Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-25, 13:04   #3901
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Unholy,poprawilas mi humor choc z chwili na chwile kompletnie go stracilam

Teresko, ja mysle ze ona jest jeszcze za mala by moc manipulowac.Moim zdaniem potrzebuje czuc twoja bliskość i "cieplo"

Ugotowalam kisielek czy ta skrobia jest szkodliwa?bo takich kisielkow to pelno moglabym jej wymyslić z czegokolwiek.Dajcie znac.No i jak wiecie co jog naturalnym to tez napiszcie

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

wyrwane z kontekstu
znalazlam ze nie jest szkodliwa
"Pod względem wartości odżywczej kasze przewyższają ryż, makaron i ziemniaki. Są bogatym źródłem skrobi, która w organizmie rozkłada się powoli na glukozę - paliwo potrzebne do pracy mózgu i wszystkich innych komórek"

skrobia łagodnie podnosi poziom glukozy i insuliny we krwi
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 13:15   #3902
viki_22_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Świdnik koło Lublina
Wiadomości: 433
GG do viki_22_83
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Gabrys tez wymusza branie na raczki, pozatym staram sie go nauczyc mowic tata bo jedyne co powtarza zwłaszcza jak kupe zrobi albo chce na raczki to mamaaaa... świra mozna dostac hehe a i jeszcze baba lub wychodzi mu bama. Gabrys nie pluje ale za to cmotka czasami i wydaje taki smieszny głosik zabi ja go pomawiam i sie smieje ta moja zabka

A tak wogole zapraszam na stronke gabrysia link na dole Zobaczycie mnie tam taka stetrana troche Mąż za nic nieche tych zdjec ze mna wykasowac ehhhh faceci. I niechwalac sie robiłam grafike a reszte mąż Jeszcze beda filmiki
__________________


GABRYŚ -mój mały mężczyzna - 5 latek
17. 08.2009

ALICJA mały motylek
16.07.2014
viki_22_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 13:21   #3903
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

no nie wiem moim zdaniem może ale nieświadomie. jak idę do łazienki to ryk bo znikam z oczu. jak mąż wraca to juz dziecko szczesliwe ale tez wie co zrobic zeby tatus na raczki wzial. ciezko to w tym wieku rozgraniczyc. moim zdaniem normalne ze potrzebuje bliskosci dlatego m.in spi ze mna. czas pokaze, na razie niech korzysta
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 13:33   #3904
viki_22_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Świdnik koło Lublina
Wiadomości: 433
GG do viki_22_83
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

moze wyjde na surowa i bez serca ale ja staram sie przyuczac do łózeczka ze mna i mezem bardzo mało spał na poczatku - maz czasami nalegał zeby spał z nami zeby sie wysypiał bo sie przebudzal czesto w nocy (teraz nadal jest tak samo) ale w łóżeczku przewaznie od 21 do 2 spokojny w miare sen a potem sie budzi co jakis czas wtedy butelka z herbatka dwa łyki i monio na oszukanie i tak do 8 sie przeboleje. Maluszek by nam spał od poczatku w łóżeczku gdyby nie uprzejmosc mojej mamy i podsuniecie nam pomysłu z kołysaniem w wozeczku. Zdawało to w połowie rezultat bo krzyczec i marudzic przy zasypianiu i tak marudził ale odkad zaczał sie przekrecac w wozku to musiala byc przeprowadzka do łóżeczka. I jakos dajemy rade.
Spania z dzieckiem bym sie bała zeby nie przydusic albo łokciem nie walnac .
__________________


GABRYŚ -mój mały mężczyzna - 5 latek
17. 08.2009

ALICJA mały motylek
16.07.2014
viki_22_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 14:45   #3905
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez viki_22_83 Pokaż wiadomość
Gabrys tez wymusza branie na raczki, pozatym staram sie go nauczyc mowic tata bo jedyne co powtarza zwłaszcza jak kupe zrobi albo chce na raczki to mamaaaa... świra mozna dostac hehe a i jeszcze baba lub wychodzi mu bama. Gabrys nie pluje ale za to cmotka czasami i wydaje taki smieszny głosik zabi ja go pomawiam i sie smieje ta moja zabka

A tak wogole zapraszam na stronke gabrysia link na dole Zobaczycie mnie tam taka stetrana troche Mąż za nic nieche tych zdjec ze mna wykasowac ehhhh faceci. I niechwalac sie robiłam grafike a reszte mąż Jeszcze beda filmiki
Hehe

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
no nie wiem moim zdaniem może ale nieświadomie. jak idę do łazienki to ryk bo znikam z oczu. jak mąż wraca to juz dziecko szczesliwe ale tez wie co zrobic zeby tatus na raczki wzial. ciezko to w tym wieku rozgraniczyc. moim zdaniem normalne ze potrzebuje bliskosci dlatego m.in spi ze mna. czas pokaze, na razie niech korzysta
Kuba też tak ma, że płacze, jak znikam Mu z oczu, ale nigdy nie czekałam, żeby się wypłakał, przyjdzie czas, że nie będzie potrzebował aż takiej bliskości, teraz jest malutki i rozumiem Go, choć czasem też jest mi ciężko, bo nawet żeby wyjść do toalety muszę kombinować.

Cytat:
Napisane przez viki_22_83 Pokaż wiadomość
moze wyjde na surowa i bez serca ale ja staram sie przyuczac do łózeczka ze mna i mezem bardzo mało spał na poczatku - maz czasami nalegał zeby spał z nami zeby sie wysypiał bo sie przebudzal czesto w nocy (teraz nadal jest tak samo) ale w łóżeczku przewaznie od 21 do 2 spokojny w miare sen a potem sie budzi co jakis czas wtedy butelka z herbatka dwa łyki i monio na oszukanie i tak do 8 sie przeboleje. Maluszek by nam spał od poczatku w łóżeczku gdyby nie uprzejmosc mojej mamy i podsuniecie nam pomysłu z kołysaniem w wozeczku. Zdawało to w połowie rezultat bo krzyczec i marudzic przy zasypianiu i tak marudził ale odkad zaczał sie przekrecac w wozku to musiala byc przeprowadzka do łóżeczka. I jakos dajemy rade.
Spania z dzieckiem bym sie bała zeby nie przydusic albo łokciem nie walnac .
Nasz synek śpi od urodzenia w swoim łóżeczku, nie uważam, że to surowe i że nie mam serca , wiem, że dziewczyny, które śpią z dzzieciaczkami w dużym łóżku, zabezpieczają je np. poduszkami
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 14:53   #3906
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

co ten wątek dzisiaj taki niemrawy?
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 15:02   #3907
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
hehe, a moja z kolei lubi wszelkie szumy, odkurzacz ( my cichy mamy, moze dlatego sie nie boi), suszerke, okap w kuchni


Svi tutaj jest napisane jak się oblicza długość itd, ale nie ma chyba wyjasnione czy kupuje się dwa razy dłuższą niz firankę ( dokładnie nie czytałam tego art, tylko pobieżnie). ale moze się przyda

http://kobieta.wp.pl/kat,26279,title...wiadomosc.html

ja tam mam rolety wiec, nie zasłaniam zasłonami, ale jakbym zasłaniała to nie tak całkiem na prosto, tylko żeby lekkie marszczenia zostały....
dzieki no ja tez mysle, ze na prosto bedzie najlepiej ew lekko pofalowane

a zapomnialam - krzykaczka slodka


boziu Wasze dzieci mowia mama, baba, tata - a moj nic zaczynam sie martwic
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 15:10   #3908
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Poczytalam troche z rana, ale dzisiaj jakos usiasc spokojnie nie potrafie.

Katarzynko, wysypka byla obfita, plamisto-grudkowana, ze wskazaniem na plamista, na brzuchu, plecach i glowie. Dzis zostaly tylko plamki na twarzy i skalpie.

Sprezentowane obuwie zamierzam nosic jakies 8 miesiecy w roku, z pominieciem tych najcieplejszych i najzimniejszych. Nosze je na gola stope lub do rajstop bezszwowych, zazwyczaj do waskich spodni, jeansow lub leggingsow i obfitych, szerokich gor . U mnie aura sprzyjajaca takim wynalazkom

Ide nadrabiac
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 15:11   #3909
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
dzieki no ja tez mysle, ze na prosto bedzie najlepiej ew lekko pofalowane

a zapomnialam - krzykaczka slodka

boziu Wasze dzieci mowia mama, baba, tata - a moj nic zaczynam sie martwic


e tam nie martw sie, moja Oliwka tez jeszcze nie mówi, udało jej się klika razy baba i to wszystko, teraz sie zacieła i nic nie mówi tylko krzyczy

Svi czy ty teraz organizujesz jakies zamówienia zagraniczne? bo mnie wzielo na zakupy

A i dopisz sobie w podpisie KKV, ze do klubu należysz, bo agabil prosiła klubowiczki o takie dopiski. i teraz wyszło zeby klikac raz dziennie, bo cos tam. w klubie jest wątek.

Edytowane przez Wojtusia
Czas edycji: 2010-02-25 o 15:14
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 15:27   #3910
Tulipfever
Rozeznanie
 
Avatar Tulipfever
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 808
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
ja jestem z TŻ 9 lat. Jest ode mnie rok starszy. Poznalismy sie jeszcze w szkole na biwaku szkolnym. Nasze klasy razem pojechały. I jakos tak wyszło Cudownie wspominam ten biwak nad jeziorkiem
A w szkole w ogóle go nie widziałam, ani on mnie....

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

dzisiejsze krzyki Oliwki
http://www.youtube.com/watch?v=oRh1Au41XuM

i tak codziennie, niedlugo ogłuchnę
Och, takie malzenstwa ze szkoly sa piekne, jest co potem wspominac

To ja myslalam, ze Ania krzyczy, ale musze przyznac, ze Oliwka daje czadu. A ten usmiech na koniec- rozbrajajacy

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
nie wiem co się dziś z Amelką dzieje zmywałam to standardowo ryk ale zaczęła nie płakać tylko wrzeszczeć. próbowałam ja uspokoić i dopiero na ręce wziąć ale tak się darła ze musiałam wziąć i wtedy uspokoić. potem przyszłam usiąść na kanapie a ona znowu to samo. płacze krzyczy.... wreszcie cyca pojadła i spokój póki co. boję się że tak będzie wymuszać żeby rzucić co się robi i na ręce czerwona się robi aż plamy wyskakują na buźce. masakra jakaś
Czasem dzieci maja taki dzien. Ja w takie dni daje Aneczce jeszcze wiecej pieszczot, bo czuje, ze tego potrzebuje. My tez czasem tak mamy- potrzebujemy wyjatkowo duzo bliskosci.

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Ja z moim juz mezem juz 16lat
No opowiadaj kobieto

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
boziu Wasze dzieci mowia mama, baba, tata - a moj nic zaczynam sie martwic
Co Ty, jeszcze ma czas. Jak sie rozgada, to bedziesz z tesknota wspominala dni, gdy bylo cicho

Unholy

A my juz po spacerze. Tylko sierota ze mnie, zapomnialam Ani dynie kupic Musze jeszcze wziac Ja do nosidla i skoczyc do warzywniaka.

Dzisiaj na obiad Fajitas
__________________
Kocham mojego Meza
Kocham moja Coreczke
Ania 28.08.2009
Tulipfever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 15:35   #3911
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Wojtusiu ja tez chcialam napisac ze moje dziecko przy twojej to niemowa
Do raczkow tez sie nie bierze
Ledwo przekreci sie na brzuch i placz i tak w kolko...ehhh
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 15:40   #3912
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Tulipfever Pokaż wiadomość
Och, takie malzenstwa ze szkoly sa piekne, jest co potem wspominac

To ja myslalam, ze Ania krzyczy, ale musze przyznac, ze Oliwka daje czadu. A ten usmiech na koniec- rozbrajajacy
Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
Wojtusiu ja tez chcialam napisac ze moje dziecko przy twojej to niemowa
Do raczkow tez sie nie bierze
Ledwo przekreci sie na brzuch i placz i tak w kolko...ehhh
hehe, wszyscy mi mówią, ze Oliwka nadzwyczaj dużo krzyczy przyzwyczajam sie powoli, chociaż czasem aż głowa boli
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 15:46   #3913
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Hej babeczki
No i mam 5 stron do nadrobienia. Dopiero włączyłam komputer.
Rano wyskoczyłam na zakupy - do lumpka i Pepco. Kupiłam kilka ubranek dla Kuby (oczywiscie w Pepco nie ma jeszcze kurteczek wiosennych ), koszule dla TŻ-ta i dla siebie 2 bluzki
Była dzisiaj u mnie szwagierka, potem przyjechała kumpela także nie miałam czasu odpalić kompa.
Z bardzo miłych dla mnie wiadomości - usłyszłam dzisiaj od 3 osob, ze schudłam Nawet tesc zauważył i powiedział, ze juz pewnie z 10 kg zrzuciłam Kolezanka tez w wielkim szoku, chce koniecznie diete na jakiej jestem I tym sposobem mam lepszy humorek

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
te ciasteczka sa bez sensu - raz kupilam i wiecej nie kupie
sa twardsze niz zwykle biszkopty
i nie rozpuszczaja sie powoli tylko maly od razu jak wzial to odgryzl pol i sie zakrztusil
i za kazdym razem sie nimi krztusi
Svinecko, zgadzam sie z Tobą
Nie kupie wiecej tych ciastek Dałam Kubie wczoraj jedno, a on od razu połamał i włozył duzy kawałek do buzi, chwile potrzymał i chciał połknąć i prawie sie nie zakrztusił.
Potem do jogurcika wkruszyłam 3 ciastka i tym sposobem zjadł.
Lepsze juz sa zwykłe biszkopty lub chrupki kukurydziane.

Cytat:
Napisane przez Tulipfever Pokaż wiadomość
Myslelismy, ze dluzej wytrzymamy, ale ani ja, ani moj maz nie potrafimy zyc w zwiazku na odleglosc To bylo strasznie meczace, tesknota strasznie bolala, kursowalismy miedzy Polska a Holandia przez ponad pol roku, w koncu po dokladnie 9 miesiacach zdecydowalismy sie, ze zamieszkamy razem. Poniewaz maz ma tu swoja firme- wiec postanowilismy, ze to ja sie przeprowadze do Niego. Natychmiast po przyjezdzie poszlam na uniwerek i zaczelam sie uczyc jezyka Ktory jest koszmarnie dla mnie trudny A od poczatku rozmawialismy ze soba po angielsku Aneczke wychowujemy dwujezycznie- wszyscy sa ciekawi, jakie slowo bedzie pierwsze: polskie czy holenderskie

Sie rozgadalam

Cass tak w ogole to zrobilam wreszcie porzadek ze zdjeciami Aneczki miesiac po miesiacu. Przepraszam, ze tak strasznie dlugo mi to zabralo
Naprawde śliczna Ta wasza historia

Umiesz juz cos po Holendersku?
A na codzien w jakim języku mowisz do Ani?

W wolnej chwili uzupełnie album

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
a mi sie juz ten smak nudzi
daj znac czy pasta dziala
Tak jest!

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
Od kiedy mozna jogurt naturalny? tak jak mleko krowie?bo w niektorych przepisach jest ze mozna zabielic jogurtem
A taki deserek z naturalnym jog i owocami to pyszka
Kasiu z tego co wiem jogurt nat. zgodnie ze schematami mozna dac dziecku w 11 miesiacu.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 16:16   #3914
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość


e tam nie martw sie, moja Oliwka tez jeszcze nie mówi, udało jej się klika razy baba i to wszystko, teraz sie zacieła i nic nie mówi tylko krzyczy

Svi czy ty teraz organizujesz jakies zamówienia zagraniczne? bo mnie wzielo na zakupy

A i dopisz sobie w podpisie KKV, ze do klubu należysz, bo agabil prosiła klubowiczki o takie dopiski. i teraz wyszło zeby klikac raz dziennie, bo cos tam. w klubie jest wątek.


szczerze? prawie codziennie chyba musze przystopowac

teraz na tapecie jest abercrombier&fitch i hollister - w tym tyg chyba ze 4 zamowienia zrobilam
byl tez asos ostatnio
teraz mysle nad boohoo

no i napewno na dniach bedzie znow A&F i hollister
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 16:23   #3915
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość


szczerze? prawie codziennie chyba musze przystopowac

teraz na tapecie jest abercrombier&fitch i hollister - w tym tyg chyba ze 4 zamowienia zrobilam
byl tez asos ostatnio
teraz mysle nad boohoo

no i napewno na dniach bedzie znow A&F i hollister
Svi jakie zamowienia? Chyba nie jestem w temacie

___________________
Mam pytanie do mam, ktorych dzieci staja juz na nóżkach.
Jak prowadzam Kube albo staje przy meblach to głownie na palcach. Czy wasze maluchy tez stoja na palcach czy całych stopach?
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 16:29   #3916
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Svi jakie zamowienia? Chyba nie jestem w temacie

___________________
Mam pytanie do mam, ktorych dzieci staja juz na nóżkach.
Jak prowadzam Kube albo staje przy meblach to głownie na palcach. Czy wasze maluchy tez stoja na palcach czy całych stopach?
na wizazu jest podforum dotyczace zamowien z zagranicznych sklepow
i ja jestem jedna z organizatorek


hmmm z tego co wiem to dzieci nie powinny stawac na nozkach a czesto robia tak jesli sie je zbyt wczesnie stawia, wtedy jest zle obciazony kregoslup czy cos
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 16:39   #3917
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
na wizazu jest podforum dotyczace zamowien z zagranicznych sklepow
i ja jestem jedna z organizatorek


hmmm z tego co wiem to dzieci nie powinny stawac na nozkach a czesto robia tak jesli sie je zbyt wczesnie stawia, wtedy jest zle obciazony kregoslup czy cos
Svi a podasz linka ?

Ja go czesto nie prowadzam chociaz bardzo tego chce. On sam staje przy meblach i próbuje stawiac kroczki.
Wydaje mi sie, ze jeszcze miesiac, dwa i bedzie sam probował chodzic.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 16:53   #3918
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość


hmmm z tego co wiem to dzieci nie powinny stawac na nozkach a czesto robia tak jesli sie je zbyt wczesnie stawia, wtedy jest zle obciazony kregoslup czy cos
dzis bylam na wizycie u neurologa z mala. pisalam wam, ze idziemy. i co sie okazalo? dostalam niezly opiernicz, ze dziecko zamiast do siadu to wstaje od razu. mowie jej, ze ona sama tak robi, nic tylko na nogach i jak mnie zrypala, ze przeciez dziecko samo sie tak nie nauczy! poczulam sie okropnie
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 16:55   #3919
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość


szczerze? prawie codziennie chyba musze przystopowac

teraz na tapecie jest abercrombier&fitch i hollister - w tym tyg chyba ze 4 zamowienia zrobilam
byl tez asos ostatnio
teraz mysle nad boohoo

no i napewno na dniach bedzie znow A&F i hollister
oo jak bedziesz robiła boohoo to ja sie podłącze jak bedzie miejsce
na A&F jakos nie moge sie odnaleźć
Bubbleroom tez ma fajne rzeczy, ale tam jeszcze nie znalazla sie chetna organizatorka

ee przejrzałam boohoo i wpadła mi w oko tylko jedna rzecz... zrobie jeszcze jedno podejscie do A&F i Holli

Edytowane przez Wojtusia
Czas edycji: 2010-02-25 o 17:05
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 17:32   #3920
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Tulipfever Pokaż wiadomość
Dzisiaj na obiad Fajitas
Co to?

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
Wojtusiu ja tez chcialam napisac ze moje dziecko przy twojej to niemowa
Do raczkow tez sie nie bierze
Ledwo przekreci sie na brzuch i placz i tak w kolko...ehhh
Kasia, Kuba też nie może unieść doopki, a na brzuchu cały czas leży

Cytat:
Napisane przez muszka66 Pokaż wiadomość
dzis bylam na wizycie u neurologa z mala. pisalam wam, ze idziemy. i co sie okazalo? dostalam niezly opiernicz, ze dziecko zamiast do siadu to wstaje od razu. mowie jej, ze ona sama tak robi, nic tylko na nogach i jak mnie zrypala, ze przeciez dziecko samo sie tak nie nauczy! poczulam sie okropnie
I co jeszcze mówiła Wam neurolog? Co powiedziała na to, że Natalka się nie obraca sama na brzuszek?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 17:40   #3921
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Co to?

Też byłam ciekawa i znalazałam:
http://www.google.pl/#hl=pl&source=h...04a89cea128776

Antoś jeszcze spi, coś mu się dzisiaj poprzestawiało, rano dłużej, potem na spacerze nie i zasnął przed 17 dopiero. Obiadu tez zjadł tylko tyćke.
Jakiś tai inny dzień dziś ma
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 17:43   #3922
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Unholy zdjecie zdjęcie
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 17:44   #3923
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Amelka właśnie ma drzemkę a mąż pojechał jednak do Olsztyna więc same jesteśmy, po niedzieli też nie zapowiada się fajnie. wyjeżdża w poniedziałek i wraca w środę, potem środa zawalona a na czwartek i piątek znowu wyjazd także cały tydzień do d..y - może jutro coś w domku pobędzie i sobota nie wiadomo...
Amela już lepiej bo pogodna znów jest, widocznie coś jej tam wcześniej nie podpasowało...
a mnie samą jakieś dołki łąpią. tak ogólnie, nie ma żadnego konkretnego powodu....

to dla poprawy humorku opiszę naszą historię - nie taka romantyczna jak wasze ale już tyle latek razem poznaliśmy się w szkole sredniej (czyli znamy się 14 lat - aż policzyłam, Boże kiedy to zleciało...) Tomek od razu mi się spodobał a on na mnie uwagi nie zwracał. chyba w 2 klasie zaczął chodzić z taką Anią - ale byłam zła i zazdrosna ale krótko razem byli. potem ja wkroczyłam do akcji i pod koniec 4 klasy (4 lata wzdychałam) napisałam list że coś do niego czuję i żeby on się określił...bo wiedział że ja coś do niego czuję. A wtedy miał długie włosy namawiałam go w żartach na ścięcie ich ale nie chciał wakacje przyszły trochę popisaliśmy w międzyczasie a na początku 5 klasy zaczęłiśmy ze sobą chodzić 5 klasa zleciała z maturą, potem razem do Olsztyna na studia. na ostatnim roku studiów pobraliśmy się w Wielkanoc 2006 roku. ślub miał być w tym właśnie roku ale w wakacje. został przyspieszony po nagłej śmierci mojego taty w grudniu. potem mieszkaliśmy rok u jego rodziców ale się nie dogadaliśmy i wyprowadziliśmy się w okolice kętrzyna. tam mąż pracował przez rok ale stwierdziliśmy ze to noie to i kolwjna przeprowadzka aż ostatecznie wróciliśmy do Olsztyna a teraz tu. kiedy to zleciało że minęło już prawie 10 lat jak jesteśmy razem a w kwietniu 4 po ślubie....
mam masę listów jakie do siebie napisaliśmy chyba wezmę się za ich ponowne przeczytanie
a co do włosów to ściął je i przywiózł mi w wielanoc którąś jako prezent, namawiałam go na ścięcie bo średnio mu pasowało
no i taka to nasza historia, gdyby nie mój upierdliwy upór to nie bylibyśmy ze sobą

uciekam bo Amelka wstała

Edytowane przez skierka1981
Czas edycji: 2010-02-25 o 17:48
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 17:48   #3924
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Hej babeczki
No i mam 5 stron do nadrobienia. Dopiero włączyłam komputer.
Rano wyskoczyłam na zakupy - do lumpka i Pepco. Kupiłam kilka ubranek dla Kuby (oczywiscie w Pepco nie ma jeszcze kurteczek wiosennych ), koszule dla TŻ-ta i dla siebie 2 bluzki
Była dzisiaj u mnie szwagierka, potem przyjechała kumpela także nie miałam czasu odpalić kompa.
Z bardzo miłych dla mnie wiadomości - usłyszłam dzisiaj od 3 osob, ze schudłam Nawet tesc zauważył i powiedział, ze juz pewnie z 10 kg zrzuciłam Kolezanka tez w wielkim szoku, chce koniecznie diete na jakiej jestem I tym sposobem mam lepszy humorek

.
daj znać gdybyś się zwidziała ze są

no to brawo, znaczy ze efekty widać nie tylko na wadze

Cytat:
Napisane przez muszka66 Pokaż wiadomość
dzis bylam na wizycie u neurologa z mala. pisalam wam, ze idziemy. i co sie okazalo? dostalam niezly opiernicz, ze dziecko zamiast do siadu to wstaje od razu. mowie jej, ze ona sama tak robi, nic tylko na nogach i jak mnie zrypala, ze przeciez dziecko samo sie tak nie nauczy! poczulam sie okropnie
nie przejmuj się niepotrzebnie, lekarzom czasem się wydaje ze wszytko im wolno Ciekawe jakby sama z twoją córcią pobyła czy by ja przekonała żeby jednak siadała niż wstawała

Wojtusiu, wrzaskunek boski, decybele nieziemskie Puściłam, Martynka bawiła się w kojcu i o mało się nie rozpłakała, musiałam szybko głos wyłączyć
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 17:52   #3925
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość

Wojtusiu, wrzaskunek boski, decybele nieziemskie Puściłam, Martynka bawiła się w kojcu i o mało się nie rozpłakała, musiałam szybko głos wyłączyć

hehe syn znajomych tez tak zareagował, jak bylismy u nich z Oliwką rozpłakał się normalnie jak ta zaczeła swoje krzyki
ma głosik trzeba przyznać
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 17:55   #3926
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Dziewczyny, była któraś z was kiedyś nad jez.solińskim? Warto pojechać na wakacje?
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 17:56   #3927
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
daj znać gdybyś się zwidziała ze są

Wojtusiu, wrzaskunek boski, decybele nieziemskie Puściłam, Martynka bawiła się w kojcu i o mało się nie rozpłakała, musiałam szybko głos wyłączyć
Anula, dla dziewczynek były kurteczki wiosenne

A ja nie mogłam obejrzec tego filmiku z Oliwką musze jakis program zainstalowac bo nie chce odtwarzac. TŻ zabrał lapcia a ten moj stacjonarny ledwo dyszy, taki zawirusowany
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 18:03   #3928
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Svi a podasz linka ?

Ja go czesto nie prowadzam chociaz bardzo tego chce. On sam staje przy meblach i próbuje stawiac kroczki.
Wydaje mi sie, ze jeszcze miesiac, dwa i bedzie sam probował chodzic.
ale do czego linka mam Ci podac?

ja nie mowie, ze czesto go prowadzasz - ale dzieci zanim naucza sie samodzielnie chodzic to wlasnie stawiaja nogi na samych palcach i to nie jest dobre dla nich, dlatego nie powinno sie jeszcze stawiac - a wiadomo jak dziecko poczuje ta slodycz to juz potem siedziec nie chce
Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
oo jak bedziesz robiła boohoo to ja sie podłącze jak bedzie miejsce
na A&F jakos nie moge sie odnaleźć
Bubbleroom tez ma fajne rzeczy, ale tam jeszcze nie znalazla sie chetna organizatorka

ee przejrzałam boohoo i wpadła mi w oko tylko jedna rzecz... zrobie jeszcze jedno podejscie do A&F i Holli
ale ogladasz A&F i holli przez proxy usa zeby widziec dzial clarance?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 18:07   #3929
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Anula, dla dziewczynek były kurteczki wiosenne

A ja nie mogłam obejrzec tego filmiku z Oliwką musze jakis program zainstalowac bo nie chce odtwarzac. TŻ zabrał lapcia a ten moj stacjonarny ledwo dyszy, taki zawirusowany
oo to dzieki za informację, muszę zerknąć..a jakieś fajne?ładne?
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 18:11   #3930
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Rosną nam bobasy rosną, wnet raczkować będą wiosną (07 -08. 2009r) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ale do czego linka mam Ci podac?

ja nie mowie, ze czesto go prowadzasz - ale dzieci zanim naucza sie samodzielnie chodzic to wlasnie stawiaja nogi na samych palcach i to nie jest dobre dla nich, dlatego nie powinno sie jeszcze stawiac - a wiadomo jak dziecko poczuje ta slodycz to juz potem siedziec nie chce

ale ogladasz A&F i holli przez proxy usa zeby widziec dzial clarance?
clarance oglądałam przez linki wstawione na początku wątków, ale nie wiem na ile były aktualne one. tam byl chyba tez opis jak skonfigurowac aby widziec ten dzial, ale jeszcze sie w to nie bawilam
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.