Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :) - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-12, 19:34   #2881
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
majlenka nie martwiliśmy się z lekarzem, że jest drobny a o to, że ma zbyt mały brzuszek , do tyłu tygodniami w stosunku do reszty i za mało przybrał, tak jakby się zatrzymał wagowo i ten brzuś.. ale przytył i brzuszek powoli nadrabia do reszty
więc teraz pędzi i pewnie będzie solidny bobas
Yhym najważniejsze, że już przybiera
Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gratuluję kolejnych udanych USG i dobrze rozwijających się dzieciaczkow

Siatki centylowe pokazują prawidłową wage/wzrost w odniesieniu do wieku dziecka. No i np. 10. centyl oznacza, że 10% dzieci będzie w danym wieku mniejszych, a 90% większych. 50 centyl oznacza, że jest równo po srodku: 50% dzieci będzie mniejszych, a 50% większych. Analogicznie 90. centyl oznacza, że 90% dzieci będzie mniejszych, a tylko 10% większych
Dziękuję już rozumiem. to wg tego nasza waga jest między 10 a 50 centylem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 19:39   #2882
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
Hello



Wpadłam poinformować że zaczęłam prac 😉 i nadrabic będzie ciężko buźki 😊
Ja uprasowalam dziś kilka rampersow i koszulek i padlam coś mnie kuje w dolnej części brzucha, tez tak czasami macie? To chyba od siedzenia cały dzień przy biurku dosyć skulona... Jutro chyba wcześniej wrócę do domu, bo ciężko. Współpracownicy nie chcą bym za długo wlaczala klime, bo im za zimno... A ja jestem czerwona i mi tak duszno że oddychać nie mogę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
dostałaś jakąś informację smsową, że przyjdzie przesyłka? Mnie towar wysłali niby wczoraj i dostałam też informację na mejla, ale gdy wpisuję nr przesyłki na stronie ups to wyskakuje informacja, że szukanie nie powiodło się ile do Ciebie szła przesyłka?

ja aktualnie czekam na przesyłkę z gemini, hm, allegro- ubranka i dziś zamówiłam jeszcze otulacz bambusowy i chusteczki bambusowe jak sobie pomyślę ile jeszcze nam brakuje to aż się boję...

a co do wizyt to my też wydajemy sporo pieniędzy, bo wizyta co dwa lub trzy tygodnie i ostatnio mniej jak 250 zł nie zostawiamy, bo wizyta 120, usg 100, kiedyś wymaz 50, ktg 30 i na kolejnej znowu będzie wymaz i pewnie ktg także cool. Dodatkowo apteka duphaston i inne, wszystkie badania z krwi i moczu płatne, a ostatnio mam dodatkowe oprócz morfologii, także też idzie no i za tydzień prenatalne 220 zł i płyta 100 zł. Szkoda gadać ile to kasy i nawet nie zliczam wszystkiego .


Najważniejsze, że zdrowy mi wczoraj powiedzieli, że wszystko dobrze, tylko że drobny waży 1413 g i mam 31 tc
Może to lepiej, że drobny, to szybciej wyskoczy z brzucha

U mnie wizyta w poniedziałek, już się nie możemy doczekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Maadzialenaa Pokaż wiadomość
Moja w ostatnim dniu 32 tc. ok 1800 g także Twój wcale nie taki duży
Maadzialenaa, aż tyle? Jaki ty masz mały brzuch!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 19:45   #2883
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Ja uprasowalam dziś kilka rampersow i koszulek i padlam coś mnie kuje w dolnej części brzucha, tez tak czasami macie? To chyba od siedzenia cały dzień przy biurku dosyć skulona... Jutro chyba wcześniej wrócę do domu, bo ciężko. Współpracownicy nie chcą bym za długo wlaczala klime, bo im za zimno... A ja jestem czerwona i mi tak duszno że oddychać nie mogę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------


Może to lepiej, że drobny, to szybciej wyskoczy z brzucha

U mnie wizyta w poniedziałek, już się nie możemy doczekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------


Maadzialenaa, aż tyle? Jaki ty masz mały brzuch!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dłużej posiedzę to mnie kłuję. Staram się dużo leżeć, ale np jak idziemy na grilla do rodziców lub znajomych to szybko się zmywamy, bo sie zwijam z krzesła.




A ja nie kupowałam rampersow. Niby były ładne w promocji w hm, ale nie myślałam, żeby je stosować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez majlenka_
Czas edycji: 2016-07-12 o 19:49
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 19:53   #2884
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Jak dłużej posiedzę to mnie kłuję. Staram się dużo leżeć, ale np jak idziemy na grilla do rodziców lub znajomych to szybko się zmywamy, bo sie zwijam z krzesła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------


A ja nie kupowałam rampersow. Niby były ładne w promocji w hm, ale nie myślałam, żeby je stosować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze, musze więcej leżeć. Rampersy dostałam od siostry, ale myślę, że bardziej przydadzą się na wiosnę jak będzie cieplej chyba że do teściów, bo u nich zawsze strasznie gorąco w mieszkaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 20:03   #2885
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
witam się po wizycie.. wszystko dobrze, z tym, że mój syn waży już 1900 g
jesteśmy w ciężkim szoku.. nie spodziewałam się takiej wagi, szacowałam jakieś 1600

i widzieliśmy jego.. WŁOSY! tego też się nie spodziewałam..

jako, że ostatnio nie mam czasu na forum nie mam w ogóle orientacji ile ważą Wasze maluchy.. czy mój jest jakiś w granicach Naszych norm tutaj czy urodzę największego klocka?

jestem w 32 tc.
Super waga ☺
U mnie w 29t1d było 1780


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia

Edytowane przez kasia_wroc
Czas edycji: 2016-07-12 o 20:07
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 20:08   #2886
Shanti9087
Czerwcówka&Wrześniówka :)
 
Avatar Shanti9087
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Daleki wschód
Wiadomości: 284
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Mnie też kłuje w dole brzucha. Dziś zaczęło wieczorem to leżę od 18. Jak leżę jest ok, wstanę zaczyna się ból Na prawdę podziwiam Was w pracy i remontach, ja mam średnio siłę żyć, a coś więcej? Never.

Ale zamówiliśmy dziś łóżeczko http://www.babyblue.sklep.pl/plus-ba...0-cm,id58.html takie o W sklepie stacjonarnie. To nic, że miało być inne, z szufladą itp., ale tak nam się spodobało, że musiało być te i koniec Tylko teraz mi doradźcie czy dodatki np. organizer i ochraniacze jeśli się zdecydujmy zamawiać szare czy bardziej kontrastowo np. granatowe. Bo Tż chce grantaowe, a ja szare :P I ja mam dylemat, a mąż kona ze mnie, że nie mogę się zdecydować
__________________
13.06.2015 - Żona

09.09.2015 - Mama
Shanti9087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 20:16   #2887
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Shanti9087 Pokaż wiadomość
Mnie też kłuje w dole brzucha. Dziś zaczęło wieczorem to leżę od 18. Jak leżę jest ok, wstanę zaczyna się ból Na prawdę podziwiam Was w pracy i remontach, ja mam średnio siłę żyć, a coś więcej? Never.

Ale zamówiliśmy dziś łóżeczko http://www.babyblue.sklep.pl/plus-ba...0-cm,id58.html takie o W sklepie stacjonarnie. To nic, że miało być inne, z szufladą itp., ale tak nam się spodobało, że musiało być te i koniec Tylko teraz mi doradźcie czy dodatki np. organizer i ochraniacze jeśli się zdecydujmy zamawiać szare czy bardziej kontrastowo np. granatowe. Bo Tż chce grantaowe, a ja szare :P I ja mam dylemat, a mąż kona ze mnie, że nie mogę się zdecydować
u nas też będzie białe i właśnie mam problem z ochraniaczami i pościelą. Co pokażę mężowi to mu się podoba, więc mi w tym nie pomaga i muszę liczyć na swój gust. Podobają mi się szaro/niebieskie i granatowe i nie wiem czy ochraniacze z poduszek czy takie cienkie. Masz już coś upatrzonego? my w sypialni mamy beżowe ściany i całkiem szary komplet chyba nie będzie pasował, nie wiem...
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 20:17   #2888
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

OPTYMISTKA masakra co za lekarka. Ja wizyty teraz mam co 2 tyg. A ona powinna ci kogoś polecić na zastępstwo. Co za głupie babsko.

LUKRECJANA zdrówka dla córy.

BUTTERFLY gratuluje dużego już dziecia.

Polta, Optymistka kocham remonty ale nie będąc w ciąży.

Dziś to straszne szlifowanie. Syf okropny. A jutro znowu to samo bo było kilka niedociągnięć. Ale kurde trochę się boję jak stercze na tej drabinie że fikne.
Jak się jutro z tym uporamy to popołudniu robię 1 malowanie wszystkiego na biało.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 20:26   #2889
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Shanti9087 Pokaż wiadomość
Mnie też kłuje w dole brzucha. Dziś zaczęło wieczorem to leżę od 18. Jak leżę jest ok, wstanę zaczyna się ból Na prawdę podziwiam Was w pracy i remontach, ja mam średnio siłę żyć, a coś więcej? Never.

Ale zamówiliśmy dziś łóżeczko http://www.babyblue.sklep.pl/plus-ba...0-cm,id58.html takie o W sklepie stacjonarnie. To nic, że miało być inne, z szufladą itp., ale tak nam się spodobało, że musiało być te i koniec Tylko teraz mi doradźcie czy dodatki np. organizer i ochraniacze jeśli się zdecydujmy zamawiać szare czy bardziej kontrastowo np. granatowe. Bo Tż chce grantaowe, a ja szareI ja mam dylemat, a mąż kona ze mnie, że nie mogę się zdecydować
Ja bym widziała pościel i ochraniacz w kolorze białych gwiazdek na szarym tle my mamy takie, z allegro. Ale nie wiem czy chcesz mieć wszystko szare. Granat też fajnie pasuje zawsze można kupić dwa na zmianę, jakby jedno ubrudzilo albo po prostu poszło się prac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 20:28   #2890
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Aha jeśli chodzi o wydatki w ciąży na lekarza to nic nie wydałam bo chodzę na nfz. Mój wydatek to tylko witaminy żelazo i magnez. Tak więc podziwiam wasze typu 200 co 2 tyg.

Zmierzyłam się dziś i wiecie co w brzuchu już 101 cm.
Za to udo 54 a miałam ponad 60 jakieś cuda się dzieją. Spodnie dresowe które opięte miałam przed ciążą spadają mi właśnie z dupy i nogawki mam takie szerokie że szok.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 20:29   #2891
Shanti9087
Czerwcówka&Wrześniówka :)
 
Avatar Shanti9087
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Daleki wschód
Wiadomości: 284
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

majlenka mi się podobają biało szare w gwiazdki albo w zygzagi, a mężowi biało granatowe gwiazdki :P jeszcze na nic konkretnego się nie zdecydowałam, ale jak będą ochraniacze to na pewno te cienkie, a nie z poduszek. Właśnie łóżeczko jest białe z szarymi szczebelkami i chciałabym pod kolor polecieć :P A mąż mi gada, że małe dziecko to trochę koloru dorzucić i mnie wybił z rytmu.

Na prawdę nigdy zdecydowana nie byłam, ale teraz to już w ogóle nie umiem podejmować decyzji

Edit: Fortuna doczytałam i w sumie doradzasz tak jak mi się właśnie podoba z tymi gwiazdkami :P
__________________
13.06.2015 - Żona

09.09.2015 - Mama

Edytowane przez Shanti9087
Czas edycji: 2016-07-12 o 20:31
Shanti9087 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 20:38   #2892
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Shanti9087 Pokaż wiadomość
majlenka mi się podobają biało szare w gwiazdki albo w zygzagi, a mężowi biało granatowe gwiazdkijeszcze na nic konkretnego się nie zdecydowałam, ale jak będą ochraniacze to na pewno te cienkie, a nie z poduszek. Właśnie łóżeczko jest białe z szarymi szczebelkami i chciałabym pod kolor poleciećA mąż mi gada, że małe dziecko to trochę koloru dorzucić i mnie wybił z rytmu.

Na prawdę nigdy zdecydowana nie byłam, ale teraz to już w ogóle nie umiem podejmować decyzji

Edit: Fortuna doczytałam i w sumie doradzasz tak jak mi się właśnie podoba z tymi gwiazdkami :P
Ja właśnie takie mam, tylko ze brązowe łóżeczko jutro skończę prasowac i zmontuje ochraniacze na łóżeczko i przescieradelko, to wam pokaże efekt końcowy ale myślę, że będzie ładnie, w sypialni czyli kąciku dla Małej mamy jasnoszare ściany, więc myślę, że będzie pasować

PS mam też taki przybornik, szaro biały w gwiazdki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 20:50   #2893
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

A takie gwiazdki jak w załączniku? 1468353041946.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 20:51   #2894
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Ja właśnie takie mam, tylko ze brązowe łóżeczko jutro skończę prasowac i zmontuje ochraniacze na łóżeczko i przescieradelko, to wam pokaże efekt końcowy ale myślę, że będzie ładnie, w sypialni czyli kąciku dla Małej mamy jasnoszare ściany, więc myślę, że będzie pasować

PS mam też taki przybornik, szaro biały w gwiazdki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekamy na zdjęcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 21:03   #2895
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Thumbs down Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

NO nie dane mi dzis napisac co chwile sie cos wiesza talet pada

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Monti doczytalam ze u gina ok tak?

Optymistka wspoczuje podejscia chamstwo!!!

Beti brawa za sprawny remont

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Fortunka mieszkaniec daje znaki ze czas zwolnic ty z Polta tylko na pracowym boju !??

Polta brawa za szycie kolejny raz

Shanti mi tez sie nic nie chce mowilam sobie ze bede miec czas to porzadki w szafkach porobie bede piec taaa zawieszona jestem tylko czekam do wrzesnia by mala byla zdrowa z nami ale w piatek pierwszy raz upieklam jagodzianki nom dupe urywaly takie byly pyszne
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 21:06   #2896
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Aha jeśli chodzi o wydatki w ciąży na lekarza to nic nie wydałam bo chodzę na nfz. Mój wydatek to tylko witaminy żelazo i magnez. Tak więc podziwiam wasze typu 200 co 2 tyg.

Zmierzyłam się dziś i wiecie co w brzuchu już 101 cm.
Za to udo 54 a miałam ponad 60 jakieś cuda się dzieją. Spodnie dresowe które opięte miałam przed ciążą spadają mi właśnie z dupy i nogawki mam takie szerokie że szok.
też podziwiam wydatki na lekarzy... u nas do tej pory to 2200zł za nifty (i święty spokój od 10 tygodnia, to był chyba najlepszy wydatek ) i ostatnio 280zł za ponadprogramowe USG u specjalisty. reszta w ramach pakietu, czyli 10zł miesięcznie no i witaminki, czyli średnio 40zł miesięcznie. to się w 3 tysiącach zmieszczę do końca wyprawka gdzieś pewnie drugie tyle ze wszystkim, dużo to wychodzi...
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 21:06   #2897
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Ja uprasowalam dziś kilka rampersow i koszulek i padlam coś mnie kuje w dolnej części brzucha, tez tak czasami macie? To chyba od siedzenia cały dzień przy biurku dosyć skulona... Jutro chyba wcześniej wrócę do domu, bo ciężko. Współpracownicy nie chcą bym za długo wlaczala klime, bo im za zimno... A ja jestem czerwona i mi tak duszno że oddychać nie mogę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------


Może to lepiej, że drobny, to szybciej wyskoczy z brzucha

U mnie wizyta w poniedziałek, już się nie możemy doczekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------


Maadzialenaa, aż tyle? Jaki ty masz mały brzuch!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fortuna Ty szoruj w końcu na l4!!!
Tak, właśnie po to byłam ostatnio u mojego Gina w szpitalu na dodatkowym USG bo on też twierdził, że coś mam za mały ten brzuch, a tu jednak, nie wiem, gdzie, gdzieś się mieści ta Mała, która wcale nie jest taka mała

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Aha jeśli chodzi o wydatki w ciąży na lekarza to nic nie wydałam bo chodzę na nfz. Mój wydatek to tylko witaminy żelazo i magnez. Tak więc podziwiam wasze typu 200 co 2 tyg.

Zmierzyłam się dziś i wiecie co w brzuchu już 101 cm.
Za to udo 54 a miałam ponad 60 jakieś cuda się dzieją. Spodnie dresowe które opięte miałam przed ciążą spadają mi właśnie z dupy i nogawki mam takie szerokie że szok.
Ja też mam 101 cm, a wszyscy mówią, jak wyżej, że mam mały brzuch...
A w udach też mi się wydaje, że schudłam, ale nie mam porównania bo wcześniej ich nie mierzyłam
__________________
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 21:14   #2898
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Maadzialenaa Pokaż wiadomość
Fortuna Ty szoruj w końcu na l4!!!
Tak, właśnie po to byłam ostatnio u mojego Gina w szpitalu na dodatkowym USG bo on też twierdził, że coś mam za mały ten brzuch, a tu jednak, nie wiem, gdzie, gdzieś się mieści ta Mała, która wcale nie jest taka mała



Ja też mam 101 cm, a wszyscy mówią, jak wyżej, że mam mały brzuch...
A w udach też mi się wydaje, że schudłam, ale nie mam porównania bo wcześniej ich nie mierzyłam
Fajnie macie z tymi udami. Zazdroszczę bo u mnie przed ciążą się nie stykały, a teraz obcierają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 21:33   #2899
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Fortuna,my tez mamy wizyte w pon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 21:48   #2900
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Aha jeśli chodzi o wydatki w ciąży na lekarza to nic nie wydałam bo chodzę na nfz. Mój wydatek to tylko witaminy żelazo i magnez. Tak więc podziwiam wasze typu 200 co 2 tyg.

Zmierzyłam się dziś i wiecie co w brzuchu już 101 cm.
Za to udo 54 a miałam ponad 60 jakieś cuda się dzieją. Spodnie dresowe które opięte miałam przed ciążą spadają mi właśnie z dupy i nogawki mam takie szerokie że szok.
Ja mam 106...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 06:42   #2901
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Hej☺
Ja dziś od 5:30 nie spie😊
Już po sniadanku
Maleństwo dokazuje ☺


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 06:59   #2902
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Dzień dobry gimnastyka na 10, później do pracy, później do ginki po miesiącu
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 07:23   #2903
Wilanka
Rozeznanie
 
Avatar Wilanka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 814
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Dzień dobry, wita się córka marnotrawna. Cały czas powoli Was nadrabialam, ale momentami ciężko było, bo lecicie jak szalone. Nie miałam za bardzo czasu żeby się odezwać, a jak już chciałam coś napisać to tak szybko tematy się zmieniały, że się gubilam. U mnie takie przeboje, że mąż na L4 3 tygodnie z powodu kręgosłupa, czyli remont stanął, a jak zobaczyłam wypłatę to nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać. Dodatkowo ząb zaczął mnie tak boleć, że cała noc spędziłam siedząc nad umywalka, bo jedyne co pomagało to płukanie zimna woda co 1,5-2minuty bo inaczej płakałam z bólu. Okazało się, że w 3-kanalowym zebie w dwóch miałam zgorzele a w jednym zapalenie i aktualnie jestem w trakcie kanałówki. Samochód się nam popsuł i poleciało kasy, że szkoda mówić. Po prostu szczerze miałam dość tego wszystkiego.
Z dobrych info, to w czwartek byłam na wizycie, to był 31t5d i malutka miała 1857g <3
Ja za wizytę płacę 120zl zawsze. Teraz mam za 3 tygodnie i gin powiedział, że mam zrobić ostatnie już mocz i morfologie a on mi pobierze wymaz na gbsa.
Z wyprawki muszę kupić jeszcze pościel do łóżeczka, staniki do karmienia i koszule nocne i chyba bede miała wszystko, pranie i prasowanie jeszcze przede mną.
Cieszę się że Was ok, cały czas trzymałam kciuki za te problemy szyjkowe, cukrowe, pobyty szpitalne i wizyty.
Myślę, że teraz będę się już na bieżąco odzywać. Miłego dnia Wam życzę :-*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wilanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 07:28   #2904
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
A takie gwiazdki jak w załączniku? Załącznik 6533146

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śliczne U mnie bardzo podobne, po pracy porobię fotki
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 07:29   #2905
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Wilanka Pokaż wiadomość
Dzień dobry, wita się córka marnotrawna. Cały czas powoli Was nadrabialam, ale momentami ciężko było, bo lecicie jak szalone. Nie miałam za bardzo czasu żeby się odezwać, a jak już chciałam coś napisać to tak szybko tematy się zmieniały, że się gubilam. U mnie takie przeboje, że mąż na L4 3 tygodnie z powodu kręgosłupa, czyli remont stanął, a jak zobaczyłam wypłatę to nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać. Dodatkowo ząb zaczął mnie tak boleć, że cała noc spędziłam siedząc nad umywalka, bo jedyne co pomagało to płukanie zimna woda co 1,5-2minuty bo inaczej płakałam z bólu. Okazało się, że w 3-kanalowym zebie w dwóch miałam zgorzele a w jednym zapalenie i aktualnie jestem w trakcie kanałówki. Samochód się nam popsuł i poleciało kasy, że szkoda mówić. Po prostu szczerze miałam dość tego wszystkiego.
Z dobrych info, to w czwartek byłam na wizycie, to był 31t5d i malutka miała 1857g <3
Ja za wizytę płacę 120zl zawsze. Teraz mam za 3 tygodnie i gin powiedział, że mam zrobić ostatnie już mocz i morfologie a on mi pobierze wymaz na gbsa.
Z wyprawki muszę kupić jeszcze pościel do łóżeczka, staniki do karmienia i koszule nocne i chyba bede miała wszystko, pranie i prasowanie jeszcze przede mną.
Cieszę się że Was ok, cały czas trzymałam kciuki za te problemy szyjkowe, cukrowe, pobyty szpitalne i wizyty.
Myślę, że teraz będę się już na bieżąco odzywać. Miłego dnia Wam życzę :-*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj współczuję problemów zębowych 😕
I pozostałych problemów zdrowotno-remontowych

Super ze córcia na się dobrze i ładnie przybiera na wadze 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 07:44   #2906
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Witam sie i ja po calej nocy przewalania z boku na bok. Snu moze 3 godziny. Jeszcze koszmary mi sie snily. Dobrze, ze mloda aktywna to nie panikowalam po obudzeniu.

Wczoraj bylismy w meksykanskiej knajpie wieczorem i chyba za duzo i zbyt ciezko na noc juz dla mnie.

Fortuna,
mialam ci wczoraj napisac, ale mi ucieklo. Na wizycie pod koniec czerwca moja gin, ktora jest za praca w ciazy, powiedziala, ze juz nie bedzie ze mna dyskutowac. Czas na zwolnienie i odpoczynek i koniec. Bo szyjka, bo twardniejacy brzuch plus upaly.
A teraz jestem juz mega zadwolona. Odpoczywam, wszystko na spokojnie zalatwiam i ani jednego dnia sie nie nudzilam. Brzucha przy komputerze nie zgniatam i duzo lepiej sie czuje. Jesli nie musisz pracowac, a z tego, co piszesz tez jest ci juz ciezko, to pomysl nad tym zwolnieniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 08:00   #2907
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Hej noc o wiele lepsza niz ostatnio.
Asiaczek,kciuki za wizyte.
Wilanka, super ze sie odezwalas i z dziedziusiem jest wszystko Ok. Wspolczuje tych problemow,jak sie cos sypie to hurtowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 08:01   #2908
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Witam sie po przedłużonym weekendzie. Wczoraj wróciliśmy i w ogarnialismy tym razem iglaki na tarasie. Dzisiaj czeka nas kolejna wycieczka do sklepów budowlanych i jakże by inaczej, do Ikei.
Przygotowanie wyprawki w toku- wczoraj w Pepco kupiłam pieluszki. Zostalo mi jeszcze ogarnięcie Gemini, materacyka.. Oj mam nadzieje, ze tyle, choć pewnie więcej wyjdzie w praniu
Buziaki i miłego dnia Wrześnióweczki!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 08:30   #2909
Shanti9087
Czerwcówka&Wrześniówka :)
 
Avatar Shanti9087
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Daleki wschód
Wiadomości: 284
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

witam się i ja. Ja dla odmiany spałam dziś 1h ;/ Od 1 do 2 przysnęłam, a tak cała noc przemęczona. Dziś mąż ma wolne to trochę mamy załatwiania na mieście. Ale może się przemęczę cały dzień to tej nocy będę spała.
__________________
13.06.2015 - Żona

09.09.2015 - Mama
Shanti9087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 08:58   #2910
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Polta Pokaż wiadomość
Witam sie i ja po calej nocy przewalania z boku na bok. Snu moze 3 godziny. Jeszcze koszmary mi sie snily. Dobrze, ze mloda aktywna to nie panikowalam po obudzeniu.

Wczoraj bylismy w meksykanskiej knajpie wieczorem i chyba za duzo i zbyt ciezko na noc juz dla mnie.

Fortuna,
mialam ci wczoraj napisac, ale mi ucieklo. Na wizycie pod koniec czerwca moja gin, ktora jest za praca w ciazy, powiedziala, ze juz nie bedzie ze mna dyskutowac. Czas na zwolnienie i odpoczynek i koniec. Bo szyjka, bo twardniejacy brzuch plus upaly.
A teraz jestem juz mega zadwolona. Odpoczywam, wszystko na spokojnie zalatwiam i ani jednego dnia sie nie nudzilam. Brzucha przy komputerze nie zgniatam i duzo lepiej sie czuje. Jesli nie musisz pracowac, a z tego, co piszesz tez jest ci juz ciezko, to pomysl nad tym zwolnieniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki Polta za radę, masz w pełni rację, dla dobra Małej zwijam się do domu od przyszłego tygodnia
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-09 15:44:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.