Zdradzona!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-22, 13:10   #1
betsi30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 36

Zdradzona!!!


Dziewczyny, pomóżcie mi!!!
Od jakiegoś czasu nie mam dobrego kontaktu z mężem. Zaczęło się od tego, że swój wolny czas spędzał ze swoją siostrą i jej koleżanką a o mnie i naszym synku jakby zapomniał. Okazało się całkiem przypadkiem, że w czasie kiedy miał pracować, spotkał się kilka razy z ową koleżanką. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że przeczytałam jego wczorajszy sms do niej. Wiem, wiem, że to najgorsze świństwo. Nigdy takich rzeczy nie robiłam ale wczoraj szukając zdjęć synka na jego komórce znalazłam jej zdjęcie zrobione przez niego około 22.00. Wtedy miał być na wypłacie w firmie w której pracuje. Przyprowadził ją do siebie, do pracy ( mnie nigdy tego nie zaproponował ). A sms zawierał sugestie by ubrała się ładnie tak jak dla kochanka.
Niby spytałam co to ma znaczyć ale powiedział, że to dla jaj, bo wszyscy myślą, że to jego kochanka. Niby wygląda jakby mówił szczerze. Że nie zrobił niczego co by zniszczyło nasz związek. Tylko dlaczego będąc teraz w pracy ma wyłączoną komórkę skoro umawialiśmy się na telefon około 14.00.
A może jest teraz z nią?
Dziewczyny, błagam!
POMóżCIE!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
betsi30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 13:23   #2
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Zdradzona!!!

Nieciekawa sytuacja. Ale jeszcze w zasadzie nic nie jest przesądzone. Może pojedź do niego, do pracy, sprawdź co porabia, skoro umówiliście sie na telefon, a on go wyłączył to no nie wiem, może ma jakieś zebranie, czy coś.

Cała ta sytuacja z koleżanką siostry jest po prostu chora, co to znaczy, że żonaty facet, w dodatku mający dziecko, olewa zonę i spotyka sie ze swoją siostrą i jej koleżanką? Niedorzeczność.
A ten sms? Trochę bez sensu jest jego tłumaczenie, że to dla żartu, bo w firmie sie śmieją, że to jego kochanka. Przecież sms był do niej, a nie do jego współpracowników. Nikt sie o tym smsie nie dowie, oprócz niej.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 14:46   #3
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Zdradzona!!!

Nie widze nic smiesznego w tym,że posądza się o romans żonatego mężczyznę

na Twoim miejscu dowiedziłabym się co jest grane.
a moim zdaniem dobrze nie jest, bo Twój mąż Cię okłamuje
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 15:10   #4
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Zdradzona!!!

Mysle podobnie jak dziewczyny,cos reci ten twoj maz.

a jego tlumaczenie na wylaczony tel bedzie : "padla mi bateria".

Jaaasne ;x
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 15:22   #5
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Zdradzona!!!

nieciekawie to wyglada.....zabiera kolezanke do pracy?? nie spotykacie sie razem tylko on sam sie spotyka z siostra i jej KOLEZANKA....vos mi tu smierdzi... wspolczuje
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 15:25   #6
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Zdradzona!!!

sytuacja wygląda nieciekawie
zabiera kolezanke do pracy? :| bez sensu po prostu.
moze warto powęszyc troche u jego siostry? sama nie wiem ..
bądz czujna ... współczuje Ci
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 15:28   #7
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Zdradzona!!!

Ale że ta siostra nie jest po Twojej stronie, wiedząć że macie dziecko... i dopuszcza / organizuje te spotkania...
dziwne.
tez mi się to nie podoba, ale może tylko tak wygląda?
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-22, 17:33   #8
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Zdradzona!!!

ja to w ogole sie dziwie jak mozna pozwolic na taka sytuacje ?! Kochana przejzyj na oczka ! im szybciej tym lepiej dla Ciebie co to w ogole ma znaczyc, ze on spotyka sie z jakas kolezaneczka ?! co to w ogole znaczy, ze uwazają ją za kochanke ?! chyba musza miec ku temu jakie podstawy ? np to ze czesto widza ich razem, a tak byc nie powinno ;/ reaguj i to stanowczo ! powiedz, ze widzialas jakie ma relacje z ta kolezanka i nie zyczysz sobie tego. zdrada rozkwita w tajemnicy, wiec moze cos to da ;/
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 17:58   #9
moonshadow
Raczkowanie
 
Avatar moonshadow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
Dot.: Zdradzona!!!

Zgadzam się z przedmówczyniami.I przede wszystkim powinnaś szczerze z nim porozmawiać i powiedz mu, że nie dasz się zbyć jakimiś wyjaśnienami, że to żarty itp. Musisz dać mu odczuć, że chcesz, żeby był z Tobą całkowicie szczery... Tylko wtedy dowiesz się prawdy. Trzymam kciuki, żeby wszystko się wyjaśniło i było w porządku
__________________

moonshadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 18:06   #10
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Zdradzona!!!

A jaka masz relację z jego siostrą?
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 19:09   #11
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Zdradzona!!!

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
A jaka masz relację z jego siostrą?
bardzo dobre pytanie
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-23, 08:22   #12
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Zdradzona!!!

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
A jaka masz relację z jego siostrą?
Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
bardzo dobre pytanie
No właśnie.

Autorka wątku tak szybko uciekłam, że zaczynam się obawiać kolejnej prowokacji..
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 12:23   #13
betsi30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 36
Dot.: Zdradzona!!!

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Jeśli chodzi o siostrę męża, no cóż. Różnie w jej życiu bywało i być może bała się reakcji innych na styl życia. Mnie też się obawiała. Chociaż... Od pewnego czasu lepiej się nam rozmawia. Nie wiem tylko, czy rozmowa z nią na temat męża coś da. Gorzej będzie jak mu wszystko powie. Jeśli chodzi o rozmowę,to u nas jest różnie. Oboje tak samo reagujemy na niektóre rzeczy. Zwłaszcza jeśli ktoś próbuje nam wmówić coś co nie jest prawdą. Od razu w nas się gotuje. Ten temat też taki efekt u niego przyniósł. Wczoraj mieliśmy niewesołą sytuację, bo znalazłam się na izbie w szpitalu, mąż był w domu po kilku minutach co świadczy o tym, że pędził na złamanie karku. Czy to też coś znaczy? Nie wiem, od wczoraj jest jakoś inaczej... Tak jak było wcześniej. Po dzisiejszej rozmowie chyba co nie co sobie wyjaśniliśmy. Nie wiem, czy w to wierzyć czy nie... Nigdy nie złamał danego słowa, nie zrobił żadnego głupstwa. W zasadzie to on wcześniej się o mnie starał nie ja o niego i to on obawiał się tego, że go zostawię.
betsi30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 13:27   #14
patttii16
Raczkowanie
 
Avatar patttii16
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 61
Dot.: Zdradzona!!!

Ile juz jesteście małzenstwem?? Jeśli mu ufasz to nie masz sie o co bac ale jeśli daje cie powody do tego zeby sie martwić to sprobuj sie jakos dowiedzieć czy to prawda!!! walcz o wasze małzenstwo!!!!
__________________
kiedys nadejdzie ten dzien, kiedy bedzie dobrze

Małe sprostowanie jush nie mam 16-stu lat
patttii16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 14:27   #15
betsi30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 36
Dot.: Zdradzona!!!

patttii16 jesteśmy po ślubie 3 1/2 roku. Faktem jest, że nigdy nie było sytuacji tego typu. No cóż "NIGDY NIE MÓW NIGDY".
Wszyscy wokół mówili mi, że nigdy nie widzieli tak zakochanego faceta. On też kiedyś mi powiedział, że jeśli ma kobietę to nie kombinuje z drugą. Sama go o to spytałam, bo w czasach kawalerskich trochę tych dziewczyn się przez jego życie się przewinęło. Więc spytałam tak przyszłość. Teraz jest tak. Porozmawialiśmy, może co nie co zrozumiałam ale jak siedzę sama od razu głupie myśli przychodzą mi do głowy. Wtedy momentalnie wszystko wraca. A jeśli okaże się, że to nie była prawda to przecież do końca życia nie będę się zastanawiać czy mój mąż na pewno jest w pracy. Myślę, że dzisiaj też porozmawiamy wieczorkiem.
betsi30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 14:44   #16
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Zdradzona!!!

dziwna sytuacja... mi cos tu smierdzi :/
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 14:46   #17
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: Zdradzona!!!

Cytat:
Napisane przez betsi30 Pokaż wiadomość
...Nie wiem, od wczoraj jest jakoś inaczej... Tak jak było wcześniej. Po dzisiejszej rozmowie chyba co nie co sobie wyjaśniliśmy. Nie wiem, czy w to wierzyć czy nie... Nigdy nie złamał danego słowa, nie zrobił żadnego głupstwa. W zasadzie to on wcześniej się o mnie starał nie ja o niego i to on obawiał się tego, że go zostawię.
a mi przyszło coś takiego do głowy. może głupie, ale... skoro to zawsze on o Ciebie zabiegał i był tym na zabój zakochanym, to może sprawa z koleżanką była prowokacją z jego strony (może i siostra maczała w tym palce?)? przyszło mi do głowy, że on po prostu chciał sprawdzić, jak zareagujesz, czy będziesz zazdrosna, czy Ci naprawdę na nim zależy...
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 18:01   #18
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Zdradzona!!!

Cytat:
Napisane przez betsi30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie mi!!!
Od jakiegoś czasu nie mam dobrego kontaktu z mężem. Zaczęło się od tego, że swój wolny czas spędzał ze swoją siostrą i jej koleżanką a o mnie i naszym synku jakby zapomniał. Okazało się całkiem przypadkiem, że w czasie kiedy miał pracować, spotkał się kilka razy z ową koleżanką. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że przeczytałam jego wczorajszy sms do niej. Wiem, wiem, że to najgorsze świństwo. Nigdy takich rzeczy nie robiłam ale wczoraj szukając zdjęć synka na jego komórce znalazłam jej zdjęcie zrobione przez niego około 22.00. Wtedy miał być na wypłacie w firmie w której pracuje. Przyprowadził ją do siebie, do pracy ( mnie nigdy tego nie zaproponował ). A sms zawierał sugestie by ubrała się ładnie tak jak dla kochanka.
Niby spytałam co to ma znaczyć ale powiedział, że to dla jaj, bo wszyscy myślą, że to jego kochanka. Niby wygląda jakby mówił szczerze. Że nie zrobił niczego co by zniszczyło nasz związek. Tylko dlaczego będąc teraz w pracy ma wyłączoną komórkę skoro umawialiśmy się na telefon około 14.00.
A może jest teraz z nią?
Dziewczyny, błagam!
POMóżCIE!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
Hm...dlaczego oni zawsze mówią, że to "dla jaj"
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 18:19   #19
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Zdradzona!!!

Cytat:
Napisane przez betsi30 Pokaż wiadomość
patttii16 jesteśmy po ślubie 3 1/2 roku. Faktem jest, że nigdy nie było sytuacji tego typu. No cóż "NIGDY NIE MÓW NIGDY".
Wszyscy wokół mówili mi, że nigdy nie widzieli tak zakochanego faceta. On też kiedyś mi powiedział, że jeśli ma kobietę to nie kombinuje z drugą. Sama go o to spytałam, bo w czasach kawalerskich trochę tych dziewczyn się przez jego życie się przewinęło. Więc spytałam tak przyszłość. Teraz jest tak. Porozmawialiśmy, może co nie co zrozumiałam ale jak siedzę sama od razu głupie myśli przychodzą mi do głowy. Wtedy momentalnie wszystko wraca. A jeśli okaże się, że to nie była prawda to przecież do końca życia nie będę się zastanawiać czy mój mąż na pewno jest w pracy. Myślę, że dzisiaj też porozmawiamy wieczorkiem.
Mi Twoje "myśli" wcale nie wydają się głupie. Uważam, że masz prawo mieć obawy, bo sytuacja moim zdaniem nie jest jasna. To, że ufamy swoim facetom nie oznacza, że mamy być naiwne. Rozmowa się napewno przyda, ale czy facet, który kręci będzie szczery?
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-23, 18:39   #20
patttii16
Raczkowanie
 
Avatar patttii16
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 61
Dot.: Zdradzona!!!

Cytat:
Napisane przez betsi30 Pokaż wiadomość
patttii16 jesteśmy po ślubie 3 1/2 roku. Faktem jest, że nigdy nie było sytuacji tego typu. No cóż "NIGDY NIE MÓW NIGDY".
Wszyscy wokół mówili mi, że nigdy nie widzieli tak zakochanego faceta. On też kiedyś mi powiedział, że jeśli ma kobietę to nie kombinuje z drugą. Sama go o to spytałam, bo w czasach kawalerskich trochę tych dziewczyn się przez jego życie się przewinęło. Więc spytałam tak przyszłość. Teraz jest tak. Porozmawialiśmy, może co nie co zrozumiałam ale jak siedzę sama od razu głupie myśli przychodzą mi do głowy. Wtedy momentalnie wszystko wraca. A jeśli okaże się, że to nie była prawda to przecież do końca życia nie będę się zastanawiać czy mój mąż na pewno jest w pracy. Myślę, że dzisiaj też porozmawiamy wieczorkiem.

Nie wiem nie bylam w takiej sytuacji ale po co do niej pisze i sie z nia spotyka jeśli nic do niej nie czuje??!! nie rozumiem tego ?? wszyscy faceci sa tacy sa, mi nigdy nic nie robią bezinteresownie... nie sadze ze spotykał by sie z nia i pisał do niej tak oo... wydaje mi sie ze coś kręci ;/
__________________
kiedys nadejdzie ten dzien, kiedy bedzie dobrze

Małe sprostowanie jush nie mam 16-stu lat
patttii16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 22:23   #21
betsi30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 36
Dot.: Zdradzona!!!

Tak, jak mówiłam rozmowa odbyła się wieczorkiem. I to bardzo poważna! A odbyła się po trzech telefonach jakiejś dziewczyny która mówiła mi o spotkaniu w pracy z moim mężem itd. Oczywiście bez przedstawiania się, taki anonim. Nie wiem, jak do tego podejść. Wkurzyłam się, o dziwo mąż też. Pytał się co mówiła itp. Dziwne było to, że usiedliśmy razem i zaczęliśmy po kolei wymieniać wszystkich którzy mogli coś takiego zrobić. Koledzy z pracy-nie mają tel. domowego, siostra-żadnych podstaw. Spytałam o jej koleżankę... Niby powiedział, że nie zna jej zamiarów wobec siebie ale zna swoje wobec niej - żadne. Więc zaczął się temat ( z opcją, że nic ich nie łączy ) pewnych zachowań i słów wypowiedzianych przez niego które mogłyby zostać odebrane przez nią nie tak jak trzeba. Podobno nie zauważył tego ale jak sam dodał nie wie co ona myśli. Sam mi zaproponował zadzwonienie na jej telefon domowy, żebym mogła poznać po głosie czy ona dzwoniła. Mój pech - nikt nie odbierał. Gdy spytałam co będzie jeśli to ona zrobiła taki numer powiedział szybko, że jest tylko jedno wyjście - zerwanie kontaktów. Nie jestem mistrzynią w czytaniu z zachowania innych osób ale zauważyłam, ze jego te telefony wkurzyły i sama rozmowa o niej jako dzwoniącej również. Czy to możliwe żebym się pomyliła?
Oczywiście mam oczy szeroko otwarte...
betsi30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 22:56   #22
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Zdradzona!!!

Cytat:
Napisane przez betsi30 Pokaż wiadomość
Tak, jak mówiłam rozmowa odbyła się wieczorkiem. I to bardzo poważna! A odbyła się po trzech telefonach jakiejś dziewczyny która mówiła mi o spotkaniu w pracy z moim mężem itd. Oczywiście bez przedstawiania się, taki anonim. Nie wiem, jak do tego podejść. Wkurzyłam się, o dziwo mąż też. Pytał się co mówiła itp. Dziwne było to, że usiedliśmy razem i zaczęliśmy po kolei wymieniać wszystkich którzy mogli coś takiego zrobić. Koledzy z pracy-nie mają tel. domowego, siostra-żadnych podstaw. Spytałam o jej koleżankę... Niby powiedział, że nie zna jej zamiarów wobec siebie ale zna swoje wobec niej - żadne. Więc zaczął się temat ( z opcją, że nic ich nie łączy ) pewnych zachowań i słów wypowiedzianych przez niego które mogłyby zostać odebrane przez nią nie tak jak trzeba. Podobno nie zauważył tego ale jak sam dodał nie wie co ona myśli. Sam mi zaproponował zadzwonienie na jej telefon domowy, żebym mogła poznać po głosie czy ona dzwoniła. Mój pech - nikt nie odbierał. Gdy spytałam co będzie jeśli to ona zrobiła taki numer powiedział szybko, że jest tylko jedno wyjście - zerwanie kontaktów. Nie jestem mistrzynią w czytaniu z zachowania innych osób ale zauważyłam, ze jego te telefony wkurzyły i sama rozmowa o niej jako dzwoniącej również. Czy to możliwe żebym się pomyliła?
Oczywiście mam oczy szeroko otwarte...
Mógł się wkurzyć, bo zaczęłaś dociekać o co chodzi w tej sytuacji, a nie dlatego,że jakaś dziewczyna (lub ta "koleżanka") dzwoniła. Zerwanie kontaktów z koleżanką siostry - świetny pomysł. Jeśli zupełnie nic ich nie łaczy zrobi to bez żalu. Powinno mu bardziej zależeć na Twoim zaufaniu i spokoju, niż na tej znajomości.
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 23:13   #23
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Zdradzona!!!

Mógł się również wkurzyć, że romans się sypie a kochanka jest durna i wszystko zaczyna wychodzić na jaw....
Niekoniecznie, ale może być i taka opcja
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 23:44   #24
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Zdradzona!!!

Kurczaczki! No ja bym się lekko zdenerwowała... powiem szczerze, że mam włoski temperament, więc co do związków reaguję żywiołowo.
Sprawa podejrzana, może to nie romans tylko flirt ze strony Twojego męża z nadzieją na romans ze strony koleżanki?

jeżeli ma coś na sumieniu, to podejrzewa kto dzwonił
dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 23:44   #25
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Zdradzona!!!

szczerze?

gdybym miala romans, moj kochanek-poldebil zadzwonilby do mnie przy moim tz, tz znalazlby jakis moj sms do mojego fajansa-na-boku a mnie zalezaloby na utrzymywaniu mimo wszystko swojego zwiazku w dobrej kondycji to :

zdenerwowalabym sie, zaczela wymyslac baje, ze widocznie ktos platonicznie mnie kocha, ze sie pomylil, ze zrywam kontakty...

czula scena, szkliste oczy, tykooo ciebie koffam i pragne...

i byloby - czyli szla bym w zaparte do konca
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 23:57   #26
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Zdradzona!!!

Widzę, Hecate, że myślimy podobnie
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 05:33   #27
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Zdradzona!!!

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Mógł się wkurzyć, bo zaczęłaś dociekać o co chodzi w tej sytuacji, a nie dlatego,że jakaś dziewczyna (lub ta "koleżanka") dzwoniła. Zerwanie kontaktów z koleżanką siostry - świetny pomysł. Jeśli zupełnie nic ich nie łaczy zrobi to bez żalu. Powinno mu bardziej zależeć na Twoim zaufaniu i spokoju, niż na tej znajomości.
Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Mógł się również wkurzyć, że romans się sypie a kochanka jest durna i wszystko zaczyna wychodzić na jaw....
Niekoniecznie, ale może być i taka opcja
Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Kurczaczki! No ja bym się lekko zdenerwowała... powiem szczerze, że mam włoski temperament, więc co do związków reaguję żywiołowo.
Sprawa podejrzana, może to nie romans tylko flirt ze strony Twojego męża z nadzieją na romans ze strony koleżanki?

jeżeli ma coś na sumieniu, to podejrzewa kto dzwonił
betsi30 każda z tych sytuacji jest prawdopodobna, ale to ty znasz swojego męża najlepiej
My jako Wizażanki mamy szerokie umysły i różne doświadczenia, czasami potrafimy zrobić z małej sprawy wielką rzecz co ma też ciemną stronę
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 08:10   #28
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: Zdradzona!!!

Cytat:
Napisane przez betsi30 Pokaż wiadomość
Koledzy z pracy-nie mają tel. domowego, siostra-żadnych podstaw. Spytałam o jej koleżankę... Niby powiedział, że nie zna jej zamiarów wobec siebie ale zna swoje wobec niej - żadne. Więc zaczął się temat ( z opcją, że nic ich nie łączy ) pewnych zachowań i słów wypowiedzianych przez niego które mogłyby zostać odebrane przez nią nie tak jak trzeba. Podobno nie zauważył tego ale jak sam dodał nie wie co ona myśli. Sam mi zaproponował zadzwonienie na jej telefon domowy, żebym mogła poznać po głosie czy ona dzwoniła.
zastanawia mnie, skąd ona ma Wasz nr domowy? czy od siostry, czy od niego, czy dzwonił do niej kiedyś i sobie zapisała (trochę mało sprytne z jego strony by to było, ale...)... bo skoro rozważał ją jako jedną z opcji osób do Was dzwoniących, to wie, że Wasz numer posiada. i po co jemu jej numer domowy???
dziwne to trochę. raczej nie daje się swojego domowego nr-u komuś, kto jest nam obojętny, prawda? z drugiej strony ja nie podałabym numeru domowego kochankowi (gdybym takowego posiadała )

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
betsi30 każda z tych sytuacji jest prawdopodobna, ale to ty znasz swojego męża najlepiej
My jako Wizażanki mamy szerokie umysły i różne doświadczenia, czasami potrafimy zrobić z małej sprawy wielką rzecz co ma też ciemną stronę
popieram
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 08:10   #29
betsi30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 36
Dot.: Zdradzona!!!

Ja nie zdenerwowałam się lekko. Raczej bym powiedziała, że wściekłam się jak diabli.
Ptysio 5 i hecate mimo tej sprawy wydaje mi się, że znam mojego męża.Ale amistad.k.m.s też ma rację, bo jednak znam go najlepiej.
Wiem, że w takich sytuacjach faceci potrafią bajerować ale tutaj... Patrząc na wczorajsze rozmowy chłodnym i czujnym okiem nie wyglądał na kogoś kto by kręcił, przynajmniej nie w 100 %.
Szukam wszędzie. Patrzę pod każdym względem, nawet pod tym który by mnie najbardziej ucieszył - żadnej zdrady.
Do tej pory było tak, że mieliśmy różnych swoich znajomych. Jeśli mieliśmy spotykać się z kimś kogo akurat któreś z nas nie lubiło szliśmy solo. Mąż miał mieszanych znajomych - koledzy ale i koleżanki. Ja z kolei więcej kolegów. Nigdy nie było tak, że nie pasowało mu to, że większa część znajomych to faceci. Jeśli jednak coś mu się niezbyt podobało to zawsze kończyło się na mówieniu, że mi ufa i wie, ze nie pozwolę na jakieś flirty czy romanse. Do tej pory też byłam pewna jego. Może i faceci potrafią kłamać, zresztą kobietki też, ale w pewnych momentach potrafię zauważyć kiedy on mówi prawdę. Tak myślę...
Jeśli chodzi o te telefony to ja zaproponowałam opcję z tą dziewczyną, na początku mówił, ze z tego co ją zna chyba nie powinna robić takich rzeczy ale nie był pewny do końca, bo nie zna jej aż tak dobrze. Spróbuję dzisiaj drydnąć do tej dziewczyny... Nie wiem co zrobię dalej jeśli poznam po głosie, że to ona dzwoniła. Chociaż jak to mówił mój mąż nie sądzi żeby się przyznała nawet jeśli się o to spyta. A może ja powinnam z nią pogadać?
Poza tym... Nie wiem, czy w takich przypadkach ma to jakieś znaczenie, czy nie. Nie mówię, że jestem super pięknością ale staram się jak mogę, lubię dobrze wyglądać, fajnie ubrać się itd. Jak to kobieta. Z kolei tamta dziewczyna... Nie wydaje mi się żeby była w czymś lepsza ode mnie. No ale... Kurczaczki! DZIEWCZYNY!!! Po prostu szukam jakiegoś punktu zaczepienia, by wszystko wyjaśnić...
betsi30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 09:35   #30
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Zdradzona!!!

Cytat:
Napisane przez betsi30 Pokaż wiadomość
Ja nie zdenerwowałam się lekko. Raczej bym powiedziała, że wściekłam się jak diabli.
Ptysio 5 i hecate mimo tej sprawy wydaje mi się, że znam mojego męża.Ale amistad.k.m.s też ma rację, bo jednak znam go najlepiej.
Wiem, że w takich sytuacjach faceci potrafią bajerować ale tutaj... Patrząc na wczorajsze rozmowy chłodnym i czujnym okiem nie wyglądał na kogoś kto by kręcił, przynajmniej nie w 100 %.
Szukam wszędzie. Patrzę pod każdym względem, nawet pod tym który by mnie najbardziej ucieszył - żadnej zdrady.
Do tej pory było tak, że mieliśmy różnych swoich znajomych. Jeśli mieliśmy spotykać się z kimś kogo akurat któreś z nas nie lubiło szliśmy solo. Mąż miał mieszanych znajomych - koledzy ale i koleżanki. Ja z kolei więcej kolegów. Nigdy nie było tak, że nie pasowało mu to, że większa część znajomych to faceci. Jeśli jednak coś mu się niezbyt podobało to zawsze kończyło się na mówieniu, że mi ufa i wie, ze nie pozwolę na jakieś flirty czy romanse. Do tej pory też byłam pewna jego. Może i faceci potrafią kłamać, zresztą kobietki też, ale w pewnych momentach potrafię zauważyć kiedy on mówi prawdę. Tak myślę...
Jeśli chodzi o te telefony to ja zaproponowałam opcję z tą dziewczyną, na początku mówił, ze z tego co ją zna chyba nie powinna robić takich rzeczy ale nie był pewny do końca, bo nie zna jej aż tak dobrze. Spróbuję dzisiaj drydnąć do tej dziewczyny... Nie wiem co zrobię dalej jeśli poznam po głosie, że to ona dzwoniła. Chociaż jak to mówił mój mąż nie sądzi żeby się przyznała nawet jeśli się o to spyta. A może ja powinnam z nią pogadać?
Poza tym... Nie wiem, czy w takich przypadkach ma to jakieś znaczenie, czy nie. Nie mówię, że jestem super pięknością ale staram się jak mogę, lubię dobrze wyglądać, fajnie ubrać się itd. Jak to kobieta. Z kolei tamta dziewczyna... Nie wydaje mi się żeby była w czymś lepsza ode mnie. No ale... Kurczaczki! DZIEWCZYNY!!! Po prostu szukam jakiegoś punktu zaczepienia, by wszystko wyjaśnić...
Jeśli będziesz chciala jeszcze raz zadzwonić ,to radzę z budki.Jak nie będzie znała numeru,to większa szansa,że odbierze.

Natomiast,co do końcówki Twojej wypowiedzi.
Uroda to nie wszystko.
Liczy się jeszcze charakter.
Może ta koleżanka ma coś,czego Ty nie masz.
W przeciwnym razie,dlaczego by się z nią spotykał?zabrał na imprezę do pracy-ją a nie Ciebie ?
Dziwne.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.