Rzucić palenie - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-12, 19:02   #2221
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez Sielska Pokaż wiadomość
Witam Rzucaczki!!!!
Widzę,że forum bardzo fajnie się rozrosło, dużo nowych (starych) użytkowniczek, nikt mnie chyba nie pamięta, no może poza "starą" , poczciwą emurulez77.
Ja Cię pamiętam bo zaglądałam do tego wątku juz w zeszłym roku Nawet rzucałam i nie paliłam chyba miesiąc Potem jednak poległam

Teraz będzie inaczej, mam nadzieje Minęły już 3 miesiące

Moje ubrania też za małe się robią


Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Tymeno jak sprawuje się Twój twister Jeszcze się zastanawiam nad jego kupnem A na orbiterku ćwiczy moja siostra bo mi jakoś nie podpasował
Prawda jest niestety taka że wzięłam się w końcu za siebie żeby schudnąć- prawie nic nie jem i ćwiczę a waga jaka była taka jest coraz więcej argumentów żeby wrócić do fajek

Mój twister.... leży pod łóżkiem ale dzisiaj go wyciągne i poćwicze
Madziu, na pewno uda Ci się zrzucić zbędne kilkogramy. Trzymam mocno kciuki i nie myśl o powrocie do fajek ochydnych, śmierdzących, które zaraz będą kosztować 10 zł (
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 09:04   #2222
dorthea
Raczkowanie
 
Avatar dorthea
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Rzucić palenie

Witam Was!
Dziś jest mój 3 dzień bez papierosa, lub nawet 4
Nie mogę przebrnąć przez cały wątek bo za dużo razy pojawia się w nim TO słowo i moje myśli nieuchronnie krążą wokół TEGO, ale z czasem mam nadzieję, że dam radę.
Paliłam około 1/2 paczki dziennie od 10 lat z przerwą na ciążę i karmienie. Jak skończyłam karmić- zaraz wróciłam do nałogu

Jednego jestem pewna - w tym miesiącu nie kupię sobie papierosów, bo wydałam kasę na dobre kosmetyki i fizycznie nie mam skąd wziąć pieniędzy na fajki Nie wiem czy to dobra metoda, w moim przypadku skutkuje od tych 4 dni.
Wiem że w porównaniu z niektórymi z Was to jestem totalną nowicjuszką w rzucaniu, ale mam nadzieję, że skoro wiecie przez co przechodzę to udzielicie mi wsparcia i dam radę przetrwać
dorthea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 12:37   #2223
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez dorthea Pokaż wiadomość
Witam Was!
Dziś jest mój 3 dzień bez papierosa, lub nawet 4
Nie mogę przebrnąć przez cały wątek bo za dużo razy pojawia się w nim TO słowo i moje myśli nieuchronnie krążą wokół TEGO, ale z czasem mam nadzieję, że dam radę.
Paliłam około 1/2 paczki dziennie od 10 lat z przerwą na ciążę i karmienie. Jak skończyłam karmić- zaraz wróciłam do nałogu

Jednego jestem pewna - w tym miesiącu nie kupię sobie papierosów, bo wydałam kasę na dobre kosmetyki i fizycznie nie mam skąd wziąć pieniędzy na fajki Nie wiem czy to dobra metoda, w moim przypadku skutkuje od tych 4 dni.
Wiem że w porównaniu z niektórymi z Was to jestem totalną nowicjuszką w rzucaniu, ale mam nadzieję, że skoro wiecie przez co przechodzę to udzielicie mi wsparcia i dam radę przetrwać
Witaj Dorthea Ja też paliłam ponad 10 lat z przerwa 2,5 letnią na ciążę i karmienie Potem wróciłam od razu do petków - paczka dziennie

A dobre kosmetyki do fajna metoda U mnie genialnie się sprawdza
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 13:53   #2224
dorthea
Raczkowanie
 
Avatar dorthea
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Witaj Dorthea Ja też paliłam ponad 10 lat z przerwa 2,5 letnią na ciążę i karmienie Potem wróciłam od razu do petków - paczka dziennie

A dobre kosmetyki do fajna metoda U mnie genialnie się sprawdza

Ciesze się, że nie jestem sama z tą "metodą" rzucania
A ile ja mam planów co ja sobie kupię... hohoho- już czuję że znalazłam nałóg zastępczy
Aktualnie NIENAWIDZĘ papierosów- serio
dorthea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 21:17   #2225
gaury
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Rzucić palenie

Czesc
i ja palilam przez 16.5 roku od lata 2007 przestalam dzieki plastrom Niquitin trandmales pflaster 14mg.warto zaczac na poczadku palilam dalej ale z dnia nadzien mniej i po 10 tygodniach KONIEC naprawde warto zaczac.obecnie niepale 6 miesiac i wcale mnie nie ciagnie.w sylwestra pociagnelam ale smakowalo okropnie tak ze nigdy w zyciu nie zaczne znow palic!
pozdrawiam
gaury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 21:28   #2226
gaury
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Rzucić palenie

Ja palilam ponad 16 lat i przestalam dzieki plastrom Niquitin 14mg,trasdermales pflaster.naprawde oplaca sie zaczac TO POMAGA(10 tygodni trwa kuracja plastrowa)
poczakowo nadal palilam ale z dnia na dzien coraz mniej7-8 tydzien juz nie palilam
obecnie 6 miesiac niepale i wcale mnie nie ciagnie.W Sylwestra pociagnelam papierosa cos okropnego wiem ze nigdy nie bende palic.pozdrawiam
gaury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 13:12   #2227
elka u
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Rzucić palenie

Jestem wśród Was, rzucających, nowiutka, ale tylko pod względem bytności na forum. Dopiero się zarejestrowałam. Poczytałam Wasze posty. Oj, jakże mi są dobrze znane wszystkie te stany, męki, próby, nadzieje.Podzielę się swoim doświadczeniem. Słuchajcie: paliłam 31 lat. Byłam zawodowcem. Nie paliłam tylko wtedy, gdy spałam. Oczywiście rzucałam ileś razy mniej lub bardziej skutecznie, raz nawet na 2,5 roku. Kochałam papierosy, były moimi przyjaciólkami cudownymi i wiernymi. Dodam też-jedynymi. Nie umiem powiedzieć dokładnie dlaczego akurat 1 sierpnia 2007 wypaliłam ostatniego z paczki i nie kupiłam więcej. Byłam już przepalona, czułam się zmęczona, owładnięta czymś, co nie było mną. W szufladzie miałam już paczkę plastrów Nicoterre i natychmiast przykleiłam jeden. Po siedmiu dniach i tyluz plastrach nic nie stosuję i żyję w spokoju. Uważam, że to cud mojej determinacji i chęci stania się wolnym człowiekiem. Jasne, że przybyło mi kilogramów. Z tym borykam się teraz, ale za nic nie wróciłabym do moich poprzednich przyjaciólek. Zazdroszczą mi palący znajomi, a ja tę zazdrość rozumiem. Coś Wam poradzę, mnie pomogło: nie używajcie słowa"rzucanie, rzucam"itp. Słowo to jest jakieś okrutne dla naszej psychiki, wiąże się z cierpieniem, którego każdy palacz się boi. Mówcie tak jak ja mówię do dziś: odstawiłam papierosy, przestałam palić itp. Wymyślcie własne określenia, pieszczotliwe i spokojne. Prawda, że brzmi i naczej? Nie bójcie się! To strach, tylko strach przed nieznanym. Jeśli kochacie papierosy, to kochając odstawcie je, najlepiej w tej chwili. No, powiedzmy za 5 minut. I już staniecie się ludzmi niepalacymi!!!Czego Wam życzę Zajrzę tu jeszcze. Jeśli będziecie chcieli, to pogadamy. Temat jest mi bliski. Poza tym wiem, że będę palaczem do końca życia, muszę więc uważać. Jak alkoholik i każdy uzależniony. Z nałogami nie ma żartów.
elka u jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-15, 20:13   #2228
dorthea
Raczkowanie
 
Avatar dorthea
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Smile Dot.: Rzucić palenie

dziś minął 6 dzień bez fajka, jutro równy tydzień
nie jest źle, wytrwam
dorthea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 09:58   #2229
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Rzucić palenie

AAaaaaaaaaaaaaaa! Sielska Dzielna kobieta!!! Nie przejmuj sie kg, przynajmniej kosci sobie nie obijasz Ja rowniez trzymam sie dzielnie. Na rocznice musze jednak poczekac - dopiero 1.kwietnia mi minie i to nie pryma Aprilis
Pozdrawiam wszystkie dzielne kobietki Trzymajcie sie

P.s. Tak swoja droga - jestem ciekawa co u Wiolety28 ............
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 13:00   #2230
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Rzucić palenie

Hej gratuluję wszystkim serdecznie i ciesze się Waszymi sukcesami...
Ja niestety nie pamietam którego dnia rzuciłam, wiem tylko, że gdzieś tak w pierwszej połowie września, nie będe widzieć kiedy będzie moja rocznica!

Wiele z Was pisze że przytyło, zastanawiam się od czego to zależy, moja waga sie nie zmieniła...
Być może same sobie wmawiamy że musimy wiecej jeść bo rzuciłyśmy? Same sie nakręcamy, bo takie się utarło przekonanie?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 01:41   #2231
vetka
Przyczajenie
 
Avatar vetka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 7
Dot.: Rzucić palenie

Czesc
dziewczyny!
Jak doskonale znam ten bol i wszystko co z nim zwiazane !!!
Pale juz okolo 18 lat (o boze wlasnie dotarlo) i tylko raz sprobowlam rzucic udalo sie najlepsza motywacja ciaza(mozna na nia zwalic przybywajace kg) i zdrowie dziecka. Nie palilam 2.5 roku i tak ot jeden papierosek cieniutki i mietowy i poszlo........ i tak do dzis .
Ale pocieszam sie ze skoro moglam wtedy moge i teraz. Trzymajcie sie dzielnie bo warto !!!!!!
__________________
Vetka
vetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-19, 07:54   #2232
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Vetko, trzymam kciuki za ponowne rzucanie A z tymi kilogramami zwalonymi na ciażę to Wam powiem, że jak rzuciłam papierochy w ciazy to mi przybyło 28 kg Potem nie mogac się ich pozbyć wróciłam znowu do nałogu
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 13:24   #2233
maksymilian154
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Rzucić palenie

Chciałbym zaprosić wszystkich na nowe forum dotyczące rzucania palenia.Jest tam bardzo pusto bo forum zostało oddane do użytku kilkanaście godzin temu.Mam nadzieję że wspólnie tchniemy tam życie.
www.niepalimy.pl
__________________
http://www.niepalimy.pl
maksymilian154 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 22:25   #2234
Isia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8
Dot.: Rzucić palenie

Witajcie!

Ja także jestem byłą palaczką. Paliłam paczkę dziennie przez 14 lat z przerwą na dwie ciąze i karmienia piersią. Rzuciłam 11.06.2007r. z dnia na dzień. Do dziś nie palę i nawet nie pociagam mimo, iż przebywam wśród palaczy z Mężem na czele. Bez żadnych wspomagaczy, poprostu bunt... Fajka nie będzie mną rządziła!

Trzymam kciuki za rzucające Wizażystki
Isia35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 00:49   #2235
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Rzucić palenie

Ja nie palę drugi tydzień, ale jest mi bardzo ciężko. Ciągle coś jem, przegryzam, ostatnio przerzuciłam się na marchewki, bo słyszałam, że to dobra metoda. Najgorsze jest to, że ja naprawde lubię palic
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 13:51   #2236
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Rzucić palenie

eeeeeeee tam boszenka69 wcale nie lubisz palić, tylko jeszcze o tym nie wiesz:p Palenie źle wygląda i jest niemodne Trzymajcie się dziewczyny, początki są najtrudniejsze
Isia35 gratulacje, namów jeszcze męża
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 18:21   #2237
Isia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8
Dot.: Rzucić palenie

Isia35 gratulacje, namów jeszcze męża[/quote] - to jest cytat wypowiedzi Linki25, coś mi sie nie udało i nie pokazało się tak jak powinno

Linka25 dziękuję. Z moim mężem to już nie taka prosta sprawa...

Wszystkie rzucajace Wizażyski narzekają na przybywajace kilogramy i apetyt. Ja miałam to szczęście, ze rzucałam na wiosnę, objadałam sie wiec owocami i młodymi warzywami. Wkrotce po tym zaczelo się lato, a więc chodzenie nad jezioro i pływanie. Do tego trochę stresu... i... udało mi sie pozostać przy niezmienionej sylwetce...

Z całego serca życzę wytwałości i niezmienionej sylwetki...
Isia35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 15:13   #2238
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Ja jestem zalamana dziewczyny Zrobilam sie grubym babonem Jestem na urlopie poza domem i strasznie ale to strasznie mi sie chce palic nawet moj maz powiedzial, ze pojdzie dla mnie po petki zeby tylko poprawil mi sie humor.

Nie wiem czy wytrwam...
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 15:26   #2239
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Rzucić palenie

tymena nie wierzę, papierosy to nie jest sposób na odchudzanie. Czy nie szukasz sobie przypadkiem pretekstu? Na pewno znajdziesz sposób żeby zrzucić te pare kilo! Pomyśl, wytrałaś tak długo, nie warto wracać do śmierdzieli!
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-24, 15:35   #2240
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Wiem Linko Musialam znalesc kawiarenke internetowa, zeby nie myslec o papierochach Juz mi troche lepiej. Bede walczyc
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 19:53   #2241
Isia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8
Dot.: Rzucić palenie

"Juz mi troche lepiej. Bede walczyc" i tak trzymaj Tymena jestes silna, dasz radę... trzymam kciuki...
Isia35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 16:18   #2242
ivonpapik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 29
Dot.: Rzucić palenie

hej dziewczyny, jak ja was rozumiem, paliłam 29 lat i 7 maja 2006 rzuciłam papierosk.. przytyłam ponad 10 i tyle samo schudłam latem 2007... nie powiem, że nie powiem, że nie tęsknię (czasami) ale warto było ...pozdrowionka i koniecznie myślcie pozytywnie...
ivonpapik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 14:45   #2243
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez Isia35 Pokaż wiadomość
"Juz mi troche lepiej. Bede walczyc" i tak trzymaj Tymena jestes silna, dasz radę... trzymam kciuki...
No i dałam radę Nie zakurzylam wstręciucha śmierdziucha petka Teraz obmyślam plan jak by tu 5 kg zrzucić
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 14:53   #2244
maugoszatka
Wtajemniczenie
 
Avatar maugoszatka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Rzucić palenie

a ja po raz setny w tym miesiacu mam ból gardła od fajek !
maugoszatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 15:57   #2245
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
No i dałam radę Nie zakurzylam wstręciucha śmierdziucha petka Teraz obmyślam plan jak by tu 5 kg zrzucić
Z czasem same "spadna"...
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 18:26   #2246
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
tymena nie wierzę, papierosy to nie jest sposób na odchudzanie. Czy nie szukasz sobie przypadkiem pretekstu? Na pewno znajdziesz sposób żeby zrzucić te pare kilo! Pomyśl, wytrałaś tak długo, nie warto wracać do śmierdzieli!
Jak dla mnie, niestety sa. Nie palilam 6 miesiecy, glodzilam sie i cwiczylam. Mimo tego co miesiac przybywalo mi po kilogramie. Nie wytrzymalam i w okresie swiatecznym zaczelam pociagac. Teraz znowu pale 3-4 papierosy dziennie. Ale fajki chyba mi sluza. Mam dobry humor, nie jest mi w koncu ciagle zimno. Syfy, ktore wylazly mi na twarz i plecy poznikaly. Tylko paznokcie robia sie znowu zolte.
Wiem, ze nie powinnam pisac tu takich rzeczy. Jak bede w ciazy to znowu rzuce. Moze wtedy sie uda.
Mimo wszystko zycze wam powodzenia. Nie okazcie sie takimi cieniasami jak ja.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 17:21   #2247
SmallM
Raczkowanie
 
Avatar SmallM
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 103
Thumbs down Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Ja nie palę drugi tydzień, ale jest mi bardzo ciężko. Ciągle coś jem, przegryzam, ostatnio przerzuciłam się na marchewki, bo słyszałam, że to dobra metoda. Najgorsze jest to, że ja naprawde lubię palic
No właśnie... To lubienie jest najgorsze. 2 tygodnie temu wymyśliłam sobie, że rzucę palenie. Wqrza mnie wszystko: smród, kasa (zdrowie póki co jeszcze nie odczuwam). Ale gdy tylko podjęłam taką decyzję głód nikotynowy stał się nie do zniesienia Jeszcze bardziej chce mi się palić i palę więcej niż przed tym rewelacyjnym pomysłem o rzuceniu.
Nie wiem czy dam radę.
SmallM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 20:07   #2248
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: Rzucić palenie

witam jestem na tym wątku nowa ale temat papierosów to dla mnie niestety nie nowość nie palę 12 lat żadnych plastrow nie stosowałam po prostu skończyłam paczkę i nie kupiłam następnej .na swoim przykładzie wiem że nie jest to niemożliwe -rzucenie oczywiście koleżanki stosowały bioprądy -50 zł każda wizyta i jeżeli same nie miały motywacji po tygodniu zaczynały od nowa ,
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 18:34   #2249
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Jest masakrycznie Przytyłam 7kg w ciągu 4rech m-cy Aż mi się ryczeć chce.

Od dwóch tygodni katuję się dietą a waga ani drgnie.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 20:14   #2250
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: Rzucić palenie

temat wagi chciałam dyskretnie pominąć zgubienie przybranych kilogramów zajęło mi 5 lat niestety ale udało się
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.