Jesienne Mamy 2007 cz. IV - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-04, 11:09   #2311
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

najlepsze zyczenia dla Ninki,Łucji i Matyldy

dopiero dzis, bo odcieli mi internet ,za nieplacenie rachunkow co lepsze gg i skype dzialalo
teraz zaplacilam juz 3 razy tez sam rachunek i czekam na zwrot za poprzednie 2. porazka !!!

Barbeoo trzymaj sie cieplo

ja dzis nerwowo nie wyrabiam,wiec lepiej sobie juz pojde.
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 12:05   #2312
myshia
Rozeznanie
 
Avatar myshia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 707
GG do myshia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Berbea to trzymaj się i nie dawaj!

Łusiu i Matyldo składamy najserdeczniejsze życzonka urodzinowe!
myshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 13:27   #2313
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Mati, wszystkiego co najlepsze w dniu urodzin, usmiechu, zdrowia i radości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 203.jpg (8,0 KB, 0 załadowań)
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 14:09   #2314
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Witam Was po długiej przerwie


Katarzynko, Łucja bardzo się zmieniła, nadal jest taka delikatna, ale zdecydowanie poprawiła się na buźce.


Joasiu, Zuzia ma śliczne włoski i piękną pyzowatą buzię. Wyrasta na super panienkę.


Ivy, na pewno super sprawdzisz się w nowej roli, a uczniowie pewnie za oddanie będą Cię bardzo lubieli.


Leosiu, mam nadzieję, że przeprowadzka będzie znośna, no i gratuluję oczywiście decyzji.


Pysiu, Tobie życzę owocnych poszukiwań gniazdka. Dbaj o Siebie i Psiątka.


Berbeaa, trzymaj się kochana. Na pewno badania pomogą zdiagnozować co jest nie tak, a może to po prostu stres i zmęczenie. Zdrowia kochana Ci życzę. Warkocz Weroniki mnie również powalił na kolan.


Maatra, Sionek to już prawdziwy kawaler, bardzo fajną ma fryzurkę. Gratulację z powodu planowanego ślubu.


Myshiu, Michał to kawał chłopa. Mam nadzieję, że wypalą Ci te zajęcia plastyczne, będę trzymać kciuki.


Sylwia, u mnie podobnie jak u Ciebie, szukam pracy, ale wciąż nic. Też zastanawiam się nad podyplomówkami i chyba wybiorę się na nauczanie początkowe i wczesnoszkolne, teraz jest dużo ofert do przedszkoli, mam tylko nadzieję, że jak je skończę, nadal będą. Innych typów nie mam, ewentualnie logistyka, tylko nie wiem czy po kierunku pedagogicznym przyjmują. Jeszcze zastanawiałam się nad zrobieniem technika farmacji. Na razie składam papiery do sklepów, sklepów bo już mi szkół brakło. Powodzenia w szybkim znalezieniu pracy.


Dorka, Ty to kobieta pełna energii jesteś. Ciągle w biegu i zawsze zadowolona.


Motylku, zajrzyj do Nas czasem. Mam nadzieję, że u was już lepiej.


Demoniku, zdjęcia i tort urodzinowy śliczne, Jasiu szczęśliwy, więc impreza na pewno była udana. Dziękujemy za życzenia


Taszkin, Ninka jest bardzo oryginalna, sprytna z niej dziewczynka nie da się oszukać. Pewnie przyjdzie pora, że sama postanowi, korzystać z nocnika.


Joli, jak się czujesz, czy dobry humor powrócił?


...
Jeśli kogoś lub coś ważnego pominęłam to bardzo przepraszam, piszę z pamięci.
U nas wszystko dobrze. Maja rośnie, dużo mówi, buzia jej się prawie nie zamyka. Smykuje ile może i nadal miewa histerie w złości. Ładnie sika do nocnika i w kibelek, dziś pierwsza noc bez pieluchy za nami, koło 6 wstała i wołała siku . W zasadzie do jakiś 2 tygodni, nie zrobiła nic w majki. Bardzo lubi się stroić i przeważnie chce wybierać sama sobie ubranka .
Niestety ostatnio popsuł jej się apetyt, ciężko wchodzą jej obiadki. Ponadto dostała nad morzem jakiegoś uczulenia, które do dziś nie chce zejść, kompletnie nie wiem od czego.


Całusy dla dzieciaków i dla Was mamuśki
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 07:44   #2315
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Wszystkiego najlepszego, odkrywania nowych rzeczy i zdobywania nowych umiejętności dla
Matyldy
Mai
Cytat:
Napisane przez taszkin Pokaż wiadomość
Witajcie!Mówię Jej pewnego razu "nie ma pieluszek, jest nocniczek" siada, wstaje, marudzi. Zostawiłam ją na chwilę i zaraz słyszę "mama! jest!" i niesie mi paczkę pieluch, którą schowałam za drzwiami... cwaniak.
rewelacyjna
Cytat:
Napisane przez taszkin Pokaż wiadomość
Ivy, będziesz im się do matury śniła (najsurowszych najlepiej się pamięta, co?)
No tak
Cytat:
Napisane przez berbeaa Pokaż wiadomość
Za to ja spędziłam weekend w szpitalu i powtórka 22 września do 28 ałaaa jak ja niecierpię szpitali.
Cytat:
Napisane przez berbeaa Pokaż wiadomość
Myshia szpital wypadł nagle. Powiększony prawy gruczoł Bartoliniego. Nie życzę nikomu bólu i takich zabiegów. Mało tego chyba jest źle zrobione bo mnie boli i nawet nie chcę mysleć że znów to bedą otwierać do czyszczenia...
Jakoś mi umknęło, że byłaś w szpitalu, mam nadzieję, że już będzie wszystko dobrze
Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
dopiero dzis, bo odcieli mi internet ,za nieplacenie rachunkow co lepsze gg i skype dzialalo
teraz zaplacilam juz 3 razy tez sam rachunek i czekam na zwrot za poprzednie 2. porazka !!!
Mi też kiedyś zdarzyło się nie zapłacić rachunku za kablówkę i neta i też odcięli, a najfajniejsze, że wszystkie rachunki płacę przez neta...
Cytat:
Napisane przez 82anusia Pokaż wiadomość
Ivy, na pewno super sprawdzisz się w nowej roli, a uczniowie pewnie za oddanie będą Cię bardzo lubieli.

Już napisali na nk, że mają super wychowawczynię
Cytat:
Napisane przez 82anusia Pokaż wiadomość
Ponadto dostała nad morzem jakiegoś uczulenia, które do dziś nie chce zejść, kompletnie nie wiem od czego.
Moją wysypało w maju i do tej pory ma z większym lub mniejszym nasileniem, ja akurat wiem od czego... skaza, to co miała kiedyś, suche plamy z czerwonym odcieniem
Niestety za dużo nie mogę z tym zrobić, bo mleka modyfikowanego Ola nie pije, więc muszę jej sztucznie uzupełniać wapno (w syropie + produkty).
Jedyne co pomaga to natłuszczanie skóry, ale co jakiś czas muszę zmieniać maści i kremy, bo skóra przyzwyczaja się i wraca do poprzedniego stanu. Zaliczyłyśmy już: oilatum, sofeo, parafinę, taką tłustą maść (zapomniałam nazwę), Nivea, zimowy krem... aj ja już mam dość tej jej wysypki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tort.jpg (65,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tort2.jpg (45,2 KB, 3 załadowań)
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 08:55   #2316
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez 82anusia Pokaż wiadomość


Dorka, Ty to kobieta pełna energii jesteś. Ciągle w biegu i zawsze zadowolona.


...
Jeśli kogoś lub coś ważnego pominęłam to bardzo przepraszam, piszę z pamięci.
U nas wszystko dobrze. Maja rośnie, dużo mówi, buzia jej się prawie nie zamyka. Smykuje ile może i nadal miewa histerie w złości. Ładnie sika do nocnika i w kibelek, dziś pierwsza noc bez pieluchy za nami, koło 6 wstała i wołała siku . W zasadzie do jakiś 2 tygodni, nie zrobiła nic w majki. Bardzo lubi się stroić i przeważnie chce wybierać sama sobie ubranka .
Niestety ostatnio popsuł jej się apetyt, ciężko wchodzą jej obiadki. Ponadto dostała nad morzem jakiegoś uczulenia, które do dziś nie chce zejść, kompletnie nie wiem od czego.


Całusy dla dzieciaków i dla Was mamuśki
dzięki- tylko czasem chciałabym się zatrzymać -a o wolną chwilkę ciężko. ale staram się czerpać radość z tego co mam

no cóz- dziewczynki chyba tak mają - oja też sama wybiera. ubranka w sklepie też. wczoraj kupowałysmy kapelusik. jeden - kategorycznie nie, nawet nie chciała przymierzyć a w drugim prawie uciekła ze sklepu.


a dziś życzona dla Majeczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lala%20copy.jpg (26,3 KB, 2 załadowań)
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 09:56   #2317
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Majeczko życzymy Ci zdrówka, uśmiechu, dużej garderoby wypełnionej ciuszkami i bucikami oraz nowych ciekawych znajomości. Koleżanka Weroniczka z mamusią

Dzieki dziewczynki za słowa otuchy.
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 13:08   #2318
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

witam

no cóż- nic ciekawego sie u nas nie dzieję za to w piatek rozmawiałam chwilę z dziewczynami w żłobku. bardzo pochwaliły Klaudię bo siusiu juz woła i nie ma problemu a kupkę robi zaraz po drzemce więc na chwilke zostaje w pieluszcze i jak tylko zrobi kupkę to jej zdejmują. no może niedługo zacznie wołać kupke też do kibelka bo wczoraj w domku juz ładnie zrobiła do nocnika.

na razie to myslę o urodzinkach. nie wiem co jej kupić na prezent bo jakoś brak mi chwilowo pomysłów-może coś podpowiecie?no i jeszcze czekają mnie spore zakupy bo trzeba jakieś dobre jedzonka przygotować.
tradycyjnie ze 3 sałatki będą a dalej to jeszcze nie wiem ale z tym to chyba nie bedzie problemu.

miłej niedzieli wam życzę
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 15:19   #2319
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Majeczko kochana 100 lat dla Ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maja.jpg (30,8 KB, 8 załadowań)
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 20:40   #2320
aneta80s
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hajnowka/Warszawa
Wiadomości: 779
GG do aneta80s
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Czesc Dziewczyny

Na poczatek to skladam zalegle zyczenia urodzinowe naszym wizazowym dwulatkom. Sto lat !!!

Nie zdaze odpisac na wszystkie posty wiec na poczatek napisze co u nas.
Wakacje ogolnie udane, Patrys nacieszyl sie dziadkami, tak mu z nimi dobrze bylo ze po 3 dniach pobytu u nich budzil sie i pierwsze co wolal to baba lub diadia.
Ogolnie zaczal powtarzac po nas slowa ale nadal sa to czesto wyrazy w jezyku tylko dla niego znanym... mimo tego udaje nam sie porozumiec.

Od tygodnia choruje, najpierw wymioty, pozniej sama biegunka, w koncu goraczka i zadnych objawow innych a teraz znowu biegunka...
Nie wiem co jest, nasza pediatra podejrzewala salmonelle i skierowala do szpitala, tam stwierdzili ze zapalenie gardla. Dostalismy leki, niby sie polepszylo a teraz wrocily biegunki. Jutro ide wyprosic o wszystkie badania bo zaczynam sie martwic, ze moze jednak cos z brzuszkiem mu jest a nie z gardelkiem (mimo, ze lekko zaczerwienione bylo).

Z pieluchami walczymy ale o wielkich sukcesach to jeszcze nie mam co pisac. Zrobi siku do nocnika jak mu przypomne, sam jakos nie pedzi.

Jestem na etapie szukania pracy (a dokladniej to przygotowywania cv), mam stracha jak nigdy. Boje sie rozmow kwalifikacyjnych, ich testow, sprawdzianow, boje sie tego czy sie sprawdze jak juz mnie zatrudnią. Jakos tak przez te dwa lata zdziczalam chyba.

Mam do Was pytanie, czy Wasze dzieci nadal spią w lozeczkach czy maja juz swoje male lozka?
aneta80s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 22:07   #2321
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Smile Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

wielki urodzinowy buziak dla Matyldy i Mai
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 11:35   #2322
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez aneta80s Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny

Na poczatek to skladam zalegle zyczenia urodzinowe naszym wizazowym dwulatkom. Sto lat !!!

Nie zdaze odpisac na wszystkie posty wiec na poczatek napisze co u nas.
Wakacje ogolnie udane, Patrys nacieszyl sie dziadkami, tak mu z nimi dobrze bylo ze po 3 dniach pobytu u nich budzil sie i pierwsze co wolal to baba lub diadia.
Ogolnie zaczal powtarzac po nas slowa ale nadal sa to czesto wyrazy w jezyku tylko dla niego znanym... mimo tego udaje nam sie porozumiec.

Od tygodnia choruje, najpierw wymioty, pozniej sama biegunka, w koncu goraczka i zadnych objawow innych a teraz znowu biegunka...
Nie wiem co jest, nasza pediatra podejrzewala salmonelle i skierowala do szpitala, tam stwierdzili ze zapalenie gardla. Dostalismy leki, niby sie polepszylo a teraz wrocily biegunki. Jutro ide wyprosic o wszystkie badania bo zaczynam sie martwic, ze moze jednak cos z brzuszkiem mu jest a nie z gardelkiem (mimo, ze lekko zaczerwienione bylo).

Z pieluchami walczymy ale o wielkich sukcesach to jeszcze nie mam co pisac. Zrobi siku do nocnika jak mu przypomne, sam jakos nie pedzi.

Jestem na etapie szukania pracy (a dokladniej to przygotowywania cv), mam stracha jak nigdy. Boje sie rozmow kwalifikacyjnych, ich testow, sprawdzianow, boje sie tego czy sie sprawdze jak juz mnie zatrudnią. Jakos tak przez te dwa lata zdziczalam chyba.

Mam do Was pytanie, czy Wasze dzieci nadal spią w lozeczkach czy maja juz swoje male lozka?
no też bym się chyba martwiła bo to dziwnie wyglada jak na gardło

Klaudia niestety spi nadal w łóżeczku chociaż bardzo chciałabym żeby miała juz swoje. musi jednak poczekać do grudnia na 13 męża i wtedy dostanie swoje łózeczko.
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 13:28   #2323
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez aneta80s Pokaż wiadomość
Od tygodnia choruje, najpierw wymioty, pozniej sama biegunka, w koncu goraczka i zadnych objawow innych a teraz znowu biegunka...
Nie wiem co jest, nasza pediatra podejrzewala salmonelle i skierowala do szpitala, tam stwierdzili ze zapalenie gardla. Dostalismy leki, niby sie polepszylo a teraz wrocily biegunki. Jutro ide wyprosic o wszystkie badania bo zaczynam sie martwic, ze moze jednak cos z brzuszkiem mu jest a nie z gardelkiem (mimo, ze lekko zaczerwienione bylo).
A może to zapalenie migdałków?
http://www.urwis.pl/dzieci/141.html

Tu napisali, że może również być biegunka przy tym.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 21:30   #2324
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Oli spi jeszcze w lozeczku i na pewno do konca roku w nim zostanie, z lozka na bank by zwiewal
Dziecko moje dzis zbilo akwarium w zlobku, na szczescie to byla tylko kula ze zlota rybka, Oli ja podobno bardzo lubil, ciagle podchodzil i sie w nia wgapial no i niechcacy stracil na ziemie, na szczescie zadnego dziecka w poblizu nie bylo i Oli tez nic sobie nie zrobil, rybka tez przezyla Oczywiscie po sprawie Panie sie pytaja Oliego jak to sie stalo a ten lobuz udawal, ze to nie on i podobno taki byl przy tym pozwazny, ze wszyscy pekali ze smiechu
Ide spac, jutro na horrendalna 5 rano do pracy ide
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 21:58   #2325
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Z całego serca składam najserdeczniejsze życzenia dwulatkowe naszym dotychczasowym jubilatom:Jasiowi, Ninie, Łucji, Matyldzie i Mai

---

Anetko, przykro mi z powodu złego samopoczucia Patryka. Mam nadzieje ze to mimo wszystko niegroźna infekcja i Patrykowi uda sie szybko wrocic do formy

Moona, z tego co piszesz to Oli niezly urwis - juz mu sie udalo akwarium zbicdobrze ze ulubiiona rybka przezyla

Dorka - co do prezentow to wiem ze Blanka dostanie od swojej cioci takiego konika:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50060713
Od niani komplet drewnianych klockow do budowli (ustalila z nami wczesniej co kupic , a ze mala uwielbia budowac...).Nie wiem co w planach maja dziadkowie...
Ze swojej strony kupimy chyba cos z serii Little People - ma świra na punkci tych figurek
Kilka pomyslow masz, ale tak naprawde kazde dziecko moze miec inne upodobania co do zabawek...

Anetko - my od kilku miesiecy spimy juz w normalnym lozku dzieciecym. Zmiana w nasyzm przypadku na lepsze - mala ma mnostwo miejsca, nie obija sie o szczeble, no i moze spac z cala gromada swoich psow miesiem lalą i makką pakkąłóżko z zaspanym lokatorem w załączniku

A ja mam pytanie co do mleka a konkretnie Bebilonu. Czy ktoreś dziecko pije obecnie Bebilon 3? i czy zmieniacie na Bebilon 4 po 2 urodzinkach...Zastanawiam sie czym sie roznia, bo wg tego co pisze producent to jakosciowo niczym, chyba ze proporcjami skladnikow.Orientujecie sie?Bede wdzieczna za informacje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4702.jpg (143,6 KB, 35 załadowań)
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 08:48   #2326
aneta80s
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hajnowka/Warszawa
Wiadomości: 779
GG do aneta80s
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Moona, to ladny urwis Ci rosnie , ciekawe co jeszcze zmaluje
Biankaaa, z mlekiem nie pomoge, moj teraz wcale nie dostaje a podawalismy zawsze bebkio.
Ale pytanie mam, gdzie kupiliscie tego typu lozeczko i ile zaplaciliscie?

Patrys nadal ma biegunke, tzn jak podaje smecte, pake ryzowa i napar z czarnej borowki to kupy sa lepsze ale jak tylko przestaje to dostawac wracaja znowu rzadkie. Dostalismy skierowanie na badanie kupy pod katem salmonelli wiec siedzimy w domu, zeby nie zarazic nikogo jesli rzeczywiscie wyjdzie ze to to... mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje a wynik da odpowiedz co sie dzieje

Edytowane przez aneta80s
Czas edycji: 2009-09-08 o 08:51
aneta80s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 10:19   #2327
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Składam serdeczne życzenia naszym dwulatkowym Jubilatą
Ninie, Łucji, Matyldzie i Mai Sto lat!!!!


Ja ostatnio z partyzanta podczytuję, ale na pisanie mi brakuje czasu i zapału....
Walcze z migrenowymi bólami głowy kardiolog wykluczył, by były to bóle od cisnienia

Masakra, kiedyś jak słyszałam, że kogos boli tak glowa, że mu swiat wiruje i jest mu niedobrze, to wydawalo mi sięto niemożliwe nie znałam tego
Lekarka pocieszyła że na 80% przejdzie po porodzie litości...mam nadzieję że wczesniej i nie na 80 a na 100%

Anetko Buziaki dla Patryka...miło Was widziec na wątku wprawdzie nie fajnie że borykacie się z chorbskiem....ale trzymam kciuki by wszystko bylo OK

Biankaaa cudny ten spioch krówkowy

O Puchatku nic nie napisze, bo mnie wnerwił dziś rano i poczekam az mi przejdzie
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2009-09-08 o 10:20
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 12:02   #2328
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Dorka - co do prezentow to wiem ze Blanka dostanie od swojej cioci takiego konika:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50060713
Od niani komplet drewnianych klockow do budowli (ustalila z nami wczesniej co kupic , a ze mala uwielbia budowac...).Nie wiem co w planach maja dziadkowie...
Ze swojej strony kupimy chyba cos z serii Little People - ma świra na punkci tych figurek
Kilka pomyslow masz, ale tak naprawde kazde dziecko moze miec inne upodobania co do zabawek...

Anetko - my od kilku miesiecy spimy juz w normalnym lozku dzieciecym. Zmiana w nasyzm przypadku na lepsze - mala ma mnostwo miejsca, nie obija sie o szczeble, no i moze spac z cala gromada swoich psow miesiem lalą i makką pakkąłóżko z zaspanym lokatorem w załączniku

.
ale super ma łóżeczko i świetnie wnim wygląda. musi być bardzo wygodne.
dzięki za pomysły.
już kupiliśmy
od dziadka będzie kasa - koszyczek z zakupami itp. http://www.allegro.pl/item733073092_...mi_gratis.html
a od nas coś takiego http://www.allegro.pl/item729752614_...kosmetyki.html

wiem że jest tam troche małych elementów ale klaudia do buzi nic nie bierzę i mam nadzieję że jej sie spodoba. no i do tego taka zwykłą lalkę barbie dostanie http://www.allegro.pl/item732220268_...e_c_e_n_a.html

Cytat:
Napisane przez aneta80s Pokaż wiadomość
Patrys nadal ma biegunke, tzn jak podaje smecte, pake ryzowa i napar z czarnej borowki to kupy sa lepsze ale jak tylko przestaje to dostawac wracaja znowu rzadkie. Dostalismy skierowanie na badanie kupy pod katem salmonelli wiec siedzimy w domu, zeby nie zarazic nikogo jesli rzeczywiscie wyjdzie ze to to... mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje a wynik da odpowiedz co sie dzieje
oby wszystko było ok i szybko przeszło bo mały pewnie strasznie się męczy
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Ja ostatnio z partyzanta podczytuję, ale na pisanie mi brakuje czasu i zapału....
Walcze z migrenowymi bólami głowy kardiolog wykluczył, by były to bóle od cisnienia

Masakra, kiedyś jak słyszałam, że kogos boli tak glowa, że mu swiat wiruje i jest mu niedobrze, to wydawalo mi sięto niemożliwe nie znałam tego
Lekarka pocieszyła że na 80% przejdzie po porodzie litości...mam nadzieję że wczesniej i nie na 80 a na 100%


O Puchatku nic nie napisze, bo mnie wnerwił dziś rano i poczekam az mi przejdzie
życzę ci żeby te bóle przeszły bo ja takie miewam i nie zyczę nikomu. często od takich bóli głowy wymiotuję i czasami aż trudno funkcjonować.


prezenty juz są. spody do torta też a reszta pewnie jutro i w piatek.
a dzis całekim ładnie to jak zwykle do piaskownicy pójdziemy. wczoraj byłam na zebraniu a mała z ciocią i dzieciakami szalała na placu zabaw.

no a wieczorem tradycyjnie do pracy

miłego dnia
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 12:51   #2329
Weriidiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 343
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Witam Moje Kochane Kobietki
Czy ktoras mnie jeszcze pamieta
Dlugo Dlugo nie mialam neta dlategoz sie nie odzywalam... wreszcie po dlugich bitwach kupilam sobie mobile broadband bo juz nie mialam sil ;/
U nas ogolnie wszystko dobrze Bylismy na wakacjach w Polsce ale jakos szybciutko chcialam wracac do domu Moj maluszek ma sie dobrze Za 2 tygodnie bedzie mial juz 2 latka Mowie wam jak gten czas szybko leci, niedawno niemowlaczek a teraz mi chlop rosnie Dobra bez przesady

Lepiej piszcie co tam u was bo z pewnoscia nie nadrobie takiego dlugiego czsu Buziaki :
__________________

CUD NARODZIN MOJEGO SYNA

Weriidiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 21:22   #2330
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Wszystkim dwulatkom Jasiowi, Ninie, Łucji, Matyldzie i Mai Sto lat!!!!




Dziękujemy za życzenia urodzinowe Matyldy, miło, ze jeszcze nas pamiętacie.
Pozdrawiamy cieplutko
ebena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 10:13   #2331
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Bry

Mam sklerozę zapomniałam wczoraj napisać, że dla chętnych są nowe
fotki na stronie Puchatka ---> KLIK
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 11:05   #2332
Weriidiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 343
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

No to ja rowniez przyłączam sie do życzonek dla naszych juz 2 latkow
(tylko nie jestem za bardzo na czasie kiedy dokladnie kto ma .. moze ktoras mi pomoze, moze ktoras ma gdzies to spisane... Bede Wdzieczna)

Troche mnie nie bylo (male problemy z przeprowadzka i internetem)ale mam nadzieje ze szybko wkrece sie w watek...

Buziaki dlaa was mamuski i dla maluszkow ;*
__________________

CUD NARODZIN MOJEGO SYNA

Weriidiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 21:22   #2333
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Weriidiana Pokaż wiadomość
(tylko nie jestem za bardzo na czasie kiedy dokladnie kto ma .. moze ktoras mi pomoze, moze ktoras ma gdzies to spisane... Bede Wdzieczna)
No pewnie, że pomożemy
Najprościej, to musisz odnaleźć jakiś post sylwi-zuzy i tam na dole będzie link -> Jesienne mamy i tam kliknąć i już będziesz mieć naszą list
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Mam sklerozę zapomniałam wczoraj napisać, że dla chętnych są nowe
fotki na stronie Puchatka ---> KLIK
Oj sklerotyku Ty nasz kochany, ale Puchatek już jest wielki , a jaką pannę dorwał
Cytat:
Napisane przez ebena Pokaż wiadomość
Dziękujemy za życzenia urodzinowe Matyldy, miło, ze jeszcze nas pamiętacie.
Pozdrawiamy cieplutko
No toż pewnie, że pamiętamy i całuski przesyłamy

-------------------
Jejku jak mi się nic nie chce normalnie koszmar jakiś, ani chwili spokoju w szkole, bo moje fajtłapki ciągle z jakimiś duperelkami do mnie łażą, od 2 września ani jednej wolnej przerwy nie miałam
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 08:47   #2334
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Weriidiana Pokaż wiadomość
Troche mnie nie bylo (male problemy z przeprowadzka i internetem)ale mam nadzieje ze szybko wkrece sie w watek...

Buziaki dlaa was mamuski i dla maluszkow ;*
U nas dużego ruchu nie ma więc szybko się znowy zaklimatyzujesz

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość

Oj sklerotyku Ty nasz kochany, ale Puchatek już jest wielki , a jaką pannę dorwał


A Panna to już mały przedszkolak ma już 3latka i 4 miesiace i jest córeczką mojej kolezanki

Cytat:
Jejku jak mi się nic nie chce normalnie koszmar jakiś, ani chwili spokoju w szkole, bo moje fajtłapki ciągle z jakimiś duperelkami do mnie łażą, od 2 września ani jednej wolnej przerwy nie miałam
Napewno to chwilowe i twoje "fajtłapki" szybko same nauczą się egzystować w szkole....
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 14:20   #2335
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez berbeaa Pokaż wiadomość
Majeczko życzymy Ci zdrówka, uśmiechu, dużej garderoby wypełnionej ciuszkami i bucikami oraz nowych ciekawych znajomości. Koleżanka Weroniczka z mamusią
Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość
a dziś życzona dla Majeczki
Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego, odkrywania nowych rzeczy i zdobywania nowych umiejętności dla
Matyldy
Mai
Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Majeczko kochana 100 lat dla Ciebie
[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1411286 1]wielki urodzinowy buziak dla Matyldy i Mai [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez aneta80s Pokaż wiadomość
Na poczatek to skladam zalegle zyczenia urodzinowe naszym wizazowym dwulatkom. Sto lat !!!
Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Z całego serca składam najserdeczniejsze życzenia dwulatkowe naszym dotychczasowym jubilatom:Jasiowi, Ninie, Łucji, Matyldzie i Mai
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Składam serdeczne życzenia naszym dwulatkowym Jubilatą
Ninie, Łucji, Matyldzie i Mai Sto lat!!!!
Cytat:
Napisane przez ebena Pokaż wiadomość
Wszystkim dwulatkom Jasiowi, Ninie, Łucji, Matyldzie i Mai Sto lat!!!!


[COLOR=red][B][I]
Cytat:
Napisane przez Weriidiana Pokaż wiadomość
No to ja rowniez przyłączam sie do życzonek dla naszych juz 2 latkow

Maja dziękuje serdeczne za wszystkie życzenia


Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Moją wysypało w maju i do tej pory ma z większym lub mniejszym nasileniem, ja akurat wiem od czego... skaza, to co miała kiedyś, suche plamy z czerwonym odcieniem
Niestety za dużo nie mogę z tym zrobić, bo mleka modyfikowanego Ola nie pije, więc muszę jej sztucznie uzupełniać wapno (w syropie + produkty).
Jedyne co pomaga to natłuszczanie skóry, ale co jakiś czas muszę zmieniać maści i kremy, bo skóra przyzwyczaja się i wraca do poprzedniego stanu. Zaliczyłyśmy już: oilatum, sofeo, parafinę, taką tłustą maść (zapomniałam nazwę), Nivea, zimowy krem... aj ja już mam dość tej jej wysypki.

Ja u sumie też podejrzewam skazę, bo może ciut więcej miała potraw białkowych na wczasach, ale pewna nie jestem. Drugim podejrzanym jest czekolada, bo też sobie pofolgowała. Na razie jakby trochę lepiej ta skóra wygląda, podobnie jak Ty staram się ją natłuszczać.



Cytat:
Napisane przez aneta80s Pokaż wiadomość
Od tygodnia choruje, najpierw wymioty, pozniej sama biegunka, w koncu goraczka i zadnych objawow innych a teraz znowu biegunka...
Nie wiem co jest, nasza pediatra podejrzewala salmonelle i skierowala do szpitala, tam stwierdzili ze zapalenie gardla. Dostalismy leki, niby sie polepszylo a teraz wrocily biegunki. Jutro ide wyprosic o wszystkie badania bo zaczynam sie martwic, ze moze jednak cos z brzuszkiem mu jest a nie z gardelkiem (mimo, ze lekko zaczerwienione bylo).

Anetko, mam nadzieję, że Patryk czuje się już lepiej.


Cytat:
Napisane przez aneta80s Pokaż wiadomość
Jestem na etapie szukania pracy (a dokladniej to przygotowywania cv), mam stracha jak nigdy. Boje sie rozmow kwalifikacyjnych, ich testow, sprawdzianow, boje sie tego czy sie sprawdze jak juz mnie zatrudnią. Jakos tak przez te dwa lata zdziczalam chyba

Mam podobne obawy, z tym, że na razie chyba nie potrzebnie się nakręcam, bo i tak nikt nie dzwoni.


Cytat:
Napisane przez aneta80s Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie, czy Wasze dzieci nadal spią w lozeczkach czy maja juz swoje male lozka?

Maja śpi jeszcze w łóżeczku, ale do końca miesiąca chcemy wyszykować jej pokój i mam nadzieję, że przeniesie się na łóżko.


[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1412840 0]
Dziecko moje dzis zbilo akwarium w zlobku, na szczescie to byla tylko kula ze zlota rybka, Oli ja podobno bardzo lubil, ciagle podchodzil i sie w nia wgapial no i niechcacy stracil na ziemie, na szczescie zadnego dziecka w poblizu nie bylo i Oli tez nic sobie nie zrobil, rybka tez przezyla Oczywiscie po sprawie Panie sie pytaja Oliego jak to sie stalo a ten lobuz udawal, ze to nie on i podobno taki byl przy tym pozwazny, ze wszyscy pekali ze smiechu
[/QUOTE]


Mały aktor Ci rośnie. Dobrze, że wszyscy wyszli cali z tej sytuacji .


Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie co do mleka a konkretnie Bebilonu. Czy ktoreś dziecko pije obecnie Bebilon 3? i czy zmieniacie na Bebilon 4 po 2 urodzinkach...Zastanawiam sie czym sie roznia, bo wg tego co pisze producent to jakosciowo niczym, chyba ze proporcjami skladnikow.Orientujecie sie?Bede wdzieczna za informacje.

Nie pomogę, Maja w ogóle nie pija mleka.


Cytat:
Napisane przez aneta80s Pokaż wiadomość
Patrys nadal ma biegunke, tzn jak podaje smecte, pake ryzowa i napar z czarnej borowki to kupy sa lepsze ale jak tylko przestaje to dostawac wracaja znowu rzadkie. Dostalismy skierowanie na badanie kupy pod katem salmonelli wiec siedzimy w domu, zeby nie zarazic nikogo jesli rzeczywiscie wyjdzie ze to to... mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje a wynik da odpowiedz co sie dzieje

Anetko, jak tam badania, macie już wyniki. Daj znać jak Patryk.



Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
O Puchatku nic nie napisze, bo mnie wnerwił dziś rano i poczekam az mi przejdzie

A co ten Puchatek zmalował, że mamusia taka bojowa??


Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość

Mam sklerozę zapomniałam wczoraj napisać, że dla chętnych są nowe
fotki na stronie Puchatka ---> KLIK

Puchatek widzę dorwał fajną dziewczynę, niech się uczy, bo już niedługo będzie miał kogo zabawiać. Świetne jest to zdjęcie z lodami.


...
Urodziny wypadły całkiem sympatycznie, Maja z pomocą mamy zdmuchnęła świeczkę, a potem zajadała się tortem. Dostała kilka zabawek, którymi jak na razie się bawi, także myślę, że prezenty trafione i nie będą leżeć w kącie.
Jutro robimy małą imprezę powtórkową dla kolegów i koleżanek Mai.
Po za tym złożyłam papiery na podyplomówki, jutro jadę do urzędu pracy złożyć podanie o dofinansowanie i zobaczymy co dalej.
Do napisania Jesienne
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 14:31   #2336
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez 82anusia Pokaż wiadomość
A co ten Puchatek zmalował, że mamusia taka bojowa??
Już mi przeszło

Cytat:
Puchatek widzę dorwał fajną dziewczynę, niech się uczy, bo już niedługo będzie miał kogo zabawiać. Świetne jest to zdjęcie z lodami.

Tymi lodami to rarmili się na wzajem, ale nie udało mi się tego uchwycic aparatem
Dziękujemy za miłe słowa


Cytat:
Urodziny wypadły całkiem sympatycznie, Maja z pomocą mamy zdmuchnęła świeczkę, a potem zajadała się tortem. Dostała kilka zabawek, którymi jak na razie się bawi, także myślę, że prezenty trafione i nie będą leżeć w kącie.
swietnie że impreza sięudała i prezenty trafione...czekamy na jakieś fotki z imprezy

Cytat:
Jutro robimy małą imprezę powtórkową dla kolegów i koleżanek Mai.
Miłej zabawy

Cytat:
Po za tym złożyłam papiery na podyplomówki, jutro jadę do urzędu pracy złożyć podanie o dofinansowanie i zobaczymy co dalej.
Trzymam

ps. Anetka daj znać jak tam Patryk ?
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2009-09-10 o 14:32
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 18:25   #2337
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez 82anusia Pokaż wiadomość
Ja u sumie też podejrzewam skazę, bo może ciut więcej miała potraw białkowych na wczasach, ale pewna nie jestem. Drugim podejrzanym jest czekolada, bo też sobie pofolgowała. Na razie jakby trochę lepiej ta skóra wygląda, podobnie jak Ty staram się ją natłuszczać.
Więcej poza eliminacją alergenu nic się nie da zrobić...
U nas jakby lepiej, ale ciągle kremy muszę zmieniać
Cytat:
Napisane przez 82anusia Pokaż wiadomość
Urodziny wypadły całkiem sympatycznie, Maja z pomocą mamy zdmuchnęła świeczkę, a potem zajadała się tortem. Dostała kilka zabawek, którymi jak na razie się bawi, także myślę, że prezenty trafione i nie będą leżeć w kącie.
To super, u nas impreza na słodko w sobotę i koleżanka Oli przychodzi w niedzielę.
Cytat:
Napisane przez 82anusia Pokaż wiadomość
Po za tym złożyłam papiery na podyplomówki, jutro jadę do urzędu pracy złożyć podanie o dofinansowanie i zobaczymy co dalej.
To świetnie
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Napewno to chwilowe i twoje "fajtłapki" szybko same nauczą się egzystować w szkole....
Szczerze mówiąc wolę takie "fajtłapki" niż kombinatorów
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 20:10   #2338
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Dobry wieczór!
Wyszłam dziś ze szpitala...moze oszczędzę Wam co przeszlam bo jeszcze sama dochodzę psychicznie do ładu...
Weronisia była taka wytęskniona że nie spuszczałamnie z oczu, wszystko musiałam ja kolo niej robić bo żadnej babci nie pozwoliła. Rozchorował a się ma katar, kaszle i wogóle slaba taka jest. Apetyt straciła zupełnie
Teraz może wróci wszystko do normy ponieważ do 25-go mam L4.
Dziewczynki przeczytałam wszystko ale jestem za słaba żeby jeszcze się forsować i tylko tak wpadłam żeby pow, że żyję!
Odezwę się i postaram się nadrobić pa
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 20:52   #2339
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
...

Berbeo, dobrze, ze juz w domku jestes i caluski dla chorej Weroniczki
Bianko: w sprawie mleka nie pomoge, Oli wprawdzie dostaje modyfikowane, ale inne.

Humor mam do doopy Olis dzis spadl albo sie przewrocil w zlobku ( Tz sie nie dopytal) i ma caly nos zdarty i kolana, ktos walnal w nasze nowiutkie auto i zwial nic powaznego, ale lakier zdarty i male wgniecenie jest z tylu w ogole do doopy wszystko ostatnio
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 20:58   #2340
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

przepraszam dziewczyny, ze tak sie wtracam, ale dziś mi się przypomniało pytanie Sylwi- Zuzy i chciałam zapytać co lekarz powiedział na to picie? Robiliście badania w kierunku cukrzycy?
Ja w chwili obecnej leżę z Uszkiem w szpitalu i leżymy własnie na oddziale nefrologiczno - diabetologicznym i widzę jak małe dzieci i jak nagle trafiaja do szpitala i tak pomyślałam o Was.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-20 01:08:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.