Beyonce - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-19, 23:33   #61
neli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 184
Re: Co za dużo to... nieładnie!

tak na doklatkę
__________________
Pozdrawiam

NELI
neli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 23:48   #62
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Re: Co za dużo to... nieładnie!

http://www.awfulplasticsurgery.com/archives/004167.html
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 23:50   #63
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Re: Co za dużo to... nieładnie!

http://www.awfulplasticsurgery.com/archives/004166.html
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 07:47   #64
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Beyonce

a oto cera i zdjecie Beyonce przed retuszem
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 07:50   #65
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Beyonce

i po retuszu...
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 07:53   #66
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Beyonce

oto to zdjęcie
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 09:14   #67
Display
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Re: Beyonce

Oooo jej ...czy ja widze małe wstrętne zaskórniki na jej brodzie i czole......a ja myślałam że takie gwiazdy nie maja takich problemów...i ząbki też już nie takie białe jak na teledyskach czy w gazetach. Coś czuje że to bedzie dobry dzień
Display jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-20, 10:05   #68
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Re: Beyonce

a tu mi się ona nie podoba
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 11:04   #69
neli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 184
Re: Beyonce

heheh
Rzeczywiscie J LO ma zrobiony nosek calkiem calkiem nawet wyglada .ciekawe czy po jego poprawie zarobiła wiecej kasy
__________________
Pozdrawiam

NELI
neli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 11:36   #70
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Re: Beyonce

Hhehe a widzialyscie clip J.Lopez "get right" zwroccie uwage na to jakie wąskie ma tam biderka i jaka malutka pupcie A ja zadam pytanie:po co one wszystkie do cholery jasnej sie tak ulepszaja????????
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 12:14   #71
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Co za dużo to... nieładnie!

Dziewczyny, a widziałyście najnowszy teledysk J.Lo?Chodzi mi o tą scenę kiedy występuję w obcisłych skórzanych spodniach i ma taką króciutką kurteczkę z kapturem (bardzo fajna ta kurteczka, ale nie wiedziałabym kiedy ją nosić, bo na zimę za lekką a na wisonę chyba za ciepła ). Ja na początku zgłupiałam, bo ma tam tak małą pupcie i szczuplutkie uda, że nie wiedziałam już czy poddała się operacji jakiegoś cudownego zmniejszenia, czy poprostu zwykły retusz komputerowy. I obstawiam oczywiście tą drugą opcję. I pomyśleć że ona na początku mówiła że lubi siebie taką jaką jest...
Co do Beyonce, to nie przepadam za nią,jest za bardzo sztuczna (taka barbiowata z twarzy) i tak samo ma retuszowane zdjęcia jak J.Lo. Rozmawiałam o niej ostatnio z koleżanką i powiedziała mi, że Beyonce mnóstwo kasy wydaje na wszelkiego rodzaju zabiegi pojędrniania i napinania skóry na udach i pośladkach, bo ma ogromną tendencję do cellulitu, zresztą na zdjęciach tych nie retuszowanych widać te skłonności...
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-20, 12:22   #72
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Re: Co za dużo to... nieładnie!

nom wlasnie o tym samym napisalam wyzej w watku tez mnie troche zaskoczyla ta jej figura w get right
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 12:24   #73
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Re: Co za dużo to... nieładnie!

Kamila napisał(a):
> Dziewczyny, a widziałyście najnowszy teledysk J.Lo?Chodzi mi o tą scenę kiedy występuję w obcisłych skórzanych spodniach i ma taką króciutką kurteczkę z kapturem (bardzo fajna ta kurteczka, ale nie wiedziałabym kiedy ją nosić, bo na zimę za lekką a na wisonę chyba za ciepła ). Ja na początku zgłupiałam, bo ma tam tak małą pupcie i szczuplutkie uda, że nie wiedziałam już czy poddała się operacji jakiegoś cudownego zmniejszenia, czy poprostu zwykły retusz komputerowy. I obstawiam oczywiście tą drugą opcję. I pomyśleć że ona na początku mówiła że lubi siebie taką jaką jest...

Mnie też to zastanawiało, bo oglądałam koncert na którym miała wielką pupe i uda dosłownie jak dwie kłody A tu J.Lo wyskakuje w skórzanych spodenkach i odkrytym brzuszkiem - aż sie napatrzeć nie mogłam !!! Chciałabym tak wyglądać Zastanawia mnie czy filmy i teledyski tez można komputerowo przerabiać bo jeśli tak to to na pewno nie jest figurka J.LO

Pozdrawiam
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 12:49   #74
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Co za dużo to... nieładnie!

nati__xxx napisał(a):
> nom wlasnie o tym samym napisalam wyzej w watku tez mnie troche zaskoczyla ta jej figura w get right
Najwidoczniej pisałaysmy i wysłałysmy to w tym samym momencie
Satine wydaje mi się, że przy obecnych możliwościach komputerowej obróbki, zmniejszenie "gabarytów" J.Lo.nawet w teledysku jest możliwe i nie sporawia grafikom komputerowym najmniejszej trudności .
Zresztą w innej scenie w tym klipie, kiedy tańczy z dziewczynyami w takich brązowych pumpach (nie wiem jak te spodnie nazwać) to już nie ma "zredukowanych" ud,bo te pumpy miały tuszować jej krągłości, ale mimo wszystko widać je, jak się przypatrzeć uważnie .
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 13:10   #75
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
prawdziwa pupa J. Lo

aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 13:30   #76
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: prawdziwa pupa J. Lo

Nie wiem jak wam, ale mi sie jej tyłek w ogóle nie podoba

Chociaz... musi mieć miękko jak siada...
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 13:31   #77
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Re: Co za dużo to... nieładnie!

Dziewczyny, pytalam mojego faceta (zapalonego komputerowca ) i powiedzial, ze wszystko mozna zrobic. Nawet przerabiac i retuszowac figurki tych "pieknych" pan na teledyskach. Takze oglaszam wszem i wobec - Lopez, Spears, Beyonce - maja takie same problemy z figura jak reszta kobiet i nie ma sie co zamartwiac dziewuchy! Sa swietne programy komputerowe, dzieki ktorym mozemy miec jeszcze lepsze figurki. Ale po co.... zaakceptujmy siebie takimi, jakie jestesmy - naturalnie piekne! To przeciez za to kochaja nas nasi faceci...

Pozdrawiam wszystkie wizazanki
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 13:46   #78
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: Co za dużo to... nieładnie!

Julita
zgadza sie ostanio było głośno o Pini Britney ze teledyski i wszelkie foty ma obrabiane przez sztab komputerowców bo jej sie torhce przytylo no i pryszcy tez zrobilo na twarzy wiec kazde zdjeice i kazdy klip jest retuszowany bo ozbaczie ostani klip Britney jak ładnie i chudo wyglada a przeciez nie odchudzała sie ani nic pozdrawiam
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 13:59   #79
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Re: Co za dużo to... nieładnie!

jestem spokojna.... Rowniez pozdrawiam streptococus
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-20, 14:05   #80
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: Co za dużo to... nieładnie!

Julita napisał(a):
> Dziewczyny, pytalam mojego faceta (zapalonego komputerowca ) i powiedzial, ze wszystko mozna zrobic. Nawet przerabiac i retuszowac figurki tych "pieknych" pan na teledyskach.

Ale po co to wszystko? Żeby pokazać, że są lepsze od zwyczajnych kobiet? Dla mnie jest to trochę przykre, że zwykłe dziewczyny mogą się przez to czuć gorsze, dlatego, że nie mają takich samych możliwości żeby dobrze wyglądać, jak np. panna Spears. Nie wiem czy rozumiecie,o co mi chodzi, trudno mi to ubrać w słowa.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 14:58   #81
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Re: Beyonce

A mnie zastanawia, czy źle widzę, czy zdjęcie jest przerabiane...? Bo ja widzę taką jakby siatkę przy włosach - z obydwu stron po bokach, a nie sądzę, by nosiła perukę...?
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 15:01   #82
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Re: Co za dużo to... nieładnie!

Gonia, wydaje mi sie ze to ten caly "show businnes" kreuje takie osoby. Np. taka pani Spears lub Lopez musza byc idolkami dla nastolatek pod kazdym wzgledem. Te dziewczyny czesto udzielaja sie charytatywnie, maja wspanaly wyglad, cialo, nieskazitelne cery... ale tylko na pokaz! Coz... baaaaardzo czesto rzeczywistosc ukazywana w mediach mija sie z prawda i jest ZUPELNIE inna! Wiekszosc z nich to rozpieszczone, glupiutkie dziewuchy (o czym przekonala mnie w 100% niejeka Jessica Simpson ) ktorych uroda non stop poprawiana jest przez mase wizazystow, stylistow i makijazystow a przede wszystkim - grafikow komputerowych Poza tym takze ich glos czesto wymaga retuszu. bardzo wiele z tych "pieknych" panienek daje koncerty z PLAYBACKU!

No wiec moje drogie panie... Nie ma sie czym przejmowac.
Jak juz powiedzialam - jestem spokojna
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 15:20   #83
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
a co sądzicie o J. Lo na tym zdjęciu??

wiecie, szkoda że większość facetów nie zdaje sobie sprawy jak te dziewczyny na fotkach i w teledyskach są mocno "podrasowane"
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 15:45   #84
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: prawdziwa pupa J. Lo

Przynajmniej ma Ci się co nie podobać Większość modelek i gwiazdek ma w tym miejscu odessaną dziurę
Pupa J.L. wzbudza pewnie tyle kontrowersji bo w dobie mody na figurę "biust, potem długo nic a w końcu kolana" niewiele jest znanych osób akcentujących ten, jakże charakterystyczny dla kobiecej figury element Nad biustem nie ma co się rozwodzić bo teraz każda aktorka czy piosenkarka ma fabryczne "D" - jak od foremki...
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 15:48   #85
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Re: prawdziwa pupa J. Lo

Dominika ale sęk w tym że ona najpierw szczyci się tą pupą a potem na teledyskach ją zmniejsza niech się zdecyduje
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 16:13   #86
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Re: prawdziwa pupa J. Lo

DominikaS napisał(a):

>Nad biustem nie ma co się rozwodzić bo teraz każda aktorka czy piosenkarka ma fabryczne "D" - jak od foremki...
>


hehehe swietne porownanie

Pozdrawiam
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 16:40   #87
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: a co sądzicie o J. Lo na tym zdjęciu??

aragosta napisał(a):
> wiecie, szkoda że większość facetów nie zdaje sobie sprawy jak te dziewczyny na fotkach i w teledyskach są mocno "podrasowane"

No właśnie o to mniej więcej mi chodziło, pisząc, że to poprawianie gwiazdek jest krzywdzące dla zwykłych dziewczyn, bo wiele mężczyzn patrzy na zwykłe dziewczyny przez pryzmat tych sztucznych piękności. Tylko czy warto wtedy przejmować się takim facetem?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 08:17   #88
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: a co sądzicie o J. Lo na tym zdjęciu??

każda z nas gdyby miałą taka mozliwosc retuszu na oładkę magazynów zrobiłaby to a to ,że gwiazdki mają cellulit itp to jednak nie przeszkadza im w robieniu miliardów dolarów a jak juz zarobia na nas to robią sobie operacje i całe zycie sa piękne

w weekend oglądałam program na mtv gdzie pokazywane były gwiazdki i ich domy,samochody,i wkład kasy w idealne ciało.
demii moore wydał tyle kasy na ciało ,ze ja nie jestem sobie tego wyobrazic .
domy mają takie ,ze mogłybysmy w jednym takim zamieszkac z cała rodziną i nie widziałbyśmy sie czesto

zastanawiam sie czy akzdemu tak odbija po zarobieniu pierwszego miliona dolarów ,bo po co 7 kuchni jak i tak ajda sie w knajpach?

oglądałm tez na tvn "co za tydzien" i pokazywali pokaz zegarków rolex ,wyobrazcie sobie ,że w polsce 70 osób zapisało sie na zeszyt (gdzie zwykły kowalski robi zakupy spozywcze na zeszyt)na zegarek -jakis tam wyjątkowy- a w roku polska dostaje tych zegarków 5-6 ,wiec ci sostani na liscie dotaną ten zegarek za 10 lat

czy to nie jest przypadkiem chore?
ale co ja moge o tym wiedzieć ...

paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 08:54   #89
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Re: a co sądzicie o J. Lo na tym zdjęciu??

Zgadzam się z Paulą.
Dla mnie te skrajności są przerażające. Ci ludzie wydają 1000-ce dolarów, tak jak my wydajemy 10-tki złotych. Ale chyba nie da się tego porównać.
Zresztą szczerze mówiąc, myślę, że wygląd, opinie, media, bardzo stresują takie medialne gwiazdy i ich menadzerów, bo właśnie z wykreowanego wizerunku ciągną te milionowe profity. I wizerunek takiej gwiazdy decyduje, czy to ona będzie nową twarzą True Star T. Hilfigera, Louisa Vuitton, E. Arden, itd..... I myślę, że to z tego stresu mają problemy z nadwagą, narkotykami, alkoholem, seksem. I te problemy są chyba proporcjonalne do tych milionów, które zarabiają. Zresztą mam wrażenie, że u nich zyski inaczej się liczy anizeli u zwykłych śmiertelników. Aby osiągnąć to co osiągają muszą wydawać te miliony dolarów na siebie, sztaby ludzi, którzy są częścią ich sukcesu, w tym chirurgów, makijażystów, stylistów, itd.... Więc i muszą więcej zarabiać, aby móc więcej wydać.
Dziwny ten świat, a Los Angeles, i przede wszystkim Hollywood to już jakiś szczególny KOSMOS. Bo chyba normalni ludzie się tak nie zachowują....
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 10:29   #90
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: a co sądzicie o J. Lo na tym zdjęciu??

Eeee tam od razu chore Jak sie ma dużo pieniędzy to wydaje się na rzeczy, które dla zwykłych "zarabiaczy złotówek" wydają się nieprawdopodobne. A w koncu jeśli ktos ma środki na wynbudowanie 7 kuchni i sprawia mu przyjemnośc ich posiadanie to dlaczego nie? Prawdopodobnie taka osoba, gdyby miała inne zainteresowania, na przykład kolekcjonowanie monet czy antyków albo biżuterii to wydawałaby na to.
I tak naprawdę prawdziwe fortuny mają osoby niekoniecznie znane ogólowi. Taką gwiazdę stać tylko na 7 kuchni a to niewielki wydatek w porównaniu z zakupem wyspy, porządnej bizuterii czy unikalnego dzbanka
Poza tym, co oni mają robić z tymi pieniędzmi oprócz sprawiania sobie przyjemności? W końcu do grobu tych pieniędzy sobie nie zabiorą a życie jest tylko jedno i to krótkie...
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.