Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-18, 19:34   #4711
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Czy któraś z dziewczyn mogłaby mi udzielić informacji gdzie mozna kupić stacjonarnie sławny podkład z Make-Up Atelier Paris ?
Oczywiście szpachle polecane przez "CLEO" :P mnie skusiły :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 19:38   #4712
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Czy któraś z dziewczyn mogłaby mi udzielić informacji gdzie mozna kupić stacjonarnie sławny podkład z Make-Up Atelier Paris ?
Oczywiście szpachle polecane przez "CLEO" :P mnie skusiły :P
Ciężko będzie. Może w którymś z salonów kosmetycznych sprzedają - obadaj tutaj https://folaroni.com/sklep/content/14-dystrybutorzy Mnie ten podkład tyłka nie urwał szczerze mówiąc. Ładnie wyglądał zmieszany z Bourjois CC, ale żeby jakiś szał to był, to nie bardzo. Bardzo na plus jest za to gama kolorystyczna, chyba każdy znajdzie coś dla siebie.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 19:44   #4713
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Nie znam tej pani od Karoliny, ale teraz się zastanawiam czy te wszystkie wspaniałości nad którymi się rozpływała były oryginalne? Czy też z Alli?
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 19:46   #4714
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ciężko będzie. Może w którymś z salonów kosmetycznych sprzedają - obadaj tutaj https://folaroni.com/sklep/content/14-dystrybutorzy Mnie ten podkład tyłka nie urwał szczerze mówiąc. Ładnie wyglądał zmieszany z Bourjois CC, ale żeby jakiś szał to był, to nie bardzo. Bardzo na plus jest za to gama kolorystyczna, chyba każdy znajdzie coś dla siebie.

Gdzie tam ktoś napisał, że w Poznaniu można kupić stacjonarnie więc przypuszczam, że chodzi o ten główny salon firmowy.... Chce stacjonalnie bo nie chce niespodzianek czy to z koloru czy też z jego formuły, krycia itd. Ogólnie to zastanawiam się nad kupnem czegoś takiego ekstra i tak myślę albo Mac, MAP lub ten podkład co pokazywała kiedyś Hania Clinique Beyond Perfecting.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 19:46   #4715
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Łobuzy:

Karoli niechcący wcisnęli zapaloną wcześniej świecę, ale wszystko się dobrze skończyło i dostali gratisy
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 19:46   #4716
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
że jej nie wstyd kupować takie perfidne podróbki

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------



dla madzika to chyba jakaś namiastka luksusu jest czy coś.
W jakim celu to? Serio, nie czaje po co miec gdzies na sobie jakieś podrobione logo

Dziwi Was to moje koleżanki? Przecież to jest królowa obciachu i żenady.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 19:51   #4717
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość

Gdzie tam ktoś napisał, że w Poznaniu można kupić stacjonarnie więc przypuszczam, że chodzi o ten główny salon firmowy.... Chce stacjonalnie bo nie chce niespodzianek czy to z koloru czy też z jego formuły, krycia itd. Ogólnie to zastanawiam się nad kupnem czegoś takiego ekstra i tak myślę albo Mac, MAP lub ten podkład co pokazywała kiedyś Hania Clinique Beyond Perfecting.
Acha, jeszcze jedno ważne - ostatnio temu MAPowi zmieniali formułę. Z tego co piszą wizażystki na fejsbuniu, niestety na gorsze.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-18, 19:53   #4718
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ciężko będzie. Może w którymś z salonów kosmetycznych sprzedają - obadaj tutaj https://folaroni.com/sklep/content/14-dystrybutorzy Mnie ten podkład tyłka nie urwał szczerze mówiąc. Ładnie wyglądał zmieszany z Bourjois CC, ale żeby jakiś szał to był, to nie bardzo. Bardzo na plus jest za to gama kolorystyczna, chyba każdy znajdzie coś dla siebie.
też mnie ten temat interesuje
trwałością też się nie wyróżnia?
Mam z podkładami ogromny problem. Cera mieszana, więc w sumie bardzo różna, do tego bardzo jasny kolor. No i ogromny problem z trwałością.
Od niedawna testuję Misshę, jest dość delikatna i w sumie pod koniec dnia nie wiem czy już mi się starła czy po prostu tak delikatnie kryje
Teraz szukam czegoś bardziej kryjącego i bardzo trwałego na specjalne okazje i myślałam że może to...
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 19:53   #4719
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Łobuzy (w swoim ostatnim vlogu) są mega zniesmaczone, że nie przeszli dalej, a przecież mieli najwięcej głosów i kto to w jury, że taki finał Darek brzmiał narcystycznie, ja to tak odebrałam przynajmniej.
Laura tez miałą dużo głosów, wiecie czy przeszła dalej?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 19:54   #4720
Agata2205
Zadomowienie
 
Avatar Agata2205
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 1 488
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
koleżanka Karoliny Myśliwiec od wyżebranych subskrybcji i paletka Naked 4. Naprawdę nie wiem jak to skomentować....???

Maaaadziiiik że Ty tego jeszcze nie masz? Na pewno to ta Twoja fabryka wypuszcza to przed samym erban dikey
Ooooomatkoboskoicorko! Co ona na za makijaz?? Ja pier...
Agata2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 19:54   #4721
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Acha, jeszcze jedno ważne - ostatnio temu MAPowi zmieniali formułę. Z tego co piszą wizażystki na fejsbuniu, niestety na gorsze.
no widziałam na sklepie ladymakeup, że zmiana ze względu na polityke UE :P czyli wczesniej pewnie było coś tam ze zwierzaka w środku
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-18, 19:54   #4722
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
Laura tez miałą dużo głosów, wiecie czy przeszła dalej?
Nie przeszła
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 19:58   #4723
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez hajduszoboszlo Pokaż wiadomość
Polecam ci chusteczki do okularów z Lidla z W5, tanie i serio dobre, potem jeszcze przecieram ta ściereczką do okularów dołaczoną i finito. Zero smug, zaciekow, odcisków itp.
Mam, ale jednak czasami smugi zostają, zastanawiam się czym czyszczą u optyka, że dostaje się do ręki takie nieskazitelne
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 20:01   #4724
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
też mnie ten temat interesuje
trwałością też się nie wyróżnia?
Mam z podkładami ogromny problem. Cera mieszana, więc w sumie bardzo różna, do tego bardzo jasny kolor. No i ogromny problem z trwałością.
Od niedawna testuję Misshę, jest dość delikatna i w sumie pod koniec dnia nie wiem czy już mi się starła czy po prostu tak delikatnie kryje
Teraz szukam czegoś bardziej kryjącego i bardzo trwałego na specjalne okazje i myślałam że może to...
jak dla mnie to bubel. nie utrzymuje się cały dzień na twarzy, właził mi w pory i podkreślał suche skórki, mimo że mam cerę tłustą miałam wrażenie, że nie stapiał się dobrze ze skórą. jedyny plus to właśnie gama kolorystyczna
z tej półki cenowej 100 razy lepszy jest mac pro longwear
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 20:04   #4725
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
jak dla mnie to bubel. nie utrzymuje się cały dzień na twarzy, właził mi w pory i podkreślał suche skórki, mimo że mam cerę tłustą miałam wrażenie, że nie stapiał się dobrze ze skórą. jedyny plus to właśnie gama kolorystyczna
z tej półki cenowej 100 razy lepszy jest mac pro longwear
o pro longwear też różne opinie są , to już nie wiem...
Ciekawa jestem jakich jeszcze używają wizażyści na śluby itd.
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 20:08   #4726
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ciężko będzie. Może w którymś z salonów kosmetycznych sprzedają - obadaj tutaj https://folaroni.com/sklep/content/14-dystrybutorzy Mnie ten podkład tyłka nie urwał szczerze mówiąc. Ładnie wyglądał zmieszany z Bourjois CC, ale żeby jakiś szał to był, to nie bardzo. Bardzo na plus jest za to gama kolorystyczna, chyba każdy znajdzie coś dla siebie.
ja chyba tylko kolor w nim lubię - ani on trwały, szybko zastyga, więc się ciężko nakłada, pod koniec dnia się ciastkuje... no średnio.
Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Munia,uściski ode mnie, znam ten ból
polecę ci coś na smutki, wczoraj spróbowałam i sie zakochałam:
to jest pycha i ten zapach - jak perfumy jakieś, mogłabym tak pachnieć
Wedel szaleje ostatnio z tymi smakami. to jakaś grubsza akcja chyba była, razem ze zmianą opakowań. częściej wybieram Wedla ostatnio niż moją ukochaną Milkę.

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Nie zdałam - jem chipsy, zaraz będę jeść spaghetti, potem będę pić piwo i się smucić, bo szkoda mi tego hajsu i w ogóle swoejgo czaus na takie zdawanie :<
zdawanie prawka to porażka

Munka, możesz mi powiedzieć, co zamierzasz zobaczyć jak będziesz w Warszawie teraz? ostatnio się przekonałam do tego miasta, a nawet jakoś mnie zafascynowało i duża w tym Twoja zasługa i tak sobie zwiedzam po kawałeczku, ale na pewno o wielu mniej popularnych smaczkach nie mam pojęcia, więc byłabym wdzięczna, jakbyś coś poleciła

Edytowane przez werek serek
Czas edycji: 2016-03-18 o 20:12
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 20:10   #4727
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez misiekzabek Pokaż wiadomość
Miałam tego nie robić ale cóż. Jestem małym i słabym hejterem. Złamałam się i włączyłam luksusowe denko Szuszy. Mało tego! Zaczęłam czytać komentarze i wymiękłam. Dziewczyna jej napisała, że super zachwalany przez Szuszę krem pod oczy nie ma właściwości przeciwzmarszczkowych, o których piała Szusza, że skład jest raczej słaby i ogólnie może uczulać. Wszystko dokładnie przeanalizowała i opisała ze szczegółami. Co na to Szusza?

szusz22 godziny temu
+Natalia Z nie patrzę na składy, patrzę czy działa, nie wiem ile masz lat, może jesteś za młoda na ten krem, używam go i nie zamienię na nic innego tak samo jak wiele znanych mi kobiet, ale nie wszystko u każdego działa, wiele kosmetyków też jest kontrowersyjnych ze względu na cenę, kobiety spodziewają się efektu conajmniej jak po botoxie tylko dlatego że krem jest drogi, śmieszne ale prawdziwe ďťż

Serio??? Nie wiem jak to skomentować.
To już nawet nie jest ignorancja. Głupota?
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 20:12   #4728
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Też nie rozumiem... prędzej zrozumiem madzikowe okulary niż kosmetyki
A najbardziej to mnie przeraża fakt, że teraz tyle osób przyjmuje klientki na paznokcie, makijaż itd. i na pewno jakaś część z tych podrób korzysta.
A ja nawet nie rozumiem zakupu tych okularów. Kiedyś na jednej z grup poświęconej Aliexpress ludzie zdecydowanie odradzali te okulary bo nie mają nic "fajnego" poza znaczkiem no i oczywiście ceną. Co z tego, że zapłaciła za nie pewnie gdzieś z 4 zł (nie zrobiła deala bo zawsze są w granicach dolara) skoro one są tak jasne, że prześwitują i wygląda się w nich tragicznie. Po co komu w ogóle tak jasne okulary? :P Jak sobie przypominam zdjęcia niektórych dziewczyn z tamtej grupy to aż ciekawość mnie zżera jak Madzik będzie w nich wyglądać. Oczywiście pewnie będzie je zachwalała bo one są takie super mega hiper ekstra czaderskie no i w ogóle za dolca.
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 20:17   #4729
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
oryginalna carbonara taka jaką jedzo we Włoszczowej nie zawiera śmietany, ma tylko żółtka i jest bardzo smaczna aczkolwiek sos właściwie w niej nie występuje

a wygląda tak: https://www.instagram.com/p/BA4kIjbv-tf/
Akurat to nie jest prawdą. Śmietana jest dodawana do żółtek w niektórych regionach Włoch, co jest normalne, polskie potrawy też różnią się w różnych częściach Polski
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-18, 20:24   #4730
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
A ja nawet nie rozumiem zakupu tych okularów. Kiedyś na jednej z grup poświęconej Aliexpress ludzie zdecydowanie odradzali te okulary bo nie mają nic "fajnego" poza znaczkiem no i oczywiście ceną. Co z tego, że zapłaciła za nie pewnie gdzieś z 4 zł (nie zrobiła deala bo zawsze są w granicach dolara) skoro one są tak jasne, że prześwitują i wygląda się w nich tragicznie. Po co komu w ogóle tak jasne okulary? Jak sobie przypominam zdjęcia niektórych dziewczyn z tamtej grupy to aż ciekawość mnie zżera jak Madzik będzie w nich wyglądać. Oczywiście pewnie będzie je zachwalała bo one są takie super mega hiper ekstra czaderskie no i w ogóle za dolca.
Zdarzyło mi się wejść na wątek o zakupach na ali i bardzo dużo postów dotyczyło właśnie poleceń różnych podróbek. Ja nie rozumiem, bo zdecydowanie wolałabym to samo bez napisu, jeśli w ogóle. A tak jak już ktoś pisał, że Madzik pewnie uważa, że robi deal życia, bo ma to samo X razy taniej. Poza tym... Zrozumieć Madzika? Kto inny kupiłby ten napis OMO? Klucz do zrozumienia jest jeden - nieważne co, ważne że tanio
Ja trochę rzeczy już tam zamawiałam, ale to głównie ozdoby do paznokci i gadżety do domu typu wieszak i takie rzeczy warto moim zdaniem
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 20:25   #4731
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
ja polecam olejki myjące. Próbowałam naprawdę wielu rzeczy, ale nic tak jak olej nie rozpuszcza makijażu. I odkąd stosuję etapowy demakijaż, moja cera jest w dużo lepszym stanie (najpierw rozpuszczam makijaż oliwką, która dzięki dodatkowi emulgatora świetnie się zmywa, później myję twarz mydłem albo delikatnym żelem i na końcu przemywam ją tonikiem. Polecam spróbować )
Cytat:
Napisane przez iamdanifromcalifornia Pokaż wiadomość
Ja mam, nie mogę się od niej oderwać od wczoraj
Ja też polecam wieloetapowy demakijaż przy użyciu olejku do pierwszego mycia. Pierwszą różnicę w wyglądzie cery zauważyłam po zaledwie kilku dniach.
Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość

Aaaa no właśnie, jeśli chodzi o zmywanie makijażu to u mnie wygląda to tak:
1. zmycie makijażu oczu płynem dwufazowym
2. wstępne zmycie makijażu twarzy płynem micelarnym
3. umycie twarzy olejkiem z BU
4. ostateczne mycie delikatnym żelem z LRP
nie cierpię uczucia domycia twarzy tak, że aż skrzypi. Nie jest to dobre dla skóry, dlatego odstawiłam wszystkie mydełka bo robiły mi saharę na twarzy, aż bolała
ale jak to robicie - zmywacie ściereczką olejek i potem jeszcze raz myjecie twarz żelem, czy od razu zmywacie olejek żelem? bo przyznam się, że podobalo mi się to, jak olejek zmywał mi makijaż, ale nie lubiłam się babrać z tymi ściereczkami muślinowymi i ich prać.
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 20:29   #4732
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Mam, ale jednak czasami smugi zostają, zastanawiam się czym czyszczą u optyka, że dostaje się do ręki takie nieskazitelne

płyn do mycia naczyn, ciepła woda, ręcznik papierowy, polecam, czocher


---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość

to jest pycha i ten zapach - jak perfumy jakieś, mogłabym tak pachnieć
Wedel szaleje ostatnio z tymi smakami. to jakaś grubsza akcja chyba była, razem ze zmianą opakowań. częściej wybieram Wedla ostatnio niż moją ukochaną Milkę.
ja o dziwo ostatnio najczęściej Wawel
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 20:31   #4733
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

https://www.instagram.com/p/BDFndr_C...adziklifestyle
Madzik gorąąąąco poleca zakupy na ali. Czy ona dostaje jakąś prowizję od tego? Gorzej niż Bogu z Arbonne
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 20:33   #4734
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
ale jak to robicie - zmywacie ściereczką olejek i potem jeszcze raz myjecie twarz żelem, czy od razu zmywacie olejek żelem? bo przyznam się, że podobalo mi się to, jak olejek zmywał mi makijaż, ale nie lubiłam się babrać z tymi ściereczkami muślinowymi i ich prać.
Ja robię tak: myję twarz olejkiem, spłukuję wodą, a potem żelem. Zmywa się wszystko nie używam do mycia żadnych ściereczek.
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015


Edytowane przez natuso
Czas edycji: 2016-03-18 o 20:34
natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 20:35   #4735
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
ale jak to robicie - zmywacie ściereczką olejek i potem jeszcze raz myjecie twarz żelem, czy od razu zmywacie olejek żelem? bo przyznam się, że podobalo mi się to, jak olejek zmywał mi makijaż, ale nie lubiłam się babrać z tymi ściereczkami muślinowymi i ich prać.

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość

płyn do mycia naczyn, ciepła woda, ręcznik papierowy, polecam, czocher
Byłam pewna, że to odpowiedź na poprzedni post i nawet się zaśmiałam w głos
Czocher bawi nawet nieświadomie
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 20:36   #4736
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
A ja nawet nie rozumiem zakupu tych okularów. Kiedyś na jednej z grup poświęconej Aliexpress ludzie zdecydowanie odradzali te okulary bo nie mają nic "fajnego" poza znaczkiem no i oczywiście ceną. Co z tego, że zapłaciła za nie pewnie gdzieś z 4 zł (nie zrobiła deala bo zawsze są w granicach dolara) skoro one są tak jasne, że prześwitują i wygląda się w nich tragicznie. Po co komu w ogóle tak jasne okulary? :P Jak sobie przypominam zdjęcia niektórych dziewczyn z tamtej grupy to aż ciekawość mnie zżera jak Madzik będzie w nich wyglądać. Oczywiście pewnie będzie je zachwalała bo one są takie super mega hiper ekstra czaderskie no i w ogóle za dolca.
https://www.instagram.com/p/BDFndr_Cu31/
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 20:39   #4737
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Madzikowi okropnie odcina się podkład :O.
__________________

Edytowane przez Donatella_Rosa
Czas edycji: 2016-03-18 o 20:45
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 20:40   #4738
pamelka146
Raczkowanie
 
Avatar pamelka146
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 456
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Łobuzy (w swoim ostatnim vlogu) są mega zniesmaczone, że nie przeszli dalej, a przecież mieli najwięcej głosów i kto to w jury, że taki finał Darek brzmiał narcystycznie, ja to tak odebrałam przynajmniej.
On jest narcystyczny ogólnie w moim odczuciu Ale w tym konkretnym przypadku uważam,że ma trochę racji. Z tego co widziałam,to rzeczywiście dalej przeszły kanały,które nie miały dużo głosów, a Kuźniar w ich kategorii najwyraźniej nie kierował się absolutnie głosem ludu Hitem jest to,że przeszedł koleś w kategorii gamingowej,który miał 6 głosów i nie mogę Mietczyńskiego odżałować :P
__________________
Chciałem zmienić świat.
Doszedłem jednak do wniosku,
że mogę jedynie zmieniać samego siebie.

- Aldous Huxley

Insta-pierdoły

Edytowane przez pamelka146
Czas edycji: 2016-03-18 o 20:42
pamelka146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 20:40   #4739
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Mnie to w ogóle dziwi kupowanie podrób. Przecież te produkty są zazwyczaj jak nie szpetne to w najlepszym wypadku...zwyczajne
Nie lepiej kupić coś w normalnym sklepie za co nikt nas nie wyśmieje a jakość będzie podobna/lepsza?
też nie potrafię ogarnąć tej logiki

uświadomiłam sobie ostatnio, że nie oglądam już prawie w ogóle jutuba. kiedyś jak ktoś tu napisał, że nie ma co oglądać, to myślałam, że zwariował, bo przecież jest tyle kanałów - ja zawsze miałam dużo subskrypcji i każdy filmik od góry do dołu był obejrzany. a teraz tylko jak aliss coś wstawi, czasami jakieś pojedyncze filmiki, jeśli tytuł mnie zainteresuje, ale i tak zazwyczaj w połowie wyłączam. nawet doncze mi się znudziła jak rzyć.

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Byłam pewna, że to odpowiedź na poprzedni post i nawet się zaśmiałam w głos
Czocher bawi nawet nieświadomie
XD w sumie co ja tu się będę w jakieś olejki bawic
Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Ja robię tak: myję twarz olejkiem, spłukuję wodą, a potem żelem. Zmywa się wszystko nie używam do mycia żadnych ściereczek.
dzięki, że też nie pomyślałam, żeby tak spróbować

Edytowane przez werek serek
Czas edycji: 2016-03-18 o 20:44
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 20:44   #4740
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
ale jak to robicie - zmywacie ściereczką olejek i potem jeszcze raz myjecie twarz żelem, czy od razu zmywacie olejek żelem? bo przyznam się, że podobalo mi się to, jak olejek zmywał mi makijaż, ale nie lubiłam się babrać z tymi ściereczkami muślinowymi i ich prać.

Ja używam olejków z emulgatorem, np. z BU. Raz próbowałam zmywać zwykłym, ale nie lubię tego uczucia i odpuściłam.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-20 17:33:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.