Egipt - zbiorczy - Strona 240 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-25, 13:37   #7171
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam już w polskim kantorze jakieś 3 lata temu ale tak na szybko sprawdziłam ci kurs EGP kupno- 0,3767 , sprzedaż 0,6133
to jednak bardziej opłaca się dolary i tam wymienić, bo bardzo duża różnica.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 19:42   #7172
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Wydaje mi się że upały w Egipcie łatwiej znieść, bo nie ma praktycznie wilgoci, zerowa wilgoć powoduje że człowiek mniej się męczy. Mój mązktóry ma problemy ze stawami czuje sie w Egipcie rewelacyjnie, nic go nie boli, dla przykładu w Turcji pomimo praktycznie identycznych temeperatur czuł się źle przez straszną wilgoć w powietrzu.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:16   #7173
aremalgos
Rozeznanie
 
Avatar aremalgos
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 704
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Witam wszystkie Egiptomaniaczki, mam do was pytanie i proszę o opinię 16 czerwca biorę ślub, z racji obowiązków w pracy nie możemy wyjechać bezpośrednio po ślubie, wiec nasza podróż poślubna odbędzie się na początku lub w połowie lipca. Zdecydowaliśmy się na Egipt i tu pojawia się moje pytanie czy lepiej rezerwować coś już teraz, czy może poczekać na last minute i jechać spontanicznie. Nie ukrywam też, że z tzw "kopert" wyjazd bedzie finansowany. Teraz są różne fajne oferty na lipiec, ciekawe co będzie potem. Poradźcie coś plisss

Może polecacie jakieś fajne hotele dla nowożeńców (oczywiście w przystępnej cenie) ? Przyjaciółka zachwala Iberotel Aquamarine Resort, co tym myślicie?
__________________
Filip

Edytowane przez aremalgos
Czas edycji: 2012-03-28 o 12:20
aremalgos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 21:16   #7174
Ada1986
Raczkowanie
 
Avatar Ada1986
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 118
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez aremalgos Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Egiptomaniaczki, mam do was pytanie i proszę o opinię 16 czerwca biorę ślub, z racji obowiązków w pracy nie możemy wyjechać bezpośrednio po ślubie, wiec nasza podróż poślubna odbędzie się na początku lub w połowie lipca. Zdecydowaliśmy się na Egipt i tu pojawia się moje pytanie czy lepiej rezerwować coś już teraz, czy może poczekać na last minute i jechać spontanicznie. Nie ukrywam też, że z tzw "kopert" wyjazd bedzie finansowany. Teraz są różne fajne oferty na lipiec, ciekawe co będzie potem. Poradźcie coś plisss

Może polecacie jakieś fajne hotele dla nowożeńców (oczywiście w przystępnej cenie) ? Przyjaciółka zachwala Iberotel Aquamarine Resort, co tym myślicie?

Hej
Ja jestem zdania ze lepiej wczesniej cos kupić i mieć już zarezrewowane ale to co się naprawde spodoba . Moje wakacje w zeszłym roku nie wypaliły ze względu na pogode w Polsce, więc zdecydowałam się pójść do biura i kupić jakiś last...niestety Pani w biurze oznajmiła ze takich lastów jak dawniej to ma (korzystne i w bardzo niskiej cenie)teraz lasty są zazwyczaj na za miesiąć-zreszta jak popatrzysz na oferty to teraz już masz troche lastów na czerwciec. to jednak było w zeszłym roku- w tym może być korzystniej z drugiej strony jednak wiadomo że jak coś zarezerwujecie to będzie trzeba wpłacić zaliczke a później przed wyjazdem jakiś czas 2 wpłatę więc może poprostu poczekaj i będziesz obserwować oferty a w razie co masz jeszcze sierpień czy wrzesień na pewno znajdziecie cos co wam się spodoba. najlepiej przeszukać dokładnie internet i popatrzeć na opinie hoteli
Ada1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 22:33   #7175
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Witam,
pracuje w biurze podróży.
Lasty z prawdziwego zdarzenia, z którymi spotykaliśmy się 3-4 lata temu odeszły do lamusa. Rezerwuj, bo potem nie dość, że cena będzie gigantyczna to wybór nijaki.
Organizatorzy kontraktują teraz mniej miejsc w hotelach/czarterach i raczej nie robią takich ofert mega last minute.
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 13:11   #7176
Ada1986
Raczkowanie
 
Avatar Ada1986
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 118
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość
Witam,
pracuje w biurze podróży.
Lasty z prawdziwego zdarzenia, z którymi spotykaliśmy się 3-4 lata temu odeszły do lamusa. Rezerwuj, bo potem nie dość, że cena będzie gigantyczna to wybór nijaki.
Organizatorzy kontraktują teraz mniej miejsc w hotelach/czarterach i raczej nie robią takich ofert mega last minute.
czyli tak jak myślałam- sama w zeszłym roku się przekonałam że last na "za kilka dni" znaczy o wiele wyższa cena i bardzo mały wybór...
Ada1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 15:09   #7177
aremalgos
Rozeznanie
 
Avatar aremalgos
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 704
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Dzięki dziewczyny za pomoc
__________________
Filip
aremalgos jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 10:25   #7178
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki
 
Avatar niepa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 978
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Hej, nie przeglądałam całego wątku dokładnie, tylko po łebkach. Dzisiaj jest nasze dead line odnośnie wycieczki do Egiptu do Sharm El Sheik, do hotelu Regency Plaza Aquapark & Spa. Czy któraś z Was tam już była, i co myślicie o takim hotelu? Dodam, że biuro podróży to Alfa Star, szukałam na forum tu i ma całkiem pochlebne opinie
niepa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 10:29   #7179
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez niepa Pokaż wiadomość
Hej, nie przeglądałam całego wątku dokładnie, tylko po łebkach. Dzisiaj jest nasze dead line odnośnie wycieczki do Egiptu do Sharm El Sheik, do hotelu Regency Plaza Aquapark & Spa. Czy któraś z Was tam już była, i co myślicie o takim hotelu? Dodam, że biuro podróży to Alfa Star, szukałam na forum tu i ma całkiem pochlebne opinie

nie bylam, ale wysylam tam dosc czesto klientow - bo mozna go zlapac w bardzo dobrych cenach! do tej pory moi klienci wracali zadowoleni - chwalili sobie Regency
no i na plus - otworzyli aquapark na terenie hotelu.

jesli chodzi o Alfa Star - tez nie mialam nigdy z nimi problemow
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 10:38   #7180
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki
 
Avatar niepa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 978
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

ewulinek, a Tobie coś wiadomo na temat tego, ze dzisiaj podobno wchodzą tzw "middle minute" i że mają być jeszcze większe rabaty? Ja w to prawdę powiedziawszy nie wierzę... Tak samo mogłabym poczekać do oferty last minute, ale wtedy jest spore prawdopodobieństwo, że nie znajdzie się miejsce dla 4 osób, bo taką grupką wyjeżdżamy - ja, 2 moich wieloletnich przyjaciół i luby. No i jest problem, bo dzisiaj do 18 jest czynne biuro alfa star, gdzie musimy wpłacić, jutro jest niedziela, czyli nieczynne, a od 2 kwietnia będą totalnie inne ceny, o wiele droższe napewno, a nie tańsze. Ojciec próbuje mi obrzydzić wyjazd, zaraz go rozszarpię. Bo to jest Egipt, bo tam są "araby" bo mnie tam porwą, bo oni są żądni krwi, bo tam są wojny teraz, bo on PRZECZUWA WOJNĘ, JAŚNIE PAN, który w Egipcie był lat kilkadziesiąt temu. Siły mi zaczyna brakować, mówiłam o tym wyjeździe od kilku dobrych miesięcy, teraz siewielmożny łaskawca zainteresował i próbuje nie zmusić, żebym nie jechała
niepa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 13:14   #7181
ana_masri
Raczkowanie
 
Avatar ana_masri
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 93
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez niepa Pokaż wiadomość
ewulinek, a Tobie coś wiadomo na temat tego, ze dzisiaj podobno wchodzą tzw "middle minute" i że mają być jeszcze większe rabaty? Ja w to prawdę powiedziawszy nie wierzę... Tak samo mogłabym poczekać do oferty last minute, ale wtedy jest spore prawdopodobieństwo, że nie znajdzie się miejsce dla 4 osób, bo taką grupką wyjeżdżamy - ja, 2 moich wieloletnich przyjaciół i luby. No i jest problem, bo dzisiaj do 18 jest czynne biuro alfa star, gdzie musimy wpłacić, jutro jest niedziela, czyli nieczynne, a od 2 kwietnia będą totalnie inne ceny, o wiele droższe napewno, a nie tańsze. Ojciec próbuje mi obrzydzić wyjazd, zaraz go rozszarpię. Bo to jest Egipt, bo tam są "araby" bo mnie tam porwą, bo oni są żądni krwi, bo tam są wojny teraz, bo on PRZECZUWA WOJNĘ, JAŚNIE PAN, który w Egipcie był lat kilkadziesiąt temu. Siły mi zaczyna brakować, mówiłam o tym wyjeździe od kilku dobrych miesięcy, teraz siewielmożny łaskawca zainteresował i próbuje nie zmusić, żebym nie jechała
nikt Cię nie porwie, nie bój się jedź i się nie przejmuj, cudowne wakacje Ci to wszystko wynagrodzą!
__________________
Wege forever!
Polulove! http://poluzjanci.fora.pl/


Jedna miłość!
ana_masri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 16:09   #7182
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 485
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Treść usunięta
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 10:50   #7183
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

wybiera sie ktoś w drugiej połowie czerwca?
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 12:43   #7184
jusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar jusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: mały, ciepły domek :)
Wiadomości: 3 408
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
wybiera sie ktoś w drugiej połowie czerwca?
ja
__________________
26.12.2008
29.04.2014

25.08.2015
jusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 18:46   #7185
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Z tymi lastami to tak nie do końca się zgadzam.Z męzem praktycznie zawsze kupowalismy wczasy z opcji tzw. first minute, z ciekawości porównywalismy ceny z last minute i wychodziło praktycznie na równo. Być moze wybór hoteli był okrojony jednakże terminy wyjazdów na których by nam zależało były takie same jak wykupilismy z opcji first. Poza tym zawsze jest pewne ryzyko z wykupieniem wycieczki kilka miesiecy wczesniej, że coś sie moze zdarzyc i wyjazd nie wypali.
W tym roku jesli gdzies pojedziemy to tylko z last minute.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 19:29   #7186
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Camilla w poprzednich latach raczej nie było problemów z lastami, dopiero w zeszłym roku po "arabskiej wiośnie" zrobiło się źle z lastami bo biura podróży zarezerwowały mało wycieczek. Moja wycieczka systematycznie drożała i to kolosalnie, na jakiś miesiąc przed terminem była droższa o 30%, a na 3 tygodnie przed wyjazdem nie było miejsc.
Jeżeli w tym roku biura ponownie zarezerwowały mało wycieczek to z dobrymi cenami może być krucho, poza tym po wprowadzeniu wyższej kwoty ubezpieczenia wycieczki musiały podrożeć (chyba że biuro ominęło przepisy i w razie bankructwa nie odzyska się złamanego grosza).
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 21:36   #7187
agutka93
Rozeznanie
 
Avatar agutka93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 676
GG do agutka93
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Ja zawsze jadę na last minute.
W tamtym roku trochę się naszukałam bo wymagania były Hurghada, centrum, rafy.
Centrum i rafy nijak ze sobą w parze nie idą, ale coś widzieliśmy no i popłyneliśmy statkiem na wyspy m.in. Paradise.
Cena? Jak zawsze ( dwa lata temu też ) cena blisko 2000 zł chyba 2200 allinclusive ale nie jestem pewnia w sumie nad polskie morze jakby jechać to taka sama cena wyniesie
Ja polecam jak najbardziej last minute
__________________
27.06-12.09.2013 w Hurghadzie, Egipt - animatorka w hotelu
od 23 września 2013 studentka w San Francisco, USA

blog o moich podróżach i życiu w Egipcie i USA soczyscie.blogspot.com
agutka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 08:16   #7188
Kikia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 181
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

U nas w tym roku wybór padł na Epipt. Wyjątkowo wcześniej planujemy urlop, bo lecimy na początku maja i choć miało być Zakynthos, skończyło się na Egipcie, bo tu będzie najcieplej.
Lecimy na początku maja do Hurghady do hotelu Lillyland. Przeczytałam cały ten wątek, o tym hotelu była tylko jedna wypowiedź, niekoniecznie dobra . Mimo wszystko jesteśmy dobrej myśli (jak byliśmy rok temu w Turcji, to czytając opinie na holidaycheck, spodziewaliśmy się przeróżnych rzeczy, a hotel był jak najbardziej ok).

No nic, póki co kompletuje rzeczy na wyjazd i za lekko ponad 30 dni lecimy
Kikia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 08:24   #7189
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Hej, ja lecę do Egiptu 5 maja, dokładnie do Sharm el sheik do hotelu tiran island. Będę tam pierwszy raz i mam nadzieję, że będzie super. Przeczytałam już większość postów więc wydaje mi się ze wiem juz wystarczajaco duzo, ale okaze sie na miejscu. Wyjezdzam z biurem podrozy Alfa Star, a wycieczki mam zamiar wykupic z antuszu, bo z tego co słyszałam na miejscu sa duzo drozsze....czy jezdzie ktos z was w tym samym terminie???
__________________
Nikt za Ciebie nie umrze, wiec niech nikt nie mowi Ci jak zyc!

Lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować, że się nigdy nie grzeszyło


Wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=731834
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 17:23   #7190
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez jusiowa Pokaż wiadomość
ja
Jusiowa macie już coś wykupione czy polujecie na lasta?
My planujemy jak nic nie pokrzyżuje naszych planów jechać w polowie z tż we dwoje to jakoś smutno sie jedzie
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 18:25   #7191
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
wybiera sie ktoś w drugiej połowie czerwca?
Ja też
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 09:53   #7192
jusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar jusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: mały, ciepły domek :)
Wiadomości: 3 408
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
Jusiowa macie już coś wykupione czy polujecie na lasta?
My planujemy jak nic nie pokrzyżuje naszych planów jechać w polowie z tż we dwoje to jakoś smutno sie jedzie
My już mamy wszystko wykupione, z racji problemów z urlopem tżta (musi wcześniej dać propozycję). Więc już wszystko załatwione, zaliczka wpłacona
__________________
26.12.2008
29.04.2014

25.08.2015
jusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 20:20   #7193
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Dziewczyny czy któraś z was była w którymś z tych hoteli:
-Iberotel Makadi Saraya
-Al Nabila
-Sea Star Beau Rivage
Nie wiem na który się zdecydować, a różnica cenowa praktycznie żadna.
Pomożecie coś wybrać?
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 21:21   #7194
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki
 
Avatar niepa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 978
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Zaliczka zapłacona, w tym roku Sharm z przyjaciółmi i lubym!
niepa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 08:30   #7195
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was była w którymś z tych hoteli:
-Iberotel Makadi Saraya
-Al Nabila
-Sea Star Beau Rivage
Nie wiem na który się zdecydować, a różnica cenowa praktycznie żadna.
Pomożecie coś wybrać?
Ja byłam a Al Nabila w Makadi Bay.
Wycieczka z Alfa Star, przełom marca i kwietnia.
Dostaliśmy super bungalow z widokiem na morze, także nie warto wcześniej wykupywać w biurze pokój z widokiem, bo to koszt około 350 zł.
Zatoczka bardzo fajna, woda ciepła, rafa w miarę ładna. Jedyne co mi się nie podobało to zbyt dużo Rosjan. Podczas posiłków chodzili z talerzami wyładowanymi jakby miało zabraknąć, a i tak połowę zostawiali. Wkleiłam do tego wątku kilka zdjęć z Al Nabili to było w 2010 roku.

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

poprawka w poprzednim wątku o Egipcie
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 08:43   #7196
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

ja-ika znalazłam posta ale zdjęć niestety nie. Mogłabyś odesłać mnie na stronę na której są one zamieszczone?
Pamiętasz czy jest tam może internet?
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 15:14   #7197
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Hej my z mezowym planujemy leciec do Marsa Alam bo jak widzialam jest to duzo mniej zatloczone miejsce niz hurghada taba czy sharm.. A nam to odpowiada- hotel, plaza i morze hehe. Nasz 1 wyjazd po sllubie

Widzialam oferte lotu z katowic do hotelu blue reef resort (chyba ten) za 1530 zl i ciekawa jestem czy bedzie ta wycieczka tansza czy zostana miejsca wykupione i nie wiem co robic.. Wylot bylby 7 maja.. Kupowac teraz czy czekac az moze cena spadnie bo mamy tylko 3500 tys.
Szkoda ze nie z wrocka bo do katowic mambardzo daleko no ale niewazne.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 17:01   #7198
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Hej my z mezowym planujemy leciec do Marsa Alam bo jak widzialam jest to duzo mniej zatloczone miejsce niz hurghada taba czy sharm.. A nam to odpowiada- hotel, plaza i morze hehe. Nasz 1 wyjazd po sllubie

Widzialam oferte lotu z katowic do hotelu blue reef resort (chyba ten) za 1530 zl i ciekawa jestem czy bedzie ta wycieczka tansza czy zostana miejsca wykupione i nie wiem co robic.. Wylot bylby 7 maja.. Kupowac teraz czy czekac az moze cena spadnie bo mamy tylko 3500 tys.
Szkoda ze nie z wrocka bo do katowic mambardzo daleko no ale niewazne.
Szczerze polecam Marsa Alam, ale skoro masz daleko na lotnisko, to może Dahab (lądowanie w Sharm) Nie jest zatłoczone, rafy w 2008 roku były piękne. Byłam w hotelu Tropitel, do miasta Dahab jeździł bezpłatny bus hotelowy, jeździliśmy codziennie, atmosfera wspaniała.
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 22:20   #7199
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Tzn no juz ten dojazd na lotnisko to nie jest straszna sprawa, ale do wrocka mam godzinke ponad a do katowic ze z 6 az bo z przesiadkami :///

Zobacze jeszcze to co napisalas, ale nie wiem czy w tym terminie cos bedzie..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 12:32   #7200
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

No i jeszcze w tym hotelu blue resort jest o tyle fajnie ze nie ma wlasnej plazy ograniczonej tylko mozna isc sobie wybrzezem.. Do pieknej laguny.

Na bank polecimy do Marsa, no chyba ze jakos zdrozeje :/ a ile sie daje napiwkow? 1 dolca?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-17 13:13:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.