BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-11, 19:48   #1801
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

skoro już jesteśmy przy mpk
e-karty miejskie - złożyłam wniosek o nią i co teraz? usłyszałam że mam czekać 2 -3 miesiące - no dobrze a co później? mam gdzieś szukać czy mogę już ją odebrać czy jak?
proszę pomóżcie bo już się gubię
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 19:55   #1802
souvenir
Zadomowienie
 
Avatar souvenir
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 857
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez malagaw Pokaż wiadomość
200 zł (120 zł, jeśli zapłacisz w ciągu 7 dni).
tak dużo? zmieniło się coś ostatnio? Ja ze 2 lata temu miałam chyba ponad 100zł w tym, jeśli w ciągu 7dni, to 80zł i tyle zapłaciłam. Byłam wtedy studentką, z tego to wynika??

Kwota 200zł przerażająca

PS. od sierpnia (odkąd działają e-karty) częściej spotykam kanarów, może to tylko przypadek, ale ja bym nie ryzykowała jazdy bez biletu

NibyNic na stronie mpk możesz wpisując swój pesel sprawdzać czy jest już gotowa do odbioru i w którym miejscu o tutaj http://www.komunikacja.bialystok.pl/...&category=news

Edytowane przez souvenir
Czas edycji: 2011-08-11 o 20:00
souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 19:57   #1803
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez malagaw Pokaż wiadomość
200 zł (120 zł, jeśli zapłacisz w ciągu 7 dni).

Orientujecie się może, gdzie naprawią mi drobne uszkodzenie (rozdarcie) skórzanej torebki? Najchętniej w centrum, ale niekoniecznie
zajdź do rzemieślnika na bema - tam jest kilku kaletników, ja już kilka razy chodziłam tam naprawiać torebki, zawsze byłam zadowolona
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 07:55   #1804
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez souvenir Pokaż wiadomość
tak dużo? zmieniło się coś ostatnio? Ja ze 2 lata temu miałam chyba ponad 100zł w tym, jeśli w ciągu 7dni, to 80zł i tyle zapłaciłam. Byłam wtedy studentką, z tego to wynika??

Kwota 200zł przerażająca

PS. od sierpnia (odkąd działają e-karty) częściej spotykam kanarów, może to tylko przypadek, ale ja bym nie ryzykowała jazdy bez biletu

NibyNic na stronie mpk możesz wpisując swój pesel sprawdzać czy jest już gotowa do odbioru i w którym miejscu o tutaj http://www.komunikacja.bialystok.pl/...&category=news
dziękuje

co do mandatu, też myślałam, że niższy, ale faktycznie, przecież bilety podrożały, no to i kary za ich nieposiadanie również
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 08:35   #1805
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez kamila_la Pokaż wiadomość
wiecie ile trzeba zapłacić za mandat przy braku biletu mpk ?
Cytat:
Napisane przez malagaw Pokaż wiadomość
200 zł (120 zł, jeśli zapłacisz w ciągu 7 dni).
200zł to teraźniejsza kwota? Bo niecały rok temu miałam ok 80-90zł jeśli zapłacę w ciągu 7dni.

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
skoro już jesteśmy przy mpk
e-karty miejskie - złożyłam wniosek o nią i co teraz? usłyszałam że mam czekać 2 -3 miesiące - no dobrze a co później? mam gdzieś szukać czy mogę już ją odebrać czy jak?
proszę pomóżcie bo już się gubię
Czekasz określony czas, możesz sprawdzić czy karta jest już do odebrania na stronie komunikacji miejskiej wpisując swój pesel.



A czy ktoś już jeździ na tą e-kartę? Wam też czasami te czytniki nie odczytują karty?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 09:05   #1806
souvenir
Zadomowienie
 
Avatar souvenir
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 857
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

Ja e-kartę mam, ale póki mogę to nie będę jej używać, ale za miesiąc już chyba będę zmuszona. Co do czytania tej karty to tak- wiem że są problemy, znajomi używają i się trochę przy tym nadenerwują
souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 09:25   #1807
moniczka795
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka795
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Białystok/Poznań
Wiadomości: 3 238
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

Też tak mam Ale na początku przykładałam tę kartę tak jak do czytnika sprawdzającego cenę w sklepie czyli na odległość i wtedy nie zawsze udawało się jej zarejestrować czytnikowi.. a jak przykładałam dotykając tego żółtego miejsca na kartę w czytniku to ostatnio zawsze da się zarejestrować..

Dziewczyny, była któraś z Was w okolicach Lipowej? Skupują jeszcze podręczniki w antykwariacie? ;>
moniczka795 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-12, 10:38   #1808
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

Mam pytanie: gdzie w Białymstoku można kupić:

- półprodukty do wyrobu biżuterii (zapięcia, łańcuszki, zakończenia, itp.)

- kosmetyczne produkty naturalne w znaczeniu oleje, itp. (coś jak w sklepie biochemia urody)
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 10:52   #1809
majka344
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 56
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

A nie wiem czy padło to pytanie - ale gdzie w Białymstoku można zrobić depilację pastą cukrową?
majka344 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 11:56   #1810
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Mam pytanie: gdzie w Białymstoku można kupić:
- kosmetyczne produkty naturalne w znaczeniu oleje, itp. (coś jak w sklepie biochemia urody)
W bomi w alfie(oleje)
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:06   #1811
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez pat0 Pokaż wiadomość
W bomi w alfie(oleje)
Dziękuję bardzo, tyle razy tam krążyłam pomiędzy półkami, ale zupełnie nie zwróciłam uwagi (może dlatego, że jak wpadam po jedzeniowe frykaski, to świata nie widzę )

__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-12, 15:51   #1812
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
200zł to teraźniejsza kwota? Bo niecały rok temu miałam ok 80-90zł jeśli zapłacę w ciągu 7dni.

Czekasz określony czas, możesz sprawdzić czy karta jest już do odebrania na stronie komunikacji miejskiej wpisując swój pesel.



A czy ktoś już jeździ na tą e-kartę? Wam też czasami te czytniki nie odczytują karty?
- Bo zapewne miałaś zniżkę studencką Dlatego niższa kara

-Słyszałam, że czytniki nie odczytują karty od momentu, gdy drzwi do autobusu są już zamknięte - trzeba umieścić e-kartę jeszcze zanim kierowca zamknie drzwi trochę zamotanie będzie z tymi nowymi biletami...
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 16:32   #1813
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
- Bo zapewne miałaś zniżkę studencką Dlatego niższa kara

-Słyszałam, że czytniki nie odczytują karty od momentu, gdy drzwi do autobusu są już zamknięte - trzeba umieścić e-kartę jeszcze zanim kierowca zamknie drzwi trochę zamotanie będzie z tymi nowymi biletami...
No tak byłam jeszcze studentką, być może dlatego.

Nie wydaje mi się, żeby czytniki nie odczytywały kart, gdy drzwi już są zamknięte, to byłoby bez sensu. Ktoś może przecież dopiero szukać karty w torebce.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 19:40   #1814
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się, żeby czytniki nie odczytywały kart, gdy drzwi już są zamknięte, to byłoby bez sensu. Ktoś może przecież dopiero szukać karty w torebce.
Też wydaje mi się to dziwnie Ale widać ci, którzy to wymyślili, uważali że pasażerowie będą wchodzić już z biletem w ręku Nie dostałam jeszce e-karty więc nie miałam możliwości sprawdzenia jak działa, ale mam nadzieję, że z tymi drzwiami to albo bzdura, albo szybko to naprawią..
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 20:31   #1815
Rosanna2009
Raczkowanie
 
Avatar Rosanna2009
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 65
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
- Bo zapewne miałaś zniżkę studencką Dlatego niższa kara

-Słyszałam, że czytniki nie odczytują karty od momentu, gdy drzwi do autobusu są już zamknięte - trzeba umieścić e-kartę jeszcze zanim kierowca zamknie drzwi trochę zamotanie będzie z tymi nowymi biletami...
Kara przed podwyżką cen biletów kosztowała 80/120zł (1 kwota do 7 dni) i nie ma to różnicy żadnej czy ma się zniżkę, czy nie.

Niemożliwe, ja gdy wsiadam na pętli najpierw siadam, szukam w torebce karty i dopiero przykładam.
Rosanna2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 21:15   #1816
Loogaros
Przyczajenie
 
Avatar Loogaros
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pdl
Wiadomości: 10
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

Dziewczyny nie przerażajcie ;p
przeciez jak w autobusie jest tłok a do tego nie można znaleźć karty... to jest bez sensu ;/
__________________
"cokolwiek się zrobiło, nieważne jak dawno temu, nawet jeśli się całkiem o tym zapomniało, zawsze trzeba za to zapłacić." G. M.
..numquam dic numquam
Loogaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 08:45   #1817
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

No jasne, że bez sensu, dla mnie to też jakaś bzdura jest z tym, że jak się drzwi zamkną to czytniki się blokują.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 09:01   #1818
souvenir
Zadomowienie
 
Avatar souvenir
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 857
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

nie jest tak, czytniki mogą zostać zablokowane jeżeli jednak zbyt długo tej karty szukasz a przyjdą kontrolerzy i zablokują czytniki. Jakby drzwi miały coś do tego to autobus musiałby trochę postać, bądź jechać z otwartymi drzwiami ;D
souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 09:07   #1819
moniczka795
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka795
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Białystok/Poznań
Wiadomości: 3 238
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez souvenir Pokaż wiadomość
nie jest tak, czytniki mogą zostać zablokowane jeżeli jednak zbyt długo tej karty szukasz a przyjdą kontrolerzy i zablokują czytniki. Jakby drzwi miały coś do tego to autobus musiałby trochę postać, bądź jechać z otwartymi drzwiami ;D
prawda czytniki będą zablokowane po jakimś czasie od wejścia kanarów to autobusu, musimy przecież mieć czas je zeskanować
moniczka795 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 09:43   #1820
aneczkaa90
Rozeznanie
 
Avatar aneczkaa90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białostoczek
Wiadomości: 799
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

czy na Kawaleryjskiej są już płaszcze jesienne?
__________________
"(...)jak gdybym zamknęła motyla w puszce po landrynkach i spisywała na papierze nutowym trzepot jego skrzydeł tam(...)w blaszanej ciemności, aż by nie ucichł..."

aneczkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 10:55   #1821
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez moniczka795 Pokaż wiadomość
prawda czytniki będą zablokowane po jakimś czasie od wejścia kanarów to autobusu, musimy przecież mieć czas je zeskanować
My nie piszemy o kanarach, tylko o tym, że po zamknięciu drzwi blokują się czytniki. Przy kontroli biletów czytniki są niby blokowane, też o tym słyszałam.

Cytat:
Napisane przez aneczkaa90 Pokaż wiadomość
czy na Kawaleryjskiej są już płaszcze jesienne?
Pomału już gdzieniegdzie.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 12:44   #1822
moniczka795
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka795
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Białystok/Poznań
Wiadomości: 3 238
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
My nie piszemy o kanarach, tylko o tym, że po zamknięciu drzwi blokują się czytniki. Przy kontroli biletów czytniki są niby blokowane, też o tym słyszałam.


Pomału już gdzieniegdzie.

wiem o czym pisałyście, umiem czytać ze zrozumieniem , potwierdziłam tylko post poprzedniczki..

To teraz ta co zasiała tu panikę o blokowaniu kasowników po zamknięciu się drzwi autobusu niech powie gdzie o tym jest napisane, na stronie komunikacji miejskiej? Ciekawe... Jakoś się jeszcze nie spotkałam z tym żeby się zablokował kasownik, a jeżdżę kilka razy w tygodniu autobusem... Wyobraźcie sobie, od października teoretycznie wszyscy mają je przykładać do kasownika to póki wszyscy wsiądą i przyłożą to już kolejny przystanek... To gdzie tu jest logika waszego myślenia?
moniczka795 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 13:24   #1823
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez Loogaros Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie przerażajcie ;p
przeciez jak w autobusie jest tłok a do tego nie można znaleźć karty... to jest bez sensu ;/
własnie najlepiej przykleić do czoła może wtedy bedziemy wiedzieć gdzie jest,wyjmować i wkładać i tak z każdym wejsciem do autobusu teraz jest jeszcze'lajtowo" a jak bedą tłoki w autobusie..strach pomyśleć..

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
No jasne, że bez sensu, dla mnie to też jakaś bzdura jest z tym, że jak się drzwi zamkną to czytniki się blokują.
dla mnie osobiście ta cała e-karta jest poronionym pomysłem.Moze co innego jakby jeszcze u nas były np.metro,czy tramwaje albo na kolei ,tak żeby taka kartę mozna było wykorzystać w wielu punktach. Jedno wielkie g....Ktoś wymyślił, wział za to kasę,a całe społeczenstwo powinno sie podporządkowac. No i jeszcze dwa punkty odbioru kart a ilu mieszkańców..z pracy czesto sie ludzie muszą zwalniac,zeby z godzine stać w kolejce
I tak na dobrą sprawę nie ma dokładnej informacji co gdzie jak można doładować, byłam swiadkiem pare razy jak ktoś chciał doładowac w punktach biletów i osoby sprzedajace same nie wiedziały co i jak

a co jak karta sie zgubi...?
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/...STOK/927114440

Cytat:
Napisane przez souvenir Pokaż wiadomość
nie jest tak, czytniki mogą zostać zablokowane jeżeli jednak zbyt długo tej karty szukasz a przyjdą kontrolerzy i zablokują czytniki. Jakby drzwi miały coś do tego to autobus musiałby trochę postać, bądź jechać z otwartymi drzwiami ;D
Cytat:
Napisane przez moniczka795 Pokaż wiadomość
To teraz ta co zasiała tu panikę o blokowaniu kasowników po zamknięciu się drzwi autobusu niech powie gdzie o tym jest napisane, na stronie komunikacji miejskiej? Ciekawe... Jakoś się jeszcze nie spotkałam z tym żeby się zablokował kasownik, a jeżdżę kilka razy w tygodniu autobusem... Wyobraźcie sobie, od października teoretycznie wszyscy mają je przykładać do kasownika to póki wszyscy wsiądą i przyłożą to już kolejny przystanek... To gdzie tu jest logika waszego myślenia?
dokładnie tak-czytniki nie są blokowane po zamkniećiu drzwi, w takim wypadku kierowca musiałby czekać na przystanku z dobry kwadrans zeby wszyscy zdązyli się "...i tu mi zabrakło słowa... zeskanowac?

natomiast prawdą jes,t ze jak kanar wejdzie to bedą blokowane wtedy nie ma zmiłuj...swoja droga nie widziałam ich ze 4 miesiace a dużo jeszcze autobusami.

Edytowane przez GOśka T.
Czas edycji: 2011-08-13 o 13:37
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 14:01   #1824
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

Dla mnie też ta e-karta nie na rękę. Jedno wielkie zamieszanie było z wyrobieniem jej, informacji bardzo mało, nie wspominając już o jakichś "portmonetkach" na tej karcie czy coś w ten deseń, że niby można doładować kasą i bilet za to kupić? kij ich wie... Wyjmowanie i przykładanie karty jest męczące jak dla mnie, a tak jak piszecie, jeśli będzie od groma ludzi, to w ogóle sajgon będzie z tym rejestrowaniem się w autobusie.

Plusem jest to, że będą wiedzieli gdzie i o której godzinie wsiada najwięcej ludzi, aby móc dopasować autobusy [częściej puścić jakiś bus lub dać długi].

A jeszcze moim zdaniem nie powinny być te czytniki kart blokowane podczas kontroli biletów, bo co będzie jak mi e-karta zapodzieje się w torebce dajmy na to i nie zdążę na czas się zarejestrować? I co wtedy mam mandat? Nie bardzo rozumiem sensu blokowania... mam bilet wykupiony na kartę - mam i nie powinnam płacić mandatu, gdy np. zapomnę czy nie zdążę się zarejestrować, gdy wchodzę do autobusu.

A z tym zgubieniem karty to w ogóle poronione. Zgubisz, musisz ją zablokować, a gdy ją znajdziesz - to i tak musisz wyrobić nową i bilet na tamtą kartę traci ważność? Dobrze zrozumiałam artykuł?
__________________
Only God can judge me.

Edytowane przez niczka87
Czas edycji: 2011-08-13 o 14:07
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 14:02   #1825
MARRITKA
Raczkowanie
 
Avatar MARRITKA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 125
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

dziewczynki a ja z innej beczki wystrzele mianowice byłam dzisiaj w nowo otwartej galeri u nas(przynajmniej ja zauważyłam to niedawno) a mianowicie Madro!! trafiłam do świetnej kobiety ze stanikami. Znajduje sie pod nr 9 i w sumie duzego wyboru nie ma narazie z tego co mnie poinformowała ale jest przemiła i potrafi dobrać odpowiedni stanik bez jakich kolwiek dopłat, na miejscu jest przymierzalnia a więc problemu zbytnio nie ma!! Gatunkowo są świetne dzisiaj się u niej w nowe staniczki obłowiłam i jak dla mnie to napewno będe do niej wracać!!
__________________
Przyjaciele są jak ciche ANIOŁY- podnoszą nas kiedy nasze skrzydła zapomniały jak mają latać
MARRITKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 14:06   #1826
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

Marritka a jak cenowo staniki?

Co tam więcej na Madro? Coś się zmieniło?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 14:20   #1827
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

To tą całą ekartę trzeba kasować za każdym wejściem do autobusu? :O Bez sensu. W innych miastach nie kasuje się jej, tylko doładowuje w automatach. Ehh...
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 15:26   #1828
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Plusem jest to, że będą wiedzieli gdzie i o której godzinie wsiada najwięcej ludzi, aby móc dopasować autobusy [częściej puścić jakiś bus lub dać długi].

A z tym zgubieniem karty to w ogóle poronione. Zgubisz, musisz ją zablokować, a gdy ją znajdziesz - to i tak musisz wyrobić nową i bilet na tamtą kartę traci ważność? Dobrze zrozumiałam artykuł?
Zgubienie lub kradzież e-karty imiennej nie powoduje utraty prawa do wykupionego przez nas biletu. - Pasażer z biletem imiennym wyrabia duplikat karty, który kosztuje 10 zł. Na tę nową kartę BKM wgrywa stracony bilet. Taka zasada nie obowiązuje jednak w przypadku biletu na okaziciela - podkreśla dyrektor BKM.

czyli wg tego co mówi dyrektor BKM wynika,że bilet zostaje a wyrabiasz tylko kartę za którą płacisz dychacza.

najwiecej zapewne jeździ tymi"że tak powiem' głownymi' autobusami dojeżdzajacymi do osiedli.np. 3 jaroszówka-nowe miasto, 5 dziesieciny- piasta,9 wysoki stoczek-pietrasze, 21-zielone i centrum itd...a o których godzianch-szczytowych-rano miedzy6-9<chyba najwiecej jeździ do pracy czy szkoły w tych godzinach,no i z powrotem14-17 nie taniej wyszłoby zrobić ankietę


Cytat:
Napisane przez MARRITKA Pokaż wiadomość
dziewczynki a ja z innej beczki wystrzele mianowice byłam dzisiaj w nowo otwartej galeri u nas(przynajmniej ja zauważyłam to niedawno) a mianowicie Madro!! trafiłam do świetnej kobiety ze stanikami. Znajduje sie pod nr 9 i w sumie duzego wyboru nie ma narazie z tego co mnie poinformowała ale jest przemiła i potrafi dobrać odpowiedni stanik bez jakich kolwiek dopłat, na miejscu jest przymierzalnia a więc problemu zbytnio nie ma!! Gatunkowo są świetne dzisiaj się u niej w nowe staniczki obłowiłam i jak dla mnie to napewno będe do niej wracać!!

Jestem ciekawa u której kobietki byłas, bo ja zawsze chodziłam do jednej takiej blondynki na krótko ścietej(ona stała zaraz przy skrzyżowaniu alejek -albo do czarnej starszej babki,która co byś nie przymierzyła mówiła ci że jest dobrze-choć wcale tak nie było

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Marritka a jak cenowo staniki?

Co tam więcej na Madro? Coś się zmieniło?
jak osobisćie wole/wolałam 'tamte stare' Madro-przez lata tam chodziłam,przyzwyczaiłam się i wiedziałam gdzie czego szukać.Moi 'stali'sprzedajacy,wszyst ko było"w kupie" a teraz nie wiem-najpierw jurowiecka,teraz madro-jeszcze na kawaleryjską przyjdzie pora

-a jakie to centrum miasta? centrum dla mnie to Lipowa, Rynek Kosciuszki ,Sienkiewicza byłam tam raz czy dwa po zmianach i za żadne skarby nie moge nic znaleźć.

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
To tą całą ekartę trzeba kasować za każdym wejściem do autobusu? :O Bez sensu. W innych miastach nie kasuje się jej, tylko doładowuje w automatach. Ehh...
no niestety tak ma być.
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 15:49   #1829
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
To tą całą ekartę trzeba kasować za każdym wejściem do autobusu? :O Bez sensu. W innych miastach nie kasuje się jej, tylko doładowuje w automatach. Ehh...
Nie kasować, a przykładać do czytnika. Niby jak masz włożoną kartę z boku torebki to możesz przyłożyć torebkę i ściąga, ale nie próbowałam.

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
najwiecej zapewne jeździ tymi"że tak powiem' głownymi' autobusami dojeżdzajacymi do osiedli.np. 3 jaroszówka-nowe miasto, 5 dziesieciny- piasta,9 wysoki stoczek-pietrasze, 21-zielone i centrum itd...a o których godzianch-szczytowych-rano miedzy6-9<chyba najwiecej jeździ do pracy czy szkoły w tych godzinach,no i z powrotem14-17 nie taniej wyszłoby zrobić ankietę
Ankiety dla tak sporej ilości Białostoczan? Chyba niemożliwe. A robiąc badania na małym procencie mieszkańców, moim zdaniem wyniki byłyby mało wiarygodne w stosunku do wszystkich Białostoczan.

Jest jeszcze kilka autobusów, które są mega przeładowane niekiedy np. 100, 17, 14, 8 także wydaje mi się, że e-karta pomoże "ogarnąć" przeładowanie w autobusach.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 15:57   #1830
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: BIAŁYSTOK II - poszukiwań w mieście ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Nie kasować, a przykładać do czytnika. Niby jak masz włożoną kartę z boku torebki to możesz przyłożyć torebkę i ściąga, ale nie próbowałam.
Czyli jednak kasowanie. Dziwne rozwiązanie według mnie. Lepszym rozwiązaniem jest zwykłe kodowanie biletów i jeżdżenie na nich, a nie ciągłe przykładanie tych kart.

Dalej będzie można kupić bilet miesięczny papierowy czy trzeba będzie kodować na karcie?
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.