Cilest - zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-02, 11:07   #1
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369

Cilest - zbiorczy


Sa watki o innych tabletkach antykoncpecyjnych a o Cilescie nie ma wiec zakladam Dziewczyny piszcie czy macie jakies zle objawy jak toleruja wasze organizmy Cilest? Czy zazywajac je czujecie sie w pelni zabezpieczone? Czy miałyscie jakies schizy spowodowane tym ze jestescie w ciązy itp??
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 11:39   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Cilest

bralam 2 lata ,wzmozony apetyt,celuli, libido zerowe,caly miesiac PMS ,odstawilam po pojawieniu sie wlokniankow w piersi-odstawialm z zalecenia lekarza.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 12:17   #3
kagi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 46
Dot.: Cilest

Ja na Cilescie zaszłam w ciążę.
NIe wiem czy wina tabletek, czy lekarza, który nie zlecił żadnych badań przed przepisaniem pigułek. W sumie wzięłam 3 opakowania i oprócz bólu piersi żadnych innych objawów nieporządanych nie było (nie licząc ciąży , która tak naprawdę tak do końca nieporządana nie była)
kagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 17:41   #4
aleksandra07
Przyczajenie
 
Avatar aleksandra07
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 21
Dot.: Cilest

brałam 2 lata, miałam trwające czasem kilka dni migrenowe bóle głowy, na które nie działały zadne tabletki przeciwbólowe, ból był okropny non-stop 2 dni nawet w nocy,zwłaszcza gdy miałam miesiaczkę, obolałe powiekszone piersi, czase jakieś zmiany nstroju ale to w końcu norma,oraz spadek libido.Problemów z cerą nie miałam, waga w normie.Teraz nie biore od 3 miesiecy i czuje sie wolna bo głowa mnie nie bloi ,libido wróciło i do tego schudłam-ale mam nadzieje ,ze nie na długo bo staramy sie o baby
aleksandra07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 17:43   #5
Melinia
Raczkowanie
 
Avatar Melinia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Komorów (pod Warszawą)
Wiadomości: 130
Dot.: Cilest

Ja stosuję od 5-ciu lat, z powodzeniem i ogólnym zadowoleniem . Przy pierwszym opakowaniu miałam tylko lekkie plamienia, innych dolegliwości nie zauważyłam. Wagę mam cały czas na tym samym poziomie choć liczyłam,że mi trochę cycki urosną . Z TŻ-em nie zabezpieczamy się dodatkowo, w tym okresie miałam dwie krótkie przerwy (po miesiącu)- na moje własne życzenie (wyjazdy TŻ-a). Kiedy pierwszy raz zrobiłam przerwę, wszystko było ok, za drugim razem okres mi się opóźnił jakieś 2-3 tygodnie(nie pamiętam już dokładnie- wpadłam w lekką paranoję,zrobiłam nawet test, bo w tym czasie mój TŻ wrócił już do domku....no i wiadomo.... co prawda stosowaliśmy prezerwatywy,ale miałam jakąś schizę, test wyszedł negatywnie,uspokoiłam się,a następnego dnia miałam już okres ). Generalnie to jestem zadowolona, choć czasem mam jakieś humory i obniżone libido,ale sytuacje takie nie występują często i niekoniecznie muszą być skutkiem przyjmowania tabletek.Ogromnym plusem jest to,że cykle mi się uregulowały bardzo szybko i niemalże co do godziny , są dużo mniej bolesne,no i krótsze
Niestety będę musiała zmienić tę metodę antykoncepcji,gdyż mam dziedziczne problemy z naczynkami i żylakami...a wiem jak bardzo szkodliwe dla naczyń krwionośnych są piguły dwuskładnikowe...
__________________
Smutek i ból [*]...
Melinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:11   #6
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
ja mam co prawda 3cie opakowanie cilestu dopiero, ale czuje sie rewelacyjnie, libido super - kochamy sie codziennie z TZtem, wiec nie musze chyba narzekac , piersi nieznacznie urosly i nawet TZ to zauwazyl i ja sama tez - juz widac troche ze jestem kobieta bo wczesniej uznawalam ze piersi nie zdiagnozowano u mnie mam nadzieje ze tak bedzie dalej bo jestem bardzo z nich zadowolona

Cytat:
Napisane przez kagi
Ja na Cilescie zaszłam w ciążę.
NIe wiem czy wina tabletek, czy lekarza, który nie zlecił żadnych badań przed przepisaniem pigułek. W sumie wzięłam 3 opakowania i oprócz bólu piersi żadnych innych objawów nieporządanych nie było (nie licząc ciąży , która tak naprawdę tak do końca nieporządana nie była)
O matko z corka !! blagam nie strasz !! :eek!: a mozesz tak z reka na sercu powiedziec ze bralas regularnie i nie mialas powodow zeby watpic w ich skutecznosc ? przerazilas mnie teraz nie na zarty zwlaszcza ze zdarza sie ze TZ konczy we mnie ...
__________________






Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-12-19 o 00:57 Powód: Post pod postem.
myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 16:10   #7
kagi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 46
Dot.: Cilest

Cytat:
Napisane przez myShaczeQ
O matko z corka !! blagam nie strasz !! :eek!: a mozesz tak z reka na sercu powiedziec ze bralas regularnie i nie mialas powodow zeby watpic w ich skutecznosc ? przerazilas mnie teraz nie na zarty zwlaszcza ze zdarza sie ze TZ konczy we mnie ...

Z ręką na sercu . Ale nie ma co panikować, poprostu to był ten ułamek procenta i akurat przypadło na mnie. Ale dalej uważam, że tabletki to najlepsza metoda antykoncepcji. I dalej ją stosuję. I przez ostatnie 4 lata od porodu nie miałam żadnych niespodzianek. A przyjemności sobie z moim TŻ nie odmawiamy I żadnych dodatkowych zabezpieczeń nie stosujemy.

Pozdrawiam
kagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 17:00   #8
puma71
Raczkowanie
 
Avatar puma71
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Cilest

brałam Cilest kilka miesięcy,ale odstawiłam,bo za dużo skutków ubocznych,bardzo silne bóle głowy,bolące piersi i swędząca skóra ciała,chociaż nie jestem alergikiem.Miałam tego dość,zmieniłam na Novynette i jest super,żadnych skutków ubocznych.Najpierw trzeba przetestować,żeby znależć te właściwe.Pozdrawiam!!!!
puma71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 21:12   #9
xstorka22
Raczkowanie
 
Avatar xstorka22
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z Mazowsza
Wiadomości: 164
Dot.: Cilest

Ja powiem szczerze, że nie byłam zadowolona z pigułek Cilest...brałam ogólenie cztery opakowania, a im dłużej brałam tym gorzej się czuła...miałam okropne bóle głowy, ogólne rozdrażnienie przez cały miesiąc, a jesli chodzi o ochotę na seks to nie mogłam nawet o nim myśleć! Poza tym nie zauważyłam żadnych plusów brania tych tabletek.
Jednak jestem tego zdania, iż organizm każdej z nas jest inny i inaczej reaguje na tabletki....

Pozdrawiam,
__________________
Żeby kogoś zdobyć zrobimy wszystko, a gdy już go zdobędziemy nie robimy nic...



Jesteśmy razem http://www.suwaczek.pl/cache/f7cb21a0aa.png

Jesteśmy małżeństwem http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008...800830.png</a>

2 cs
xstorka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 09:38   #10
domelowa
Raczkowanie
 
Avatar domelowa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 174
GG do domelowa
Dot.: Cilest

Ja tez brałam kiedys 3 mies Cilest i nie byłam zadowolona z tych tabletek...miałam plamienia,zawroty głowy i mdłości...juz chyba w 2 dniu zazywania nie mogłam nic jeść i ogólnie byłam nie do życia...kilka moich koleżanek tez na nie narzekała-a czesto są to tabletki które zapisuje lekarz dziewczynom które poraz 1 chca brac tabletki.
domelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 09:50   #11
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Cilest

Cytat:
Napisane przez domelowa
Ja tez brałam kiedys 3 mies Cilest i nie byłam zadowolona z tych tabletek...miałam plamienia,zawroty głowy i mdłości...juz chyba w 2 dniu zazywania nie mogłam nic jeść i ogólnie byłam nie do życia...kilka moich koleżanek tez na nie narzekała-a czesto są to tabletki które zapisuje lekarz dziewczynom które poraz 1 chca brac tabletki.
no mi je wlasnie lekarz przepisal, to sa moje pierwsze tabletki
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-06, 09:55   #12
gemusia
Raczkowanie
 
Avatar gemusia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 123
Dot.: Cilest

Ja biore cilest od 4 miesiecy i wszystko jest OK. wczesniej miałam plastry Evra i to było straszne... Po tabletkach nie mam zadnych objawów ubocznych (typu plamienie przez 12 dni, bóle brzucha i głowy).
Poza tym trądzik się uspokoił.
dla mnie cilest jest ok
__________________
and i quote the bible cause that's where it's written:
"if ye loveth jesus ye must kill a kitten"

gemusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 10:57   #13
aanukaa
Raczkowanie
 
Avatar aanukaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 462
GG do aanukaa
Dot.: Cilest

Cytat:
Napisane przez Melinia
Niestety będę musiała zmienić tę metodę antykoncepcji,gdyż mam dziedziczne problemy z naczynkami i żylakami...a wiem jak bardzo szkodliwe dla naczyń krwionośnych są piguły dwuskładnikowe...
hmm ja tez mam żylaki i co nie powinnam brać cilestu?? lekarz ci tak mówił że nie jest t porządane??
__________________

Nasz najpiękniejszy dzień - 14.08.2010


aanukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 12:50   #14
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Cilest

wiecie co dziewczyny jetsem zaskoczona ze tak zle mowicie o tych tabletkach moze ja jakas inna jestem ze nic mi nie jest i czuje sie rewelacyjnie
ale ta wiesc o ciazy strasznie mnie przerazila na szczesciee u Ciebie Kagi nie bylo z tym problemu, u mnie byloby gorzej troszke :/ no ale mam nadzieje ze nic sie nie stanie a Cilest na stosunkowo nieduzo hormonow wiec chyba dlatego lekarze go tak czesto zapisuja chociaz zadnej z moich kolezanek lekarz ich nie zapisal
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 13:20   #15
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Cilest

Cytat:
Napisane przez myShaczeQ
wiecie co dziewczyny jetsem zaskoczona ze tak zle mowicie o tych tabletkach moze ja jakas inna jestem ze nic mi nie jest i czuje sie rewelacyjnie
ale ta wiesc o ciazy strasznie mnie przerazila na szczesciee u Ciebie Kagi nie bylo z tym problemu, u mnie byloby gorzej troszke :/ no ale mam nadzieje ze nic sie nie stanie a Cilest na stosunkowo nieduzo hormonow wiec chyba dlatego lekarze go tak czesto zapisuja chociaz zadnej z moich kolezanek lekarz ich nie zapisal
u mnie wlasnie mojej kumpeli przepisal Cilest, bo najpierw przepisal jej Yasmin ktory byl za drogi na jej kieszen... no i ona tez dobrze znosi ten Cilest Zreszta ja tak samo Czasem tylko mnie boli głowa,czuje sie cięzko.. ale to trwa tylko jakis czas... wogole czuje sie jakbym nie brala zadnych tabletek Tylko martwi mnie jeden fakt co do zołądka... czesto mnie boli.. bo jest chorowity boje sie ze przez niego bede musiala odstawic tabletki
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 22:17   #16
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Cilest

poza marnym libido wszystko jest tak jak było
dodam, że wsześniej brałam marvelon, novynette i harmonet-po wszystkich czułam się jak podczas grypy-wszystko mnie bolało
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 21:26   #17
czajna
Raczkowanie
 
Avatar czajna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: SkądInąd
Wiadomości: 86
Dot.: Cilest

myShaczeQ(słodki ten chomiczekmmmm) może po prostu dla kagi tabletki byly za słabe.Zazwyczaj wtedy występują plamnienia chociaz moze nie zawsze. Najlepiej zastosować do tego jeszcze jakieś zabezpieczenie np prezerwatywe.Mnie tez troche przybiła ta ciąża. Chyba kazdy TŻ chciałby poczuć się"wolny" wiec nie wiem czy juz sie mam bac czy nie?Lulać jak narazie nie chce.Może Pan doktor sie wpowie na temat ciąży kagi przy braniu Cilestu i nas uspokoi(mam nadzieję)
__________________
* Bądź gotów przegrać bitwę, żeby wygrać wojnę
* Bądź odważny. A jeżeli nie jesteś, udawaj, że jesteś. Nikt nie zauważy różnicy
* Bądź równie uprzejmy dla woźnego jak dla prezesa rady nadzorczej
* Dawaj innym drugą szansę, ale nie trzecią.
* .......
czajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 14:21   #18
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Cilest

Cytat:
Napisane przez czajna
myShaczeQ(słodki ten chomiczekmmmm) może po prostu dla kagi tabletki byly za słabe.Zazwyczaj wtedy występują plamnienia chociaz moze nie zawsze. Najlepiej zastosować do tego jeszcze jakieś zabezpieczenie np prezerwatywe.Mnie tez troche przybiła ta ciąża. Chyba kazdy TŻ chciałby poczuć się"wolny" wiec nie wiem czy juz sie mam bac czy nie?Lulać jak narazie nie chce.Może Pan doktor sie wpowie na temat ciąży kagi przy braniu Cilestu i nas uspokoi(mam nadzieję)
ja wlasnie biore 2 opakowania pod rzad bo wyjezdzalam i strasznie nie na reke byl mi okres i teraz mam maly problem bo brzuch mnie boli jak przy menstruacji i mam leciutkie plamienia ale z tego co wyczytalam chyba moze tak byc wiec sie nie martwie za bardzo chociaz zawsze i nie wiem czy isc do gina pytac sie co sie dzieje i co robic czy po prostu odeczekac ? jak myslicie ?

plamienia nie mialam w ogole na poczatku nic a nic dlatego uznalam ze tabsy sa super i czuje sie znakomicie ale z drugiej strony jakby ich w ogole nie bylo dzieci chce nawet juz ale nie moge bo najpierw maturka i te sprawy a potem familia

a gdyby Pan Doktor sie wypowiedzial na ten temat to byloby swietnie moze faktycznie rozwialby nawet watpliwosci
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 23:23   #19
czajna
Raczkowanie
 
Avatar czajna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: SkądInąd
Wiadomości: 86
Dot.: Cilest

hehe ja juz po maturkach w oczekiwaniu na wyniki ale jakoś nie chce mieć dzieci przez najblizsze 7-10 lat A co do plamień to pojęcia nie mam.Może po prostu Twoj organizm nie jest do tego przystosowany i tak zareagowal a nastepnym razem bedzie ok.Ktoz to wie Wiem tylko, że nie zalecają brać dwóch opakowań po pierwszych listkach tabsów a potem ok.Czasami podobno nawet wskazane.Ale czasami.Za jakieś dwa dni okres ciekawe jak na mnie to będzie dzialało....ciekawe....
__________________
* Bądź gotów przegrać bitwę, żeby wygrać wojnę
* Bądź odważny. A jeżeli nie jesteś, udawaj, że jesteś. Nikt nie zauważy różnicy
* Bądź równie uprzejmy dla woźnego jak dla prezesa rady nadzorczej
* Dawaj innym drugą szansę, ale nie trzecią.
* .......
czajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-12, 12:02   #20
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Cilest

Cytat:
Napisane przez czajna
hehe ja juz po maturkach w oczekiwaniu na wyniki ale jakoś nie chce mieć dzieci przez najblizsze 7-10 lat A co do plamień to pojęcia nie mam.Może po prostu Twoj organizm nie jest do tego przystosowany i tak zareagowal a nastepnym razem bedzie ok.Ktoz to wie Wiem tylko, że nie zalecają brać dwóch opakowań po pierwszych listkach tabsów a potem ok.Czasami podobno nawet wskazane.Ale czasami.Za jakieś dwa dni okres ciekawe jak na mnie to będzie dzialało....ciekawe....
tzn pierwsze opakowanie w ogole, potem przerwa, potem dwa pod rzad tak ? bo ja wlasnie tak zrobilam a wiesz moze dlaczego tak nie powinno sie robic ? moze wlasnie dlatego mam te plamienia wredne :/
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 12:10   #21
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Cilest

Cytat:
Napisane przez myShaczeQ
tzn pierwsze opakowanie w ogole, potem przerwa, potem dwa pod rzad tak ? bo ja wlasnie tak zrobilam a wiesz moze dlaczego tak nie powinno sie robic ? moze wlasnie dlatego mam te plamienia wredne :/
no bo kochanie Ty moje w sumie powinnas jeszcze odczekac troszke by twoj organizm dobrze juz zaczal tolerowac te tabletki. no ale prosze o spokoj plamienia sie zdarzaja i wcale to nie ma wplywu na skutecznosc antykoncpecji..
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 15:50   #22
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Cilest

Witam,
ja jestem w trakcie drugiego opakowania Cilestu i jest ok
w pierwszym opakowaniu to byly bodajze plamienia przez 3 dni a pozniej spokoj i teraz tez jest ok praktycznie nie czuje zebym brala tabletki

pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 21:38   #23
czajna
Raczkowanie
 
Avatar czajna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: SkądInąd
Wiadomości: 86
Dot.: Cilest

No właśnie czuczenka ma świętą rację jeśli zrobiłaś tak w przeciągu trzech pierwszych opakowań to być moze wlasnie to jest przyczyną. Jak rozmawiałam z moją doktór to powiedziala ze nie zaleca przy pierwszych opakowaniach takich sztuczek, no i właśnie zapewne dla tego ze za wczesnie, organizm jeszcze sie nie przygotował, a ja nadal nie mam okresu:/ juz normalnie chcialabym zaczac brać i zobacyzc czy bedzie dobre brrr:/
__________________
* Bądź gotów przegrać bitwę, żeby wygrać wojnę
* Bądź odważny. A jeżeli nie jesteś, udawaj, że jesteś. Nikt nie zauważy różnicy
* Bądź równie uprzejmy dla woźnego jak dla prezesa rady nadzorczej
* Dawaj innym drugą szansę, ale nie trzecią.
* .......
czajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 21:43   #24
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Cilest

no to czekamy na ciebie czajna kolejna tabletkowiczka bedzie
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 23:03   #25
czajna
Raczkowanie
 
Avatar czajna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: SkądInąd
Wiadomości: 86
Dot.: Cilest

hehehe no zobaczymy jak to będzie jakby co to pocieszycie jak będzie główka bolała
__________________
* Bądź gotów przegrać bitwę, żeby wygrać wojnę
* Bądź odważny. A jeżeli nie jesteś, udawaj, że jesteś. Nikt nie zauważy różnicy
* Bądź równie uprzejmy dla woźnego jak dla prezesa rady nadzorczej
* Dawaj innym drugą szansę, ale nie trzecią.
* .......
czajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 11:57   #26
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Cilest

to co mowicie ze mam sie nie martwic specjalnie bo dzis to dostalam normalnie okres :/ i nie wiem juz co sie dzieje :/ wybieram sie wlasnie do gina zobaczymy co mi powie ciekawego na ten temat a sztuczki i cudowanie to moja specjalnosc
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 13:41   #27
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Cilest

Cytat:
Napisane przez myShaczeQ
to co mowicie ze mam sie nie martwic specjalnie bo dzis to dostalam normalnie okres :/ i nie wiem juz co sie dzieje :/ wybieram sie wlasnie do gina zobaczymy co mi powie ciekawego na ten temat a sztuczki i cudowanie to moja specjalnosc
a kochalas sie z chlopakiem juz tylko na samych tabletkach??
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 13:44   #28
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Cilest

a ja bralam 3 miesiace przy czym wlosy mi garciami wychodzily poza tym jakos je ciezko znosilam , mdlilo mnie czsto i zoladek mnie piekl tak jakby taki piekacy bol
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 20:14   #29
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: Cilest

wiele możemy Ci tu napisac o tych tabletkach,bo te dziewczyny,które je brały maja rózne doświadcenie, natomiast nikt nie da Ci pewności jakTy będziesz sie czuła bo na to reguły nie ma.Na pewno zazywajac je dopowiednio możesz czuć sie zabezpieczona i moim zdaniem nie sa one jakies najgorsze , bo akurat z tych o mniejszej dwce hormonów a wiec łagodniejsze.

pzdr
asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 22:54   #30
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Cilest

a jesli Ciles zostal przepisany po to np. zeby leczyc (jestem po operacji usuniecia torbieli i Cilest ma mi pomoc aby na razie sie tam ladnie wszystko unormowalo) i to ze ma mniejsza dawke hormonow to znaczy ze on nie bedzie leczyl? lub np. slabiej niz inne?
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.