Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.) cz. V - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-13, 21:32   #751
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

dziewczyny zadna nie chcialaby takich super japonek?
Załącznik 2945941
zostala juz tylko jedna rezerwa 37
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 21:41   #752
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cześć kobitki

Nadrobiłam Was od wczoraj-myślałam, że więcej tego będzie

Dałam dzisiaj Zośce na kolację kaszkę z butelki-kolejne podejście. I wytrąbiła dosłownie w 30 sek 180 ml! Z płaczem oderwała się od butelki i daliśmy jej jeszcze 40 ml mleka. Nigdy jeszcze tyle nie zjadła. Jestem ciekawa, czy lepiej noc prześpi, bo ostatnio znowu budzi się raz na jedzenie
Apropos biustu: mój się nie zmienił. Tylko uściślijmy-zawsze miałam takie "orzeszki", niewielkie B, w czasie karmienia miałam takie, jakie zawsze chciałam mieć (tylko jeszcze żeby jednej wielkości były), a teraz wszystko wróciło do stanu sprzed ciąży-nic mi nie wisi, bo za bardzo nie ma co wisieć
Mąż śpi już przed tv, więc chyba ja też już będę się zbierać. Dzisiaj on ma dyżur, więc czeka mnie suuper noc
Dobranoc

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
dziewczyny zadna nie chcialaby takich super japonek?
Załącznik 2945941
zostala juz tylko jedna rezerwa 37
Svi mi się one bardzo podobają, ale nie będzie mi się chciało z nimi "bujać" jak okażą się niedobre. Wolę allegro.
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 22:03   #753
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Hej
W pracy bylam, dlatego tak pozno wpadam/
Czeko, Tru, Cass gratuluje zakupow

Cass, rozumiem potrzebe zmiany, dzis rano zostalam lekko rozswietlona balejazem brunetka . Potrzebowalam tego . Zreszta to byl prezent z okazji dnia matki, ktory u nas jest wkrotce
Jeszcze wyprostowano mi wlosy, a ze wszyscy znaja mnie jako ruda krecona, to mialam dzis swietny ubaw w pracy, bo mnie ludzie nie poznawali
Zdjec nie bedzie, bo aparat mi wysiadl.

Ja dalej naleze do odchudzajacych sie, waga mi stoi, wiec niczego nie podaje, cwicze i d... Nie jestem teraz na ONZ, ale na pewno zrobie jeszcze z 2-3 tury.
__________________
O książkach

Edytowane przez mariolasl
Czas edycji: 2010-03-13 o 23:48
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 22:37   #754
sylka79
Wtajemniczenie
 
Avatar sylka79
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 995
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
tak,

odpadam, choć nie wiem... - małżowi chciałam pokazać nasze ząbki, pokazuje mu jak na tacy, a ten "no gdzie, nie widzę"
a ja mu na to, ze na języku ma szukać; on na mnie - czy aby na pewno żartowałam
po chwili dopiero się dogadaliśmy, ze on szukał wielkiego białego zęba, a ja mu pokazuje jakąś kreseczkę
No tak,jeszcze jeden dowód na to,że faceci myślą,czują i widzą inaczej niż my

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Witajcie po dłuższej nieobecności!

Nie mam ostatnio jakoś na nic czasu, Mały pełza po pokoju, przewraca kwiatki, obrywa liście, ostatnio nie patrzyłam na niego przez chwilę, a tu nagle leży na kwiatku i kopie nogą w ziemi
Zaniedbałaś nas troszkę
Dobrze,że tej ziemi nie skosztował,albo co gorzej kwiatka,bo co po niektóre trujące

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
wiec wklejam moje zakupy
1. bluzka Orsay rozm.36 za 69.99zł -swietnie lezy a z tylu ma jeszcze cienki pasek do wiazania
2.koszula Camaieu za 50% ceny czyli 79.99zł rozm. S- w sumie ona jest jak tunika bo ma gumki na dole i dluzsza ale bardzo sexi z lekko przeswitujacego materialu
3.tunika Reserved XS za 39.99zł -duzy dekolt wiec topik trzeba nosic
4.bluzeczka Camaieu turkusowa XS za 39.99zł -żaluje ze nie wzielam jeszcze innego koloru bo jest super
5. sweterek Camaieu S -59.99zł - kupilam bo nie mam brązowoego
6.torebka przez ramię CCC- 89.99zł-polowalam na nia juz od 2 mcy az wreszcie kupilam
7.kolczyki z drogerii Natrura czerwone 7.99zł i stare zloto z niebieskimi cyrkoniami 14.99zł

Zakupki widać udane.Śliczne to wszystko

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Wczoraj byłam u ginka, robił mi usg i jakoś mi się tak przykro zrobiło, że nie podglądamy już malutka tylko ściany macicy i jajnikina początku kwietnia będę mieć wyniki cyto, mam nadzieję, że będą ok!
Po wizycie wciągnął mnie szał zakupowy-w końcu dla siebie a nie dla Adasia-jemu kupiłam tylko butki w H&M, jego pierwsze no i ogłaszam bankructwo!
za cyto.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Voila (a mały właśnie się budzi-zdążyłam!)
getrów nie cykałam, bo to takie normalne, czarne.
!
Następne bardzo ładne zakupy

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
hej kobiety
Wskoczylam do was, mala spi, pranko sie pierze-cala siatke od siorki przywiozlam po jej coreczce, zapakowalam całą blache skrzydełek do piekarnika, wiec obiad sie robi a ja siup do was

Wczoraj siora byla u kolezanki-tej co teraz w ciazy-pisalam wam ze sie kiedys przyjaznilysmy.
Oczywiscie objechala mnie
Ale wlasciwie wszystko co powiedziala to z zazdrosci.Skomentowala auto,ktorym juz jezdze z rok, ale mnie nie widziala(podwozilam ją niedawno), moja prace,pytajac czy to tam sie dorobilam, ze kupilismy mieszkanie,zmienilismy samochód, wypytala moja sis o mojego męża-bo sama chce brac slub, po czym przekalkulowala ile mozna w miesiac zarobic
Dorzucila kilka słow o Laurze,o mnie, ze korzystnie w dlugich wlosach i ze taaaaaka gruba mnie latem widziala, a teraz niczego sobie-ale mi pochlebiła

Durna...mogla sie spodziewac ze siorka mi powtorzy
No i takie tam bzdury.
No fajna koleżanka śmiem twierdzić,że specjalnie to wszystko powiedziała Twojej siostrze,bo wiedziała,że Ta powtórzy Tobie

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia kolczyków
(ceny od 5 do 10 zł).
Kolczyki śliczne

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaa moja kolezanka wlasnie rodzi - godzine temu miala juz 8cm rozwarcia
Urodziła już?
Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
.
Ciekawe co sie dzieje z Megi? Mam nadzieje, ze moja synowa juz zdrowa Ma ktos do niej nr tel.?
Też o Nich dzisiaj myślałammam nadzieję,że już wszystko dobrze i cieszą się sobą w domu

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Hej
W pracy bylam, dlatego tak pozno wpadam/
Czeko, Tru, Cass gratuluje zakupow

Cass, rozumiem potrzebe zmiany dzis rano zostalam lekko rozswietlona bajejagem brunetka Potrzebowalam tego Zreszta to byl prezent z okazji dnia matki, ktory u nas jest jutro
Zdjec nie bedzie, bo aparat mi wysiadl.

.
gratuluję lekkiej przemiany

Mój też zepsuty,muszę pomysleć o jakimś

Miramejku wróć do nas
Tuli kochana co z Tobą?

Dobry wieczór!!!
Wreszcie mogę powiedzieć,że ciut lepiej się czujęDziękuję mamusie za troskęKatar jeszcze jest,ale przynajmniej,nie czuję już go w zatokach.
Dzieciaki odpukać(puk,puk)zdrowe.Pr zy Bartoszu nadal zakładam maseczkę na twarz,Damian się śmieje,że dlatego,ze Bartosz robi śmierdzące kupy
Pogoda u mnie do doopy:taje i śnieg sypie
Od poniedziałku rehabilitacja i boję się żebym znowu czegoś nie przywlokła I tak szczerze powiedziawszy zastanawiam się...muszę sie z tym przespać

Póki co dobrej nocki Wam życzę
__________________
D i B








Edytowane przez sylka79
Czas edycji: 2010-03-13 o 22:39
sylka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 22:55   #755
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez sylka79 Pokaż wiadomość
Urodziła już?
urodzila synusia

dobrze, ze juz lepiej sie czujesz

aaaaaaaaaaaaaaa na zakonczenie dnia musze Wam powiedziec hit roku - TZ przyjezdza dzis z zakupow i oznajmia mi, ze kupil buciki na wiosne dla Marcela, adidasy
ja patrze a to rozmiar 28 i to jeszcze z rozowym
dodam, ze 28 moj Eryk w tamtym roku nosil
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 22:59   #756
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

dobey wieczór

ja ostatnio chyba na nocną zmianę pracuję ...
Mój brat robi dzisaij urodziny i małż poszedł na dół na kielicha ... a ja siedziałam z siostrą, bo rysowała nam projekt schodów do domku i dopeiro teraz Was nadrabiam

Bartosz dzisiaj usnął o 16 i obudził się o 19,30 ... więc kapiel była dopiero po 21

Mielismy premiere ... wczoraj piękna postawa do raczkowania a dzisaij 2 kroczki do przodu ... ale pełzanie po panelach i tak jest najlepsze, bo idzie jak błyskawica

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------

aaaa zapomniała się pochwaliś, że kupilismy Bartkowi statek piracki, taki dmuchany ale ma radoche!

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość

aaaaaaaaaaaaaaa na zakonczenie dnia musze Wam powiedziec hit roku - TZ przyjezdza dzis z zakupow i oznajmia mi, ze kupil buciki na wiosne dla Marcela, adidasy
ja patrze a to rozmiar 28 i to jeszcze z rozowym
dodam, ze 28 moj Eryk w tamtym roku nosil
ale nie określił na którą wiosnę?
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 23:40   #757
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość

odpadam, choć nie wiem... - małżowi chciałam pokazać nasze ząbki, pokazuje mu jak na tacy, a ten "no gdzie, nie widzę"
a ja mu na to, ze na języku ma szukać; on na mnie - czy aby na pewno żartowałam
po chwili dopiero się dogadaliśmy, ze on szukał wielkiego białego zęba, a ja mu pokazuje jakąś kreseczkę

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Witajcie po dłuższej nieobecności!

Nie mam ostatnio jakoś na nic czasu, Mały pełza po pokoju, przewraca kwiatki, obrywa liście, ostatnio nie patrzyłam na niego przez chwilę, a tu nagle leży na kwiatku i kopie nogą w ziemi

Staram się nadrabiać Was na bieżąco.
Idę zamarynować pieczeń i mam w planach zrobić jakiś deser, a no i szczawiową wstawić, a tz jak wstanie to posprząta

Miłego dnia dziewczyny
mały rozrabiaka

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Ale zaszalałaś zakupy super.
Ja tez przez swietami wybieram sie na zakupy ubraniowe.
Dostałam od TŻ, mamy i taty kase na imieniny, całkiem sporo sie tego nazbierało i bedzie sporo szmatek za to
I jeszcze zapisałam sie do fryzjera i kosmetyczki Chyba zrobie sie na blond (cos mnie kusi zeby byc blondynką)
wiesz, ze też o tym ostatnio myślałam ... nawet wczoraj zapytałam małża co on na to
Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Cześć kobitki

Nadrobiłam Was od wczoraj-myślałam, że więcej tego będzie

Dałam dzisiaj Zośce na kolację kaszkę z butelki-kolejne podejście. I wytrąbiła dosłownie w 30 sek 180 ml! Z płaczem oderwała się od butelki i daliśmy jej jeszcze 40 ml mleka. Nigdy jeszcze tyle nie zjadła. Jestem ciekawa, czy lepiej noc prześpi, bo ostatnio znowu budzi się raz na jedzenie
Apropos biustu: mój się nie zmienił. Tylko uściślijmy-zawsze miałam takie "orzeszki", niewielkie B, w czasie karmienia miałam takie, jakie zawsze chciałam mieć (tylko jeszcze żeby jednej wielkości były), a teraz wszystko wróciło do stanu sprzed ciąży-nic mi nie wisi, bo za bardzo nie ma co wisieć
Mąż śpi już przed tv, więc chyba ja też już będę się zbierać. Dzisiaj on ma dyżur, więc czeka mnie suuper noc
Dobranoc
dla Zosi za spust

hehe a no wąłsnie - żeby jeszcze te cycolki były takiej samej wielkości
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Cass, rozumiem potrzebe zmiany, dzis rano zostalam lekko rozswietlona bajejagem brunetka . Potrzebowalam tego . Zreszta to byl prezent z okazji dnia matki, ktory u nas jest jutro
Zdjec nie bedzie, bo aparat mi wysiadl.

Ja dalej naleze do odchudzajacych sie, waga mi stoi, wiec niczego nie podaje, cwicze i d... Nie jestem teraz na ONZ, ale na penwo zrobie jeszcze z 2-3 tury.
buuuu szkoda ... napewno pieknie wyglądasz!
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 23:45   #758
sylka79
Wtajemniczenie
 
Avatar sylka79
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 995
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
urodzila synusia

dobrze, ze juz lepiej sie czujesz

aaaaaaaaaaaaaaa na zakonczenie dnia musze Wam powiedziec hit roku - TZ przyjezdza dzis z zakupow i oznajmia mi, ze kupil buciki na wiosne dla Marcela, adidasy
ja patrze a to rozmiar 28 i to jeszcze z rozowym
dodam, ze 28 moj Eryk w tamtym roku nosil
no to gratki



Hehh,to pojechał ładnieZ różowym powiadasz?Czyżby jakieś niespełnione marzenie o dziewczynce?

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość

ja ostatnio chyba na nocną zmianę pracuję ...
Mój brat robi dzisaij urodziny i małż poszedł na dół na kielicha ... a ja siedziałam z siostrą, bo rysowała nam projekt schodów do domku i dopeiro teraz Was nadrabiam


Mielismy premiere ... wczoraj piękna postawa do raczkowania a dzisaij 2 kroczki do przodu ... ale pełzanie po panelach i tak jest najlepsze, bo idzie jak błyskawica
Dobrze,jest nas wiecej

dla Bartoszka,ale sprawił uciechę rodzicom

Ja się żegnamchyba drugi raz jużDobranoc
__________________
D i B







sylka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 07:17   #759
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Witajcie niedzielnie

Czeko, Tru super zakupy. Szalejecie jak ja z butami

Cass, bardzo ładne kolczyki. Strasznie mi się podobają, ale ja niestety nie noszę, bo wyglądam jak stara-malutka. Coś mi nie pasują

Aniu, pokaż statek

Svi, brawa dla Tż-ta , skąd ja to znam

Muszka, gratuluję zakupu wózka
Gdzie wybieracie się na wakacje? (Pewnie pisałaś, aj ja zapomniałam)

Sylko, cieszę się, że już lepiej się czujesz
Z rehabilitacją przemyśl sprawę, bo może jednak potrzebna (sama wiesz najlepiej )

Imieninki u Mamy minęły bardzo miło. Było pyszne jedzonko i lody (które tylko powąchałam
Troszkę jedzonka wzięłam do domu i zaraz na śniadanko uraczę się jajkami faszerowanymi i tatarem
Co do jajek, muszę wpaść do naszego klubiki z przepisem, bo są naprawdę dobre.

Miłej niedzieli

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

Aaa, zapomniałam napisać, ze PRAWIE mamy ząbka , już wychodzi taka przeźroczysta kreseczka lewej jed. na dole, a prawa tez juz sie pcha. Myślę, że jeszcze kila dni i będą oba

Sto lat dla Tymka i Natana.
Bądźcie pociechą dla rodziców
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 07:19   #760
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
urodzila synusia

dobrze, ze juz lepiej sie czujesz

aaaaaaaaaaaaaaa na zakonczenie dnia musze Wam powiedziec hit roku - TZ przyjezdza dzis z zakupow i oznajmia mi, ze kupil buciki na wiosne dla Marcela, adidasy
ja patrze a to rozmiar 28 i to jeszcze z rozowym
dodam, ze 28 moj Eryk w tamtym roku nosil
Chciał dobrze


Witajcie
My od 5.45 na nogach Zosia miała dzisiaj ciężką noc... Obudziła się o 23.30 z takim płaczem, jak jeszcze nigdy Miała spuchnięte górne dziąsełka i ewidentnie górną wargę też, aż jej tak odstawała Posmarowałam jej żelem (cudem, bo w ogóle buźki nie chciała otworzyć), ale to prawie nic nie dało. Dopiero po czopku zasnęła z nami w łóżku i spała właśnie do 5.45, oczywiście z paroma łzawymi pobudkami po drodze Tak mi jej było szkoda... tak się wtulała przy tym bólu... Szok. No i teraz dziąsła znowu normalne i zero zębów
Ciekawe ile jeszcze takich nocy przed nami.
Miłej niedzieli
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 08:37   #761
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
urodzila synusia

dobrze, ze juz lepiej sie czujesz

aaaaaaaaaaaaaaa na zakonczenie dnia musze Wam powiedziec hit roku - TZ przyjezdza dzis z zakupow i oznajmia mi, ze kupil buciki na wiosne dla Marcela, adidasy
ja patrze a to rozmiar 28 i to jeszcze z rozowym
dodam, ze 28 moj Eryk w tamtym roku nosil

no cóż zostaną dla następnej dzidzi - na pewno będzie dziewczynka

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Chciał dobrze


Witajcie
My od 5.45 na nogach Zosia miała dzisiaj ciężką noc... Obudziła się o 23.30 z takim płaczem, jak jeszcze nigdy Miała spuchnięte górne dziąsełka i ewidentnie górną wargę też, aż jej tak odstawała Posmarowałam jej żelem (cudem, bo w ogóle buźki nie chciała otworzyć), ale to prawie nic nie dało. Dopiero po czopku zasnęła z nami w łóżku i spała właśnie do 5.45, oczywiście z paroma łzawymi pobudkami po drodze Tak mi jej było szkoda... tak się wtulała przy tym bólu... Szok. No i teraz dziąsła znowu normalne i zero zębów
Ciekawe ile jeszcze takich nocy przed nami.
Miłej niedzieli

będzie lepiej - ząbki są tuż tuż
żeby jak najszybciej wyszły

---------------
mój dzieć szaleje ostatnio - raczkować mu się nie chce, bo ma lepszy środek transportu - zawsze bawi się na takim placu zabaw/kocyku z różnymi zabawkami wszytymi, ale ostatnio przestało mu wystarczać i z siadu kładzie się na brzuch tak zeby rączkami dotykać podłogi i ciąga się po podłodze na rączkach, a cały leży na kocu - mam wrażenie, ze on wszystko wymyśli zeby tylko się podnieść pupy do góry
ostatnio tak wyłaził z gniazdka dmuchanego, żeby całe kółko spadło na niego, a on prawie stał na glowie - masakra
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 08:45   #762
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość

no cóż zostaną dla następnej dzidzi - na pewno będzie dziewczynka




będzie lepiej - ząbki są tuż tuż
żeby jak najszybciej wyszły

---------------
mój dzieć szaleje ostatnio - raczkować mu się nie chce, bo ma lepszy środek transportu - zawsze bawi się na takim placu zabaw/kocyku z różnymi zabawkami wszytymi, ale ostatnio przestało mu wystarczać i z siadu kładzie się na brzuch tak zeby rączkami dotykać podłogi i ciąga się po podłodze na rączkach, a cały leży na kocu - mam wrażenie, ze on wszystko wymyśli zeby tylko się podnieść pupy do góry
ostatnio tak wyłaził z gniazdka dmuchanego, żeby całe kółko spadło na niego, a on prawie stał na glowie - masakra


A co to takiego?
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 08:59   #763
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość

Muszka, gratuluję zakupu wózka
Gdzie wybieracie się na wakacje? (Pewnie pisałaś, aj ja zapomniałam)
jedziemy nad morze, kolo Kolobrzegu, ze znajomymi nie moge sie doczekac.
obnizylismy wczoraj malej lozeczko. wieczorem usypia, wchodze do pokoju a ona lezy na brzuchu i robi samolot nigdy jecsez w lozeczku nie obrocila sie a w nocy plakala przez sen. obudzilo mnie to, wybilam sie z rytmu i dlugo nie moglam zasnac
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 09:00   #764
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Czesc

bylam wczoraj z Wercia u mojej babci , potem z malzem pojechalismy do znajomych w odwiedzinki oczywiscie z coreczka-byla grzeczna

nocka cala przespanabez jekow, bez placzu i bez wiercenia az sie zdziwilam jak wstalam rano i patrze ze juz przed 9.00 a Wercia dopiero oczka otworzyla ale mysle ze to dlugo nie potrwa bo zebolow nie ma ,wiec

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Chciał dobrze


Witajcie
My od 5.45 na nogach Zosia miała dzisiaj ciężką noc... Obudziła się o 23.30 z takim płaczem, jak jeszcze nigdy Miała spuchnięte górne dziąsełka i ewidentnie górną wargę też, aż jej tak odstawała Posmarowałam jej żelem (cudem, bo w ogóle buźki nie chciała otworzyć), ale to prawie nic nie dało. Dopiero po czopku zasnęła z nami w łóżku i spała właśnie do 5.45, oczywiście z paroma łzawymi pobudkami po drodze Tak mi jej było szkoda... tak się wtulała przy tym bólu... Szok. No i teraz dziąsła znowu normalne i zero zębów
Ciekawe ile jeszcze takich nocy przed nami.
Miłej niedzieli
biedna Zoska

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość

mój dzieć szaleje ostatnio - raczkować mu się nie chce, bo ma lepszy środek transportu - zawsze bawi się na takim placu zabaw/kocyku z różnymi zabawkami wszytymi, ale ostatnio przestało mu wystarczać i z siadu kładzie się na brzuch tak zeby rączkami dotykać podłogi i ciąga się po podłodze na rączkach, a cały leży na kocu - mam wrażenie, ze on wszystko wymyśli zeby tylko się podnieść pupy do góry
ostatnio tak wyłaził z gniazdka dmuchanego, żeby całe kółko spadło na niego, a on prawie stał na glowie - masakra
Wercia tez czesto z siadu kladzie sie na brzuch , pupke dzwiga tylko wtedy jak ma glowe na ziemi , ale za to sprawnie idzie jej pelaznie do tylu-ostatnio caly przedpokoj zwiedzila
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 09:13   #765
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

pojawiam sie i znikam

czekam na kolezanke a jeszcze musze szybko posprzatac i inwentarz obrobic
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 09:15   #766
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

czekoladko - chciałabym zeby nataniel przespał cała choc JEDNĄ noc - i moze osbie kwekać byle żeby ja przespał ! u nas tydzien zabiegany ale was podczytuje ;]
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 09:22   #767
sylka79
Wtajemniczenie
 
Avatar sylka79
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 995
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Dużo zdróweczka i radości dla naszych dzisiejszych solenizantów:Tymcia i Natanka.100 Lat maluchy!!!


[QUOTE=UnholyOne;17863591] Sylko, cieszę się, że już lepiej się czujesz
Z rehabilitacją przemyśl sprawę, bo może jednak potrzebna (sama wiesz najlepiej )

Imieninki u Mamy minęły bardzo miło. Było pyszne jedzonko i lody (które tylko powąchałam
Troszkę jedzonka wzięłam do domu i zaraz na śniadanko uraczę się jajkami faszerowanymi i tatarem
Co do jajek, muszę wpaść do naszego klubiki z przepisem, bo są naprawdę dobre.
Aaa, zapomniałam napisać, ze PRAWIE mamy ząbka już wychodzi taka przeźroczysta kreseczka lewej jed. na dole, a prawa tez juz sie pcha. Myślę, że jeszcze kila dni i będą oba
[/QUOTE]


Pasowało by iśćtym bardziej,że ręka jeszcze cierpnie

Cieszę się że imieniny u mamy się udały

gratuluję prawie ząbka

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość

Witajcie
My od 5.45 na nogach Zosia miała dzisiaj ciężką noc... Obudziła się o 23.30 z takim płaczem, jak jeszcze nigdyMiała spuchnięte górne dziąsełka i ewidentnie górną wargę też, aż jej tak odstawałaPosmarowałam jej żelem (cudem, bo w ogóle buźki nie chciała otworzyć), ale to prawie nic nie dało. Dopiero po czopku zasnęła z nami w łóżku i spała właśnie do 5.45, oczywiście z paroma łzawymi pobudkami po drodzeTak mi jej było szkoda... tak się wtulała przy tym bólu... Szok. No i teraz dziąsła znowu normalne i zero zębów
Ciekawe ile jeszcze takich nocy przed nami.
Miłej niedzieli
Biedna Zosia ach te zęby

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
=
---------------
mój dzieć szaleje ostatnio - raczkować mu się nie chce, bo ma lepszy środek transportu - zawsze bawi się na takim placu zabaw/kocyku z różnymi zabawkami wszytymi, ale ostatnio przestało mu wystarczać i z siadu kładzie się na brzuch tak zeby rączkami dotykać podłogi i ciąga się po podłodze na rączkach, a cały leży na kocu - mam wrażenie, ze on wszystko wymyśli zeby tylko się podnieść pupy do góry
ostatnio tak wyłaził z gniazdka dmuchanego, żeby całe kółko spadło na niego, a on prawie stał na glowie - masakra
dla Tomusia za pomysłowość.Trzeba przyznać,że nieźle to sobie wymyślił

Cytat:
Napisane przez muszka66 Pokaż wiadomość
jedziemy nad morze, kolo Kolobrzegu, ze znajomymi nie moge sie doczekac.
obnizylismy wczoraj malej lozeczko. wieczorem usypia, wchodze do pokoju a ona lezy na brzuchu i robi samolot nigdy jecsez w lozeczku nie obrocila sie a w nocy plakala przez sen. obudzilo mnie to, wybilam sie z rytmu i dlugo nie moglam zasnac
Muszko współczuję nie przespanej nocy

I ja się witam niedzielnie: Dzień dobry!!!
Nocka przespana prawie w całości i muszę przyznać,że dziś już o niebo lepiej się czujętrochę kaszlu z rana i tyle.
Mój mały szkrab co raz częściej staje na nogijak tylko ma za co chwycić rączkami(oparcie,szczeble )klęka na kolanka i z kolan wstaje,dupsko się trzęsie,ale wstajeNajbezpieczni ejszy teraz jest dywan,bo tam już musi się trochę nagimnastykować,jak by tu się gdzieś doczołgać,poprzekręcać, żeby wstać

U mnie pochmurno i sypie śnieg,buuuuu

Idę coś wstawić na obiadek

Miłej niedzieli Wam życzę
__________________
D i B








Edytowane przez sylka79
Czas edycji: 2010-03-14 o 09:27
sylka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 09:34   #768
syla39
Wtajemniczenie
 
Avatar syla39
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 639
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Hejka

Ja tylko na chwileczke bo musze sie podzielic tym linkim

http://www.spoki.lv/foto-izlases/Ak-sie-berni/123578

Odezwe sie pozniej
__________________
Nasze szczęście Lenka ur.18.08.2009

syla39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 09:39   #769
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Hejka

Ja tylko na chwileczke bo musze sie podzielic tym linkim

http://www.spoki.lv/foto-izlases/Ak-sie-berni/123578

Odezwe sie pozniej
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 09:44   #770
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
dziewczyny zadna nie chcialaby takich super japonek?
Załącznik 2945941
zostala juz tylko jedna rezerwa 37
ja w japonkach beznadziejnie wygladam, bo mam dużą stopę 40
ale czekam az któras bedzie robiła platformy te wężowe
bedziesz robiła może?

a i boskie te twoje karmelowe platformy z kokarda, tylko ja w takich wysokich bym nogi połamała

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaa na zakonczenie dnia musze Wam powiedziec hit roku - TZ przyjezdza dzis z zakupow i oznajmia mi, ze kupil buciki na wiosne dla Marcela, adidasy
ja patrze a to rozmiar 28 i to jeszcze z rozowym
dodam, ze 28 moj Eryk w tamtym roku nosil


Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
nocka cala przespanabez jekow, bez placzu i bez wiercenia az sie zdziwilam jak wstalam rano i patrze ze juz przed 9.00 a Wercia dopiero oczka otworzyla ale mysle ze to dlugo nie potrwa bo zebolow nie ma ,wiec
o jak ładnie

aa czeko sluchaj wypróbowałam ten samoopalacz i musze przyznac ze jestem zadowolona. Mam mleczko, nie spray. Wchłania sie standardowo, troche rzadkie to mleczko jest, ale smaruje się ok. kolor pojawił sie po ok 4 godzinach, ale dopiero rano w zasadzie wyszedł taki ostateczny. Na mnie wygląda naturalnie ten kolor, ale pewnie na każdej skórze inaczej wyjdzie. Ja blada jestem wiec kolor mi odpowiada. mialam sie posmarować drugi raz, ale stwierdziłam, ze taki kolor mi wystarczy. Zapach, no taki samoopalaczowy, jak się posmarowałam to mocny był, ale poźniej się ulotnił i teraz minimalnie go wyczuwam. Więc myslę, że za taką cenę warto wypróbować. A i najpierw posmarowałam sobie troche brzucha, zeby sprawdzic czy uczulenia nie bede miała, bo jakos bałam sie takiego rossmannowskiego specyfiku


A tak w ogóle to Dzień Dobry wszystkim

Edytowane przez Wojtusia
Czas edycji: 2010-03-14 o 09:46
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 09:53   #771
morska
Zadomowienie
 
Avatar morska
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 634
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaa na zakonczenie dnia musze Wam powiedziec hit roku - TZ przyjezdza dzis z zakupow i oznajmia mi, ze kupil buciki na wiosne dla Marcela, adidasy
ja patrze a to rozmiar 28 i to jeszcze z rozowym
dodam, ze 28 moj Eryk w tamtym roku nosil

To pewnie jak Marcel dorośnie do tego rozmiaru, to pewnie już będzie sam wybrzydzał na różowy

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
ja ostatnio chyba na nocną zmianę pracuję ...

aaaa zapomniała się pochwaliś, że kupilismy Bartkowi statek piracki, taki dmuchany ale ma radoche!
I dobrze

Pokaż, pokaż

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Sto lat dla Tymka i Natana.
Bądźcie pociechą dla rodziców
Dziękujemy

Wiesz, że ja zapomniałam A faktycznie dzisiaj 14.

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwileczke bo musze sie podzielic tym linkim
Fuuuuuuuuj, po co ja tam wlazłam, ble.

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez sylka79 Pokaż wiadomość
Dużo zdróweczka i radości dla naszych dzisiejszych solenizantów:Tymcia i Natanka.100 Lat maluchy!!!

Miłej niedzieli Wam życzę
Dziękujemy

Wzajemnie
__________________
Trollom stop!
...................
morska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 09:53   #772
sylka79
Wtajemniczenie
 
Avatar sylka79
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 995
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Hejka

Ja tylko na chwileczke bo musze sie podzielic tym linkim

http://www.spoki.lv/foto-izlases/Ak-sie-berni/123578

Odezwe sie pozniej
Jedno słowo tylko przychodzi mi do głowy:ZGROZA
__________________
D i B







sylka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 09:57   #773
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość



aa czeko sluchaj wypróbowałam ten samoopalacz i musze przyznac ze jestem zadowolona. Mam mleczko, nie spray. Wchłania sie standardowo, troche rzadkie to mleczko jest, ale smaruje się ok. kolor pojawił sie po ok 4 godzinach, ale dopiero rano w zasadzie wyszedł taki ostateczny. Na mnie wygląda naturalnie ten kolor, ale pewnie na każdej skórze inaczej wyjdzie. Ja blada jestem wiec kolor mi odpowiada. mialam sie posmarować drugi raz, ale stwierdziłam, ze taki kolor mi wystarczy. Zapach, no taki samoopalaczowy, jak się posmarowałam to mocny był, ale poźniej się ulotnił i teraz minimalnie go wyczuwam. Więc myslę, że za taką cenę warto wypróbować. A i najpierw posmarowałam sobie troche brzucha, zeby sprawdzic czy uczulenia nie bede miała, bo jakos bałam sie takiego rossmannowskiego specyfiku
a widzisz czyli jednak warto biorac pod uwage rowniez opinie na KWC
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 09:58   #774
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Hej
Ja tylko na chwilke wpadłam sie przywitac. Gotuje obiadek a potem jedziemy w gosci.

Syla, te zdjecia są okropne. A tym rodzicom którzy pozwolili na takie fotki nic wiecej

Do pozniej.
Miłej niedzieli
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 10:09   #775
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Syla, ło matko co za link

Svi, a do czego będziesz nosiła te japonki skarpety?
ja to zawsze latem tradycyjne japonki tylko i do innych jakoś tak jestem nastawiona na nie (na mojej nodze), ale może warto...
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 10:10   #776
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Czesc
Wszystkim zycze milej niedzieli
U nas pogoda sliczna, wiec jak maly sie obudzi z porannej drzemki, to pakujemy sie do samochodu i jedziemy gdzies. Pochodzimy pewnie po plazach i klifach i zjemy gdzies lunch

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Hejka

Ja tylko na chwileczke bo musze sie podzielic tym linkim

http://www.spoki.lv/foto-izlases/Ak-sie-berni/123578

Odezwe sie pozniej

Powiem tylko tyle, ze z powodu niektorych zdjec prawie sie poplakalam. Nie rozumiem, jak autorzy tych zdjec moga uwazac je za smieszne?
W wiekszosci to tradedia, a nie komedia
Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Chciał dobrze


Witajcie
My od 5.45 na nogach Zosia miała dzisiaj ciężką noc... Obudziła się o 23.30 z takim płaczem, jak jeszcze nigdy Miała spuchnięte górne dziąsełka i ewidentnie górną wargę też, aż jej tak odstawała Posmarowałam jej żelem (cudem, bo w ogóle buźki nie chciała otworzyć), ale to prawie nic nie dało. Dopiero po czopku zasnęła z nami w łóżku i spała właśnie do 5.45, oczywiście z paroma łzawymi pobudkami po drodze Tak mi jej było szkoda... tak się wtulała przy tym bólu... Szok. No i teraz dziąsła znowu normalne i zero zębów
Ciekawe ile jeszcze takich nocy przed nami.
Miłej niedzieli
Biedna Zosia
Calusy dla was
Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
urodzila synusia

dobrze, ze juz lepiej sie czujesz

aaaaaaaaaaaaaaa na zakonczenie dnia musze Wam powiedziec hit roku - TZ przyjezdza dzis z zakupow i oznajmia mi, ze kupil buciki na wiosne dla Marcela, adidasy
ja patrze a to rozmiar 28 i to jeszcze z rozowym
dodam, ze 28 moj Eryk w tamtym roku nosil

Ubawilam sie
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 10:11   #777
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
a widzisz czyli jednak warto biorac pod uwage rowniez opinie na KWC
wlasnie opiniami na KWC sie kierowałam
ale ten deborah tez pewnie kupię
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 10:47   #778
WrednaAfrodyta
Zadomowienie
 
Avatar WrednaAfrodyta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 438
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Dziewczyny Tomuś mi dziś spadł z kanapy, tak strasznie płakał To moja wina , czuje się okropnie. Zachowuje sie normalnie i chyba nic mu nie jest, ale boje się czy oby napewno
__________________
Nasz synek Tomuś od 18.08.2009 jest już z nami
WrednaAfrodyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 10:49   #779
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

QUOTE=mariolasl;17866232]Czesc
Wszystkim zycze milej niedzieli
U nas pogoda sliczna, wiec jak maly sie obudzi z porannej drzemki, to pakujemy sie do samochodu i jedziemy gdzies. Pochodzimy pewnie po plazach i klifach i zjemy gdzies lunch
...

Biedna Zosia
Calusy dla was

[/QUOTE]


Fajnie macie

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez WrednaAfrodyta Pokaż wiadomość
Dziewczyny Tomuś mi dziś spadł z kanapy, tak strasznie płakał To moja wina , czuje się okropnie. Zachowuje sie normalnie i chyba nic mu nie jest, ale boje się czy oby napewno
Na pewno wsystko jest ok
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 10:57   #780
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez WrednaAfrodyta Pokaż wiadomość
Dziewczyny Tomuś mi dziś spadł z kanapy, tak strasznie płakał To moja wina , czuje się okropnie. Zachowuje sie normalnie i chyba nic mu nie jest, ale boje się czy oby napewno
napewno jest ok

mi co prawda Wercia nie spadla ale mialam ja na rekach a ona tak sie rusza ze masakra i uderzyla sie noskiem w moja kosc policzkowa tez grochy jej lacialy- nie dziwie sie bo i mnie policzek bolal
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.