Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :) - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-29, 19:32   #4441
deraa
Raczkowanie
 
Avatar deraa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 190
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Powiem, że u mnie źle o tyle, że entuzjazmem przyjęłam pomysł Teściowej, żeby przedłużyć sobie weekendowy pobyt u niej o jeden dzień, bo ma urlop w poniedziałek i mogłaby spędzić ten czas z wnuczką. Dla mnie to pół dnia spokoju. Tak jak zawsze przebieram nogami do domu, tak teraz jestem uszczęśliwiona.

Mi paznokcie maluje Tż Nie wiem jak dawałam sobie radę w pierwszej ciąży i jak mogłam na nic nie marudzić. Może kwestia tego, że córka wcześnie była ulokowana nisko... Dopiero teraz wiem co to są nóżki szukające miejsca pod żebrami

Cytat:
Napisane przez rybka15035 Pokaż wiadomość
U mnie też trzeba mieć kubek i sztućce.
Jeszcze czytałam o ręcznikach papierowych żeby nimi się wycierać w wiadomych miejscach, chociaż nie wiem czy wycieranie będzie w ogóle możliwe.
Butelka z dziubkiem będzie po wypiciu wody przeznaczonej na poród, więc drugiej już nie biorę.
Poza tym właśnie mam pytanie do doświadczonych mam jak dbać o swoje krocze po porodzie? W sensie jak je myć i czym?
Miałam pęknięcie, chyba nie najmniejsze. Samo w sobie nic strasznego Przemywane przy każdej wizycie w toalecie wodą, po wierzchu i lekko płynem do higieny intymnej - u nas polecali używanie tego samego z którego korzystałyśmy w czasie ciąży. Na koniec przelanie Tantum Rosa i suszenie. U nas były chusteczki w podajnikach, więc nie potrzebowałam ręczników, gdzieś wyczytałam że do suszenia można też używać suszarki i w domu to okazało się faktycznie cudne rozwiązanie. Mi akurat trafiło się wracać do szpitala w 5 dobie po porodzie i suszarka była już w walizce

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Jestem od wieczora na niezlej adrenalinie. Dlugo by opowiadać. Pakowalam soe pól nocy i dzis chce skończyć. Wyprowadzamy się ze stancji, do nie skończonego mieszkania...Wszystko na wariata. Klucze mamy oddać w niedziele. Właścicielka stancji strasznie mnie zdenerwowała wiec nie zostanę tu dluzej. No way!
Powodzenia bez zbytniego forsowania! Nie szalej chociaż później przy rozpakowywaniu na miejscu

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
Fav, chyba tylko we dwie jesteśmy na wielorazówkowym placu boju aktualnie zgłębiam wiedzę z grupy na fb "Pieluchy Wielorazowe oraz NHN" i szczerze mówiąc już głupieję z nadmiaru możliwości^^'
na początek chcę spróbować z kilkoma otulaczami, ze 3-4 sztuki i do tego albo ręczniczki ikeowe te malutkie, albo wkłady, albo tetra i zobaczymy co się będzie najlepiej sprawdzać.

ale to może lepiej na wątek "Eko mama" się przenieśmy, bo tu to utoniemy
Ja mam otulacz Kokosi i ręczniczki Ikea, dla mnie to bardzo fajny zestaw, ale bazować będziemy na jednorazówkach, więc u nas będzie to rozwiązanie zamienne

Natka Cudnie! Udanego pobytu!
deraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 19:36   #4442
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Bo obliczali mi termin porodu z usg bo mialam nieregularne miesiaczki i pisałam najpierw tu, potem obliczyli mi na 27.08, potem na 20 a ostatecznie 27. XD więc bliżej mi do wrześniowek było. No i czytam was na bieżąco

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję rozwiązania
Jak się czujecie z malenstwem?
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 19:37   #4443
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Mnie farbuje maz wiec mam te usluge nie wychodzac z domku
Fortuna, na tym etapie ciazy ja bym nie poszla na wesele,chyba,ze to by byl ktos bardzo wazny dla mnie. Bylam na weselu w 6 miesiacu i dziekuje,nigdy wiecej wesel w ciazy.
Leany w superpharmie ten Uriage czesto bywa w dobrej cenie,lub w aptece mozesz kupic



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 19:38   #4444
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Bo obliczali mi termin porodu z usg bo mialam nieregularne miesiaczki i pisałam najpierw tu, potem obliczyli mi na 27.08, potem na 20 a ostatecznie 27. XD więc bliżej mi do wrześniowek było. No i czytam was na bieżąco

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To gratulacje! I tak się dużo przesunęło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 19:41   #4445
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
Przyszły mi włóczki
Zaczęłam kocyk na drutach

Beti brawo! Tak trzymaj z tym dyrygowaniem

Polta ja wybrałam w końcu Madalińskiego, tam chyba jest najwyższy stopień. Długo się zastanawiałam czy tam czy Piaseczno, ale stwierdziłam, że w razie W wolę wyższą referencyjność, chociaż nie mam żadnych dolegliwości.

navioe - jak maleństwo?
Tylko ja najblizej mam Miedzylesie, a nie slyszalam zadnej dobrej opinii o nim. Gin mowila o Karowej, Zelaznej i Instytucie Matki i Dziecka. Na Zelazna nie chce, bo nie potrzebny mi dodatkowy stres, czy mnie przyjma. W reszcie nie wiem nawet, jakie sa warunki, ale Instytut chyba ma mocno srednie.
Musimy przemyslec sprawe.

Maz zobaczyl lwa ze skip hop i sie zakochal. A mieliśmy nie kupowac zabawek na razie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 19:46   #4446
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez deraa Pokaż wiadomość

Mi paznokcie maluje Tż Nie wiem jak dawałam sobie radę w pierwszej ciąży i jak mogłam na nic nie marudzić. Może kwestia tego, że córka wcześnie była ulokowana nisko... Dopiero teraz wiem co to są nóżki szukające miejsca pod żebrami
Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Mnie farbuje maz wiec mam te usluge nie wychodzac z domku
Jeej chciałabym zobaczyć jak mąż maluje mi paznokcie albo farbuje włosy... jedynie co to mogę popatrzyć jak odkurza, myje podłogi albo czyści prysznic
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 19:48   #4447
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Dziewczyny,mi tez sie nie chce nigdzie wychodzic, nie czuje sie dobrze w swoim ciele powinnam sie ruszac bo kg leca w gore,ale takie opory mam,ze szok.....
Ja mam wlosy do pasa i w 1 trym. chcialam je ściąć bo nie mialam sily na pielegnacje, ale jakos przetrwalam i sa nadal ze mna zobaczymy co bedzie sie dziac po porodzie.
Natka,super widoki, milego odpoczynku



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 19:49   #4448
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Jeej chciałabym zobaczyć jak mąż maluje mi paznokcie albo farbuje włosy... jedynie co to mogę popatrzyć jak odkurza, myje podłogi albo czyści prysznic
Moze wystarczy poprosic
Moj mi zmywal paznokcie ostatnio i pomagal w depilacji (co jednak bylo lekko krepujace, ale nadal lepsze niz leczenie ran).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 19:55   #4449
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Polta Pokaż wiadomość
Tylko ja najblizej mam Miedzylesie, a nie slyszalam zadnej dobrej opinii o nim. Gin mowila o Karowej, Zelaznej i Instytucie Matki i Dziecka. Na Zelazna nie chce, bo nie potrzebny mi dodatkowy stres, czy mnie przyjma. W reszcie nie wiem nawet, jakie sa warunki, ale Instytut chyba ma mocno srednie.
Musimy przemyslec sprawe.

Maz zobaczyl lwa ze skip hop i sie zakochal. A mieliśmy nie kupowac zabawek na razie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z Żelazną stwierdziłam to samo, poza tym dla mnie dalej. Z IMID mam ginkę, ale kiepski dojazd i lokalowo rzeczywiście mają słabo, ale za to słyszałam, że opieka dobra.
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 19:56   #4450
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez deraa Pokaż wiadomość
Powiem, że u mnie źle o tyle, że entuzjazmem przyjęłam pomysł Teściowej, żeby przedłużyć sobie weekendowy pobyt u niej o jeden dzień, bo ma urlop w poniedziałek i mogłaby spędzić ten czas z wnuczką. Dla mnie to pół dnia spokoju. Tak jak zawsze przebieram nogami do domu, tak teraz jestem uszczęśliwiona.

Mi paznokcie maluje Tż Nie wiem jak dawałam sobie radę w pierwszej ciąży i jak mogłam na nic nie marudzić. Może kwestia tego, że córka wcześnie była ulokowana nisko... Dopiero teraz wiem co to są nóżki szukające miejsca pod żebrami



Miałam pęknięcie, chyba nie najmniejsze. Samo w sobie nic strasznego Przemywane przy każdej wizycie w toalecie wodą, po wierzchu i lekko płynem do higieny intymnej - u nas polecali używanie tego samego z którego korzystałyśmy w czasie ciąży. Na koniec przelanie Tantum Rosa i suszenie. U nas były chusteczki w podajnikach, więc nie potrzebowałam ręczników, gdzieś wyczytałam że do suszenia można też używać suszarki i w domu to okazało się faktycznie cudne rozwiązanie. Mi akurat trafiło się wracać do szpitala w 5 dobie po porodzie i suszarka była już w walizce



Powodzenia bez zbytniego forsowania! Nie szalej chociaż później przy rozpakowywaniu na miejscu



Ja mam otulacz Kokosi i ręczniczki Ikea, dla mnie to bardzo fajny zestaw, ale bazować będziemy na jednorazówkach, więc u nas będzie to rozwiązanie zamienne

Natka Cudnie! Udanego pobytu!
niezły patent z wykorzystaniem Tżta w formie pedikiurzysty

ooo, z Kokosi masz otulacz wełniany czy PUL? bo właśnie ta firma mnie najbardziej przekonuje

Cytat:
Napisane przez Polta Pokaż wiadomość
Tylko ja najblizej mam Miedzylesie, a nie slyszalam zadnej dobrej opinii o nim. Gin mowila o Karowej, Zelaznej i Instytucie Matki i Dziecka. Na Zelazna nie chce, bo nie potrzebny mi dodatkowy stres, czy mnie przyjma. W reszcie nie wiem nawet, jakie sa warunki, ale Instytut chyba ma mocno srednie.
Musimy przemyslec sprawe.

Maz zobaczyl lwa ze skip hop i sie zakochal. A mieliśmy nie kupowac zabawek na razie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hmmm, no ja myślałam o Międzylesiu, raczej spoko opinie ma. no i polecała mi ginka u której robiłam test nifty, bierze tam dyżury i mówi że opieka jest bardzo sensowna, nie to co obróbka taśmowa pacjentek na Żelaznej czy Karowej. o Karowej mam dobre opinie od kuzynki, która tam urodziła dwójkę dzieci, ale ona miała planowane cesarki, podobno tam też mają problem z obłożeniem i zdarza się że odsyłają pacjentki. a tego bym chyba nie przeżyła :/
w sumie wyboru dokonałam dzięki temu, że Lea mnie namówiła na szkołę rodzenia na Solcu no i tam bliziutko. jeśli nie będzie większych problemów to planuję tam rodzić

a w temacie jęczenia - jak pierwsze 2 trymestry czułam się koszmarnie, tak teraz o dziwo jest nieźle żadnej w tym logiki. stopy mi puchną minimalnie, pierścionek też muszę jednak pod zimną wodą zdejmować, młody ciśnie na spojenie i wszystkie te nieszczęsne narządy, na których jego łepek się opiera. ale mimo wszystko samopoczucie ogólnie mam niezłe.

do pośmiania się: dziś udaliśmy się z Tżtem do urzędu stanu cywilnego, by mógł uznać ojcostwo swego jeszcze nienarodzonego dziecka (a potem samodzielnie odwalać całą papierologię ). najpierw jedna pani nas przyjęła, bierze dowodziki, zaświadczenie, spisuje dane, zadaje różne pytania i w końcu zadała pytanie o to, jakie nazwisko ma mieć dziecko. na co my się patrzymy po sobie, bo dyskusja trwała już ładnych parę miesięcy i żadne z nas nie chciało odpuścić babeczka zobaczyła jacy spłoszeni jesteśmy, mówi że to można i po urodzeniu uznać, ale to wtedy oboje musimy latać i załatwiać wszystko, a w połogu to ja jednak planuję leżeć. Tż już sięga po monetę, żeby rzucić, bo mówię, że niech będzie jego decyzjaXD widzę, że się urzędniczka już trochę niecierpliwi, to wzięłam, wpisałam, będzie po tatusiu.
ciekawe jak często się takie świry jak my zdarzają w urzędzie
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy

Edytowane przez nelyen
Czas edycji: 2016-07-29 o 20:03
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 19:59   #4451
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Polta Pokaż wiadomość
Moze wystarczy poprosic
Moj mi zmywal paznokcie ostatnio i pomagal w depilacji (co jednak bylo lekko krepujace, ale nadal lepsze niz leczenie ran).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haha prędzej da pieniądze i powie żebym szła do kosmetyczki, ale kiedyś to sprawdzę mówiłam mu jakiś miesiąc temu, że depiluję się na gapę, bo już nie widzę i że do porodu to on mnie będzie depilować
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 20:00   #4452
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

A jeszcze, co do akceptacji. Ja mam na stale problem, bo jestem gruba i niewiele umiem z tym zrobic. Teraz niby nie tyje wcale, ale rozstepy mi sie pojawily, a biust zrobil sie ciezszy i brzydszy.
Tylko caly czas mam gdzies w glowie, ze moj maz mnie akceptuje w 100%. Pytalam, czy mu nie przeszkadzaja te rozstepy to mi powiedzial, ze wcale, bo oznaczaja, ze w srodku rosnie jego dziecko.

Nikaniki,
niezaleznie od tego, jakie zmiany widzisz w sobie - twoj mezczyzna nie powinien sie tak zachowywac i naleza mu sie baty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 20:02   #4453
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Polta,gratki wizyty.
Beti i tak ma byc,Ty lezysz a faceci robia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 20:06   #4454
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
Z Żelazną stwierdziłam to samo, poza tym dla mnie dalej. Z IMID mam ginkę, ale kiepski dojazd i lokalowo rzeczywiście mają słabo, ale za to słyszałam, że opieka dobra.
Opieka dobra, bo drzwi obok porodowki jest sala operacyjna. Oni obsługuja większość trudnych porodow z koniecznoscia natychmiastowej operacji dziecka. Nie wydaje mi sie, zeby dziecko z ciazy cukrzycowej wymagalo az takiej opieki. Tym bardziej, ze na razie wszystie badania malej i moje sa idealne (tylko ta cukrzyca sie przypaletala).
Poszukam jeszcze i moze zadzwonie do praskiego dopytac.
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 20:09   #4455
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
haha prędzej da pieniądze i powie żebym szła do kosmetyczki, ale kiedyś to sprawdzę mówiłam mu jakiś miesiąc temu, że depiluję się na gapę, bo już nie widzę i że do porodu to on mnie będzie depilować
U nas na rozmowach sie skonczylo. Jednak wole sama sie depilowac,z lusterkiem,i malowac paznokcie u nog. Jakies opory mam, wiem smieszne to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 20:18   #4456
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

nelyen - niezła historia z USC podjęłaś szybką męską decyzję

Ja z goleniem radzę sobie na razie sama bez większych akrobacji. Nie wiem czy mąż by się na to pisał, nie pytałam
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 20:31   #4457
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
nelyen - niezła historia z USC podjęłaś szybką męską decyzję

Ja z goleniem radzę sobie na razie sama bez większych akrobacji. Nie wiem czy mąż by się na to pisał, nie pytałam
Z maszynka bym sobie poradzila, a z trymerem juz gorzej. Dziala wolniej, trzeba wracac, a ja nie widze. Maz oporow nie ma zadnych i byl cały zachwycony. Ja mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Nelyen,
a jak warunki w tym Międzylesiu?
O Solcu tez myslalam i Inflanckiej. Bylam juz zdecydowana, a teraz mam metlik.

Przynajmniej macie papierologie za soba. I chyba czesciej dzieci maja nazwiska po tatusiach.
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 20:44   #4458
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Polta Pokaż wiadomość
Z maszynka bym sobie poradzila, a z trymerem juz gorzej. Dziala wolniej, trzeba wracac, a ja nie widze. Maz oporow nie ma zadnych i byl cały zachwycony. Ja mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Nelyen,
a jak warunki w tym Międzylesiu?
O Solcu tez myslalam i Inflanckiej. Bylam juz zdecydowana, a teraz mam metlik.

Przynajmniej macie papierologie za soba. I chyba czesciej dzieci maja nazwiska po tatusiach.
warunki lokalowe podobno mocno zabytkowe ale to tylko powtarzam zasłyszane, nie byłam. chciałam tam do szkoły rodzenia iść, ale akurat nic nie ruszało do końca lipca, to wybrałam Solec.
o Inflanckiej też nie najlepsze opinie widziałam :/ ale to jak wszędzie, trzeba wyważyć co dla nas ważniejsze.

z nazwiskiem to owszem, częściej właśnie po tacie się daje, bo tradycja, ale od kiedy pamiętam Tż mówił, że nie przepada za swoim, a tu go naszło na przedłużanie rodu jakby była dziewczynka to pewnie by mu się nie chciało dyskutować. podwójnym nie pokaramy młodego, bo by miał potem hardcore z podpisywaniem się siedmioma sylabami no nic, postanowione.
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 21:03   #4459
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
dziewczyny jeżeli pokój mam w jabłoni taki kolor https://www.bodzio.pl/grzes-31

ściana beżowa

to które łóżeczko wziąć? bo te co chciałam jest niedostępne i już nie będzie.. druga opcja była za ciemna..
czy wziąć białe.. http://allegro.pl/biale-lozeczka-z-s...085875218.html

czy te http://allegro.pl/lozeczka-teak-z-sz...152918067.html

białe będzie się odznaczać, ale przy tym drugim się boję, żeby nie było za ciemne.. nie chcemy ciemnego, bardzo nie chcemy.. (typu wenge) chciałabym coś podobnego do mebli, i WYDAJE mi sie, że to jest podobny kolor.. ale muszę poznać inne zdanie, bo zwariuje..
Bralabym białe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 21:07   #4460
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Ja też już zapomniałam co to sex

Ja ogólnie też już zaczynam się sama ze sobą źle czuć, nastąpiły duże zmiany w moim ciele, które średnio toleruje Ale wiem, że jak urodzę to wszystko minie, więc cierpliwie czekam
Mąż śmiał się dzisiaj ze mnie, bo zawsze pakowałam mnóstwo rzeczy, a teraz tylko to w co wchodzę A że jest już tego niewiele to i torba nie była tak jak zwykle wypchana.

My już w Karpaczu, jest pięknie, posyłam Wam widok z balkonu



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo Karpacz jest piękny - korzystajcie

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Cześć

Wczoraj wylazłam ze szpitala dopiero po 14. Grzecznie leżałam do 18. A potem biegiem na zakupy do leroy. Kupiłam panele, farby i inne duperele. Podjechaliśmy do mnie do domu robić kolejną rozpierduchę.
Zozwalili cały duży pokój.
Ja leżałam i dyrygowałam tylko.

Dziś rano byłam u swojego gin. Jest ok. Idzie na urlop do 15.08 a ja mam być u niego 16.08. Gdyby coś się działo to kazał mi prosto do szpitala jechać.

Od 12 dalej remont trwa do teraz. Tzn ja leże mąż i tato pracują a mnie nosi.

Gratulacje wizyt i wyjazdów.
No i tak ma być - Ty leżysz, oni pracują

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
dziewczyny jeżeli pokój mam w jabłoni taki kolor https://www.bodzio.pl/grzes-31

ściana beżowa

to które łóżeczko wziąć? bo te co chciałam jest niedostępne i już nie będzie.. druga opcja była za ciemna..
czy wziąć białe.. http://allegro.pl/biale-lozeczka-z-s...085875218.html

czy te http://allegro.pl/lozeczka-teak-z-sz...152918067.html

białe będzie się odznaczać, ale przy tym drugim się boję, żeby nie było za ciemne.. nie chcemy ciemnego, bardzo nie chcemy.. (typu wenge) chciałabym coś podobnego do mebli, i WYDAJE mi sie, że to jest podobny kolor.. ale muszę poznać inne zdanie, bo zwariuje..
Ja bym to drugie wzięła

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Jeej chciałabym zobaczyć jak mąż maluje mi paznokcie albo farbuje włosy... jedynie co to mogę popatrzyć jak odkurza, myje podłogi albo czyści prysznic
Hihi ja też

-------------------

Navioe, która z Wrześniówki stałaś się Lipcówką GRATULACJE - napisz nam coś więcej
__________________
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 21:07   #4461
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Mnie farbuje maz wiec mam te usluge nie wychodzac z domku
Fortuna, na tym etapie ciazy ja bym nie poszla na wesele,chyba,ze to by byl ktos bardzo wazny dla mnie. Bylam na weselu w 6 miesiacu i dziekuje,nigdy wiecej wesel w ciazy.
Leany w superpharmie ten Uriage czesto bywa w dobrej cenie,lub w aptece mozesz kupic



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje wesele było jak byłam w 6 mies, czułam się świetnie, ale teraz już porażka pewnie pojedziemy tylko na ślub, obiad, trochę zostaniemy i powrót. Ciężko mi.

W ogóle nie mogę spać. Jest mi duszno, całe ciało mi pulsuje mimo że cały czas bez kołdry. Padał deszcz i burza była, ale jest masakrucznie duszno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 21:09   #4462
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Bralabym białe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przegapiłam post. Tez glosuje za bialym. A jakby do tych mebli z jabloni dokupić nowe uchwyty z czyms bialym? Albo biale dodatki w pokoju umieścić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 21:11   #4463
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
U nas na rozmowach sie skonczylo. Jednak wole sama sie depilowac,z lusterkiem,i malowac paznokcie u nog. Jakies opory mam, wiem smieszne to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jesteś sama, ja też bym TZtowi nie pozwoliła mnie depilowac czy robić paznokcie. Nawet sam by nie chciał do porodu planuje sama kremem i na czuja ewentualnie z lusterkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 21:14   #4464
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Moje wesele było jak byłam w 6 mies, czułam się świetnie, ale teraz już porażka pewnie pojedziemy tylko na ślub, obiad, trochę zostaniemy i powrót. Ciężko mi.

W ogóle nie mogę spać. Jest mi duszno, całe ciało mi pulsuje mimo że cały czas bez kołdry. Padał deszcz i burza była, ale jest masakrucznie duszno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jutro mam taki sam plan jeśli chodzi o wesele

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 21:39   #4465
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
Hej, migrena odeszła! Wracam do żywych!

Natka: piękne widoki! Odpoczywaj

Nikaniki: weź pogoń meza! Co to za akcja wogole?!

Jeśli chodzi o makijaż, robie co dzien oczy- eyeliner, tusz. Chyba, ze mam migrenę, to nie ruszam sie z łóżka. Podkładu w ciazy nie stosuje, chyba ze mam duże wyjście, ale muszę przyznać, ze jestem teraz tak zadowolona z cery, ze nie widzę powodu aby używać pudru. A co do fryzjera, mam długie włosy do połowy pleców, ale chodzę co cztery tygodnie na farbowanej odrostów (niestety takie geny, ze widać siwe!) i nie wiem co by sie musiało stać, żebym nie poszła, zreszta moja fryzjerka do której chodzę juz od lat, cały czas powtarza, zeby dać znac jeśli nie dam rady przyjść, to ona do mnie przyjedzie. Plan jest taki ze przed samym TP ma przyjść i pozniej przez pierwsze miesiące po tez


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------




Noooo! I proszę dalej tak leżeć i dyrygować z łóżka!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po prostu tęskni za moim wyglądem przed ciąża, ja z resztą też...
A co do cery to ja nigdy nie miałam tyle pryszczy co teraz.... moja twarz wygląda okropnie, podobno brzydnie się jak sie ma mieć dziewczynkę? Zostaje mi jeszcze cień nadziei...

Z kolejnych dobijajacych wiesci ostatnio zepsuła się nam nagrzewnica w aucie koszt nowej to jedyne 80zl oraz zacZął padać rozrusznik za który daliśmy 440zl mamy znajomego mechanika który za wymianę tych dwóch części wziął 1100zl 100zl za zozrusznik a 1000zl za ta nagrzewnice bo całą deskę rozdzielacza trzeba było ściągać itd dzień roboty i tyle kasy poszło masakra...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Hej
Optymistka duzo sily zycze na przedprowadzke.
Nikaniki,bardzo nieladnie Tz zrobil,powiedzialabym mu co o tym mysle. Ja sie maluje caly czas,nawet w domu,bo lubie i mam sily,gdyby nie ten fakt,żaden Tz by mnie do tego nie zmusil.

Chouchou,uroki ciazy...jak mnie bola kostki i juz nie moge wytrzymac smaruje je Aflavic,mi pomaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w domu teraz sie nie maluje bo nie mam siły sama się zmuszam pomalować jak mamy gdzieś jechać bo chce ciut lepiej wyglądać, mi jest mega ładnie w prostych włosach tylko muszę je prostować bo mam takie siano falowane ale teraz nie mam siły tych włosów prostować, na nic kurde nie mam siły buuu
Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
Hej, migrena odeszła! Wracam do żywych!

Natka: piękne widoki! Odpoczywaj

Nikaniki: weź pogoń meza! Co to za akcja wogole?!

Jeśli chodzi o makijaż, robie co dzien oczy- eyeliner, tusz. Chyba, ze mam migrenę, to nie ruszam sie z łóżka. Podkładu w ciazy nie stosuje, chyba ze mam duże wyjście, ale muszę przyznać, ze jestem teraz tak zadowolona z cery, ze nie widzę powodu aby używać pudru. A co do fryzjera, mam długie włosy do połowy pleców, ale chodzę co cztery tygodnie na farbowanej odrostów (niestety takie geny, ze widać siwe!) i nie wiem co by sie musiało stać, żebym nie poszła, zreszta moja fryzjerka do której chodzę juz od lat, cały czas powtarza, zeby dać znac jeśli nie dam rady przyjść, to ona do mnie przyjedzie. Plan jest taki ze przed samym TP ma przyjść i pozniej przez pierwsze miesiące po tez


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------




Noooo! I proszę dalej tak leżeć i dyrygować z łóżka!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 21:47   #4466
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Po prostu tęskni za moim wyglądem przed ciąża, ja z resztą też...
A co do cery to ja nigdy nie miałam tyle pryszczy co teraz.... moja twarz wygląda okropnie, podobno brzydnie się jak sie ma mieć dziewczynkę? Zostaje mi jeszcze cień nadziei...

Z kolejnych dobijajacych wiesci ostatnio zepsuła się nam nagrzewnica w aucie koszt nowej to jedyne 80zl oraz zacZął padać rozrusznik za który daliśmy 440zl mamy znajomego mechanika który za wymianę tych dwóch części wziął 1100zl 100zl za zozrusznik a 1000zl za ta nagrzewnice bo całą deskę rozdzielacza trzeba było ściągać itd dzień roboty i tyle kasy poszło masakra...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------


Ja w domu teraz sie nie maluje bo nie mam siły sama się zmuszam pomalować jak mamy gdzieś jechać bo chce ciut lepiej wyglądać, mi jest mega ładnie w prostych włosach tylko muszę je prostować bo mam takie siano falowane ale teraz nie mam siły tych włosów prostować, na nic kurde nie mam siły buuu



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No ja tez tęsknie do swojego wyglądu sprzed ciazy: mniejszej pupy, jedrniejszego ciała na pupie i udach, moj maz pewnie tez, ale no kurczę skoro same złe sie czujemy z tymi zmianami, to mężowie nie powinni dodatkowo dobijać. Mega byłoby mi przykro na Twoim miejscu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Ja tez bede mieć córkę, wiec nie ma reguły co do wyglądu cery.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Nika, a powiedz jak sytuacja w Krk? Wszystko jest w sklepach? U mnie straszyli, ze nie bedzie chleba, zastanawiam sie jak to wyglada, bo wyjechałam do rodzicow.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 21:58   #4467
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
No ja tez tęsknie do swojego wyglądu sprzed ciazy: mniejszej pupy, jedrniejszego ciała na pupie i udach, moj maz pewnie tez, ale no kurczę skoro same złe sie czujemy z tymi zmianami, to mężowie nie powinni dodatkowo dobijać. Mega byłoby mi przykro na Twoim miejscu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Ja tez bede mieć córkę, wiec nie ma reguły co do wyglądu cery.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Nika, a powiedz jak sytuacja w Krk? Wszystko jest w sklepach? U mnie straszyli, ze nie bedzie chleba, zastanawiam sie jak to wyglada, bo wyjechałam do rodzicow.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiem ci ze cisza i spokój w Krk tylko ja poza centrum mieszkam, dzis na zakupach to widać tych pielgrzymów po sklepach chodzą, po chodnikach z flagami itd dzis mnie nawet w kolejce przepuscili i na ulicach tak mało samochodów już moglo by być tak zawsze, zle nie jest. Chleb jest po sklepach


A jeszcze co do tz to bylo mi przykro, ale miał rację, że wyglądam inaczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
No ja tez tęsknie do swojego wyglądu sprzed ciazy: mniejszej pupy, jedrniejszego ciała na pupie i udach, moj maz pewnie tez, ale no kurczę skoro same złe sie czujemy z tymi zmianami, to mężowie nie powinni dodatkowo dobijać. Mega byłoby mi przykro na Twoim miejscu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Ja tez bede mieć córkę, wiec nie ma reguły co do wyglądu cery.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Nika, a powiedz jak sytuacja w Krk? Wszystko jest w sklepach? U mnie straszyli, ze nie bedzie chleba, zastanawiam sie jak to wyglada, bo wyjechałam do rodzicow.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam mieć Syna, ale jakoś liczę jeszcze na niespodziankę po porodzie... tak Tak wiem to głupie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 22:05   #4468
Zefirkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 611
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Zapowiada się kolejna bezsenna noc - chyba mnie szlag trafi Ja chcę spać
Zefirkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 22:06   #4469
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Powiem ci ze cisza i spokój w Krk tylko ja poza centrum mieszkam, dzis na zakupach to widać tych pielgrzymów po sklepach chodzą, po chodnikach z flagami itd dzis mnie nawet w kolejce przepuscili i na ulicach tak mało samochodów już moglo by być tak zawsze, zle nie jest. Chleb jest po sklepach


A jeszcze co do tz to bylo mi przykro, ale miał rację, że wyglądam inaczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------


Ja mam mieć Syna, ale jakoś liczę jeszcze na niespodziankę po porodzie... tak Tak wiem to głupie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O to dobrze, straszyli, straszyli, a widać, ze niesłusznie. Zobacze czy dojadę jutro do siebie, bo wybieram sie z rodzicami i ciotka pokazać im efekty remontu. Mam nadzieje, ze wystarczy mi kartka za szyba i awaryjnie akt notarialny w torebce

Nika, jestes młodziutka, po porodzie szybko dojdziesz do siebie i wyglądu sprzed ciazy. Zobaczysz! Jestem o tym przekonana


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Zefirkowa Pokaż wiadomość
Zapowiada się kolejna bezsenna noc - chyba mnie szlag trafi Ja chcę spać

Łącze sie w bólu! Tez czuje, ze mnie to czeka :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 22:15   #4470
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Też chyba szybko nie zasnę - wieczorny spacer z psem (moja sunia jest wielkości dużego kota) i zamiast wieczornej ciszy i spokoju to zaliczyliśmy atak pit bulla >.< i to jeszcze na naszym ogrodzonym osiedlu, mój pies na smyczy, tamten jak zawsze też jest na sznurku to dziś go koleś puścił luzem... Skończyło się na strachu, ale normalnie myślałam że tego idiotę-właściciela rozszarpię. Przeprosił, ale co mi po tym? Dawka adrenaliny taka, że szybko się nie uspokoję, a i młody widać poczuł, bo się tłucze intensywnie. Musiałam się wygadać, akurat dzisiaj Tż wyjechał i wraca dopiero we wtorek. Jakbym sama o tej porze musiała z psem do weta lecieć niewiadomo gdzie to aaaaaaa!
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-09 15:44:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.