Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now! - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-03, 11:40   #751
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Dziewczyny, jak plotkujecie, nie nadążam czytać

Niuniusko trzymam kiuki, żeby ciężkie czasy minęły.

Limonko, podlec z MrSzefa :/

Na następne spotkanie ja też przyjadę:P

Ok, musze zmykać do sprzątania, więc buziaki dla WSZYSTKICH papa!!
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 12:32   #752
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

ja niedawno wrocilam z lasu dobrze ze nie bylo tak ciezko i nie musialam sie wiele nameczyc zaraz musze wysprzatac swoj pokoik na wieczor mam nadzieje ze to wypali i nie bedzie zadnej wtopy bo bym sie chyba ze wstydu spalila na dodatek musze poleciec do sklepu po jakies browarki

jak widze ile przedemna roboty to mnie czarna rozpacz ogrania i przechodzi mysl zeby tak to zostawic i tak juz oznajmilam markowi ze nie bede sprzatac i zeby sie nie przestraszyl balaganu to stwierdzil ze to moj wybor i takie tam niech sobie za bardzo nie mysli ze tak sie dla niego poswiecam ot to wole byc zolza niz mila dziewczyna
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 13:46   #753
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
No wiesz kochana, średnio Cię to tłumaczy, ale miłość Ci wszystko wybaczy .
Na to właśnie liczyłam

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
I co? I już? Całe jedno zdanie do mnie napisałaś?
Ale za to jakie głębokie

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
No nie, no nie!! W tej chwili Mr Szef stracił u mnie wszystkie punkty!!
To zupełnie tak jak u mnie...

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Dobre i to. A z tą swoją laseczką zapoznał Was osobiście? No co za kretyn, nie mogę...
Wpadła do niego do pracy, bo akurat przejeżdżała obok, a on zażenowany do bólu nie miał innej opcji niż nas sobie przedstawić. W przeciwnym razie kto wie jak długo ciągnąłby jeszcze tę grę...

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Aha! nie chwaliłam się Wam chyba jeszcze, że poprowadzę kursy unijne (z ang. oczywiście) dla rolników . Rolnicy jak rolnicy, tematycznie mają dotyczyć agroturystyki, jak zrobić swoją ofertę wynajmu kwater, lokalu, jakie mamy atrakcje w regionie itp. Zresztą narazie znam mało szczegółów, chociaż zaczynam już od następnego poniedziałku.
Kurs niestety nie potrwa długo, i godzin nie jest dużo, ale lepszy rydz niż nic, prawda?
Jasne, że tak Zawsze to trochę pieniążków i nowe doświadczenia

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
No proszę i zadzwonił właśnie tel. i umówiłam się na nowe korki . Więc może jednak pozytywne myślenie czyni cuda?
Nawet bardzo mądrzy naukowcy amerykańscy udowodnili, że tak właśnie jest Dlatego mam nadzieję,że nie pozwolisz już nigdy dopaść się pesymistycznym myślom!
Żeby nie było,że nie daję dobrego przykładu... Cały ranek podśpiewywałam z włączonym na cały regulator zespołem De Su "Dziś wieeeeeeeeem... Życie cudem jest! Co chcęęęęęęęęę ... Mogę z niego mieć!"
Śpiewaj i Ty Virgo

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Ale to Was kochane nie zwalnie z obowiązku trzymania za mnie kciuków!!!
Martwicy palców kiedyś przez Ciebie dostanę Ale oczywiście trzymam mooooocno!

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
A jakie Wy macie plany?
Właśnie ogarnęłam się ze sprzątaniem i robieniem zdjęć (chcę znów wystawić trochę moich ciuszków na all), a teraz zmykam na shopping z koleżanką wydawać ciężko zarobione pieniądze Muszę upolować klasyczną, białą koszulę.
A wieczór planuję dla odmiany spokojny, z wizażem, dobrą książką i może jakimś małym SPAmowaniem.

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Limonko, podlec z MrSzefa :/
Niestety Ale nie wiem czego oczekiwałam... W końcu od razu mi się spodobał. To nie przemawiało na jego korzyść Należało się domyślać,że coś jest nie halo...
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 16:16   #754
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez ines85 Pokaż wiadomość
o ja pierdziu nie no zgłaszam nadużycie i się wypisuje z tego wątku
mam nawet swojego faworyta - tańczy od 25-35 sekundy filmiku
no, zdecydowanie jest najlepszy

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość

Oooooooooooooooo wileńskie wesele? Kochane, ja już tego linka rok temu widziałam (jak na zboczucha przystało, nie?). Koleżanka wysłała mi to na święta:ha haha:
Jeden typek przypomina mojego wykładowcę (z buzi!!!!! żeby nie było)
no tak, mozna sie bylo domyslec ze zboczuch juz to widzial...to moze zboczuch wie jaki tytul piosenki do jakiej baletuja panowie?

kochana nie przejmuj sie TZETOWYmi problemami za bardzo, zwiazek bez kryzysu to jak zołneiż bez karabinu
odetchniecie od siebie, Ty sie wyciszysz i bedzie gites;D
tylko przed spotkaneim z nim po tygodniu masz :
1 wypic meliske aby znow nie wybuchnac
2 pieknie sie wykapac i wybalsamowac kuszaco
3 założyc sexy bielizne
4 GODZIC SIE JAK NATURA NAKAZAŁA

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Tyska ale ty masz pomysly
alez to nei moj pomysl, tylko kolegi, ja sie tylko chcialam z wami podzielic tym co piekne;D

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
wahala pomiedzy 69.9 a 70.3 i w koncu stalela na 70.3 ale i tak jestem mega szczesliwa juz niemoge sie doczekac...
jeszcze wc
ale Ci zazdorszcze;(
ja sie strasznie strasznie boje jutra;(
bo jutro zapowaidany dzien wazenia, od poniedizalku ucieklam od wagi z daleka, trzymalam diete igimnastykowalm sie ostro....a jak sie oakze ze nei schudłam nic to se chyba w lepetyne strzele;/

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Dobrrrrrry gwiazdy
nie powinnam odpowiadac bo mam focha ze zaneibdlalas brutalnei nas i tabelke, ale ok odpwiem; dobry!

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Na początek to co interesuje Was najbardziej czyli kolejny odcinek z cyklu 'Pokręcone życie uczuciowe Lim'. Przygotujcie się na nagły zwrot akcji, usiądźcie i odłóżcie napoje i jedzenie, coby sobie komputera nie opluć z wrażenia... Wczoraj poznałam przesympatyczną dziewczynę. Jest śliczna jak laleczka, czarująca, bardzo inteligentna i tak się śmiesznie składa, że od kilku lat jest związana z Mr Szefem Nawet mieszkają razem
Nienawidzę facetów, nienawidzę, nienawidzę... Naprawdę. Jest to szczera, niekłamana nienawiść.
Koniec tematu.
ZONK!!!!
brakło mi słow w tym momęcie...badz moge zaczac mówic jak to moj dziadek nazywa "łaciną".....jaki prostak...zwodzila ziomalka a ma na stanie zdrową sztuike....o la..... brak słow! odbieram mu przydomek KSIECIA KSEROKOPIARKI!! niech spada na drukarke jak taki madrala

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Poza tym zrobiłam sobie wczoraj rewolucję na głowie i farbnęłam się na czekoladowy brąz. Wyszło nawet ok, chociaż zdecydowanie będę musiała się kilka razy machnąć na solarium, bo jednak do tego koloru jestem troszeczkę zbyt blada.
W wolnej chwili postaram się cyknąć sobie jakąś fotkę i wrzucić na maila.
poka poka poka poka pokaaaaaaaaaaaaaaaa



Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
jak widze ile przedemna roboty to mnie czarna rozpacz ogrania i przechodzi mysl zeby tak to zostawic i tak juz oznajmilam markowi ze nie bede sprzatac i zeby sie nie przestraszyl balaganu to stwierdzil ze to moj wybor i takie tam niech sobie za bardzo nie mysli ze tak sie dla niego poswiecam ot to wole byc zolza niz mila dziewczyna
no we;p chociaz pooodkurzaj


czesc wam...
tyle co wrocilam do dom
o 6 zrobili mi pobudke czy ajde do babki do przemysla....srednio mialam ochote bo nie lubie czlowieka;/ gorsa jest chyba jeszcze od tej z która meiszka, ale sobie mysle, ajde bo zawsze po drodze wstepujemy na wieeelki rynke i sobie cos fajnego mozna upolowac...
noi cala droge w tamca strone jakeis 2h caly czas m iajkos neidobrze bylo, mdlilo mnie i jakas taka blada bylam wogoel ze szok, wyszlismy z auta to myslalam ze zamarzne!!!!!!
a mialam bluzke na szelki, sweterek i cienka jesienna kurtke;/ poszlysmy z mama na czesc rynku w ktorej stoja kobiety z ciuszkami jak sh z angli, i kupilam sobie tam dwa sweterki w tym jeden od razu ubrałam na siebie i juz go ne isicaglam...i j eszcze apaszke maialm, i taka oburtana chdozialm, ledo sie poruszajac, a mama miaal ktroki rekae i katane;/ i sie ze mne ismiaal ze sie ugoruje na twardo ;/ a m izimno bylo;/
noi chodzilysmy sobie po miescie a tato pojechal sam do babki-jego mamy, bo my jej z mam nie lubimy, on w sumei tez, ale chcial odwiedzic dziadka bo jest w kiepskiej formie, lata swoej i chorob wiele, takze chcial sie z nim zoabczyc i pn pojechal do nich a my zostalysmy na miescie, i uwaga chodzilysmy po targu 6 godzin nieustannie, z 1 przystankiem na obiad!
nogi mi juz odpadaly. noi przyszl oco do ogiadku...se msyel co to kupic jak ja na sb;/
mam wziela sobie watrobke z frytkami i surowka a ja jezyk po kolana i sama surowka;/;/;/
noi w rexultatcie dziubłam od neij 2 kawaleczki watrobci..... i tak za chwile tato po nas przyejchal....idziemy do auta a men icos duje....jakos mnei zaczyna sei o dziw ogoraco robic, brzuch m idziwnei napecznial tu tak wysoko ze wygladalam ja kw ciay;/
i usiadalm w aucie goraco mi jak cos;/ i jak mnei nei zacznei brzuch bolec, o matk oz ćórka, jak men iskrecało;/ wzielam polozylam sie w poprzek z tylu na siedzenaich wzielam jakeigos tabsla przeciwkulowego i po poltora h musialam zasnac, bo obudzialm sie neidaleko domu a wiem ze w jednym miesjcu jjeszcze eidialm gdzie jestesmy i nei spalam, ale przyszlma do domu, pworst do alzienki i teraz jestem jaaks taka dzwinei slaba, jakby nos m izatkało;/ nei wiem choróba jaka czy co...ale brzuch nadal czuje ze jest obecnuy;/


a co dzinwe od 2 dni wciaz burczy m iw brzuchu a jak cos zjem,,,,chocby maelgo to zaraz mama takei wrazenei jakbym slonia z kopytami zdjala, jakso tak mi ciezko i wogoel, a za jakas chwile znow m i burczy, dizwolag jakis cheba ze mnie.
ide sie npic czegos goracego bo nei mgoe ;/ ble
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 16:43   #755
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Dzeeem dobry

Wczoraj tylko wpadalm na chwile nic madrego nie napisalam...ale dzisiaj nadrabiam
Tak wiec, jak Joyce pisała...MUSIMY sie spotkac wszystkie bez wyjatku i najlepiej za wczasu ustalic termin spotkania co by zadna nie miala mozliwosci wymowki
Ja sie dostosuje i dojade gdzie bedzie trzeba

Teraz siedze.... nie mowie co sie w piecu piecze bo beda baty
W kazdym razie mam zamiar troszke pogrzeszyc ale jest postep na mojej diecie-niediecie schudlam 0.5kg

No a teraz narzuciłam kokos na leb... maseczke na buzie kremik na stopki i sobie moge z wami popisac

Limonko.... jak juz napisalas o zwrocie akcji to cos mi podswiadomie mowilo, ze to kobieta ja nie wiem czemu ty, taka super dziewczyna przyciagasz samych zajętych baranow

Aniellko gratulacje bo jeszcze nie zdazylam ale suuuuper bedzie kolejneee bejbi

Mamrociu a co u Gabrysi? rozumiem, ze te kopanie to pozdrowienia dla ciotek z wizazu

Tysiu moze masz grype zoladkowa? swego czasu mialam podobnie.... i do dzisiaj mam na mysl o burito robi mi sie slabo na poczatku mdli, bardzo mdli... a pozniej brzuch boli... a pozniej to juz co kto woli.... znaczy sie nic przyjemnego

Marei sliczna dziewczyna z Ciebie I na nastepym spotakniu bylo by fajnie gdyby bylo nas wiecej po za mna i Joyce

Niuniusko.... pamietaj ze kazdy kryzys jest do przejscia.... jesli sie nie poddasz za szybko... jesli go kochasz a kochasz na pewno to porozmawiaj jeszcze raz na spokojnie, bez nerwow... i moze postaraj sie tez wyluzowac i zmienic to co jemu przeszkadza? Jesli na prawde sie kochacie to zobaczysz, ze zaden kryzys nie bedzie wam grozny

Olciu widze, ze juz na dobre polubilas sie z BabyDreamami Dla mnie to najlepsze z mozliwych kosmetykow do codziennej pielegnacji



Chyba pojde z torbami wlasnie mam w obserwowanych cala liste rzeczy, ktore MUSZE kupic.... no i jeszcze cala liste rzeczy jakie kupilam ostatnio.... czuje, ze oszczednosci ktore zbieralam przez ostatnie miesiace wydam na ciuchy
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 17:03   #756
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

melduje ze juz posprzatalam i nawet posciel zmienilam tylko bez skojarzen
moj byly pisal z moja kolezanka nie wiem po co on jej glowe zawraca chyba ma nadzieje na to ze wrocimy do siebie czemu on mi tak psuje to co udalo mi sie osiagnac? bez niego czuje sie wolna i wogole spokojna
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 17:22   #757
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

A ja melduję ze pocwiczyłam całe 15 min.
Ale z dietą do niczego
Mam mase nauki a tak mi się nie chce, że szkoda gadac ;/
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 20:59   #758
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

madafaka same errory, nie mogłam wogole tu wleść;/

wiecie co;/ boje sie jutrzejszego wazenie;(((((
od poniedzialku dzielnie nie wazylam sie zeby czarno na bialym po tygodniu pracy zoabczyc efekt.
i jezeli nic nie schudłąm to przysiegam wam tu i teraz ze zjem jutro kawał ciasta przygryze czekolada popije pepsim a na kolacje zmej picce z wolkiem !
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 22:03   #759
blokerka
Raczkowanie
 
Avatar blokerka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 294
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Hej Jak wam sobotni wieczorek mija?

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość

Na początek to co interesuje Was najbardziej czyli kolejny odcinek z cyklu 'Pokręcone życie uczuciowe Lim'. Przygotujcie się na nagły zwrot akcji, usiądźcie i odłóżcie napoje i jedzenie, coby sobie komputera nie opluć z wrażenia... Wczoraj poznałam przesympatyczną dziewczynę. Jest śliczna jak laleczka, czarująca, bardzo inteligentna i tak się śmiesznie składa, że od kilku lat jest związana z Mr Szefem Nawet mieszkają razem
Nienawidzę facetów, nienawidzę, nienawidzę... Naprawdę. Jest to szczera, niekłamana nienawiść.
Koniec tematu.

Normalnie jak to przeczytałam, to myślałam, że ugotuję się za złości. Ci co poniektórzy faceci to naprawdę zasłużyli sobie na to, żeby ich za jajka powiesić! Szkoda tylko, że taka za***ista babeczka jak Ty trafia na nich częściej niż rzadziej. Wrrrrr

Poza tym zrobiłam sobie wczoraj rewolucję na głowie i farbnęłam się na czekoladowy brąz. Wyszło nawet ok, chociaż zdecydowanie będę musiała się kilka razy machnąć na solarium, bo jednak do tego koloru jestem troszeczkę zbyt blada.

Nie mogę się doczekać aż Cię zobaczę na MSD w nowych włoskach. Brunetki są śliczniutkie No i ciemneijszy kolorek na zimę jest świetnym wyborem! Mua*

W wolnej chwili postaram się cyknąć sobie jakąś fotkę i wrzucić na maila.

O tak tak

Poza tym będę się jednak uczyć hiszpańskiego. Mr Szef nagle zmienił decyzję... To ma nawet swoją nazwę. Wyrzuty sumienia

Przynajmniej tyle. Dziwię się, że ze wstydu się nie zapadł pod ziemię...

Dieta leży i kwiczy, z uwagi na to, że jak już wspominałam przez 3 wieczory z rzędu wypiłam swój miesięczny przydział alko
Ale już będę grzeczna.

Trzymamy za słowo
Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Daj spokój blokerko, teść zachowuje się tak, jakby to cały świat i wszyscy na nim zwrócili się przeciwko niemu, i uważa, że ze wszystkimi jest coś nie tak, tylko nie z nim. On jeden jest w porządku... Pozrywał kontakty ze swoimi dziećmi, nie obchodzi go nawet to, gdzie i jak żyją (TŻet ma jeszcze siostrę, która jest w USA)...Ech, szkoda gadać. Szokuje mnie tylko to jego podejście, bo chyba nawet ze względu na samego siebie, jakieś kontakty z dziećmi powinien utrzymywać. Przecież to jego dzieci...To dla mnie nie do pojęcia po prostu.

No niestety zdarzają się czasami takie przypadki, które szukają winy we wszystkich, tylko nie w sobie. I z takimi to nawet nie ma co zaczynać, bo nic się nie wskóra. Jedyny efekt to jest taki, że winy człowiek zaczyna w sobie szukać.

A pieski oddaliśmy komuś, ale trochę w ciemno, bo daliśmy po prostu ogłoszenie. Ktoś się zgłosił, i już. Zależało nam na tym, żeby oddać je razem, bo one od małego są razem chowane, i nie wyobrażam sobie, żeby je rozdzielić. Cieszę się więc, że przynajmniej są razem, więc może chociaż dzięki temu jest im raźniej. Oddaliśmy je na wieś, ale jakiemuś młodemu chłopakowi (mniej więcej w naszym wieku), który wyglądał dość sympatycznie, więc może jednak będzie OK. Poza tym widzieliśmy, że były tam już inne zwierzaki i nie wyglądało na to, żeby było im tam źle. TŻet też spytał, czy będziemy mogli odwiedzać pieski, i chłopak się zgodził, więc może nie trafiły najgorzej...

Dobrze, że nie do schroniska, bo na pewno miałyby ciężko. Ale skoro udało się wam znaleźć kogoś kto je wziął, to na pewno będzie im w porządku. No i ta możliwość odwiedzania na pewno trochę przekonuje

Aha! nie chwaliłam się Wam chyba jeszcze, że poprowadzę kursy unijne (z ang. oczywiście) dla rolników . Rolnicy jak rolnicy, tematycznie mają dotyczyć agroturystyki, jak zrobić swoją ofertę wynajmu kwater, lokalu, jakie mamy atrakcje w regionie itp. Zresztą narazie znam mało szczegółów, chociaż zaczynam już od następnego poniedziałku.
Kurs niestety nie potrwa długo, i godzin nie jest dużo, ale lepszy rydz niż nic, prawda?

Ja też prowadzę kursy unijne, ale chyba z innego projektu. W każdym razie mam dobre doświadczenia jak do tej pory.
Powodzenia


Ciągle mam nadzieję, że coś się jeszcze ruszy, choć narazie nie idzie mi dokładnie tak, jak przewidywałam.... Zastanawiam się nawet, czy może od przyszłego semestru nie poszukać pracy w szkole państwowej, bo choć to marne pieniądze, to jednak pewne, nie trzeba się martwić o to, czy będą uczniowie, czy ZUSy będą opłacone...Zresztą sama jeszcze zobaczę. Ciągle mam nadzieję, że coś tam na mnie jednak czeka za rogiem.

Ostatnio podobnie zaczęłam mysleć. Na początek, po studiach chyba się zakręcę za ciepłą posadką w szkole. No chyba, że do tego czasu coś innego interesującego pojawi się na horyzoncie.

No proszę i zadzwonił właśnie tel. i umówiłam się na nowe korki . Więc może jednak pozytywne myślenie czyni cuda?

za pozytywne myślenie

Ale to Was kochane nie zwalnie z obowiązku trzymania za mnie kciuków!!!

Zaciśnięte
Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
melduje ze juz posprzatalam i nawet posciel zmienilam tylko bez skojarzen
No wiesz... nam z takim tekstem wyskakujesz i chcesz, żeby bez skojarzeń było... Coś nie halo?
Lepiej sprawdź czy materac nie skrzypi, bo rodzice za ścianą nasłuchują

Tysiu, może zaaplikuj sobie Nospe?
Chociaż brzuś może Cię też boleć z powodu zmieny diety. Ale to powinna wkrótce przejść, tym bardziej, że zmieniłaś na zdrowe SB

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
madafaka same errory, nie mogłam wogole tu wleść;/

Nom, był moment kryzysu... Już myślałam, że lapka za okno wywale

wiecie co;/ boje sie jutrzejszego wazenie;(((((
od poniedzialku dzielnie nie wazylam sie zeby czarno na bialym po tygodniu pracy zoabczyc efekt.
i jezeli nic nie schudłąm to przysiegam wam tu i teraz ze zjem jutro kawał ciasta przygryze czekolada popije pepsim a na kolacje zmej picce z wolkiem!

Nie bluźnij, Tysławo! No! Jakie ciasto, jaka czekolasa? Pani w ogóle coś mówiła? Hm?
A ja byłam dzisiaj z TeŻem na zakupach. Niby miałam cały dzień siedzieć w domu i się kurować, ale wiecie jak to jest Instynkt zakupoholiczki nie śpi i nie choruje
No i kupiłam sobie butki Zakochałam się w nich i już Szare, takie zamszowe. Mniamowe. Wkleję wam zdjęcie ze strony sklepu
__________________
Dieta! start 85 . . . . . . . . . . . . . . 70,3 . . . . . . . . . . . . . 58 meta

Edytowane przez blokerka
Czas edycji: 2009-10-03 o 22:06
blokerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 05:25   #760
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Hey Hi Hello

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
kochana nie przejmuj sie TZETOWYmi problemami za bardzo, zwiazek bez kryzysu to jak zołneiż bez karabinu\
odetchniecie od siebie, Ty sie wyciszysz i bedzie gites;D
tylko przed spotkaneim z nim po tygodniu masz :
1 wypic meliske aby znow nie wybuchnac
2 pieknie sie wykapac i wybalsamowac kuszaco
3 założyc sexy bielizne
4 GODZIC SIE JAK NATURA NAKAZAŁA
Tysiu, czy ja już mówiłam, że Cię ubóstwiam Jeśli będę miała problemy z facetami będę się radzić tylko i wyłącznie Ciebie

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
nie powinnam odpowiadac bo mam focha ze zaneibdlalas brutalnei nas i tabelke, ale ok odpwiem; dobry!
Daj spokój... Na Limonkę się fochać??? Przecież to nie przystoi!
Z resztą przecież już obiecałam poprawę!
To co...? Buzi na zgodę...?

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Chyba pojde z torbami wlasnie mam w obserwowanych cala liste rzeczy, ktore MUSZE kupic.... no i jeszcze cala liste rzeczy jakie kupilam ostatnio.... czuje, ze oszczednosci ktore zbieralam przez ostatnie miesiace wydam na ciuchy
Łączę się z Tobą w bólu! Ostatnio non stop wpada mi w oko coś co MUSZĘ mieć i nie ma zmiłuj! A jak na złość akurat w październiku mam trochę nadprogramowych wydatków, bo zapisałam się na dwa szkolenia ("Kompetencje trenerskie" i "Psychologia kariery- kierunkowanie kariery w sytuacji wątpliwości i trudności w pracy") oraz warsztaty ("Wystąpienia publiczne, czyli jak radzić sobie przed i w pierwszym momencie wystąpienia") i mam ponad 500 zeta mniej do wydania na ciuchy, dodatki i kosmetyki

Cytat:
Napisane przez ines85 Pokaż wiadomość
A ja melduję ze pocwiczyłam całe 15 min.
Ale z dietą do niczego
Przywołuję Cię do porządku, koleżanko Ines! Taaa... Wiem... To dość komicznie wygląda gdy mówię to ja- czołowa grzesznica na wątku

Cytat:
Napisane przez ines85 Pokaż wiadomość
Mam mase nauki a tak mi się nie chce, że szkoda gadac ;/
Owocnej nauki

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
wiecie co;/ boje sie jutrzejszego wazenie;(((((
od poniedzialku dzielnie nie wazylam sie zeby czarno na bialym po tygodniu pracy zoabczyc efekt.
i jezeli nic nie schudłąm to przysiegam wam tu i teraz ze zjem jutro kawał ciasta przygryze czekolada popije pepsim a na kolacje zmej picce z wolkiem !
Tysławo... Co Ty tu za herezje o czekoladzie wypisujesz?
Riiiilakssss! Na pewno na wadze będzie widać efekty Twoich starań!
A jak tam brzusio? Podobnie jak Blokerka myślę, że ból może być efektem zmiany diety. Tym bardziej, że na I fazie SB nie ma aż tak znowu dużo błonnika (nie możesz przecież jeść pieczywa ciemnego, owoców, kasz, płatków etc.) i może się to przełożyć na problemy z trawieniem. Ale to na pewno przejściowe

Cytat:
Napisane przez blokerka Pokaż wiadomość
Hej Jak wam sobotni wieczorek mija?
Z mojego spokojnego wieczorku niewiele wyszło. Wpadł brat z żoną i siostra bratowej z chłopakiem i generalnie chichraliśmy się do późnej nocy

Cytat:
Napisane przez blokerka Pokaż wiadomość
A ja byłam dzisiaj z TeŻem na zakupach. Niby miałam cały dzień siedzieć w domu i się kurować, ale wiecie jak to jest Instynkt zakupoholiczki nie śpi i nie choruje
Mentalnie jesteśmy jednak jak siostry

Cytat:
Napisane przez blokerka Pokaż wiadomość
No i kupiłam sobie butki Zakochałam się w nich i już Szare, takie zamszowe. Mniamowe. Wkleję wam zdjęcie ze strony sklepu
Fajniusie
Ja wczoraj szukając mojej klasycznej białej koszuli (w końcu kupiłam owszem, białą... tylko nie do końca klasyczną ) znalazłam przynajmniej 5 par kozaczków/botków w których zakochałam się od pierwszego wejrzenia... Jak myślicie... Jaka jest szansa, że wygram w lotka? Tudzież zakocha się we mnie jakiś przesympatyczny milioner?

Poza tym z tego miejsca dziękuję wszystkim serdecznie za wsparcie Mając takie plecy człowiek jest w stanie poradzić sobie z każdymi problemami

Pozdrawiam ciepło i niedzielnie
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 07:29   #761
blokerka
Raczkowanie
 
Avatar blokerka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 294
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Dzień Doberek!

Laski, dzień sądu nadszedł! Ja ważę się z Wami, bo wczoraj kupiliśmy też baterie, więc nic nie stoi na przeszkodzie! I schudłam sobie pół kilonka

Ile punktów za pół?
__________________
Dieta! start 85 . . . . . . . . . . . . . . 70,3 . . . . . . . . . . . . . 58 meta

Edytowane przez blokerka
Czas edycji: 2009-10-04 o 07:46
blokerka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 07:30   #762
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

hello jestem
od razu mowie ze nie wchodze na wage bo moglabym zobaczyc mniej niz jest naprawde a za rae dni nie chce sie rozczarowac wczoraj wypilam male piwko i wiecie wczoraj sie wazylam wiec waga zachowuje swoja waznosc
wczoraj fajnie bylo marek tak dalej ladnie pachnial, wygolony byl i troche jakby smielszy wczoraj jeszcze wypowiedzial slowa ktore mnie zamurowaly lezelismy na lozku i zapytalam go czy mu wygodnie czy cos w tym stylu a on na to; " Z Toba zawsze" ale teraz bede przezywac
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 08:42   #763
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Dzień dobry

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
lezelismy na lozku i zapytalam go czy mu wygodnie czy cos w tym stylu a on na to; " Z Toba zawsze" ale teraz bede przezywac
No proszę miałam dobrego nosa do Pana Mareczka. Wiedziałam, że jeszcze u Ciebie zapunktuje!!

Cytat:
Napisane przez blokerka Pokaż wiadomość

Ile punktów za pół?
Połowa czyli 2

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
i mam ponad 500 zeta mniej do wydania na ciuchy, dodatki i kosmetyki
500 zł mniej? Ty mnie nie załamuj kobieto!!!

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Poza tym z tego miejsca dziękuję wszystkim serdecznie za wsparcie Mając takie plecy człowiek jest w stanie poradzić sobie z każdymi problemami
Od tego tu jesteśmy, słońce!

Cytat:
Napisane przez blokerka Pokaż wiadomość
No i kupiłam sobie butki Zakochałam się w nich i już Szare, takie zamszowe. Mniamowe. Wkleję wam zdjęcie ze strony sklepu
Fajniutkie
Blokerko, a musiałaś pisać programy na tych kursach unijnych? Bo ja chyba będę musiała. I czego Twoje dotyczyły, gdzie/z kim je prowadziłaś?

Dziewczyny weszłam ze sceptycyzmem na wagę, w sumie to tylko dla zasady bo dziś nasz dzień ważenia. I coś tam drgnęło. Niestety nie jestem pewna ile, bo zwykle ważę się tuż przed 2Ś, a dziś się zważyłam najpierw na czczo a potem od razu po ś, ale summa summarum jakieś pół kilo mam na pewno na minusie.
Dobre i to .

Zaraz się wybieram na basen i chyba do kościoła, potem do rodziców, a po południu chyba znowu odwiedzimy znajomych, tylko jeszcze nie wiem których .
Do później!!
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 09:52   #764
Niuniuska
Wtajemniczenie
 
Avatar Niuniuska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraina wiecznych śniegów
Wiadomości: 2 977
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
A co to jest PCOS?
Wiesz, ja zawsze miałam duże problemy ze zrzucaniem kg, może już taka moja 'uroda'.... Ale dietować nie przestanę, ciągle mam nadzieję, że uda mi się jeszcze coś tam zrzucić, choćby w żółwim tempie...
Zespół policystycznych jajników. Z tego co się orientuję, wahania hormonów i współwystępujące przy tym dolegliwości, powodują m.in. trudności z odchudzaniem. Moja siostra, która regularnie 3 razy w tygodniu ćwiczy na siłowni i chodzi na aerobik, ma PCOS i praktycznie nic nie chudnie od lat, co najwyżej tyje...;|
Cieszę się, że psiaki trafiły w dobre ręce i możecie je odwiedzać, to dobrze świadczy o ich nowym właścicielu. A co do Twojego teścia, ja stale mam nadzieję, że nastąpi jakiś zwrot w jego życiu i opamięta się w porę...
Super sprawa z kursami unijnymi! Poduczysz naszych rolników i będą śmigać po angielsku aż miło Pomysł ze szkołą nie jest zły, przynajmniej będziesz miała stały dochód
Wiedziałam, że nasze kciuki są magiczne zatem trzymam je nadal!
Aaaaaa i gratki z okazji spadku wagi!

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
no tak, mozna sie bylo domyslec ze zboczuch juz to widzial...to moze zboczuch wie jaki tytul piosenki do jakiej baletuja panowie?
E tam pieśń, nie znam jej, lepiej skupiałabyś się na innych szczegółach! Ja widziałam wersję z zupełnie inną muzą, jakąś taką starą...

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
kochana nie przejmuj sie TZETOWYmi problemami za bardzo, zwiazek bez kryzysu to jak zołneiż bez karabinu
odetchniecie od siebie, Ty sie wyciszysz i bedzie gites;D
tylko przed spotkaneim z nim po tygodniu masz :
1 wypic meliske aby znow nie wybuchnac
2 pieknie sie wykapac i wybalsamowac kuszaco
3 założyc sexy bielizne
4 GODZIC SIE JAK NATURA NAKAZAŁA
Tysiu, kocham Cię miłością wielką! Obiecuję, że zastosuję się do Twoich rad i będę czekać na efekty!

Tysiu, co do tych dziwnych dolegliwości, też jestem zdania, że to sprawa zmiany diety i przyzwyczajeń żywieniowych. Odstawiłaś zupełnie węglowodany, które są źródłem energii i ciepła, jesz mało błonnika. Masz prawo czuć się słabo, bez energii, a żołądek pewnie po szoku przestawia się na nowe żywienie. Chociaż dziwne, że brzuch jest napuchnięty ;/ Ja, gdy po raz pierwszy byłam na SB 1, czułam się fatalnie, słabo, kręciło mi się w głowie, bałam się, że zemdleję:/ A potem organizm się przyzwyczaił i z górki! Mam nadzieję, że Twoje dolegliwości ustąpią

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
i jezeli nic nie schudłąm to przysiegam wam tu i teraz ze zjem jutro kawał ciasta przygryze czekolada popije pepsim a na kolacje zmej picce z wolkiem !
Jak tylko spróbujesz, to masz w bambuko! Tysiu, nie wszystko przychodzi tak od razu, hop siup. Ważne by nie załamywać się, nie poddawać i dalej ładnie dietować. Chociaż jestem pewna, że zrzuciłaś jakieś kg, pochwal się miszczuuuu

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Łączę się z Tobą w bólu! Ostatnio non stop wpada mi w oko coś co MUSZĘ mieć i nie ma zmiłuj! A jak na złość akurat w październiku mam trochę nadprogramowych wydatków, bo zapisałam się na dwa szkolenia ("Kompetencje trenerskie" i "Psychologia kariery- kierunkowanie kariery w sytuacji wątpliwości i trudności w pracy") oraz warsztaty ("Wystąpienia publiczne, czyli jak radzić sobie przed i w pierwszym momencie wystąpienia") i mam ponad 500 zeta mniej do wydania na ciuchy, dodatki i kosmetyki
wow! Plany na październik masz fajne. Mimo, że kaski troszkę ubędzie, to zyskasz dodatkowe doświadczenie

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
wczoraj fajnie bylo marek tak dalej ladnie pachnial, wygolony byl i troche jakby smielszy wczoraj jeszcze wypowiedzial slowa ktore mnie zamurowaly lezelismy na lozku i zapytalam go czy mu wygodnie czy cos w tym stylu a on na to; " Z Toba zawsze" ale teraz bede przezywac
O, chłopak bardzo higieniczny, to dobrze!
Mówiłam, że się rozkręci. Zaraz okaże się jeszcze, że z niego niezły diabełek To kiedy następne spotkanie?

Ines, powodzenia w wkuwaniu!

blokerko, śliczne butki i gratki z okazji spadku wagi!

Kurczę, nie zacytowało mi wszystkiego Ale co ja miałam...
ah no tak, Limonko, faceci są jednak beznadziejni, nieprawdaż? Boss chciał mieć dwie babeczki jednocześnie? Jedną w domu, drugą w pracy? Pfffffffff. Dobrze, że chociaż zyskałaś na tych jego wyrzutach sumienia i masz lekcje hiszpańca!




BRY kochane
Po pierwsze, strasznie Wam wszystkim dziękuję za wsparcie i dobre słowa... Podniosłyście mnie na duchu i wiele rzeczy uświadomiłyście. Jak to dobrze mieć Wasdziu bki kochane

Uff, uporałam się z przeczytaniem Waszych wczorajszych i dzisiejszych postów, odpisałam, a teraz zmykam pod prysznic, może dzięki temu odżyję trochę. ;/

Jak wrócę to napiszę co u mnie...
__________________
I can.
I will.
End of story.



Niuniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 11:04   #765
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Od tego tu jesteśmy, słońce!
I know, I know... I dlatego tak uwielbiam nasz wątek. Mało gdzie można spotkać tyle fajnych babeczek, które nie dość, że wpierają Cię w chwilach kryzysu to jeszcze cieszą się razem z Tobą gdy uda Ci się osiągnąć (choćby mały) sukces.
Jesteście niesamowicie kochane i absolutnie wyjątkowe

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Zaraz się wybieram na basen i chyba do kościoła, potem do rodziców, a po południu chyba znowu odwiedzimy znajomych, tylko jeszcze nie wiem których .
Płetwy Ci niedługo wyrosną Co tu zajrzę to piszesz, że właśnie idziesz na basen/wróciłaś z basenu

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Do później!!
Do później!
Aaaa... Zapomniałabym... Gratuluję spadku wagi

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
wow! Plany na październik masz fajne. Mimo, że kaski troszkę ubędzie, to zyskasz dodatkowe doświadczenie
Też wychodzę z tego założenia.

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Kurczę, nie zacytowało mi wszystkiego Ale co ja miałam...
ah no tak, Limonko, faceci są jednak beznadziejni, nieprawdaż?
Prawdaż

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Boss chciał mieć dwie babeczki jednocześnie? Jedną w domu, drugą w pracy? Pfffffffff.
Na to wygląda Dobrze, że wszystko wyjaśniło się teraz, a nie gdy sprawy zaszłyby już trochę dalej...

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Dobrze, że chociaż zyskałaś na tych jego wyrzutach sumienia i masz lekcje hiszpańca!
Po raz kolejny potwierdziła się zasada, że nie ma tego złego...

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
BRY kochane
Po pierwsze, strasznie Wam wszystkim dziękuję za wsparcie i dobre słowa... Podniosłyście mnie na duchu i wiele rzeczy uświadomiłyście. Jak to dobrze mieć Wasdziubki kochane
Oooo taaaak... Bez naszej małej wizażowej sekty życie byłoby zdecydowanie cięższe...

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Jak wrócę to napiszę co u mnie...
Czekam
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 11:32   #766
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Witam

Blokerko to ja niedaleko Ciebie pracuje
Masz konto na naszej klasie? Wyślij mi linka
Świetne buty – gdzie kupiłaś, bo właśnie na takim obcasie szukam

Virginia brawa za spadek wagi

Limonka się znalazła – a faceci to świnie

Tysia jak waga??? bo tak ładnie ćwiczyłaś i dietkowałaś

wczoraj zaliczyłam pizze ale własnej roboty więc nie licze jako grzech ale zjadłam batona fitnessi to uwzgędniam w tabelce. a pozatym jakoś jeśc nie mogę - muszę na siłe wciskać w siebie
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 11:37   #767
blokerka
Raczkowanie
 
Avatar blokerka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 294
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Dzień dobry [COLOR=Silver]
Blokerko, a musiałaś pisać programy na tych kursach unijnych? Bo ja chyba będę musiała. I czego Twoje dotyczyły, gdzie/z kim je prowadziłaś?

No więc ja prowadzę programy dla osób, które mają stałą pracę i przynajmniej średnie wykształcenie, ale są po 45 roku życia. Mają zajęcia z języka angielskiego i z obsługi komputera. Ten kurs ma podnieść ich kwalifikacje i nauczyć tego, co współcześnie niezbędne (czyli kompy i języki obce) no i przez to pomóc im utrzymać aktualnie posiadaną pracę. Musiałam pisać jakiś tam program, ale nie musisz się tym w ogóle przejmować, bo mało kto to w ogóle czyta. Po prostu mniej więcej piszesz co z nimi zrobić i co im to da (nie wiem czy w twoim przypadku będzie tak samo, ale myślę, że podobnie) i jak długo Ci to zajmie. Jednego musisz bardzo pilnować, żeby punktulanie zaczynać i bardzo punktualnie kończyć, bo się zdarza, że za drzwiami sali czeka kontrola, która sprawdza czy się nie obijasz (wysyła ich ta organizacja współfinansująca kurs a ramienia Unii, a sami urześdnicy są zwykle z Woj. Urzędów Pracy). Oni nawet nie wiedzą co robisz z kursantami (bo np. nie znają angielskiego), ale sprawdzają czy ilość osób wpisana na listę obecności faktycznie się zgadza z tym kto siedzie w sali, no i ten czas zajęć.
A w ogóle takie kursy to fajna sprawa


Dziewczyny weszłam ze sceptycyzmem na wagę, w sumie to tylko dla zasady bo dziś nasz dzień ważenia. I coś tam drgnęło. Niestety nie jestem pewna ile, bo zwykle ważę się tuż przed 2Ś, a dziś się zważyłam najpierw na czczo a potem od razu po ś, ale summa summarum jakieś pół kilo mam na pewno na minusie.

Pół kilo to dużo!
Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
blokerko, śliczne butki i gratki z okazji spadku wagi!

Dziękuję slicznie

Uff, uporałam się z przeczytaniem Waszych wczorajszych i dzisiejszych postów, odpisałam, a teraz zmykam pod prysznic, może dzięki temu odżyję trochę. ;/

Jak wrócę to napiszę co u mnie...
Oj, Bidulko. Widzę, że wszystki wpadamy w szponki przeziębienia.



A my dzisiaj z TeŻem urządziliśmy wielkie sprzątanie. W sumie to ja się trochę obijam, bo przygotowywałam jeszcze koreczki na najbliższy tydzień, a mój men pracuje dzielnie. Paskuda ze mnie

Dziękuję za obkomplemencenie moich buciorków

Ale teraz już lecę mu pomóc!
__________________
Dieta! start 85 . . . . . . . . . . . . . . 70,3 . . . . . . . . . . . . . 58 meta
blokerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 11:48   #768
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez blokerka Pokaż wiadomość
Tysiu, może zaaplikuj sobie Nospe?
Chociaż brzuś może Cię też boleć z powodu zmieny diety. Ale to powinna wkrótce przejść, tym bardziej, że zmieniłaś na zdrowe SB
dzis juz jest o niebo lepiej ;*

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Tysiu, czy ja już mówiłam, że Cię ubóstwiam Jeśli będę miała problemy z facetami będę się radzić tylko i wyłącznie Ciebie
no wiesz, cos tam z raz napomknełaś hihihiih
a zapraszam;D cipocia TYSIA dobra rada sluzy pomoca haha

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Daj spokój... Na Limonkę się fochać??? Przecież to nie przystoi!
Z resztą przecież już obiecałam poprawę!
To co...? Buzi na zgodę...?
pisalam Wam ze nerwowa bestia ze mnie, takze wiesz jak ejst;p
no a le nei focham sie juz;D i daje duzo buziów na zgode

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Tysławo... Co Ty tu za herezje o czekoladzie wypisujesz?
Riiiilakssss! Na pewno na wadze będzie widać efekty Twoich starań!
A jak tam brzusio? Podobnie jak Blokerka myślę, że ból może być efektem zmiany diety. Tym bardziej, że na I fazie SB nie ma aż tak znowu dużo błonnika (nie możesz przecież jeść pieczywa ciemnego, owoców, kasz, płatków etc.) i może się to przełożyć na problemy z trawieniem. Ale to na pewno przejściowe
sie mi tez tak wydaje ze mi sie przez to ciagle jedzenai siana poprzewracalo w brzuniu, bo nei mam ani owocka ani marchewki ktora kocham w kazdej psotaci;(

Cytat:
Napisane przez blokerka Pokaż wiadomość
Ile punktów za pół?
jak najbardziej 2

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
wczoraj fajnie bylo marek tak dalej ladnie pachnial, wygolony byl i troche jakby smielszy wczoraj jeszcze wypowiedzial slowa ktore mnie zamurowaly lezelismy na lozku i zapytalam go czy mu wygodnie czy cos w tym stylu a on na to; " Z Toba zawsze" ale teraz bede przezywac
fipolusiek poszlam za Twoim przykładam i zmienilam sobie dzisaij posciel;D momo ze zaden mareczek do men ien iwpada na leżakowanie;D

a tak pozatym....oj kobieto kobieto ....wydaje mi sie ze juz nie dlugo dzieci z tego beda;d

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość

Dobre i to .
no to ba
milej neidzieli ziomku

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
E tam pieśń, nie znam jej, lepiej skupiałabyś się na innych szczegółach! Ja widziałam wersję z zupełnie inną muzą, jakąś taką starą...
uymhym no to ok, ide sie skupiac na innych elementach filmu hah

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Tysiu, kocham Cię miłością wielką! Obiecuję, że zastosuję się do Twoich rad i będę czekać na efekty!
oh i wzajmenie bejbe
oj i my bedziemy czekac na efekty

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Tysiu, co do tych dziwnych dolegliwości, też jestem zdania, że to sprawa zmiany diety i przyzwyczajeń żywieniowych. Odstawiłaś zupełnie węglowodany, które są źródłem energii i ciepła, jesz mało błonnika. Masz prawo czuć się słabo, bez energii, a żołądek pewnie po szoku przestawia się na nowe żywienie. Chociaż dziwne, że brzuch jest napuchnięty ;/ Ja, gdy po raz pierwszy byłam na SB 1, czułam się fatalnie, słabo, kręciło mi się w głowie, bałam się, że zemdleję:/ A potem organizm się przyzwyczaił i z górki! Mam nadzieję, że Twoje dolegliwości ustąpią
o łał, nic nei mowials ze tak podumierałas na ty naszym SyBym;/
powiem Ci ze ja to tez taka dosc zmeita ejstem;/ ale dzis jest o neigo lepiej, chodz nadal czuje brzuch, jaksi taki dziwnei ciezki mi sie wewnetrze wydaje;/

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Jak tylko spróbujesz, to masz w bambuko! Tysiu, nie wszystko przychodzi tak od razu, hop siup. Ważne by nie załamywać się, nie poddawać i dalej ładnie dietować. Chociaż jestem pewna, że zrzuciłaś jakieś kg, pochwal się miszczuuuu
ależ owszem że nie spróbuje;D boooooo......
waga pokazala i tu uwaga 4 KILO MNIEJ ;D o madafaka;D alem podneicona teraz;D



Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
I know, I know... I dlatego tak uwielbiam nasz wątek. Mało gdzie można spotkać tyle fajnych babeczek, które nie dość, że wpierają Cię w chwilach kryzysu to jeszcze cieszą się razem z Tobą gdy uda Ci się osiągnąć (choćby mały) sukces.
Jesteście niesamowicie kochane i absolutnie wyjątkowe
tia, mow nam tak dalej;d a lada dzien nam skrzydla wyrosną


kochane, jak widzicie w moim wpisie do NIUNI, jest mega sukcesior
bo u men ito jest neimalze rzecz neislychana tyle kilo mniej

w sumei nei wiem najlepiej o ktrej godzinie sie waży zeby byl najlepszy wynik, ale mam tez okres od wczoraj i nei wiem jak czytac ta wage;/
w kazdym badz razie jest mnie mniej ;d oh;D i teraz wiem- nie zjem dzis wołka, czekoaldy ani zadnego głowienka;D juz sobie ugortowałam mięsko na obiad;D
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 11:56   #769
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

nie ze higieniczny ale ma fajna wode po goleniu i na dodatek bardzo trwla bo ja jeszcze pachne nim kiedy nastepne spotkanie to nie wiem, ale raczej tak czy tak zobacze go pewnie w tym tyg bo idziemy oddac krew do stacji pewnie teraz bedzie mial coraz mniej czasu bo jest na 5 roku i pisze magisterke a do tego pracuje
oczywiscie ze nie obylo sie bez komentarzy rodziny jak zawsze tata az siedzial w kuchni do 1 w nocy i gotowal niby

a dzis do kosciola nie mialam co na siebie wlozyc wiec wyciagnelam jakas stara biala bluzke w rozmiarze 40 i weszlam w nia tylko byla waska i krotka ale i tak doznalam szoku ze w nia weszlam bo jeszcze niedawno a nie miescila mi sie nawet w ramionach

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Tyska wiec powiem taak ja tez czasem przed i w trakcie okresu waze mniej niz normalnie, Niuniuska ma podobnie inne waza wiecej a my mniej ale ja tak nie zawsze mam na twoim miejscu cieszylabym sie ze schudlam 2 kg bo tak bedzie bezpieczniej przyjac niz potem sie rozczarowac, to poczatk diety i organizm pozbywa sie nadmiaru wody i na razie niestety ale nie tracisz tluszczyku ale trzymaj tak dalej a zobaczymy za tydzien a co do mareczka to poki co dzieci nie bedzie bo on nalezy do typu ''siebie dam po slubie''
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 12:22   #770
Niuniuska
Wtajemniczenie
 
Avatar Niuniuska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraina wiecznych śniegów
Wiadomości: 2 977
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Mam kaca jak stąd do kosmosu Wczoraj wieczorem świętowaliśmy ze znajomymi zakończenie sezonu letniego no i tak wyszło, że nagrzeszyłam, ale tylko % bo jedzonko jadłam wyłącznie dietetyczne Co najlepsze, żeby jakoś się zrehabilitować, że piję wódkę, zapijałam ją nie sokami ani słodkimi gazowanymi napojami, ale... wodą z wyciśniętą cytryną! Nie uważacie, że to niezwykłe poświęcenie z mojej strony? Całkiem dobrze wchodziło

Smutki też zapiłam... tzn. tak mi się wydawało.... Tż też był na tej imprezie, nic nie pił, bo prowadził. Siedział obok mnie, nie rozmawialiśmy bo nie było jak. Ale był strasznie smutny i ogólnie wszyscy zauważyli, że coś z nim nie tak;/ Odwiózł mnie do domu, chciał pogadać, ale ja sierota po % nie bardzo byłam w stanie powiedzieć mu cokolwiek sensownego. No to podreptałam do domu, rycząc jak bóbr, a teraz mam zapuchnięte oczy i wyglądam jak zombie.;/ Okazało się, że Tż dzwonił do mnie parę razy w nocy bo chciał mi coś powiedzieć, ale ja miałam rozładowaną komórkę i dopiero po godzinie to zauważyłam. Oszczędzę Wam dalszych szczegółów, ale mam chęć spotkać się z nim już teraz i powiedzieć mu wszystko, co mi łazi po głowie... Nie wiem, czy czekać jeszcze ten tydzień... ;| ?
Koniec smętów.


Weszłam dzisiaj na wagę, a tam 2,1 kg mniej ! Myślałam, że po tym piciu będzie baaaardzo kiepsko, a tu schudłam aż 2 kg! Kocham moją SB

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
o łał, nic nei mowials ze tak podumierałas na ty naszym SyBym;/
powiem Ci ze ja to tez taka dosc zmeita ejstem;/ ale dzis jest o neigo lepiej, chodz nadal czuje brzuch, jaksi taki dziwnei ciezki mi sie wewnetrze wydaje;/
Spoko loko, ja twarda sztuka jestem, nie podumierałam aż tak, tylko przez parę pierwszych dni Nie zrezygnowałam z kawencji i jakoś żyłam, a potem z góóóórki. Po co miałam mówić, żebyś mi jeszcze stracha złapała i porzuciła SB? Never!

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
ależ owszem że nie spróbuje;D boooooo......
waga pokazala i tu uwaga 4 KILO MNIEJ ;D o madafaka;D alem podneicona teraz;D
o fakinszit! tyska, te podniecenie i mnie sie udzieliło! Jesteś boska!: oklaski:klaski : : jupi: Brawo ziomkuś !!!! Cholera, niedługo miejsca na medale dla Tysi nie starczy <medal> Obdaj, jak się postarałam i pokolorowałam Ci nawet literencje z tego całego podniecenia! HA!

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
w sumei nei wiem najlepiej o ktrej godzinie sie waży zeby byl najlepszy wynik, ale mam tez okres od wczoraj i nei wiem jak czytac ta wage;/
w kazdym badz razie jest mnie mniej ;d oh;D i teraz wiem- nie zjem dzis wołka, czekoaldy ani zadnego głowienka;D juz sobie ugortowałam mięsko na obiad;D
Ja się zawsze ważę rano, po porannej toalecie, na golasa
Aaaaaa to na okres Ci brzuch spuchł pewnie, mi zawsze wtedy puchnie.
Jak czytać wagę? A to tak, że na pewno schudłaś, a po okresie zobaczysz ile dokładnie!

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
nie ze higieniczny ale ma fajna wode po goleniu (wiem, wiem, żartowałam tylko sobie) i na dodatek bardzo trwla bo ja jeszcze pachne nim kiedy nastepne spotkanie to nie wiem, ale raczej tak czy tak zobacze go pewnie w tym tyg bo idziemy oddac krew do stacji pewnie teraz bedzie mial coraz mniej czasu bo jest na 5 roku i pisze magisterke a do tego pracuje
oczywiscie ze nie obylo sie bez komentarzy rodziny jak zawsze tata az siedzial w kuchni do 1 w nocy i gotowal niby
taaa... bo pewnie najlepiej w nocy gotować, nikt nie przeszkadza, a co tam! ehhehe dooobry tatuś

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
a co do mareczka to poki co dzieci nie bedzie bo on nalezy do typu ''siebie dam po slubie'
Uuuu, to mnie zaskoczyłaś pozytywnie - facet trzyma czystość do ślubu? Wow, pierwszy raz się z tym spotkałam, chwali się mu, chwali


Aaaaaaa zapomniałam. Proszę mi powiedzieć, ile mam dać sobie minusów za grzechy? Za wódkę jako całość bo nie liczyłam ile kielonków wypiłam <hahaha> ;D
__________________
I can.
I will.
End of story.




Edytowane przez Niuniuska
Czas edycji: 2009-10-04 o 12:25
Niuniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 12:38   #771
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość

Tyska wiec powiem taak ja tez czasem przed i w trakcie okresu waze mniej niz normalnie, Niuniuska ma podobnie inne waza wiecej a my mniej ale ja tak nie zawsze mam na twoim miejscu cieszylabym sie ze schudlam 2 kg bo tak bedzie bezpieczniej przyjac niz potem sie rozczarowac, to poczatk diety i organizm pozbywa sie nadmiaru wody i na razie niestety ale nie tracisz tluszczyku ale trzymaj tak dalej a zobaczymy za tydzien a co do mareczka to poki co dzieci nie bedzie bo on nalezy do typu ''siebie dam po slubie''
fiolusiek weeeeeeeee
nie zabijaj mego mega podneicenia;(
ja okresy mam bardzo zawsze spokojne, tyci tyci trace "koloru" nigdy mnei nic nei boli i wogole, czyli nei mogalm duzo wody nazbierac hihi;D
alee powinien on do mnei przyjsc za tydzien co prawda....czyzby przez diete przygnał za predko?

a odda sie po slubie hmmmmm?? ale tylko Tobie po slubie a ionne go miały przed hahah;D nie no glupi zart;D
ale peirwszy raz sie spotykam z taka deklaracja u faceta

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Smutki też zapiłam... tzn. tak mi się wydawało.... Tż też był na tej imprezie, nic nie pił, bo prowadził. Siedział obok mnie, nie rozmawialiśmy bo nie było jak. Ale był strasznie smutny i ogólnie wszyscy zauważyli, że coś z nim nie tak;/ Odwiózł mnie do domu, chciał pogadać, ale ja sierota po % nie bardzo byłam w stanie powiedzieć mu cokolwiek sensownego. No to podreptałam do domu, rycząc jak bóbr, a teraz mam zapuchnięte oczy i wyglądam jak zombie.;/ Okazało się, że Tż dzwonił do mnie parę razy w nocy bo chciał mi coś powiedzieć, ale ja miałam rozładowaną komórkę i dopiero po godzinie to zauważyłam. Oszczędzę Wam dalszych szczegółów, ale mam chęć spotkać się z nim już teraz i powiedzieć mu wszystko, co mi łazi po głowie... Nie wiem, czy czekać jeszcze ten tydzień... ;| ?
Koniec smętów.
TY pikoju wstretny! no no no
a co to scen tyżytowych...hm hm hmciu....wg mnei nei mzoesz sie z nim spotkac bo moj plan godzenia pojdzie w łep;d
natomiast napisz mi SMSA w którym napsziesz ze mialas tel wylaczony i tego i tamtego, i pwoeidz ze podtrzymujecie stan nei widzenai sie co aby na spokojnie, po przemsyleniach obu stron móc porozmawiac sobie i GODZIIIIIIIIIIIIĆ SIE PO MOJEMU

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Weszłam dzisiaj na wagę, a tam 2,1 kg mniej ! Myślałam, że po tym piciu będzie baaaardzo kiepsko, a tu schudłam aż 2 kg! Kocham moją SB
och jak seksownie
ale fajowo
ale sie ciesze

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Spoko loko, ja twarda sztuka jestem, nie podumierałam aż tak, tylko przez parę pierwszych dni Nie zrezygnowałam z kawencji i jakoś żyłam, a potem z góóóórki. Po co miałam mówić, żebyś mi jeszcze stracha złapała i porzuciła SB? Never!
a no i nei porzuce....NEVER

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
o fakinszit! tyska, te podniecenie i mnie sie udzieliło! Jesteś boska!: oklaski:klaski : : jupi: Brawo ziomkuś !!!! Cholera, niedługo miejsca na medale dla Tysi nie starczy <medal> Obdaj, jak się postarałam i pokolorowałam Ci nawet literencje z tego całego podniecenia! HA!
kochana dziekuje, mimo ze weim ze moze to byc nieco zawichrowane odczytanei pprzez ten moj mini za szybki okres ale itak sie podneicam tym co zobaczylam i nikt mi tego nei odbierz;eDDDD

ale przede wszyskim chce do cenic medal jaki wyjatkowy m izaoferowalas, jest najwpstanialszy zz wspanaialych;D

iiiii TOBIE SIE TEZ MALEZY
za to kochanie ze zrobilas ta tabelkę, bo gdyby nei ona to gwarantuje Ci a bym nie miala tyle kg minusowych, a moglabym miec kila plusowych, to raz a dwa dziekuje Ci za wszelkie info o SBie
kocham Ciebie tez miłosćia wielką ogromną i szanolną i ouroczyscie wręczam Ci <MEDAL>(złoty!)

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Ja się zawsze ważę rano, po porannej toalecie, na golasa
Aaaaaa to na okres Ci brzuch spuchł pewnie, mi zawsze wtedy puchnie.
Jak czytać wagę? A to tak, że na pewno schudłaś, a po okresie zobaczysz ile dokładnie!
no ja tez rano po toalecie, ael jednakze w piżamie

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Aaaaaaa zapomniałam. Proszę mi powiedzieć, ile mam dać sobie minusów za grzechy? Za wódkę jako całość bo nie liczyłam ile kielonków wypiłam <hahaha> ;D
hihi jeden minus wystarczy
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 12:49   #772
Niuniuska
Wtajemniczenie
 
Avatar Niuniuska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraina wiecznych śniegów
Wiadomości: 2 977
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
alee powinien on do mnei przyjsc za tydzien co prawda....czyzby przez diete przygnał za predko?
Może i tak.

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
a odda sie po slubie hmmmmm?? ale tylko Tobie po slubie a ionne go miały przed hahah;D nie no glupi zart;D


Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
TY pikoju wstretny! no no no
a co to scen tyżytowych...hm hm hmciu....wg mnei nei mzoesz sie z nim spotkac bo moj plan godzenia pojdzie w łep;d
natomiast napisz mi SMSA w którym napsziesz ze mialas tel wylaczony i tego i tamtego, i pwoeidz ze podtrzymujecie stan nei widzenai sie co aby na spokojnie, po przemsyleniach obu stron móc porozmawiac sobie i GODZIIIIIIIIIIIIĆ SIE PO MOJEMU
dobra, będę godzić się na Twoich warunkach ale mi się chce do niego ;/

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
kochana dziekuje, mimo ze weim ze moze to byc nieco zawichrowane odczytanei pprzez ten moj mini za szybki okres ale itak sie podneicam tym co zobaczylam i nikt mi tego nei odbierz;eDDDD
Ja tam sądzę, że schudłaś te 4 kg bo ćwiczyłaś, ładnie jadłaś i nie grzeszyłaś!klaski :

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
iiiii TOBIE SIE TEZ MALEZY
za to kochanie ze zrobilas ta tabelkę, bo gdyby nei ona to gwarantuje Ci a bym nie miala tyle kg minusowych, a moglabym miec kila plusowych, to raz a dwa dziekuje Ci za wszelkie info o SBie
kocham Ciebie tez miłosćia wielką ogromną i szanolną i ouroczyscie wręczam Ci <MEDAL>(złoty!)
O w pytke, Tyśka ależ mnie podjarałaś, połechtałaś i ogólnie również mnie podnieciłaś:coj est: Dzięęęęęęęęęęks za medal na wypasie, jeszcze nigdy takiego nie dostałam no i już mię nie zawstydzaj.

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
no ja tez rano po toalecie, ael jednakze w piżamie
Jednakże w piżamie? Ja to wolę na golasa, tak w zgodzie z naturą
__________________
I can.
I will.
End of story.



Niuniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 12:59   #773
blokerka
Raczkowanie
 
Avatar blokerka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 294
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Tysława!!!! ZASZALAŁAŚ!!!! AAAAA!!!!
4 Kilo. No bejbe, laska z Ciebie taka zawzięta, że szczena opada, czoła chylę
i GO BEJBE tak DALEJ!!!!

No normalnie szokujące cztery kilgramy

Aniellka, nie mam na naszej klasie konta.
A to gdzie pracujesz, kochana?
A butki są w Bacie (kupiłam w Forum w Gliwicach, ale wiem, że np. w Silesii w Katowicach w Bacie też są do dostania ).
No a jak Ci się nie chce z domu wychodzić to przez net
Link ----> http://www.bata.pl/artykul/79934
Wygodne są.
__________________
Dieta! start 85 . . . . . . . . . . . . . . 70,3 . . . . . . . . . . . . . 58 meta
blokerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 15:38   #774
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

tyska skoro chcesz schudnac to zapomnij o slowie zniechecenie

a ja zjadlam kilka kawalkow plackow weselnych
mysle zeby przejsc na diete proteinowa
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 17:03   #775
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
dobra, będę godzić się na Twoich warunkach ale mi się chce do niego
ale kochana, mzoesz sie z nim zaczac szybciej godizc nap kolo srody
tylko pameitaj godzic sie musisz jak natura nakazała

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Ja tam sądzę, że schudłaś te 4 kg bo ćwiczyłaś, ładnie jadłaś i nie grzeszyłaś!klaski :
tez tak sadze

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
O w pytke, Tyśka ależ mnie podjarałaś, połechtałaś i ogólnie również mnie podnieciłaś:coj est: Dzięęęęęęęęęęks za medal na wypasie, jeszcze nigdy takiego nie dostałam no i już mię nie zawstydzaj.
nie masz za co dziekowac bo to medal wprost z harta
wielka zaslucha w moch kg jest Twoja

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Jednakże w piżamie? Ja to wolę na golasa, tak w zgodzie z naturą
no ja jesdak sie powstrzymam;p mam wage u siebei w pokoju także ...lepiej ludzi nei straszyc hahaah

Cytat:
Napisane przez blokerka Pokaż wiadomość
Tysława!!!! ZASZALAŁAŚ!!!! AAAAA!!!!
4 Kilo. No bejbe, laska z Ciebie taka zawzięta, że szczena opada, czoła chylę
i GO BEJBE tak DALEJ!!!!

No normalnie szokujące cztery kilgramy
dzieki dzieki dzieki dzieki kochana
sama w to nei wierze i okolo co godzine stoje na wadze;D

a butki fajowe....ale takei drogie lo amtk oz córka...miałabym z osiem par tanszych hehe;d

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
tyska skoro chcesz schudnac to zapomnij o slowie zniechecenie
wiesz...to dopiero pierwszy tydzień wiec narazie nie mam sie czym zniechecac...

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

dziewczyny, mama mi przed chwilą zadała pytanie....hmmm
powiedziala tak; teraz nic nie jesz te 2 tygodnie, schudniesz przez nie i co potem? w 3 tygodniu wszytko wróci??

no wlasnei co w tym 3 tygodniu?? jak zaczne tak jesc znow owoce , tyze kasze , owsiany, i inne to nei wróci znow waga??????
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 17:17   #776
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość


waga pokazala i tu uwaga 4 KILO MNIEJ ;D o madafaka;D alem podneicona teraz;D
O w pytkę!!! Ja tu się podniecam swoim marnym 0,5kg a tu Tysia taki numer wywija!!! Zaszalałaś kobieto!!! Czapki z głów!!! Jeszcze trochę takich spektakularnych sukcesów to może jednak i ja zdecyduję się na SB, poświęcając swoją miłość do porannej owsianki i owoców.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
i na dodatek bardzo trwla bo ja jeszcze pachne nim
To co Wy tam wczoraj dokładnie robiliście, co?

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
a co do mareczka to poki co dzieci nie bedzie bo on nalezy do typu ''siebie dam po slubie''
Wow! A ja myślałam, że takie osobniki już w przyrodzie nie występują (zwłaszcza męskie)


Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Co najlepsze, żeby jakoś się zrehabilitować, że piję wódkę, zapijałam ją nie sokami ani słodkimi gazowanymi napojami, ale... wodą z wyciśniętą cytryną! Nie uważacie, że to niezwykłe poświęcenie z mojej strony? Całkiem dobrze wchodziło
Z cytrynką zawsze dobrze wchodzi

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Oszczędzę Wam dalszych szczegółów, ale mam chęć spotkać się z nim już teraz i powiedzieć mu wszystko, co mi łazi po głowie... Nie wiem, czy czekać jeszcze ten tydzień... ;| ?
Niuniusiu, jeśli już wszystko sobie poukładałaś w główce, i serce wyrywa Ci się do niego, to oczywiście nie musisz koniecznie czekać!! Ja w każdym bądź razie 3mam za Was mocno kciuki!!

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Weszłam dzisiaj na wagę, a tam 2,1 kg mniej ! Myślałam, że po tym piciu będzie baaaardzo kiepsko, a tu schudłam aż 2 kg! Kocham moją SB
Brawo!! Ale z Was szczęściary!!
A PCOS może faktycznie powinnam zbadać, zresztą i tak już chyba od roku wybieram się do ginekologa...

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Aaaaaaa zapomniałam. Proszę mi powiedzieć, ile mam dać sobie minusów za grzechy? Za wódkę jako całość bo nie liczyłam ile kielonków wypiłam <hahaha> ;D
Odejmij sobie punkcika, wystarczy .

Ja mam inne pytanie!! To jak się w końcu nagradzamy? Od ilu pktów?? Decydujcie, decydujcie, bo ja już bardzo chcę się nagrodzić!!

A my już w domku. Dziś na prośbę bratowej wygłosiłam wykład o zdrowym odżywianiu, a ona nawet robiła notatki .
Dietkowo dziś grzecznie. Idę chyba za chwilę się pospamować z lekka i może pooglądać 'Chirurgów'.
A co Wy porabiacie?
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 17:38   #777
Niuniuska
Wtajemniczenie
 
Avatar Niuniuska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraina wiecznych śniegów
Wiadomości: 2 977
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość

dziewczyny, mama mi przed chwilą zadała pytanie....hmmm
powiedziala tak; teraz nic nie jesz te 2 tygodnie, schudniesz przez nie i co potem? w 3 tygodniu wszytko wróci??

no wlasnei co w tym 3 tygodniu?? jak zaczne tak jesc znow owoce , tyze kasze , owsiany, i inne to nei wróci znow waga??????
Tysiu, węglowodany w 3 tyg trzeba wprowadzać powoli (np. od 1 porcji dziennie), żeby nie spowodowały tycia. Np. dodajesz sobie po jednym dziennie owocku, albo jesz np. rano owsiankę, chleb w pierwszej połowie dnia 1-2 kromki, do obiadu mała porcja np. kaszy/ryżu/razowego makaronu. Stopniowo zwiększasz ilość porcji węgli. Chodzi o to, żeby organizm przyzwyczaił się do tego powoli i nadal spalał kg. Jednak trzeba obserwować wagę, czy się nie tyje, jeśli tak - troszkę ograniczyć spożycie węgli. Dlatego w 2 fazie chudnie się wolniej -> 0,5-1 kg/tyg. Jeśli nie rzucisz się od razu na węgle, to Twoja waga na pewno nie wróci. Ja jestem żywym przykładem. Od ponad roku jestem na SB i moja waga nie wróciła.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
mysle zeby przejsc na diete proteinowa
Coś tam gdzieś o niej słyszałam. A co to za wynalazek?

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Niuniusiu, jeśli już wszystko sobie poukładałaś w główce, i serce wyrywa Ci się do niego, to oczywiście nie musisz koniecznie czekać!! Ja w każdym bądź razie 3mam za Was mocno kciuki!!

Chyba spotkamy się w najbliższych dniach bo dzisiaj dzwonił Kurczę, dawno się tak nie cieszyłam z telefonu, chyba ze sto lat temu miałam taką radochę

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Ja mam inne pytanie!! To jak się w końcu nagradzamy? Od ilu pktów?? Decydujcie, decydujcie, bo ja już bardzo chcę się nagrodzić!!
No właśnie;P A co planujesz, zdradzisz?
Nie mam pojęcia od ilu punktów się nagradzamy itp., niech może nasza Tysława zadecyduje, w końcu przoduje w tabelencji

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
A my już w domku. Dziś na prośbę bratowej wygłosiłam wykład o zdrowym odżywianiu, a ona nawet robiła notatki .
Dietkowo dziś grzecznie. Idę chyba za chwilę się pospamować z lekka i może pooglądać 'Chirurgów'.
A co Wy porabiacie?
Oo masz nową fuchę - pani dietetyk
Ja nic nie robię, leżę w łóżku i próbuję odgonić kaca;/ Poza tym masakrycznie się nudzę
__________________
I can.
I will.
End of story.



Niuniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 17:43   #778
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
O w pytkę!!! Ja tu się podniecam swoim marnym 0,5kg a tu Tysia taki numer wywija!!! Zaszalałaś kobieto!!! Czapki z głów!!! Jeszcze trochę takich spektakularnych sukcesów to może jednak i ja zdecyduję się na SB, poświęcając swoją miłość do porannej owsianki i owoców.

kochana i masz prawo sie podneicac bo to i tak ejst sukses
a co do Sb to teraz Ci go mzoge szczerze polecic, choc tez tesknei za owocami i jak widze jak moi wcinaja w domu roznorakie to gruszki to inne pietruszki to az mnei skreca;d


Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Ja mam inne pytanie!! To jak się w końcu nagradzamy? Od ilu pktów?? Decydujcie, decydujcie, bo ja już bardzo chcę się nagrodzić!!
ja nie wiem, ja wogole nie weim w jaki sposob moglabym sie ewentualnei nagrodzic, chyba czekolada haha

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
A co Wy porabiacie?
ja sobie zmienilam posciel, odkurzalam, kurze siralam, ukąłdałąm w szufladzie, połce, szykowalam sobei wyprawke na pierwszy dzien an uczelnie hihi, i tak mi dzien minał
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 17:58   #779
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

dzien dobry !
po 1 chciałam Wam wszystkim pogratulowac zrzuconych kg na prawdę szczerze !!!!! ja niestety w tym tygodniu się nie popisałam i chciałabym zacząc od jutra od nowa wiem że to moja kolejna deklaracja już po raz enty tylko w tamten poniedzialek dałam rade się trzymac i pilnowac...ale jak teraz was czytam to widze że wiele niemozliwych rzeczy jest realnych !!!

dziś cały dzien byłam u rodzinki i dopiero wróciłam .... u nich w domu nie byłam 10 lat a teraz jakoś kiepsko się czuję, zauważyłam że jazda samochodem mi jakoś nie służy!
jestem lekko przeziębiona i mam na jutro na 8 cwiczenia z masażu i do tego kartkóweczkę....i nic nie umiem i chyba sobie daruje ;/ wiem, że troche nieodpowiedzialne ale cóż trudno.....
do tego jutro idę na rozmowę w sprawie pracy więc prosze abyscie o 12 trzymały za mnie moooocno kciuki

JESZCZE RAZ GRATULUJĘ ZRZUCONYCH KG
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....

Edytowane przez ines85
Czas edycji: 2009-10-04 o 18:01
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 18:01   #780
blokerka
Raczkowanie
 
Avatar blokerka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 294
Dot.: Plociuchy i gaduły na diecie: nothing can stop us now!

Hehe A ja sobie właśnie obadałam dwa odcinki Władców Much Normalnie dno intelektualne, ale kocham ten serial

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
dzieki dzieki dzieki dzieki kochana
sama w to nei wierze i okolo co godzine stoje na wadze;D

To nie stawaj tam ciągle, bo Ci bateria siędzie i nie będziesz mogla obserwować dalszego spadku
Chociaż jakbym ja tak schudła w tydzień 4 kilogramy, to bym chyba zamieszkała na tej wadze, a baterie bym zamawiała przez taxi-zakupy


a butki fajowe....ale takei drogie lo amtk oz córka...miałabym z osiem par tanszych hehe;d

Wcale nie drogie, bo mnie butki z baty wystarczaja na przynajmniej dwa-trzy sezony, a wszystkie inne to mi się po dwóch miesiącach rozwalają. Taki mam chód, a moje kilogramy pewnie nie sprawiają, że butkom lżej...
Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
O w pytkę!!! Ja tu się podniecam swoim marnym 0,5kg a tu Tysia taki numer wywija!!! Zaszalałaś kobieto!!! Czapki z głów!!! Jeszcze trochę takich spektakularnych sukcesów to może jednak i ja zdecyduję się na SB, poświęcając swoją miłość do porannej owsianki i owoców.

Czapki z głów - święta prawda. Ale każdy organim jest inny
Ja tam się upieram, że pół kilograma to też success
Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
ja sobie zmienilam posciel, odkurzalam, kurze siralam, ukąłdałąm w szufladzie, połce, szykowalam sobei wyprawke na pierwszy dzien an uczelnie hihi, i tak mi dzien minał
Tysia - Porządnisia

Inesko, o 12 ściskam za Ciebie kciuksy! Powodzenia! :-*
__________________
Dieta! start 85 . . . . . . . . . . . . . . 70,3 . . . . . . . . . . . . . 58 meta

Edytowane przez blokerka
Czas edycji: 2009-10-04 o 18:03
blokerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.