Noski jednoczmy się!! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-17, 16:53   #121
urbi junior
Raczkowanie
 
Avatar urbi junior
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: Noski jednoczmy się!!

wiem o co chodzi...czasem mi sie wydaje ze to proznosc tak myslec o swoim nosie
przeciez niektorzy nie maja pieniedzy na chociazby podstawowe srodki do zycia a ja takie zeczy mam w glowie...oczywiscie jak znowu patrze na nos to chce na sile myslec inaczej...
__________________
I've got soul but I'm not the soldier
urbi junior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 19:30   #122
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Też tak czasem myśle... Ale każdy ma jakieś kompleksy, myśle, że jeśli dla kogos ta kasa nie stanowi problemu, to jeśli ma mu to pomóc psychicznie to czemu nie... ?
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 12:19   #123
OnYoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 165
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Ale to nawet nie chodzi o próżność. Są ludzie, których sama myśl np. o swoim nosie paraliżuje i nie są w stanie normalnie funkcjonować - wtedy niech idą na operację, przecież to dla ludzi wymyślono.
Ja sobie pomyślałam, że akurat w szpitalu to mogę jeszcze nie raz wylądować i to nie na własne życzenie więc nie będę sobie bez sensu takich atrakcji aplikować.
A poza tym zniechęciła mnie myśl o tym, że nos jednak powinno się zoperować raz żeby już nie było żadnych poprawek. I nigdy nie wiadomo jak organizm zareaguje. Czy nie zrobią się np. bliznowce czy cos takiego .
OnYoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 16:07   #124
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 511
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Widze, ze znalazłam pokrewne dusze. Moj nos tez mi sie nie podoba. Jest odrobinę "zdeformowany". Nie wiem czy to moja wina czy nie, bo on jest taki "kartofelkowaty" ale taki ma tez moja mama. A poza ta kartoflowością, no jest zwykle dziwnie skoszony. Nawet nie umiem wyjasnic. jak znajde zdjecia to wrzuce. Ale mi sie wydaje, ze on jest takipo pewnym wypadku. Gdy mialam 4 lata upadłami nadziałam się na zardzewiałą beczkę, nos miałam i rozcięty i złamany a wybitni lekarze nawet nie zauważyli złamania i poprostu zaszyli. jakies 4 lata pozniej odkryto przypadkiem, ze nois byl zlamany ale juz za pozno bylo zeby cokolwiek z nim robic, i tak oto zyje sobie z duzym, karotflowatym i skoszonym nosem... wywąchuje nim szczęście:P
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 16:11   #125
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 511
Dot.: Noski jednoczmy się!!

O na tym widać jaki koślawy:P
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 09:21   #126
OnYoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 165
Dot.: Noski jednoczmy się!!

No ja prawdę mówiąc nie bardzo widzę żeby Twój nos miał kiedyś bliski kontakt z beczką . Ale bardzo mi się podoba to co napisałaś, że wywąchujesz nim szczęście. Przyznam się, że kiedyś też jak się zastanawiałam czy mojego nie uciachać to tak sobie myślałam, że może przynosi mi szczęście a ja go tak chce załatwić
Dodam tylko: noski w górę i do przodu!
OnYoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 14:03   #127
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 511
Dot.: Noski jednoczmy się!!

No ja nie wiem czy moj przynosi mi szczescie, co nie zmienia faktu ze go szuka, "wywachuje" owym nosem. A jakby sie przypatrzec to u nasady nosa jest blizna. Taka kreseczka centralnie miedzy oczami. A o uciachaniu to bede myslec, jak bedziemnie na to stac :P
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-22, 21:38   #128
isaemail
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 21
Smile Dot.: Noski jednoczmy się!!

hey dziewczyny. szukam tych co mieli robione noski u dr. skupina.
prosze o info na moj e-mail : isaemail@gmail.com, albo wprost na forum.
mam konsultacje w lutym ale chce sie dowiedziec jak najwiecej szczegolow na temat zabiegow robionych orzez skupina. czy myslicie ze on jest najlepszym plastykiem w polsce od robienia noskow? slyszlam ze robi tez dobrze usta. co wy na to?
pa
isa
isaemail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 09:56   #129
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Widze, ze jest nas, niezadowolonych z nosów sporo... Ja też nie znoszę mojego nosa. Zawsze chciałam, aby był garbaty, ale szczupły, bo tego patrząc z przodu przynajmniej nie widać. Mój nos niestety jest dość szeroki, nie jest długi, ale jest duży. W dodatku ma tendencje do czerwienienia się- okropnie wyglada jak jest zimno, gorąco, kiedy płaczę, złoszczę się... jednym słowem tragedia... Myślę o operacji, ale na dzien dzisiejszy nie mam ani czasu, ani 6 tys. złotych, które mogłabym wydać od tak.
Prawdą też jest to, co ktoś w tym wątku wcześniej napisał. Lepiej nie mówić o swoich kompleksach, słabościach, bo ludzie zaczną na nie zwracać uwagę. O moim nosowym problemie wiedzą tylko najbliższe mi osoby, nie zdarzyło mi się aby ktoś inny rzucił jakąkolwiek uwagę nt. mojego nosa.
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 21:31   #130
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Noski jednoczmy się!!

A propos-jakie nosy podobają Wam się bardziej?Chodzi mi o to czy,takie 'niskie'jak ma Katie,czy 'wysokie' jak u Casty?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg castaa.jpg (86,1 KB, 380 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg holmess.jpg (94,4 KB, 378 załadowań)
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 21:46   #131
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Katie
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-25, 08:51   #132
Buttercup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 205
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Bardzo mi się podobają noski Lopez i Charlize (czy jak się to pisze)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 180px-Jenniferlopez.jpg (62,9 KB, 270 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg charlize.jpg (30,4 KB, 282 załadowań)
Buttercup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 13:51   #133
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 511
Dot.: Noski jednoczmy się!!

A mi sie podoba nos Anny Powierzy po operacji :P:P Taki zwykly
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 14:17   #134
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez Buttercup Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podobają noski Lopez i Charlize (czy jak się to pisze)
lopezka też jest po operacji noska (podobno)
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 15:29   #135
Buttercup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 205
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Bardzo możliwe, jednak jej nosek z półprofilu już nie jest taki idealny, mam na myśli takie lekkie wybrzuszenie. Ale en face i profil bardzo ładne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg JenniferLopez.jpg (121,0 KB, 247 załadowań)
Buttercup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 18:18   #136
lukreti
Wtajemniczenie
 
Avatar lukreti
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 593
GG do lukreti
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Dziewczyny ja też kiedyś mialam poważne kompleksy z powodu mojego nosa.Nawet pamiętam dokładnie kiedy się one pojawiły.Siedziałam z koleżankami w kawiarni i do naszego stolika przysiadł się jakiś facet,który powiedział mi,że mam śliczny taki żydowski nosek.Myślałam,że padne trupem na miejscu.
Od tej pory zauważyłam,ze mam garbaty i niezbyt mały nos(wcześniej nigdy tego nie widziałam)
Tak samo jak wy zaczełam stosować różne sztuczki i uniki do czasu aż spotkałam swojego przyszłego męża.Teraz wcale nie przejmuję się moim''żydowskim nosem''i nigdy w życiu nie zamieniłabym się na inny co dziwne nawet go polubiłam.
Nieraz tylko żartujemy w gronie rodzinnym,że złapałam męza własnie na ten nos. Mój nos dostałam w spadku po tacie (siostra też)może dlatego łatwiej mi się z niego śmiać.
Dziewczyny trzymajcie się
lukreti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 21:41   #137
urbi junior
Raczkowanie
 
Avatar urbi junior
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: Noski jednoczmy się!!

hahaha niezla opowiesc
mi kiedys pewien kolega powiedzial ze pasujemy do siebie bo mamy takie same babelki na nosach....dzizas to nie bylo slodkie B>
poza tym wlasnie tak jak wczesniej mowiono o kompleksach
to podstawa jest ich nie wyjawiac!
dziewczyny naprawde
marudzilam o tym ze moj brzuch wystaje i kolezanki zaczely to dostrzegac
moja wspaniala znajoma mowila ze mam swietna figure i cialo tylko ten brzyszek troche wystaje-niby mowila to tak slodko ale mi nie bylo do smiechu
przestalam o tym dyskotowac i narzekac
jakos juz nie zwracam na to uwagi...sama nie wiem
no i ostatnio nie dosc ze mi powiedziano ze mam swietne nogi to na dodatek
ze kolezanki zazdroszcza mi figury-wiem z plotek
i na to wyszlo ze nie jest tak zle
po prostu nie mowic.nawet jak sie widzi ze cos jest nie tak
udawac ze jest wporzo i eksponowac to co sie podoba
ale sie rozpisalam
__________________
I've got soul but I'm not the soldier
urbi junior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 21:43   #138
urbi junior
Raczkowanie
 
Avatar urbi junior
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: Noski jednoczmy się!!

aha a co do nosow i ogolnej urody
podoba mi sie nos kate moss
by the way wiecie ile kosztuje operacja na samej chrzastce?
__________________
I've got soul but I'm not the soldier
urbi junior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 10:35   #139
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Tak dodam od siebie ze tez mialam/miewam kompleksy na punkcie swojego nosa - tak to juz w naszej rodzinie ze mamy lekka gorke na nosie i ta gorka mnie nastolatce spedzala sen z powiek, jakis czas temu tez ubzduralam sobie ze mam nos tak dlugi ze moge palic cigarety pod prysznicem i mi nie zgasna... ok... i non stop do meza.... Ty ale dlugi mam ten nos, moze ja se zrobie operacje....

az dnia perwnego maz moj wzial telefon i nakrecil filmik pomimo moich prostestow mnie z przodu z boku spontanicznie smiejaca sie... i coz...

ogladnelam ten film..i coz... nos jak nos... dlugosci normalnej.

my to mamy baby do siebie ze nam sie cos ubzdura - ale kiedys chcialabym poprawic ksztalt - pozbyc sie tej gorki - ot tak dla siebie.
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-29, 22:32   #140
Evelka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1
Dot.: Noski jednoczmy się!!

hej,pierwszy raz jestem na takim forum,ale problem ma ten sam co Wy.Nie lubie o tym mowic publicznie,ale komus w koncu bym chciala.Zwlaszcza ze kt nie zrozumie mnie tak jak Wy .Otoz w dziecinstwie wlazlam pod rozhustana bujaczke no i moj malutki nosek szlag trafil.Zszyli go,blizny nie widac,ale niestety nikt nie zauwazyl ze jest zlamany,no i zostal garbek.pewnie nie zwrocilabym na niego uwagi ale juz w podstawowce niestety zostal zauwazony przez osoby z ktorymi miallm konflikty i w podly sposob mi serwowany.Typu krzyki na ulicy"garbaty nos"albo cos w ty stylu.Przeplakalam cala pdstawowke uwazajac sie za chodzace paskudztwo,choc patrzac w lustro widzialm ladna buzie i dopoki nie odwrocilam sie profilem nos byl idealny.<Maly i zgrabny.W liceum bylo lepiej,moze dlatego ze tam ludzie nie zwracaja uwagi na takie detale,zaczelam miec powodzenie,byc zauwazana.Ale oczywiscie znajdowaly sie i takie osoby ktorym moj nos wyraznie przeszkadzal.Co najsmieszniejsze od liceum jestem z jednym z najprzystojniejszych facetow w szkolei w mojej klasie jednoczesnie.Ktoru uwaza mnie za chodzace cudo a moj garbaty kompleks wysmiewa stukajc sie w czolo.To podbudowuje,ale nie oszukujmy sie nie da sie zapomniec o dawnych urazach.Do tej pory,czyli juz na studiach przechodze obok grupki facetow zakrywajac profil badz udajac ze drapie sie po nosie,byle tylko nie narazic sie na glupie docinki Nie wiem czy dla swietego spokoju nie powinnam sie zdecydowac na operacje.Podobno nos dodaje mi orginalnosci,ale sama nie wiem..moze cos mi doradzicie??..caluski
Evelka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 23:04   #141
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Noski jednoczmy się!!

a ja chcialam dodac od siebie ze co prawda słabo mi jak widze swój profl na zdjeciach (w ogole nie lubie sobie robic zdjec)ale nigdy nie mialam problemu ustawiajac sie do kogos profilem.NIGDY o tym nie myslalam.Dziwne........Ja tego nie widze wiec co mnie to obchodzi
nie wiemjak mozecie zachwycac sie kinolem lopezowej.który wyglada jak nos boksera.
to jest rzeczywistosc a nie jakies tam photoshopy,nie ma co sie dołowac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jen.jpg (26,5 KB, 483 załadowań)
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 10:08   #142
Buttercup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 205
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez urbi junior Pokaż wiadomość
by the way wiecie ile kosztuje operacja na samej chrzastce?
od 3500zł do 5000zł

Cytat:
Napisane przez Evelka22 Pokaż wiadomość
.Do tej pory,czyli juz na studiach przechodze obok grupki facetow zakrywajac profil badz udajac ze drapie sie po nosie,byle tylko nie narazic sie na glupie docinki
Miałam dokładnie tak samo, chociaż sama sobie mówiłam, że przecież nie da się do całego świata stać przodem, ale cóż ... Teraz mimo, że jestem już 3 miesiące po operacji noska, czasami też łapię się na tym, że staram się nie pokazywać profilu, dopiero po chwili przypominam sobie jaki teraz jest ładny ...

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
nie wiemjak mozecie zachwycac sie kinolem lopezowej.który wyglada jak nos boksera.
to jest rzeczywistosc a nie jakies tam photoshopy,nie ma co sie dołowac

No tak, na tym zdjęciu nie wygląda za ciekawie, ale powiem Ci, że przed operacją jakby ktoś chciał mi "dać" taki nosek, zgodziłabym się bez wahania.


Pozdrawiam
Buttercup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 10:34   #143
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez urbi junior Pokaż wiadomość
aha a co do nosow i ogolnej urody
podoba mi sie nos kate moss
by the way wiecie ile kosztuje operacja na samej chrzastce?
chyba dawno nie widzialas jej nosa jak patrze n ate całe gwiazdy to juz wole swój wyglad
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d908db7f000582aa4545375b.jpg (24,1 KB, 438 załadowań)
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 13:41   #144
Buttercup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 205
Dot.: Noski jednoczmy się!!

co jej się stało ?? Miała taki ładny nosek
Buttercup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 13:44   #145
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Noski jednoczmy się!!

noo podobno sugeruja ze to od wciagania koki Albo operacja.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 15:29   #146
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Nigdy nie chciałabym mieć nosa jak Lopezka ani Moss,Charlize też miała podobno operację,ale jej jest do przyjęcia.

Myślałam,że przejdzie,że tego owego,ale nie.Te4go jescze chyba nie mówiłam,nie szkodzi,teraz powiem-nienawidzę swojego nosa.Nienawidzę.Mówię świadomie i z całą odpowiedzialnością.
Teraz złapałam się,że jadąc autobusem/tramwajem lub ogólnie stojąc bezczynnie patrzę się na nosy ludzi Macie takie coś czy tylko ja jestem crazy? I prawie wszyscy mają normalne,z większością bym się zamieniła.Za to na mój nie zamieniłby się nikt,daję sobie rękę obciąć.Prawą
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 16:11   #147
Buttercup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 205
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Teraz złapałam się,że jadąc autobusem/tramwajem lub ogólnie stojąc bezczynnie patrzę się na nosy ludzi Macie takie coś czy tylko ja jestem crazy? I prawie wszyscy mają normalne,z większością bym się zamieniła.
Ojjj miałam tak samo, chyba nadal mam Przed operacja, każdy nos, KAŻDY był lepszy od mojego i mogłabym taki mieć. Teraz dopiero zauważam, że dużo osób ma niedoskonałe noski, i już mało jest takich, na ktore mogłabym się ewentualnie zamienić
Buttercup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 16:30   #148
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: Noski jednoczmy się!!

ja tez jestem maniaczak ogladania ludzkich nosow..wszedzie w autobusie, w knajpie porownuje jaki kto ma nos i naprawde doszlam do wniosku ze moj nie jest zly
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 16:43   #149
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Noski jednoczmy się!!

czytam te wypowiedzi i zastanawiam sie czemu ja sie tak nie gapie na swój nos mimo ze mi sie niezbyt podoba,Doszlam do wniosku ,ze to dlatego bo mam calkiem spore oczy i to je najpierw widze jak patrze w lustro,nos dopiero na drugim planie.Patrzylam sie na nosy ale na zdjeciach w necie ,u ludzi nie bo ludzie w wiekszosci na ulicy nie sa za ladni to co sie bede w nich wgapiac
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 21:29   #150
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Noski jednoczmy się!!

A w necie ludzie ładniejsi? En face to właściwie żadne porównanie,liczy się profil ( w necie ciężko takowe znaleźć).A,i nos musi z profilu pasować do czoła(tak siedzę i z nudów wymyślam )A zobaczcie,znalazłam fajną piosenkę i przy okazji profil można dostrzec idealny moim zdaniem.

http://www.youtube.com/watch?v=UlZ0oA1rCFE
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.