Nieaktualne ogłoszenia, prośby o pomoc/o podpisy, informacje z sieci - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 266 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-24, 15:00   #7951
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Wesprzyj fundację KOTKOWO

Zagłosowałam na kochane kociaki z Kotkowa
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 19:44   #7952
klapciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 50
Dot.: wspólne psie spacery w Poznaniu

Moja Gruszka jest zawsze chętna na wspólną zabawę tle tylko, że jest wulkanem energii i oczekuje takiej samej aktywności od towarzysza Często z nią chodzę na Sołacz tutaj jest taka dosyć duża łąka, gdzie Gruszka zawsze sobie kogoś do gonitwy i szaleństw znajduje więc jakbyście mieli ochotę to chętnie się spotkamy!
__________________
„Mnie bardzo nudzi równy szyk..."
klapciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 07:40   #7953
wiewior1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5
Dot.: Wesprzyj fundację KOTKOWO

Wszystkim serdecznie dziękujemy
wiewior1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 07:43   #7954
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Wesprzyj fundację KOTKOWO

A gdzie jest numer konta? Szukam i szukam
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 08:00   #7955
pchelka1981
Raczkowanie
 
Avatar pchelka1981
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 194
Dot.: Oddam kocięta! Olsztyn i okolice

Jyyli, może załóż kociakom aukcję na allegro, alegratce i w kilku portalach o tematyce adopcyjnej. Polecam też miau. Wiem, że teraz kociaków jest strasznie dużo, ale warto próbować. Sama nawet jakieś pół roku temu wyadoptowałam trzy małe kociaki, które znalazłam koło swojej pracy. Może skontaktuj się z jakąś organizacją pro zwierzęcą działająca w Twojej okolicy np. Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami albo Inicjatywą dla Zwierząt (nie wiem co tam u Ciebie funkcjonuje). Oni zwykle chętnie pomagają Chociażby wrzucą ogłoszenie na swoją stronę, albo będą podsyłać chętne domki No i nie daj zwalić na siebie kosztów ewentualnych sterylek. Miasto i gmina mają na to specjalne fundusze.
Trzymam kciuki za domeczki dla maluszków (strasznie śliczne z nich stworki). Gdyby nie fakt, że jestem już maksymalnie dokocona (3 kocie pannice) pewnie już męczyłabym TŻ
__________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła...

Walczę o zdrowe włosy
18.08.10 - Olej kokosowy
21.08.10 - amla/ bhringraj/ sesa/ vatika

Zapuszczam włosy (cel 5o cm):
29.08.10 - 27 cm
28.09.10 - 29 cm
31.10.10 - 30,5 cm
05.03.12 - 43 cm

moja włoskowa historia
pchelka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 09:00   #7956
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Wesprzyj fundację KOTKOWO

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
A gdzie jest numer konta? Szukam i szukam
nie wpłacamy pieniędzy tylko głosujemy na tę fundację na forum sklepu KRAKVET żeby dostała bon pieniężny
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 08:58   #7957
wiewior1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5
Dot.: Wesprzyj fundację KOTKOWO

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
A gdzie jest numer konta? Szukam i szukam
Jeżeli ktoś oprócz oddania na nas głosu ma ochotę dodatkowo wesprzeć nas grosikiem to proszę o kontakt. Zainteresowanym podam nr konta
wiewior1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 11:50   #7958
carlinne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 23
Dot.: CUdo piesek szuka domu.

piesek jest cudooowny<3

carlinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:55   #7959
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Oddam kocięta! Olsztyn i okolice

Cytat:
Napisane przez pchelka1981 Pokaż wiadomość
Jyyli, może załóż kociakom aukcję na allegro, alegratce i w kilku portalach o tematyce adopcyjnej. Polecam też miau. Wiem, że teraz kociaków jest strasznie dużo, ale warto próbować. Sama nawet jakieś pół roku temu wyadoptowałam trzy małe kociaki, które znalazłam koło swojej pracy. Może skontaktuj się z jakąś organizacją pro zwierzęcą działająca w Twojej okolicy np. Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami albo Inicjatywą dla Zwierząt (nie wiem co tam u Ciebie funkcjonuje). Oni zwykle chętnie pomagają Chociażby wrzucą ogłoszenie na swoją stronę, albo będą podsyłać chętne domki No i nie daj zwalić na siebie kosztów ewentualnych sterylek. Miasto i gmina mają na to specjalne fundusze.
Trzymam kciuki za domeczki dla maluszków (strasznie śliczne z nich stworki). Gdyby nie fakt, że jestem już maksymalnie dokocona (3 kocie pannice) pewnie już męczyłabym TŻ
Niestety, nasza gmina odwraca się do nas plecami, ale może uda się w sąsiedniej gminie to załatwic Jak już tą sprawę załatwię, to postaram się skontaktowac z jakąś organizacją, jeśli jakaś tutaj jest.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 18:54   #7960
teteesia
Rozeznanie
 
Avatar teteesia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WiZaŻ
Wiadomości: 836
Dot.: CUdo piesek szuka domu.

Przeuroczy piesek
Nie wiem jak mozna porzucić takie stworzonko
Znalazł już dom?
__________________
pomóż
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Na całym świecie co 6 sekund ginie w męczarniach jakiś zwierzak w laboratarium!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post17020318
teteesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 08:15   #7961
Bochcepomoc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 323
Dot.: Oddam kocięta! Olsztyn i okolice

Polecam takze dogomanie, jest tam dzial dla kotkow. mozesz tam rowniez poszukac osob, ktore jakos wspomoga Cie, podzwon do kilku wetow w okolicy, moze ktorys sie zgodzi ..
Bochcepomoc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 08:57   #7962
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Oddam kocięta! Olsztyn i okolice

Tak własnie dogomania - tam jest nawet Skarpeta na sterylizację bezdomnych kotków. Poza tym wchodzi tam sporo osób liczących się z losem zwierząt - napewno pomogą
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 08:59   #7963
joluka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: Kto przygarnie małego Mentosa - kocha ludzi!!!

może jutro Mentos będzie miał wizytę potencjalnych zainteresowanych.... - trzymajcie proszę kciuki!!!!
joluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 09:01   #7964
joluka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: Malwinka – jeśli szukasz spokojnego, kochanego słodziaka!!!

a Malwineczka nadal czeka... - ona tak bardzo potrzebuje swojego własnego domku i ludzi, którzy będą mieli czas tylko dla niej....
joluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 10:56   #7965
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: wspólne psie spacery w Poznaniu

czy Gruszka to duzy pies? Domis jak na szczeniaka jest aktywny i na pewno chętnie sie pogoni z innym psem
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 11:51   #7966
Bochcepomoc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 323
Dot.: Malwinka – jeśli szukasz spokojnego, kochanego słodziaka!!!

Cytat:
Napisane przez xxxSoniaxxx Pokaż wiadomość
Od Warszawy dzieli mnie 470 km inaczej nawet bym się nie zastanawiała. Na pewno szybko znajdzie swój domek bo jest cudowna trzymam za maleńką kciuki

ja tez moge zaproponowac Ci kilka koteczkow
Bochcepomoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 11:51   #7967
Bochcepomoc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 323
Dot.: Kto przygarnie małego Mentosa - kocha ludzi!!!

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Tak tez myślałam, że jest za malutki. Zastanowię się, pogadam z domownikami, i może się zdecyduję.

Ja tez mam kilka koteczkow do adopcji, moze ktorys Ci sie spodoba:
Bochcepomoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 11:54   #7968
Bochcepomoc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 323
Dot.: Oddam kocięta! Olsztyn i okolice

Jednak warto zadzwonic do pobliskich wetow, powiedziec im o swojej sytuacji, ze masz tyle kociaczkow, ze |Cie nie stac. Moze zgodziliby sie ze polowe strylizacji wykonaja za darmo, a za reszte zaplcisz?? albo zeby zrobili 50 % upustu na kazdego kociaczka. To zawsze cos, reszte moze uzbierasz z dogomanii
Bochcepomoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 12:20   #7969
Bochcepomoc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 323
Kilka uroczych Pan i Panow do adopcji, czyli schronsiko Pieknosci- psy, koty

Witam Was. Otoz zapewne jak juz wiecie wiele psiakow, kociakow poszukuje domow. przedstawiam Wam kilka z nich:


1) Wila jest małą, piękną sunią w typie długowłosej jamniczki. Ma 5 miesięcy i niedawno trafiła pod naszą opiekę. Czeka na domek w podpoznańskim przytulisku.
Sunia jest zdrowa, łagodna i delikatna. Raczej nieśmiała. Dogaduje się z wszystkimi psiakami, a kontakty z człowiekiem wręcz uwielbia.
Bardzo potrzebujemy domu dla Wilusi - który nie skrzywdzi i nigdy nie odda tego psiego dzieciaka.
Wila odpłaci ogromna miłością, bo to pełna uroku psina.
Sunia zostanie wydana do adopcji po podpisaniu umowy adopocyjnej, w której jednym z warunków jest poddanie suczki sterylizacji po osiągnięciu wymaganego wieku.
Kontakt w sprawie suczki:
tel. 509 628 584
mail - pawel@alderaan-bordercollies.com


http://fdz-animalia.pl/index.php?page=psy&id=711


2)
Leszek ma kilka miesięcy, może 4 może 5. Jest ślicznym biało- brązowym psiakiem, wesołym, skorym do zabawy, pociesznym.
Trafił niedawno do schroniskowej klatki, gdzie zupełnie nie mógł sobie poradzić. Zabraliśmy go i teraz czeka na własny dom w domu tymczasowym w Poznaniu.
Ma książeczkę zdrowia, jest zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony.
Powoli uczy się zasad czystości.
Leszek powinien dorastać we własnym domu - wśród własnej rodziny.
Przenoszenie psiaka z miejsca na miejsce - może spowodować, że nie będzie czuł się pewnie. Że straci radość życia i zaufanie do człowieka.

Szukamy domu dla Leszka.

Psiak zostanie wydany po podpisaniu umowy adopcyjnej.

Kontakt w sprawie Leszka:


tel. 509 204 445


http://fdz-animalia.pl/index.php?page=psy&id=710


3) Trzy sunie znalezione zostały w nocy na polnej drodze. Mają ok. 3 miesięczne, były potwornie zagłodzone, zarobaczone, a mimo to są niewiarygodnie wesołe i przyjacielskie do ludzi i innych psów, kompletny brak stresu.
Sunie noszą imiona – Kana, Kala i Kira.
Są już po odrobaczeniu – i teraz czekamy, aż sterczące (widać na zdjęciach) żeberka się wypełnią.
A psiaki mają pełną socjalizacją z czereda naszych psiaków.
Istnieje prawdopodobieństwo, że sunie zostały wyrzucone przez kogoś, kto nie sprzedał ich, nie oddał – znalazł więc inna metodę na pozbycie się maluchów – wyrzucił je na polną drogę.
Niewiele brakowało, żeby już ich z nami nie było.
Cieszymy się każdym ich dniem, ale z drugiej strony – pilnie szukamy domów dla psiaków – mamy duże przepełnienie i dla maluchów nie ma bezpiecznego w pełni miejsca.
Pomóżcie szukać domu dla suczek.

Kontakt w sprawie psiaków:

Tel. 509 628 584


http://fdz-animalia.pl/index.php?page=psy&id=698


4)
Sara ma prawdopodobnie około 3 lat. Informacje o niej dostałam od dziewczyny, studiujacej w Pozanniu. To pies kogoś z rodziny.
Nie będę tutaj pisała tego, co o tym wszystkim wiem - ale ogólnie patologia rzadka.
Sunia miała już szczeniaki (nie pytajcie co z nimi,).
Teraz prawdopodobnie jest w początkach ciąży - jutro ma umawianą sterylkę.
Sunia niestety nie jest bezpieczna a traktowana - gorzej niż źle.
Zamykana na wiele godzin, czasem dni w pokoju, gdy jej opiekunka wyjeżdża sobie w swoich sprawach.
Teraz - wisi na łańcuchu przy budzie. Często nie ma wody i jedzienia.
Po sterylce kilka dni potrzymają ją w pokoju - mam to zapewnienie.
Od 4 miesięcy jej opiekunki nie ma w domu.
Dziewczyna która napisała mi o Sarze stara się jej pomóc, karmi, ale mieszka w innym miejscu i do tego jest w ciąży. Już niedługo nie będzie mogła jeździć do suczki.
Co wtedy z Sarą.
Sara jest łagodna, miła do ludzi. Będzie dobrze pilnowałą terenu, bo jest czujna.
Przebywała w mieszkaniu, zna zasady czystości, nie niszczy i nie demoluje.
Lubi byc głaskana, bawic się piłką, przebywać z człowiekiem.
Co stanie się z Sarą, gdy zostanie sama.
Czeka ją śmierc głodowa.
Teraz jest okazja zabrania jej - ale gdzie???
Pomóżcie nam! Proszę!
Kontakt w jej sprawie:
tel. 609 601 362

http://fdz-animalia.pl/index.php?page=psy&id=653


5) Łapa, około 2 lata.
Opis:
Łapa to mieszaniec husky'iego. Zaszczepiona przeciw wściekliźnie. Ma łagodne usposobienie (żyje w domu z małym dzieckiem, pozwala dzieciom praktycznie na wszystko). Wychowana była na wsi, gdzie miała do dyspozycji ogród, stąd preferowany dom z wybiegiem, lecz najważniejsze, by była kochana. Nauczona wychodzenia na smyczy, lecz spuszczana z niej ucieka. W domu spokojna, ożywia się, gdy jest na dworze. Akceptuje inne psy i koty. Uwielbia być drapana, głaskana. Bardzo rzadko szczeka.


Kontakt: tel. 513 293 969

http://fdz-animalia.pl/index.php?page=psy&id=639


6)
Szukam ciepłego domu dla dwóch cudownych psów.
Zaopiekowałam się psami koleżanki, która straciła dom, w skutek czego psy miały trafić do schroniska. Uznałam, że muszę spróbować odmienić los, który miał te dwa cudowne psiaki spotkać. Zrobiłam to ze względu na miłość do zwierząt i faktu, że od zawsze towarzyszyły mi one w moim życiu. Jednak moje warunki mieszkaniowe, tj. 30 m2, nie dają mi możliwości trzymania psów u siebie. Starałam się stworzyć im warunki do życia, w miarę swoich sił, szukając jednocześnie dla nich domu. Na początku, korzystając z uprzejmości obcego człowieka, trzymałam je na ranczu, które położone było 20 minut drogi, pieszo, od mojego miejsca zamieszkania, dokąd chodziłam dwa razy dziennie, godząc to z moją pracą. Następnie przeniosłam je na działkę ogrodową, którą z braku innych możliwości byłam zmuszona kupić. To miejsce również położone jest o 20 minut pieszej drogi, od mojego miejsca zamieszkania. Odwiedzam, więc psy raz dziennie, wypuszczam wtedy z kojca, w którym przebywają pozostałą część dnia. Kojec ma mniej więcej dwa na trzy metry, w tym mieści się również buda. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie są to odpowiednie i wystarczające warunki bytowe dla dwóch dorosłych i tak żywiołowych psów, dlatego podejmuję próby znalezienia im domu z kochającymi je ludźmi i z wybiegiem.
Pies - AZJA, wiek również około 6 lat, sierść piękna, długa czarna, podpalana, ogon puszysty.
Uwielbiają urozmaicone jedzenie, a najbardziej owoce: wiśnie, czereśnie, jabłka, czyli sezon zbiorów jest Ich ulubionym. Są smakoszami kaszy, mięsa, chleba i właściwie wszystkiego, co tylko dostaną.
Zasługują na szczęście i poczucie bezpieczeństwa.
Są kochane i usłuchane, szybko się uczą.
Uwielbiają ruch i kontakt z naturą, więc najszczęśliwsze byłyby przy domu z ogrodem, sadem lub innym ogrodzonym wybiegiem, byleby były razem ...
Dużo przeszły w swoim życiu, ale dzięki temu są WYJĄTKOWE.
Kontakt:
502 125 845

http://fdz-animalia.pl/index.php?page=psy&id=631


7)
Szukam ciepłego domu dla dwóch cudownych psów.
Zaopiekowałam się psami koleżanki, która straciła dom, w skutek czego psy miały trafić do schroniska. Uznałam, że muszę spróbować odmienić los, który miał te dwa cudowne psiaki spotkać. Zrobiłam to ze względu na miłość do zwierząt i faktu, że od zawsze towarzyszyły mi one w moim życiu. Jednak moje warunki mieszkaniowe, tj. 30 m2, nie dają mi możliwości trzymania psów u siebie. Starałam się stworzyć im warunki do życia, w miarę swoich sił, szukając jednocześnie dla nich domu. Na początku, korzystając z uprzejmości obcego człowieka, trzymałam je na ranczu, które położone było 20 minut drogi, pieszo, od mojego miejsca zamieszkania, dokąd chodziłam dwa razy dziennie, godząc to z moją pracą. Następnie przeniosłam je na działkę ogrodową, którą z braku innych możliwości byłam zmuszona kupić. To miejsce również położone jest o 20 minut pieszej drogi, od mojego miejsca zamieszkania. Odwiedzam, więc psy raz dziennie, wypuszczam wtedy z kojca, w którym przebywają pozostałą część dnia. Kojec ma mniej więcej dwa na trzy metry, w tym mieści się również buda. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie są to odpowiednie i wystarczające warunki bytowe dla dwóch dorosłych i tak żywiołowych psów, dlatego podejmuję próby znalezienia im domu z kochającymi je ludźmi i z wybiegiem. Suczka - KAMA, wysterylizowana, wiek około 6 lat, sierść gładka, czarna, podpalana.
Uwielbiają urozmaicone jedzenie, a najbardziej owoce: wiśnie, czereśnie, jabłka, czyli sezon zbiorów jest Ich ulubionym. Są smakoszami kaszy, mięsa, chleba i właściwie wszystkiego, co tylko dostaną. Zasługują na szczęście i poczucie bezpieczeństwa. Są kochane i usłuchane, szybko się uczą. Uwielbiają ruch i kontakt z naturą, więc najszczęśliwsze byłyby przy domu z ogrodem, sadem lub innym ogrodzonym wybiegiem, byleby były razem.
Dużo przeszły w swoim życiu, ale dzięki temu są WYJĄTKOWE.
Kontakt:502 125 845

http://fdz-animalia.pl/index.php?page=psy&id=630

8)
Bryś nie jest młody, ma około 7 lat. Trafił do przytuliska i pod opiekę Fundacji dla Zwierząt Animalia w tragicznym stanie. Wychudzone, apatyczne zwierzę, bez włosów – poranione i bardzo, bardzo biedne.
Kilka miesięcy trwała walka o życie i i szczęście Brysia – i udało się.
Teraz to nie ten sam pies. Piękny, imponujący Bryś cieszy oko. Biszkoptowo-płowa szata, dostojny chód, ładna sylwetka – Bryś jest naprawdę niezwykły.
Nic nie przypomina tego psa sprzed kilku miesięcy, nic oprócz zdjęcia i.. smutku, który czasami pojawia się w Rysiowych oczach.
Bo Bryś tęskni – za człowiekiem. To łagodny, zrównoważony psiak.
Jest wspaniałym gospodarzem swego terenu. Razem z opiekunem obchodzi przytulisko, pomaga w pracach, co jakiś czas wstawiając łeb pod głaszczącą, dobre rękę człowieka. Bo Bryś już wie, że człowiek potrafi kochać takiego psa jak on. Psa, który nie ma rodowodu, który nie jest najmłodszy i który nie przypomina żadnej rasy.
Za to ma wielkie serce do kochania, wierność od czubka nosa po koniec ogona i zaufanie.
Nie wolno nam go zawieść.
Dlatego bardzo, bardzo chcielibyśmy, żeby Bryś znalazł swoje własne miejsce, gdzie mógłby się czuć ważny i dumny.
Własnego człowieka, za którym wodziłby wzrokiem .
Własne legowisko, miski i poczucie bezpieczeństwa.
Nie możemy pozwolić aby walka o życie Brysia skończyła się jego dożywociem w schroniskowym boksie, nawet jeśli nikt tam go nie krzywdzi i wszyscy go lubią.
Bryś czeka, tęsknie wpatruje się w każdego kto przekracza przytuliskową furtkę – może to po mnie, może teraz ja wyjdę do domu.
Na razie wypatruje się bezskutecznie.
Pomóżmy mu – pozwólmy Brysiowi dumnie wyjść za bramę na własnej smyczy – z własnym człowiekiem.
Bryś jest zdrowy, ma książeczkę i komplet szczepień.
Ale Bryś nie jest w pełni szczęśliwy, bo Bryś…jest bezdomny.

Kontakt w sprawie Brysia:
Tel. 509 628 584

http://fdz-animalia.pl/index.php?page=psy&id=499


Otoz wiekszosc psikow z tego watku znalazlo swoj szczesliwy domek, dzikeuje za podnoszenie

Edytowane przez Bochcepomoc
Czas edycji: 2010-11-19 o 07:30
Bochcepomoc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 13:05   #7970
Bochcepomoc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 323
Dot.: Kilka uroczych Pan i Panow do adopcji, czyli schronsiko Pieknosci- psy, koty

Dziewczyny, prosze Waspodnoscie watek...

Bardzo chcialbym znalezc tym uroczym domek. Moze ktos poszukuje do domku wiernego towarzysza?? Bedzie on najwierniejszym przyjacielem
Bochcepomoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:54   #7971
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Oddam chomika Radom Ostrowiec św i okolice

witam


musze niestety oddac mojego chomika


Nie chcąc go usypiać prosze o pomoc. Tż chce go wyniesc na dwór i zostawić bardzo prosze was o pomoc, niestety jest on bardzo agresywny gryzie nawet gdy chce sie mu jedzenie dac o wzieciu na rece nie ma mowy myśle, że potrzebuje wiecej zainteresowania i kogos kto sie nim odpowiednio zajmie. Chomiczek jest zdrowy i zadbany. Nie chce zeby jego zycie skonczyło sie jako "zabaweczka" dla dziecka wiec bardzo prosze o pomoc Chomik nie nadaje sie do pary dla innego chomika ( u mnie zagryzł towarzysza)


prosze o odpowiedź
jeśli bedzie ktoś chętny dowieziemy na miejsce byle by tylko miał dobry dom i warunki
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:55   #7972
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Oddam chomika Radom Ostrowiec św i okolice

oto maleństwo
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 14:25   #7973
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Oddam chomika Radom Ostrowiec św i okolice

Ręce mi opadają jak czytam takie rzeczy.
Chomik morderca
Trzeba go oswoić ale nie na silę.
A postawa TŻ-ta tragiczna.
Dobrze że chociaż ty starasz się znaleźć mu nowy dom.
Dla mnie to brak odpowiedzialności i bym coś jeszcze dopisała ale boję się że to może się źle skończyć więc sobie odpuszczę
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 15:07   #7974
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Oddam chomika Radom Ostrowiec św i okolice

tez dostał za taki pomysł...


mam nadzieje ze znajdzie sie ktoś kto pokocha śledzionkę
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:02   #7975
lolaa166
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 27
Dot.: Kilka uroczych Pan i Panow do adopcji, czyli schronsiko Pieknosci- psy, koty

Słodkie suczki i pieski
Mam nadzieję, że trafią na domy pełne miłości
lolaa166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:08   #7976
Bochcepomoc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 323
Dot.: Kilka uroczych Pan i Panow do adopcji, czyli schronsiko Pieknosci- psy, koty

Cytat:
Napisane przez lolaa166 Pokaż wiadomość
Słodkie suczki i pieski
Mam nadzieję, że trafią na domy pełne miłości

ja tez mam taka nadzieje , ale niesety brak jakichkolwiek chetnych na takie urocze mordeczki
Moze po wakacjach cos sie ruszy
Bochcepomoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 19:56   #7977
BIG
Raczkowanie
 
Avatar BIG
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: BYTOM
Wiadomości: 193
Dot.: Kilka uroczych Pan i Panow do adopcji, czyli schronsiko Pieknosci- psy, koty

Psiaki-powodzenia!!!
BIG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 09:17   #7978
Bochcepomoc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 323
Dot.: Kilka uroczych Pan i Panow do adopcji, czyli schronsiko Pieknosci- psy, koty

podnosze
Bochcepomoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 18:40   #7979
adap_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7
Exclamation Znaleziono kotka - potrzebna pomoc - Kielce

Witam,
Wczoraj na swoim osiedlu w Kielcach(Szydłówek) znalazłam małego kotka.
Szacuje że ma około pół roku i prawdopodobnie komuś uciekł gdyż nie boi się ludzi.
Kot utyka na jedną łapkę, która jest prawdopodobnie zwichnięta. Ma także problemy z oczkiem, które jest mocno zaczerwienione.
Porozwieszałam na osiedlu ogłoszenia, jednak boje się że mimo tego nikt się po niego nie zgłosi. Kot obecnie przebywa u mojego chłopaka, jednak m.in. z powodu jego bardzo silnej alergii, kotka możemy zatrzymać tylko na kilka dni.
W związku z tym poszukuje osób, które pomogłyby mi znaleźć jakiś dom tymczasowy lub nowego właściciela.
Nie chciałabym go oddawać do schroniska a nie mogę go zatrzymać i zupełnie nie wiem co robić..
Ada
adap_85@interia.pl

PS. Ewentualnie proszę o podpowiedź gdzie mogę znaleźć jakiegoś weterynarza, który daje zniżki dla bezdomnych zwierząt? Cierpię ostatnio na brak gotówki a byłoby dobrze gdyby go ktoś obejrzał
adap_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 18:50   #7980
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Znaleziono kotka - potrzebna pomoc - Kielce

daj znać na miau.pl - kociarnia
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-10 16:57:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.