Torebki O-bag - miłośniczki, część II - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-17, 21:15   #181
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

jasnosz

a jakie kolory były??
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 21:17   #182
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
to były orginalne?? czy podróby? ile kosztowały??
W oh my bag są oryginały
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 21:24   #183
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez jasnosz Pokaż wiadomość
no normalne o bag o ceny nie pytałam pewnie tez standardowe

aż załuje że nie zrobiłam zdjęć bo nie sądziłam że te torby mogą byc tak fatalnie wykończone, jakaś stercząca źle docięta guma przy krawędziach, skazy, brzydkie to łaczenie przez środek boku torby nagle obag wyglądał chyba gorzej niż te jego fejkowe wersje

w dodatku nie wiem jak sklep może sobie pozwolić na to żeby torby były brudne... otworzyli to wczoraj i już usyfione
to dobrze, ze z moja az tak zle nie jest
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 22:28   #184
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez jasnosz Pokaż wiadomość
no normalne o bag o ceny nie pytałam pewnie tez standardowe

aż załuje że nie zrobiłam zdjęć bo nie sądziłam że te torby mogą byc tak fatalnie wykończone, jakaś stercząca źle docięta guma przy krawędziach, skazy, brzydkie to łaczenie przez środek boku torby nagle obag wyglądał chyba gorzej niż te jego fejkowe wersje

w dodatku nie wiem jak sklep może sobie pozwolić na to żeby torby były brudne... otworzyli to wczoraj i już usyfione
Potwierdziłaś tylko moje słowa Widzę, że też się przeraziłaś. Zresztą babeczki mało kumate, kolorów nie znały - wulkaniczną pomyliły ze skalistą Ceny normalne - standard 185, sznury 95
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 07:36   #185
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez nikas7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie czyliny kupic dlugie czy krotkie? Caly czs sie przymierzam do zakupu pierwszej o bag i mam coraz wiekszy metlik w glowie. Czy organizer jest konieczny? A moze ktoras nosi torebke bez organizera i to sie sprawdza?
Jeśli chodzi o liny, to najlepiej się przekonać samej Ja kupiłam krótkie i mimo, że torebkę noszę tylko w ręce, a nie na ramieniu, to są trochę niewygodne i żałuję, że nie kupiłam długich.
Ja osobiście nie wyobrażam sobie używania tej torby bez organizera. Przez całe 2 dni nosiłam bez, przykrywałam po prostu z wierzchu chustką, ale po pierwsze nie mogłam nigdy nic znaleźć w torebce - telefony, kluczyki i inne drobiazgi walały się i ciągle gubiły, a po drugie bałam się, że ktoś niezauważalnie coś mi z niej wyciągnie, bo chustka nie jest żadnym zabezpieczeniem. Po uszyciu organizera najczęściej nie zapinam go, ale jak wchodze do sklepu czy komunikacji publicznej, zapinam zawsze i czuję sie pewniej No i kieszonki też są i telefony oraz drobiazgi różne nie walają się
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 08:51   #186
jagataa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 171
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Właśnie odpakowałam skalistą z schaffy. Po tym, co tu wczoraj czytałam, byłam nieco zaniepokojona Okazuje się, że niepotrzebnie. Uff. Dziury wycięte całkiem przyzwoicie, tworzywo grube, nie zgina się i nie jest miękka. Zostaje! Teraz jeszcze muszę dokupić rączki eko jasne.
Anitka odezwę się na prv...
jagataa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 09:20   #187
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez jagataa Pokaż wiadomość
Właśnie odpakowałam skalistą z schaffy. Po tym, co tu wczoraj czytałam, byłam nieco zaniepokojona Okazuje się, że niepotrzebnie. Uff. Dziury wycięte całkiem przyzwoicie, tworzywo grube, nie zgina się i nie jest miękka. Zostaje! Teraz jeszcze muszę dokupić rączki eko jasne.
Anitka odezwę się na prv...
Jupi! No to extra! Koniecznie obfociaj To daje mi nadzieje, że moja lazurowa też będzie bez zarzutu - czekam niecierpliwie na kuriera, który mam nadzieje zdąży dostarczyć Obag nim do domu wróci mój "ciemiężca" - ech... w jakim stresie musi żyć kobieta
Ok pisz na prv

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
zapomniałam napisać, ze na zdjęciu skalistej strasznie odstają sznury

anitka widziałam na żywo skalistą i ona jest taka jak kawa z mlekiem taki bez połączony z szarością, ale jednak bardziej beż. W każdym razie mi baaaardzo spodobała się
anitka ja też robię zakupy przemyślane, ale u mnie jest jeszcze inna kwestia niedecydowanie i takie "czajenie się", które potem kończy sie tym,że coś mi wykupią a ja po fakcie stwierdzam,że muszę jednak TO mieć i szukam
Hmm... kawa z mlekiem, czyli faktycznie szarości dużo mniej niż oczekuję, no i wychodziłoby, że to dość jasny kolor, chyba liczyłam na coś nardziej nasyconego
Mam nadzieje, że lazurowa mnie nie zawiedzie, też liczę, że będzie dość ciemna...
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-18, 09:35   #188
jagataa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 171
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Jupi! No to extra! Koniecznie obfociaj To daje mi nadzieje, że moja lazurowa też będzie bez zarzutu - czekam niecierpliwie na kuriera, który mam nadzieje zdąży dostarczyć Obag nim do domu wróci mój "ciemiężca" - ech... w jakim stresie musi żyć kobieta
Ok pisz na prv

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------



Hmm... kawa z mlekiem, czyli faktycznie szarości dużo mniej niż oczekuję, no i wychodziłoby, że to dość jasny kolor, chyba liczyłam na coś nardziej nasyconego
Mam nadzieje, że lazurowa mnie nie zawiedzie, też liczę, że będzie dość ciemna...
Trudno mi złapać jej kolor...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rps20150518_103403.jpg (61,0 KB, 142 załadowań)

Edytowane przez jagataa
Czas edycji: 2015-05-18 o 09:37
jagataa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 09:37   #189
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

mam wulkanicznego basketa! Mega kolorek! Zostaje u mnie
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 09:41   #190
jagataa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 171
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
mam wulkanicznego basketa! Mega kolorek! Zostaje u mnie
Gratuluję! "Będzie Pani zadowolona" to jest kolor kameleon, nie do zdarcia. Ja też jestem zadowolona, dziękuję, skalista jest super! Miała Pani rację
jagataa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 09:42   #191
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez jagataa Pokaż wiadomość
Gratuluję! "Będzie Pani zadowolona" to jest kolor kameleon, nie do zdarcia. Ja też jestem zadowolona, dziękuję, skalista jest super! Miała Pani rację
Hehe wszystko racja! Kolor naprawdę ładny..ja tam nie widzę zieleni..no może jak się uprę..ale sama bym na nią na pewno nie wpadła.
A skalista....no...to szacuneczek wg mnie HIT!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-18, 09:45   #192
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez jagataa Pokaż wiadomość
Trudno mi złapać jej kolor...
No wyszła tutaj jak silver, ale śliczna jest Oszaleć można z tymi kolorami... Kiedyś obiecałam sobie, że 3 a nie więcej i co? Jajco! Teraz to chciałabym ich 6!

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
mam wulkanicznego basketa! Mega kolorek! Zostaje u mnie
Super, że Ci przypasił wulkaniczny

Co z tym moim kurierem?!
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 09:55   #193
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Anntab, ja wczoraj chodziłam z krótkimi linami do mini i się sprawdziły mimo, że nie lubię krótkich rączek ale do standardu to już raczej za krótkie...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 10:00   #194
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ten rubber shop z 1 strony to chyba w Gdańsku a nie w Poznaniu
Zamówiłam swoją pierwszą torbę i teraz czekam wybrałam czarną na początek bo bałam się zaszaleć czarna na pewno będzie ok.
Wszystko jest okej, zle sobie popatrzyłas

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

A ja żałuję, że nie ma czegoś posredniego między krotkimi a długimi - te pierwsze wyglądają gorzej, ale dla mnie sa wygodniejsze, z kolei długie są za długie, zle mi sie z nimi chodzi
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 11:17   #195
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

hej dziewczyny Podczytuje was od dłuższego czasu, bo czaję się na Obag. Moje jedyne dwie duże torebki, które taszczę od lat do szkoły/na uczelnię zaczynają wyglądać jak po wojnie.
Chciałabym chyba najbardziej Mini Obag wulkaniczną, bo czarna to wiadomo
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 11:24   #196
jagataa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 171
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
hej dziewczyny Podczytuje was od dłuższego czasu, bo czaję się na Obag. Moje jedyne dwie duże torebki, które taszczę od lat do szkoły/na uczelnię zaczynają wyglądać jak po wojnie.
Chciałabym chyba najbardziej Mini Obag wulkaniczną, bo czarna to wiadomo
Hej, polecam wulkaniczną
Nie posiadam mini (nie wiem ile pomieści)-ale jak na uczelnię to może lepiej standard?
jagataa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 11:36   #197
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez jagataa Pokaż wiadomość
Hej, polecam wulkaniczną
Nie posiadam mini (nie wiem ile pomieści)-ale jak na uczelnię to może lepiej standard?
Zdecydowanie na uczelnię standard


Była rozmowa o parasolce - składana do mini się mieści, wczoraj nosiłam cały dzień
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 11:43   #198
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Dziewczyny, przyszła moja lazurowa!

Nim wrzucę zdj. na prędce muszę podzielić się wrażeniami.

Po pierwsze kolor - cudo! Dokładnie taki jakiego oczekiwałam, ni mniej, ni więcej W mojej opinii obleci on jako szarość, taka zimna, niebieska szarość, ew. mocno poszarzały stonowany niebieski. Takie faktycznie nadmorskie niebo przed burzą Kolor idealny całorocznie, dość stonowany na zimę, bardzo łatwy do zestawienia.

Po drugie guma - Spód torby taki sam jak przy wcześniejszych modelach, gruby i sztywny. Reszta body niestety inna, nie wiem czy gorsza, na pewno nie cieńsza, grubość jest ta sama, natomiast zdecydowanie bardziej giętka i miękka. Struktura również inna, gładsza na oko i w dotyku bardziej satynowa.

Wykończenie - rancik ładnie wykończony, gładki i równiutki. Otworki skośne (tak jak się spodziewałam) i niestety ich wnętrze nierówne, ale nie na tyle aby wpływało na montowanie uchwytów. Wnętrze torby brzydkie, nie jest całkowicie gładkie, gdzieniegdzie chropowate, porowate, porysowane Znacząca różnica i niestety widoczna na pierwszy rzut oka to logo, napis jest dużo płytszy, gładko zakończony, tak jakby odciśnięty na szybkiego i w ogólnym rozrachunku to właśnie to logo najbardziej mi przeszkadza.

Dokładnie porównłam wszystkie moje Obag i zdecydowanie najlepiej pod każdym względem wypada pudrowa (ta z okrągłymi oczkami), kolejno czarna, która okazuje się, że już ma bardziej giętką gumę od pudrowej, no i niestety na końcu lazurowa

Co do samej Schaffy, to ja jetem bardzo zadowolona, moje body przyszło wypchane folią bąblową, zapakowane w worek i w pudło, a wiem, że dziewczyny nadmieniały, że Schaffa wysyłała Obagi po prostu w workach od siódemki

No i cóż, byłby kolejny zachwyt, a tak, jest po prostu umiarkowane zadowolenie. Za 130zł, może jeszcze kiedyś coś... ale za cenę regularną to ja im już podziękuję, nie tak się robi interesy
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 12:06   #199
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przyszła moja lazurowa!

Nim wrzucę zdj. na prędce muszę podzielić się wrażeniami.

Po pierwsze kolor - cudo! Dokładnie taki jakiego oczekiwałam, ni mniej, ni więcej W mojej opinii obleci on jako szarość, taka zimna, niebieska szarość, ew. mocno poszarzały stonowany niebieski. Takie faktycznie nadmorskie niebo przed burzą Kolor idealny całorocznie, dość stonowany na zimę, bardzo łatwy do zestawienia.

Po drugie guma - Spód torby taki sam jak przy wcześniejszych modelach, gruby i sztywny. Reszta body niestety inna, nie wiem czy gorsza, na pewno nie cieńsza, grubość jest ta sama, natomiast zdecydowanie bardziej giętka i miękka. Struktura również inna, gładsza na oko i w dotyku bardziej satynowa.

Wykończenie - rancik ładnie wykończony, gładki i równiutki. Otworki skośne (tak jak się spodziewałam) i niestety ich wnętrze nierówne, ale nie na tyle aby wpływało na montowanie uchwytów. Wnętrze torby brzydkie, nie jest całkowicie gładkie, gdzieniegdzie chropowate, porowate, porysowane Znacząca różnica i niestety widoczna na pierwszy rzut oka to logo, napis jest dużo płytszy, gładko zakończony, tak jakby odciśnięty na szybkiego i w ogólnym rozrachunku to właśnie to logo najbardziej mi przeszkadza.

Dokładnie porównłam wszystkie moje Obag i zdecydowanie najlepiej pod każdym względem wypada pudrowa (ta z okrągłymi oczkami), kolejno czarna, która okazuje się, że już ma bardziej giętką gumę od pudrowej, no i niestety na końcu lazurowa

Co do samej Schaffy, to ja jetem bardzo zadowolona, moje body przyszło wypchane folią bąblową, zapakowane w worek i w pudło, a wiem, że dziewczyny nadmieniały, że Schaffa wysyłała Obagi po prostu w workach od siódemki

No i cóż, byłby kolejny zachwyt, a tak, jest po prostu umiarkowane zadowolenie. Za 130zł, może jeszcze kiedyś coś... ale za cenę regularną to ja im już podziękuję, nie tak się robi interesy
Schaffa też wysłała mi w wielkim pudle, aż się zdziwiłam. I wygląda na to, że dostałyśmy z tej samej partii, z tym, że u mnie chociaż w srodku jeszcze jako tako to wygląda. Teraz zerknęłam na te logo i racja - jest bardzo płytkie, ale to mi nie przeszkadza. Ostatnio tak piaskową szorowałam, że literkę g leciutko udzkodziłam, ale spróbuję czyms podkleic. Fajnie, że kolor Ci podpasował, wiem, że lubisz szarości
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-18, 12:29   #200
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Schaffa też wysłała mi w wielkim pudle, aż się zdziwiłam. I wygląda na to, że dostałyśmy z tej samej partii, z tym, że u mnie chociaż w srodku jeszcze jako tako to wygląda. Teraz zerknęłam na te logo i racja - jest bardzo płytkie, ale to mi nie przeszkadza. Ostatnio tak piaskową szorowałam, że literkę g leciutko udzkodziłam, ale spróbuję czyms podkleic. Fajnie, że kolor Ci podpasował, wiem, że lubisz szarości
Słuchaj, ja się obawiam, a można właściwie powiedzieć, że jetem pewna, że to nie słabsza partia, tylko tak teraz po prostu będą wyglądać Obag. Bardzo cieszę się, że właściwie załapałam się na ostatni dzwonek, żeby zakupić "starą" obag. Dopiero teraz kiedy się przyglądam solidnie, to widzę, że moja czarna, zakupiona chyba w styczniu, mimo iż jest o niebo lepsza od lazurowej, to i tak nie ma polotu do pudrowej.

Tak, kolor jest przepiękny, dlatego podobnie jak Ty z petrolem, po prostu już ją zatrzymam, ale świadomie chyba bym jej nie kupiła, bo złości mnie sam fakt jak Fullspot leci w kulki z klientem. Sądziłam, że z czasem produkt powinien się udoskonalać...

Wrzucam zdj. porównawcze logo, na zdj nie widać nawet w połowie, tego jak faktycznie logo się różnią. Gdyby nie fakt, że widzę jak dziewczyny uskarżają się na fullspot, to podejrzewałabym Schaffę o handel podróbkami. Bo to takie właśnie są niedoskonałości i niedociągnięcia, jak przy podróbkach... niby nic, a jednak zdecydowanie nie to i trąci taniością

Dziewczyny, które zakupiły właśnie pierwszą Obag i mają wątpliwości co do tego czy mają starą, czy nową wersję gumy - wystarczy złapać bok body i zgnieść do wewnątrz (jak ja na zdj) stara guma się nie marszczy, poprzednia wersja marszczy się trochę, a najnowsza marszczy się bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0990.jpg (10,1 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0992.jpg (17,2 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0993.jpg (14,7 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0994.jpg (28,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0987.jpg (28,0 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0989.jpg (44,9 KB, 99 załadowań)
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 12:49   #201
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Dziewczyny,gratuluję nowych nabytków i miłości


Ja zdecydowałam się na żółtą '50. Wersję mini..ale wziąć na naturalnych linach czy na czarnych,krótkich? Czy samo body i śmigać w tych długich co mam ? Do mini upchnie się organizer ze standardu ?
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 12:49   #202
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Słuchaj, ja się obawiam, a można właściwie powiedzieć, że jetem pewna, że to nie słabsza partia, tylko tak teraz po prostu będą wyglądać Obag. Bardzo cieszę się, że właściwie załapałam się na ostatni dzwonek, żeby zakupić "starą" obag. Dopiero teraz kiedy się przyglądam solidnie, to widzę, że moja czarna, zakupiona chyba w styczniu, mimo iż jest o niebo lepsza od lazurowej, to i tak nie ma polotu do pudrowej.

Tak, kolor jest przepiękny, dlatego podobnie jak Ty z petrolem, po prostu już ją zatrzymam, ale świadomie chyba bym jej nie kupiła, bo złości mnie sam fakt jak Fullspot leci w kulki z klientem. Sądziłam, że z czasem produkt powinien się udoskonalać...

Wrzucam zdj. porównawcze logo, na zdj nie widać nawet w połowie, tego jak faktycznie logo się różnią. Gdyby nie fakt, że widzę jak dziewczyny uskarżają się na fullspot, to podejrzewałabym Schaffę o handel podróbkami. Bo to takie właśnie są niedoskonałości i niedociągnięcia, jak przy podróbkach... niby nic, a jednak zdecydowanie nie to i trąci taniością

Dziewczyny, które zakupiły właśnie pierwszą Obag i mają wątpliwości co do tego czy mają starą, czy nową wersję gumy - wystarczy złapać bok body i zgnieść do wewnątrz (jak ja na zdj) stara guma się nie marszczy, poprzednia wersja marszczy się trochę, a najnowsza marszczy się bardzo
Chyba trafna uwaga - moje obydwie mini nie marszczą się w ogóle, pianka w środku jest gładka, a pudrowa, choć nie mam jej pod ręką marszczy się
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 12:49   #203
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Teraz zauważyłam, że logo nawet jest inne, co widać najbardziej przy "g" i odległością między główką a ogonkiem. W czarnej natomiast logo mam chyba takie samo jak przy lazurowej, tylko solidniej odciśnięte
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 12:50   #204
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Dziewczyny,gratuluję nowych nabytków i miłości


Ja zdecydowałam się na żółtą '50. Wersję mini..ale wziąć na naturalnych linach czy na czarnych,krótkich? Czy samo body i śmigać w tych długich co mam ? Do mini upchnie się organizer ze standardu ?
Na czarnych musi wyglądać super
ale jasne też by się przydały
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 12:55   #205
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Dziewczyny,gratuluję nowych nabytków i miłości


Ja zdecydowałam się na żółtą '50. Wersję mini..ale wziąć na naturalnych linach czy na czarnych,krótkich? Czy samo body i śmigać w tych długich co mam ? Do mini upchnie się organizer ze standardu ?
Ja bym brała na jasnych Co znaczy, że Tobie najpewniej bardziej spodobałaby się na czarnych, bo zaobserwowałam, ze tak to już mamy odwrotnie

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Chyba trafna uwaga - moje obydwie mini nie marszczą się w ogóle, pianka w środku jest gładka, a pudrowa, choć nie mam jej pod ręką marszczy się
Bo taki to teraz faktycznie gąbczasto podobny twór i to by nawet dla mnie przeszło, bo po zamontowaniu organizera nie widać większej różnicy, tylko to logo, porażka
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 12:57   #206
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

na pokuszenie



__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 13:03   #207
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

A duży organizer nada się do mini czy brzydko się układa ?
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 14:05   #208
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Ja bym brała na jasnych Co znaczy, że Tobie najpewniej bardziej spodobałaby się na czarnych, bo zaobserwowałam, ze tak to już mamy odwrotnie

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------



Bo taki to teraz faktycznie gąbczasto podobny twór i to by nawet dla mnie przeszło, bo po zamontowaniu organizera nie widać większej różnicy, tylko to logo, porażka
Żółta z czarnymi po prostu robi fajny kontrast z jasnymi jest dla mnie mdła, tak jak dla niekórych pudrowa

Szkoda, że jakość spada, ale może to chwilowe

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
na pokuszenie



No nie, miałam anulować jasne sznury, ale jednak je kupuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maxresdefault.jpg (40,6 KB, 35 załadowań)
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 14:11   #209
jagataa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 171
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Teraz zauważyłam, że logo nawet jest inne, co widać najbardziej przy "g" i odległością między główką a ogonkiem. W czarnej natomiast logo mam chyba takie samo jak przy lazurowej, tylko solidniej odciśnięte
Anitka gratuluję dobrze, że jesteś zadowolona z koloru.
...Jest dokładnie tak jak piszesz. Ja dopiero po Twoim szczegółowym opisie dostrzegłam te wszystkie detale. Logo faktycznie, jakby inną czcionką, materiał gruby ale jakby bardziej miękki, marszczy się. Jak zestawiłam je razem to odkryłam mega hit, ta dzisiejsza jest wyższa od pozostałych o jakieś 2,5 cm
Te poprzednie wcale nie są mini Nie przeszkadza mi to wcale ale naprawdę, co się dzieje z jakością???!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rps20150518_150216.jpg (41,4 KB, 97 załadowań)
jagataa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 14:23   #210
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez jagataa Pokaż wiadomość
Anitka gratuluję dobrze, że jesteś zadowolona z koloru.
...Jest dokładnie tak jak piszesz. Ja dopiero po Twoim szczegółowym opisie dostrzegłam te wszystkie detale. Logo faktycznie, jakby inną czcionką, materiał gruby ale jakby bardziej miękki, marszczy się. Jak zestawiłam je razem to odkryłam mega hit, ta dzisiejsza jest wyższa od pozostałych o jakieś 2,5 cm
Te poprzednie wcale nie są mini Nie przeszkadza mi to wcale ale naprawdę, co się dzieje z jakością???!
Dziękuję z kolorkiem zdecydowanie trafiłam w 10!

O widzisz! Wulkaniczną masz zdecydowanie taką jak ja pudrową, dla mnie prima sort
A wiesz, że mi się ta lazurowa też wydaje większa! zaraz zmierzę

Lazurowa jest wyższa o 1cm od pudrowej, czarna zresztą też
Ogółem wychodzi na to, że Obag robią coraz większe, lazurowa jest też szersza od czarnej No i teraz mają wyprofilowany rant, tzn to zagłębienie w środku, te dawne mają to zagłębienie bardzo płytkie, to jest to co mówiłam o mini Olci, że taki kwadraciak

Ciekawe ile jeszcze zmian dostrzeżemy

Edytowane przez Anitka25
Czas edycji: 2015-05-18 o 14:44
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 23:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.