Czarnow³ose;) - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-07-18, 18:09   #691
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomo¶ci: 1 931
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka¿ wiadomo¶æ
dagirll ja mam na g³owie teraz Garnier ''granatow± czerñ''.Spiera siê okropnie szybko.Zastanawiam siê nad Henn±....Co Wy na to?Bo kurde w³osy mi wypadaj± a mo¿e pójdê do fryzjera?Powiedzcie proszê czy która¶ z Was farbuje Henn± i czy to prawda ¿e ona mniej niszczy w³osy?
Ja odradzam Ci hennê, a w³a¶ciwie basmê, która barwi na czarno. Sama przez to przechodzi³am, pomy¶la³am ¿e po co mam niszczyæ w³osy farbami, skoro mogê wzi±æ siê za hennê. Na pocz±tku by³am zadowolona, bo w³osy ³adnie l¶ni³y i wydawa³y siê gêstsze, ale potem strasznie zmatowia³y ( a mia³am taaakie b³yszcz±ce ) i trudno siê je uk³ada³o, wygl±da³y na przesuszone. Oczywi¶cie plusy by³y - w³osy nie wypada³y i wydawa³y siê gêstsze. Farbowa³am basm± w lutym, teraz jest lipiec a ja nadal mam gdzieniegdzie czarne od niej w³osy. Tak¿e nie polecam, chyba ¿e masz do¶æ krótkie w³osy, to mo¿e siê sprawdzi ale ja nie by³am zadowolona, siostra mi odradza³a, ale ja siê upar³am, teraz wróci³am do Castingów l'oreala hebanowa czerñ i chyba przy nich zostanê do koñca ¿ycia.
Jak skoñczy mi siê okres, czyli pod koniec tygodnia, to te¿ sobie pofarbujê.
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak s± trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-18, 20:15   #692
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 683
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez grinajs Poka¿ wiadomo¶æ
kosmiczna-ta czerñ Joanny owszem piekna ale nie radzê kupowaæ.Badziew niesamowity!3 tyg.temu skusi³am siê na ni± w Rossmannie.Farbnê³am ni± swoje ciemno br±zowe w³osy i by³±m przerazona!W³osy podczas aplikacji mia³am atramentowo granatowe a jak zmywa³am szmponetkê to woda lecia³a atramentowa a w³osy...nawet nie wysz³y czarne nie mówiac ju¿ o wspominanym granatowym po³yskuwrrrr.Strata kasy tylko.Dodam,ze po dzis dzieñ (a w³oski myjê co 3 dni) leci mi niebieska woda ze ³ba.Ma³o jej ale jeszcze leci.
Ja tak mia³am po granatowej Garniera Naturalsa, te¿ nie polecam, choæ normaln± czerñ jak najbardziej
__________________
"Nigdy nie ¶niê o niedorzeczno¶ci moich my¶li w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-19, 11:29   #693
Mortishia
Raczkowanie
 
Avatar Mortishia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 167
Dot.: Czarnow³ose:)

JOANNA nie jest z³± farba, ale akurat rodzaj farby trzeba dobraæ do indywidualnych potrzeb i swich wlosó. Mi kiedy¶ JOANNA nie pokrywa³a wogóle, jedynie PALETTE by³a dobra. A teraz ju¿ po kilku letnim farbowaniu moje kude³ki przyjmuj± lepiej farbê. Chocia¿ nie ka¿da mi pokryje,albo siê szybko zmyje

A taka rada dla WAS po farbowaniu u¿yjcie occtu! Wtedy kolor siê lepiej trzymie i tak nie zlatuje razem z wod±! Poza tym pamiêtajcie,zeby dobrze za 1 razem wyp³ukaæ wlosy, bo potem ta farba moze nie byæ akurat tak calkiem z w³osów,a ze zlego sp³ukania i jeszcze tpo co na g³owie / skórze zosta³o !
__________________
"...Strach rodzi siê wtedy, gdy dostrzegamy, ¿e to, co zwyk³e, nagle wypuszcza pazury..."
>J.Carroll< "Poza cisz±"
Mortishia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-19, 12:02   #694
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 8 185
Dot.: Czarnow³ose:)

Farbne³am siê na ¶redni br±z, który wyszed³ jak czarny...potem by³ ciemny fiolet, który nadal w³osom fajnych refleksów, tylko z racji, ¿e jestem blondynk± na odro¶cie z³apa³o ja¶niej...Chcia³abym jaki¶ inny br±z mo¿e taki bardziej br±zowy ni¿ czarny...Ale fryzjerka mówi ze teraz to tylko ¶redni br±z bo inaczej siê nie da...Mo¿ecie jako¶ pomóc? W³osy narazie dwa razy farbowane...
Kelpie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-19, 12:18   #695
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 683
Dot.: Czarnow³ose:)

Mortishia a tgo octu to jak i jakiego? Zwyk³y, winny czy jab³kowy. Normalnoe wlaæ do wody i t± mieszank± p³ukaæ w³osy?
__________________
"Nigdy nie ¶niê o niedorzeczno¶ci moich my¶li w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-20, 10:06   #696
Mortishia
Raczkowanie
 
Avatar Mortishia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 167
Smile Dot.: Czarnow³ose:)

Pogoda to ma byæ zwyczajny ocet. Wlewasz ocet do miski (troszke) dolewasz wody i tym pluczesz jak ju¿ masz umyte wlosy. Takie ostatnie sp³ukanie.

UWAGA! Wlosy moga potem mieæ "zapach" octu, wiêc radze umyc je w miare szybko po tym zabiegu.
__________________
"...Strach rodzi siê wtedy, gdy dostrzegamy, ¿e to, co zwyk³e, nagle wypuszcza pazury..."
>J.Carroll< "Poza cisz±"
Mortishia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-20, 17:46   #697
Silent Assassin
Przyczajenie
 
Avatar Silent Assassin
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Czarnow³ose:)

Cze¶æ!
I ja czarna jestem.
Wyj¶ciowy ja¶niutki blond.
Kocham czarny..
Ale od jakiego¶ czasu usi³uje wróciæ do poprzedniego koloru.. tylko ze wzglêdu na to by ju¿ daæ sobie spokój z farbami, z farbowaniem odrostów, daæ w³osom odpocz±æ..
I to mam k³opot.. nie bardzo wiem jak.. ¶ci±ganie pigmentu u fryzjera.. niestety odpada.
Ponoæ zabieg nie jednorazowy jak na moje w³osy i bardzo ingeruj±cy w strukturê
Ju¿ wolê farbowaæ ni¿ zostaæ z blond sianem..
Próbujê schodziæ przez br±zy.. niestety d³ugotrwa³a misja..
Ach jakbym mog³a cofn±æ czas.. nie u¿y³abym trwa³ej farby..

A mo¿e kto¶ co¶ doradzi, poleci w tej kwestii?
Póki co przegl±dam to mega obszerne forum, i szukam szukam szukam..
by nie powielaæ tematów..

Dziêki z góry
Pozdrawiam wszystkie czarnulki!
Czarny rz±dzi! =]
mimo wszystko!
__________________
' Whit Your Mind Power,
Your Determination,
Your Instinct
And The Experience
A swell You Can Fly Very High.. '
Ayrton Senna
Silent Assassin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-07-20, 18:43   #698
Silent Assassin
Przyczajenie
 
Avatar Silent Assassin
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Czarnow³ose:)

Dobra niewa¿ne z tym wracaniem do koloru
ju¿ znalaz³am ;] i tak nikt by mi nie odpisa³ bo ile mo¿na wa³kowaæ.
A i dodam, ¿e osoby które mnie nie widzia³y w blond w³osach.. tylko w czarnych - nie wyobra¿aj± mnie sobie w jasnych..
To tak a propos ¿e komu¶ mo¿e czarnym nie pasowaæ.. CZARNY wszystkim pasuje ;]
__________________
' Whit Your Mind Power,
Your Determination,
Your Instinct
And The Experience
A swell You Can Fly Very High.. '
Ayrton Senna
Silent Assassin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-20, 21:26   #699
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Czarnow³ose:)

Na pewno nie wszystkim... mia³am ju¿ prawie czarny, mia³am ciemny br±z, i tylko w jasnym mi ³adnie...
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-20, 22:03   #700
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Mortishia Poka¿ wiadomo¶æ
Pogoda to ma byæ zwyczajny ocet. Wlewasz ocet do miski (troszke) dolewasz wody i tym pluczesz jak ju¿ masz umyte wlosy. Takie ostatnie sp³ukanie.

UWAGA! Wlosy moga potem mieæ "zapach" octu, wiêc radze umyc je w miare szybko po tym zabiegu.
ja bym odradzala ten ocet, jest na spirytusie, wiec moze wysuszac i wyrzadzic wiecej szkody niz pozytku, zdecydowanie lepszy jest jablkowy polecany do plukanek

Cytat:
Napisane przez Silent Assassin Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ!
I ja czarna jestem.
Wyj¶ciowy ja¶niutki blond.
Kocham czarny..
Ale od jakiego¶ czasu usi³uje wróciæ do poprzedniego koloru.. tylko ze wzglêdu na to by ju¿ daæ sobie spokój z farbami, z farbowaniem odrostów, daæ w³osom odpocz±æ..
I to mam k³opot.. nie bardzo wiem jak.. ¶ci±ganie pigmentu u fryzjera.. niestety odpada.
Ponoæ zabieg nie jednorazowy jak na moje w³osy i bardzo ingeruj±cy w strukturê
Ju¿ wolê farbowaæ ni¿ zostaæ z blond sianem..
Próbujê schodziæ przez br±zy.. niestety d³ugotrwa³a misja..
Ach jakbym mog³a cofn±æ czas.. nie u¿y³abym trwa³ej farby..

A mo¿e kto¶ co¶ doradzi, poleci w tej kwestii?
Póki co przegl±dam to mega obszerne forum, i szukam szukam szukam..
by nie powielaæ tematów..

Dziêki z góry
Pozdrawiam wszystkie czarnulki!
Czarny rz±dzi! =]
mimo wszystko!
Cytat:
Napisane przez Silent Assassin Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra niewa¿ne z tym wracaniem do koloru
ju¿ znalaz³am ;] i tak nikt by mi nie odpisa³ bo ile mo¿na wa³kowaæ.
A i dodam, ¿e osoby które mnie nie widzia³y w blond w³osach.. tylko w czarnych - nie wyobra¿aj± mnie sobie w jasnych..
To tak a propos ¿e komu¶ mo¿e czarnym nie pasowaæ.. CZARNY wszystkim pasuje ;]
ja jestem bardzo doswiadczona w tej materii czern==> blond we wlasnym domu

zejscie do brazu nie jest takie trudne ani bardzo niszczace, ale zchodzenie do blondu bardzo
mnie tez wiele osob nie wyobrazalo sobie w moim naturalnym blondzie, a teraz nowi znajomi w czerni

wynalazlam moje archiwalne fotki ze studniowki, wlosy dzien wczesniej mialam robione granatowa czernia londy

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-01-09 o 22:36 Powód: prywatne
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-20, 22:21   #701
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 517
Dot.: Czarnow³ose:)

Sliczne wlosy, przecudowne!!
Tez mialam kiedys czarne, ale mocno pocieniowane, na tzw. "ma³pke"
agatka222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-21, 20:10   #702
Mortishia
Raczkowanie
 
Avatar Mortishia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 167
Dot.: Czarnow³ose:)

Silent Assassin ja tez usi³ujê pozbyæ siê czerni z w³osów. Mo¿esz mi napisaæ co za sposób znalazla¶? Bylabym wdziêczna!

truskawkowawiosna tez sposób z octem jest stary jak ¶wiat moja mama to stosuje (bo jej strasznie schodzi³ kolor, szczególnie w jak spa³a, to "w poduszkê siê wyciera³"), ja te¿ to stosuje i nicmi nie wypala, nie niszczy i jest ok Ale to zale¿y od wlosów, jak kto¶ ma delikatne to masz racje niech stosuje lagodniejszej metody, choæ nie jestem pewna za efekty...
__________________
"...Strach rodzi siê wtedy, gdy dostrzegamy, ¿e to, co zwyk³e, nagle wypuszcza pazury..."
>J.Carroll< "Poza cisz±"
Mortishia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-21, 21:00   #703
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Mortishia Poka¿ wiadomo¶æ
Silent Assassin ja tez usi³ujê pozbyæ siê czerni z w³osów. Mo¿esz mi napisaæ co za sposób znalazla¶? Bylabym wdziêczna!

truskawkowawiosna tez sposób z octem jest stary jak ¶wiat moja mama to stosuje (bo jej strasznie schodzi³ kolor, szczególnie w jak spa³a, to "w poduszkê siê wyciera³"), ja te¿ to stosuje i nicmi nie wypala, nie niszczy i jest ok Ale to zale¿y od wlosów, jak kto¶ ma delikatne to masz racje niech stosuje lagodniejszej metody, choæ nie jestem pewna za efekty...
wg mnie jablowy mniej smierdzi ja uwielbiam miec pachn±ce wlosy, kiedys plukalam, ale ten zapach mnie naprawde odstrasza

a co do schodzenia z czerni, nie wiem czy interesuja Cie moje rady
gleboka czern==> bardzo ciemny br±z=niefarbowanie wlosow przez pare miesiecy i mycie regularnie szamponem przeciwlupiezowym, czasem zostawialam go na pare minut mimo, ze to bardzo wysuszalo

ten bardzo ciemny braz wygladajacy prawie jak czern potraktowalam drogeryjnym dekoloryzatorem, wyszedl sliczny ciemny kasztanek, wlosy praktycznie wcale nie ucierpialy, po 2 dniach calkowicie wrocily do siebie

jeszcze jasniejszy braz uzyskalam przez nalozenie rozjasniacza, wyszedl klasycznie kasztanowy, na to popielata farba i mialam normalny braz z lekko cieplym poblaskiem, potem plukanka matowo-szara i bylam szatynka o nawet zdrowo wygladajacych wlosach

ale zachcialo mi sie powrotu do naturalnego koloru i od tego niestety wlosy bardzo ucierpialy, ale to juz chyba historia na inny watek...
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-22, 11:19   #704
Mortishia
Raczkowanie
 
Avatar Mortishia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 167
Dot.: Czarnow³ose:)

WIELKI DZIÊKI TRUSKAWKOWAWIOSNA tylko,¿e mnie drazni± te odrosty a ju¿ je mam tylko,¿e teraz lekkim kolorkiem je robie (jaki¶ br±z z Joanny) poza tym mam nie farbowaæ przez pare miesiêcy... ojejo czy wystarcz± dwa?? Ju¿ raz u¿y³am dekoloryzatora i wogóle mi nie zesz³o z wlosów NIC tylko by³y troche "nieswoje" przez jakie¶ pare dni ale ju¿ z nimi jets ok poza tym mycie regularne tym szamponem przeciw³upie¿owym, tzn ze codziennie, raz w tygodniu , czy zamiast normalnego szamponu???

Dziêki za rade
__________________
"...Strach rodzi siê wtedy, gdy dostrzegamy, ¿e to, co zwyk³e, nagle wypuszcza pazury..."
>J.Carroll< "Poza cisz±"
Mortishia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-22, 23:25   #705
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Mortishia Poka¿ wiadomo¶æ
WIELKI DZIÊKI TRUSKAWKOWAWIOSNA tylko,¿e mnie drazni± te odrosty a ju¿ je mam tylko,¿e teraz lekkim kolorkiem je robie (jaki¶ br±z z Joanny) poza tym mam nie farbowaæ przez pare miesiêcy... ojejo czy wystarcz± dwa?? Ju¿ raz u¿y³am dekoloryzatora i wogóle mi nie zesz³o z wlosów NIC tylko by³y troche "nieswoje" przez jakie¶ pare dni ale ju¿ z nimi jets ok poza tym mycie regularne tym szamponem przeciw³upie¿owym, tzn ze codziennie, raz w tygodniu , czy zamiast normalnego szamponu???

Dziêki za rade
te zdjecia ktore wklejalam poprzednio byly robione w lutym 2006. to bylo moje ostatnie farbowanie calych wlosow trwala farba. potem robilam same odrosty zmywalna wella do 24 zmyc najpierw ciemnym brazem a potem granatowa czernia. ja wlosy od lat myje codziennie, co 2 mycie uzywalam przeciwlupiezowego. kolor z odrostow zmywal sie blyskawicznie i szybko rudzial, ale juz postanowilam nie przyczerniac na stale wiec sie musialam przemeczyc.
wklejam fotke z wakacji zeszlego roku. przy skorze moje jasne odrosty, braz, ciemny braz, a konce czarne, wlosy po prawej stronie zdjecia wygladaja na krucza czern, ale dlatego, ze sa w cieniu

takimi odrostami straszylam, mialam dosc i zafarbowalam je trwalym brazem, wlosy mialam niejednolite. dopiero w listopadzie zabralam sie za odbarwianie i nie zaluje.

czern mimo, ze jest piekna szybko matowieje i moje wlosy wygladaly jak suche piora, nie tak fajnie jak na studniowce
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1040594.jpg (115,8 KB, 277 za³adowañ)
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-23, 08:24   #706
Mortishia
Raczkowanie
 
Avatar Mortishia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 167
Smile Dot.: Czarnow³ose:)

Dziêki TRUSKAWKOWAWIOSNA Mo¿e sie skuszê na tak± metodê tylko,¿e nie chce straszyæ odrostami ale có¿ trzeba przecierpieæ.
__________________
"...Strach rodzi siê wtedy, gdy dostrzegamy, ¿e to, co zwyk³e, nagle wypuszcza pazury..."
>J.Carroll< "Poza cisz±"
Mortishia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-23, 20:12   #707
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 341
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
te zdjecia ktore wklejalam poprzednio byly robione w lutym 2006. to bylo moje ostatnie farbowanie calych wlosow trwala farba. potem robilam same odrosty zmywalna wella do 24 zmyc najpierw ciemnym brazem a potem granatowa czernia. ja wlosy od lat myje codziennie, co 2 mycie uzywalam przeciwlupiezowego. kolor z odrostow zmywal sie blyskawicznie i szybko rudzial, ale juz postanowilam nie przyczerniac na stale wiec sie musialam przemeczyc.
wklejam fotke z wakacji zeszlego roku. przy skorze moje jasne odrosty, braz, ciemny braz, a konce czarne, wlosy po prawej stronie zdjecia wygladaja na krucza czern, ale dlatego, ze sa w cieniu

takimi odrostami straszylam, mialam dosc i zafarbowalam je trwalym brazem, wlosy mialam niejednolite. dopiero w listopadzie zabralam sie za odbarwianie i nie zaluje.

czern mimo, ze jest piekna szybko matowieje i moje wlosy wygladaly jak suche piora, nie tak fajnie jak na studniowce

jeju jak Ty slicznie wygladalas:P pozazdroscic. W ogole to jestes sliczna dziewczyna. A jakiej uzywalas farby ? bo jak jak sie ostatnio wyfarbowalam to sie nacieszylam jedynie miesiac lub mniej odrazy splynela a tak bardzoo lubie czarne wlosy. Musze czekac znowu z dobre 2 miesiace do nastpnego wyfarbowania, ale co z tego jak po paru tyg znowu splynie pozdrawiam wszystkie czarnuli i inne wizazystki
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-29, 10:37   #708
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomo¶ci: 1 603
Dot.: Czarnow³ose:)

Co tam u was czarnulki??
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 75366543.jpg (34,0 KB, 83 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 75366546.jpg (35,2 KB, 52 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 75417045.jpg (29,9 KB, 37 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 75546850.jpg (31,0 KB, 87 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 75547001.jpg (29,5 KB, 69 za³adowañ)
oLaSeK=D jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-29, 11:04   #709
malinka18222
Zadomowienie
 
Avatar malinka18222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomo¶ci: 1 083
Dot.: Czarnow³ose:)

to ja mam pytanko powiedzcie mi na czym polega farbowanie henn±?? Czy jest ona bardziej trwa³a ni¿ farba?? Ile to kosztuje i ile henna siê trzyma na w³oskach z góry dziêkujê
__________________
,,Stosunek do zwierz±t jest najlepsz±
miar± naszego cz³owieczeñstwa''
malinka18222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-30, 14:16   #710
Mortishia
Raczkowanie
 
Avatar Mortishia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 167
Dot.: Czarnow³ose:)

Henna jest mniej trwa³a od farby. A je¶li chodzi o ceny to s± ró¿ne(nie wiem dok³adnie jak teraz),ale ok 5-10 s±dzê. Wszystko te¿ zale¿y jaka firma.
__________________
"...Strach rodzi siê wtedy, gdy dostrzegamy, ¿e to, co zwyk³e, nagle wypuszcza pazury..."
>J.Carroll< "Poza cisz±"
Mortishia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-03, 20:11   #711
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 277
Dot.: Czarnow³ose:)

No i juz oficjalnie jestem w waszym gronie, od ¶rody jestem czarnulk± aj jakos lepiej sie czuje niewiem czy tylko ja tak mam... moze mi sie zdaje, ale zauwazylam ze jakos przy czarnych wlosach nie musze sie za mocno malowac. Mimo ze z natury mam ciemnie wlosy bo jestem brunetka to wczesniej malowalam sie mocniej zeby byc jakby hmmm wyrazniejsza i podkreslalam mocniej oczy, a teraz w zasadzie wystarczaja mi wytuszowane rzesy i wygladam ok hehe podoba mi sie to
pozdrawiam
Shangri-La jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-04, 08:36   #712
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose:)

Ja chcia³abym wyczarowaæ sobie na g³owie co¶ takiego: czerñ z br±zowymi pasemkami. Mo¿e kto¶ wie, jak± farb± da siê zrobiæ takie kosmyki?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 42.jpg (76,3 KB, 103 za³adowañ)
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-05, 12:27   #713
malinka18222
Zadomowienie
 
Avatar malinka18222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomo¶ci: 1 083
Dot.: Czarnow³ose:)

super fryzura pasemka te¿ niczego sobie ale mi siê wydaje, ¿e czerñ jest super sama w sobie bez ¿adnych pasemek
__________________
,,Stosunek do zwierz±t jest najlepsz±
miar± naszego cz³owieczeñstwa''
malinka18222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-05, 12:45   #714
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose:)

no tak, tylko jak kto¶ ma czyst± czerñ na g³owie na okr±g³o, to ma ochotê te¿ trochê urozmaiciæ :P
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-06, 12:20   #715
Mortishia
Raczkowanie
 
Avatar Mortishia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 167
Dot.: Czarnow³ose:)

Zgadza siê.. z reszt± KOBIETA ZMIENN¡ JEST :P Dlatego jeden kolor siê moze znudziæ. Ja mialam ju¿ do¶æ czerni i w koñcu kilka drastycznych kroków i ju¿ czarna nie jestem.. najpierw rozja¶ni³am (POLECAM JOANNE-¶wietnie sie spisa³a) a nastepnie zrobi³am CASTING'iem z L'oreal kolorek MRO¬NY KASZTAN

jest super jest super
__________________
"...Strach rodzi siê wtedy, gdy dostrzegamy, ¿e to, co zwyk³e, nagle wypuszcza pazury..."
>J.Carroll< "Poza cisz±"
Mortishia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-06, 15:43   #716
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose:)

Mortishia i w efekcie koñcowym jaki masz kolor w³osów?

Ja dzi¶ sobie u¶wiadomi³am, ¿e tylko ciemne w³osy odzwierciedlaj± moje prawdziwe JA Z natury jestem.. hmmm... nie wiem Odrosty mam b. ciemne, wiêc ¶miem powiedzieæ, ¿e brunetk±, ale przed 1 farbowaniem mia³am jasny br±z.
Tak czy siak prawdziw± J. czujê siê w czerni, czy te¿ ciemnym br±zie JEstem wtedy taka wyrazista!
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-06, 16:57   #717
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 901
Dot.: Czarnow³ose:)

Có¿m ja jestem naturaln± czarnulk±. Zgadzam siê czarne w³oski wygl±daj± super, w dodatkuy moje s± proste, wiêc ³atwo siê o nie dba, maj± tylko jedn± wadê. Naturalna blondynka wygl±da dobrze w ka¿dym kolorze. Naturalna czarnulka - niestety tylko w czarnym...
Teje jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-06, 17:40   #718
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose:)

Teje? Czarne? Proste? £AAAAA£
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-06, 17:52   #719
_diabolique_
Raczkowanie
 
Avatar _diabolique_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 260
GG do _diabolique_
Dot.: Czarnow³ose:)

Od 'najmniejsiejszego' dziecka marzy³am o czarnych w³osach, jednak istniej± komplikacje z moimi rodzicielami -twierdza ¿e jestem za m³oda na farbowanie...ledwo co ub³aga³am ich o farbê zmywaln± '¶redni br±z' który i tak le¿y jeszcze w szufladzie...zastanawiam siê czy nie stawiæ ich przed faktem dokonanym
__________________


w³osy->teraz 'po³owa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubiê je¶æ............
_diabolique_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-06, 18:06   #720
aska-kmpk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 32
GG do aska-kmpk
Dot.: Czarnow³ose:)

Witam Ja duzo eksperymentuje z kolorami, ale zawsze wracam do czerni...
A teraz patanie do czarnowlosych: mialyscie kidys zielonkawy polot na wlosach?? ostatnio farbowalam brazem, a teraz juz 2 raz czern i takie okropienstwo w swietle mam...
aska-kmpk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.