gąbeczka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-22, 21:48   #31
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Wink Dot.: gąbeczka

Ja nie używam podkładów, ale gdy używałam to zawsze z gąbeczką. To prawda, fluidu więcej się marnowało i na dodatek czasem gąbeczka może przenosić zarazki, dlatego trzeba dbać o nią ( tym bardziej gdy ma się cerę skłonną do wyprysków ). Troche zachodu, ale gdy używałam palców to efekt był gorszy ( zapewne brak wprawy )
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org

Edytowane przez paliziomka
Czas edycji: 2005-06-23 o 13:23
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 07:11   #32
zoe5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 42
Dot.: gąbeczka

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Wejdź na strone www.chanel.com i wybierz wersję amerykańską - tam są te filmy instruktażowe, niektóre całkiem fajne ja na razie pędzlem jestem zachwycona jak to bywa z nową zabawką bardzo wygodnie sie nim zwłaszcza aplikuje rozświetlacze w formie emulsji. Podklad też fajnie, aczkolwiek ekonomiczne to to nie jest chyba...

Pozdrawiam

Dziękuję, znalazłam
zoe5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 07:40   #33
EluSiaW22
Raczkowanie
 
Avatar EluSiaW22
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 57
Dot.: gąbeczka

Kilka lat nakładałam podkład gąbeczką, ale gdy sprobowałam i co najwazniesze nauczyłam sie nakładac go palcami, okazało sie ze daje to lepsze rezultaty i jest bardziej ekonomiczne. Gąbka pochłania bardzo duzo pudru, szybciej sie konczy podkład. Rowniez nakładanie gabką sprawia ze nakłada sie na twarz wiecej kosmetyku, a w przypadku paluszków, mozemy swietnie wklepać nimi podkład w twarz i wydaje mi sie ze wtedy puder lepiej sie stapia z buzka, efekt jest bardziej naturalny. Ale najwazniejszymi minusami gąbki jest to ze pochłania duzo komsetyku i czesto tzreba ja "prać" zeby nie rozwiajły sie w niej bakterie.
EluSiaW22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 07:50   #34
Blondzia
Raczkowanie
 
Avatar Blondzia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 166
Dot.: gąbeczka

Ja tam nakładam palcami (może niehigieniczne, ale co ja poradzę ). Używałam gąbek, ale nierórno rozprowadzały podkład, robiły smugi, za grubo fluidu sie nakładało i szybko mi sie podkładzik końcował... A palcami możesz wybierac grubość (jedna, kilka warstw), rozetrzec prezyzyjnie linie styku twarzy i szyi, paluszki umyjesz lepiej niż gąbkę. Wszystko zależy od induwidualnych upodobań.
Pozdrawiam
Blondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 09:52   #35
thelema
Raczkowanie
 
Avatar thelema
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 307
Dot.: gąbeczka

Wolę palcami.
thelema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 10:07   #36
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Post Dot.: gąbeczka

Ja też wolę palcami. Dokładnie, "równo" i szybko
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 10:51   #37
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: gąbeczka

Cały makijaż mogłabym wykonać wyłącznie palcami. Też rozważałam możliwość kupienia tego Sephorowego pędzla, ale myślę, że skończyłby w samotności i zapomnieniu na dnie szafy. Nie ma to jak makijaż "łapny"
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-23, 11:07   #38
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: gąbeczka

Jeżeli maluje siebie to podkład nakładam palcami, gdy maluje kogoś to używam raczej gabeczki - bo jest to bardziej higieniczne.
pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 18:44   #39
Byqarolina
Przyczajenie
 
Avatar Byqarolina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Waw/Augu
Wiadomości: 15
Dot.: Gąbki do pudru. Gdzie tanio i dobre?

Zasięgnąć języka bym chciała-przed chwilą w innym wątku pytałam o pędzel , a teraz mam problem z gąbką Otóż zakupiłam dziś w promocyjnej cenie gąbkę do nakładania sypkiego pudru-tak mi się oczywiście wydaje Ale -z tyłu napisana jest instrukcja,i tu- jakaś zagadka dla mnie: "Przed użyciem należy namoczyć w letniej wodzie,aby gąbka stała się miękka,następnie wycisnąć do sucha." Gąbeczka jest wykonana jakby z weluru (bardzo miękka,podobna jest w Creme Puff MF,tylko tamta z jednej strony jest taka) , w kolorze białym,z uchwytem,sztuk 2 w opakowaniu, firma ( ? ) Softer-"profesjonalne akcesoria do makijażu". Szukałam w wątkach i postach jakiejś informacji nt użytkowania gąbek takiego rodzaju na mokro,ale nic mi nie wyskoczyło. Może źle szukałam,ale jeśli ktoś miałby ochotę opowiedzieć o swoich doświadczeniach z takim artykułem to będę baaardzo wdzięczna
Byqarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 20:43   #40
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: Gąbki do pudru. Gdzie tanio i dobre?

Z tego co mi się wydaje, to chyba ktoś instrukcje pomylił
Moczy się gąbki ale do podkładu z tego co wiem.

Chyba że ktoś wymyślił dość nowatorski sposób na zrobienie sobie pięknych placków.
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.