Cera mojego faceta... :):):) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-15, 22:44   #1
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111

Cera mojego faceta... :):):)


Moj problem, a raczej mojego micha :p , polega na tym, ze ma cere tradzikowa. Wychodza mu roznego rodzaju pryszcze, od wielu malutkich po ogromne pojedyncze . Stosowal juz chyba wszystkie zele do mycia twarzy i toniki antybakteryjne(clean&clea r, clearasil, cleanskin-avon, ponizej20-eris, anty-soraya, nastolatka, AA young) i nic nie pomaga . Stosowal rowniez takie preparaty jak davercin, acnemicyn czy slynna pasta cynkowa :p . Moze ktos moglby polecic cos co by w koncu zadzialalo, myslalam moze o naturalnych kosmetykach. A moze w ogole ma przestac uzywac czegokolwiek, to wtedy cera mu sie uspokoi. No nie wiem juz co mam mu polecic. Bardzo prosze was, kochane wizazanki, o odpowiedzi
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-16, 08:33   #2
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Cera mojego faceta... :):):)

Najlepsza jest wizyta u dermatologa, trądzik jest wywoływany przez BAKTERIĘ, więc musi mieć przepisane pewne preparaty antybakteryjne, żeby ją skutecznie wyniszczyć.
Ponado zasugerowałabym zmianę żelu na silnie antybakteryjny, mianowicie na Akni Care firmy Synchroline.
Pozdrawiam
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-16, 14:14   #3
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Re: Cera mojego faceta... :):):)

Wizyta u dermatologa odpada, bo nie raz juz tam byl i nic, z przepisanych przez lekarza praparatow, nie pomoglo. Ale moze ten zel wyprobuje wielkie dzieki za odpowiedz
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-16, 14:17   #4
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Cera mojego faceta... :):):)

mckabi napisał(a):
> Wizyta u dermatologa odpada, bo nie raz juz tam byl i nic, z przepisanych przez lekarza praparatow, nie pomoglo.
skoro leki nie pomogły, to niby jak mają pomóc kosmetyki???
można zmienić lekarza, ale jednak byc pod opieka fachowca a nie samemu ekspeymentować. i należy pamiętać, ze trądzik to choroba przewlekła.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-16, 15:01   #5
Budzynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 183
GG do Budzynska
Re: Cera mojego faceta... :):):)

Ja swojego brata (20 lat) wyleczyłam maseczką z płatków owsianych z olejkiem z drzewka herbacianego (przepis podawałam tu http://www.wizaz.pl/porady/censura.p...ils&itemid=418 )- na pewno nie zaszkodzi, a pomóc może. Jeśli nie to rzeczywiście zmieńcie dermatologa. Pozdrawiam cieplutko
Budzynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-16, 18:39   #6
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Cera mojego faceta... :):):)

McKabi, jeśli nie dermatolog to nikt i nic nie pomoże. Profesjonalne leczenie trądzikowe trwa conajmniej pół roku i polega na korzystaniu z różnych preparatów. Najwidoczniej lekarze na których trafiał Twój chłopak nie potrafili mu pomóc, są też tacy - sama się leczyłam i coś na ten temat wiem.
Tak jak Justy wspomniała - kosmetyki na pewno cery nie wyleczą! One służą do utrzymania skóry w dobrym stanie, co ważne ZDROWEJ skóry ze skłonnością do trądziku, ale wyleczonej. A przynajmniej takiej, na której nie ma stanów zapalnych. Nikt nie jest w stanie zwalczyć samotnie trądziku. Stosowanie na własną rekę różnych preparatów może go tylko zaognić i rozchwiać stan cery tak, że później zacznie się ona przesuszać, przetłuszczać i dopiero sobie Twój chłopak z nią nie poradzi.
Pozdrawiam i życzę sukcesów w walce z trądzikiem
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-17, 21:05   #7
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Re: Cera mojego faceta... :):):)

Dzieki wam wielkie dziewczyny za te odpowiedzi. Postaram sie namowic chlopaka na wizyte u dermatologa, choc to nie bedzie takie latwe Pozdrawiam
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.