Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-22, 17:00   #1381
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
no oki rozumiem błąd w komunikacji ja tam śpie po 5h, czasami mniej, wydajność mam taką jaką musze mieć. czasami jak mogę to daje z siebie 20% a czasami 200% (to ostatnie od miesiąca codziennie) i daję radę a odżywiam się... średnio. ale ja lubie przekraczać swoje granice i sprawdzać ile mogę jeszcze.
w sumie to bardziej niż niezdrowe odżywianie miałam na myśli, że niektórym sporo teoretycznie zdrowych rzeczy szkodzi, teoretycznie zdrowa dieta usypia, spowalnia. Nie wiem jak z nissiax, wspominała kiedyś o jakiś czynnikach zdrowotnych, mówię na swoim przykładzie. Na pewno nie jest to kwestią wykluczenia produktów odzwierzęcych, ale większej całości.
Cytat:
o
po pierwsze to słabe jest pisanie o śmietniku i o marnotrawstwie, bo to jej włosy, jej sprawa, jej biznes
po drugie kiedyś obcinałam 40 cm włosów i tak, przyszło mi do głowy, żeby może je oddać, ale to nie jest takie pierdnąć w stołek i oddać kłaki- mają być niefarbowane i naprawdę ultrazdrowe.
Dzisiaj 17:43
ode mnie raz nie wzięli, bo były resztki farbowania, a za drugim razem już tak. Jak ktoś długo nie ścina, to nawet te wizualnie dobrze wyglądające potrafią się nie nadawać. Ale tak czy siak takie dlaczego nie pomagasz jest śmieszne.
__________________
dzień dobry
wszyscy umrzemy

Edytowane przez roseplum
Czas edycji: 2015-12-22 o 17:02
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:17   #1382
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
wjem
i jeszcze Ci powiem, że pomyślałam, że rozśmieszy właśnie Ciebie


<3

To dokladnie mój typ poczucia humoru <3
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:24   #1383
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość


A Ty się wzięłaś?
A co to ma do rzeczy?


Aaaa spoko - to Ty. Czyli - jak zwykle - NIC.


---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
To przeczytaj jeszcze raz co o niej napisałaś i postaw się na jej miejscu. Było by Ci miło słyszeć/czytać coś takiego o sobie?
Nie no, Olimpia Szlachetne Serce na pewno myślała o innych, jak zjechała z góry na dół starsze osoby ze śmiesznych powodów. Jak uogólniała, opisując dziewczyny udzielające się na forum, też na pewno martwiła się o ich uczucia, masz rację.

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Kokaina
Hahaha no ładnie, powiem Ci Roki, że siadło. Aż ulał mi się bronx bezglutenowy (całkiem spoko swoją drogą - biedra <3

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość


Zrobiłam to, obejrzałam Szuszę i żałuję - ona nigdy nie przestanie marudzić, NIGDY. Taki typ człowieka. Boże, tyle czapek zeszło, boże, tyle pracy, trzeba chwilowo sklep zamknąć. Boże, pranie musi zrobić. Boże, nie wlała płynu! Boże jeden vlog nie poszedł, bo wstała po imprezie późno. Boże, pędzle takie brudne, a ona taka zmęczona, przemęczona, przepracowana. Laska sprawia, że od razu gorzej się człowiek czuje, nie wiem po co sobie to robię, a ćwierkanie fanek w komentarzach to w ogóle jedno wielkie NIE OGARNIAM. Laska jej napisała, że wpadła w panikę jak vlog się nie pojawił i chciała do informatyka dzwonić. Wylew na miejscu, skąd ona bierze te swoje groupies?
No to ja już nie obejrzę jednak. Odkąd w pracy szykuje mi się na najbliższy rok młyn taki, że mogę zapomnieć o nowym postanowieniu, jakim jest w miarę regularne spożywanie posiłków czy w ogóle sikanie wtedy, kiedy mi się chce, to straciłam dystans do takich zmęczonych oddychaniem księżniczek od siedmiu boleści. Relacja zawieszona.

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-12-22 o 17:25
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:24   #1384
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
mówisz, że warto myśleć o innych...pozwolę sobie zapytać ile razy już oddałaś włosy na perukę?
Szczerze? Ani razu i nie dlatego, że nie chciałam, po prostu od zawsze mam włosy do ramion, czasami miałam nawet krótsze więc najzwyczajniej w świecie były zbyt krótkie by je oddać. Ps. Nie myślałam, że wyjdzie z tego taka "drama"-po prostu patrząc na włosy Marzenki wydawało mi się, że są w bardzo dobrej kondycji i mogłyby pójść na peruki. Może macie rację, że to nie takie łatwe.
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:29   #1385
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez paulina800 Pokaż wiadomość
dlatego uwielbiam vlogLolę
Próbowałam się do niej przekonać, ale nie mogę pokonać ogromnej niechęci do jej partnera.

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Mi się bardzo podoba nowa fryzura Laury - świeżej i młodziej wygląda. Dobrze, że je podcięła. Nie kumam trzymania długich kudłów tylko po to, by je mieć.
Tak btw, pan Olimpia się uspokoiła? :P
Wygląda bardzo ładnie w ogóle się dzieci Dance i Januszowi udały, że ho ho

Bubus - co u Ciebie w ogóle? Daj kilka słów, jak sobie radzisz i jak żywot

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
trudno jej się chyba z tym pogodzić, że nie może sobie jeździć na iwenty i gifty przepadają... A no i na korsa trudniej odłożyć, jak się nie ma tylu widzów i super jakości filmów..


Co do męża - nie wiem, czy jest mało ambitny,ale trafiłam na jakiś jego 'żart' o plemnikach i zamarłam z zażenowania, że kogoś to śmieszy - tak, wiem, pewnie masę ludzi, ale według mnie mocno słabe i nieśmieszne, a Olimpia jeszcze chciała za to łapkę w górę

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-12-22 o 17:34
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:35   #1386
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Co do męża - trafiłam na jakiś jego 'żart' o plemnikach i zamarłam z zażenowania, że kogoś to śmieszy - tak, wiem, pewnie masę ludzi, ale według mnie mocno słabe i nieśmieszne, a Olimpia jeszcze chciała za to łapkę w górę
nie oglądam Olimpii, ale jako człowiek wrażliwy na słabej jakości dwuznaczne żarty w cimno łączę się w zażenowaniu

tak jak nigdy nie oglądam regularnie niczyich vlogów po ostatnim nissiax włączyłam kolejny i zgadzam się, że wyszło słabo. Dla mnie wiele minimalistek zwyczaj przeszło z podjarki zakupami w podjarkę jakimi są świadomymi konsumentkami i jak kieruje nimi rozsądek w erze konsumpcjonizmów i nissiax jest świetnym przykładem takiej ewolucji
__________________
dzień dobry
wszyscy umrzemy

Edytowane przez roseplum
Czas edycji: 2015-12-22 o 17:37
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:42   #1387
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
nie oglądam Olimpii, ale jako człowiek wrażliwy na słabej jakości dwuznaczne żarty w cimno łączę się w zażenowaniu

tak jak nigdy nie oglądam regularnie niczyich vlogów po ostatnim nissiax włączyłam kolejny i zgadzam się, że wyszło słabo. Dla mnie wiele minimalistek zwyczaj przeszło z podjarki zakupami w podjarkę jakimi są świadomymi konsumentkami i jak kieruje nimi rozsądek w erze konsumpcjonizmów i nissiax jest świetnym przykładem takiej ewolucji
dawno nie oglądałam nissiax, ale zaoragnęłam odnieść się do twojej wypowiedzi.
ostatnio znów oglądałam onthelinewithalex i ona oczywiście też jest minimalistką, wyrzuca i pozbywa się rzeczy, sprząta, segreguje i usuwa wszystko, co zbędne, bo teraz już widzi, ile szajsu kupowała. a następny vlog to zakupy w pepco, kiku, rossmannie, biedronce i netto.
teraz wszystkie dziewczyny mają białe meble, poduszki z refniferami i stojak z napisem HOME. i do tego są minimalistkami
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 17:48   #1388
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Ricky to takie suche

Ze aż sie poplulam ze śmiechu w tramwaju <3
A ja właśnie nie podchwyciłam i teraz mi smutno, że nie mogę się z tego śmiać. ; <

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Ja też nie mam - poważnie, mam niemal zerową potrzebę przebywania wśród ludzi, nie licząc rodziny i Tżta. Piwniczak
Pjona! Ilość znajomych ograniczona do minimum. Ludzie mnie męczą bardzo szybko. Ale czasami lubię jakąś większą domówkę z nowymi twarzami. Ale to tak raz na rok.
Dlatego jeśli Nissiax nie ma znajomych czy ma ich bardzo mało, nie robi to na mnie wrażenia. Nie każdy lgnie do każdego. Bywa. Poza tym uważam, że ona jednak jest na tyle sympatyczna, że na pewno ma kogoś więcej niż tż i jedną koleżankę.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:52   #1389
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Munkaa - jakoś żyję . wypadałoby powiedzieć, że wszystko super i miodzio, ale jest raczej spokojnie. Szukam se drogi w życiu i odpoczywam po kolejnym niewypale zawodowym. A co u Ciebie?
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:54   #1390
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość

To przeczytaj jeszcze raz co o niej napisałaś i postaw się na jej miejscu. Było by Ci miło słyszeć/czytać coś takiego o sobie?
Wyjątkowo z Leną się zgodzę. Tekst bubus też mnie zniesmaczył. Może przesadzam, ale serio dla mnie to było już za dużo.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:01   #1391
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Wyjątkowo z Leną się zgodzę. Tekst bubus też mnie zniesmaczył. Może przesadzam, ale serio dla mnie to było już za dużo.
Ale co Cię tak bardzo zniesmaczyło, bo niespecjalnie rozumiem?
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 18:03   #1392
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Ale co Cię tak bardzo zniesmaczyło, bo niespecjalnie rozumiem?
Może "zniesmaczył" to złe wyrażenie, ale bardzo mi si,ę nie spodobał np. fragment o mężu. Tak jakoś dziwnie się poczułam gdy to czytałam. Takie wyliczanie: mieszka na wsi, mąż taki czy siaki ją też blokuje.
Dziwnie mi się to czytało.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:10   #1393
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Może "zniesmaczył" to złe wyrażenie, ale bardzo mi si,ę nie spodobał np. fragment o mężu. Tak jakoś dziwnie się poczułam gdy to czytałam. Takie wyliczanie: mieszka na wsi, mąż taki czy siaki ją też blokuje.
Dziwnie mi się to czytało.
Myślę, że czytałam tutaj dużo gorsze rzeczy. Poza tym napisałam, po peirwsze, że to moje odczucia, po drugie oglądam Olimpię niemal od początku jej kanału, a i blog czytywałam i pamiętam jej zwierzenia. Myślę, że dziewczyny, które są tutaj dłużej również to pamiętają, stąd takie a nie inne moje wnioski. Zresztą Paulina podaje je na tacy..
Serio, jeśli obruszasz się na coś takiego, to chyba mało w życiu widziałaś :P
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:11   #1394
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
teraz wszystkie dziewczyny mają białe meble, poduszki z refniferami i stojak z napisem HOME. i do tego są minimalistkami
Zgadzam się, trafne podsumowanie!
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:14   #1395
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Może "zniesmaczył" to złe wyrażenie, ale bardzo mi si,ę nie spodobał np. fragment o mężu. Tak jakoś dziwnie się poczułam gdy to czytałam. Takie wyliczanie: mieszka na wsi, mąż taki czy siaki ją też blokuje.
Dziwnie mi się to czytało.
Wg mnie Olimpia sama się blokuje. Jej wybór, jej sprawa. Nie każdy musi odnosić sukcesy zawodowe czy zdobywać świat.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:23   #1396
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez ladyfinger88 Pokaż wiadomość
Ktoś pytał o Olimpię? Robi wykład na końcu swojego najnowszego, ostatniego vlogmasa. Znów tłumaczy, że dobrze nam to zrobi, że będziemy mieć przerwę od jej vlogów i że ciężko jej będzie nie vlogować przez święta.
nie włączę
nie włączę
nie włączę
nie włączę






albo dobra, w sumie yolo

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

Hahaha no ładnie, powiem Ci Roki, że siadło. Aż ulał mi się bronx bezglutenowy (całkiem spoko swoją drogą - biedra <3[COLOR="Silver"]

ja sie nadal z tego śmieje, boze, to najlepsze co dzis przeczytałam XDDD


---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

Co do męża - nie wiem, czy jest mało ambitny,ale trafiłam na jakiś jego 'żart' o plemnikach i zamarłam z zażenowania, że kogoś to śmieszy - tak, wiem, pewnie masę ludzi, ale według mnie mocno słabe i nieśmieszne, a Olimpia jeszcze chciała za to łapkę w górę
ten o "męzczyzna produkuje tylei tyle plemników, wiec mi nie mów ze cały dzien nic nie robie"?
boze, to żenada taka była, ze az mi sie głupio przed ekranem zrobiło ;-;

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
nie oglądam Olimpii, ale jako człowiek wrażliwy na słabej jakości dwuznaczne żarty w cimno łączę się w zażenowaniu

tak jak nigdy nie oglądam regularnie niczyich vlogów po ostatnim nissiax włączyłam kolejny i zgadzam się, że wyszło słabo. Dla mnie wiele minimalistek zwyczaj przeszło z podjarki zakupami w podjarkę jakimi są świadomymi konsumentkami i jak kieruje nimi rozsądek w erze konsumpcjonizmów i nissiax jest świetnym przykładem takiej ewolucji
i maja pszczółka

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Wg mnie Olimpia sama się blokuje. Jej wybór, jej sprawa. Nie każdy musi odnosić sukcesy zawodowe czy zdobywać świat.
niby nie każdy
ale jak juz ktos swiadomie podejmuje decyzje ze nie chce, ze sklep na wsi spoko i kredyt spoko to niech nie wyżyguje ludziom, którzy mają lepiej tego, ze "oni mają, i to słabe ze mają, jak mogą, ale ona wcale nie zazdrosci, jej jest lepiej"

ona w ogóle sobie chyba lubi dodawać takim gadaniem

"jestem lepsza bo nie lece na marki", "estem lepsza, bo nie kupuje kiełby za 9,90", "jestem lepsza bo nie mam zapakowane całego wózka w markecie".

w sumie o kims innym bym tego nie pisała, ale jakos tak przy olimpii, która teraz plecie co plecie a kiedys bluzgała na widzów... jakoś mi skrupuły znikają
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:25   #1397
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Pjona! Ilość znajomych ograniczona do minimum. Ludzie mnie męczą bardzo szybko. Ale czasami lubię jakąś większą domówkę z nowymi twarzami. Ale to tak raz na rok.
Dlatego jeśli Nissiax nie ma znajomych czy ma ich bardzo mało, nie robi to na mnie wrażenia. Nie każdy lgnie do każdego. Bywa. Poza tym uważam, że ona jednak jest na tyle sympatyczna, że na pewno ma kogoś więcej niż tż i jedną koleżankę.
Po mnie widać, jak mam dość ludzi i chcę uciekać, lubię być sama i nie mam z tym żadnego problemu. Poza tym mam wrażenie, że coraz trudniej znaleźć kogoś, na kogo można liczyć - ludzie są bardzo skupieni na sobie, często w ogóle nie potrafią słuchać, nie są zbyt lojalni. Szybko tracę do kogoś zaufanie, choć często nie daję po sobie poznać.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:26   #1398
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Wg mnie Olimpia sama się blokuje. Jej wybór, jej sprawa. Nie każdy musi odnosić sukcesy zawodowe czy zdobywać świat.
Moim zdaniem też. Ale jakies takie wyliczanie, że przyczynia się do tego chociażby i mąż jakoś tak mnie tknęło.
Być może tak u niej jest, że to też w jakimś stopniu wyboru takie a nie innego partnera. Ale jakoś tak słabo mi się czyta o kimś niepublicznym, że jest mało ambitny i jets przyczyną niepowodzeń Olimpii.
Może po prostu mam taki dziś humor, że mnie to ruszyło.

W każdym razie długo pamiętam nie będę i do bubus jakiegoś żalu nie mam o ten tekst.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:26   #1399
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
nie włączę
nie włączę
nie włączę
nie włączę






albo dobra, w sumie yolo

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------



ja sie nadal z tego śmieje, boze, to najlepsze co dzis przeczytałam XDDD


---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------



ten o "męzczyzna produkuje tylei tyle plemników, wiec mi nie mów ze cały dzien nic nie robie"?
boze, to żenada taka była, ze az mi sie głupio przed ekranem zrobiło ;-;

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------



i maja pszczółka

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------



niby nie każdy
ale jak juz ktos swiadomie podejmuje decyzje ze nie chce, ze sklep na wsi spoko i kredyt spoko to niech nie wyżyguje ludziom, którzy mają lepiej tego, ze "oni mają, i to słabe ze mają, jak mogą, ale ona wcale nie zazdrosci, jej jest lepiej"

ona w ogóle sobie chyba lubi dodawać takim gadaniem

"jestem lepsza bo nie lece na marki", "estem lepsza, bo nie kupuje kiełby za 9,90", "jestem lepsza bo nie mam zapakowane całego wózka w markecie".

w sumie o kims innym bym tego nie pisała, ale jakos tak przy olimpii, która teraz plecie co plecie a kiedys bluzgała na widzów... jakoś mi skrupuły znikają
Ale wlasciwie w ktorym filmiku ona wylala te swoje zale glownie? Bo to chyba o Lobuzow chodzilo.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 18:29   #1400
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ale wlasciwie w ktorym filmiku ona wylala te swoje zale glownie? Bo to chyba o Lobuzow chodzilo.
tu łobuzy
https://www.youtube.com/watch?v=wwtZuDDm7WU
tu beka ze starszych ludzi w sklepach
https://www.youtube.com/watch?v=dKOCBVbezrk
a tu bluzgi sprzed lat
http://scr.hu/1kql/h20np
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:33   #1401
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
tu łobuzy
https://www.youtube.com/watch?v=wwtZuDDm7WU
tu beka ze starszych ludzi w sklepach
https://www.youtube.com/watch?v=dKOCBVbezrk
a tu bluzgi sprzed lat
http://scr.hu/1kql/h20np
Dziękuje, niech kokaina będzie z Tobą
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:36   #1402
201701230959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 272
Lightbulb Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Hania też będzie sprzedawać rzęsy https://www.instagram.com/p/_mWtGvNP7n/

A tutaj sposób Hani na mycie gąbek https://www.instagram.com/p/_WVUH4NP19/

Szusz dzisiaj też mówiła o tym sposobie między narzekaniem na tyle spraw, tyle papierów, a tyyyle spraw do załatwienia, zmęczenie, przemęczenie roboty tyle.
201701230959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:36   #1403
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
tu łobuzy
https://www.youtube.com/watch?v=wwtZuDDm7WU
tu beka ze starszych ludzi w sklepach
https://www.youtube.com/watch?v=dKOCBVbezrk
a tu bluzgi sprzed lat
http://scr.hu/1kql/h20np
Jakie przygotowanie Czocher
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:37   #1404
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Vampi - pewnie widziałaś, ale podsyłam ciarek milion pińcet

Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:38   #1405
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Jakie przygotowanie Czocher

zawsze na posterunku
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:41   #1406
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio wcieli jak usłyszałam od Nissiax, że na drugim miejscu to co daje jej energię to jedzenie -.- I to wiecie, w tym sensie, że to takie ultra ważne i jest dzięki niemu taka super hiper gotowa na nowy dzień. Nie lubię robienia z jedzenia religii. Ani z niczego innego :/
Jedzenie ma na to wplyw. Nie masz tak ze jak zjesz jakas rzecz to masz kopa do dzialania albo twoja energia spada jak cos zjesz? Tez nie lubie robic z jedzenia religii, ale uwazam ze jedzenie ma wplyw na nasze samopoczucie czy energie.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:54   #1407
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Jedzenie ma na to wplyw. Nie masz tak ze jak zjesz jakas rzecz to masz kopa do dzialania albo twoja energia spada jak cos zjesz? Tez nie lubie robic z jedzenia religii, ale uwazam ze jedzenie ma wplyw na nasze samopoczucie czy energie.
Ja tak mam jak najem się jakiegoś śmieciowego jedzenia to nic mi się nie chce, podobnie jak jestem głodna. Nie ma się co oszukiwać, to co jemy ma duży wpływ na to.
A na pierwszym miejscu nissiax wymieniła "głowę", w sensie, że chęć do działania wychodzi od nas samych. (ktoś pytał).
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 19:02   #1408
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
Ja tak mam jak najem się jakiegoś śmieciowego jedzenia to nic mi się nie chce, podobnie jak jestem głodna. Nie ma się co oszukiwać, to co jemy ma duży wpływ na to.
A na pierwszym miejscu nissiax wymieniła "głowę", w sensie, że chęć do działania wychodzi od nas samych. (ktoś pytał).
Oj nie kłam, to była kokaina
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 19:08   #1409
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
no
po pierwsze to słabe jest pisanie o śmietniku i o marnotrawstwie, bo to jej włosy, jej sprawa, jej biznes
po drugie kiedyś obcinałam 40 cm włosów i tak, przyszło mi do głowy, żeby może je oddać, ale to nie jest takie pierdnąć w stołek i oddać kłaki- mają być niefarbowane i naprawdę ultrazdrowe.
Jest roznica miedzy "zwykla" sprzedażą wlosow na peruki a oddanie je za darmo do fundacji, ktora przerobi je na peruki dla osob po chemioterapii.
Jezeli je chcesz sprzedac to owszem musza byc niefarbowane i ultra zdrowe. Jednak zeby oddac do fundacji rak'n roll (ta ktora zbiera wlosy) trzeba oddac minimum 25cm. W instrukcji scianania, ktora jest na stronie pisze ze wlosy moga byc farbowane byle tylko nie byly zniszczone. Potem takie wlosy wysylamy na adres fundacji albo mozemy tez isc do fryzjera (na stronie sa adresy salonow) gdzie za darmo obetna.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 19:10   #1410
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Ja w nowym roku proponuje w wątku mniej pisać o Szusz, Bogusi i Olimpi a bardziej skupić się na vlogerkach niszowych. Niech i one dojdą do mainstreamu.
__________________
I'm cook
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-07 18:14:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.