Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-07, 13:48   #2791
OnlyMee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 89
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

pytałam się już Was i odpowiedzi nie otrzymałam... Fora są po to, aby sobie wzajemnie pomagać. Odsyłanie w stylu "przeczytaj poprzednie wątki już było na ten temat", to trochę jakbyście kazały komuś szukać igły w stogu siana. Tego jest tak dużo, że nie jest się w stanie tego przerobić jeśli się szuka odpowiedzi na konkretne pytanie. Rozumiem jeśli odsyłacie kogoś kto zupełnie się w temacie nie orientuje, wiadomo najpierw niech się trochę dowie o przedłużaniu a potem zadaje pytania.

A teraz moje pytanie: miała któraś z Was włoski syntetyczne monofibre lekko kręcone? jak się one sprawują? miałyście z nimi jakieś problemy? ile wytrzymywały? Ja za 2 tyg takie zakładam na tulejki i mam trochę obaw. Jest możliwość, że tulejki mnie uczulą? ringi potrafią uczulić, ale tulejki? Zakładać mi będzie wszystkim znana Reni i na pewno jak zrobię, to wkleję fotki Trochę mam stracha, bo to pierwszy raz, a miesiąc później wyjeżdżam na wakacje i chciałabym, aby wszystko było idealnie.

Edytowane przez OnlyMee
Czas edycji: 2009-06-07 o 13:49
OnlyMee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 14:11   #2792
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Ja tez chce takie wloski
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 17:41   #2793
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

ooodeto, myłam syntetyki, tzn te dwie ścięte taśmy, które noszę non stop praktycznie, w normalnym szamponie i to wszystko, wyschły i są takie jak wcześniej... (nawet dziś miałam je w solarium, ale nic się z nimi nie stało strasznego :P)
Emilcia, jak przypinam te dwie tasmy jakieś 4cm nad uchem, nad nimi jest dość spora ilość włosów (mam dość gęste) także jak zawieje to się nie obawiam, najwyżej jak ma mocniej wiać to podtapiruje je od spodu i psiknę lakierem. No czasem przy powiewie przytrzymam ręką...no ale mimowolnie sprawdzam ręką, czy nic się nie wydostało na zewnątrz- to by nie było fajne:P
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 18:46   #2794
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

OnlyMe Każdy metal jest w stanie uczulić czy to ring czy tulejka, wg mnie najgorsze naturalne są lepsze od syntetyków, tzn do metody na stałe. Dziewczyny tutaj noszą na clipy i tylko do tego są dobre. A metoda sama w sobie hmm.. troszke przestarzała niestety wg mnie
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 20:23   #2795
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

noo ja tez sobie nie wyobrazam przedluzyc na stale syntetykami ..
aco do synt clipow to wg mnie dobre rozwiazanie , w porownaniu do naturalnych , sa duzo gestsze wiec nie trzeba doczepiac calego zestawu tasm , sa lzejsze i sie dobrze sprawuja , a tu dziewczyny pisaly ze po tygodniu robi sie z nich wata .. ja mam tylko nadzieje ze nie maja zadnego negatywnego wplywu na naturalne wlosy
sintagma ty chyba kiedys cos wspominalas o wylysialej kolezance .. co sie wlasciwie jej stalo ?
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 20:43   #2796
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

hehe koleżanka nosiła clipy codziennie i po roku miała łyse placki w miejscach łączen ze spinkami chyba z 9 . Nie wierzyłam ale mi pokazała nie zbyt ciekawy widok puzniej juz przestała je nosić. Wcierała jakieś maćsi,wcierki, nawet skórkami z jabłka pocierała te miejsca i coś tam odrosło
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 20:45   #2797
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

a w ogole ma któras z was naturalne clipy?
przepraszam ale juz nie pamietam

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
hehe koleżanka nosiła clipy codziennie i po roku miała łyse placki w miejscach łączen ze spinkami chyba z 9 . Nie wierzyłam ale mi pokazała nie zbyt ciekawy widok puzniej juz przestała je nosić. Wcierała jakieś maćsi,wcierki, nawet skórkami z jabłka pocierała te miejsca i coś tam odrosło
to zalezy chyba tez od tego jak kto ma mocne włoski.
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 20:57   #2798
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
hehe koleżanka nosiła clipy codziennie i po roku miała łyse placki w miejscach łączen ze spinkami chyba z 9 . Nie wierzyłam ale mi pokazała nie zbyt ciekawy widok puzniej juz przestała je nosić. Wcierała jakieś maćsi,wcierki, nawet skórkami z jabłka pocierała te miejsca i coś tam odrosło
ojej! jak to możliwe?? musiała mieć albo zbyt ciężkie te clipy, albo może za mocno "cudowała" przy swoich włosach...dziwne...
kiciaaa ja mam niby naturalne, tak mówiła sprzedawczyni w sklepie Hairspary w Dublinie, ale na opakowaniu nie ma takiej informacji...niektóre mają rozdwojone końcówki, więc jeśli nie 100% to na pewno jakaś część włosów jest ludzka. ..
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 21:03   #2799
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alicja84m Pokaż wiadomość
ojej! jak to możliwe?? musiała mieć albo zbyt ciężkie te clipy, albo może za mocno "cudowała" przy swoich włosach...dziwne...
kiciaaa ja mam niby naturalne, tak mówiła sprzedawczyni w sklepie Hairspary w Dublinie, ale na opakowaniu nie ma takiej informacji...niektóre mają rozdwojone końcówki, więc jeśli nie 100% to na pewno jakaś część włosów jest ludzka. ..
mi bardz zalezałoby na naturalnych bo chcialabym je pofrabowac
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 21:51   #2800
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez OnlyMee Pokaż wiadomość
A teraz moje pytanie: miała któraś z Was włoski syntetyczne monofibre lekko kręcone? jak się one sprawują? miałyście z nimi jakieś problemy? ile wytrzymywały? Ja za 2 tyg takie zakładam na tulejki i mam trochę obaw. Jest możliwość, że tulejki mnie uczulą? ringi potrafią uczulić, ale tulejki? Zakładać mi będzie wszystkim znana Reni i na pewno jak zrobię, to wkleję fotki Trochę mam stracha, bo to pierwszy raz, a miesiąc później wyjeżdżam na wakacje i chciałabym, aby wszystko było idealnie.
Jesli Renihair , to nie masz sie czego bac , ona Ci wlosow nie spartaczy na pewno.

Ja mialam monofibre wlasnie u niej. Czarne. Piekna struktura , lekkie- tyle , ze na Raccoon. Jednak jak je zdjelam ponowne zrobilam Profibre te nosilo mi sie lepiej ale to rzecz jasna kwestia gustu (brak fal, inna struktura i chyba mniej sie plataly) i tu jest sprawa indywidualna. Ktos ci monofibre obrzydzi a ktos zachwali, tak czy inaczej nie boj sie , ona ma wlosy dobrej jakosci .

Jesli masz ochote widziec jak wygladalam w czarnych monofibrach to pokaze Ci foto.

Aha. Mialam syntetyki na metody stale , bylam bardzo zadowolona.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 23:22   #2801
Gattina
Przyczajenie
 
Avatar Gattina
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Ja juz tez kupilam clipy
Naturalne, ze strony dobre-wlosy.pl. Wlosy sa bardzo ladne, geste, bardzo dobrze komponuja sie z moimi, a spinki swietnie sie trzymaja glowy Zobaczymy jak sie beda sprawowac w dalszym uzytkowaniu

Jedyne co to nie do konca podobam sie sobie w takich dlugich wlosach... Ale moze jak je podetne i swoje wlasne bede miala ciekawiej obciete, to bedzie lepiej
Gattina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 08:04   #2802
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alicja84m Pokaż wiadomość
hehe, pewnie że same clipy, wygodniej i szybciej, a potem jak już je wczepię, to swoje dokręcam tylko mój chłopak się na mnie dziwnie patrzy...ale oni nigdy tego nie zrozumieją :P

moj TŻ tez sie dziwnie patrzy, ale efekt koncowy zawsze mu sie podoba
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 09:07   #2803
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gattina Pokaż wiadomość
Ja juz tez kupilam clipy
Naturalne, ze strony dobre-wlosy.pl. Wlosy sa bardzo ladne, geste, bardzo dobrze komponuja sie z moimi, a spinki swietnie sie trzymaja glowy Zobaczymy jak sie beda sprawowac w dalszym uzytkowaniu

Jedyne co to nie do konca podobam sie sobie w takich dlugich wlosach... Ale moze jak je podetne i swoje wlasne bede miala ciekawiej obciete, to bedzie lepiej
mi też nie podobał się efekt "nic niezmienionych taśm", więc je podcięłam i zakręciłam - efekt o wiele lepszy i naturalny!bo dziwnie wyglądałam w takich mega prostych i równo przyciętych clipach, zwłaszcza, że moje naturalne włosy są krótki i pocieniowane...
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 10:10   #2804
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alicja84m Pokaż wiadomość
mi też nie podobał się efekt "nic niezmienionych taśm", więc je podcięłam i zakręciłam - efekt o wiele lepszy i naturalny!bo dziwnie wyglądałam w takich mega prostych i równo przyciętych clipach, zwłaszcza, że moje naturalne włosy są krótki i pocieniowane...
to normalnie załozylas clipy i poszłas do fryzjerki aby ci wycieniowała czy cos tam porobiła? czy dałas jej same clipy i powiedzialas zrób cos z tym

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Gattina Pokaż wiadomość
Ja juz tez kupilam clipy
Naturalne, ze strony dobrewlosy.pl. Wlosy sa bardzo ladne, geste, bardzo dobrze komponuja sie z moimi, a spinki swietnie sie trzymaja glowy Zobaczymy jak sie beda sprawowac w dalszym uzytkowaniu

Jedyne co to nie do konca podobam sie sobie w takich dlugich wlosach... Ale moze jak je podetne i swoje wlasne bede miala ciekawiej obciete, to bedzie lepiej
stronke źle wpisalas
wlasnie widze ze ciekawe maja włoski.
Łącznie 100cm taśmy a na all maksymalnie to chyba 80 pare cm.
no i długośc... taka jaka szukam

Edytowane przez kiciaaa
Czas edycji: 2009-06-08 o 10:17
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 11:17   #2805
Gattina
Przyczajenie
 
Avatar Gattina
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

No wlasnie, tez cos musze z nimi zrobic, bo wygladam jak Monalisa :P

Ups, dzieki, ze poprawilas
No wlasnie 100cm i waga ok. 120gr, wiec sie zdecydowalam. Podobno tez wiekszosc wlosow pozyskuja z poludniowych Wloch... no i na stronce podaja rzekoma zywotnosc wlosow 2 lata. Musze sie jeszcze nauczyc odpowiednio je pielegnowac, zeby troche u mnie "pozyly"

A co do allegro to jak juz cos namierzylam, powaznie sie interesujac i napisalam maila o opinie do uzytkownikow, ktorzy wloski juz kupili, to zawsze niestety trafiala sie jakas negatywna odpowiedz, albo ze wypadaja, albo ze jest ich malo, albo ze po 2 miesiacach zrobilo sie z nich sianko i watpliwe czy sa naturalne... itp itd.
Gattina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 11:28   #2806
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gattina Pokaż wiadomość
No wlasnie, tez cos musze z nimi zrobic, bo wygladam jak Monalisa :P

Ups, dzieki, ze poprawilas
No wlasnie 100cm i waga ok. 120gr, wiec sie zdecydowalam. Podobno tez wiekszosc wlosow pozyskuja z poludniowych Wloch... no i na stronce podaja rzekoma zywotnosc wlosow 2 lata. Musze sie jeszcze nauczyc odpowiednio je pielegnowac, zeby troche u mnie "pozyly"

A co do allegro to jak juz cos namierzylam, powaznie sie interesujac i napisalam maila o opinie do uzytkownikow, ktorzy wloski juz kupili, to zawsze niestety trafiala sie jakas negatywna odpowiedz, albo ze wypadaja, albo ze jest ich malo, albo ze po 2 miesiacach zrobilo sie z nich sianko i watpliwe czy sa naturalne... itp itd.
a moglabys sie pokazac w włoskach tych nowych? albo chociaz mi wyslac na mejla
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 11:33   #2807
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Gattina a jak Ci te włoski przyszły, doczepiona była do nich taka mała czarna karteczka z napisem exclusive hair ? Ja mam od nich pasemka tej firmy i są dobre
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 12:44   #2808
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

kiciaaa, sama sobie klipy wycieniowałam, do fryzjerki bym się nie odważyła, hihi
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 13:10   #2809
domelcia
Raczkowanie
 
Avatar domelcia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zakliczyn/krk
Wiadomości: 387
GG do domelcia
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Hey,

mam pytanie do znawczyń przedłużania włosków Wiecie może co to za sposób przygotowania włosów pod np. mikro ringi czy tulejki. Dokładniej- chodzi mi o czynność w której dzielimy włoski (z całego pukielka) na małe pasemka i "skleja" się je czymś u góry coby się trzymały razem. No i właśnie chciałabym się dowiedzieć jak to się robi?? Słyszałam ze się je silikonuje Z gory dziękuje za odpowiedz
domelcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 18:26   #2810
Gattina
Przyczajenie
 
Avatar Gattina
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Tak, do jednego clipu przyczepiona byla okragla, czarna metka z logo Exclusive Remy Hair
A dlugo juz je masz? Faktycznie sa takie trwale?

Fotki wrzuce, ale pod koniec tyg, bo w piatek wybieram sie do fryzjera, ale tylko ze swoimi wlosami Moze stworzy mi cos, co bedzie lepiej sie komponowalo z clipami niz moj przerosniety bob. Wlosy mialam ostatnio obciete pod skosem, w lini prostej i przydaloby sie, zeby byly bardziej wycieniowane, bo czasem ta linia przedostaje sie na swiat przez dlugie pasma clipow i niekoniecznie efektownie to wyglada :P
Gattina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 18:42   #2811
Dejiko
Raczkowanie
 
Avatar Dejiko
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 41
GG do Dejiko
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez domelcia Pokaż wiadomość
Hey,

mam pytanie do znawczyń przedłużania włosków Wiecie może co to za sposób przygotowania włosów pod np. mikro ringi czy tulejki. Dokładniej- chodzi mi o czynność w której dzielimy włoski (z całego pukielka) na małe pasemka i "skleja" się je czymś u góry coby się trzymały razem. No i właśnie chciałabym się dowiedzieć jak to się robi?? Słyszałam ze się je silikonuje Z gory dziękuje za odpowiedz

Ja ogólnie miałam na keratyne a po zdjęciu przerobiłam je na właśnie takie pod pierścienie.

Roztapiałam zgrzewarką keratyne którą miałam w granulkach kładłam ją na końcówki włosów i rolowałam palcami ten koniec, potem odrobinę ścięłam i gotowe
Dejiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:30   #2812
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Czytam watek ale nie dam rady przebrnac przez caly.

Mam pare pytan do Was, mam nadzieje ze sie nie zdenerwujecie jesli takie pytania byly:

1. Czy ktoras wie gdzie w Lublinie mozna dobrze przedluzyc wlosy?

2.Lepiej naturalne czy syntetreyczne?

3.Czy wlosy sztuczne rosna z naturalnymi? Rozumiem ze efekt jest na stale i one sie trzymaja caly czas?

4.Czy polaczenia widac?

Dziekuje za cierpliwosc i pozdrawiam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 21:26   #2813
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czytam watek ale nie dam rady przebrnac przez caly.

Mam pare pytan do Was, mam nadzieje ze sie nie zdenerwujecie jesli takie pytania byly:

1. Czy ktoras wie gdzie w Lublinie mozna dobrze przedluzyc wlosy?

2.Lepiej naturalne czy syntetreyczne?

3.Czy wlosy sztuczne rosna z naturalnymi? Rozumiem ze efekt jest na stale i one sie trzymaja caly czas?

4.Czy polaczenia widac?

Dziekuje za cierpliwosc i pozdrawiam
napisz kochana jeszcze o jakiej metodzie myslisz
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 21:50   #2814
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Oczywiscie czytalam o metodach na poczatku watku, ale wybaczcie moja niewiedze, nie wiem jaka metoda bylaby najlepsza. Ponadto zastanawia mnie czy te wlosy jakos sie koltunia, czy moje naturalne nie zniszcza sie i beda spokojnie sobie rosly
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 22:39   #2815
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Oczywiscie czytalam o metodach na poczatku watku, ale wybaczcie moja niewiedze, nie wiem jaka metoda bylaby najlepsza. Ponadto zastanawia mnie czy te wlosy jakos sie koltunia, czy moje naturalne nie zniszcza sie i beda spokojnie sobie rosly
ostatnio na wątku panuje moda na clipy.
zakładasz kiedy chcesz.
no chyba ze ciebie interesuje stały efekt, bez sciagania i zakladania włoskow.
syntetytki sie świeca, widoczne to bardzo na zdjeciach.
a zeby włoski były w dobrym stanie i sie nie kołtuniły
to juz odpowiednia pielegnacja, szczotki, kosmetyki.
nie dodam nic wiecej bo włoskow przedłuzonych nie mam i nie chce w bład wprowadzac.
czekaj na odpowiedzi innych wizanek : )
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 08:31   #2816
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

kicia dziekuje bardzo Mam nadzieje ze jeszcze ktos pomoze.A znacie jakis salon w Lublinie gdzie przedluzaja wlosy (dobry salon)?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 08:48   #2817
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

jedna z najpopularniejszych metod stalych jest metoda ne keratyne , do pasemka naszych naturalnych wlosow zaraz przy skorze zgrzewa sie za pomoca rozgrzanej keratyny pasemko wlosow dlugich , potem te wlosy rosna razem z naszymi to logiczne , wlosy przedluzone ta metoda mozna nosic ok 4 miesiace , bo wlasnie odrost staje sie za duzy i nasze wlosy moga sie platac.jesli moge ci cos doradzic to jesli zdecydujesz sie na ta metode to tylko DOBREJ jakosci wlosami naturalnymi, czy niszczy nasze wlosy ?? opinie sa rozne , moje (i tak zniszczone rozjasnianiem ) troche zniszczyla i przerzedzila , tak jakby zmarnialy ..co do salonow w lublinie to nie mam pojecia ,
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 10:37   #2818
OnlyMee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 89
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

już 19-tego przedłużam włoski jednak pozostanę przy tulejkach i włoskach monofibre ze względu na brak funduszy. Ale już mam plan hehe namówię siostrę, aby zapuściła jeszcze troszkę swoje kudełki, a potem je dla mnie obcięła, ma idealnie proste, nigdy nie farbowane. muszę jej powiercić dziurę w brzuchu i następne, które przedłużę, to będą naturalne
OnlyMee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 12:11   #2819
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Obdzwonila salony, dzis chyba osobiscie odwiedze pewna fryzjerke. Powiedziala mi ze bezpieczma metoda gdzie sa plaskie polaczenia i ich nie widac to na tasmy Nie wiem czy nic nie pokrecilam, ale powiedziala mi ze te wlosy raz na 2 mce sie zdejmuje i tasmy od nowa przyczepia wyzej. Powiedziala tez ze na keratyne czuc reką połączenia.
Moze cos namieszalam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 12:39   #2820
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez OnlyMee Pokaż wiadomość
już 19-tego przedłużam włoski jednak pozostanę przy tulejkach i włoskach monofibre ze względu na brak funduszy. Ale już mam plan hehe namówię siostrę, aby zapuściła jeszcze troszkę swoje kudełki, a potem je dla mnie obcięła, ma idealnie proste, nigdy nie farbowane. muszę jej powiercić dziurę w brzuchu i następne, które przedłużę, to będą naturalne
oby więcej takich kochanych sióstr moja w życiu by się tak nie poświęciła!
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.