Moda, która Cię "rozwala" - część 4 - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-15, 23:36   #2941
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość

Coś w ten deseń jak z kolorem miętowym było - po pewnym czasie już wszystko od turkusu po seledyn było "miętowe", bo "niebieski sweterek" nie brzmiało dość dobrze

Miętowy to akurat dość adekwatna nazwa,bo to nie jest czysto niebieski albo czysto zielony.Ale popieram,że niektóre określenia kolorów są po prostu rozwalające,jak np.musztardowy(dla mnie po prostu sraczkowaty),camelowy (),pudrowy...no i najnowszy hit-śmietankowy!!!Nie tam żaden zwykły kremowy czy ecru,tylko szlachetna śmietanka.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 23:57   #2942
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
lity wyglądają jak buty ortopedyczne...

AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 00:00   #2943
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Tutaj śmietankowa(ah...oh...) sukienka,gdyby ktoś nie widział.
klik
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 01:30   #2944
lannya
Raczkowanie
 
Avatar lannya
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 126
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Chocarome-weź już skończ, bo rozwalasz wątek

Aby wrócić do pierwotnego założenia :

Wchodzę do autobusu, a tam siedzi piękna blondynka ubrana w : buty-kopyta w panterkę i odkrytymi palcami, wystają białe frotowe skarpetki, na nogach rajstopy w panterkę, tym razem w odcieniu różu, krótkie błękitne spodenki ze sztruksu, czarna ogromna bluza, a na to futro(ja mam nadzieje, że sztuczne) również w panterkę, ale tym razem szaro-czarno-biało a na głowie borsuk!

Druga- kobieta ok.50+ rozmiar 46+. Spodnie ze świecącego materiału, wzór na pytona, długi kożuch do kostek kremowy z wykończeniami z frędzelków, buty śniegowe, a na nie naciągnięte różowe wełniane skarpety, całość dopełniła czapka z antenkę
lannya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 06:59   #2945
paulinalalala
Zadomowienie
 
Avatar paulinalalala
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 124
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez lannya Pokaż wiadomość
Chocarome-weź już skończ, bo rozwalasz wątek

Aby wrócić do pierwotnego założenia :

Wchodzę do autobusu, a tam siedzi piękna blondynka ubrana w : buty-kopyta w panterkę i odkrytymi palcami, wystają białe frotowe skarpetki, na nogach rajstopy w panterkę, tym razem w odcieniu różu, krótkie błękitne spodenki ze sztruksu, czarna ogromna bluza, a na to futro(ja mam nadzieje, że sztuczne) również w panterkę, ale tym razem szaro-czarno-biało a na głowie borsuk!

Druga- kobieta ok.50+ rozmiar 46+. Spodnie ze świecącego materiału, wzór na pytona, długi kożuch do kostek kremowy z wykończeniami z frędzelków, buty śniegowe, a na nie naciągnięte różowe wełniane skarpety, całość dopełniła czapka z antenkę
Takie hity to tylko w 3mieście
Ja wczoraj wracając skm, widziałam panią wystylizowaną na rosjankę, długie, prawdziwe futro, do kostek, jakby było szyte na kole, do tego kanarkowy blond fuj , loki, masa loków, różowa szminka, różowe kółka różu i do tego wszystkiego wściekle różowy szal.
Wyglądała strasznie, na pewno wszyscy się za nią oglądali
__________________
I am Vegetarian for Life!

Słyszałam, że smutek jest odmianą lenistwa.


Edytowane przez paulinalalala
Czas edycji: 2012-02-16 o 07:02
paulinalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 07:52   #2946
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Mnie rozwalały, rozwalają i rozwalać będą ciężarówki w rozciągniętych dresach i starych t-shirtach, które tak idą np. na wizytę do lekarza. Ostatnio taką widziałam w kolejce, w przychodni...na miejscu jej męża nie wypuściłabym jej z domu, dopóki się nie ogarnie.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 08:22   #2947
Niambie
Zadomowienie
 
Avatar Niambie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 485
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
To co u nas wydaje się być śmieszne, w tamtym rejonie geograficznym jest zupełnie naturalne.

Kobiety z Kamerunu mogą być zachwycone jej etnicznym, wyjściowym nakryciem głowy i tym, że nie wyparła się własnej kultury
Ja do kształtu i wielkości nic nie mam, taka kultura (patrz mój avek ) ale krzyże rozwaliły mnie kompletnie Ciekawe czy na spotkanie z prezydentem Egiptu przyodziewa chustę w wielbłądy, albo piramidy

A i jeszcze mój ostatni rozwalacz Dziewczyna bez kurtki oczywiście, temperatury dodatnie, więc po co?
Do szare, szerokie dresowe spodnie wsadzone w rozklapciałe emu dość niedbale + biała, elegancka bluzka, jakaś biżuteria, włosy ułożone i make up niczego sobie. W sumie "górze" nie ma czego zarzucic, ale yglądała jakby dół należał do jednej osoby, a góra do innej
Niambie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 08:37   #2948
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Jak dla mnie określenie miętowy jest w ogóle nietrafione.
Mięta rośnie u mnie w ogródku i jest koloru zielonego, nasyconego, ciemniejszego niż trawa na wiosnę.
Nie ma nic wspólnego z miętowymi ubraniami i dodatkami, które widuję w Szafie.
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 08:56   #2949
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Mam dla Was nowego Pana w średnim wieku!

http://www.wiocha.pl/384583,Sexi_boy





Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Tutaj śmietankowa(ah...oh...) sukienka,gdyby ktoś nie widział.
klik
W sensie że biała sukienka?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:00   #2950
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Jak dla mnie określenie miętowy jest w ogóle nietrafione.
Mięta rośnie u mnie w ogródku i jest koloru zielonego, nasyconego, ciemniejszego niż trawa na wiosnę.
Nie ma nic wspólnego z miętowymi ubraniami i dodatkami, które widuję w Szafie.
coraz więcej skojarzeń ze smakami i jedzeniem - miętowy, karmelowy, musztardowy teraz ten śmietankowy... poza tym wiele szatniarek ma fotki z kawą oraz jedzeniem.
Ja czekam teraz na takie kolory, jak na przykład mięsny, majonezowy, wątróbkowy, kociej karmy
ale takie kolory jak kawa z mlekiem, czekolada, cytyrnowy itp były zawsze i też był na to taki szał?
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:05   #2951
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

rany, jeden wieczor czlowiek zapil i juz tyle stron zaleglosci.

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Miętowy to akurat dość adekwatna nazwa,bo to nie jest czysto niebieski albo czysto zielony.Ale popieram,że niektóre określenia kolorów są po prostu rozwalające,jak np.musztardowy(dla mnie po prostu sraczkowaty),camelowy (),pudrowy...no i najnowszy hit-śmietankowy!!!Nie tam żaden zwykły kremowy czy ecru,tylko szlachetna śmietanka.
dziwa rzecz u mnie zaobserwowalam - kiedy slysze "mietowy" w odniesieniu do koloru, widze barwe ewidentnie zblizona do niebieskiego - tymczasem mieta w naturalnej postaci jest klasycznie zielona, jak w pysk strzelil^^.

jeszcze kolor karmelowy sie czesto przewija, on sie rozni odcieniem od camelowego?

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Mnie rozwalały, rozwalają i rozwalać będą ciężarówki w rozciągniętych dresach i starych t-shirtach, które tak idą np. na wizytę do lekarza. Ostatnio taką widziałam w kolejce, w przychodni...na miejscu jej męża nie wypuściłabym jej z domu, dopóki się nie ogarnie.
mnie tez dziwi taka rozlazlosc. pamietam jak na jednym z etapow mojej edukacji pewna dziewczyna - w zaawansowanej ciazy - przychodzila na zajecia zawsze w spodniach dresowych. ja rozumiem, ze nie kazdy ma szafe pelna ciazowych kreacji na wszystkie dni tygodnia i miesiaca, ale qrcze, ze dwa komplety noszone na przemian to chyba nie jaki wielki wydatek?^^

oby sie tylko nie okazalo, ze jak kiedys zaciaze, to bede celowac w dresikowym ałtficie .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 09:23   #2952
chocarome
Raczkowanie
 
Avatar chocarome
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 332
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Dlaczego jak któraś napisze, że chce zamknąć pewien wątek nie mający sensu przy takim podejściu, to niektóre z Was dalej brną w to chcąc drugiej udowodnić, że jest mądrzejsza, bardziej spostrzegawcza i prześcignąć się w poziomie ironii?
Mnie też to dziwi.. Wczoraj po ok. 4 wiadomościach wszystko się wyjaśniło i dyskusja właściwie powinna się zakończyć, ale okazało się, że jeszcze 10 osób musi dorzucić swoje 3 grosze i skomentować przebieg rozmowy. A później to mi zarzucacie, że zakłócam przebieg rozmowy na temat - No cóż.. Ja tylko wrzuciłam linka do zdjęć dziewczyny z lookbooka, na które skupiały się na nagich nogach i to na dodatek w dość nietypowych pozach. Kiedyś Was jeszcze takie rzeczy rozwalały, ale dzisiaj wolicie się skupić na kłótni

Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość
Jakie to przymiotniki, hmmm? Czyżbyś tam coś dodatkowego wyczytała?

Ty mnie zjechałaś na samym początku, mniej więcej w tym samym czasie sympatycznie rozmawiając ze mną w innym wątku
Przypomnij mi proszę - na jakim wątku, oprócz tego z Tobą rozmawiałam?
Poza tym wcale Cię nie zjechałam - chyba źle zrozumiałaś moje słowa albo zamysł mojej wypowiedzi Kilka dni temu napisałam tylko, że Twój styl troszkę przypomina styl innej omawianej w tym wątku dziewczyny i w Twoich stylizacjach czasami nic do siebie nie pasuje.
To w końcu wątek o modzie, więc każdy może powiedzieć co mu się średnio podoba, prawda? To nie była żadna krytyka, ani jak Ty to nazywasz - "
"zjechanie" - tylko po prostu wyrażenie mojej opinii. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że udzielasz się na tym forum.. Dowiedziałam się dopiero, kiedy zapragnęłaś zemsty, próbowałaś mi wmówić, że zrobiłam coś z czym nie miałam żadnego związku, po czym w kilku wiadomościach zadeklarowałaś, że "wcale nie jesteś zawistna", podkreślając przy tym, że to ja taka jestem
Nie widzę jednak sensu, żeby przeciągać tą sprzeczkę, bo i tak do niczego nie prowadzi


Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
nie chcę cię wyrzucać z wątku, ale jakoś Twoje przybycie to wątku totalnie go rozwaliło. Więc może zacznijmy rozmawiać na temat wątku i nie wchodź w zaczepki słowne bo przeradzają się one w kilkustronicowe kłótnie.
Ale to nie ja napędzam te kłótnie - wczoraj nieporozumienie na temat lookbooka można było zakończyć w 3 postach. To nie ja później dalej to ciągnęłam - można było zakończyć tę sprawę bez zbędnych złośliwych komentarzy ze strony osób, które nagle poczuły potrzebę pokazania swojej wyższości i mądrości
Także całkowicie Cię popieram - lepiej będzie jak po prostu zejdziemy z tematu i zamiast do niego wracać, powrócimy do tematu wątku I tyle.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
To ja mam pytanie do Chocarome.
Pojawia się to w każdej notce.

1. Outside it's so cold that no matter how it looks
2. Outside it's too cold to take off the jacket,
3. Today was too cold and too windy to take off the jacket/coat. The wind was so strong!
4. It was so dark outside, when we decided to take few photos of outfit. It was some time ago, it wasn't so cold..
5.What can I do when outside it's so dark and cold?
6.Today is one of these December cold days
7. I feel so cold - I have drank over 6 hot teas already!
8. So forgive me rare posts but outside is so dark
9. Unfortunately, the weather isn't very kind for us - I'm even afraid of going out without any jacket, it's so cold outside!
10. Today it is much too cold to take photos of outfit out of my house

(...) dalej się poddałam.

Czy ty masz poczucie że jako jedyna w tym kraju przeżywasz zimę, czy po prostu lubisz mówić o pogodzie?
Tak się składa, że część przytoczonych przez Ciebie zdań nie pochodzi z okresu zimowego
Wycięłaś z kontekstu części moich wypowiedzi - owszem, dotyczą one pogody. Dalsza ich część była jednak zazwyczaj opisiem outfitu, wybranej rzeczy ze stylizacji lub czegoś innego.
Czasami staram się zarysować stan pogody w Polsce, żeby moi czytelnicy z Australii i innych odległych krajów nie dziwili się, dlaczego mam na sobie tyle warstw Ja nie widzę w tym nic dziwnego, pogoda ma przecież duży wpływ na stylizacje i zdjęcia, dlaczego miałabym więc o niej nie pisać?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
- - ' dziewczyny jak chcecie po sobie jezdzic to robcie to na privie.

violinist- uwzielas sie na chocarome bo cos tam ci napisala- masz cos do niej pisz na privie.
Szkoda , że tylko 2 osoby to zauważyły Po co jednak pisać na privie, skoro można tutaj wywlec swoje żale, a nóż ktoś się dołączy? :

Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość
Ja do niej w życiu nie napiszę - po 1. to nie mam po co, po 2. to nie na mój poziom takie pisanie anonimów na blogu jak to robi chocarome, więc tu nawet nie ma co komentować.
Ja jednak uważam, że masz po co - skoro otwarcie mnie krytykujesz, uważasz, że Cię uraziłam i wylewasz swój jad właśnie tutaj, mogłabyś najpierw wytłumaczyć mi o co dokładnie Ci chodzi
Po 2 nie mam pojęcia o czym tym razem znowu mówisz i o jakie anonimy chodzi , ale patrząc na Twoją ostatnią śmieszną zemstę, chyba nie chcę wiedzieć
Zostaw te swoje spiski dla siebie i mnie w to nie mieszaj


Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość
Raczej nie do niej, tylko o niej, ale tylko wtedy, gdy inne Wizażanki poruszają ten temat. Dobrze już nie będę, choć należy to do rozwalaczy
Kochana, pragnę Ci przypomnieć, że to Ty pierwsza poruszyłaś ten temat. Powinnaś też go pierwsza skończyć, aby nie zaprzeczać sama sobie - niedawno napisałaś przecież, że wcale nie jesteś zawistna.Patrzę sobie jednak na Twoje komentarze i dochodzę do całkiem innych wniosków
Dla mnie rozwalaczem jest to, jak wiele zawiści można w sobie nosić i jak nieporadnie można ją później pokazywać światu.
No, ale skończmy ten offtop.


Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
No fajnie, ale zdjęcia tej dziewczyny z lookbooka, do których linki wrzuciła Chocarome prezentują ją od szyi do kolan, a nie do stóp. A zdjęcie samych nóg jak leży na łóżku to już w ogóle się pod to nie załapuje.
Jesteś chyba jedyną osobą, która sprawdziła te linki, przed przyłączeniem się do dyskusji Właśnie o to mi chodziło - zdjęcia nóg nijak się mają do prezentowania mody i w tym przypadku są rozwalające, przynajmniej dla mnie


Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Rozwalają mnie te ogromne, kopyciaste buciory na wielkiej platformie. Paskudne
Ale podobno są za to wygodne W sumie to dobra alternatywa dla Litów, które oprócz tego, że
Cytat:
wyglądają jak buty ortopedyczne...
są podobno strasznie niekomfortowe

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
ale takie kolory jak kawa z mlekiem, czekolada, cytyrnowy itp były zawsze i też był na to taki szał?
Niestety szał chyba dopiero się zacznie Z moich przystankowo -autobusowych obserwacji wynika, ze moda na cytrynowe rurki właśnie powraca

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
.no i najnowszy hit-śmietankowy!!!Nie tam żaden zwykły kremowy czy ecru,tylko szlachetna śmietanka.
A mnie to troszkę dziwi.. Smietanka kojarzy się z tłuszczem i milionem kalorii, a branża modowa przecież potępia wszystko co szkodzi utrzymaniu rozmiaru 0
Nie lepiej i zdrowiej byłoby nazwać ten kolor mlecznym?

Edytowane przez chocarome
Czas edycji: 2012-02-16 o 09:27
chocarome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:26   #2953
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
chcem! nawet oversajz, podobono taki rozmiar modny teraz. wiem, że takie swetry są to czemu nie ludzie.

W ogóle to człowiek wyjdzie się pączków najeść i przez ten czas tyle postów nowych!
ale serio serio nie przeczytałam nawet połowy...nudzi mnie już ta kłótnia za kłótnią, najbierw bitfa szatniarek teraz jakaś gala bokserek. a modowych rozwalaczy nie wiżu
A moje koty dobrały się do paczki z pączkami, wygryzły dziurę i nadgryzły pączka i trochę mi było głupio, jak mój najmilszy to zobaczył, stwierdził że to pewnie ja i jeszcze winę na koty zrzucam...
.



Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
To ja z moim 38 to chyba mogę się zgłosić do GreenPeace żeby mnie do morza zepchnęli.
.
To owce potrafią pływac?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Ostatni raz jak miałam katar to wjechałam samochodem w przedszkolaki na przystanku autobusowym.
Straszna przypadłość, naprawdę...

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2012-02-16 o 09:27
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:27   #2954
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Ale śmietankowy jest przecież biały
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:29   #2955
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
No fajnie, ale zdjęcia tej dziewczyny z lookbooka, do których linki wrzuciła Chocarome prezentują ją od szyi do kolan, a nie do stóp. A zdjęcie samych nóg jak leży na łóżku to już w ogóle się pod to nie załapuje.

Z rzeczy, które mnie od paru dni rozwalają - moda na ASYMETRYCZNE szpilki. Nie chodzi o to czy są ładne czy nie, moim zdaniem są normalne, ani nie jakieś brzydactwo, ani nie jakieś cudo - zwykłe szpilki. Ale widzę, że każda para, która jest bardziej wycięta z którejś strony zostaje od razu ochrzczona jako asymetryczna Coś w ten deseń jak z kolorem miętowym było - po pewnym czasie już wszystko od turkusu po seledyn było "miętowe", bo "niebieski sweterek" nie brzmiało dość dobrze
Tak, to prawda - ale to też jest fenomen zary, która zrzyna od projektantów. A potem ludzie nakręceni tym że "modne" kupują niezależnie od tego czy mają rozmiar 36 i czy 42 na których takie buty to już kajaki
A moda na kolory... nie skomentuję bo już wszyscy wszystko powiedzieli
Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość

Ja za to nie rozumiem fenomenu litów - dobrze, że moda na nie już mija.
Ja rozumiem - to są pierwsze buty na sporym, stabilnym obcasie (a nie szpilce) z wysoką platformą żeby jednak może nie chodzić na 15 a na 10 centymetrach. I tyle. Nieczęsto jest tak, że możesz bezkarnie założyć 15 cm obcasa i jeszcze w tym chodzić. A w litach się da A co do ich wyglądu... chyba kwestia gustu
Cytat:
Napisane przez lannya Pokaż wiadomość
Druga- kobieta ok.50+ rozmiar 46+. Spodnie ze świecącego materiału, wzór na pytona, długi kożuch do kostek kremowy z wykończeniami z frędzelków, buty śniegowe, a na nie naciągnięte różowe wełniane skarpety, całość dopełniła czapka z antenkę
Na pewno było jej ciepło
W 3mieście takie rozwalacze a w wawce z kolei rewia mody --15 stopni, dziewczynka w szpileczkach i spódniczce z szyfonu, rajstopy oczywiście ma, ale cieliste, 20 DEN

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Mnie rozwalały, rozwalają i rozwalać będą ciężarówki w rozciągniętych dresach i starych t-shirtach, które tak idą np. na wizytę do lekarza. Ostatnio taką widziałam w kolejce, w przychodni...na miejscu jej męża nie wypuściłabym jej z domu, dopóki się nie ogarnie.
Też mnie to rozwala - nie wmówi mi ktoś że go nie stać na legginsy i tunikę zakładając że tego nie ma w szafie. A jak nie ma wystarczy się przejść do najbliższego sh, tam pełno ubrań po angielkach rozmiar 52.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:30   #2956
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Co do butów, od których się wszystko zaczęło,to ja nie wiem,ale kojarzą mi się z takimi ''na motor''. Mój znajomy ma podobne,nawet gdzieś mam jego focię w tych buciorach.
Nie bluźnij Nawet buty na moto są ładniejsze xD Poza tym brzydota butów motocyklowych jest usprawiedliwiona, bo pełnią funkcję praktyczną, aniżeli estetyczną.

Matko, jak Wy się rozpisujecie
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:31   #2957
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Miętowy to akurat dość adekwatna nazwa,bo to nie jest czysto niebieski albo czysto zielony.Ale popieram,że niektóre określenia kolorów są po prostu rozwalające,jak np.musztardowy(dla mnie po prostu sraczkowaty),camelowy (),pudrowy...no i najnowszy hit-śmietankowy!!!Nie tam żaden zwykły kremowy czy ecru,tylko szlachetna śmietanka.
Tylko mnie jeszcze o co innego chodziło, nie o samo określenie koloru, chociaż to też jest czasem rozwalające - jak np. ten śmietankowy czy "caramelowy" albo "camelowy", ale raczej o to, że jednak ten "miętowy" to jest właśnie jakiś określony kolor, taki jak opisałaś mniej więcej. Mnie się kojarzy z lodami miętowymi (tylko bez czekolady). A widziałam tendencję, żeby każdy jasno niebieskozielony określać mianem miętowego mimo że jak w mordę był to seledyn. Chyba właśnie dlatego, że "seledynowy sweterek" nie brzmiało tak faszion jak "miętowy sweterek". I to samo teraz widzę z asymetrycznymi szpilkami. Kiedyś by się o nich napisało po prostu szpilki, ewentualnie wycięte szpilki, ale teraz każda faszionistka musi mieć ASYMETRYCZNE
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:34   #2958
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Litów nie mam, podobają mi się, aczkolwiek wydaje mi się, że w miarę dobrze wyprofilowane lity będą wygodniejsze od dobrze wyprofilowanych zwykłych platform - przynajmniej mnie się o wiele wygodniej chodzi w sznurowanych botkach na obcasie i platformie, nawet jeśli nie są jakoś rewelacyjnie wyprofilowane niż w idealnie wyprofilowanych platformach

Ale to tylko takie przypuszczenia moje

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

A tak w ogóle to jak do cholery wyglądają te asymetryczne szpilki?
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:35   #2959
edekfredek87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Ejjjjjjjjj no. Jak to tak? Kłótnia na całego a nikt nie zgłasza? Gdzie są nadgorliwe dziewczęta, które mnie raczkującą już po kilku postach zgłosiły? chocarome widzisz jak to jest? Ty się bronisz, wyrażasz swoje zdanie, a każdy naskakuje. I wtrącają się te, z którymi nie konwersujesz. Łączę się z Tobą w bólu
edekfredek87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 09:38   #2960
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
To to samo teraz widzę z asymetrycznymi szpilkami. Kiedyś by się o nich napisało po prostu szpilki, ewentualnie wycięte szpilki, ale teraz każda faszionistka musi mieć ASYMETRYCZNE
w pierwszym momencie myslalam, ze owa asymetrycznosc przejawia sie w wysokosci obcasow i zachodzilam w glowe, jak w takich butach mozna pozniej chodzic .

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez edekfredek87 Pokaż wiadomość
Ejjjjjjjjj no. Jak to tak? Kłótnia na całego a nikt nie zgłasza? Gdzie są nadgorliwe dziewczęta, które mnie raczkującą już po kilku postach zgłosiły? chocarome widzisz jak to jest? Ty się bronisz, wyrażasz swoje zdanie, a każdy naskakuje. I wtrącają się te, z którymi nie konwersujesz. Łączę się z Tobą w bólu
edek, robisz to samo w tym momencie.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:40   #2961
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Drogie Panie!
Witajcie w świecie High Fashion. Trwa własnie Mrecedes-Benz Fashion Week.
Oto, co projektant Miguel Androver proponuje na nadchodzacy sezon:

Czekam na reakcję Sióstr z bloge-o.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 138780235-419x592.jpg (22,1 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg acceac71176f31ddbfaefead109981614e3c0ee0_m.jpg (29,9 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 138780284-419x513.jpg (21,7 KB, 203 załadowań)

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2012-02-16 o 09:47
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:42   #2962
edekfredek87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
w pierwszym momencie myslalam, ze owa asymetrycznosc przejawia sie w wysokosci obcasow i zachodzilam w glowe, jak w takich butach mozna pozniej chodzic .

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------


edek, robisz to samo w tym momencie.
I Ty robisz to samo w poście. Wypowiedź, którą pogrubiłaś, jest skierowana do chocarome więc czekam na jej odpowiedź, jeśli oczywiście będzie chciała odpowiedzieć
edekfredek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:43   #2963
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Drogie Panie!
Witajcie w świecie High Fashion. Trwa własnie Mrecedes-Benz Fashion Week.
Oto, co projektant Miguel Androver proponuje na nadchodzacy sezon:
co to to to to na pierwszym zdjęciu? kapelusik z ręką pokazującą środkowy palec? muszę to mieć
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:48   #2964
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
co to to to to na pierwszym zdjęciu? kapelusik z ręką pokazującą środkowy palec? muszę to mieć
Na formalne spotkanie z szefem. Damy zawsze, ale to zawsze nosza kapelusze.

Royal Ascott to banda nudziarzy przy tym dziele kapelusznictwa.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:51   #2965
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to jak do cholery wyglądają te asymetryczne szpilki?
Daleko szukać nie trzeba
http://allegro.pl/listing.php/search...string=asym%2A
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:55   #2966
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Merc-Benz FW ciąg dalszy. Ashanti jako azteckie bóstwo płodności w siatce zasłaniającej waginę. Moim zdaniem zuepłnie niepotrzebnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ashanti.jpg (34,9 KB, 263 załadowań)
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:56   #2967
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Drogie Panie!
Witajcie w świecie High Fashion. Trwa własnie Mrecedes-Benz Fashion Week.
Oto, co projektant Miguel Androver proponuje na nadchodzacy sezon:

Czekam na reakcję Sióstr z bloge-o.

1 i 3 to moi faworyci - genialne
AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:59   #2968
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Aaaa Matko
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 10:00   #2969
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Mnie rozwalały, rozwalają i rozwalać będą ciężarówki w rozciągniętych dresach i starych t-shirtach, które tak idą np. na wizytę do lekarza. Ostatnio taką widziałam w kolejce, w przychodni...na miejscu jej męża nie wypuściłabym jej z domu, dopóki się nie ogarnie.
Cytat:
Napisane przez edekfredek87 Pokaż wiadomość
I Ty robisz to samo w poście. Wypowiedź, którą pogrubiłaś, jest skierowana do chocarome więc czekam na jej odpowiedź, jeśli oczywiście będzie chciała odpowiedzieć
na forum nie piszesz tylko do jednej osoby . do jednej osoby piszesz na privie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 10:04   #2970
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

http://poorlydressed.failblog.org/
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.