaolina, może ryżowy w jakiś tajemniczy sposób działa inaczej.
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 16:52   #4898
madziol
Zadomowienie
 
Avatar madziol
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 172
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez gajkin Pokaż wiadomość
mam i fair i sunlight i wg mnie są one niemal transparentne; osobiście używam fair (mimo, że jestem stosunkowo ciemna, patrząc na inne osoby ) bo wmówiłam sobie, że delikatnie ochładza mi odcień skóry
*mam kaolina, może ryżowy w jakiś tajemniczy sposób działa inaczej.
w takim razie zamówię sunlight, skoro nie jest ciemniejszy od fair. Bo właśnie mi zależy na ociepleniu odcienia skóry Dzięki za pomoc

(mierały wciągają )
madziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 16:59   #4899
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro...
Trzymam za kosmetyczkę aby się znalazła!
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
biedactwo, to straszne
Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Moze popytaj np. w portierni, tym bardziej, ze LHK w cale nie jest taki tani. U nas niektorzy gubia nawet aparaty cyfrowe(oczywiscie bardzo sporadycznie) i sie odnajduja. Jak ktos jest uczciwy to zwroci, tzn. zostawi wlasnie np. w portierni.
Ja raz przez moje roztrzepanie zgubilam portfel z dokumentami Na szczescie znalazl go ktos uczciwy
Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
yaminishi wpółczuję. Mam nadzieje ze odzyskasz zgube. ja kiedys zgbilam moj ulubiony blyszczyk ktorego juz nie produkuja a byl prawie caly...
Dziękuję dziewczyny za wsparcie
Niestety obecnie studiuje zaocznie, więc na uczelni będę dopiero w sobotę a specjalnie jechać te 80 km w dwie strony za bardzo mi się nie opłaca, zresztą teraz nawet nie mam kiedy bo maluję w domu

Mam jeszcze nadzieję, ale z drugiej strony LHK jest tak mięciutki, delikatny i wspaniały że aż kusi do grzechu....
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 17:02   #4900
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Wczoraj dostałam kolejną przesyłkę .
Pędzelek do korektora robi pozytywne pierwsze wrażenie. Bardzo przyjemny w użyciu. Zobaczymy jakie pozwoli osiągnąć efekty.
W następnym zamówieniu na pewno wezmę Eye Kabuki Brush. I jeszcze zastanawiam się nad Foundation Brush. Bardzo mnie kusi. Choć sama nie wiem, do czego będę go używać , bo FT i LHK doskonale spełniają swoją rolę.
A może któraś z was używa(ła) Foundation Brush i podzieli się wrażeniami ?
Aussie Perk Me Up to istne cudo. Użyłam dziś pierwszy raz i już się zakochałam .
A teraz nie wiem, jaki korektor mam brać w następnym próbkowym zestawie. Czy perłowe bardzo rozświetlają? Jak wypada Pearl Beige i Pearl Sunlight przy Aussie Perk Me Up?
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 17:03   #4901
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

kliknęłam sobie na sample kit, dodałam jeszcze jedną próbkę - a co tam, jak mają zlikwidować to skorzystam jeszcze
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 17:29   #4902
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

a wiadomo od kiedy likwidują kit z samplami??
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 17:59   #4903
anii7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24
Thumbs down Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Pomóżcie proszę dobrać mi odpowiedni kolor. Wrzucam moja fotkę ... cerę niestety nie mam idealna, mieszaną, w okolicy T, z przebarwieniami w okolicy nosa ogólnie jasną, trzeba to jakoś pozakrywać...
Mam nadzieję,że coś mi doradzicie.
Mam duże zaległości w temacie, nie stosuje filtrów, primerów, nie wiedziałam o nich ... to tak jak nie ma się czasu... Może i filtry mi doradzicie?
Dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020756a.jpg (11,4 KB, 68 załadowań)
anii7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 19:29   #4904
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

[1=02eba319b6a88f5cf3646af c45676ed72e415e48_5eab58a 6545cb;12375425]Wczoraj dostałam kolejną przesyłkę .
Pędzelek do korektora robi pozytywne pierwsze wrażenie. Bardzo przyjemny w użyciu. Zobaczymy jakie pozwoli osiągnąć efekty.
W następnym zamówieniu na pewno wezmę Eye Kabuki Brush. I jeszcze zastanawiam się nad Foundation Brush. Bardzo mnie kusi. Choć sama nie wiem, do czego będę go używać , bo FT i LHK doskonale spełniają swoją rolę.
A może któraś z was używa(ła) Foundation Brush i podzieli się wrażeniami ?
Aussie Perk Me Up to istne cudo. Użyłam dziś pierwszy raz i już się zakochałam .
A teraz nie wiem, jaki korektor mam brać w następnym próbkowym zestawie. Czy perłowe bardzo rozświetlają? Jak wypada Pearl Beige i Pearl Sunlight przy Aussie Perk Me Up?[/QUOTE]

Pearl Beige jest nieznacznie ciemniejszy od Aussie. Dla mnie lepszy jako cień do oczu niż korektor i rozświetlacz, ale mam bardzo jasną cerę. Pearl Sunlight powinien być jaśniejszy niż Aussie, skoro Aussie jest mieszanką matowego Sunlighta i Pearl Beige. A może jako kolejny korektor weź sobie właśnie zwyklego Sunlighta? Bedziesz miała wtedy perłowego Aussie rozświetlająco- rozjaśniającego i klasycznego Sunlighta - rozjaśniającego. I codzienny dylemat, czego dzis użyć
Z własnego doświadczenia proszkowego wiem, że w miesiącu mam dni, kiedy cera na środku twarzy przetłuszcza sie wyjatkowo szybko- wtedy perłowy korektor przebija się przez warstwę podkładu i świecę się jak latarnia na Chiński Nowy Rok. Wolę wtedy matowy Sunlight jako korektor i rozjaśniacz pod oczy. Przez resztę miesiąca Aussie pod oczy, na to podkład i jeszcze raz Aussie na szczyt kości policzkowych. I cieszę się, że mam obydwa.



.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 19:30   #4905
kaska405
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Specjalistki, odcien olive neutral byl dla mnie idealny do poki sie nei opaliłam teraz jest za jasny, jaki proponowałybyście mi olive light czy medium ? mam teraz medium beige neutral ale jest minimalnie za ciemny
kaska405 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 19:32   #4906
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc
soft butter peach z warm ,beige sunkissed fair, golden light
i wogole to sliczna jestes
roze beda Ci pasowac prawie wszystkie wiec proponuje na ierwszy ogien best friends (mat) lub dvr saturday
korektor multi intensiv
taki zestawik wez sobie , stawiam na sbp
mozesz tez neutralizowac zaczerwienienia omiatajac zielonym korektorem policzki pod podklad w minimalnych ilosciach

i pedzel dobry kup
swoja drogą nie smiejcie sie z baby kabuki bo porownywalysmy w pierwszym watku daaawno temu główki LHK i BK i nie roznia sie zbytnio, sama go uzywalam przez pol roku, mysle ze jakies 25% jest tylko mniejszy (wlosie)
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 19:47   #4907
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez kaska405 Pokaż wiadomość
Specjalistki, odcien olive neutral byl dla mnie idealny do poki sie nei opaliłam teraz jest za jasny, jaki proponowałybyście mi olive light czy medium ? mam teraz medium beige neutral ale jest minimalnie za ciemny
Spojrzałam na moje próbki oliwek i Olive Light jest tylko tycią odrobinkę ciemniejszy od Neutrala, jest za to bardziej pomarańczowy. Ciemniejszy o dobry ton jest za to Sandy Olive, ale nie wiem w jakim stopniu się opaliłaś. Jutro mogę wkleić Ci fotki porównawcze. Olive Medium nie mam niestety, może dziwczyny pomogą.






.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 19:48   #4908
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
swoja drogą nie smiejcie sie z baby kabuki bo porownywalysmy w pierwszym watku daaawno temu główki LHK i BK i nie roznia sie zbytnio, sama go uzywalam przez pol roku, mysle ze jakies 25% jest tylko mniejszy (wlosie)
Ale my się przecież nie śmiejemy Pamiętam, jak ktoś kiedyś napisał, że przypomina mu on króliczy ogonek i jakoś mi tak to określenie do niego w głowie przylgnęło, ale wizualnie z myszakiem wygląda jeszcze bardziej słodko. Szkoda tylko, że jak dla mnie ma bardzo ograniczone zastosowanie, ale mimo wszystko cieszę się, że go kupiłam, chociażby dlatego, że gdy na niego spojrzę, od razu mi się humor poprawia
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 19:59   #4909
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
swoja drogą nie smiejcie sie z baby kabuki bo porownywalysmy w pierwszym watku daaawno temu główki LHK i BK i nie roznia sie zbytnio, sama go uzywalam przez pol roku, mysle ze jakies 25% jest tylko mniejszy (wlosie)
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ale my się przecież nie śmiejemy Pamiętam, jak ktoś kiedyś napisał, że przypomina mu on króliczy ogonek i jakoś mi tak to określenie do niego w głowie przylgnęło, ale wizualnie z myszakiem wygląda jeszcze bardziej słodko. Szkoda tylko, że jak dla mnie ma bardzo ograniczone zastosowanie, ale mimo wszystko cieszę się, że go kupiłam, chociażby dlatego, że gdy na niego spojrzę, od razu mi się humor poprawia
ale my się nie smiejemy
dla mnie jest słodki
no a ta myszka, no ale ja lubię myszki [wiem, jestem]
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 20:12   #4910
Pinusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 107
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny, bardzo Was proszę o pomoc w wyborze podkładu, pudru i różu. Z kilku sampli , które mam , wydaje mi się, że odpowiedni dla mnie to Light Medium Intensiv. Linen jest za jasny, Fairly Light Neutral trochę za ciemny. Myślę o czymś z Golden albo Olive. Puder Rice Sunlight wydaje mi się ok. Różu mam próbkę Soft touch i Nick Nack.
Dodam ze cerę mam raczej bezproblemową, czasami jakaś niespodzianka wyskoczy, czasami widać suche skorki.
Dzięki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020048.jpg (146,6 KB, 43 załadowań)
Pinusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 20:22   #4911
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
soft butter peach z warm ,beige sunkissed fair, golden light
i wogole to sliczna jestes
roze beda Ci pasowac prawie wszystkie wiec proponuje na ierwszy ogien best friends (mat) lub dvr saturday
korektor multi intensiv
taki zestawik wez sobie , stawiam na sbp
mozesz tez neutralizowac zaczerwienienia omiatajac zielonym korektorem policzki pod podklad w minimalnych ilosciach

i pedzel dobry kup
swoja drogą nie smiejcie sie z baby kabuki bo porownywalysmy w pierwszym watku daaawno temu główki LHK i BK i nie roznia sie zbytnio, sama go uzywalam przez pol roku, mysle ze jakies 25% jest tylko mniejszy (wlosie)
Wow! Dziękuję dziękuję dziękuję! W życiu bym o tych kolorkach nie pomyślała, celowałam w buff, na razie leci do mnie fairly summer, ale w takim razie zamówię próbeczki wszystkich trzech podkładów

A co do pędzelków, to czekam na duofiber z CSIV i flat topa.

Aż się zarumieniłam na te kompementy, chyba potrzebuje pearl minta
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 20:33   #4912
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Pinusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo Was proszę o pomoc w wyborze podkładu, pudru i różu. Z kilku sampli , które mam , wydaje mi się, że odpowiedni dla mnie to Light Medium Intensiv. Linen jest za jasny, Fairly Light Neutral trochę za ciemny. Myślę o czymś z Golden albo Olive. Puder Rice Sunlight wydaje mi się ok. Różu mam próbkę Soft touch i Nick Nack.
Dodam ze cerę mam raczej bezproblemową, czasami jakaś niespodzianka wyskoczy, czasami widać suche skorki.
Dzięki
goldeny i olive mozesz z czystym sumieniem pominac-nic tam nie znajdziesz
fairly summer z buff, perfect z buff i moze cos z cool jasnego

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Wow! Dziękuję dziękuję dziękuję! W życiu bym o tych kolorkach nie pomyślała, celowałam w buff, na razie leci do mnie fairly summer, ale w takim razie zamówię próbeczki wszystkich trzech podkładów

A co do pędzelków, to czekam na duofiber z CSIV i flat topa.

Aż się zarumieniłam na te kompementy, chyba potrzebuje pearl minta
Fairly summer tez moze byc udanym wyborem
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 20:44   #4913
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

no i zamówiłam, do tego baby kabuki ... a mialam isc na odwyk. Czekam na 5 paczuszek :/
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 20:52   #4914
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez kaska405 Pokaż wiadomość
Specjalistki, odcien olive neutral byl dla mnie idealny do poki sie nei opaliłam teraz jest za jasny, jaki proponowałybyście mi olive light czy medium ? mam teraz medium beige neutral ale jest minimalnie za ciemny
oooo... nareszcie bratnia dusza! ja juz zwątpiłam, że ktokolwiek jeszcze tu używa tego koloru i ma ten sam problem... ja właśnie oczekuję na medium olive, więc jak będzie to dam Ci odpowiedź jak się spisuje. Według mnie chyba jest ciemniejszy i będzie dobry (bo przecież neutral jest z niego). reszta to mi takie ciepłe sie bardzo wydają (miałam buff beige neutral). U mnie kolor na monitorze strony edm jest dokładnym odzwierciedleniem w naturze. mam nadzieję,że wstrzele się i tym razem. ale mogę się mylić.... tu zostaje nam nadzieja: PASTERECZKA
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 20:57   #4915
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

olive medium jest ciemny dosyc. nie wiem jak sie opalilas, ale jezeli lekko to lepszy bedzie olive golden medium
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 21:06   #4916
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
olive medium jest ciemny dosyc. nie wiem jak sie opalilas, ale jezeli lekko to lepszy bedzie olive golden medium
hmmm... ale olive golden medium jest jasniejszy niż olive neutral (bynajmniej u mnie tak się wyświetla) kolejne i ostatnie w tej kategorii ( bo szukamy ciemniejszego a nie jaśniejszego od neutrala) jest właśnie olive medium. z resta po opisie według mojej kiepskiej znajomości angielskiego neutral to 2/3 medium, więc może się wstrzelę... wciąż mam taką nadzieję na nieomylność
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 22:17   #4917
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Mam gdzies zdjecie moich pedzli z EDM to jutro wkleje, dzisiaj juz nie mam sily szukac

Edit: znalazlam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PedzleEDM.jpg (88,4 KB, 113 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-05-19 o 22:21
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 22:32   #4918
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

OMG Rzabbko piękna kolekcja

napiszę Ci PW, żeby nie offtopić
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 23:19   #4919
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
hmmm... ale olive golden medium jest jasniejszy niż olive neutral (bynajmniej u mnie tak się wyświetla) kolejne i ostatnie w tej kategorii ( bo szukamy ciemniejszego a nie jaśniejszego od neutrala) jest właśnie olive medium. z resta po opisie według mojej kiepskiej znajomości angielskiego neutral to 2/3 medium, więc może się wstrzelę... wciąż mam taką nadzieję na nieomylność
no ale to co sie wyswietla a rzeczywistosc to dwie rozne sprawy
ja powiem szczerze tak:
od najjasniejszego (moglam cos pominac)
o. neutral- light martian-golden medium (tu sie moglam nieco omylic bo mam te odcienie w roznych formulach ale jasnoscia sa podobne tylko tony nieco inne)- o. medium- sandy olive.
chociaz to tez zalezy od formuly. semi matte golden medium jest podobny do intensive neutrala, ale np intensive jest ciemniejszy
no ale probujcie jak sie wam podoba
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 23:28   #4920
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
no ale to co sie wyswietla a rzeczywistosc to dwie rozne sprawy
ja powiem szczerze tak:
od najjasniejszego (moglam cos pominac)
o. neutral- light martian-golden medium (tu sie moglam nieco omylic bo mam te odcienie w roznych formulach ale jasnoscia sa podobne tylko tony nieco inne)- o. medium- sandy olive.
chociaz to tez zalezy od formuly. semi matte golden medium jest podobny do intensive neutrala, ale np intensive jest ciemniejszy
no ale probujcie jak sie wam podoba
oczywiscie
na stronie co innego jest/ sluchac Cotki!
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.