Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy! - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-06, 18:52   #871
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

dziewczyny dosc juz o tych prawnych przepisach..
nie ma sie o co klucic bo i tak nie zmieni to niczego..

najwazniejsze jest postepowac tak by nikogo nie krzywdzic

Wg mnie jest krzywdzeniem takiej np 14-15latki sypianie z nia bo moze to prowadzic do zaburzen w psychice jesli dziewczyna zostanie skrzywdzona lub wykorzystana ale jest to moja prywatna opinia i pewnie jakas nastolatka w tym wieku sie moze sie nie zgodzic bo uzna ze jest wystarczajaco dojrzala by wspolzyc.

Chce tylko przypomniec ze decyzja o rozpoczeciu wspolzycia musi wiazac sie z wiedza o tym ze moze dosc do ciazy, i czy jest sie na tyle odpowiedzialnym i dojrzalym by wychowac dziecko samemu bedac wciaz wpol dzieckiem)

tutaj w watku sytuacja byla jednak inna bo zwiazek przetrwal i oni sa ze soba szczesliwi maja dziecko.. mezczyzna okazal sie odpowiedzialnym i naprawde zakochanym a nie chcial tylko pobzykac nastolatke..
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 19:17   #872
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Czy zauwazylyscie ze tacy starsi faceci majace duzo mlodsze partnerki sa czasami bardzo lub chorobliwie zazdrosni?

Ja sama mam sporo starszego partnera-ale moj Tz jest zazdrosny zdrowo tzn tak w miare.Nie czuje sie osaczona,mam swoje zycie,on nie wypytuje mnie o wszystkie szczegoly itp.

Ale mam kolezanke ktora tez ma sporo starszego partnera(13 lat roznicy) z tym ze ona b mlodo wyglada w porownaniu do jej Tz-juz kilka razy w pracy(pracujemy razem) ludzie mysleli ze jej Tz to jej ojciec.Tz sie strasznie wkurzyl gdy sie o tym dowiedzial,ale mniejsza o to.....


Kiedys siedzimy z nia i jej TZ i jemy lunch i to co uslyszalam to mnie troche zszokowalo-wiedzialam ze on jest troche zazdrosny ale to co uslyszalam troche mnie zdziwilo,zszokowalo.
Kolezanka miala pomalowane usta blyszykiem i w czasie jedzenia lunchu jej Tz pytal sie jej przez okolo 15 minut co ma na ustach,dlaczego sa takie spuchniete(nie byly spuchniete),kolezanka mowi ze blyszczyk a on na to ze nie widzial takiego koloru rano jak wychodzila do pracy i dalej ciagnal temat tego blyszczyka przez reszte lunchu.

Nie rozmawiali po angielsku ale troche podlapalam jej jezyka i wiedzialam ze Tz wlasnie o ten blyszczyk sie jej wypytuje(gdy sie jej o to pytal byl caly czerwony,oczy mial takie dziwne i myslalm ze zaraz wybuchnie)-zapytalam sie jej pozniej o czym byl temat rozmowy i potwierdzila i opowiedziala mi wszytkie szczegoly.

Drugiego dnia jej siostra rozmawiala na temat jej ex chlopakla(ze widziala go gdzies tam w sklepie,ze rozmawiali itp)jej Tz tez byl z nami i widzialam wyraz jego twarzy wtedy(byl caly czerwony a w jego oczach widzialm zlosc,balam sie ze za chwile wybuchnie)

Ogolnie facet jest b zaborczy,dzwoni do niej kilkanascie razy dziennie(gdy jest w pracy),przynosi jej lunch codziennie i jedza go razem,kolezanka nie moze malowac ust na czerowno(mimo ze lubi) ubierac sie na czarno(mimo ze lubi).Kontroluje ja jakie ciuchy kupuje( sukienka musi zakrywac kolana bo inaczej nie pozwoli jej sie w nia ubrac)Najlepiej jakby sie nie malowala i nie wygladala zbyt atrakcyjnie-ostanio kolezanka stara sie zrzucic kilka kg -jej Tz nie pozwala jej-gotuje dla niej codzinnie dosc tlusto i przynosi to do pracy i kaze jesc.

Ostatnio czekalysmy na zewnarz sklepu na jej Tz na lawce(byla ladna pogoda)-jej Tz po tym ubzdural sobie ze czekalysmy na jakiegos chlopaka-dzwonil pozniej do niej z 3 razy i pytal sie znou dlaczego czekalysmy na zewnatrz a nie w srodku sklepu.BTW temat wyzej wymienionego blyszczyka ciagnie sie juz 3 dni(kolezanka sie mi przyznala)

Ja niewiem ale wydaje mi sie ze ten facet jest bardzo niepewny siebie.....to jest moim zdaniem toksyczny zwiazek...

Aha-nie pozwala jej sie z nikim kolegowac oprocz mnie(bo swierdzil ze jestem cicha niesmiala itp)Kolezanka nie moze wyjsc z nikim oprocz mnie...ostanio jednak na jej urodzinach palilam cygaro(i kolezanka powiedziala mi ze jej Tz nie spodziewal sie tego po mnie)
szok

Najgorsze jest to ze kolezanka go kocha i wydaje mi sie ze lubi taki typ facetow bo o rozstaniu nie mysli....Mowi ze oprocz tej zazdrosci to facet jest super dla niej....
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 19:29   #873
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

czarny elfie po pierwsze to wspolczuje twojej kolezance..

a jesli chodzi o nas to moj tz (14 lat roznicy) nie jest zazdrosny.. nawet nie to ze zdrowo zazdrosny.. on poprostu nie jest zazdrosny bo nie ma powodow.. gdyby powod byl (jak np. jeden kolega ktory dzwoni i pisze w nocy lub kilka razy w ciagu dnia, lub ja znikajaca wieczorami i nieodbierajaca tel to by byl zazdrosny) ale tak naprawde to mamy szczery i oparty na zaufaniu zwiazek takie sytuacje nie maja miejsca wiec nie ma zazdrosci.
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 19:35   #874
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
czarny elfie po pierwsze to wspolczuje twojej kolezance..

a jesli chodzi o nas to moj tz (14 lat roznicy) nie jest zazdrosny.. nawet nie to ze zdrowo zazdrosny.. on poprostu nie jest zazdrosny bo nie ma powodow.. gdyby powod byl (jak np. jeden kolega ktory dzwoni i pisze w nocy lub kilka razy w ciagu dnia, lub ja znikajaca wieczorami i nieodbierajaca tel to by byl zazdrosny) ale tak naprawde to mamy szczery i oparty na zaufaniu zwiazek takie sytuacje nie maja miejsca wiec nie ma zazdrosci.

No moj tez nie ma powodowAle lubie gdy jest tak troche zazdrosny

Co do kolezanki ja tez jej wspolczuje i ciagle jej mowie zeby nie dala mu sie tak kontrolowac,do faceta jejdnak nic nie dociera.On chyba sie nie zmieni.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 19:38   #875
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

No moj tez nie ma powodowAle lubie gdy jest tak troche zazdrosny
co do lubienia to ja tez lubie ale bez przesady

czasem go nawet prosze zeby poudawal chociaz ta zazdrosc
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 19:40   #876
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
co do lubienia to ja tez lubie ale bez przesady

czasem go nawet prosze zeby poudawal chociaz ta zazdrosc
No wlasnie bez przesadyUmiar w zazdrosci jej wskazany
Ja czasami mojego TZ troche prowokuje do tej zadrosci (zeby sie przekonac czy jest nadal troche zazdrosny)no ale tez bez przesady
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 07:36   #877
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
No wlasnie bez przesadyUmiar w zazdrosci jej wskazany
Ja czasami mojego TZ troche prowokuje do tej zadrosci (zeby sie przekonac czy jest nadal troche zazdrosny)no ale tez bez przesady
Przerażająca ta historia, którą przytoczyłaś
Ja także uwielbiam nieco zdrowej zazdrości, ale mój Tż nie jest zazdrosny i nawet jak wychodzę na spotkania ze znajomymi po pracy nie pyta z kim byłam. Niedawno chodziłam na taniec towarzyski przez kilka tygodni (teraz to jest za ciemno, zimno i wietrznie ) to on coś wspomniał, że on też sobie pojdzie potanczyć. Powiedziałam, że może ze mną iść a on na to, że nie on sobie pójdize tam gdzie jest mnóstwo atrakcyjnych kobiet, bo mnie obcy mężczyźni obtańcowują Ale generalnie nie ma w nim kropli zazdrości, albo taki jest dobry w ukrywaniu tego
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-07, 12:44   #878
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

współczuje Twojej koleżance,jej facet aż za bardzo zazdrosny o nią jest,mi by to strasznie przeszkadzało w związku,zero luzu,swobody :/mój TŻ też jest zazdrosny o mnie,nie pozwala mi się spotykać z kolegami,i nie lubi jak chodze bez niego na imprezy :P uważam się za atrakcyjną laske,i może dlatego denerwuje się jak sobie gdzieś wyjde,z koleżankami moge się spotykać ale z kolegami to raczej nie ;]heh ja tam też wole żeby on nie miał koleżanek ;]
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 19:24   #879
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety ...

miedzy mna a moim facetem sa tylko 2 lata roznicy, ale miedzy jego rodzicami jest prawie 40! to musi byc dopiero uczucie
mama ma 43 a tata 75, a wyglada na moje oko na max 60
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 19:41   #880
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

ej 32 to nie zaraz 40.....
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 20:48   #881
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez emurulez77 Pokaż wiadomość
ej 32 to nie zaraz 40.....

subtelna roznica
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-07, 21:26   #882
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

masz na mysli roznice wieku czy roznice miedzy 32 a 40
Tutaj w niemczech jest bardzo popularna para prominentow (on aktor ona modelka), mirja dumont oraz jej maz sky - miedzy nimi rowniez jest ponad 30 lat roznicy....
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....

Edytowane przez emurulez77
Czas edycji: 2007-12-08 o 10:38
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 08:04   #883
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

mam na mysli subtelna roznice pomiedzy 32 a 40 raptem 8 lat
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 10:37   #884
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 12:14   #885
gOsieK2
Raczkowanie
 
Avatar gOsieK2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 483
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

RÓŻNICA: 9 lat (on starszy <28lat>), STAN: w rozsypce, STAŻ: 3,5 roku, POWÓD ROZSTANIA: WIEK !!!!!!!!!, chęć założenia rodziny, dzieciaka...


Myślałam, że będziemy wiecznie ze sobą a tu palec w ... kontakcie:/
__________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy byliby tępi w jeden i ten sam sposób
gOsieK2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 13:42   #886
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Gosiek, nie powiedzialabym, ze wina tutaj jest wiek lecz rozbiezne cele. Roznice w pragnieniach zdarzaja sie bez wzgledu na wiek. Wielu mezczyzn w wieku 28 lat nawet przez chwile nie pomyslaloby o checi posiadania dziecka, zas wiele innych kobiet w wieku lat 20 uznalaby sie za gotowe do roli matki. ... .. . Kazdy z nas jest inny... zwiazek to kompromisy. Jezeli jest cien szansy bu uratowac Wasz zwiazek to warto przedyskutowac "problem" rodzicielstwa. Temat glowny rozwazan to: czy Ty chcesz w przyszlosci miec dzieci i czy On poczeka az przyjdzie ten moment gotowosci dla Was obojga a nie tylko dla niego....
Pozdrawiam
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 16:25   #887
gOsieK2
Raczkowanie
 
Avatar gOsieK2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 483
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez emurulez77 Pokaż wiadomość
i czy On poczeka az przyjdzie ten moment gotowosci dla Was obojga a nie tylko dla niego....
Pozdrawiam
no właśnie nie poczeka:/ powiedział,że nie ma czasu,że lata lecą... juz wiele razy o tym rozmawialiśmy.
__________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy byliby tępi w jeden i ten sam sposób
gOsieK2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 16:39   #888
Paulii_01
Przyczajenie
 
Avatar Paulii_01
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
GG do Paulii_01
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

A mój TZ nie jest rozwiedziony i co gorsza na razie nie ma zamiaru tego robić;( Mówi,że ma w tym interes,ale to boli..zwłaszcza kiedy używa wyrażenia "moja żona" ;( Nie chce z nim już o tym rozmawiać,bo nie chce żeby sobie pomyślał,że próbuje coś na nim wymuszać.. A może to ja jestem zbyt niedojrzała? Pozdrawiam
Paulii_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 19:26   #889
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Paulii_01 Pokaż wiadomość
A może to ja jestem zbyt niedojrzała? Pozdrawiam
To raczej on jest niedojrzały. Jesli jego malzenstwo jest skończone, to jaki interes ma w tym , aby sie nie rozwodzic ? Ja widze tylko jeden, chce miec mozliwosc wrócenia do niej w przyszlosci .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-08, 19:29   #890
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez gOsieK2 Pokaż wiadomość
no właśnie nie poczeka:/ powiedział,że nie ma czasu,że lata lecą... juz wiele razy o tym rozmawialiśmy.
Ehmmmm.... oboje jestescie jeszcze bardzo mlodzi!! To egoistyczne z jego strony, ze nie chce poczekac. Rodzicielstwo to WSPOLNA decyzja a nie jednego z partnerow...

Cytat:
Napisane przez Paulii_01 Pokaż wiadomość
A mój TZ nie jest rozwiedziony i co gorsza na razie nie ma zamiaru tego robić;( Mówi,że ma w tym interes,ale to boli..zwłaszcza kiedy używa wyrażenia "moja żona" ;( Nie chce z nim już o tym rozmawiać,bo nie chce żeby sobie pomyślał,że próbuje coś na nim wymuszać.. A może to ja jestem zbyt niedojrzała? Pozdrawiam
Yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.. ................... fuj facet z niego, fuj................ ujmujac delikatnie...!
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 20:07   #891
gOsieK2
Raczkowanie
 
Avatar gOsieK2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 483
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

[quote=emurulez77;5986042]Ehmmmm.... oboje jestescie jeszcze bardzo mlodzi!! To egoistyczne z jego strony, ze nie chce poczekac. Rodzicielstwo to WSPOLNA decyzja a nie jednego z partnerow...


Owszem młodzi,ale dzieli nas 9 lat, to kupa czasu.zależy mi na nim ale nie będę błagać o szansę.już dość prosiłam.straciłam przez to szacunek do siebie,swoją godność.Bardzo go kocham i chyba będę musiała się z tej miłości wyleczyć
__________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy byliby tępi w jeden i ten sam sposób
gOsieK2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 20:10   #892
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez gOsieK2 Pokaż wiadomość
Owszem młodzi,ale dzieli nas 9 lat, to kupa czasu.zależy mi na nim ale nie będę błagać o szansę.już dość prosiłam.straciłam przez to szacunek do siebie,swoją godność.Bardzo go kocham i chyba będę musiała się z tej miłości wyleczyć
nie blagaj

blaganiem mozna tylko stracic a nie zyskac
trudno..
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 20:51   #893
gOsieK2
Raczkowanie
 
Avatar gOsieK2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 483
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
nie blagaj

blaganiem mozna tylko stracic a nie zyskac
trudno..

a co będzie jak się okaże że to miłość mojego życia?no kurka juz nie wiem co robic:/ chyba bredzę...
kocham takiego pacana... ależ to jest żałosne.aż się roześmiałam ale
smutno mi nadal:/
__________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy byliby tępi w jeden i ten sam sposób
gOsieK2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 21:23   #894
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

to go kochaj ale nie blagaj (!!) bo sobie moze (choc nie musi) toba pozniej buty wytrzec..
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 21:29   #895
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Między mną a mężem jest 11 lat różnicy,jesteśmy razem ponad 13 lat,mamy pełne zaufanie do siebie i świata poza soba nie widzimy.

przestrzegamy norm etycznych i moralnych dlatego nasz związek jest zbudowany na mocnych fundamentach
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 21:49   #896
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Moj TZ jest ode mnie starszy prawie 11 lat... ja mam 25 on 36 i wiecie co? jest bosko! Uwielbiamy sie razem wyglupiac zartowac jest czuly jak zaden 25- latek by nie potrafil, doskonale wie czego chce i nie boje sie ze kiedys mnie rzuci z powodu jakiejs *******ki Kocham go i wiem ze on mnie tez bardzo kocha bo naprawde umie to pokazac. Jestesmy ze soba dwa lata i nic a nic nasza milosc nie przygasla a nawet musze powiedziec ze z kazdym dniem plonie coraz gorecej i prawde mowiac nie wyobrazam sobie doznac czegos takiego z rowiesnikiem...
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 22:01   #897
gOsieK2
Raczkowanie
 
Avatar gOsieK2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 483
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
to go kochaj ale nie blagaj (!!) bo sobie moze (choc nie musi) toba pozniej buty wytrzec..
no więc kocham.on o tym doskonale wie.mowi ze milosc to za mało.co mam zrobic?rzucic studia wyprowadzic sie z domu?mogłabym wszystko gdyby mi pomógł.gdybym czuła się kochana jak jasny gwint a tak to sobie moge pomarzyć.sama nie dam rady.potrzebuje wsparcia a jak nie jego to kogo?
__________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy byliby tępi w jeden i ten sam sposób
gOsieK2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 23:45   #898
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Gosiek, milosc bywa slepa....
trudno mi cokolwiek sensownego doradzic, gdyz ja do tych "sparzonych" naleze i najwyczajnie w swiecie spakowalabym swoje rzeczy, wyszla i wiecej nie wrocila...
Co to znaczy milosc to nie wszystko? Oczekuje od Ciebie partnerki czy niewolnika, ktorymu sie podporzadkuje?? 9 lat to naprawde nie jest okropnie duzo ( Miedzy mna a moim mezem sa 23 lata roznicy), wiele zalezy od charakteru!
Wiesz, zyczylabym Ci by milosc Twojego zycia brala pod uwage i szanowala Twoje poglady.. Co do tego blagania, to kobity maja racje - niczego dobrego nie zwojujesz a wrecz poczujesz niesmak do wlasnej osoby.... Nie ma o co blagac...
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 00:59   #899
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez gOsieK2 Pokaż wiadomość
no więc kocham.on o tym doskonale wie.mowi ze milosc to za mało.co mam zrobic?rzucic studia wyprowadzic sie z domu?mogłabym wszystko gdyby mi pomógł.gdybym czuła się kochana jak jasny gwint a tak to sobie moge pomarzyć.sama nie dam rady.potrzebuje wsparcia a jak nie jego to kogo?
Gosiek jakby cie kochal to zrozumialby to ,ze nie chcesz miec teraz dziecka. W tym momencie zachowuje sie totalnie egoistycznie, wazne sa tylko jego potrzeby a twoje sie nie licza. Liczy sie tylko jego szczescie a nie twoje.
Przemysl to dokladnie, jesli tak jest teraz co bedzie pozniej.
Co to za milosc, kiedy sie tylko wymaga a nie daje, zadna!

I pamietaj :tego kwiatu jest pol swiatu . Wiec jest w czym wybierac.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 09:24   #900
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Witajcie

Miło czytać wasze wpisy (przeczytałam wszystko! ). Od dwóch miesiecy piszę z pewnym studentem (23 lata) z Karkowa, zaczepiłam go zupełnie przypadkiem na gg. W naszych rozmowach nie widać różnicy wieku Ale mimo to obiecał mi spotkanie Teraz ma wiele kłopotów na uczelni, więc nic nie wiadomo co z tym spotkaniem....
Wracając do tematu
Wp[adłam na pomysł by wysłać mu ogromną karkę świąteczną + krawat Zapytałam go o adres i on na początku opd. że ni poda (wiadomo za krótko się znamy jak na to) . Po służszych rozmowach z nim powiedział, że się zastanowi. Ja natomiast o 1.00 w nocy wysłałam mu sms'a (cierpi na bezsenność) o Bogach snu itp. I nie wiem i czekam, obiecał mi, że napisze od mnie dziś na gg z odpowiedzią.

Dziewczyny co zrobić, jeśli da mi negatywną odpowiedź?
__________________
Cierpienie daje prędką dojrzałość.
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.