CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-27, 20:33   #2701
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Przekupka: 204 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

ale mi nie chodziło o to czy Dorota oby czasem nie wywiąże się z wymiany- zastanawiałam się tylko czy paczka nie zginęła i zapytałam dziewczyny czy otrzymały paczuszki po jej wpisie w wątek i tyle. A na "gratisach" za opóźnienie nie zależy mi- rozumiem w zupełności jej sytuację.
Pozdrawiam wszystkie wizażanki
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 20:39   #2702
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
Przekupka: 130 pkt / 100% pozyt.
GG do ennkaa
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

dziewczyny, ja Was strasznie przepraszam, ale podajecie tutaj imię idiaminki i jej sytuację z życia prywatnego. Może by jej to nie przeszkadzało, ale nie ma jej i nie można tego zweryfikować więc ja bym tego unikała. Rozumiem Wasze dobre intencje ale jednak to są pewne dane, którymi być może nie chce się dzielić z wszystkimi, którzy to forum czytają.
Może lepiej by było mówić ogólnikami a wszyscy , którzy mieli znać szczegóły i tak je znają.
Trzymam kciuki za idiaminkę
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 22:33   #2703
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Przekupka: 288 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Enkoo Mila,
czy aby nie nakrecasz sie sama?
Imie idiaminki padlo nie raz w jej watku, co zlego jest w mowieniu po imieniu?
o trudnej sytuacji Dorota rowniez pisala w swoim watku.
Nie ukrywa sie, nie kreci, wiec po co sie nakrecac.
Majka zapytala, mysly odpowiedzialy i tyle.
Czekamy cierpliwie.

Wedlug mnie nie ma o czym gadac wiecej.
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 06:44   #2704
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
Przekupka: 130 pkt / 100% pozyt.
GG do ennkaa
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
Enkoo Mila,
czy aby nie nakrecasz sie sama?
Imie idiaminki padlo nie raz w jej watku, co zlego jest w mowieniu po imieniu?
o trudnej sytuacji Dorota rowniez pisala w swoim watku.
Nie ukrywa sie, nie kreci, wiec po co sie nakrecac.
Majka zapytala, mysly odpowiedzialy i tyle.
Czekamy cierpliwie.

Wedlug mnie nie ma o czym gadac wiecej.
oki, może i racja
na swoje usprawiedliwienie dodam, że nie czytałam wątku idiaminki i o jej sytuacji dowiedziałam się z tego wątku i nie od niej, i tak mi się głupio zrobiło, bo może Idi nie chciałaby, żeby jakaś tam ennkaa, która nie ma z tym nic wspólnego wiedziała kto w jej rodzinie jest chory i na co.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2009-07-28 o 06:49
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 16:43   #2705
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
GG do astronomiczna.ania
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Do niechlubnego grona Wizażanek niegodnych zaufania zgłaszam niniejszym Przekupkę posługującą się nickiem heroin.
Pod tym nickiem kryje się Angelika B. z Warszawy, co ujawniam zgodnie z zasadami obowiązującymi na Blacklist.
Wymiana pomiędzy mną a heroin została uzgodniona i potwierdzona ostatecznie w dniu 29 czerwca.
Ponieważ indeks IP heroin był zerowy poprosiłam ją, aby kosmetyk dla mnie wysłała jako pierwsza.
Ja kosmetyk dla niej miałam wysłać niezwłocznie po otrzymaniu paczki od niej i stwierdzeniu, że zawartość nie budzi zastrzeżeń.
Paczka z kosmetykiem dla mnie miała zostać nadana w dniu 30 czerwca, na parę dni przed tygodniowym wyjazdem heroin.
W oczekiwanym przeze mnie terminie paczka jednak nie nadeszła.
Po zapowiadanej nieobecności heroin pojawiła się na Targowisku i poinformowała mnie, że jednak nie udało jej się nadać paczki przed wyjazdem. Zostałam przeproszona za nie wywiązanie się przez heroin z obietnicy wysyłki i uzyskałam zapewnienie, że paczka zostanie nadana - tym razem już na 100% - w dniu 13 lipca.
Do dnia dzisiejszego, pomimo upływu prawie miesiąca od deklarowanego terminu wysyłki paczka od heroin do mnie nie dotarła.
W skrzynce nie znalazłam też żadnego awizo.
Na wszelki wypadek zadzwoniłam też na „swoją” pocztę, żeby dowiedzieć się, czy przypadkiem paczka jednak nie zalega u nich (otrzymałam odpowiedź odmowną).
Co istotne i szczególnie źle świadczące o klasie Wizażanki to fakt, że od tego czasu logowała się ona na Wizażu (po raz ostatni w dniu 21 lipca), a mimo to nie była uprzejma wyjaśnić, czemu mimo solennych zapewnień ponownie nie wywiązała się ze zobowiązania.
Ja – dzięki panującej na Targowisku niepisanej zasadzie, że Przekupka z żadnym/znikomym dorobkiem punktowym w indeksie IP wysyła kosmetyk jako pierwsza – swojego kosmetyku na szczęście nie straciłam.
Gdyby jednak na moim miejscu znajdowała się Wizażanka z równie małym jak heroin dorobkiem punktów w IP lub też Przekupka mniej ostrożna, to sytuacja mogłaby rozwinąć się bardziej „dramatycznie”.
Moje zgłoszenie heroin do Blacklist traktuję jako formę zapobieżenia takiej właśnie sytuacji w przyszłości
Aha! Mimo iż nie poniosłam strat materialnych planuję wystawić heroin ocenę negatywną.
Oby jak najmniej tak nierzetelnych Przekupek na Targowisku!

Edytowane przez astronomiczna.ania
Czas edycji: 2009-08-09 o 19:09 Powód: poprawa literówek
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 17:00   #2706
porzeczki
Zadomowienie
 
Avatar porzeczki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 093
Przekupka: 2 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Czy którejś z Was udało się przez ten czas skontaktować z Indiaminką?
Ja również czekam na paczkę. Od połowy kwietnia, czyli już 4 miesiące. Nawet nie wiem, czy moja paczka do niej doszła.
__________________

porzeczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 22:21   #2707
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Przekupka: 48 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

oj...4 miesiace to sporo. Nie wiem co sie dzieje z Idiaminka ale nie mozna tak zostawiac tego wszystkiego. Ja rozumiem ze ktos moze nie miec sily na targowisko ale nie wierze ze w ciagu 4 miesiecy mozna bylo nie znalezc ani jednej chwilki na wysylke. Albo odsylke.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 12:25   #2708
koszyk
Wtajemniczenie
 
Avatar koszyk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 2 198
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

przestrzegam przed użytkowniczką
paulcia92

w sumie oszukała mnie na kosmetycznym a zamieściłam ją na ubrankowym, więc dopisuję ją tutaj.

Oszukała mnie i inną użytkowniczkę. Razem dostała przesyłki za ok 150 zł
a sama nic nie wysłała.

W moim przypadku po nadaniu paczki dziewczyna usunęła numer GG, nie ma jej na naszej klasie, na wizażu się nie pojawia. Echo
jak nie było tak nie ma.
Stało się to na samym początku mojej przygody z wymianami.

Już druga oszukana działa też w sprawie szuka wizażanki z jej miasta itp..

Ja obdzwaniałam osoby z jej nazwiskiem z jej miasta
i z tej ulicy z jej miasta
nie dało to żadnego rezultatu, choć ludzie podawali mi też różne numery.

Może ktoś jest z Włocławka i zna Pauline K. rocznik bodajże 1992.
__________________
koszyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 15:43   #2709
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Przekupka: 72 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Muszę pobiadolić, po prostu muszę, nawet jak zdubluję temat. Strasznie irytuje mnie postawa niektórych wizażanek, a w zasadzie jej brak. Nie rozumiem po co ktoś zakłada wątek wymiankowy skoro wcale nie ma zamiaru odpowiadać na pojawiające się oferty...? A już zupełnie nie pojmuję urywania w pewnym momencie ‘negocjacji’, zwłaszcza gdy ten ktoś je rozpoczął. Rozumiem, każdy może zapomnieć/ opóźnić odpowiedź, ale odpisywanie tylko wybranym i jednoczesne pomijanie innych.... To takie lekceważące, a wystarczyłoby napisać ‘nie jestem zainteresowana’. Niekiedy próbuję grzecznie zapytać czy otrzymam jakąkolwiek odpowiedź bo np. rezerwuję w ciemno kosmetyk, a w między czasie mogłabym już go wymienić i wiecie co..., nic, zupełny brak odpowiedzi przy jednoczesnej aktywności na forum!
Czy Was również drażni taka postawa?
Czasami miałabym ochotę zapamiętać takie osoby i przy nadarzającej się okazji potraktować je dokładnie tak samo, tylko nie wiem czy tak potrafię...
Mimo wszystko życzę wszystkim udanych wymianek.
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 11:27   #2710
porzeczki
Zadomowienie
 
Avatar porzeczki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 093
Przekupka: 2 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczynki za odpowiedź. Czyli musi to oznaczać że moja paczka nie zaginęła ( z czego się cieszę) tylko nie została wysłana.
Rozumiem sytuację Indiaminki i nie życzę takiej nikomu.
Mogę czekać jeszcze i czekać. Wiadomo- dziewczyna włosy z głowy wyrywa i nie ma nawet ochoty na przyjemności na wizażu....
Czytałyście na gazetowym??? Laski ją objeżdżają jak mało kto Nie rozumieją powagi sytuacji- Dobrze, że na wizażu wszystkie takie kochane jesteście
Nie rozumieją, bo nikt ich o niczym nie informował. Mają prawo się martwić.
Ja też byłam cierpliwa, ale ponad 4 mce oczekiwania na przesyłkę bez żadnego kontaktu wystawiło moją cierpliwość na dużą próbę.
Tyle, że nie wiem, co w takich sytuacjach w ogóle da się zrobić. Chyba pozostaje mi się pogodzić ze stratą.
__________________

porzeczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 19:59   #2711
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Przekupka: 191 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Muszę pobiadolić, po prostu muszę, nawet jak zdubluję temat. Strasznie irytuje mnie postawa niektórych wizażanek, a w zasadzie jej brak. Nie rozumiem po co ktoś zakłada wątek wymiankowy skoro wcale nie ma zamiaru odpowiadać na pojawiające się oferty...? A już zupełnie nie pojmuję urywania w pewnym momencie ‘negocjacji’, zwłaszcza gdy ten ktoś je rozpoczął. Rozumiem, każdy może zapomnieć/ opóźnić odpowiedź, ale odpisywanie tylko wybranym i jednoczesne pomijanie innych.... To takie lekceważące, a wystarczyłoby napisać ‘nie jestem zainteresowana’. Niekiedy próbuję grzecznie zapytać czy otrzymam jakąkolwiek odpowiedź bo np. rezerwuję w ciemno kosmetyk, a w między czasie mogłabym już go wymienić i wiecie co..., nic, zupełny brak odpowiedzi przy jednoczesnej aktywności na forum!
Czy Was również drażni taka postawa?
Czasami miałabym ochotę zapamiętać takie osoby i przy nadarzającej się okazji potraktować je dokładnie tak samo, tylko nie wiem czy tak potrafię...
Mimo wszystko życzę wszystkim udanych wymianek.
podpisuje sie recami i nogami - moglabym wymienic pare nickow
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 19:48   #2712
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Przekupka: 68 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

ja nie powinnam się tu wypowiadać na temat Idaminki, tym bardziej pisać o niej coś złego, bo bez zastanowienia mi pomogła, i pewnie będę tego żałować,ale pojawia się u mnie mała myśl-czemu nas wysyłających -w sumie jednocześnie -było tak dużo?
jeśli ja ją niesłusznie tutaj obraziłam i posądziłam,to obiecuję,że będę ją przepraszać do końca życia)
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 20:35   #2713
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
GG do irsin
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
ja nie powinnam się tu wypowiadać na temat Idaminki, tym bardziej pisać o niej coś złego, bo bez zastanowienia mi pomogła, i pewnie będę tego żałować,ale pojawia się u mnie mała myśl-czemu nas wysyłających -w sumie jednocześnie -było tak dużo?
jeśli ja ją niesłusznie tutaj obraziłam i posądziłam,to obiecuję,że będę ją przepraszać do końca życia)
hmm a moze ktoras z dziewczyn ma do niej numer telefonu albo mieszka niedaleko niej?
moze po prostu trzeba jej pomoc, moze nie radzi sobie z wyslaniem i ktoras z nas pomoglaby nadrobic paczkowe zaleglosci.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 14:19   #2714
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Przekupka: 288 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Bardzo prosze wszystkie osoby, ktore znaja osobiscie Idiaminke, badz osoby, z ktorymi Dorota ma kontakt chocby telefoniczny o przekazanie jej, ze uprzejmie ja prosze o kontakt.

Mysle, ze kilka dobrych miesiecy jest czasem, w ktorym mozna zlaezc chocby 2 minuty aby poinformowac jedna z nas jak przedstawia sie sytuacja z zaleglymi przesylkami.
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 14:54   #2715
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Znalazłam na NK prawdopodobnie syna Idiaminki, ale waham sie czy zaczepiać malucha, no ale innego wyjścia chyba nie mamy
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 15:12   #2716
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Przekupka: 48 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Ja uwazam, ze zdecydowanie nie ma wytlumaczenia dlaczego chocby sie nie odezwala. Chyba ze stalo sie cos naprawde zlego (odpukac). Kosmetyki ktore tutaj wymieniamy nie sa tanie i zadna z nas nie chce nic stracic. Uwazam ze wykazalyscie sie i tak bardzo duza cierpliwoscia. Virtual ile lat ma syn? Mysle, ze jak narazie to jedyne wyjscie.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 15:19   #2717
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Przekupka: 288 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Znalazłam na NK prawdopodobnie syna Idiaminki, ale waham sie czy zaczepiać malucha, no ale innego wyjścia chyba nie mamy
Virtual,
Nie mam konta w NK ani nikt z moich bliskich nie udziela sie na tym forum.
Nie jestem tez pewna czy powinnysmy dzialac w ten sposob.
Dzieciak to dzieciak, zostawmy zalatwianie takich spraw doroslym.

Wiem, ze Idiaminke zna osobiscie Vilandra. Byc moze ona nam pomoze sie z nia skontaktowac.
Zeby byla jasnoc - oczekuje choc kilku zdan wyjasnienia ze strony Doroty.
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 16:23   #2718
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Nie znam osobiście Idiaminki, więc nie jestem w stanie pomóc.
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 16:59   #2719
Flicka
Rozeznanie
 
Avatar Flicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 689
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Muszę pobiadolić, po prostu muszę, nawet jak zdubluję temat. Strasznie irytuje mnie postawa niektórych wizażanek, a w zasadzie jej brak. Nie rozumiem po co ktoś zakłada wątek wymiankowy skoro wcale nie ma zamiaru odpowiadać na pojawiające się oferty...? A już zupełnie nie pojmuję urywania w pewnym momencie ‘negocjacji’, zwłaszcza gdy ten ktoś je rozpoczął. Rozumiem, każdy może zapomnieć/ opóźnić odpowiedź, ale odpisywanie tylko wybranym i jednoczesne pomijanie innych.... To takie lekceważące, a wystarczyłoby napisać ‘nie jestem zainteresowana’. Niekiedy próbuję grzecznie zapytać czy otrzymam jakąkolwiek odpowiedź bo np. rezerwuję w ciemno kosmetyk, a w między czasie mogłabym już go wymienić i wiecie co..., nic, zupełny brak odpowiedzi przy jednoczesnej aktywności na forum!
Czy Was również drażni taka postawa?
Czasami miałabym ochotę zapamiętać takie osoby i przy nadarzającej się okazji potraktować je dokładnie tak samo, tylko nie wiem czy tak potrafię...
Mimo wszystko życzę wszystkim udanych wymianek.
Masz świętą rację. To jest wkurzające, ale przede wszystkim świadczy o braku podstawowej kultury osobistej. Tak trudno jest napisać "rezygnuję" albo "dam znać jutro/za tydzień"?! Ignorowanie poszczególnych wypowiedzi jest zwyczajnie chamskie.
__________________

„Wierzę w kolor różowy. Wierzę, że najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest śmiech. Wierzę w pocałunki. Wierzę, że można być silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro będzie kolejny dzień i wierzę w cuda.”
Audrey Hepburn
Flicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 17:55   #2720
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Przekupka: 82 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

ja mam do niej telefon, napiszę smsa, że chcecie, by odpisała, co z paczkami
spotkałyśmy się 2 razy osobiście i zawsze odbywało się to słownie i uczciwie
pozdrawiam


UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

Oddzwoniła do mnie z telefonu Idiaminki jej mama
Sama Dorota też jest chora, obecnie jest w sanatorium, wraca koło 3 września
Prosiła mamę, by spróbowała te rzeczy powysyłać, ew zalogować się tu, ale mama nie wiedziała jak to zrobić

Tyle szczegółów mogę podać, sprawa powinna zostać załatwiona w pierwszej połowie września.
__________________
siabada


Edytowane przez oolong
Czas edycji: 2009-08-27 o 18:08
oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 18:45   #2721
mintle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 371
Przekupka: 10 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Cytat:
Napisane przez itaka Pokaż wiadomość
Kochane wizażanki, chciałabym zwrócić uwagę na dwie rzeczy (...)
Itaka, przykro mi strasznie że takie wnioski wysnułaś z naszej wymiany. Uważam że Twój opis jest jednak przekłamaniem całej sytuacji.
1. Perfumy odesłałam zabezpieczone odpowiednio i jest to poza dyskusją.
2. Jestem młodą przekupką, więc wysłałam paczkę jako pierwsza i ponieważ wywiązałam się z obietnic, wystawiłaś mi pozytywny komentarz, dając znać że wszystko w porządku. Dopiero potem nadałaś swoją przesyłkę, w której były perfumy z wydrapanym kodem. Ja nie przypuszczałam po prostu, że ktoś z długim stażem mógłby mi coś takiego podesłać :/ więc użyłam zapachu zanim przeczytałam wiadomość od Ciebie na wizazu z informacją że w zamian za moje oryginalne perfumy wysłałaś flakon z wydrapanym kodem. Dopiero po użyciu zobaczyłam że flakon jest niezgodny z Twoją deklaracją w wymiankowym wątku- nie oryginalny- i przeczytałam wiadomość od Ciebie na wizazu. Mój błąd i więcej go na pewno nie powtórzę, ale też mój błąd spowodowany został Twoim niedopatrzeniem, a nie wyrachowaniem, chęcią kradzieży czy zrobienia Ci na złość.

Jestem młodą przekupką, ale kurczę - czytam to forum wnikliwie i naprawdę staram się przestrzegać zasad. Wszystko byłoby w porządku gdybyś dopilnowała Twoich powinności jako wystawiająca produkty na targowisku i natychmiast po zauważeniu braku kodu, a przed wysyłką skonsultowała ze mną, czy nadal jestem zainteresowana wymianą.

Nasza wymiana na pewno wiele mnie nauczyła.

Serdecznie,
Mintle
__________________
Klik! Wymiankowy

mintle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 19:08   #2722
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Nie rozumiem, jak można kupić, dostać, czy też w inny sposób nabyc perfumy i nie obejrzeć flakonu A wydrapany kod rzuca się w oczy
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 19:50   #2723
porzeczki
Zadomowienie
 
Avatar porzeczki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 093
Przekupka: 2 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
ja mam do niej telefon, napiszę smsa, że chcecie, by odpisała, co z paczkami
spotkałyśmy się 2 razy osobiście i zawsze odbywało się to słownie i uczciwie
pozdrawiam


UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

Oddzwoniła do mnie z telefonu Idiaminki jej mama
Sama Dorota też jest chora, obecnie jest w sanatorium, wraca koło 3 września
Prosiła mamę, by spróbowała te rzeczy powysyłać, ew zalogować się tu, ale mama nie wiedziała jak to zrobić

Tyle szczegółów mogę podać, sprawa powinna zostać załatwiona w pierwszej połowie września.
Dziękuję Oolong

czyli czekamy dalej. w połowie września minie 5 mcy od mojej wymianki

Czuję jednak pewien niesmak, że dopiero takie działania jak korzystanie z pomocy osób trzecich przynoszą jakikolwiek skutek, choćby nić kontaktu
__________________

porzeczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 20:41   #2724
itaka
DobraRada-NieGłaszczGada.
 
Avatar itaka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 11 417
Przekupka: 258 pkt / 100% pozyt.
GG do itaka
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Mintle - o co chodzi? Przeciez nie pisałam tego tylko w kontekście naszej wymianki, zezro nicka, suchy apel - tylko jako apel do wizażanek o pewne rzeczy. Przyznałam się do błędu niedopatrzenia i dla Twojej wiadomości - nie podałam nicka żadnej z osób, z którymi się wymieniałam i coś poszło nie tak, a takich niedopatrzen jest czasem wiele i to sie wyjasnia szybko. Naszą wymiankę mimo wszywstko uważam za dobrze i uczciwie zakonczoną, więc nie bardzo rozumiem w czym rzecz. No ale ok - i tak sprawa jest juz dawno zakonczona i nie chowam urazy, poza tym nie uciekalam od odpowiedzialności, apelowałam jedynie do wizażanek o nieużywanie cudzego produktu bez finalizacji transakcji oraz o odpowiednie opakowania przesylek z perfumami - ostatnio wiele razy otrzymuje perfumy tylko w kopertach babelkowych i dlatego pisalam. Spoko - z powodu tego, ze piszesz ze flakon byl nieoryginalny, co jest klamstwem, poniewaz byl sprawdzony i jest oryginalny - tez nie chowam urazy, wyciagasz wnioski na forum niezgodne z prawda, ale to juz nie moja broszka

Do bledu sie przyznalam na forum, ale do niedopatrzenia, natomiast co do oryginalnosci produktu - pozwol, ze oceni to juz wizazanka, ktora go dostala, popatrzyla, obejrzala, sprawdzila i wie, ze to oryginalny produkt

Radze jednak skupiac sie czasem na konkretnych zarzutach, a nie wybiegac z przypuszczeniami za daleko

Jest ok, dawno zalatwilysmy sprawe, tu sie tocza powazniejsze rzeczy, a moj apel o powstrzymanie sie wszystkich wizazanek o brak zuzywania cudzego perfumu czy kremu, tuszu, balsamu - jest nadal aktualny i o to mi chodzi.Tak samo odpowiednie zabezpieczenie, a nie jak wyslalas Ty - perfumki wsadzone w koperte babelkowa, po ktorej sobie swobodnie lataly - to nie jest odpowiednie zabezpieczenie !
Zreszta - Nasza sprawa zakonczyla sie ponad miesiac temu , ja nadal apeluje do wizazanek o to o co apelowalam i kiedys pewna wizazanka zxapytala mnie wprost jak najlepiej zabezpieczyc przesylke - najlepiej perfumki wyslac w kartonie, mialas moj karto i o niego prosilam
wiec moze zostawmy to miejsce juz w tej chwili rzeczywistym problemom, ? Ja juz zapomnialam o naszej wymiance i do tego nie wracam.
Pozdrawiam

Co do Idiaminki - uwazam, ze jest to uczciwa osoba, ale rozumiem tez osoby, ktore odczuwaja pewien niesmak w zwiazku z brakiem kontaktu.,

Ja tez wyjezdzalam do sanatorium po operacji, to sie nie odbywa z dnia na dzien i powinno sie o tym uprzedzic osoby, ktorym ma sie cos do wyslania - przeciez ja w watku umieszczalam informacje, ze wyjezdzam....
Pozostaje wiec kwestia czy Idiaminka sie logowala na wizaz i czytala wiadomosci do niej i czy w ogole nie stracila kontroli nad wysylkami....
A przeciez mama moze nawet nie wiedziec jak sie loguje na wizaz i jak sie tu porusza Slyszalam od wielu wizazanek, ze Idiaminka zawsze dotrzymywala danego slowa, jestem pewna, ze skoro jej mama Wam udzielila informacji to sama idiaminka juz t ez o tym wie, ze dziewczyny sie niepokoja
Mamy tez lekcje aby przed wyjazdami uprzedzac wizazanki, ze cos sie moze z wysylkami opoznic, bo potem sa nerwy - i sluszne w sumie....
__________________



B
ądź dobry! Każdy, kogo spotykasz, prowadzi ciężki bój...

Fragrantica

Mój wątek wymiankowy : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1260976

Edytowane przez itaka
Czas edycji: 2009-08-27 o 20:54
itaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 20:46   #2725
mintle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 371
Przekupka: 10 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

No to super
Serdecznie,
Mintle
__________________
Klik! Wymiankowy

mintle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 20:56   #2726
itaka
DobraRada-NieGłaszczGada.
 
Avatar itaka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 11 417
Przekupka: 258 pkt / 100% pozyt.
GG do itaka
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Ja nie jestem obrażona ani nie mysle o Tobie zle, proszxe o to samo wzgledem mnie i rowniez pozdrawiam
__________________



B
ądź dobry! Każdy, kogo spotykasz, prowadzi ciężki bój...

Fragrantica

Mój wątek wymiankowy : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1260976
itaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 12:52   #2727
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Dzisiaj po raz pierwszy wystawiłam neutrala. Wizażanka nie zasługuje na negatyw, ponieważ jest miła i ugodowa, niemniej jednak ja się nie zgadzam na takie transakcje. Mam za sobą ponad 40 wymian, albo i więcej bo czasem po kilka razy z jedną Wizażanką i nigdy nie zdarzyła mi się jeszcze taka sytuacja, żeby zamiast pełnowymiarowego produktu otrzymać miniaturkę. Wszyscy wiemy, że mini są dodawane do zakupów w gratisie, mają znacznie mniejszą pojemność i bardziej okrojony wygląd. Otóż dokonałam wymiany z Cherrik i wzamian za błyszczyk Diora diorkiss kolor lichi poj. 8 ml oraz kredkę Diora w kolorze czarnym miałam wysłać lokówko-suszarkę wartości 100 zł. Wymiana rozegrała się w dwóch turach, bo zakłócił ją mój urlop, a raczej fakt, że za lokówkę otwieram kopertę, a tam mini błyszczyk!
wszystkie moje błyszczyki mają po 8 ml, jak wskazała Cherrik, ale nie wpadłam na to, że diorkissy mają więcej i te 8 ml ma miniaturka! Oczekiwałam pełnowymiarowego produktu, bo nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się sprawdzać właściwej pojemności dla produktu w necie. po prostu wiem, jak wygląda produkt i tego oczekuję. Napisałam do Cherrik, że to jakieś nieporozumienie i jak mogła sądzić, że za miniaturkę oddam lokówkę. Uzgodniłyśmy, że dośle kredkę Diora, zapytałam o kod, zapytałam czy to pełnowymiarowy produkt. Otrzymałam odpowiedź, że tak. Kredkę Diora również mam u siebie i jest to długa kredka zakończona srebrnymi skuwkami. Dzisiaj otwieram kopertę i co widzę? małą kredkę, bez gumki na końcu, z plastikową przezroczystą osłonką, w starej szacie Diora. Przykro mi, ale dla mnie to są żarty. Nie umawiałam się na taką wymianę i nie wiem, jak Cherrik mogła wpaść na pomysł, że oddam dobrą lokówkę z 4 końcówkami za dwa mini produkty not for sale dodam!
Także ja nie wiem w ogóle co na ten temat sądzić, bo nie spotkałam się jeszcze z sytuacją. Pakuję i odsyłam te produkty, przy czym oczywiście liczę się z neutralem albo i negatywem dla mnie
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 13:40   #2728
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Neutral jak nic Odwetowym sie nie martw
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 22:25   #2729
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Cytat:
Napisane przez Flicka Pokaż wiadomość
Masz świętą rację. To jest wkurzające, ale przede wszystkim świadczy o braku podstawowej kultury osobistej. Tak trudno jest napisać "rezygnuję" albo "dam znać jutro/za tydzień"?! Ignorowanie poszczególnych wypowiedzi jest zwyczajnie chamskie.

A ja zauważyłam,że coraz więcej osób ma wpisane u siebie w wątku,że odpisuje tylko,jak coś znajdą,m.in. ze względu na to,iż szanują swój czas.A czy np. mój czas jest już mniej ważny?Zaglądam do danego wątku nawet po kilka razy dziennie lub na drugi czy trzeci dzień szukając odpowiedzi,to już się nie liczy?To jest lekceważące,świadczy o zupełnym braku kultury i wyobraźni.Ktoś pracuje,ma rodzinę,której to jej może poświęcić reszte czasu a nie zaglądanie do wątku,czy szanowna wizażanka odpisała czy też to ma gdzieś.No sorry,ale to się dzieje coraz częściej
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 23:09   #2730
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Przekupka: 48 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

To samo chcialam napisac. Jesli ktos nie ma czasu na odpisywanie i negocjacje to targowisko nie jest dla niego! Mi samej zdarzylo sie nie odpisac ale tylko wtedy gdy nie zauwazylam, zapomnialam itp. Ale nie mozna nie odpisywac z reguly. Bo skad mamy wiedziec czy ten ktos nie odpisuje bo nic nie znalazl czy nie odpisuje bo jeszcze nie przejrzal? Poza tym to jest jakies 5 sekund na napisanie "nic".
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-23 11:05:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.